Úterý , 06. 12. 2022

Mikuláš

Radka (21): Byla jsem zdrogovaná. Ráno jsem se probudila nahá. Nic si nepamatuji

Konečně jsme s kamarády vyrazili oslavit to, že nemusíme sedět zavření doma a otevřeli se hospody. Vydali jsme se na párty a zábava nebrala konce. Pití teklo proudem. Bohužel se mi pak stalo něco, na co v životě nezapomenu, i když si to prakticky nepamatuju. Až s pomocí přátel jsem nakonec zjistila, co všechno se tu noc dělo.
Zdrogovaná
Příběh Radky. Byla zdrogovaná? (zdroj foto: www.pixabay.com)

13. 10. 2020

Jako lev v kleci

Najednou začínám chápat zvířata v ZOO a jejich pokleslou náladu. Zatímco před rokem jsme začátek léta trávili na různých akcích – navštívili jsme s přáteli majálesy, pak festivaly a další koncerty, letos to byla opravdu bída. Kdybych ale raději zůstala doma, nebyla bych nakonec zdrogovaná.

Jenže my jsme se s partou rozhodli, že si nebudeme kupovat lísky na žádné kulturní akce (pro případ, že by je zase zrušili) a vydali jsme se prostě a jednoduše všichni oslavit konec toho bláznivého období strachu do diskoklubu.

Konečně jsme se opět sešli s přáteli, a rozhodně bylo co slavit! Vždyť jsme se neviděli tak dlouho.

Zábava v plném proudu

Klub, který jsme si pro naši akci vybrali, jsme navštívili poprvé. Bylo to příjemné prostředí a DJ nám od začátku sednul. Na baru jsme byli pečení vaření, a během pár kol jsme už byli ve značně dobré náladě. Užívali jsme si chvíle v partě i sami pro sebe, kdy jsme si zatančili pomalé písničky s doprovodem lidí, co tančili kolem.

Udělali jsme si spoustu bláznivých selfíček a nakrmili taky naše účty na Instagramu a Tik Toku nějakým skutečně kvalitním materiálem – například naší tradiční fotkou (jako pokaždé, když se sejdeme, tančíme na stole).

Objevil se krasavec a koupil mi pití

Ve značně pokročilé noční hodině se kolem mě začal točit hezoun, kterého jsem si všímala celý večer. Sice se občas ochomýtl okolo, ale moc jsem mu nevěnovala pozornost. Až když část přátel odjela domů a zůstalo už nás tam jen pár, jsem měla náladu na seznámení. Frajer evidentně také toužil se se mnou seznámit, a tak jsme chvíli tancovali spolu.

Uměl to parádně! Vždycky si mě přivinul k sobě a pošeptal mi do ucha nějakou lichotku. Byla jsem už příjemně opilá, ale stále jsem věděla, že nic na jednu noc rozhodně nehledám. A tak jsem si jej držela od těla. Potom mě pozval na drink. Od té chvíle už mám rozmazané vzpomínky a pamatuju si akorát to, jak jsem se ráno probudila nahá.

K TÉMATU  Záchrana štěňat v jeskyni přišla na poslední chvíli

Drsné ráno. Zjistila jsem, že jsem byla zdrogovaná

Zrovna zaklaply dveře v našem studentském bytě, což mě probudilo. Šíleně mě bolela hlava a vůbec nic jsem nechápala! Nepamatovala jsem si naprosto nic! Přemýšlela jsem, proč je postel kolem mě tak rozházená. Když jsem se vzpamatovala, setkala jsem se se svou spolubydlící.

Ta mi řekla, že jsem v noci přišla ve stavu, kdy si myslela, že jsem zdrogovaná. S sebou jsem si přivedla borce. Ten právě nyní odešel – to on mě probudil, když zavíral dveře. Nakonec jsem s hrůzou zjistila, že mi dal do pití nějakou drogu, abych se s ním vyspala. Nepamatovala jsem si vůbec nic!

Hanba mne fackovala a byla jsem jako u vytržení – i přes tu strašnou bolest hlavy! Nevěděla jsem, jak se mám zachovat. Mám jít na policii? Mám si to nechat pro sebe, aby se mi ostatní nesmáli? Mám si toho kluka najít? Určitě se na mne budou všichni dívat skrz prsty a říkat, že si za to mohu sama.

Po dlouhém přemýšlení jsem došla k závěru, že vše raději zůstane mezi mnou a mou spolubydlící. Tento zážitek mne na dlouhou dobu vyléčil od návštěv diskoték! Vůbec poprvé jsem byla zdrogovaná.

Od té doby si už na všech akcích sakra hlídám, abych od svého pití ani na chvíli neodešla…

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Příběh: Jan (19): Vyspal jsem se se svou nevlastní sestrou. Co teď?

Antonín (32): Kvůli velkému přirození mám problém se ženami. Jen mne využívají

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zdá se to neuvěřitelné, ale podle Světové zdravotnické organizace patří mezi jednu z deseti nejčastějších příčin smrti dýchání znečištěného vzduchu, tedy smogu. Život ve velkoměstech, spojený s moderním způsobem života, v sobě nese spoustu nenápadných nebezpečí. Stres, deprese, nespavost, dýchací potíže, to všechno lze označit za civilizační choroby, a spojení se smogem  má na náš organismus neblahý vliv.
Dokonalé obočí naštěstí může mít každá žena i ta, které do vínku nebyly dány pravidelné rysy, ta správná hustota obočí ani tvar, který by si sama přála. Teď můžete mít všechno a být ještě krásnější. Co obnáší permanentní tetování obočí a co byste měla vědět předtím, než tuto kosmetickou proceduru podstoupíte?
Podle statistik zradí srdce téměř každého třetího z nás. Jedná se o nejčastější příčinu úmrtí v Česku. Jen vloni si vyžádaly ischemická choroba srdeční, selhání srdce a infarkt myokardu přes 38 tisíc životů. Nechcete-li být mezi nimi, začněte o to své více dbát. Je totiž spousta věcí, které pro něj můžete udělat.
O zdravém stravování slýcháme ze všech stran. Jak je to důležité pro naše zdraví i tělo jako takové. Jenže už nikde se nemluví o tom, jaké konkrétní potraviny zařadit do jídelníčku, respektive jaké konkrétní potraviny nám skutečně prospívají a nejsou na škodu. Proto vám přinášíme tip - je jím quinoa, což je obilovina, ze které se připravuje kupříkladu mouka, polévka nebo také pivo.
Peru je velmi zajímavá země oplývající především mnoha kulturními památkami starověkých civilizací a koloniální architekturou. Jedná se o neuvěřitelně rozmanitou zemi a ráj pro každého cestovatele. V našich představách může znít Peru jako zapadlá zemička, kde nic nenajdeme, ale opak je pravdou! Tajemné džungle, ztracená města, jezero Titicaca, delta Amazonky – právě za těmito zázraky turisté do Peru míří. Tato země Jižní Ameriky jim poskytne příležitost ocitnout se ve zcela jiné dimenzi.
Je tu jaro a s ním i spoustu změn! Lidé se chystají na sezónu v plavkách a chtějí být na jaře víc plní energie. Po zimě, kdy jsme spíš pasivní a více jíme, tak s jarem přichází odhodlání do různých detoxů a očist! Bohužel to nemusí skončit vždy dobře, protože není detox jako detox. V tomto článku vám prozradím, jak na správnou jarní očistu! Která pročistí vaše tělo i vašeho ducha a zároveň neuškodí vašemu zdraví!
Říká vám něco jméno Wirginia Szmyt? Jedná se o pravděpodobně nejstarší DJku všech dob, která si v seniorském věku plní sen. Někteří ji obdivují, jiní možná kroutí nevěřícně hlavou, ale jedno se jí upřít nedá – odhodlání, nadšení a láska k hudbě. S mícháním muziky začala Wirginia již před dvaceti lety a nikdo ji neučil a postupně na vše přicházela sama. Dnes patří v Polsku mezi poměrně známou a oblíbenou umělkyni.

Nepřehlédněte

Vždy když potkáme muže, který se nám líbí, bojíme se, že uděláme nebo řekneme něco, čím ho naštveme nebo alespoň nepříjemně překvapíme... Má to tak většina z nás a je to přirozené. Navíc spousta mužů v počátcích vztahu nedává svou nelibost nebo naštvání najevo, ale to neznamená, že k vám nic negativního nemohou pocítit. Mohou, jen si to nechávají pro sebe.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek