Pátek , 23. 02. 2024

Svatopluk

Eva (25): Máma si našla mladšího přítele. Ale skončila jsem s ním v posteli já

S mámou jsme si blízké, myslím, že jsme si vytvořily hodně hlubokou vazbu v době, kdy nás táta opustil. Mám ještě o rok mladšího bratra, který se nikdy nemohl smířit s rozvodem rodičů a byly s ním poměrně velké problémy.
máma
Zajíček vlil mámě novou energii do žil. (foto: 123rf.com)

28. 12. 2021

Máma na všechno zůstala sama a já jí byla oporou. Ještě stále všechno sdílíme, vídáme se téměř denně, bydlíme od sebe kousek, voláme si a teď dokonce máme stejného milence! Na to ale pyšná nejsem, opravdu ne. Nemůžu si ale pomoct. Máma si našla přítele a skončila jsem s ním v posteli já.

Nemůžeš být pořád sama

Máma se trápila hodně let, když táta odešel. Věnovala se jen domácnosti, chodila na brigády, aby nás uživila a do toho se musela poprat s výstřelky mého pubertálního bratra. Ten chodil za školu, bil se a zkoušel kdejaké svinstvo. Všechno to samozřejmě dával za vinu mámě, nemohl se vyrovnat s odchodem táty, a tak nějak si vzal do hlavy, že je to mámina vina.

Bůh ví proč, mně to přišlo tak, že prostě musel být na jeho straně, když já jsem stála za mámou. Dnes už je to všechno jinak, vlastně si rozumíme všichni, dokonce i s tátou, jen už nejsme rodina. Otec bydlí na Slovensku, bratr se přestěhoval do Irska. Já s mámou jsem ale zůstala pořád v rodném městě.

Trápilo mě, že si máma od rozvodu nikoho nenašla, ona tvrdila, že nikoho nechce, ale já jsem si vzala do hlavy, že to tak nenechám. Pořád jsem jí říkala, že nemůže být pořád sama, že i když má mě, potřebuje i trochu něhy a lásky od mužského. A tak jsem to vzala do svých rukou.

Máma se asi zbláznila

Chtěla jsem mámu s někým seznámit, ale bylo to těžké. Na seznamku odmítala jít, v jejím okolí nikdo k mání nebyl. Rozhodila jsem proto sítě jinde. V práci mám staršího kolegu, v máminých letech, stal se před dvěma lety vdovcem – a já jsem zbystřila příležitost. Byl to fešák, chytrý, zaopatřený a velmi milý.

K TÉMATU  Manuál perfektní manželky: Uznávaný expert na vztahy odhaluje své osvědčené tipy!

Pozvala jsem ho na večeři, nic lepšího mě opravdu nenapadlo. Řekla jsem mu, že máma má narozeniny, že ji chci vzít na malou oslavu a že s sebou může vzít svého syna, který byl v mém věku. Nemělo to být rande, měla to být seznamovací večeře. Chtěla jsem, aby se poznali, a taky jsem chtěla zjistit, zda by k sobě mohli najít cestu.

Večeře dopadla hrozně. Máma si totiž nepadla do oka s mým kolegou, ale právě s jeho synem. Bylo to tak trapné, tokali jako hrdličky a já jsem se modlila, abychom už šli domů. Můj kolega byl značně znepokojený – a samozřejmě to dával za vinu mně. Cožpak ale já jsem mohla tušit, že si jeho syn bude všímat o dvacet let starší ženy? Já myslela, že to bude jinak. Nebylo!

Máma si přece jen našla přítele

Po večeři jsme šly domů. Když jsem si s mámou povídala, ujistila mě, že o nic nešlo, že si prostě jen povídali, že to dělala schválně. Můj kolega se jí nelíbil, a tak chtěla odvést pozornost. A to se jí povedlo. Nějakou dobu jsme to neřešily, byl klid, i kolega to strávil, pak ale máma přišla s pozváním na oběd. Měla pro mě novinku. A z té jsem si sedla na zadek.

Syna mého kolegy totiž máma potkala asi týden od té večeře v knihovně. Byl tam se svým kamarádem – a s tím se moje máma začala scházet. Najednou měla přítele, byla jako vyměněná, tenhle zajíček ji opravdu vrátil do života a já jsem nestačila zírat.

Nespustila jsem z něj oči

Chodili spolu pár měsíců, vždycky když jsem ale u mámy byla a byl tam i její nový přítel, nemohla jsem z něj spustit oči. Tak moc se mi líbil, přitahoval mě a cítila jsem, že je to vzájemné. Bojovala jsem s tím, ale neubránila jsem se.

K TÉMATU  10 nejčastějších chlapských výmluv. Jak se s nimi vypořádat s grácií?

Jednou, když jsem od nich odcházela pozdě večer, nabídl se, že mě doprovodí domů. Mámě řekl, že musí brzy vstávat. Cítila jsem, že to nebude jen tak. U dveří jsem pozorovala, jak se loučí, máma byla šťastná, objímali se a líbali. Jenže jakmile jsme vyšli na ulici, začal se mě její přítel dotýkat. Za rohem už jsme se líbali a za chvíli jsme se milovali u mě doma v posteli.

Milovali jsme se celou noc a za pár dní znovu, cítím se s ním tak dobře. Vím, že ale nemohu s máminým přítelem spát. On ji chce opustit, ale to ji zničí. A všechno jen kvůli mně. Máma si konečně našla přítele a já, její vlastní dcera, to takhle zkazím.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Darina (38): Milenec je stále součástí života. Píšu si s ním žhavé zprávy, i když jsem vdaná

Ulevte si od nepříjemných pocitů a vzpomínek a vyřešte své milenecké vztahy. Jak na to, ulevit své psychice začít s čistým štítem?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Na Vánoce máme každý své oblíbené zvyky a dekorace. Existuje nepřeberné množství možností, jak vyzdobit vánoční interiér. Který nápad se vám líbí nejvíc?
Rychlé odmítnutí rande je jediný způsob, jak muži na rovinu říci, že vás nezajímá. Jestliže opravdu nemáte zájem o osobní setkání, musíte mu říci své stanovisko co nejdříve a nekompromisně. Jak?
Každému z nás příroda nadělila něco jiného, a to nejen z hlediska charakteru, chování, ale i po stránce postavy. A zatímco někdo je hubený a stěží přibere pár gramů navíc, jiný má sklony k obezitě a kila mu naskakují snad i tehdy, když polyká vzduch. Odlišní jsme ale také stavbou těla – ano, klasické třídění na jablka, hrušky. Jaký jste ale ve skutečnosti somatotyp a co na něj nejlépe zabírá?
Celulitidu má řada žen. Dokonce možná existujte víc těch, které ji mají než těch, které mají to štěstí a celulitidou obdařeny nejsou. A stejně jako trápí ženy, tak ani muži leckdy celulitidě neuniknou. A proto si nyní připomeneme největší a nejčastější mýty, které o celulitidě kolují a připojíme pár rad, jak se jí zbavit.
V každém vztahu někdy nastane čas, kdy se lidé hádají, dohadují, přehodnocují své názory. Takové menší krize jsou v každém vztahu běžné a můžete je očekávat. Velké krize většinou přicházejí s tím, jak se vztah mění a vyvíjí. Mohou vás potkat dříve či později, avšak odborníci se shodují v tom, jaké kroky (a i roky) ve vztahu bývají kritické.
Letos zatím sněhová nadílka lyžařům příliš nepřeje, což je důvod, proč za lyžařskými zážitky vyrazit za hranice. Vydat se můžete do několika zajímavých středisek, která se nacházejí v Rakousku, Švýcarsku, Itálii a Francii.
Ten pocit, když na pásu ne a ne se objevit vaše zavazadlo. Nepotěší nikoho. A dokáže zkazit třeba i celou dovolenou. Každý rok se ztratí až 25 milionů kufrů. Co máte dělat, když se tato nepříjemná situace stane vám?
Pracujete doma? Potom dobře víte, že potřebujete pracovní stůl, tedy místo, které je určené přímo pro vaši práci. Ten může mít spoustu podob a tvarů, ale hlavním je styl, jakým zapadá do vašeho interiéru. Někdo dá přednost jednoduché čisté desce, jiný si zase představuje klasické masivní dřevo s šuplíky nebo poličkami. Stačí si vybrat ten svůj, u kterého vám vše půjde jako po másle.
Redakce Damskaliga.cz si pro vás ve spolupráci s hotelem Mariott připravila soutěž o pobyt pro dvě osoby v krásném Superior pokoji. Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte třeba právě Vy! Soutěž trvá do 30.11.2021
19. listopad je pro mnohé jen dalším obyčejným podzimním dnem v řadě. Na tento den však připadá Světový den prevence týrání a zneužívání dětí. Pojďte se proto ku příležitosti tohoto dne dozvědět něco o týrání a celkově špatném zacházení s dětmi. Víte, co je to syndrom CAN?
Je snadné být ženou! To je věta, kterou velmi často vypouští z úst právě muži, kteří nemají ani ponětí o tom, jaké to je - být ženou. Každá žena ví, že to je v mnoha ohledech velice těžké. Stačí si vzpomenout na pravidelné menstruace nebo na období menopauzy, které je plné často šílených stavů a bolestí. Dalším obrovským problémem je vaginální mykóza čili kvasinková infekce, která umí být velice bolestivá a která má tendenci se vracet.  

Výběr článků

Znáte tibi krystaly, nebo jste o nich ještě nikdy neslyšeli? Přitom je to hit posledních let. Jsou tělu prospěšné a tudíž zdravé a ještě se z nich dá vyrobit třeba domácí cider. Objevte kouzlo tibi limonády!
Podzim je tady. Cítíme to nejen ve vzduchu, ale také to vidíme - listy stromů se začínají zbarvovat a okenní parapety opouští letní rostliny, které je třeba zazimovat. Jelikož jsou nyní okenní parapety prázdné, je načase je něčím oživit. Pojďme si zmínit několik rostlin, které vydrží i chladné podzimní dny.  
Rychle dojet do mateřské školky, odložit dítě paní učitelce a už abychom byli v práci. Rodiče dnes často spoléhají na to, že paní učitelka ve školce (škole) se už nějak postará o to, co je třeba. Před výchovou ale neutečeme, a ani se nezbavíme odpovědnosti z ní vyplývající. Pro dítě je největší autorita rodič. Ve školce se navíc dítě má učit jiné věci, než to, co jako rodiče doma zanedbáváme.

Nepřehlédněte

Sice jsou tenisky nejoblíbenější obuví, ovšem v zimě, kdy teploty padají pod bod mrazu, by nám v nich umrzla noha. Proto si pořizujeme boty zimní, které nás dokážou před nízkými hodnotami na teploměru ochránit. Velmi oblíbené jsou semišové zimní boty, které i skvěle vypadají. Tedy pokud jsou čisté a umíte o ně pečovat! V opačném případě žádnou parádu neudělají.
Že nám po probdělé noci nebývá úplně fajn, víme zřejmě všichni. Když se takových nocí zopakuje hned několik, naše energie během dne rapidně klesá. To však není jediným nepříjemným efektem nedostatku spánku. Tento stav se na našem těle odráží v mnoha ohledech.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek