Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

Judita (24): Mám krásné tělo, ale šťastná nejsem. Z malíře i fotografa se vyklubali úchylové

Myslíte si, že krásné ženy to mají v životě jednodušší? Až poznáte příběh Judity, zjistíte, že i prvotřídní krasavice řeší potíže ve vztahu i v práci. Judita se dokonce za svůj vzhled a dokonalé tělo na střední škole styděla.
žena
Myslíte si, že krásné ženy to mají v životě jednodušší? Až poznáte příběh Judity, zjistíte, že i prvotřídní krasavice řeší potíže ve vztahu i v práci. Judita se dokonce za svůj vzhled a dokonalé tělo na střední škole styděla.

23. 06. 2020

Hodně lidí mi říká, že jsem krásná. Jsem vysoká, mám štíhlé tělo, hnědé oči a lesklé hnědé vlasy. Už od puberty mám pevná prsa a dlouhé štíhlé nohy. Vím, že po tomto vzhledu touží mnohé ženy. Já se ale za sebe už na střední škole styděla. Poslouchat věčně od spolužáků: „Běž za matikářem ty, oblbneš ho a odpustí nám písemku,“ nebo na třídním výletu: „Judito, ukaž nohy a zajdi se zeptat, jestli nám nedají slevu,“ nebylo nic příjemného. Nekonečné narážky holek při převlékání nebo při tělocviku na to, že určitě pro svou krásu ulovím bohatého chlapa, že se nemusím ani učit, to bylo pořád dokola.

Vztahy byly tragédie, přitahovala jsem samé blbečky

Vždycky mě zajímala psychologie, a tak jsem ji začal studovat. Říkala jsem si, že se z gymplu konečně dostanu do společnosti oduševnělých lidí, a že tam třeba taky potkám lásku. Jenže studium nezajišťuje, že bude člověk skutečně inteligentní, nebo dokonce citlivý. Připadala jsem si jako magnet na skutečné blbečky. Milan dokonce pronesl, že tím, že se mnou chodí, dobře povýšil jeho status u kamarádů. Pořád se se mnou fotili. Nejhorší bylo, že o mě začali mít zájem i plešatí padesátníci, kteří si mysleli, že když mají drahé auto, že jim na to skočím. Blbečci.

žena
Za své tělo se Judita na střední škole styděla. (zdroj foto: pixabay.com)

Našla jsem si brigádu a doufala, že potkám fajn lidi

Oslovila mě modelingová agentura, abych pro ně pracovala. Souhlasila jsem, a našla si tak své místo v módním průmyslu. Neměla jsem chuť se prodávat jako maso na trhu a chodit přehlídky. Ale focení mi nevadilo. Vždycky se na mě slétl tým kostymérů, kadeřníků a vizážistů, a já si připadala jako princezna. Fotila jsem oblečení, brýle, šperky nebo hodinky. O mé tělo primárně nešlo. Byla to dobrá životní zkušenost.

K TÉMATU  Společné bydlení s kamarádkou zničilo naše přátelství, říká Markéta (22)

A právě tam jsem potkala Ludvíka. Byl to profi fotograf, měl neskutečný cit pro detail. Spolupráce s ním byla srdeční záležitost, pokaždé jsem se moc těšila. Charisma měl na rozdávání, a taky nádherné havraní vlasy a hluboké oči. Zamilovala jsem se.

Ludvík brzy poznal, že jsem z něj celá pryč

Ztratila jsem svou rozvahu. A na práci to šlo pěkně poznat. Styděla jsem se ještě více než obvykle. A místo na focení jsem cítila, jak pozoruji Ludvíka. Brzy poznal, že po něm toužím. Pozval mě na kávu, kde jsme se bavili o životě. Bylo jedno, co říká, byla jsem z něj naprosto unešená. Po čase jsme spolu začali chodit.

Připadalo mi, že celý svět rozkvetl. Myslela jsem si, že jsem konečně našla někoho, kdo se mnou není kvůli mé kráse a nejde mu mu jen o mé tělo. Neradovala jsem se ale dlouho. Bylo mi divné, že se stále scházíme pouze ve večerních hodinách. O víkendu nemohl přijet vůbec. Vysvětloval to vytížeností v práci.

Vyklubal se z něj pěkný hajzl

Prdlajs, a ne vytíženost v práci. Byl ženatý a měli miminko. Chyběla mu intimita, to je vše. Dozvěděla jsem se o tom před jedním focením, kdy mi vizážistka ukazovala, jak sladkou fotku miminka jí poslal. Práskla jsem dveřmi, a v agentuře už mě nikdo neviděl. Hajzl jeden, ani se neobtěžoval, aby se omluvil! Zase chtěl jen mé tělo!

žena
Krásná žena. (zdroj foto: pixabay.com)

Stala jsem se múzou pro známého malíře

Nějakou dobu jsem si během studia přivydělávala prodejem lístků v malém kině. Chodil tam taky s kamarády mladý pán, který si se mnou pokaždé hezky povídal. Byl malíř, a v kině pořádal i různé besedy. Na jedné z nich si sednul vedle mě, a řekl mi, že by mi rád nabídnul spolupráci. Stanu se prý jeho múzou a inspirací.

K TÉMATU  Dárek pro sestru. Jak vybrat perfektní dárek?

Chvíli jsem váhala, ale pak mi došlo, že o nic nejde, pouze o spolupráci. Domluvili jsme se na čase, a pravidelně jsem docházela do jeho ateliéru, kde mě maloval. Spolupráce byla ze začátku v pořádku. Jen mlčel a maloval. Byl neskutečně soustředěný do své práce. Obdivovala jsem jeho klid. Nepotřeboval svět zatěžovat miliony slov, prostě jen tak byl a vnímal. Měl něžné oči, které hladily pohledem.

Pozval mě na vernisáž, ale pak se ukázalo, co je zač

Po dokončení série obrazů uspořádal vernisáž, kam mne pozval. Bylo to v honosném duchu v jednom z městských reprezentačních prostor. Šampaňské, rauty, živá hudba, a také přítomnost médií. Ve velké večerní jsem se necítila právě nejlépe, ale nechtěla jsem si nechat ujít jedinečný zážitek. Všichni byli nadšeni. Upíjeli jsme z broušeného skla a dobře se bavili. Nakonec mě ještě pozval k sobě, protože jsme se dohodli, že mi půjčí staré gramofonové desky, které zbožňuji.

Po příchodu do ateliéru se ale na mě doslova vrhnul. Chápala jsem, že je posilněný alkoholem. Ale dříve mi nic nenaznačoval, a takhle zhurta jsem rozhodně nechtěla, aby se věci vyvinuly. Odstrčila jsem jej a chystala se domů. Chytil mě a líbal vášnivě na krk, začal mě osahávat. „Máš tak krásné tělo!“ Další debil. Vůbec jsem jej nezajímala, šlo mu jen o to, aby mě dostal do postele. Vysmekla jsem se a běžela domů.

Být krásná neznamená, že mám umetenou cestičku. Chlapi jsou pěkní prevíti. Už se těším, až dodělám školu a budu pomáhat ženám.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nikola (37): „Stalker mě málem připravil o rozum.“

Příběh Kristýny (33): Borelióza a já. Změna pohledu na můj handicap mi zachránila život

Zdroje článku:
Doporučujeme

No results found.

sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Pokud se vám podařilo něco zhubnout přes léto, nebo zkrátka chcete jen udržet, to co máte, máme pro vás tipy, které fungují. Stačí dodržovat tyto jednoduché stravovací návyky.
Podle studií však déčko chybí 60 až 75 % české populace. Bez něho je obranyschopnost oslabená a lidé snáze onemocní. Situace je teď o to vážnější, že druhá vlna pandemie stále není na ústupu a nastává doba podzimních respiračních infekcí. Lékaři proto bijí na poplach a na riziko spojené s nedostatkem vitaminu D opakovaně upozorňují.
Seznamování je samo o sobě poměrně náročnou činností, pokud chcete zanechat opravdu dobrý dojem. Ještě horší je, pokud se do této odvážné činnosti vrhnete v zimním období. V zimě totiž mnoho okolností vůbec nepřidává vaší snaze ohromit daného člověka. Je však škoda v těchto chladných měsících zahodit šanci poznat toho pravého nebo tu pravou.
Jestliže jste sama ve třiceti, není na tom dnes nic divného. Pokud zůstáváte stále sama a je vám čtyřicet či padesát, začínáte vypadat podezřele. Dlouholeté představy jsou, že je single typicky mladý muž nebo mladá žena, kteří si užívají života, cestují nebo dělají kariéru. Je ale tohle tvrzení pravdivé?
Červená řepa je doslova vitaminová bomba. Obsahuje mnoho látek, příznivých pro náš organismus. Může se pyšnit například vysokým obsahem vitamínu C, vitamínu B. Mimo jiné také obsahuje další blahodárné minerály, jako je hořčík, draslík, sodík. Je plná železa a kyseliny listové, a tak se doporučuje i při chudokrevnosti. Také příznivě působí na štítnou žlázu, protože v ní najdeme i jód. A jaké má další skvělé vlastnosti?
Dnes si připomínáme smutné dvacetileté výročí od odchodu legendární české herečky Heleny Růžičkové. Talentovaná umělkyně, která oslnila diváky svým hereckým projevem ve filmech i na divadelních prknech, zanechala nezapomenutelnou stopu v české kultuře. Připomínáme si její kariéru plnou úspěchů, ale také tajemné schopnosti předvídat nejen osud ostatních, ale i svůj vlastní. Článek nahlíží na její životní pouť, filmové triumfy a ukazuje i na dramatické okamžiky, které vedly k jejímu předčasnému rozloučení se světem.
Tak ještě asi před deseti lety mělo vyhledávání partnera na internetu špatnou pověst. Ženy se bály, že inzeráty na seznamkách zadávají pouze zoufalci nebo muži, kteří touží po nezávazném sexuálním vztahu. Doba se však změnila. Internetové seznamky jsou dnes uznávaným seriózním způsobem, jak najít toho pravého. Šance je tedy vysoká.
V Čechách i ve světě snad neexistuje nikdo, kdo by o francouzských filmech Nezkrotná Angelika alespoň neslyšel. Tato telenovela se stala slavnou především díky své hlavní představitelce, kterou ztvárnila francouzská herečka Michèle Mercier. Tato nezapomenutelná tvář přitom účinkovala ve více jak 50 filmech. V současnosti je jí přes 60 let a ve společnosti se již příliš neukazuje. Zachovala si ovšem svou pověstnou jiskru v oku a na rozdíl od svých kolegyň se rozhodla stárnout přirozeně a grácií.
Také umýváte okna léta páně stejně? Máte své vyzkoušené metody, na které nedáte dopustit? Podívali jsme se za vás a vyzkoušeli, co nového lze na trhu najít. Umí toho technologie více než poctivá lidská ruka? Jak probíhal úklid oken?
Koupelnové skříňky schovají všechna holítka, ušní vatičky, ručníky a další nezbytnosti, které nepotřebujeme mít vystavené na umyvadle. Inspirujte se v galerii krásného nábytku do koupelny!
Bolest při pohlavním styku, bolestivá menstruace a problémy s početím. To všechno se může skrývat pod diagnózou endometriózy. Endometrióza je gynekologické onemocnění, které postihuje řadu žen především v plodném věku.
Po patnácti letech manželství jsem se rozváděla a myslela jsem si, že začnu nový život. Jenže mé dvě děti se nedokázaly s rozpadem rodiny smířit – a mně to nedalo spát. I když jsem vlastně nechtěla, podlehla jsem, a nakonec jsem se k bývalému muži vrátila. Nyní jsou děti šťastné, manžel spokojený, ale já vím, že to není ono. Navíc jsem zjistila něco, co mi situaci ještě více zkomplikovalo.

Výběr článků

Akné v těhotenství není nic neobvyklého. Je běžné, že se akné na začátku těhotenství trochu zhoršuje a s postupem času se opět zlepšuje. Pravděpodobným viníkem je nadměrná produkce kožního mazu, ke které dochází, když tělo produkuje větší množství estrogenu. Kožní problém odezní, když se vaše hormonální hladiny vrátí k normálu. Ale teď si řekneme, jak na akné ještě během těhotenství vyzrát.
Středa přeje odpočinku. Co všechno ještě dnes slibují hvězdy? Napsala pro vás astroložka Naďa Šmídová.
Chcete vylepšit váš byt, ale chybí vám nápady? Pojďte se s námi podívat na tipy, díky kterým váš byt prokoukne a získá nový a svěží vzhled.

Nepřehlédněte

Kdo a kdy má komu volat? První rande bylo fajn a ráda byste se sešla znovu. Měla jste pocit, že protějšek stojí o schůzku také. Ale nedomluvili jste si ji. Nechali jste si otevřená zadní vrátka. Týden utekl a on nevolá. Zavoláte mu?
Ženské představy o tom, jestli jsme dobré v posteli (v sexu) nebo nikoli, se od těch mužských diametrálně liší. Jestli jste si dosud myslela, že to dokážete při intimních chvilkách pořádně roztočit a partner o vás pěje mezi svými kamarády jen samé chvály, možná že to nebude až tak horké. Probádaly jsem terén a došly k zajímavým závěrům.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek