Neděle , 03. 07. 2022

Radomír

Eva (25): Máma si našla mladšího přítele. Ale skončila jsem s ním v posteli já

S mámou jsme si blízké, myslím, že jsme si vytvořily hodně hlubokou vazbu v době, kdy nás táta opustil. Mám ještě o rok mladšího bratra, který se nikdy nemohl smířit s rozvodem rodičů a byly s ním poměrně velké problémy.
máma
Zajíček vlil mámě novou energii do žil. (foto: 123rf.com)

28. 12. 2021

Máma na všechno zůstala sama a já jí byla oporou. Ještě stále všechno sdílíme, vídáme se téměř denně, bydlíme od sebe kousek, voláme si a teď dokonce máme stejného milence! Na to ale pyšná nejsem, opravdu ne. Nemůžu si ale pomoct. Máma si našla přítele a skončila jsem s ním v posteli já.

Nemůžeš být pořád sama

Máma se trápila hodně let, když táta odešel. Věnovala se jen domácnosti, chodila na brigády, aby nás uživila a do toho se musela poprat s výstřelky mého pubertálního bratra. Ten chodil za školu, bil se a zkoušel kdejaké svinstvo. Všechno to samozřejmě dával za vinu mámě, nemohl se vyrovnat s odchodem táty, a tak nějak si vzal do hlavy, že je to mámina vina.

Bůh ví proč, mně to přišlo tak, že prostě musel být na jeho straně, když já jsem stála za mámou. Dnes už je to všechno jinak, vlastně si rozumíme všichni, dokonce i s tátou, jen už nejsme rodina. Otec bydlí na Slovensku, bratr se přestěhoval do Irska. Já s mámou jsem ale zůstala pořád v rodném městě.

Trápilo mě, že si máma od rozvodu nikoho nenašla, ona tvrdila, že nikoho nechce, ale já jsem si vzala do hlavy, že to tak nenechám. Pořád jsem jí říkala, že nemůže být pořád sama, že i když má mě, potřebuje i trochu něhy a lásky od mužského. A tak jsem to vzala do svých rukou.

Máma se asi zbláznila

Chtěla jsem mámu s někým seznámit, ale bylo to těžké. Na seznamku odmítala jít, v jejím okolí nikdo k mání nebyl. Rozhodila jsem proto sítě jinde. V práci mám staršího kolegu, v máminých letech, stal se před dvěma lety vdovcem – a já jsem zbystřila příležitost. Byl to fešák, chytrý, zaopatřený a velmi milý.

K TÉMATUNaučné aplikace pro děti spojí jejich zájem o smartphony s něčím užitečným. Budou bavit děti i vás!

Pozvala jsem ho na večeři, nic lepšího mě opravdu nenapadlo. Řekla jsem mu, že máma má narozeniny, že ji chci vzít na malou oslavu a že s sebou může vzít svého syna, který byl v mém věku. Nemělo to být rande, měla to být seznamovací večeře. Chtěla jsem, aby se poznali, a taky jsem chtěla zjistit, zda by k sobě mohli najít cestu.

Večeře dopadla hrozně. Máma si totiž nepadla do oka s mým kolegou, ale právě s jeho synem. Bylo to tak trapné, tokali jako hrdličky a já jsem se modlila, abychom už šli domů. Můj kolega byl značně znepokojený – a samozřejmě to dával za vinu mně. Cožpak ale já jsem mohla tušit, že si jeho syn bude všímat o dvacet let starší ženy? Já myslela, že to bude jinak. Nebylo!

Máma si přece jen našla přítele

Po večeři jsme šly domů. Když jsem si s mámou povídala, ujistila mě, že o nic nešlo, že si prostě jen povídali, že to dělala schválně. Můj kolega se jí nelíbil, a tak chtěla odvést pozornost. A to se jí povedlo. Nějakou dobu jsme to neřešily, byl klid, i kolega to strávil, pak ale máma přišla s pozváním na oběd. Měla pro mě novinku. A z té jsem si sedla na zadek.

Syna mého kolegy totiž máma potkala asi týden od té večeře v knihovně. Byl tam se svým kamarádem – a s tím se moje máma začala scházet. Najednou měla přítele, byla jako vyměněná, tenhle zajíček ji opravdu vrátil do života a já jsem nestačila zírat.

Nespustila jsem z něj oči

Chodili spolu pár měsíců, vždycky když jsem ale u mámy byla a byl tam i její nový přítel, nemohla jsem z něj spustit oči. Tak moc se mi líbil, přitahoval mě a cítila jsem, že je to vzájemné. Bojovala jsem s tím, ale neubránila jsem se.

K TÉMATUS bráchou nebo sestrou jste si vzdálení. Jak napravit staré křivdy a zase se bavit se sourozenci?

Jednou, když jsem od nich odcházela pozdě večer, nabídl se, že mě doprovodí domů. Mámě řekl, že musí brzy vstávat. Cítila jsem, že to nebude jen tak. U dveří jsem pozorovala, jak se loučí, máma byla šťastná, objímali se a líbali. Jenže jakmile jsme vyšli na ulici, začal se mě její přítel dotýkat. Za rohem už jsme se líbali a za chvíli jsme se milovali u mě doma v posteli.

Milovali jsme se celou noc a za pár dní znovu, cítím se s ním tak dobře. Vím, že ale nemohu s máminým přítelem spát. On ji chce opustit, ale to ji zničí. A všechno jen kvůli mně. Máma si konečně našla přítele a já, její vlastní dcera, to takhle zkazím.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Darina (38): Milenec je stále součástí života. Píšu si s ním žhavé zprávy, i když jsem vdaná

Ulevte si od nepříjemných pocitů a vzpomínek a vyřešte své milenecké vztahy. Jak na to, ulevit své psychice začít s čistým štítem?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Chcete svého partnera obdarovat krásnou, novou a stylovou peněženkou? Rozpadá se mu ta stará v ruce? Možná si pokládáte otázku, která z nabízených bude tou nejlepší. Je třeba si uvědomit, že pánové uvažují trochu jinak a že i jejich požadavky na tento módní doplněk se mohou lišit. Předně se tak moc nekouká na celkový design.
Tento měsíc rozhodne. Pandemie dosáhla v Česku dalšího vrcholu a téměř zastavila život. Děti opět zůstaly doma a školy se zcela uzavřely. Jenže i mezi nimi nejmenšími přibývá nemocných. Jejich obranyschopnost je oslabená. Chybí jí přirozené podněty a dlouhá zima vyčerpala zásoby vitaminů. Nelze se tak divit, že přibývá také dětských pacientů.
Základní pravidlo skutečné ženy zní: Na parfému se nešetří. Už slavná Coco Chanel nazvala parfém doplňkem, který vypoví o vzhledu ženy, a stále vám ji připomíná, když je zrovna pryč. Podle Francouzů jsou zase vůně, spodní prádlo a boty nejdůležitějšími prvky, které vytvářejí obraz ženy.
Dnes, v době nových přístupů k výživě, se na pohanku začalo pohlížet jako na superpotravinu která dokáže se zdraví člověka dělat naprosté divy! Obsahuje totiž mikroživiny, vitamíny, je to výborný zdroj vlákniny a obsahuje sacharidy s nízkým glykemickým indexem. Proč se do jídel s pohankou pustit a jak ji můžete připravovat vám poradíme v článku.
Vztah s otcem vašeho dítěte skončil a vy víte, že má novou známost. Jak své dítě připravit na setkání s cizí paní? Co musíte dodržet, pokud si nepřejete, aby dítko prožívalo traumata? A jak se odměnit za dobře odvedenou práci? Projděte si základní pravidla potřebná pro toto nelehké životní období.
Malý pokoj má jistě své výhody – je útulný a příjemný, snadno se v něm udržuje pořádek a nemusíte se obtěžovat s tolika kusy nábytku. Přesto se zde cítíte příjemněji, když vypadá opticky větší, než ve skutečnosti je. Nemusíte hned myslet na náročnou přestavbu, stačí pár jednoduchých triků. Nechte se inspirovat.
Manželství se už dávno nebere jenom za “cár papíru”. I když je pravdou, že tento názor mezi námi nějakou dobu převládal, dnes se zájem o svatby zase zvedá. Lidé chtějí ztvrdit svou lásku před přáteli a rodinou, navíc se chtějí nějakou dobu pyšnit krásnými fotografiemi na sociálních sítích. Zatímco někteří se uchylují do starých chaloupek a stodol, jiní se rozhodli vzít se na útesu u moře. Pakliže se však chcete brát za hranicemi, je nutné vyřídit několik věcí. 
Rohy stěn bývají jednou z nejvíce zanedbávaných oblastí v domácnostech, pokud jde o styling a nebo výzdobu interiéru. I když přemýšlíte o tom, jak byste si roh upravili, většinou to stejně skončí tak, že do něj dáte buď nějakou pěknou lampu, nebo velkou pokojovou rostlinu. Existuje však mnoho dalších způsobů, jak si tento kousek domova můžete zajímavě ozdobit. A věřte nám, že některé z nich by vás možná ani nenapadly.

Nepřehlédněte

Říká se, že ženy jsou v uvažování složité, zatímco muži zůstávají srozumitelní a jednoduší. Co se ale vztahů týká, tak muži a ženy následují trochu rozdílné cesty. To, co muži hledají ve vztahu není to, co by ženy motivovalo, aby do takového vztahu šly. Rozdělují je jejich touhy, mentalita, vášně či úroveň vyjadřování. My vám nyní řekneme, co muži doopravdy očekávají od vztahů se ženami a po čem jejich srdce touží.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek