Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

Roscoe: Buldoček Lewise Hamiltona, který denně vydělává tisíce

Lewis Hamilton, pilot a mistr světa Formule 1. Hvězda světového formátu, která oslní svou přítomností každou událost. Ale ne pouze on, jeho čtyřnohý přítel, buldok Roscoe, ho dokáže mnohdy zcela zastínit.
Roscoe
Buldoček Roscoe si uměl vybrat páníčka.

21. 07. 2022

Lewis Hamilton je milovníkem psů již od svého dětství. Jeho rodiče vždy měli nějakého psíka, on v tomto ohledu chtěl též pokračovat. V roce 2013 si k sobě pořídil psy rovnou dva, jedním z nich je buldoček Roscoe a druhý byla fenka Coco.

Hvězdy Instagramu

Jak už to u pejsků slavných osobností bývá, i tito mají svůj vlastní instagramový účet spravovaný Lewisem. Ten sdílí jejich zábavné akce i pouhé všední dny a celkově svůj život v luxusu. Tady získává pojem psí život nový rozměr. Účet roscoelovescoco má aktuálně 607 tisíc sledujících a počet narůstá každým dnem.

Pro pejsky by se Lewis rozkrájel, takže když před dvěma lety fenka Coco zemřela na infarkt, velmi ho to zasáhlo. Nepodařilo se ji zachránit, přestože jí nepochybně dopřál péči těch nejlepších zvířecích odborníků. Předtím, než ji Lewis adoptoval, měla těžký život a zdravotní komplikace ji doprovázely po celou dobu.

psi
Roscoe s Lewisem na Coco často vzpomínají.

Nicméně její odkaz je tu s námi skrze sociální sítě a Roscoea i nadále. Ten je hvězdou nejen instagramových uživatelů, ale současně na nás štěká i na Twitteru a na účtu svého pána. Roscoe fanouškům Lewise Hamiltona ukazuje život svého páníčka zase z trochu jiné perspektivy, to sledující milují, a v neposlední řadě je to pejsek k zulíbání.

I přes faldíky je to slavný model

Z Roscoea se postupně stala celebrita, která si díky modelingu dokáže vydělat přes 16 tisíc korun denně, což zdaleka převyšuje výdělky obyčejných smrtelníků, co mají jen dvě nohy. Roscoe je součástí modelingové agentury, díky níž se pravidelně účastní konkurzů. Vždy mu konkuruje zhruba deset až patnáct jiných buldoků, ale ty on hravě drtí a konkurzy vyhrává. Lewis na toto téma velmi rád vtipkuje, tvrdí, že si psík dokáže sám na sebe vydělat a zaplatit všechny své účty (škoda, že nezaplatí i naše účty).

K TÉMATU  40 chytrých vychytávek, které vám usnadní život při sportu! Nevěříte?
Roscoe
Modelingový kukuč?

Buldoček na rostlinné stravě

Věřte tomu, nebo ne, tenhle pes je vegan! Lewis v roce 2020 přiznal, že Roscoe je na rostlinné stravě. V minulosti prý jedl všestranně včetně masa, nicméně ho doprovázely zdravotní problémy, jako třeba dýchací potíže. Nikdy neušel přílišnou vzdálenost a zároveň ho bolely klouby. Dokonce se potýkal i s kožními alergiemi. To je na jednoho hafana víc než dost.

Všechny tyto komplikace Lewise přivedly na nápad veganského způsobu života. A to mu, dle jeho slov, změnilo život k výrazně lepšímu. Už žádné problémy s dýcháním, žádné stažené hrdlo, návaly horka, a hlavně prý nyní rád běhá. A co navíc – alergie vymizely!

Módní oblečky

Co by to bylo za modelku bez pořádné garderoby. Stejně tak jako jeho páníček, i Roscoe se obléká do značkových a módních outfitů. Lewis se tomu rád směje a rozhodně mu v tom nebrání, jelikož, jak sám zmínil, on si na ně přece vydělal.

Kam pán, tam pes

Roscoe má dokonce svůj vlastní cestovní pas, aby svého pána mohl všude doprovázet jako plnohodnotný člen rodiny, a to jak za pracovními účely, tak i těmi zábavnými a odpočinkovými.

celebrity
Lewis a jeho buldoček bez sebe nedají ani ránu.

Lewis je neustále v pohybu, bez svého buldočka však neudělá prakticky ani ránu. Je si, a to nejen díky odchodu Coco, vědom, že jejich společný čas je vzácný a nikdo neví, kolik mu bude ještě dopřáno, proto ho zapojuje do všech svých aktivit.

Zmrazené sperma

Kvůli zdravotním problémům musel být Roscoe vykastrovaný. Prý prakticky všude ejakuloval. Což může být v první chvíli úsměvné, ale představte si to na společenských akcích. Aby však nepřišel o příležitost mít jednou v budoucnu štěňátka, nechal mu Lewis zamrazit sperma.

Ten správný čas prý přijde, až britský závodník odejde do pilotního důchodu a založí si rodinu. Pak chce mít co nejvíce štěňátek a nového života kolem sebe.

K TÉMATU  Tip na výlet 2019: Jurský park můžete skutečně navštívit! Vodní atrakce na Floridě je velké lákadlo. Podívejte se na celou projížďku!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Výstřední pojistky slavných: Co všechno se dá zpeněžit?

7 bohatých a slavných, kteří byli kdysi bez domova

Zdroje článku:
www.crash.net, www.dailymail.co.uk
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Přestože má jít o svátky klidu a míru, jsou Vánoce často spojené s nákupním šílenstvím. Lidé v České republice nakupují čím dál tím více dárků a zvyšují se i výdaje spojené s Vánocemi. Kolik tedy v průměru Češi za Vánoce utratí? A je vůbec možné při nákupu vánočních dárků výrazněji ušetřit? Na to se podíváme v tomto článku.
Krásné a dobře upravené vlasy bez ohledu na povětrnostní podmínky a roční období – to je sen každé ženy. Zvláště v dnešní době není vždy možné využívat služby kadeřnických salonů. Proto stojí za to vybavit se doma speciálními přístroji, kterými svým vlasům dodáte zcela nový vzhled. K takovým patří právě žehlička na vlasy. Víte ale, jak vybrat tu správnou?
Naše manželství jsem vždy brala jako ideální soužití muže a ženy. Všichni naši známí nás měli jako vzor toho, jak by to v dlouhodobém vztahu mělo vypadat. Byla jsem do manžela zamilovaná od svých dvaceti let, po několika letech mě požádal o ruku. Jak jsem se ale mýlila v tom nejbližším člověku, kterého mám, to si ani nedokážete představit! Než se objevila jeho nemanželská dcera...
Kdo by neznal milou Rachel ze seriálu Přátelé? Jennifer Aniston tato role jednoznačně proslavila. Od té doby ale natočila spoustu filmů, kde jsme mohli obdivovat její herecký talent a nestárnoucí krásu. Na hollywoodském výsluní tak zůstává nadále, a nevypadá to, že by se chystala odejít. Ale i ona má občas dny jako „pouhý smrtelník“. Co jste o ní určitě nevěděli?
Prázdniny a dovolené jsou za dveřmi. Ovšem letos budou pro mnohé z nás jiné. Místo koupání v teplém moři nás čeká ráchání v bazénech, studených řekách a ne vždy zrovna čistých rybnících či přehradách. Následkem pak může být řezání a pálení, které mnohé z nás tak důvěrně znají. Typické letní záněty totiž dokážou pořádně potrápit a zkazit volno.
Blíží se váš svatební den? Ten je třeba chystat už od chvíle, kdy řeknete při zásnubách své “ano”. Ta nejkrásnější místa na svatbu jsou totiž brzy rezervována. Teprve po rezervaci termínu a místa přichází čas na tvorbu svatebních oznámení. Kdy je poslat a na co si dát pozor?
Viber, jedna z předních světových aplikací pro zasílání zpráv, se spojila s útulkem Bouchalka, který pomáhá psům, kteří čekají na nové majitele nebo kteří se ztatili. Viber nedávno představil lokalizovaný balíček samolepek určený právě pro milovníky psů a pokud i vy chcete přispět pejskům v Bouchalce.
Všichni milujeme vůni vypraného ložního prádla. Ulehnout do převlečené postele a nechat si něco pěkného zdát - to je v našich očích ideální odměna za náročný den. Jak často ale u vás doma převlékáte postel? Většina lidí to bohužel dělá špatně a následně se o své lůžko (často nevědomky) dělí se stovkami bakterií. To už není tak lákavá představa, viďte?
Letošní vánoční svátky přišly doslova nečekaně. Člověk ani nestihl zamhouřit oka. A možná právě proto, že svou pozornost věnoval něčemu jinému, teď nemá ani vyzdobený svůj příbytek. Pokud stejně jako mnozí ostatní doháníte veškeré vánoční resty, možná máte na seznamu i položku: vyzdobit interiér. A od toho jsme tu my.
Každý to známe. Jdeme do obchodu, nakoupíme pár nezbytných potravin, máme téměř prázdný nákupní košík, a přitom naše peněženka trpí. Ačkoliv je nakupování jídla a potravin velice důležité, málokdo si uvědomuje, jaké při tom děláme chyby.

Nepřehlédněte

Každá žena občas zažívá stres anebo úzkosti – to je naprosto běžné. Nicméně nahromaděný stres dokáže pěkně potrápit a zařídit spoustu zdravotních problémů. Ale takový stres v těhotenství! Ten dokáže ovlivnit vývoj vašeho miminka – a to přece žádná z vás nechce. Jak se tedy poprat se stresem v těhotenství?
Asi každá z nás už slyšela o různých seznamovacích aplikacích či online seznamkách. Někomu jsou seznamky zdrojem nekonečných erotických eskapád, jiní zde hledají osudovou lásku. A pro někoho jsou seznamky jeden velký podvod. Podívejme se, jak je to s nimi doopravdy.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek