Čtvrtek , 23. 03. 2023

Ivona

Radka (21): Byla jsem zdrogovaná. Ráno jsem se probudila nahá. Nic si nepamatuji

Konečně jsme s kamarády vyrazili oslavit to, že nemusíme sedět zavření doma a otevřeli se hospody. Vydali jsme se na párty a zábava nebrala konce. Pití teklo proudem. Bohužel se mi pak stalo něco, na co v životě nezapomenu, i když si to prakticky nepamatuju. Až s pomocí přátel jsem nakonec zjistila, co všechno se tu noc dělo.
Zdrogovaná
Příběh Radky. Byla zdrogovaná? (zdroj foto: www.pixabay.com)

13. 10. 2020

Jako lev v kleci

Najednou začínám chápat zvířata v ZOO a jejich pokleslou náladu. Zatímco před rokem jsme začátek léta trávili na různých akcích – navštívili jsme s přáteli majálesy, pak festivaly a další koncerty, letos to byla opravdu bída. Kdybych ale raději zůstala doma, nebyla bych nakonec zdrogovaná.

Jenže my jsme se s partou rozhodli, že si nebudeme kupovat lísky na žádné kulturní akce (pro případ, že by je zase zrušili) a vydali jsme se prostě a jednoduše všichni oslavit konec toho bláznivého období strachu do diskoklubu.

Konečně jsme se opět sešli s přáteli, a rozhodně bylo co slavit! Vždyť jsme se neviděli tak dlouho.

Zábava v plném proudu

Klub, který jsme si pro naši akci vybrali, jsme navštívili poprvé. Bylo to příjemné prostředí a DJ nám od začátku sednul. Na baru jsme byli pečení vaření, a během pár kol jsme už byli ve značně dobré náladě. Užívali jsme si chvíle v partě i sami pro sebe, kdy jsme si zatančili pomalé písničky s doprovodem lidí, co tančili kolem.

Udělali jsme si spoustu bláznivých selfíček a nakrmili taky naše účty na Instagramu a Tik Toku nějakým skutečně kvalitním materiálem – například naší tradiční fotkou (jako pokaždé, když se sejdeme, tančíme na stole).

Objevil se krasavec a koupil mi pití

Ve značně pokročilé noční hodině se kolem mě začal točit hezoun, kterého jsem si všímala celý večer. Sice se občas ochomýtl okolo, ale moc jsem mu nevěnovala pozornost. Až když část přátel odjela domů a zůstalo už nás tam jen pár, jsem měla náladu na seznámení. Frajer evidentně také toužil se se mnou seznámit, a tak jsme chvíli tancovali spolu.

Uměl to parádně! Vždycky si mě přivinul k sobě a pošeptal mi do ucha nějakou lichotku. Byla jsem už příjemně opilá, ale stále jsem věděla, že nic na jednu noc rozhodně nehledám. A tak jsem si jej držela od těla. Potom mě pozval na drink. Od té chvíle už mám rozmazané vzpomínky a pamatuju si akorát to, jak jsem se ráno probudila nahá.

K TÉMATU  Judita (24): Mám krásné tělo, ale šťastná nejsem. Z malíře i fotografa se vyklubali úchylové

Drsné ráno. Zjistila jsem, že jsem byla zdrogovaná

Zrovna zaklaply dveře v našem studentském bytě, což mě probudilo. Šíleně mě bolela hlava a vůbec nic jsem nechápala! Nepamatovala jsem si naprosto nic! Přemýšlela jsem, proč je postel kolem mě tak rozházená. Když jsem se vzpamatovala, setkala jsem se se svou spolubydlící.

Ta mi řekla, že jsem v noci přišla ve stavu, kdy si myslela, že jsem zdrogovaná. S sebou jsem si přivedla borce. Ten právě nyní odešel – to on mě probudil, když zavíral dveře. Nakonec jsem s hrůzou zjistila, že mi dal do pití nějakou drogu, abych se s ním vyspala. Nepamatovala jsem si vůbec nic!

Hanba mne fackovala a byla jsem jako u vytržení – i přes tu strašnou bolest hlavy! Nevěděla jsem, jak se mám zachovat. Mám jít na policii? Mám si to nechat pro sebe, aby se mi ostatní nesmáli? Mám si toho kluka najít? Určitě se na mne budou všichni dívat skrz prsty a říkat, že si za to mohu sama.

Po dlouhém přemýšlení jsem došla k závěru, že vše raději zůstane mezi mnou a mou spolubydlící. Tento zážitek mne na dlouhou dobu vyléčil od návštěv diskoték! Vůbec poprvé jsem byla zdrogovaná.

Od té doby si už na všech akcích sakra hlídám, abych od svého pití ani na chvíli neodešla…

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Příběh: Jan (19): Vyspal jsem se se svou nevlastní sestrou. Co teď?

Antonín (32): Kvůli velkému přirození mám problém se ženami. Jen mne využívají

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

„Není ta omáčka moc kyselá? Nejsou ty knedlíčky moc mazlavé?“ Citát z oblíbeného filmu dokumentuje, jak málo si některé ženy věří. A to i v případě, že svou práci zvládají skvěle. Jste jedna z nich? Také máte pocit, že nic neuděláte perfektně? Možná se jen podceňujete. A že nejste dokonalá? Hoďte pochybnosti za hlavu a mějte se ráda!
Vzhled dnes hraje hlavní roli. Na základě celkové vizáže si vytváříme první dojmy a názory na druhého člověka. Hodnotíme v čem přišel, jestli má mastné vlasy nebo jak na tom jsou jeho nehty. Ano, i nehty o člověku mnoho prozradí. Zejména to, jestli dbá na detaily či nikoliv.
Akné v těhotenství není nic neobvyklého. Je běžné, že se akné na začátku těhotenství trochu zhoršuje a s postupem času se opět zlepšuje. Pravděpodobným viníkem je nadměrná produkce kožního mazu, ke které dochází, když tělo produkuje větší množství estrogenu. Kožní problém odezní, když se vaše hormonální hladiny vrátí k normálu. Ale teď si řekneme, jak na akné ještě během těhotenství vyzrát.
Vztahy s tchyní jsou kapitolou partnerského života samy o sobě. I když v mnoha případech jde o vztahy skvělé, v jiných to může značně skřípat. Zatímco někdy dělá tchyně naschvály, jindy si žena nenastaví jisté hranice, které se poté neustále překračují.
V životě se můžeme setkat s celou spoustou onemocnění. Zatímco nad některými jenom mávneme rukou, jiné nás mohou výrazně poznamenat do konce života. A zatímco některé nám jsou moc dobře známé, nad jinými visí jeden obrovský otazník. Přesně takovou nemocí je i Bechtěrevova nemoc či také Bechtěrevova choroba.

Nepřehlédněte

Už jste někdy slyšeli o osteodynamice? Pokud ještě ne, pak určitě nepřehlédněte náš článek. Právě v něm se dozvíte, v čem je tato metoda výjimečná a co všechno s naším tělem dokáže. A už teď můžeme prozradit, že jen samé dobré věci. Tak jdeme na to!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek