Čtvrtek , 19. 05. 2022

Nataša

Zjistila jsem, že kamarádka je zlatokopka. Jak jí to rozmluvit?

Byla jsem vychovávaná v tom, že člověk může mít jen to, na co si sám vydělá. Držím se toho a nikdy jsem si nechtěla život zjednodušovat. Mám jen to, co si sama koupím za vlastní vydělané peníze, a když chci něco víc, než na co mi nestačí plat, jdu na brigádu.
zlatokopka
ilustrační obrázek (foto: 123RF)

02. 03. 2022

Mám ale kamarádku, která to dělá úplně jinak. Já ji mám opravdu ráda, a tak mě mrzí, že se sebou nechá zametat jen, aby se měla dobře. Akorát nevím, jak jí mám vysvětlit, že dělá hroznou chybu. Přijde mi trochu jako zlatokopka…

Chceš to, musíš si na to vydělat!

Už od základní školy mám kamarádku Jarku, byly jsme dobré kamarádky, měly jsme společné zájmy. Jenže jakmile jsme trošku povyrostly, začala jsem si všímat, že je Jarka hodně líná, a tak mě napadlo, co z ní asi bude. Nikdy se jí nic nechtělo. Zato já jsem chodívala na brigády už od patnácti let, abych si mohla koupit třeba něco pěkného na sebe nebo si zajít v pátek na diskotéku.

Když jsem jí řekla, aby šla na brigádu se mnou, měla vždycky nějakou výmluvu. No ale já jsem ji nepřesvědčovala, byla to její volba. Mně vždycky doma říkali rodiče, že když něco chci, musím si na to vydělat. A jsem jim za to dodnes vděčná. Alespoň se za sebe nemusím stydět.

Trápí mě, jak přemýšlí

Dneska už Jarku nevídám sice každý den, jako když jsme byly mladší, ale i tak jsme pořád dobré kamarádky. O to víc mě trápí, jak Jarka přemýšlí a jak se chová. Mám nutkání se vlastně stydět za ni. Máme dost společných přátel, a když někde jsme, všichni nad jejím chováním a smýšlením jen kroutí hlavou.

Jarka měla přítele, byl to mladý a velmi hodný kluk, jenže moc nevydělával – a mně už od počátku bylo jasné, že tahle láska nebude mít dlouhé trvání. Jarka totiž city přepočítává na peníze, vybírá si vlastně partnery podle toho, jestli něco mají. A když nemají, není to nic pro ni.

K TÉMATUSpolečná masturbace. Jak se přestat stydět a spolu s partnerem si ji vzájemně užít

A tak to dopadlo i tentokrát, přítele opustila a našla si jiného. Podnikatele o třiadvacet let staršího, než je ona. Sice má peníze a koupil jí i nové auto, obléká ji do drahých značkových věcí, ale Jarka musí hodně věcí snášet. Jí to ale nevadí, je to prostě zlatokopka.

Zlatokopka hadr

Když Jarku poslouchám, je mi z toho úzko a taky někdy docela zle. Aby se mohla mít jako v bavlnce, musí svému staršímu příteli jít na ruku, jinak je zle. Dokonce už ji párkrát i zbil, došla a měla modřiny i šrámy v obličeji, ale ona ho začala hájit. Prostě nestihla udělat to, co po ní chtěl. Vybil si zlost a ona mu pak ještě ochotně vlezla do postele, aby ho uklidnila.

Za to ale na druhý den dostala drahý parfém a řetízek jako omluvu. A co je nejhorší? Ona si myslí, že je to v pořádku. Má za to, že když bude poslouchat, bude se mít dobře. Taky nemusí chodit do práce, takže proč by neudělala všechno, co on chce, že?

Peníze nejsou všechno

Snažím se jí vysvětlit, že všechno se netočí jen kolem peněz, chtěla abych, aby našla svoji sebeúctu, jenže na to mi ona vmete do tváře, ať se podívám, kde žiju já a kde ona. Já bydlím v garsonce, ona v rozlehlém rodinném domě se zahradou, vířivkou a saunou.

Já musím denně osm až deset hodin pracovat, občas včetně víkendů, ale ona ráno vstane a nemusí vůbec nic. Celý den může jen odpočívat, nakupovat, chodit na kosmetiku či ke kadeřníkovi nebo udělá to, co jí její přítel vymyslel. Úklid nebo vaření to ale samozřejmě nejsou. Nechápu, jak takhle může někdo žít. Využívá jen své tělo, aby se měla dobře, a mě to neskutečně trápí.

K TÉMATUOvládněte jeho tělo a staňte se bohyní v jeho očích. Podrážděte i skryté erotogenní zóny, jako nosní dírky nebo palce u nohou!

Mám pocit, že tohle jí asi nikdy nevysvětlím. Buď na to všechno přijde sama, nebo bude takhle žít jako zlatokopka ve své pěkné kleci až do konce života. Možná prozře až ve chvíli, kdy si její partner najde zase mladší a neokoukaný model, kdoví.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Petra (46): Jsem outsider, rodina se mě zřekla. Vážně jsem tak špatná?

Eva (25): Máma si našla mladšího přítele. Ale skončila jsem s ním v posteli já

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V dnešní době si již neumíme představit náš každodenní život bez přítomnosti smartphonů, internetu a neustálého chatování. Vždy tomu tak ale nebylo a tyto formy komunikace se staly našimi každodenními partnery až na konci 20. století. Představte si ale, jak by se historie odvíjela, kdyby tyto technologie byly dostupné před stovkami nebo dokonce tisíci let? Jak by mohly změnit život známých hrdinů z minulosti a populárních literárních postav? Pokud by známé literární postavy používaly Viber, jednu z nejpopulárnějších komunikačních aplikací na světě, jejich příběhy by se třeba odvíjely zcela jinak.
Toužíte po pevné a pružné pleti bez jakékoliv chybičky? Chcete mít účes jako ze salonu? Svěřte se do rukou speciální kosmetiky s obsahem kyseliny hyaluronové, jejíž účinky vás ohromí. Pleťové krémy, séra a další produkty se díky jejímu obsahu postarají o zlepšení stavu vaší pokožky.
Říká se, že ženy jsou v uvažování složité, zatímco muži zůstávají srozumitelní a jednoduší. Co se ale vztahů týká, tak muži a ženy následují trochu rozdílné cesty. To, co muži hledají ve vztahu není to, co by ženy motivovalo, aby do takového vztahu šly. Rozdělují je jejich touhy, mentalita, vášně či úroveň vyjadřování. My vám nyní řekneme, co muži doopravdy očekávají od vztahů se ženami a po čem jejich srdce touží.
Teploty stoupají a pomalu svítá i naděje, že se brzy otevřou sportoviště. Jestli se chcete po delší pauze dostat do formy, rozhodně nepodceňujte přípravu. Dobijte energii a dávejte si postupné cíle. Jinak byste mohli skončit s nepříjemnými křečemi, bolestivě nataženými svaly a vyčerpaní únavou.
Praní prádla je každotýdenní činnost, ke které se musí přistoupit. Koše totiž začínají přetékávat a člověk najednou nemá, co na sebe. Je proto klíčové, abychom našemu použitému oblečení zase vdechli nový život. Jenže jak k praní prádla přistupovat? 
Kokosový olej může být vynikajícím pomocníkem - nejen pro vaše vlasy, ale ocení ho i pokožka nebo chuťové buňky. Používáte ho opravdu všude tam, kde vám může být ku prospěchu? Vyzkoušejte naše tipy, a třeba se vám kokosový olej natrvalo osvědčí. U něj se totiž dá říct, že vydá určitě ještě za deset dalších výrobků.
Možná si i vy někdy povzdechnete, že vaše příjmení není nejkrásnější. Třeba jste vždy tiše záviděly spolužačce její příjemné a zvučné příjmení. Než budete klesat na mysli, pojďte se s námi podívat na opravdu velkou sklizeň toho, co se v naších zemích skutečně vyskytuje. Co byste řekly tomu, kdybyste se jmenovaly třeba…

Nepřehlédněte

Každá žena občas zažívá stres anebo úzkosti – to je naprosto běžné. Nicméně nahromaděný stres dokáže pěkně potrápit a zařídit spoustu zdravotních problémů. Ale takový stres v těhotenství! Ten dokáže ovlivnit vývoj vašeho miminka – a to přece žádná z vás nechce. Jak se tedy poprat se stresem v těhotenství?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek