Neděle , 05. 02. 2023

Dobromila

Judita (24): Mám krásné tělo, ale šťastná nejsem. Z malíře i fotografa se vyklubali úchylové

Myslíte si, že krásné ženy to mají v životě jednodušší? Až poznáte příběh Judity, zjistíte, že i prvotřídní krasavice řeší potíže ve vztahu i v práci. Judita se dokonce za svůj vzhled a dokonalé tělo na střední škole styděla.
žena
Myslíte si, že krásné ženy to mají v životě jednodušší? Až poznáte příběh Judity, zjistíte, že i prvotřídní krasavice řeší potíže ve vztahu i v práci. Judita se dokonce za svůj vzhled a dokonalé tělo na střední škole styděla.

23. 06. 2020

Hodně lidí mi říká, že jsem krásná. Jsem vysoká, mám štíhlé tělo, hnědé oči a lesklé hnědé vlasy. Už od puberty mám pevná prsa a dlouhé štíhlé nohy. Vím, že po tomto vzhledu touží mnohé ženy. Já se ale za sebe už na střední škole styděla. Poslouchat věčně od spolužáků: „Běž za matikářem ty, oblbneš ho a odpustí nám písemku,“ nebo na třídním výletu: „Judito, ukaž nohy a zajdi se zeptat, jestli nám nedají slevu,“ nebylo nic příjemného. Nekonečné narážky holek při převlékání nebo při tělocviku na to, že určitě pro svou krásu ulovím bohatého chlapa, že se nemusím ani učit, to bylo pořád dokola.

Vztahy byly tragédie, přitahovala jsem samé blbečky

Vždycky mě zajímala psychologie, a tak jsem ji začal studovat. Říkala jsem si, že se z gymplu konečně dostanu do společnosti oduševnělých lidí, a že tam třeba taky potkám lásku. Jenže studium nezajišťuje, že bude člověk skutečně inteligentní, nebo dokonce citlivý. Připadala jsem si jako magnet na skutečné blbečky. Milan dokonce pronesl, že tím, že se mnou chodí, dobře povýšil jeho status u kamarádů. Pořád se se mnou fotili. Nejhorší bylo, že o mě začali mít zájem i plešatí padesátníci, kteří si mysleli, že když mají drahé auto, že jim na to skočím. Blbečci.

žena
Za své tělo se Judita na střední škole styděla. (zdroj foto: pixabay.com)

Našla jsem si brigádu a doufala, že potkám fajn lidi

Oslovila mě modelingová agentura, abych pro ně pracovala. Souhlasila jsem, a našla si tak své místo v módním průmyslu. Neměla jsem chuť se prodávat jako maso na trhu a chodit přehlídky. Ale focení mi nevadilo. Vždycky se na mě slétl tým kostymérů, kadeřníků a vizážistů, a já si připadala jako princezna. Fotila jsem oblečení, brýle, šperky nebo hodinky. O mé tělo primárně nešlo. Byla to dobrá životní zkušenost.

K TÉMATU  Právě teď je vhodný čas na saunování! K čemu všemu vám sauna pomůže a co během pobytu v horku dodržovat?

A právě tam jsem potkala Ludvíka. Byl to profi fotograf, měl neskutečný cit pro detail. Spolupráce s ním byla srdeční záležitost, pokaždé jsem se moc těšila. Charisma měl na rozdávání, a taky nádherné havraní vlasy a hluboké oči. Zamilovala jsem se.

Ludvík brzy poznal, že jsem z něj celá pryč

Ztratila jsem svou rozvahu. A na práci to šlo pěkně poznat. Styděla jsem se ještě více než obvykle. A místo na focení jsem cítila, jak pozoruji Ludvíka. Brzy poznal, že po něm toužím. Pozval mě na kávu, kde jsme se bavili o životě. Bylo jedno, co říká, byla jsem z něj naprosto unešená. Po čase jsme spolu začali chodit.

Připadalo mi, že celý svět rozkvetl. Myslela jsem si, že jsem konečně našla někoho, kdo se mnou není kvůli mé kráse a nejde mu mu jen o mé tělo. Neradovala jsem se ale dlouho. Bylo mi divné, že se stále scházíme pouze ve večerních hodinách. O víkendu nemohl přijet vůbec. Vysvětloval to vytížeností v práci.

Vyklubal se z něj pěkný hajzl

Prdlajs, a ne vytíženost v práci. Byl ženatý a měli miminko. Chyběla mu intimita, to je vše. Dozvěděla jsem se o tom před jedním focením, kdy mi vizážistka ukazovala, jak sladkou fotku miminka jí poslal. Práskla jsem dveřmi, a v agentuře už mě nikdo neviděl. Hajzl jeden, ani se neobtěžoval, aby se omluvil! Zase chtěl jen mé tělo!

žena
Krásná žena. (zdroj foto: pixabay.com)

Stala jsem se múzou pro známého malíře

Nějakou dobu jsem si během studia přivydělávala prodejem lístků v malém kině. Chodil tam taky s kamarády mladý pán, který si se mnou pokaždé hezky povídal. Byl malíř, a v kině pořádal i různé besedy. Na jedné z nich si sednul vedle mě, a řekl mi, že by mi rád nabídnul spolupráci. Stanu se prý jeho múzou a inspirací.

K TÉMATU  Nejčastější chyby po cvičení. Děláte je také? Brání vám dosáhnout vysněných cílů!

Chvíli jsem váhala, ale pak mi došlo, že o nic nejde, pouze o spolupráci. Domluvili jsme se na čase, a pravidelně jsem docházela do jeho ateliéru, kde mě maloval. Spolupráce byla ze začátku v pořádku. Jen mlčel a maloval. Byl neskutečně soustředěný do své práce. Obdivovala jsem jeho klid. Nepotřeboval svět zatěžovat miliony slov, prostě jen tak byl a vnímal. Měl něžné oči, které hladily pohledem.

Pozval mě na vernisáž, ale pak se ukázalo, co je zač

Po dokončení série obrazů uspořádal vernisáž, kam mne pozval. Bylo to v honosném duchu v jednom z městských reprezentačních prostor. Šampaňské, rauty, živá hudba, a také přítomnost médií. Ve velké večerní jsem se necítila právě nejlépe, ale nechtěla jsem si nechat ujít jedinečný zážitek. Všichni byli nadšeni. Upíjeli jsme z broušeného skla a dobře se bavili. Nakonec mě ještě pozval k sobě, protože jsme se dohodli, že mi půjčí staré gramofonové desky, které zbožňuji.

Po příchodu do ateliéru se ale na mě doslova vrhnul. Chápala jsem, že je posilněný alkoholem. Ale dříve mi nic nenaznačoval, a takhle zhurta jsem rozhodně nechtěla, aby se věci vyvinuly. Odstrčila jsem jej a chystala se domů. Chytil mě a líbal vášnivě na krk, začal mě osahávat. „Máš tak krásné tělo!“ Další debil. Vůbec jsem jej nezajímala, šlo mu jen o to, aby mě dostal do postele. Vysmekla jsem se a běžela domů.

Být krásná neznamená, že mám umetenou cestičku. Chlapi jsou pěkní prevíti. Už se těším, až dodělám školu a budu pomáhat ženám.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Nikola (37): „Stalker mě málem připravil o rozum.“

Příběh Kristýny (33): Borelióza a já. Změna pohledu na můj handicap mi zachránila život

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jaká je optimální délka spánku? Všechny vědecké výzkumy, které byly uskutečněné v posledních několika letech, se shodují na tom, že tím jediným správným počtem je osm hodin. Proč? Protože jedině díky osmihodinovému spánku může naše tělo fungovat tak, jak má.
Pokud máte doma dítko, které využívá jen málo slov, neskládá pořádně celé věty dohromady nebo se mnohdy v řeči sekne, protože prostě nenachází vhodná slova, zřejmě přemýšlíte, co s tím. Samozřejmě je na místě poradit se s lékařem, ale pokud není situace úplně vážná, snadno na tom můžete společně zapracovat. A o co víc – bude vás to bavit! Jak se dá vývoj řeči dětí podpořit?
Připravit vše potřebné pro dítě na dva týdny do malého kufříku je velmi složitá věc. Proto bychom se měli při balení snažit, aby dítěti nic nechybělo, ale aby v kufru nemělo ani zbytečně moc nepotřebných věcí. Existují seznamy věcí, které si na letní tábor má dítě vzít, ale co opravdu potřebuje a bez čeho se neobejde? Vezměte si papír a tužku a sepište si seznam.
Jsou aspekty, které pleti ubližují celoročně, nehledě na aktuální roční období. Řadí se mezi ně stres, nedostatek spánku, nevhodná strava bez patřičných živin, nedostatek pitného režimu, nedostatek pohybu a fyzických aktivit, kouření anebo používání nevhodné kosmetiky. Předně na podzim lidé zažívají nejvyšší psychickou zátěž, deprese a splín. To všechno se dokáže podepsat na fyzickém zdraví, včetně vzhledu.
Dámská liga si pro vás ve spolupráci se značkou GLISS připravila speciální soutěž o balíček různých druhů dámských vlasových masek GLISS! O jaké produkty se jedná a co musíte udělat pro výhru? Přečtěte si článek níže, ve kterém naleznete odpovědi na tyto otázky.
Stres je způsobován čímkoli, co vede k nervozitě, k vzteku, k frustraci nebo vás činí nešťastnými. Ví se, že příliš mnoho stresu má nepříznivý vliv na lidské zdraví. Ovšem obtížné je rozpoznat, kdy už je stres škodlivý a kdy ještě prospívá. Když ho poznáte, je poměrně jednoduché s ním něco udělat. Tenhle návod vám umožní se mu postavit.
Dítě sice někdy přijde zcela nečekaně, jindy je však součástí plánu, který si dva stanoví. V takovém případě je to mnohdy lepší. Příchod dítěte je vítaným, milým překvapením, nikoliv něčím, co zaskočí a co člověka vede k pohrávání si s myšlenkou, jestli potrat není řešením. Abyste se takovému scénáři vyhnuli, udělejte několik věcí ještě předtím, než začnete dítě plánovat a následně se o něj pokoušet.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek