Sobota , 26. 11. 2022

Artur

Eva (25): Máma si našla mladšího přítele. Ale skončila jsem s ním v posteli já

S mámou jsme si blízké, myslím, že jsme si vytvořily hodně hlubokou vazbu v době, kdy nás táta opustil. Mám ještě o rok mladšího bratra, který se nikdy nemohl smířit s rozvodem rodičů a byly s ním poměrně velké problémy.
máma
Zajíček vlil mámě novou energii do žil. (foto: 123rf.com)

28. 12. 2021

Máma na všechno zůstala sama a já jí byla oporou. Ještě stále všechno sdílíme, vídáme se téměř denně, bydlíme od sebe kousek, voláme si a teď dokonce máme stejného milence! Na to ale pyšná nejsem, opravdu ne. Nemůžu si ale pomoct. Máma si našla přítele a skončila jsem s ním v posteli já.

Nemůžeš být pořád sama

Máma se trápila hodně let, když táta odešel. Věnovala se jen domácnosti, chodila na brigády, aby nás uživila a do toho se musela poprat s výstřelky mého pubertálního bratra. Ten chodil za školu, bil se a zkoušel kdejaké svinstvo. Všechno to samozřejmě dával za vinu mámě, nemohl se vyrovnat s odchodem táty, a tak nějak si vzal do hlavy, že je to mámina vina.

Bůh ví proč, mně to přišlo tak, že prostě musel být na jeho straně, když já jsem stála za mámou. Dnes už je to všechno jinak, vlastně si rozumíme všichni, dokonce i s tátou, jen už nejsme rodina. Otec bydlí na Slovensku, bratr se přestěhoval do Irska. Já s mámou jsem ale zůstala pořád v rodném městě.

Trápilo mě, že si máma od rozvodu nikoho nenašla, ona tvrdila, že nikoho nechce, ale já jsem si vzala do hlavy, že to tak nenechám. Pořád jsem jí říkala, že nemůže být pořád sama, že i když má mě, potřebuje i trochu něhy a lásky od mužského. A tak jsem to vzala do svých rukou.

Máma se asi zbláznila

Chtěla jsem mámu s někým seznámit, ale bylo to těžké. Na seznamku odmítala jít, v jejím okolí nikdo k mání nebyl. Rozhodila jsem proto sítě jinde. V práci mám staršího kolegu, v máminých letech, stal se před dvěma lety vdovcem – a já jsem zbystřila příležitost. Byl to fešák, chytrý, zaopatřený a velmi milý.

K TÉMATU  Dovolená s partnerem. Jak se během ní nepohádat a vrátit se domů v klidu

Pozvala jsem ho na večeři, nic lepšího mě opravdu nenapadlo. Řekla jsem mu, že máma má narozeniny, že ji chci vzít na malou oslavu a že s sebou může vzít svého syna, který byl v mém věku. Nemělo to být rande, měla to být seznamovací večeře. Chtěla jsem, aby se poznali, a taky jsem chtěla zjistit, zda by k sobě mohli najít cestu.

Večeře dopadla hrozně. Máma si totiž nepadla do oka s mým kolegou, ale právě s jeho synem. Bylo to tak trapné, tokali jako hrdličky a já jsem se modlila, abychom už šli domů. Můj kolega byl značně znepokojený – a samozřejmě to dával za vinu mně. Cožpak ale já jsem mohla tušit, že si jeho syn bude všímat o dvacet let starší ženy? Já myslela, že to bude jinak. Nebylo!

Máma si přece jen našla přítele

Po večeři jsme šly domů. Když jsem si s mámou povídala, ujistila mě, že o nic nešlo, že si prostě jen povídali, že to dělala schválně. Můj kolega se jí nelíbil, a tak chtěla odvést pozornost. A to se jí povedlo. Nějakou dobu jsme to neřešily, byl klid, i kolega to strávil, pak ale máma přišla s pozváním na oběd. Měla pro mě novinku. A z té jsem si sedla na zadek.

Syna mého kolegy totiž máma potkala asi týden od té večeře v knihovně. Byl tam se svým kamarádem – a s tím se moje máma začala scházet. Najednou měla přítele, byla jako vyměněná, tenhle zajíček ji opravdu vrátil do života a já jsem nestačila zírat.

Nespustila jsem z něj oči

Chodili spolu pár měsíců, vždycky když jsem ale u mámy byla a byl tam i její nový přítel, nemohla jsem z něj spustit oči. Tak moc se mi líbil, přitahoval mě a cítila jsem, že je to vzájemné. Bojovala jsem s tím, ale neubránila jsem se.

K TÉMATU  Dokonalá zahrada. Nejlepší tipy, jak ji uzpůsobit tak, aby se propojila s vaší myslí a nitrem!

Jednou, když jsem od nich odcházela pozdě večer, nabídl se, že mě doprovodí domů. Mámě řekl, že musí brzy vstávat. Cítila jsem, že to nebude jen tak. U dveří jsem pozorovala, jak se loučí, máma byla šťastná, objímali se a líbali. Jenže jakmile jsme vyšli na ulici, začal se mě její přítel dotýkat. Za rohem už jsme se líbali a za chvíli jsme se milovali u mě doma v posteli.

Milovali jsme se celou noc a za pár dní znovu, cítím se s ním tak dobře. Vím, že ale nemohu s máminým přítelem spát. On ji chce opustit, ale to ji zničí. A všechno jen kvůli mně. Máma si konečně našla přítele a já, její vlastní dcera, to takhle zkazím.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Darina (38): Milenec je stále součástí života. Píšu si s ním žhavé zprávy, i když jsem vdaná

Ulevte si od nepříjemných pocitů a vzpomínek a vyřešte své milenecké vztahy. Jak na to, ulevit své psychice začít s čistým štítem?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Všechny to známe. Kolikrát něco řekneme a přitom si myslíme úplně něco jiného. Často především v komunikaci s našimi drahými polovičkami nebo nejlepšími kamarádkami nemůžeme říct to, co doopravdy chceme, protože by to působilo, že jsme chladnokrevné, věčně nespokojené, arogantní nebo vypočítavé potvory.
Nedávná událost, velká bouře na řeckém poloostrově Chalkidiki, ukázala, že je mezi cestovateli stále mnoho těch, kteří nejsou připraveni na mimořádné situace. Cestovní pojištění je nutností, protože vás běžně může potkat na dovolené úraz, havárie či porucha automobilu, zemětřesení, setkání s divokým zvířetem, či dokonce teroristická akce. Jak se zachovat, abyste z události vyšla pokud možno nepoškozená?
Cestování se stane vášní prakticky každého, kdo se do něj ponoří a kdo si začne sepisovat seznam míst, která by chtěl během svého života navštívit. Na wish listu prakticky každého cestovatele se nachází nádherná Paříž, Fontána di Trevi v Římě nebo Spojené státy, které se chtějí zažít už jenom kvůli odlišné kultuře a faktu, že se jedná o naprosto jiný svět. Co si na papír ale napsat i taková místa, o kterých se předpokládá, že za pár let zmizí z povrchu zemského?
Strečink je jednoznačně nezbytnou součástí jakéhokoli tréninku či cvičení. Pomáhá zvyšovat flexibilitu a rozšiřovat možnosti pohybu těla. Správně byste měli strečink provádět jak před, tak i po cvičení. Před tréninkem je třeba tělo trochu prohřát a připravit na zátěž, aby nedošlo ke svalovým křečím. Po cvičení musíte zase svaly trochu zklidnit. A právě to dokáže správný strečink.
Nic netrvá věčně, ani šťastný vztah bez hádek a nedorozumění. Jestliže už máte nějaké ty společné roky za sebou a přijde vám, že váš vztah uvadá, neházejte flintu do žita, ale chopte se kormidla a manželství zachraňte. Nevíte jak? Poradíme vám.
Zná to nejspíš každá z vás. Někdy během svého života jste si určitě ve vztahu prošla fází žárlivosti. Pokud byla oprávněná, a váš partner vám byl opravdu nevěrný, chápeme, že jste ostražitá. Pokud ale byla nemístná, a vy se nacházíte ve zdravém a spokojeném vztahu založeném na důvěře, není se čeho obávat. Jestliže jste si totiž partnerovou oddaností jistá a víte, že má oči jen pro vás, žárlivost vás akorát zbytečně vyčerpává. Proto pro vás máme několik tipů, jak se žárlivostí zatočit.
I když svou matraci pravidelně udržujete v dobrém stavu, je nutné ji občas i hloubkově vyčistit. Je známo, že spánkem trávíme třetinu svého života, takže byste měli svůj spací prostor udržovat opravdu čistý a voňavý, abyste si dopřáli skvělou noc. Přinášíme vám tipy, jak svou matraci opravdu skvěle vyčistit krok za krokem.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek