Domů » Bydlení » Od nastěhování interiér svého domu nijak neměnila. Návštěva vás vezme zpět do padesátých let
interiér
Bydlení

Od nastěhování interiér svého domu nijak neměnila. Návštěva vás vezme zpět do padesátých let

Řada lidí interiér svého domu v průběhu života změní, zrekonstruuje, aby byl hezčí a modernější. O každém to ale neplatí.

Podíváme se na příběh ženy, které bude za chvíli sto let a která se před 70 lety nastěhovala do domu, kdy bydlí dodnes. Zvenku vypadá dům zcela běžně, ale jakmile nahlédnete na interiér, budete si myslet, že jste použili stroj času a vrátili se zpět.

Návrat do minulosti

Toto je přesně ten případ, kdy lidé svůj interiér nijak nevylepší. I když v tomto případě ani není co vylepšovat, jelikož dům staré dámy je dokonalou ukázkou toho, jak zajímavě vypadaly interiéry v padesátých letech.

To, co se dnes vídá jenom na fotkách, má v jejím domě reálnou podobu, jde o zajímavý návrat do minulosti, který bere dech.

interiér
Zdroj foto: facebook.com
interiér
Zdroj foto: facebook.com

Stylově a vkusně zařízeno

Mnoha lidem může podobný interiér připadat jako kýčovitý, ale když ho nebudete srovnávat se současnou dobou a vezmete v potaz, že jde o typický styl padesátých let, tak musíte uznat, že tento dům je opravdu vkusně a stylově zařízen.

A vypadá to v něm úplně stejně, jako když se do něho tato žena nastěhovala, ještě jako mladá dáma. Nejde tak o žádné dílo architektů, ale původní interiér, který odolal času.

interiér
Zdroj foto: facebook.com
interiér
Zdroj foto: facebook.com

Řada charakteristických prvků

Interiér jejího domu vypadá doslova, jako by byl zařízen přesně podle příručky architektů vydané v padesátých letech minulého století. Nechybí zde typické barvy v mentolovém nádechu, dřevěný nábytek s bohatým zdobením, stejně jako zde není nouze ani na četné dekorace, nebo charakteristické tapety na stěnách.

interiér
Zdroj foto: facebook.com
interiér
Zdroj foto: facebook.com
interiér
Zdroj foto: facebook.com

Líbí se vám?

Je pravdou, že řada lidí má pro tento styl interiéru slabost, ale ruku na srdce. Skutečně byste v něm chtěli bydlet, několik týdnů, měsíců, nebo let? Trávit zde pár hodin by mohlo být příjemné, ale žít v něčem takovém celý život, to by asi zvládl málokdo.

Tedy pokud by mu netáhlo na stovku a ve stejném interiéru žil od narození.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Dekorativní obložení stěn z různých materiálů. Zútulněte si interiér přesně podle vašich představ

Kůže v interiéru. Dokonalý přírodní materiál najde doma i jiné využití, než na sedačky a křesla

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

David Hampl

Napište komentář

Klikněte pro napsání komentáře

Napsat komentář

Pin It on Pinterest