Pátek , 01. 07. 2022

Jaroslava

Letní flirt zůstane v srdci navždy. Jaké jsou výhody letního románku?

Léto je nejkrásnější období v roce. A přináší s sebou také zážitky, na které se nezapomíná. Jaké jsou výhody letního flirtu, a proč by jej měl alespoň jednou za život zkusit každý z nás? Letní románek je prostě nezapomenutelný!
letní románek
Letní flirt má magické kouzlo. (zdroj foto: www.pixabay.com)

23. 09. 2020

Letní flirt, letní láska, letní románek

O letních láskách byly napsány ty nejkrásnější písničky. Promítly se do tvorby malířů, filmařů, básníků nebo vašich oblíbených spisovatelů. Proč? Zřejmě proto, že je jejich autoři sami zažili, a potřebují svou vnitřní radost a zážitek nějak ventilovat. Letní flirt je něco tak krátkého jako chvíle, kdy se ukáže duha.

Ale zážitek je to natolik silný, že si jej pamatujeme celý život. Mnohdy se nám tento flirt stane, když jej nejméně očekáváme. I proto je prožitek intenzivní a nedá se s ničím jiným srovnat. Jaké jsou tedy výhody letního flirtu?

Ideální načasování

V zimní bundě se jen těžko cítíte tak svobodná, jako během vlahého letního večera. Přiblíží se k vám a dostanete tak sladký a vášnivý polibek, že vám projede šimravý pocit celým tělem? To se může stát jen v létě, kdy k sobě máme díky lehkému oblečení velmi blízko. Cítíte jeho vůni. Vnímáte jeho pohyby. Prostě letní flirt, jak má být. V podzimních plískanicích byste se k sobě takto krásně venku tulili jen těžko.

K létu patří spontánnost

Zatímco po zbytek roku jsme svázáni konvencemi nebo svými pevnými zásadami, léto v nás umí vykouzlit jiskru spontánnosti. Máte někde doma svého stálého partnera, se kterým vám vztah vázne? Jedna letní pusa dokáže vyřešit více než hodiny sezení u psychologa.

Nejste si jistá, zda jste v životě spokojená? Letní polibek vám jasně napoví a utvrdí vás v tom, že stále žijete! Život máme jen jeden, a v létě nám to dochází ještě mnohem více. Dovolte si prožít něco, na co budete po celý zbytek vašich dnů vzpomínat.

Volnost

Letní láska končí tak rychle, jako začala. Nesnažte se ji chytit a uvěznit do klece dlouhodobého vztahu, ztratila by své kouzlo. Místo toho si zapamatujte všechny odstíny vašeho setkání, a čerpejte z nich inspiraci pro vaše kreativní chvilky. Až 95 procent všech letních setkání končí velmi rychle.

K TÉMATUOtevřete brány, přijíždí polyamorie aneb souhlasíte s tímto způsobem života?

Pouhému zlomku ostatních lidí se z něj podařilo vykřesat dlouhodobý vztah. Místo toho, abyste zuby nehty pokoušeli udržet vztah na dálku, nebo po čase zjišťovali, jaké negativní vlastnosti to váš úžasný Romeo vlastně má, si jeho krásu a charisma uchovejte v mysli. Buďte volná!

Trocha tajemství nikdy neuškodí

Letní dovolené nebo večírky přímo nahrávají tomu, aby se na nich vyskytla dvojice, která se rozhodne si zatancovat v soukromí při svitu měsíce. Nebo se vydat na procházku ve dvou. Objevit jeden druhého. Až toto prožijete, nezapomeňte si to nechat pro sebe.

Určitě budete mít nutkání to vykřičet do celého světa, ale není to dobrý nápad. Sice jsme to zažili všichni, ale o krátkodobém románku je dobré pomlčet. Pokud máte partnera, rozhodně se mu nesvěřujte. Nic byste tím nezískali. Nechte si své tajemství jen pro sebe a ve své mysli se k němu vracejte tak, jak často potřebujete.

Nulová očekávání

Když prožíváte letní lásku, nic od sebe neočekáváte. Prostě a jen necháváte situaci volně plynout. Rozhodně se nemusíte rozhodovat, jak se obléknete na návštěvu k tetičce, nebo zda vaše dítě má nastoupit do té nebo oné školy. Žádné starosti, nulová očekávání. Jen vy dva a láska.

Nemáte čas na předsudky ani na to, abyste od partnera vyžadovala, ať vám otevře dveře v obchodě. Nic neanalyzujete a žijete si lehce jako pták. Jediné pravidlo letního flirtu byste ale měli dodržet – a to je použití kondomu. Sice se váš objev zdá jako ten nejskvělejší chlap na světě, ale jistota je jistota. Přejeme vám krásné léto, a také nějaký žhavý letní románek.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Láska prochází žaludkem. Ovlivňuje jídlo partnerský vztah?

K TÉMATUJak udržet žhavý sex v dlouhodobém vztahu. Zbavte se starých programů a zkuste třeba hry nebo hotel

Rande se šéfem: možná flirt, možná láska. Každopádně je to rizikový vztah

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zavodnění lidského těla je problém, se kterým v dnešní době bojuje mnoho lidí z moderního světa. Příčin může být hned několik. Zbavit se přebytečné vody je přitom velmi snadné. Podívejte se na příznaky zavodnění a na pár tipů, díky kterým se vody lehko zbavíte.
Málokterá z nás má cvičení v oblibě – chceme se mu vyhnout co se dá a doufáme, že to bez něj zvládneme. Existují ale cviky, které nejsou tolik náročné, a zároveň dokáží změnit život k lepšímu. Ať už v oblasti zdraví nebo sexu. V obojím případě se budete cítit mnohem lépe poté, co budete pravidelně cvičit Kegelovy cviky.
Většina žen chce okouzlit své okolí perfektním vzhledem a dobře zvoleným módním outfitem. Z toho důvodu zpravidla volí kousky, které jim sice zaručí vyladěný vzhled, ovšem na úkor jejich zdraví. A možná k takovýmto ženám patříte i vy. Pojďte se proto podívat na několik špatných módních návyků, které neprospívají vašemu zdraví, a zjistěte, jak najít přijatelný kompromis.
Chcete dát svému milenci ultra speciální dárek, který mu ukáže, jak vám na něm záleží? Proč nezkusit smyslnou, erotickou masáž? Erotická masáž, která je dokonalým způsobem, jak vás dostat oba do nálady, je skvělou formou předehry a může pomoci budovat a prodlužovat potěšení, aby bylo vyvrcholení ještě příjemnější. A co si budeme, vzrušená budete i vy – a jak! Sama to dnes večer zkuste.
Praha rozhodně není jen o historii a o památkách. Samozřejmě je doporučujeme navštívit, jelikož opravdu stojí za vidění, ale ne vždycky máte chuť kochat se pamětihodnostmi. Praha je zároveň město nekonečných možností, i co se týče různých aktivit, adrenalinu a zábavy. A právě o tom je dnešní článek, kde vám představíme některé z možností, jak se v centru Prahy aktivně zabavit.

Nepřehlédněte

Omrzely vás všechny ty stále dokola opakující se jídla, která si připravujete? Máte občas chuť odměnit vaše chuťové pohárky něčím netradičním – nebo něčím, co jste třeba ještě nikdy předtím neochutnali? V tom případě vám určitě uděláme chutě hned několika tipy na božská italská jídla, která zkrátka musíte ochutnat!

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek