Úterý , 21. 03. 2023

Radek

Darina (38): Milenec je stále součástí života. Píšu si s ním žhavé zprávy, i když jsem vdaná

Když jsem před třemi lety potkala svého současného muže, byla jsem nadšená. Vkládala jsem velké naděje do naší lásky. Pořídili jsme si společné bydlení a narodila se nám dcera. Po čase jsem ale poznala, že žádné dlouhodobé soužití není ideální. Dnes je náš společný život rodičovský, a já si začala psát s bývalým z Chorvatska.
milenec
Milenec je součástí jejího života, i když je vdaná. (zdroj foto: www.pixabay.com)

22. 10. 2020

V manželství jsem věřila

Když jsem potkala Martina, můj život se změnil. Skutečně jsem uvěřila tomu, že láska může existovat. Už v mém životě nebyl milenec z Chorvatska. Zanechala jsem kvůli Martinovi slibnou práci a odstěhovala jsem se do jeho města, abychom si pořídili společné bydlení.

Byla jsem tak zamilovaná, že jsem si nepřála nic jiného, než klidný manželský život a dítě. Brali jsme se při nádherném intimním obřadu v přírodě, poblíž kapličky s kouzelným výhledem do okolí. Těšilo mě každé ráno s ním, byla jsem velmi šťastná.

Život spolu přinesl nečekané situace

Asi by mi nikdo dopředu nevysvětlil, že se všechno může změnit. I kdyby mě lidé varovali, nevěřila bych nikomu. Tak slepě zamilovaná jsem byla. Až v době, kdy se narodila naše dcera, jsem si svou chybu uvědomila. Z manžela se vyklubal muž, který měl nejraději svůj gauč a televizi. Kdokoliv ho rušil, na toho křičel.

Jak dcerka rostla a stavěla se na nožky, občas mu zastínila i jeho výhled na televizi. Nečekala jsem, že dokáže křičet i na to nebohé dítě, které nic netušilo.

Nic není ani černé, ani bílé – a to ani život

Samozřejmě vím, že z mého pohledu by bylo jednoduché ukázat na manžela prstem a říct, že je špatný. To rozhodně není. Jen prostě není takový, jaký se prezentoval na začátku vztahu.

Já jsem se také změnila – péče o dceru mi dává zabrat a rozhodně už nejsem tak krásná, jako dříve. A chápu, že i pro něj je náročné mít neustálou zodpovědnost za placení hypotéky a živení rodiny. Doba není jednoduchá.

Odcizili jsme se jeden druhému

I přes všechny naše dobré a špatné dny je tady něco, co mě skutečně trápí. Náš milostný život se s mým těhotenstvím opravdu zastavil. Nyní jsou již dceři téměř dva roky a já nedokážu manžela k intimnostem jakkoliv navnadit. Jsem si jistá, že jinou ženu nemá, protože po práci chodí ihned domů. Proměnil se prostě ve skutečného lenocha.

K TÉMATU  Petr (54): Manželka se nedokáže vyrovnat s tím, že se děti osamostatnily

I přesto, že spolu trávíme velkou část odpoledne a víkendy, jsme se jeden druhému odcizili. Dokonce už mě přestává přitahovat. Bodejť by ne, když se jen pohybuje na gauči a často křičí.

Ozval se mi Marko

Před dvěma měsíci si mě na sociální síti přidal Marko. Muž, který o mě usiloval v době, kdy jsem v Chorvatsku působila jako delegátka a trávila tam celou sezónu. S tímto krasavcem z Dubrovníku jsem dokonce nějakou dobu chodila. Byl to můj milenec.

Pak jsem ale dostala strach, že bychom se k sobě nehodili – přeci jen mají Chorvaté trochu výbušnější povahu, a já si nedovedla představit žít v zemi, jejíž jazyk ani zvyklosti příliš neovládám. Nakonec jsme se tedy rozešli, ale on v náš vztah velmi věřil a sebralo ho to.

Začali jsme si psát neslušné zprávy

Nejdříve mi Marko (bývalý a nyní vlastně současný milenec) psával o svém životě a o tom, jak nyní žije. Styděla jsem se přiznat, že nejsem šťastná, tak jsem mu alespoň psala o své dceři a o životě před tím, než jsem otěhotněla.

Marko se ale ozýval stále častěji a obzvláště ve večerních hodinách se mi začal svěřovat s tím, že nemůže zapomenout na to, jací jsme byli skvělí milenci. Že nám to prostě klapalo ve všech aspektech. Postupně mi začal připomínat detaily z našeho milostného života a nutno přidat, že to bylo velmi příjemné.

I když jsem vdaná, píšu si intimní zprávy se svou bývalou láskou z Chorvatska. Vzpomínáme na naši bláznivou a intenzivní lásku, kterou jsme prožili. Marko by byl rád, kdybych se i s dítětem přestěhovala za ním.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jana (38): Švagrová proti mně poštvala celou rodinu. Záviděla mi

Judita (24): Mám krásné tělo, ale šťastná nejsem. Z malíře i fotografa se vyklubali úchylové

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Chcete si vyrobit roztomilé a barevné svíčky podle vašeho gusta? Není to nic těžkého! Tyhle nápady vám napoví jako inspirace pro vaše vlastní svíčky, které poslouží také jako dekorace. Zapojte i děti, které budou mít radost z vlastnoručního díla. To může posloužit jako dárek pro někoho z rodiny. Co takhle svíčka jako Coca-Cola nebo překrásný květ růže?
O Češích se říká, že jsou národem pejskařů. Vždyť za své čtyřnohé psí parťáky jsou schopní utratit i přes milion korun ročně. To ukazují statistiky. Utrácí se předně za kvalitní žrádlo, také za veterináře a samozřejmě za produkty určené k dentální hygieně. Chovatelé si moc dobře uvědomují, že v psí dutině ústní probíhají stejné procesy jako u lidí. I v psí dutině se mohou vyskytnout zubní kameny nebo zubní plak vedoucí ke zmiňovanému problému. Proto se nedoporučuje podceňovat péči o psí chrup.
Zpěvačka a herečka Barbora Poláková si z letošních hudebních cen Anděl, o kterých jsme vám psali, odnesla dvě sošky. V současné době se věnuje hlavně své rodině. Nezanedbává ale ani fanoušky. Pracuje na rozšíření vlastní módní kolekce, plánuje natáčení videoklipů i podzimní turné. Co konkrétně chystá? Dočtete se v rozhovoru.
Zařizování ložnice je poněkud obtížné. Přece jen chceme z místnosti vykouzlit oázu klidu, do které se budeme každý den velice rádi vracet. Mnohdy se však stane, že sáhneme po něčem zcela jiném, než co do ložnice patří a rázem je příjemný pocit z ní fuč. Zkrátka a dobře tam neproudí ta energie, která by přispívala ke kvalitnímu spánku. Naštěstí je tu ale stále feng-šuej, podle kterého se můžeme řídit.
Mnoho z nás pěstuje pokojové květiny ve svých bytech. A mnoho z těchto bytů má balkon (i když největším luxusem pro pěstitele je slunná lodžie, kterou lze proměnit v rozkvetlou zahradu). Nicméně pěstování květin na balkoně (tzv. balkónovek) se poněkud liší od běžného pěstování květin uvnitř bytů a domů. V čem konkrétně a jak se o balkónovky starat se dočtete v článku.
Zná to nejspíš každá z vás. Někdy během svého života jste si určitě ve vztahu prošla fází žárlivosti. Pokud byla oprávněná, a váš partner vám byl opravdu nevěrný, chápeme, že jste ostražitá. Pokud ale byla nemístná, a vy se nacházíte ve zdravém a spokojeném vztahu založeném na důvěře, není se čeho obávat. Jestliže jste si totiž partnerovou oddaností jistá a víte, že má oči jen pro vás, žárlivost vás akorát zbytečně vyčerpává. Proto pro vás máme několik tipů, jak se žárlivostí zatočit.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek