Úterý , 09. 08. 2022

Soběslav

Roscoe: Buldoček Lewise Hamiltona, který denně vydělává tisíce

Lewis Hamilton, pilot a mistr světa Formule 1. Hvězda světového formátu, která oslní svou přítomností každou událost. Ale ne pouze on, jeho čtyřnohý přítel, buldok Roscoe, ho dokáže mnohdy zcela zastínit.
Roscoe
Buldoček Roscoe si uměl vybrat páníčka.

21. 07. 2022

Lewis Hamilton je milovníkem psů již od svého dětství. Jeho rodiče vždy měli nějakého psíka, on v tomto ohledu chtěl též pokračovat. V roce 2013 si k sobě pořídil psy rovnou dva, jedním z nich je buldoček Roscoe a druhý byla fenka Coco.

Hvězdy Instagramu

Jak už to u pejsků slavných osobností bývá, i tito mají svůj vlastní instagramový účet spravovaný Lewisem. Ten sdílí jejich zábavné akce i pouhé všední dny a celkově svůj život v luxusu. Tady získává pojem psí život nový rozměr. Účet roscoelovescoco má aktuálně 607 tisíc sledujících a počet narůstá každým dnem.

Pro pejsky by se Lewis rozkrájel, takže když před dvěma lety fenka Coco zemřela na infarkt, velmi ho to zasáhlo. Nepodařilo se ji zachránit, přestože jí nepochybně dopřál péči těch nejlepších zvířecích odborníků. Předtím, než ji Lewis adoptoval, měla těžký život a zdravotní komplikace ji doprovázely po celou dobu.

psi
Roscoe s Lewisem na Coco často vzpomínají.

Nicméně její odkaz je tu s námi skrze sociální sítě a Roscoea i nadále. Ten je hvězdou nejen instagramových uživatelů, ale současně na nás štěká i na Twitteru a na účtu svého pána. Roscoe fanouškům Lewise Hamiltona ukazuje život svého páníčka zase z trochu jiné perspektivy, to sledující milují, a v neposlední řadě je to pejsek k zulíbání.

I přes faldíky je to slavný model

Z Roscoea se postupně stala celebrita, která si díky modelingu dokáže vydělat přes 16 tisíc korun denně, což zdaleka převyšuje výdělky obyčejných smrtelníků, co mají jen dvě nohy. Roscoe je součástí modelingové agentury, díky níž se pravidelně účastní konkurzů. Vždy mu konkuruje zhruba deset až patnáct jiných buldoků, ale ty on hravě drtí a konkurzy vyhrává. Lewis na toto téma velmi rád vtipkuje, tvrdí, že si psík dokáže sám na sebe vydělat a zaplatit všechny své účty (škoda, že nezaplatí i naše účty).

K TÉMATUJablečné rolky se skořicí. Tenhle jednoduchý recept si zamilujete!
Roscoe
Modelingový kukuč?

Buldoček na rostlinné stravě

Věřte tomu, nebo ne, tenhle pes je vegan! Lewis v roce 2020 přiznal, že Roscoe je na rostlinné stravě. V minulosti prý jedl všestranně včetně masa, nicméně ho doprovázely zdravotní problémy, jako třeba dýchací potíže. Nikdy neušel přílišnou vzdálenost a zároveň ho bolely klouby. Dokonce se potýkal i s kožními alergiemi. To je na jednoho hafana víc než dost.

Všechny tyto komplikace Lewise přivedly na nápad veganského způsobu života. A to mu, dle jeho slov, změnilo život k výrazně lepšímu. Už žádné problémy s dýcháním, žádné stažené hrdlo, návaly horka, a hlavně prý nyní rád běhá. A co navíc – alergie vymizely!

Módní oblečky

Co by to bylo za modelku bez pořádné garderoby. Stejně tak jako jeho páníček, i Roscoe se obléká do značkových a módních outfitů. Lewis se tomu rád směje a rozhodně mu v tom nebrání, jelikož, jak sám zmínil, on si na ně přece vydělal.

Kam pán, tam pes

Roscoe má dokonce svůj vlastní cestovní pas, aby svého pána mohl všude doprovázet jako plnohodnotný člen rodiny, a to jak za pracovními účely, tak i těmi zábavnými a odpočinkovými.

celebrity
Lewis a jeho buldoček bez sebe nedají ani ránu.

Lewis je neustále v pohybu, bez svého buldočka však neudělá prakticky ani ránu. Je si, a to nejen díky odchodu Coco, vědom, že jejich společný čas je vzácný a nikdo neví, kolik mu bude ještě dopřáno, proto ho zapojuje do všech svých aktivit.

Zmrazené sperma

Kvůli zdravotním problémům musel být Roscoe vykastrovaný. Prý prakticky všude ejakuloval. Což může být v první chvíli úsměvné, ale představte si to na společenských akcích. Aby však nepřišel o příležitost mít jednou v budoucnu štěňátka, nechal mu Lewis zamrazit sperma.

Ten správný čas prý přijde, až britský závodník odejde do pilotního důchodu a založí si rodinu. Pak chce mít co nejvíce štěňátek a nového života kolem sebe.

K TÉMATUČtyři jednoduché recepty, na které potřebujete pouze dvě ingredience! Zkuste čokoládové brownies nebo sýrové chipsy!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Výstřední pojistky slavných: Co všechno se dá zpeněžit?

7 bohatých a slavných, kteří byli kdysi bez domova

Zdroje článku:
www.crash.net, www.dailymail.co.uk
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Rádi ji pijeme, i když víme, že to zrovna zdravé není. Že s její pomocí snadno sundáte žvýkačku z vlasů, to už asi všichni víme. Ale to zdaleka není všechno. Coca-cola vyčistí zašlé kachličky v koupelně, varnou konvici od usazenin nebo pánev s připáleným jídlem! To všechno bez zbytečného trápení a drhnutí. Také si s její pomocí můžete připravit colový dort. Podívejte na video!
Rozlučka se svobodou je v podstatě taková ta poslední dámská jízda, kterou si můžete se svou kamarádkou užít za svobodna. Zapomeňte ale na striptýz a klasické rozlučkové klišé – nemusí to být v zásadě jen o alkoholu a nezřízeném veselí. Ne každá kámoška je taky na bar zvědavá. Spíše vsaďte na společné zážitky a naplánujte zajímavou rozlučku, kterou si nevěsta bude pamatovat napořád.
Křik a pak pláč, pocity nepochopení a smutek. Výkyvy nálad jsou jen jedním z nepříjemných příznaků klimakteria. K těm dalším patří návaly, noční pocení a nespavost. I proto je přechod pro mnohé velkým strašákem. Jestli se to týká i vás, pak je na čase změnit myšlení a přístup. Nejde o žádné stigma! Klimakterium je přirozenou etapou v životě každé ženy a navíc v dnešní době existuje řada způsobů, jak toto období usnadnit.
Snídaně dělá den – to je staré známé pořekadlo, které platí od dob dávno minulých až po moderní současnost. Právě snídaně by nám měla dát potřebné živiny a energii potřebnou pro následující den. Její součástí by tak měly být hlavně suroviny, které obsahují důležité bílkoviny, vlákninu a další nepostradatelné látky. I proto jsou její součástí ovesné vločky - tedy měly by být její součástí.
Každý člověk ví, že kvalitní spánek je velice důležitý. Během dostatečně dlouhého a dostatečně kvalitního spánku dochází k regeneraci našeho organismu, který se připravuje na další celodenní fungování. Abychom se vyspali doslova dorůžova, svůj spánek můžeme zkvalitnit například vhodnou matrací nebo dobrým polštářem. Za kvalitním spánkem však stojí i pokojové rostliny v ložnici, které nejen, že perfektně čistí vzduch v interiéru, ale které jsou taktéž prevencí nachlazení. O jakých konkrétních pokojových rostlinách je řeč?
Módní průmysl zažívá boom v mnoha ohledech. Na scénu se vrací devadesátkové trendy, mini střihy jsou po letech znovu v popředí a geometrické tvary na vrcholu. A právě u posledního zmíněného se pozastavíme. Pokud totiž chcete oživit své outfity, proč nezačít právě u vzorovaných modelů, které rozzáří váš šatník?

Nepřehlédněte

Téměř každý z nás se v rámci rodinných nákupů spoléhá na igelitové sáčky, které nám tak nějak ulehčují pravidelné návštěvy supermarketů. Zatímco nám v jistém ohledu pomáhají, naší přírodě jejich přítomnost zrovna dvakrát nesvědčí. A přitom to jde dost dobře i bez nich. Seznamte se s trendem, který dává sbohem igelitovým sáčkům a dopřává zelenou nákupům takzvaně bez obalu.
Nikdy není pozdě změnit kariéru a zkusit něco nového. Naštěstí časy, kdy ženy patřily jen do humanitních oborů, jsou dávno pryč. Přesto v některých odvětvích je jich minimum. Třeba v IT tvoří sotva desetinu odborníků. Nicméně, pokud máte dámy kuráž, tak to zkuste. Firmy vás tu budou vítat s otevřenou náručí a ocení vás. Váháte? Pak pro vás máme sedm důvodů, které vás přesvědčí, že počítače jsou skvělá volba.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek