Čtvrtek , 29. 02. 2024

Horymír

Roscoe: Buldoček Lewise Hamiltona, který denně vydělává tisíce

Lewis Hamilton, pilot a mistr světa Formule 1. Hvězda světového formátu, která oslní svou přítomností každou událost. Ale ne pouze on, jeho čtyřnohý přítel, buldok Roscoe, ho dokáže mnohdy zcela zastínit.
Roscoe
Buldoček Roscoe si uměl vybrat páníčka.

21. 07. 2022

Lewis Hamilton je milovníkem psů již od svého dětství. Jeho rodiče vždy měli nějakého psíka, on v tomto ohledu chtěl též pokračovat. V roce 2013 si k sobě pořídil psy rovnou dva, jedním z nich je buldoček Roscoe a druhý byla fenka Coco.

Hvězdy Instagramu

Jak už to u pejsků slavných osobností bývá, i tito mají svůj vlastní instagramový účet spravovaný Lewisem. Ten sdílí jejich zábavné akce i pouhé všední dny a celkově svůj život v luxusu. Tady získává pojem psí život nový rozměr. Účet roscoelovescoco má aktuálně 607 tisíc sledujících a počet narůstá každým dnem.

Pro pejsky by se Lewis rozkrájel, takže když před dvěma lety fenka Coco zemřela na infarkt, velmi ho to zasáhlo. Nepodařilo se ji zachránit, přestože jí nepochybně dopřál péči těch nejlepších zvířecích odborníků. Předtím, než ji Lewis adoptoval, měla těžký život a zdravotní komplikace ji doprovázely po celou dobu.

psi
Roscoe s Lewisem na Coco často vzpomínají.

Nicméně její odkaz je tu s námi skrze sociální sítě a Roscoea i nadále. Ten je hvězdou nejen instagramových uživatelů, ale současně na nás štěká i na Twitteru a na účtu svého pána. Roscoe fanouškům Lewise Hamiltona ukazuje život svého páníčka zase z trochu jiné perspektivy, to sledující milují, a v neposlední řadě je to pejsek k zulíbání.

I přes faldíky je to slavný model

Z Roscoea se postupně stala celebrita, která si díky modelingu dokáže vydělat přes 16 tisíc korun denně, což zdaleka převyšuje výdělky obyčejných smrtelníků, co mají jen dvě nohy. Roscoe je součástí modelingové agentury, díky níž se pravidelně účastní konkurzů. Vždy mu konkuruje zhruba deset až patnáct jiných buldoků, ale ty on hravě drtí a konkurzy vyhrává. Lewis na toto téma velmi rád vtipkuje, tvrdí, že si psík dokáže sám na sebe vydělat a zaplatit všechny své účty (škoda, že nezaplatí i naše účty).

K TÉMATU  Seznamování aneb trapasy, co mohou nastat při randění v zimě
Roscoe
Modelingový kukuč?

Buldoček na rostlinné stravě

Věřte tomu, nebo ne, tenhle pes je vegan! Lewis v roce 2020 přiznal, že Roscoe je na rostlinné stravě. V minulosti prý jedl všestranně včetně masa, nicméně ho doprovázely zdravotní problémy, jako třeba dýchací potíže. Nikdy neušel přílišnou vzdálenost a zároveň ho bolely klouby. Dokonce se potýkal i s kožními alergiemi. To je na jednoho hafana víc než dost.

Všechny tyto komplikace Lewise přivedly na nápad veganského způsobu života. A to mu, dle jeho slov, změnilo život k výrazně lepšímu. Už žádné problémy s dýcháním, žádné stažené hrdlo, návaly horka, a hlavně prý nyní rád běhá. A co navíc – alergie vymizely!

Módní oblečky

Co by to bylo za modelku bez pořádné garderoby. Stejně tak jako jeho páníček, i Roscoe se obléká do značkových a módních outfitů. Lewis se tomu rád směje a rozhodně mu v tom nebrání, jelikož, jak sám zmínil, on si na ně přece vydělal.

Kam pán, tam pes

Roscoe má dokonce svůj vlastní cestovní pas, aby svého pána mohl všude doprovázet jako plnohodnotný člen rodiny, a to jak za pracovními účely, tak i těmi zábavnými a odpočinkovými.

celebrity
Lewis a jeho buldoček bez sebe nedají ani ránu.

Lewis je neustále v pohybu, bez svého buldočka však neudělá prakticky ani ránu. Je si, a to nejen díky odchodu Coco, vědom, že jejich společný čas je vzácný a nikdo neví, kolik mu bude ještě dopřáno, proto ho zapojuje do všech svých aktivit.

Zmrazené sperma

Kvůli zdravotním problémům musel být Roscoe vykastrovaný. Prý prakticky všude ejakuloval. Což může být v první chvíli úsměvné, ale představte si to na společenských akcích. Aby však nepřišel o příležitost mít jednou v budoucnu štěňátka, nechal mu Lewis zamrazit sperma.

Ten správný čas prý přijde, až britský závodník odejde do pilotního důchodu a založí si rodinu. Pak chce mít co nejvíce štěňátek a nového života kolem sebe.

K TÉMATU  Kočky pečují o miminka a naopak. Připravte se na nálož roztomilosti

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Výstřední pojistky slavných: Co všechno se dá zpeněžit?

7 bohatých a slavných, kteří byli kdysi bez domova

Zdroje článku:
www.crash.net, www.dailymail.co.uk
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Který den budete v komunikaci s okolím perlit, kdy se obejít bez alkoholu a čemu se tento týden raději vyhnout? To vše napoví horoskop krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové.
Naše životní podmínky jsou velice dobré, ovšem ani tato skutečnost nám nezaručuje pevné zdraví. O své zdraví se musí každý starat sám. Je však pravdou, že někdy jen čirou náhodou člověka postihne choroba, o které lze říct, že je snad za trest, a se kterou svět ještě neumí vypořádat. Kupodivu se takových onemocnění nachází mezi námi celá řada, za vypíchnutí stojí například rakovina, nad kterou svět boj ještě nevyhrál.
Co se vám vybaví, když se řekne bydlení ve stylu Provence? Jistě opojná levandule, sluníčko, vzduch a víno. Kouzlo jižní Francie můžete mít doma na očích každý den. Stačí, když své bydlení přenesete do jednoduchého a úchvatně romantického provensálského stylu. Jak doma dosáhnout této neotřelé krásy a elegance?
Srdcem každého domova je nepochybně kuchyň, kde pod taktovkou žen vznikají úžasná jídla pro celou rodinu. Omamná vůně jídla a zvědavost, co bude dnes k večeři, často přiláká i další členy smečky. Ať chceme nebo ne, právě kuchyň je místem, kde se zcela nejčastěji setkáváme se svou rodinou, ale i přáteli a návštěvou. A právě proto by kuchyň měla být do detailu vyladěným místem, které bude pýchou každé hospodyňky. Jak získat kuchyň snů?
Vaginální mykóza nebo také kvasinková infekce. To je problém, který je ženám moc dobře známý. Štěstí má žena, která se s nepříjemným pocitem pálení, svědění a nepříjemnou bolestí intimních partií ještě nesetkala. Statistiky však říkají, že se s mykózou alespoň jednou za život setkala snad každá z nich. Proto lze logicky říct, že každá žena se ptala na to, jak s mykózou bojovat.
Vybouchl vám na poslední chvíli parťák na dovolenou a vám nezbývá nic jiného, než se vydat na sólo trip? Nebo takovou cestu už několik týdnů plánujete, ale máte z toho respekt? Sólo cestování se může zdát náročné, nicméně pokud se dobře připravíte, jistě vás čeká zcela nezapomenutelný zážitek. Jak zvládnout první sólo cestu?
Líčení je prostě zábava. Navíc kočičí oči patří mezi evergreen, co nikdy nevyjde z módy. Pro dnešek jsme si pro vás připravili jednoduché triky, se kterými zvládnete líčení kočičích očí naprosto bez problémů. Kdy si uděláte svou chvilku pro sebe a vyzkoušíte si, jak budete vypadat jako skutečná sexy šelma? Jdeme na to!
Nevěra zasáhne fatálně každý vztah. Může však být také poučením a východiskem pro vybudování vztahu lepšího.
Lana a provazy jsou báječný retro a vintage doplněk jakéhokoli interiéru. I moderní bydlení můžete podtrhnout jedním z těchto kousků. Nejčastější uplatnění pro lano je designové osvětlení, ale uplatnění najde i jinde. Inspirujte se!
Brouzdáte po Netflixu nebo HBO GO a nevíte, co si pustit? Připravili jsme si pro vás TOP 5 seriálů, které byste si určitě neměla nechat ujít. Na své si přijdou romantické duše, milovnice napětí a dramatu a také ty ženy, které se chtějí zasmát a zkrátka žasnout.
Kdo by neznal roztomilá dvojčata Annie James a Hallie Parker z filmu Past na rodiče, kde si Lindsay Lohan zahrála dvojroli po boku Dennise Quaida a Natashy Richardson. A právě tento film se stal jejím odrazovým můstkem, který jí navždy změnil život.
Spokojenost se svými prsy je důležitá pro sebevědomí žen a mnohdy se ani nejedná o jejich samotnou velikost, ale spíše tvar a celkový vzhled. A právě to můžete vhodnými cviky ovlivnit. Prsa je možné pomocí jednoduchých cviků zpevnit, což se promítne nejen do vašeho vzhledu, ale především do spokojenosti s vlastním tělem.

Výběr článků

Pocení je zcela běžný jev. A zatímco během zimy mu nevěnujeme prakticky žádnou pozornost, v létě o ni doslova žádá. Zejména v parných horkých dnech nám jeho pach umí znepříjemnit nejeden výlet nebo cestování vlakem či městskou hromadnou dopravou. Věděli jste ale, že pocením vylučujeme veledůležité minerály z těla? 
Správně sestavená kuchyň je rájem pro každého kuchtíka, protože ušetří spoustu času, ale i kroků. Ovšem takové plánování kuchyně není vůbec jednoduché. Od čeho byste se měli odrazit? Jak sestavit kuchyň tak, aby dávala smysl?
Kdo by neznal milou Rachel ze seriálu Přátelé? Jennifer Aniston tato role jednoznačně proslavila. Od té doby ale natočila spoustu filmů, kde jsme mohli obdivovat její herecký talent a nestárnoucí krásu. Na hollywoodském výsluní tak zůstává nadále, a nevypadá to, že by se chystala odejít. Ale i ona má občas dny jako „pouhý smrtelník“. Co jste o ní určitě nevěděli?

Nepřehlédněte

Některé filmy v nás dokážou vyvolávat radost, štěstí, romantickou náladu a jiné zase třeba strach. A některé filmy jsou natolik sugestivní, že je lepší se jim vyhnout, pokud na ně nejste zrovna správně naladění.
Možná si i vy někdy povzdechnete, že vaše příjmení není nejkrásnější. Třeba jste vždy tiše záviděly spolužačce její příjemné a zvučné příjmení. Než budete klesat na mysli, pojďte se s námi podívat na opravdu velkou sklizeň toho, co se v naších zemích skutečně vyskytuje. Co byste řekly tomu, kdybyste se jmenovaly třeba…

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek