Úterý , 16. 07. 2024

Luboš

Darina (38): Milenec je stále součástí života. Píšu si s ním žhavé zprávy, i když jsem vdaná

Když jsem před třemi lety potkala svého současného muže, byla jsem nadšená. Vkládala jsem velké naděje do naší lásky. Pořídili jsme si společné bydlení a narodila se nám dcera. Po čase jsem ale poznala, že žádné dlouhodobé soužití není ideální. Dnes je náš společný život rodičovský, a já si začala psát s bývalým z Chorvatska.
milenec
Milenec je součástí jejího života, i když je vdaná. (zdroj foto: www.pixabay.com)

22. 10. 2020

V manželství jsem věřila

Když jsem potkala Martina, můj život se změnil. Skutečně jsem uvěřila tomu, že láska může existovat. Už v mém životě nebyl milenec z Chorvatska. Zanechala jsem kvůli Martinovi slibnou práci a odstěhovala jsem se do jeho města, abychom si pořídili společné bydlení.

Byla jsem tak zamilovaná, že jsem si nepřála nic jiného, než klidný manželský život a dítě. Brali jsme se při nádherném intimním obřadu v přírodě, poblíž kapličky s kouzelným výhledem do okolí. Těšilo mě každé ráno s ním, byla jsem velmi šťastná.

Život spolu přinesl nečekané situace

Asi by mi nikdo dopředu nevysvětlil, že se všechno může změnit. I kdyby mě lidé varovali, nevěřila bych nikomu. Tak slepě zamilovaná jsem byla. Až v době, kdy se narodila naše dcera, jsem si svou chybu uvědomila. Z manžela se vyklubal muž, který měl nejraději svůj gauč a televizi. Kdokoliv ho rušil, na toho křičel.

Jak dcerka rostla a stavěla se na nožky, občas mu zastínila i jeho výhled na televizi. Nečekala jsem, že dokáže křičet i na to nebohé dítě, které nic netušilo.

Nic není ani černé, ani bílé – a to ani život

Samozřejmě vím, že z mého pohledu by bylo jednoduché ukázat na manžela prstem a říct, že je špatný. To rozhodně není. Jen prostě není takový, jaký se prezentoval na začátku vztahu.

Já jsem se také změnila – péče o dceru mi dává zabrat a rozhodně už nejsem tak krásná, jako dříve. A chápu, že i pro něj je náročné mít neustálou zodpovědnost za placení hypotéky a živení rodiny. Doba není jednoduchá.

Odcizili jsme se jeden druhému

I přes všechny naše dobré a špatné dny je tady něco, co mě skutečně trápí. Náš milostný život se s mým těhotenstvím opravdu zastavil. Nyní jsou již dceři téměř dva roky a já nedokážu manžela k intimnostem jakkoliv navnadit. Jsem si jistá, že jinou ženu nemá, protože po práci chodí ihned domů. Proměnil se prostě ve skutečného lenocha.

K TÉMATU  Rozhodnutí. Teď nebo nikdy

I přesto, že spolu trávíme velkou část odpoledne a víkendy, jsme se jeden druhému odcizili. Dokonce už mě přestává přitahovat. Bodejť by ne, když se jen pohybuje na gauči a často křičí.

Ozval se mi Marko

Před dvěma měsíci si mě na sociální síti přidal Marko. Muž, který o mě usiloval v době, kdy jsem v Chorvatsku působila jako delegátka a trávila tam celou sezónu. S tímto krasavcem z Dubrovníku jsem dokonce nějakou dobu chodila. Byl to můj milenec.

Pak jsem ale dostala strach, že bychom se k sobě nehodili – přeci jen mají Chorvaté trochu výbušnější povahu, a já si nedovedla představit žít v zemi, jejíž jazyk ani zvyklosti příliš neovládám. Nakonec jsme se tedy rozešli, ale on v náš vztah velmi věřil a sebralo ho to.

Začali jsme si psát neslušné zprávy

Nejdříve mi Marko (bývalý a nyní vlastně současný milenec) psával o svém životě a o tom, jak nyní žije. Styděla jsem se přiznat, že nejsem šťastná, tak jsem mu alespoň psala o své dceři a o životě před tím, než jsem otěhotněla.

Marko se ale ozýval stále častěji a obzvláště ve večerních hodinách se mi začal svěřovat s tím, že nemůže zapomenout na to, jací jsme byli skvělí milenci. Že nám to prostě klapalo ve všech aspektech. Postupně mi začal připomínat detaily z našeho milostného života a nutno přidat, že to bylo velmi příjemné.

I když jsem vdaná, píšu si intimní zprávy se svou bývalou láskou z Chorvatska. Vzpomínáme na naši bláznivou a intenzivní lásku, kterou jsme prožili. Marko by byl rád, kdybych se i s dítětem přestěhovala za ním.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jana (38): Švagrová proti mně poštvala celou rodinu. Záviděla mi

Judita (24): Mám krásné tělo, ale šťastná nejsem. Z malíře i fotografa se vyklubali úchylové

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Kdo by dnes neznal zlatý devadesátkový hit jménem ledvinky. Během devadesátých let se jednalo o velice stylový kousek, který se nejčastěji kombinoval s batikovanými tričky a zvonovými kalhoty, případně se stejnými kalhotami a halenkou se zvonovými rukávy. Když se však ledvinky najednou stáhly z trhu, mnohé ženy to sice oplakaly, ale nakonec se se skutečností smířily - ledvinky už zkrátka nejsou v módě. Jejich žhavé kousky byly odhozeny do koše nebo zapadly hluboko do skříně. Jenže to je škoda. Každý módní trend totiž jednou ožije a ledvinky opravdu nejsou výjimkou.
Leoš Mareš v rámci akce DobroDen opět prokázal svou štědrost a dobrou vůli k pomoci. Tato dobročinná akce, kterou moderátor zahájil v roce 2015, spočívá v tom, že Leoš Mareš přispěje jednou korunou na charitu za každého svého sledujícího na sociální síti Instagram.
Chodit bez bot se stalo tak trochu módním trendem. Najednou máme podporovat chůzi dětí po kamínkách, existují různé stezky na trénink chůze naboso, frčí barefoot neboli bosé boty. Čím nám tohle ale vlastně prospívá? Bude naše zdraví za chůzi naboso opravdu vděčné?
Ano, v této zábavě se vyžívají především muži. Ti si vždycky rádi do někoho zastřílí, případně při různých firemních akcích považují paintball za hru, při níž si mohou vyřídit účty se svými kolegy nebo nadřízenými. Ale rozhodně to není jen střílečka pro pány tvorstva, i ženy si mohou přijít na své.
Kdo by neznal a nemiloval levanduli. V průběhu měsíce června se levandule dostává do květu a všechno kolem sebe překrásně provoní. Levanduli máme všichni spojenou zejména s Francií a konkrétně s oblastí Provence. Dnes se ale pěstuje téměř v celé Evropě.
Odrůstají vám děti z klasických dětských pokojíčků? Je na čase se porozhlédnout po nových nápadech, co ocení puberťáci a dospívající mladí lidé.
Tajemný společník tam kdesi z vesmíru, který nám svítí noc co noc – to je Měsíc. Jeho fáze nás zahalují do symboliky a mystiky, ovlivňují naše nálady a energii. Každá fáze Měsíce nese svůj význam a zanechává stopu na našem nitru. Věnujte jim pozornost, prozkoumejte jejich význam a objevte, jak mohou ovlivnit vás a váš život. Vstupte do fascinujícího světa měsíčního cyklu a prožijte jeho magii na vlastní kůži.
Mnozí odborníci mluví o současnosti jako o „době jedové“. Upozorňují, že toxické látky jsou nejen kolem nás, ale i v nás. Pocházejí ze znečištěného životního prostředí, ale také z kosmetiky a léků, které užíváme. Svou roli hraje i nevhodná strava a alkohol, který si sem tam dopřejeme. Jednou za čas bychom tak měli udělat ve svém těle důkladný úklid. Právě leden je pro očistu ideální.
Tento týden se můžeme těšit na významné planetární události. Slunce nadále pobývá ve znamení Raka, což klade důraz na rodinné vztahy a emocionální pohodu. Důležitou změnou je retrográdní pohyb Saturnu, který nás povede k přehodnocení našich cílů a závazků. Přečtěte si, jaké vlivy očekávat pro vaše znamení a co vám hvězdy připravily na tento týden.
Dříve jste ve skříni našli maximálně dva druhy rostlinného oleje. Nyní jeho rozmanitost přímo ohromuje, ve výsledku však vyvolává mnoho otázek – od prostého „Co je to za olej?“ až po „Jaký druh jídla s ním vařit?“ Pojďme si v těch olejích udělat kapánek jasno a zjistit, které z nich se vyplatí používat v kuchyni pravidelně. Nejspíše budete kukat, jaké oleje se do vaší kuchyně mohou vůbec dostat!
Udělejte si letos opravdu veselé Velikonoce. Už se to pomalu blíží, a tak není na škodu inspirovat se nápady na originální velikonoční dekorace. Věnce na dveře, dekorace na stůl nebo ven do zahrádky, a hlavně samá vajíčka a zajíci!

Výběr článků

Ve znamení Beran jsou lidé narození od 21. 3. do 20.4. Tomuto znamení vládne živel ohně. Tito lidé jsou tak opravdu nabití energií a zároveň velmi ambiciózní. Beranům vládne planeta Mars, jde o znamení, jehož symboly jsou jaro, nové začátky a jiskra. Berani jsou velcí bojovníci, ale co dalšího charakterizuje tohle kardiální a ohnivé stvoření?
Určitě to znáte. Vytahujete plný pytel z koše a v duchu si říkáte, proč tam každý hází další a další věci, když už je úplně plný. Takový pytel nejde ven z koše snadno, ale tady je návod, jak všechno usnadnit. Stačí nechat koš trochu nadechnout.
S novým rokem přichází i řada předsevzetí, mezi nimiž jasně vévodí redukce tělesné hmotnosti. Pokud si i vy přejete zhubnout a nechcete samotnému hubnutí věnovat mnoho času nebo ten čas na dlouhé cvičení jednoduše nemáte, určitě vás zaujme Power Plate. Proč je tento druh cvičení tolik oblíbený a jak je možné, že můžete redukovat tuk během pár minut?

Nepřehlédněte

Kdo by netoužil po tom žít v domácnosti, která se vzhledově podobá královskému paláci! Pokud jste zastánci kombinace romantiky a možná malého kýče, anglický styl bydlení je pro vás to pravé. A i když nežijete na anglickém venkově, můžete takto zařízený příbytek mít. Stačí se držet několika pravidel.
Výprodeje jsou pro většinu z nás lákavou záležitostí, která nám umožňuje pořídit řadu stylových modelů téměř za babku. Často se ale stává, že nám výhodné ceny zamotají hlavu natolik, že koupíme něco, s čím pak nejsme spokojené a nastává ponákupní vystřízlivění – radost následně vystřídá hořké zklamání. Proto jsme pro vás sestavili několik zásadních bodů, které vám pomohou vybrat si na poprvé opravdu skvělé módní kousky, kterých ani v budoucnu nebudete litovat.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek