Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

Darina (38): Milenec je stále součástí života. Píšu si s ním žhavé zprávy, i když jsem vdaná

Když jsem před třemi lety potkala svého současného muže, byla jsem nadšená. Vkládala jsem velké naděje do naší lásky. Pořídili jsme si společné bydlení a narodila se nám dcera. Po čase jsem ale poznala, že žádné dlouhodobé soužití není ideální. Dnes je náš společný život rodičovský, a já si začala psát s bývalým z Chorvatska.
milenec
Milenec je součástí jejího života, i když je vdaná. (zdroj foto: www.pixabay.com)

22. 10. 2020

V manželství jsem věřila

Když jsem potkala Martina, můj život se změnil. Skutečně jsem uvěřila tomu, že láska může existovat. Už v mém životě nebyl milenec z Chorvatska. Zanechala jsem kvůli Martinovi slibnou práci a odstěhovala jsem se do jeho města, abychom si pořídili společné bydlení.

Byla jsem tak zamilovaná, že jsem si nepřála nic jiného, než klidný manželský život a dítě. Brali jsme se při nádherném intimním obřadu v přírodě, poblíž kapličky s kouzelným výhledem do okolí. Těšilo mě každé ráno s ním, byla jsem velmi šťastná.

Život spolu přinesl nečekané situace

Asi by mi nikdo dopředu nevysvětlil, že se všechno může změnit. I kdyby mě lidé varovali, nevěřila bych nikomu. Tak slepě zamilovaná jsem byla. Až v době, kdy se narodila naše dcera, jsem si svou chybu uvědomila. Z manžela se vyklubal muž, který měl nejraději svůj gauč a televizi. Kdokoliv ho rušil, na toho křičel.

Jak dcerka rostla a stavěla se na nožky, občas mu zastínila i jeho výhled na televizi. Nečekala jsem, že dokáže křičet i na to nebohé dítě, které nic netušilo.

Nic není ani černé, ani bílé – a to ani život

Samozřejmě vím, že z mého pohledu by bylo jednoduché ukázat na manžela prstem a říct, že je špatný. To rozhodně není. Jen prostě není takový, jaký se prezentoval na začátku vztahu.

Já jsem se také změnila – péče o dceru mi dává zabrat a rozhodně už nejsem tak krásná, jako dříve. A chápu, že i pro něj je náročné mít neustálou zodpovědnost za placení hypotéky a živení rodiny. Doba není jednoduchá.

Odcizili jsme se jeden druhému

I přes všechny naše dobré a špatné dny je tady něco, co mě skutečně trápí. Náš milostný život se s mým těhotenstvím opravdu zastavil. Nyní jsou již dceři téměř dva roky a já nedokážu manžela k intimnostem jakkoliv navnadit. Jsem si jistá, že jinou ženu nemá, protože po práci chodí ihned domů. Proměnil se prostě ve skutečného lenocha.

K TÉMATU  Jak důkladně uklidit byt, aby vás o Vánocích žádná návštěva nezaskočila nepřipravené

I přesto, že spolu trávíme velkou část odpoledne a víkendy, jsme se jeden druhému odcizili. Dokonce už mě přestává přitahovat. Bodejť by ne, když se jen pohybuje na gauči a často křičí.

Ozval se mi Marko

Před dvěma měsíci si mě na sociální síti přidal Marko. Muž, který o mě usiloval v době, kdy jsem v Chorvatsku působila jako delegátka a trávila tam celou sezónu. S tímto krasavcem z Dubrovníku jsem dokonce nějakou dobu chodila. Byl to můj milenec.

Pak jsem ale dostala strach, že bychom se k sobě nehodili – přeci jen mají Chorvaté trochu výbušnější povahu, a já si nedovedla představit žít v zemi, jejíž jazyk ani zvyklosti příliš neovládám. Nakonec jsme se tedy rozešli, ale on v náš vztah velmi věřil a sebralo ho to.

Začali jsme si psát neslušné zprávy

Nejdříve mi Marko (bývalý a nyní vlastně současný milenec) psával o svém životě a o tom, jak nyní žije. Styděla jsem se přiznat, že nejsem šťastná, tak jsem mu alespoň psala o své dceři a o životě před tím, než jsem otěhotněla.

Marko se ale ozýval stále častěji a obzvláště ve večerních hodinách se mi začal svěřovat s tím, že nemůže zapomenout na to, jací jsme byli skvělí milenci. Že nám to prostě klapalo ve všech aspektech. Postupně mi začal připomínat detaily z našeho milostného života a nutno přidat, že to bylo velmi příjemné.

I když jsem vdaná, píšu si intimní zprávy se svou bývalou láskou z Chorvatska. Vzpomínáme na naši bláznivou a intenzivní lásku, kterou jsme prožili. Marko by byl rád, kdybych se i s dítětem přestěhovala za ním.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jana (38): Švagrová proti mně poštvala celou rodinu. Záviděla mi

Judita (24): Mám krásné tělo, ale šťastná nejsem. Z malíře i fotografa se vyklubali úchylové

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Láká vás půvab francouzského venkova nebo upřednostňujete moderní či retro design? Naučte se poznávat styly nábytku a sladit ho v jednotném tónu.
Oblečte se do barev a vyjděte z šedivého průměru. A že máte o pár let nebo pár kilo víc? Vždyť nemusíte zkoušet módní výstřelky. Městská dáma nad šedesát v rozervaných džínách nám přijde trochu přes čáru, ale je spousta dalších možností, jak se cítit skvěle v každém věku i těle.
Že byste rády přes zimu něco dělaly, ale chodit do posilovny vás nebaví? Stejně jako my vyzkoušejte formu cvičení, která je v kurzu. Kruhový trénink zpevní tělo zábavnou formou.
Příběh, který nám přistál v naší schránce, nás nejdříve vyděsil. Vždyť jsou věci, které by měly být naprosto zapovězené. Jak je vidět, na světě je možné všechno.
Děti vyrostly, osamostatnily se a doma je najednou smutno a prázdno. Nikde žádné pohozené oblečení a najednou vám chybí i ty věčné otázky vašich potomků, co je k jídlu. Nikdo vás nepotřebuje a najednou si uvědomíte prázdno, které vás obklopuje. Pocity osamění a prázdnoty jsou často spojené s tzv. syndromem prázdného hnízda v důsledku osamostatnění již dospělých dětí.
Spodní prádlo, lyžařské oblečení, sportovní bundy, mikiny, kalhoty. To jsou oděvy z různých materiálů, uzpůsobené tak, aby vyhověly nárokům na sportovní disciplíny i rozmarům počasí. Dříve prostě prádlo a oblečení. Dnes se dělí na funkční – a to ostatní. V čem je jeho výhoda?
Tinnitus je nemoc, která přichází zcela nečekaně, ale nezřídka s námi zůstává po celý život. Často se o ní hovoří jako o civilizační chorobě. Jenže tinnitus není nemoc jako taková, spíše jde o příznak něčeho jiného, jen lékaři stále nevypátrali čeho.
Jak nejlépe překvapit a potěšit svého partnera? Muži to mají o dost jednodušší. Ženy během roku „nenápadně“ naznačují, co by se jim líbilo, a pak to s trochou štěstí najdou pod stromečkem. Ale co vybrat pro manžela, přítele, dědečka nebo strýčka? Většinou mluví o tom, jaké se jim líbí auto, motorka, a že ten obytný vůz za dva miliony by si moc přáli. Nechte je snít dál a překvapte je originálními a designově vychytanými dárky z Tipa.eu.
Způsobů uchovávání potravin a úrody je několik – vedle klasického zmrazování v mrazáku můžete také své plodiny zavařit a vychutnat si tak jejich skvělou chuť i několik měsíců poté. Vyzkoušejte tyto snadné tipy a zavařujte v pohodlí domova.
Recept na dlouhověkost hledají lidé odnepaměti. Když už na tomto světe, nemohou být napořád, tak se alespoň snaží o to, aby zde byli co nejdéle. A od koho jiného čerpat moudrost, než od lidí, kteří se dožili požehnaného věku.
Návštěva kadeřnice není zrovna levnou záležitostí a málokdo si může dovolit ji navštěvovat pravidelně, jakmile se objeví odrosty nebo šediny. Naštěstí existují barvy na domácí užití, díky nimž se snadno obarvíte sama. Jak ale na to a čemu se vyhnout? Poradíme vám.

Výběr článků

Možná sami na sobě cítíte, že už nemáte tolik chuť na saláty z čerstvé zeleniny, lehká jídla a vlastně ani na prosecco. Prostě by to chtělo něco sytějšího, aby vám nebyla zima a neměly jste pořád hlad. Co zkusit podzimní jídelníček?
Otužování pro větší imunitu proti nemocem nejsou jen babské řeči. Terapie chladem má benefity, které zvyšují naši tělesnou odolnost. Co s vámi udělá pravidelné šokování těla prudkým snížením okolní teploty?

Nepřehlédněte

Jste příznivci pořádných krváků nebo spíš duchařských hororů? Nebo je vám to úplně jedno, jen když se pořádně bojíte? Těchto pět hororů byste si rozhodně neměli nechat ujít, protože děsivější filmy nejspíš nikdy neuvidíte.
Dnes už nikoho žena na vedoucí pozici příliš nepřekvapí. Obdivujete je, vzhlížíte k nim, chtěli byste být jako ony a tápete, jak se alespoň přiblížit?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek