Středa , 17. 07. 2024

Martina

Roscoe: Buldoček Lewise Hamiltona, který denně vydělává tisíce

Lewis Hamilton, pilot a mistr světa Formule 1. Hvězda světového formátu, která oslní svou přítomností každou událost. Ale ne pouze on, jeho čtyřnohý přítel, buldok Roscoe, ho dokáže mnohdy zcela zastínit.
Roscoe
Buldoček Roscoe si uměl vybrat páníčka.

21. 07. 2022

Lewis Hamilton je milovníkem psů již od svého dětství. Jeho rodiče vždy měli nějakého psíka, on v tomto ohledu chtěl též pokračovat. V roce 2013 si k sobě pořídil psy rovnou dva, jedním z nich je buldoček Roscoe a druhý byla fenka Coco.

Hvězdy Instagramu

Jak už to u pejsků slavných osobností bývá, i tito mají svůj vlastní instagramový účet spravovaný Lewisem. Ten sdílí jejich zábavné akce i pouhé všední dny a celkově svůj život v luxusu. Tady získává pojem psí život nový rozměr. Účet roscoelovescoco má aktuálně 607 tisíc sledujících a počet narůstá každým dnem.

Pro pejsky by se Lewis rozkrájel, takže když před dvěma lety fenka Coco zemřela na infarkt, velmi ho to zasáhlo. Nepodařilo se ji zachránit, přestože jí nepochybně dopřál péči těch nejlepších zvířecích odborníků. Předtím, než ji Lewis adoptoval, měla těžký život a zdravotní komplikace ji doprovázely po celou dobu.

psi
Roscoe s Lewisem na Coco často vzpomínají.

Nicméně její odkaz je tu s námi skrze sociální sítě a Roscoea i nadále. Ten je hvězdou nejen instagramových uživatelů, ale současně na nás štěká i na Twitteru a na účtu svého pána. Roscoe fanouškům Lewise Hamiltona ukazuje život svého páníčka zase z trochu jiné perspektivy, to sledující milují, a v neposlední řadě je to pejsek k zulíbání.

I přes faldíky je to slavný model

Z Roscoea se postupně stala celebrita, která si díky modelingu dokáže vydělat přes 16 tisíc korun denně, což zdaleka převyšuje výdělky obyčejných smrtelníků, co mají jen dvě nohy. Roscoe je součástí modelingové agentury, díky níž se pravidelně účastní konkurzů. Vždy mu konkuruje zhruba deset až patnáct jiných buldoků, ale ty on hravě drtí a konkurzy vyhrává. Lewis na toto téma velmi rád vtipkuje, tvrdí, že si psík dokáže sám na sebe vydělat a zaplatit všechny své účty (škoda, že nezaplatí i naše účty).

K TÉMATU  Martin Chodúr vydává album vánočních písní a koled. Není to ale jen "další" album tohoto typu. Co o něm říká sám zpěvák?
Roscoe
Modelingový kukuč?

Buldoček na rostlinné stravě

Věřte tomu, nebo ne, tenhle pes je vegan! Lewis v roce 2020 přiznal, že Roscoe je na rostlinné stravě. V minulosti prý jedl všestranně včetně masa, nicméně ho doprovázely zdravotní problémy, jako třeba dýchací potíže. Nikdy neušel přílišnou vzdálenost a zároveň ho bolely klouby. Dokonce se potýkal i s kožními alergiemi. To je na jednoho hafana víc než dost.

Všechny tyto komplikace Lewise přivedly na nápad veganského způsobu života. A to mu, dle jeho slov, změnilo život k výrazně lepšímu. Už žádné problémy s dýcháním, žádné stažené hrdlo, návaly horka, a hlavně prý nyní rád běhá. A co navíc – alergie vymizely!

Módní oblečky

Co by to bylo za modelku bez pořádné garderoby. Stejně tak jako jeho páníček, i Roscoe se obléká do značkových a módních outfitů. Lewis se tomu rád směje a rozhodně mu v tom nebrání, jelikož, jak sám zmínil, on si na ně přece vydělal.

Kam pán, tam pes

Roscoe má dokonce svůj vlastní cestovní pas, aby svého pána mohl všude doprovázet jako plnohodnotný člen rodiny, a to jak za pracovními účely, tak i těmi zábavnými a odpočinkovými.

celebrity
Lewis a jeho buldoček bez sebe nedají ani ránu.

Lewis je neustále v pohybu, bez svého buldočka však neudělá prakticky ani ránu. Je si, a to nejen díky odchodu Coco, vědom, že jejich společný čas je vzácný a nikdo neví, kolik mu bude ještě dopřáno, proto ho zapojuje do všech svých aktivit.

Zmrazené sperma

Kvůli zdravotním problémům musel být Roscoe vykastrovaný. Prý prakticky všude ejakuloval. Což může být v první chvíli úsměvné, ale představte si to na společenských akcích. Aby však nepřišel o příležitost mít jednou v budoucnu štěňátka, nechal mu Lewis zamrazit sperma.

Ten správný čas prý přijde, až britský závodník odejde do pilotního důchodu a založí si rodinu. Pak chce mít co nejvíce štěňátek a nového života kolem sebe.

K TÉMATU  Iveta Bartošová: Příběh české popové princezny

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Výstřední pojistky slavných: Co všechno se dá zpeněžit?

7 bohatých a slavných, kteří byli kdysi bez domova

Zdroje článku:
www.crash.net, www.dailymail.co.uk
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Podzim už je tady a vy pomalu měníte i svůj šatník. Jaké budou podzimní trendy 2023 a co si na sebe obléknout? Inspirujte se našimi tipy.
Současný nouzový stav a karanténa mohou v rodině způsobit ponorkovou nemoc. Nenadálé přerušení kontaktů s přáteli, kolegy z práce, spolužáky, kamarády z klubu či fitka může způsobit, že vztahy v rodině začnou být značně napjaté.
Jestli se také chystáte na předvánoční úklid, máme pro vás několik tipů, jak si usnadnit odstraňování různých skvrn a špíny. Všechno níže uvedené jsme vyzkoušely, takže dáme za rady ruce do ohně, že fungují!
Je sobota dopoledne, venku prší, zrušil se vám program a vy nevíte, co s volným dnem. Přesně pro takové situace jsme pro vás sepsali tento článek. Najdete v něm pár tipů na to, jak strávit den smysluplně a bez výčitek.
Manželský pár Justin a Hailey Bieber patří mezi nejslavnější páry šoubyznysu vůbec. Jejich vztah si však prošel spoustou zkoušek, které, jak se zdá, překonali a užívají si jeden druhého. Kde to všechno začalo?
Červený koberec v Karlových Varech se proměnil v módní přehlídku, kde české celebrity předvedly své nejlepší i nejhorší outfity. Kdo oslnil a kdo naopak propadl? Naše módní poradkyně Jana se podívala na zoubek těm nejzajímavějším módním kreacím z IFFKV 2024. Připravte se na nekompromisní hodnocení plné chvály, ale i ostré kritiky!
Každá zdravá žena zažívá jednou za měsíc své dny a během periody potřebuje co nejvíce komfortu a pohodlí. V dnešní době existuje mnoho moderních menstruačních pomůcek, které mají ženám dodat právě tolik důležitý komfort. Mezi ně patří vedle tamponů a vložek také mnohem ekologičtější menstruační kalhotky. Pro koho jsou vhodné a jaké výhody tyto speciální kalhotky přináší?
Pracoviště je podle statistik třetím nejčastějším místem, kde se můžete potkat se svou drahou polovičkou, a až třetina Čechů v práci prožila alespoň chvilkový románek. Láska v kanceláři může být krásná a vzrušující, ale zároveň s sebou může přinést i řadu nepříjemností. Jaké jsou tedy klady a zápory takového vztahu?
Jahody povětšinou známe ze zahrádek a málokoho napadne, že by se vůně jejich čerstvých plodů mohla linout i z parapetů v domácnosti. Nemyslete si, že pěstování jahod doma je beznadějný podnik, ze kterého nebude mít nic jiného než dekorativní efekt. Některým nadšencům se podaří vytvořit celou jahodovou plantáž na parapetu nebo na lodžii – a po celý rok z ní sklízet zralé plody. Jaké jsou tedy zásady pěstování jahod doma v truhlíku a venku v zahrádce?
Možná právě teď zjišťujete, že vaše maminka nebo babička na ledasco nestačí. Jak je zabezpečit a co všechno zajistit? Ptali jsme se za vás.
Pomyslný svět magie, kouzel a nadpřirozena sám o sobě vzbuzuje napětí a zvídavost. Co se vlastně vše dá představit pod pojem černá magie? Obecně se dá říci, že černá magie v podobě nadpřirozených sil a čar byla používána k ďábelským a nekalým činům, kdy vykonavatel z nich měl prospěch a ve většině případů u toho zároveň ublížil druhé straně.
Chia jsou drobná černá semínka šalvěje hispánské. Ta je původem z Mexika a Guatemaly a tato semínka byla základním jídlem starověkých Aztéků a Mayů. „Chia“ je ve skutečnosti starověké mayské slovo pro sílu. Chia semínka jsou malá, plochá a oválná s lesklou a hladkou strukturou, jejichž barva je většinou černá.

Výběr článků

Patříte mezi ty, kteří ráno bojují s nedostatkem energie? Zvoní budík, vy máte vstát, ale vám se tak nechce! Nejradši byste spali ještě další 3 hodiny... Pak nakonec vstanete, ale bez elánu, bez energie a jediné, na co se těšíte, je ranní káva. A doufáte, že právě ona vás spasí. Jenže pak uběhne pár hodin a vy potřebujete další kávu... Jak s tímto skoncovat? Jak se cítit vždy plní energie a to třeba i bez kávy? Pokračujte ve čtení článku a odpověď najdete!
Dětská obezita celosvětově narůstá a v civilizovaných zemích je hodnocena už jako epidemie. Česko není výjimkou. Podle mezinárodní studie HBSC, sledující jednotnou metodikou školní děti, bylo v roce 2001/2 mezi dívkami ve věku 15 let 6 % obézních a mezi chlapci 13 %. Avšak ve školním roce 2013/2014 studie zjistila již 12 % obézních dívek tohoto věku, a dokonce 23 % obézních chlapců.
Doba adventní, pečení cukroví, bramborový salát se smaženým kaprem a očekávání příchodu Ježíška – to vše k Vánocům jak je známe my patří. Ovšem víte, kde se tyto tradice a zvyky skutečně vzaly a kam až sahají kořeny Vánoc?

Nepřehlédněte

Když se řekne Česká republika, každý si spíše vybaví pivo, nicméně Morava – to je kraj hlavně vína a slovácké kultury. Proto je zde spousta vinic, které můžete obdivovat nejlépe ze sedla svého kola.
Všichni lidé na celém světě chtějí být zdraví a krásní. Téměř každá žena si chce uchovat svou krásu a mládí co nejdéle. I když se život zdá být hektický a obtížný, ženy se snaží najít několik minut na péči o sebe každý den. Cílem kosmetických procedur je zastavení nebo zpomalení procesu stárnutí. Ale co když mluvíme o nevysvětlitelné ztrátě krásy? Tohle se stalo ženě z Anglie – Mary Ann Bevan.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek