Středa , 17. 07. 2024

Martina

Vím, že přítel mojí kamarádky ji podvádí. Mám jí to říct? Neuvěří mi

Svou kamarádku Pavlínu znám už deset let. Seznámily jsme se na letním táboře, kam jsme obě jako děti jezdily. Od té doby jsme se staly nerozlučnou dvojicí. Chvíli jsme společně i bydlely, jenže loni v létě si Pája našla přítele a zanedlouho se přestěhovala k němu.
podvádí
ilustrační obrázek (foto: 123RF)

29. 03. 2022

Vím, že je neskutečně moc zamilovaná, lítá v oblacích a plánuje s ním budoucnost. Já jsem ale přišla na to, že on ji už nějakou dobu podvádí. Nevím, co mám dělat, asi bych jí to měla říct, ale pochybuji, že mi uvěří. Nechci, aby si myslela, že jí to nepřeji.

Chci, aby stála nohama na zemi

Pavlíně samozřejmě přeji jen to nejlepší v životě, mám ji skutečně ráda. Jenže ona je od doby kdy si Láďu našla úplně jiná než dřív. On si ji doslova omotal kolem prstu, ona skáče, jak on píská, a tak když jsem zjistila celou pravdu o jejich vztahu, udělalo se mi z toho zle. Chtěla jsem jí to říci hned, že ji podvádí, dokonce jsem si chvíli hrála i na špiona, abych měla stoprocentní jistotu. Ale nejsem tak dobrý špech, abych sehnala i nějaké důkazy. Když něco řeknu, vím jistě, že mi Pavlína nebude věřit.

Když se totiž Pavlína sebrala a sbalila si věci, odstěhovala se a mě nechala v našem bytě na všechny účty samotnou. Měla jsem jí to trošku za zlé. To bylo vlastně jen jednou, co jsme se za celou dobu našeho přátelství pohádaly. Znala Láďu jen tři měsíce a už se k němu stěhovala, mě na to ani nepřipravila, a já to brala jako podpásovku.

Nakonec jsem si ale našla ještě jednu práci na víkendy, zvládala jsem to platit a uznala jsem, že lásce se musí dát přednost. V Pavlíně ale zůstala hořkost. Navíc jsem ji několikrát upozorňovala na to, že mění naše plány vždy podle toho, co jí řekne Láďa. Když se na něčem domluvíme, máme jít například do kina, klidně mi uteče ze začátku promítání jen proto, že on jí napsal, že končí dříve v práci. Vůbec není sama sebou, nestojí nohama na zemi, ale ode mě všechno bere jen jako útok. Já jsem totiž stále bez partnera.

K TÉMATU  Miriam (33): Můj manžel bere 6 let drogy. Přišla jsem na to až po svatbě

Nejsem nepřejícná, jen vidím, co ona nevidí

Určitě nejsem ten závistivý typ holky, co nemůže překousnout, že má kamarádka víc štěstí v lásce než ona. To ne. Já jsem se svým životem spokojená, nikam se neženu. Ono vždy přijde to, co přijít má. Na tohle věřím. Přijde mi ale, že zkrátka vidím hodně věcí, co sama Pája nevidí očima zamilované holky.

Takže to mezi námi lehce skřípe. I proto jsem si jistá, že kdybych teď za ní přišla a řekla jí, že ji ten pan Úžasný podvádí, nevěřila by mi a mezi námi by to bylo ještě horší. Možná by se se mnou už nebavila vůbec. No ale mohu ji nechat ze sebe dělat naivku a neříct jí, že její milý má ještě jinou holku?

Vidím dobře?

Já jsem si tím ale jistá, nedávno jsem Láďu zahlédla během své obědové pauzy ve městě s nějakou brunetkou. Pája je blondýna, takže jsem si je fakt nepopletla. I když jsem si v prvním momentě v duchu říkala, zda mě neklame zrak. Měli se k sobě, drželi se kolem pasu a líbali se. Abych si byla jistá, tak trošku jsem je sledovala, zašli po pár metrech do paneláku. Pavlíně jsem přitom volala, co mají dneska s Láďou v plánu a ta mi řekla, že je Láďa na montáži a vrací se až večer. Jasná lež.

Navíc jsem ho s tou samou brunetkou viděla poté ještě jednou, to zase jeli společně někam v jeho autě. Také jsem pozvala na víno Láďova kamaráda, kterého jsem se snažila nenápadně zeptat, jak to vlastně jeho kamarád s tou mojí kamarádkou má. A také jsem se dozvěděla zajímavé věci. Prý nikdy nebyl na vážné vztahy, navíc má dluhy a musí je splácet. Že by se mu Pája hodila jako nájemnice, co platí polovinu nájmu? Náhoda to není, a když jsem si dala tolik práce, abych si byla co nejvíc jistá, není o tom pochyb, že jí prachsprostě zahýbá, využívá a lže.

K TÉMATU  Protagonisty filmů Homolkovi nepotkal příliš šťastný osud

Jen tak ale nemohu za ní přijít a říct holka, on tě podvádí. Stoprocentně by si myslela, že si vymýšlím, musím ale asi vymyslet jiný způsob, jak jí konečně otevřít oči.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nevěra: V čem se liší mužské a ženské podvádění?

Sára (32): Nevěra partnera se týká i mě. Zjistila jsem s kým, položilo mě to

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Přemýšlíte o novém umyvadle do koupelny? Co si zvolit umístění na desku. Tento retro prvek nechává vzpomenout na časy, kdy stál v koupelně na skříňce smaltovaný lavor. Umyvadlo na desku otevírá neuvěřitelné možnosti pro originální řešení. Nevěříte? Podívejte se do naší galerie.
Léto je čas dovolených a určitě využíváte každé volné chvíle, abyste ji strávila na sluníčku a čerstvém vzduchu. Kůže se může i v létě vysušit. Dlouhým pobytem na sluníčku, v bazénu, v moři. Udělejte si čas na relaxační rituál a domácí peeling.
Ekologie se v současné době klade na první místo. Svůj podíl na tom má zjištění, že stojíme za rychle se oteplující planetou nebo že naším přičiněním mořští živočichové nežijí tak dlouho, jak by mohli, neboť se zamotají do plastových odpadků. Kromě toho, že se spustila řada kampaní bojujících proti plastům a proti nadměrné konzumaci masa, dostaly se také do popředí přírodní úklidové prostředky. Jinými slovy jsme se opět navrátily do minulosti.
Pod tímto jménem si lze představit nejen Nizozemce známého jako Ledový muž, ale současně i jeho zázračnou techniku otužování, která po celém světě zaznamenala neuvěřitelný boom a vedla k inspiraci mnoha a mnoha lidí. Wim Hof je proslulý svou odolností vůči chladu a je několikanásobným rekordmanem v této oblasti. V čem jeho metoda spočívá?
Před časem jsme se s partnerem rozhodli, že po svatbě a pořízení bytu bychom rádi měli miminko. To jsem ale netušila, jaké utrpení mě bude čekat.
Ať už vítáte návštěvu nebo si potřebujete po dlouhém a náročném dni v práci odpočinout, sedací souprava je to, co využijete jako první. Sedačka by měla být dominantou každého obývacího pokoje, ať je sebevíc velký či naopak sebevíc malý. Chybět by neměla ve velkých příbytcích, ani v drobných bytových jednotkách. Otázkou ale je, jak tu správnou vybrat.
Pokud milujete koupání, a zároveň patříte mezi teplomilce, pak s největší pravděpodobností v období podzimu a zimy trpíte. Příjemné teploty jsou pryč, nemluvě o ledových vodách, do kterých skočí leda stoupenci Wim Hofa. Dobrou zprávou ale je, že příjemné koupání ani s příchodem sychravých dnů zdaleka nemusí končit. Stačí jen vědět, kam zajít – na termální místa, kde se klidně ohřejete i mimo horkou letní sezónu. Takže kam vyrazit?
Když se řekne jóga, můžeme si představit mnoho jejích variant. Může jít o pomalé protažení celého těla, dynamickou power jógu, ale třeba i o jógu hormonální. Právě s její pomocí můžete vyřešit mnoho nepříjemností plynoucích z nevhodné hladiny hormonů v těle.
Žena za volantem rovná se auto bez řidiče? Většina žen se s touhle hláškou alespoň jednou za život setkala a téměř jistě zazněla z úst nějakého muže. Vážně jsme my ženy tak špatné řidičky, jak o nás nespočet vtipů tvrdí? Nebo je to stejný mýtus jako míra hlouposti u blondýnek či policistů? 
Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy podporujících správné fungování imunity. Znáte to, viry na nás číhají na každém rohu a do toho se denně potýkáme s až příliš mnoho stresovými situacemi. Proč tedy nepodpořit svoje jediné zdraví? Jste přípraveni?
Předvánoční koučink na téma nejen sebelásky a sebehodnoty očima Nely a spousta změn.

Výběr článků

Teploty se konečně začínají zvedat a léto se nezadržitelně blíží. Pokud si letos budete chtít užít koupání, pak nejspíš budete muset do řeky, rybníku či vodní nádrže. Jenže jejich čistota a mnohdy také studená voda vám mohou následně přivodit nepříjemné patálie. Zvláště jste-li náchylní k tzv. letním problémům, měli byste udělat vše pro to, abyste se jim vyhnuli. Soutěžte tak s námi o balíček doplňků stravy Naturevia, který vám v tom pomůže.
Toužili jste někdy po tom mít recept na štěstí? Nebo objevit nějaký nástroj, díky kterému doopravdy zažijete štěstí? Pokud ano, tak mám pro vás dobrou zprávu. Dnes vám totiž prozradím nástroj, který vám štěstí opravdu může přinést. Podmínkou ale je, že tento nástroj uchopíte do praxe a budete se jím řídit. Jste připravení? Jdeme tedy na to.
Chcete svého partnera obdarovat krásnou, novou a stylovou peněženkou? Rozpadá se mu ta stará v ruce? Možná si pokládáte otázku, která z nabízených bude tou nejlepší. Je třeba si uvědomit, že pánové uvažují trochu jinak a že i jejich požadavky na tento módní doplněk se mohou lišit. Předně se tak moc nekouká na celkový design.

Nepřehlédněte

Vyzdobit interiér nejrůznějšími dekoracemi s vánoční tematikou je jedna věc, ale druhá je mít v domě trochu života. I když se o to postarají většinou děti, můžou mít na živosti v domě podíl i pokojové rostliny. Během kouzelných svátků na konci roku však sázejte na takové, které vánoční atmosféru v příbytku umocní.
Léto se rychle blíží a s ním i koupání a další radovánky. Jenže ty každoročně pro mnoho žen skončí nepříjemnými potížemi. Pálení či řezání při močení bývají jejich typickými prvními příznaky. Pokud se u vás projeví, na nic nečekejte a okamžitě jednejte. Včasný zásah vás totiž může ochránit před vzplanutím problému v plné síle a následnými recidivami v podobě opakovaných problémů močových cest. Máte-li k těmto letním potížím sklony, myslete na prevenci!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek