Sobota , 03. 12. 2022

Svatoslav

Letní flirt zůstane v srdci navždy. Jaké jsou výhody letního románku?

Léto je nejkrásnější období v roce. A přináší s sebou také zážitky, na které se nezapomíná. Jaké jsou výhody letního flirtu, a proč by jej měl alespoň jednou za život zkusit každý z nás? Letní románek je prostě nezapomenutelný!
letní románek
Letní flirt má magické kouzlo. (zdroj foto: www.pixabay.com)

23. 09. 2020

Letní flirt, letní láska, letní románek

O letních láskách byly napsány ty nejkrásnější písničky. Promítly se do tvorby malířů, filmařů, básníků nebo vašich oblíbených spisovatelů. Proč? Zřejmě proto, že je jejich autoři sami zažili, a potřebují svou vnitřní radost a zážitek nějak ventilovat. Letní flirt je něco tak krátkého jako chvíle, kdy se ukáže duha.

Ale zážitek je to natolik silný, že si jej pamatujeme celý život. Mnohdy se nám tento flirt stane, když jej nejméně očekáváme. I proto je prožitek intenzivní a nedá se s ničím jiným srovnat. Jaké jsou tedy výhody letního flirtu?

Ideální načasování

V zimní bundě se jen těžko cítíte tak svobodná, jako během vlahého letního večera. Přiblíží se k vám a dostanete tak sladký a vášnivý polibek, že vám projede šimravý pocit celým tělem? To se může stát jen v létě, kdy k sobě máme díky lehkému oblečení velmi blízko. Cítíte jeho vůni. Vnímáte jeho pohyby. Prostě letní flirt, jak má být. V podzimních plískanicích byste se k sobě takto krásně venku tulili jen těžko.

K létu patří spontánnost

Zatímco po zbytek roku jsme svázáni konvencemi nebo svými pevnými zásadami, léto v nás umí vykouzlit jiskru spontánnosti. Máte někde doma svého stálého partnera, se kterým vám vztah vázne? Jedna letní pusa dokáže vyřešit více než hodiny sezení u psychologa.

Nejste si jistá, zda jste v životě spokojená? Letní polibek vám jasně napoví a utvrdí vás v tom, že stále žijete! Život máme jen jeden, a v létě nám to dochází ještě mnohem více. Dovolte si prožít něco, na co budete po celý zbytek vašich dnů vzpomínat.

Volnost

Letní láska končí tak rychle, jako začala. Nesnažte se ji chytit a uvěznit do klece dlouhodobého vztahu, ztratila by své kouzlo. Místo toho si zapamatujte všechny odstíny vašeho setkání, a čerpejte z nich inspiraci pro vaše kreativní chvilky. Až 95 procent všech letních setkání končí velmi rychle.

K TÉMATU  Miláčku, hodíme se k sobě? Aneb jak funguje souznění v horoskopu

Pouhému zlomku ostatních lidí se z něj podařilo vykřesat dlouhodobý vztah. Místo toho, abyste zuby nehty pokoušeli udržet vztah na dálku, nebo po čase zjišťovali, jaké negativní vlastnosti to váš úžasný Romeo vlastně má, si jeho krásu a charisma uchovejte v mysli. Buďte volná!

Trocha tajemství nikdy neuškodí

Letní dovolené nebo večírky přímo nahrávají tomu, aby se na nich vyskytla dvojice, která se rozhodne si zatancovat v soukromí při svitu měsíce. Nebo se vydat na procházku ve dvou. Objevit jeden druhého. Až toto prožijete, nezapomeňte si to nechat pro sebe.

Určitě budete mít nutkání to vykřičet do celého světa, ale není to dobrý nápad. Sice jsme to zažili všichni, ale o krátkodobém románku je dobré pomlčet. Pokud máte partnera, rozhodně se mu nesvěřujte. Nic byste tím nezískali. Nechte si své tajemství jen pro sebe a ve své mysli se k němu vracejte tak, jak často potřebujete.

Nulová očekávání

Když prožíváte letní lásku, nic od sebe neočekáváte. Prostě a jen necháváte situaci volně plynout. Rozhodně se nemusíte rozhodovat, jak se obléknete na návštěvu k tetičce, nebo zda vaše dítě má nastoupit do té nebo oné školy. Žádné starosti, nulová očekávání. Jen vy dva a láska.

Nemáte čas na předsudky ani na to, abyste od partnera vyžadovala, ať vám otevře dveře v obchodě. Nic neanalyzujete a žijete si lehce jako pták. Jediné pravidlo letního flirtu byste ale měli dodržet – a to je použití kondomu. Sice se váš objev zdá jako ten nejskvělejší chlap na světě, ale jistota je jistota. Přejeme vám krásné léto, a také nějaký žhavý letní románek.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Láska prochází žaludkem. Ovlivňuje jídlo partnerský vztah?

K TÉMATU  Samota má na zdraví člověka špatný vliv. Jaké nemoce vám podle vědců hrozí? A co vám přinese spokojený vztah?

Rande se šéfem: možná flirt, možná láska. Každopádně je to rizikový vztah

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Přírodní prvky v interiéru jsou trendem, který vás může inspirovat. Neopracované dřevo v kombinaci s moderním nábytkem vypadá skvěle. Bříza je jedinečná svojí barvou, a tak jako jiné dřevo, které není opracované, podléhá pomalu zkáze. Je proto potřeba mít k dispozici mladý kmen, který je nutné patřičně vysušit. Povrch se pak natře tixotropním lakem, který břízu v podstatě obalí a uzavře. Na co všechno ji můžete použít?
Vaše venkovní sauna na zahradě, to je příjemné pocení v přírodě. Svoji roli hraje i čerstvý vzduch, na který vycházíte ze sauny ven. Ochlazení si dopřejete ve venkovním bazénu nebo v zimě přímo ve sněhu! Sauny se dají postavit na klíč, od těch nejmenších pro dva, až po prostorné zahradní sauny s předsíňkou nebo odpočívárnou. Zajímavou variantou jsou i prosklené dveře nebo stěny sauny. Prohlédněte si galerii a třeba se necháte inspirovat!
Spokojenost se svými prsy je důležitá pro sebevědomí žen a mnohdy se ani nejedná o jejich samotnou velikost, ale spíše tvar a celkový vzhled. A právě to můžete vhodnými cviky ovlivnit. Prsa je možné pomocí jednoduchých cviků zpevnit, což se promítne nejen do vašeho vzhledu, ale především do spokojenosti s vlastním tělem.
Matek samoživitelek se v naší společnosti najde celá řada. Zejména v posledních letech roste počet rozvodů, na základě kterých se dítě dostane výhradně do péče matky nebo do péče otce. Ve většině případů je dítě svěřeno do matčiny péče, a i když žena získává alimenty v pravidelných intervalech (když se poštěstí), přesto je třeba ohlížet se na finanční stránku a počítat každou korunu. Zejména v případě, že je žena na mateřské dovolené, není to po finanční stránce snadné. Naštěstí přinášíme několik tipů, jak to po finanční stránce zvládnout a nepropadnout zlým myšlenkám.
Být lepší verzí sebe samých. Snažíme se o to každý den. A když se o to nesnažíme my, chtějí to po nás druzí. V současné době jsou na nás kladené obrovské nároky, během nichž jsme vystavováni nesmírnému tlaku. Co kdybychom vám ale řekli, že každá životní situace se dá zvládnout s nadhledem a lehkostí. Jen potřebujete člověka, který vás pošťouchne tím správným směrem.
Spodní prádlo - většina z nás ho bere jako samozřejmost. A není to špatně. Jen je nutné si alespoň někdy uvědomit, že i taková maličkost ukrývající se pod oblečením se nám výraznou měrou podílí na zdravotní kondici. Například špatně zvolená podprsenka způsobuje bolesti zad a zvyšuje riziko vzniku zánětů a bulek. A kalhotky? Pokud jsou malé, nevhodného střihu nebo z nepříjemného materiálu, vede to ke vzniku vaginálních mykóz.
I když se loňské léto neslo v poměrně propršeném duchu a člověk si víc užil dešťů než sluníčka, stejně nás to z úsporného hlediska příliš nespasilo. Respektive to nespasilo ty, kteří dešťovou vodu nechytali a nadále z ní netěžili. Jejich spotřeba vody byla stejně vysoká jako každý rok, ovšem ti aktivnější se těšili z rapidní úspory.
Můžete lásku ovlivnit tím, co naservírujete k obědu? Přísloví, že láska prochází žaludkem, má určitě svůj význam. Jídlo je totiž jeden ze způsobů, jak zapůsobit na partnera, uklidnit ho nebo povzbudit pro další partnerské aktivity. A také společně strávit denně klidný čas.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek