Neděle , 21. 04. 2024

Alexandra

Radka (21): Byla jsem zdrogovaná. Ráno jsem se probudila nahá. Nic si nepamatuji

Konečně jsme s kamarády vyrazili oslavit to, že nemusíme sedět zavření doma a otevřeli se hospody. Vydali jsme se na párty a zábava nebrala konce. Pití teklo proudem. Bohužel se mi pak stalo něco, na co v životě nezapomenu, i když si to prakticky nepamatuju. Až s pomocí přátel jsem nakonec zjistila, co všechno se tu noc dělo.
Zdrogovaná
Příběh Radky. Byla zdrogovaná? (zdroj foto: www.pixabay.com)

13. 10. 2020

Jako lev v kleci

Najednou začínám chápat zvířata v ZOO a jejich pokleslou náladu. Zatímco před rokem jsme začátek léta trávili na různých akcích – navštívili jsme s přáteli majálesy, pak festivaly a další koncerty, letos to byla opravdu bída. Kdybych ale raději zůstala doma, nebyla bych nakonec zdrogovaná.

Jenže my jsme se s partou rozhodli, že si nebudeme kupovat lísky na žádné kulturní akce (pro případ, že by je zase zrušili) a vydali jsme se prostě a jednoduše všichni oslavit konec toho bláznivého období strachu do diskoklubu.

Konečně jsme se opět sešli s přáteli, a rozhodně bylo co slavit! Vždyť jsme se neviděli tak dlouho.

Zábava v plném proudu

Klub, který jsme si pro naši akci vybrali, jsme navštívili poprvé. Bylo to příjemné prostředí a DJ nám od začátku sednul. Na baru jsme byli pečení vaření, a během pár kol jsme už byli ve značně dobré náladě. Užívali jsme si chvíle v partě i sami pro sebe, kdy jsme si zatančili pomalé písničky s doprovodem lidí, co tančili kolem.

Udělali jsme si spoustu bláznivých selfíček a nakrmili taky naše účty na Instagramu a Tik Toku nějakým skutečně kvalitním materiálem – například naší tradiční fotkou (jako pokaždé, když se sejdeme, tančíme na stole).

Objevil se krasavec a koupil mi pití

Ve značně pokročilé noční hodině se kolem mě začal točit hezoun, kterého jsem si všímala celý večer. Sice se občas ochomýtl okolo, ale moc jsem mu nevěnovala pozornost. Až když část přátel odjela domů a zůstalo už nás tam jen pár, jsem měla náladu na seznámení. Frajer evidentně také toužil se se mnou seznámit, a tak jsme chvíli tancovali spolu.

Uměl to parádně! Vždycky si mě přivinul k sobě a pošeptal mi do ucha nějakou lichotku. Byla jsem už příjemně opilá, ale stále jsem věděla, že nic na jednu noc rozhodně nehledám. A tak jsem si jej držela od těla. Potom mě pozval na drink. Od té chvíle už mám rozmazané vzpomínky a pamatuju si akorát to, jak jsem se ráno probudila nahá.

K TÉMATU  Domácí broskvový ice tea. Připravte si dokonalé osvěžení

Drsné ráno. Zjistila jsem, že jsem byla zdrogovaná

Zrovna zaklaply dveře v našem studentském bytě, což mě probudilo. Šíleně mě bolela hlava a vůbec nic jsem nechápala! Nepamatovala jsem si naprosto nic! Přemýšlela jsem, proč je postel kolem mě tak rozházená. Když jsem se vzpamatovala, setkala jsem se se svou spolubydlící.

Ta mi řekla, že jsem v noci přišla ve stavu, kdy si myslela, že jsem zdrogovaná. S sebou jsem si přivedla borce. Ten právě nyní odešel – to on mě probudil, když zavíral dveře. Nakonec jsem s hrůzou zjistila, že mi dal do pití nějakou drogu, abych se s ním vyspala. Nepamatovala jsem si vůbec nic!

Hanba mne fackovala a byla jsem jako u vytržení – i přes tu strašnou bolest hlavy! Nevěděla jsem, jak se mám zachovat. Mám jít na policii? Mám si to nechat pro sebe, aby se mi ostatní nesmáli? Mám si toho kluka najít? Určitě se na mne budou všichni dívat skrz prsty a říkat, že si za to mohu sama.

Po dlouhém přemýšlení jsem došla k závěru, že vše raději zůstane mezi mnou a mou spolubydlící. Tento zážitek mne na dlouhou dobu vyléčil od návštěv diskoték! Vůbec poprvé jsem byla zdrogovaná.

Od té doby si už na všech akcích sakra hlídám, abych od svého pití ani na chvíli neodešla…

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Příběh: Jan (19): Vyspal jsem se se svou nevlastní sestrou. Co teď?

Antonín (32): Kvůli velkému přirození mám problém se ženami. Jen mne využívají

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Jak poznat menopauzu? Otázka, kterou si po čtyřicítce začne klást mnoho žen. Menopauza, klimakterium či přechod, je přirozené období v životě každé ženy, kdy dochází útlumu funkce vaječníků a v důsledku toho k vymizení menstruace.
Ještě v botníku nemáte bílé tenisky? Pak byste tuhle chybu měly rychle napravit. Tenisky se totiž hodí ke všemu – k sukni, džínům a třeba i k šatům. Podívejte se, jak můžete tenisky kombinovat.
Spektrum nabízených erotických pomůcek, o které dnes někde můžeme očkem zavadit, nám přijde ohromující a přepestré. Po stránce užitého materiálu jsou možná unikátní, ale designově to nejsou žádné novinky. V podstatě si děláme dobře těmi samými hračkami už hezkých pár tisíciletí.
Vždy když potkáme muže, který se nám líbí, bojíme se, že uděláme nebo řekneme něco, čím ho naštveme nebo alespoň nepříjemně překvapíme... Má to tak většina z nás a je to přirozené. Navíc spousta mužů v počátcích vztahu nedává svou nelibost nebo naštvání najevo, ale to neznamená, že k vám nic negativního nemohou pocítit. Mohou, jen si to nechávají pro sebe.
Přestože letnímu tropickému počasí již pro tento rok odzvonilo, nemusíte si zoufat, a naopak si ještě užít vodních radovánek. Můžete vybírat z celé řady aquaparků, které jsou dostupné po celý rok. Přinášíme Vám hned 7 tipů, kam můžete vyrazit za zábavou, ale i odpočinkem a rozmanitou péčí o tělo.
Jmenuji se Marcela Hlaváčková a jsem mentorka a koučka osobního a profesního růstu. Pomáhám lidem na cestě k sebevědomí, úspěchu a štěstí, protože já sama vím, jak je na cestě životem mnohdy záchranné lano potřeba. I proto se teď před vámi pomyslně obnažuji a povím vám příběh, který není ničí jiný než můj. Jsem stejná jako vy, jsem taky jenom člověk.
Když žena řekne svému vyvolenému to pověstné “ano”, začne škála plná svatebních příprav. A vedle výběru ideálního obleku a svatebních šatů, dojde také na výběr svatebních oznámení.
Astroložka Naďa Šmídová připravila horoskop krásy a duševního zdraví na další pracovní týden. Čemu se v sychravém počasí vyhnout a co naopak očekávat?
Vodu používáme všichni každý den. Aniž i to uvědomujeme, spotřebujeme jí obrovské množství – o čemž mnohdy ani nevíme. Zjistíme to, až nám přijde roční vyúčtování a začnou se nám nad ním protáčet panenky. Nicméně existují způsoby, jak vodou v domácnosti šetřit, aniž by nás to nějak omezilo, A hned bude pohled na každoroční vyúčtování veselejší. Jak v domácnosti šetřit vodou?
Alternativní způsoby bydlení si lze představit různě, možností je skutečně celá řada. Nemusíte se přitom cítit nepohodlně nebo se vzdát svého komfortu. Alternativní bydlení ale dnes již nepředstavuje jen způsob, jak ušetřit finance. Jde také o udržitelný způsob bydlení, který šetří naši planetu.
Umělé květiny jsou velmi oblíbené v kancelářích, obchodech, různých salonech, protože si zachovávají svůj původní vzhled a nevyžadují údržbu. Existuje mnoho pověr týkajících se domu a věcí v něm. Lidé se zajímají o správné uspořádání zrcadel, nábytku a vůbec o vlastně to platí o spoustě věcí, které si domů kupují. Jednou z otázek, které je trápí je to, zda stojí za to, domů kupovat umělé květiny.
Pokud mají muž a žena mezi sebou nevyřčené problémy, které se navenek projevují pnutím, hádkami a napjatou atmosférou, je dobré se s někým poradit. Jako první vždy mezi partnery vyvstává otázka: A funguje to vůbec? Pokud s partnerem stále bojujete a nevíte, jak z té zacyklené smyčky ven, zde je vše, co potřebujete vědět o manželském poradenství.

Výběr článků

Snídaně dělá den – to je staré známé pořekadlo, které platí od dob dávno minulých až po moderní současnost. Právě snídaně by nám měla dát potřebné živiny a energii potřebnou pro následující den. Její součástí by tak měly být hlavně suroviny, které obsahují důležité bílkoviny, vlákninu a další nepostradatelné látky. I proto jsou její součástí ovesné vločky - tedy měly by být její součástí.
Podzim je ideálním časem vyrazit na výlet. Příroda se zbarvuje do oranžových, žlutých a červených tónů, památkám pomalu končí sezóna a proto téměř nikde se nemusíte mačkat s ostatními turisty. Naplánujte si výlet po severní Moravě.
V 90. letech bylo všechno mnohem jednodušší - zejména pokud jde o vztahy s celebritami. Ve skutečnosti existovaly četné páry celebrit z 90. let, které jsme všichni uctívali, i když jsme si nebyli jisti, jak dobře spolu vycházeli poté, co chaos na červeném koberci utichl a davy šly domů. Většina z těchto párů z 90. let se od té doby rozpadla. Ale pár šťastlivců je stále spolu a stále si užívá svůj románek.

Nepřehlédněte

Jistě to znáte – někdy máte prostě chuť pustit si nějakou bláznivou komedii a veškeré starosti vyhodit na chvíli z hlavy. Pokud chcete strávit pohodový večer a zasmát se, přinášíme vám tipy na filmy, které by u vás mohly uspět. Některé z nich vás budou jen bavit, jiné vám mohou připadat trochu hořké, některé ve vás přece jen zasejí semínko vážnějších myšlenek, které vás budou provázet ještě pár následujících dní.
Podzim. Chvíli krásně barevný, ale po opadání listí šedý a ponurý. Období dešťů, mlhy, nevlídného počasí a špatné nálady. Ať chceme nebo nechceme, počasí na nás působí více, než si myslíme. Záleží ale na tom, jak se k tomuto faktu postavíme a čím si toto období zpříjemníme. Někdo se rád zabalí do deky a lehne si ke krbu s knížkou, jiní jdou pouštět draka anebo (pravděpodobně spíše ženy) vyrazí na nákupy. Jak jste na tom vy?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek