Úterý , 04. 10. 2022

František

Od nastěhování interiér svého domu nijak neměnila. Návštěva vás vezme zpět do padesátých let

Řada lidí interiér svého domu v průběhu života změní, zrekonstruuje, aby byl hezčí a modernější. O každém to ale neplatí.

31. 03. 2020

31. 03. 2020

Podíváme se na příběh ženy, které bude za chvíli sto let a která se před 70 lety nastěhovala do domu, kdy bydlí dodnes. Zvenku vypadá dům zcela běžně, ale jakmile nahlédnete na interiér, budete si myslet, že jste použili stroj času a vrátili se zpět.

Návrat do minulosti

Toto je přesně ten případ, kdy lidé svůj interiér nijak nevylepší. I když v tomto případě ani není co vylepšovat, jelikož dům staré dámy je dokonalou ukázkou toho, jak zajímavě vypadaly interiéry v padesátých letech.

To, co se dnes vídá jenom na fotkách, má v jejím domě reálnou podobu, jde o zajímavý návrat do minulosti, který bere dech.

interiér
Zdroj foto: facebook.com
interiér
Zdroj foto: facebook.com

Stylově a vkusně zařízeno

Mnoha lidem může podobný interiér připadat jako kýčovitý, ale když ho nebudete srovnávat se současnou dobou a vezmete v potaz, že jde o typický styl padesátých let, tak musíte uznat, že tento dům je opravdu vkusně a stylově zařízen.

A vypadá to v něm úplně stejně, jako když se do něho tato žena nastěhovala, ještě jako mladá dáma. Nejde tak o žádné dílo architektů, ale původní interiér, který odolal času.

interiér
Zdroj foto: facebook.com
interiér
Zdroj foto: facebook.com

Řada charakteristických prvků

Interiér jejího domu vypadá doslova, jako by byl zařízen přesně podle příručky architektů vydané v padesátých letech minulého století. Nechybí zde typické barvy v mentolovém nádechu, dřevěný nábytek s bohatým zdobením, stejně jako zde není nouze ani na četné dekorace, nebo charakteristické tapety na stěnách.

interiér
Zdroj foto: facebook.com
interiér
Zdroj foto: facebook.com
interiér
Zdroj foto: facebook.com

Líbí se vám?

Je pravdou, že řada lidí má pro tento styl interiéru slabost, ale ruku na srdce. Skutečně byste v něm chtěli bydlet, několik týdnů, měsíců, nebo let? Trávit zde pár hodin by mohlo být příjemné, ale žít v něčem takovém celý život, to by asi zvládl málokdo.

K TÉMATU  Moderní Little Big House nabízí čistý design ve stylu krabice na svahu

Tedy pokud by mu netáhlo na stovku a ve stejném interiéru žil od narození.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Dekorativní obložení stěn z různých materiálů. Zútulněte si interiér přesně podle vašich představ

Kůže v interiéru. Dokonalý přírodní materiál najde doma i jiné využití, než na sedačky a křesla

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Vztahy s tchyní jsou kapitolou partnerského života samy o sobě. I když v mnoha případech jde o vztahy skvělé, v jiných to může značně skřípat. Zatímco někdy dělá tchyně naschvály, jindy si žena nenastaví jisté hranice, které se poté neustále překračují.
Mít dokonalou postavu bez špíčků je snem snad každé ženy. Pokud se snažíte shodit nějaké to kilo navíc, jistě jste už někdy přemýšlela o možnosti liposukce. Zatímco některé ženy se nebrání operativnímu zákroku, jiné ženy by raději upřednostnily bezbolestnou metodu hubnutí. A právě v tu chvíli se nabízí možnost využití kryolipolýzy, laserové liposukce nebo kavitace. O jaké metody se jedná a fungují vůbec?
Pojďme na skutečnou zábavu. Víte o tom, že existuje 7 typů pánského přirození? Který z tvarů je nejoblíbenější? A který je kuriozitou? Vážené dámy, pohodlně se usaďte, jdeme se podívat na vysoce vědeckou studii o tom, jaké všemožné tvary může mít pánský pinďour!
Saláty k obědu, svačiny po cvičení nebo šťávy z ovoce jsou obecně považovány za zdravé, ale pokud s nimi nezacházíte správně, vašemu hubnutí spíše uškodí. Dresing na salátu je často stejně kalorický, jako kdybyste snědly hamburger, a ovocné šťávy mají energetickou hodnotu jako tabulka čokolády. Jak si správně poradit s přípravou jídla při hubnutí?
Jakmile vysvitlo sluníčko a konečně se po měsících zimy oteplilo, vsadíme se, že už jste na internetu začala lovit plavky na novou sezonu. V pořádku. S tím úzce souvisí i hubnutí, protože zatímco koukáte na ty holky s perfektní postavou, na sobě najdete obvykle aspoň pár nedostatků, které si umanete do léta spravit. Proto potřebujete jídlo, které vám k vysněné postavě pomůže.
O tom, že oddalování usnutí a následný nedostatek spánku způsobuje vystavení modrému světlu, jsme již psali. Ale příčin, které způsobují nespavost, je podstatně víc. Někdo má problém s usínáním, jiní usnou, jako když je do vody hodí, ale pak se vzbudí kolem třetí ráno a znovu usnout se nepodaří. Co s tím?
Kdo by neznal a nemiloval levanduli. V průběhu měsíce června se levandule dostává do květu a všechno kolem sebe překrásně provoní. Levanduli máme všichni spojenou zejména s Francií a konkrétně s oblastí Provence. Dnes se ale pěstuje téměř v celé Evropě.
Termín mamahotel se používá hlavně pro syny, kteří bydlí u svých matek či rodičů dlouho, samostatně vydělávají, nicméně na vedení domácnosti se příliš nepodílejí. Ale i mladé slečny mohou svým dlouhodobým bydlením s rodiči plnit definice mamahotelu. Kdy je ten správný čas dětem naznačit, že se mají stěhovat a mamahotel končí? A naopak, není příliš brzy, když chtějí odejít ve 20?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek