Pátek , 23. 02. 2024

Svatopluk

Letní flirt zůstane v srdci navždy. Jaké jsou výhody letního románku?

Léto je nejkrásnější období v roce. A přináší s sebou také zážitky, na které se nezapomíná. Jaké jsou výhody letního flirtu, a proč by jej měl alespoň jednou za život zkusit každý z nás? Letní románek je prostě nezapomenutelný!
letní románek
Letní flirt má magické kouzlo. (zdroj foto: www.pixabay.com)

23. 09. 2020

Letní flirt, letní láska, letní románek

O letních láskách byly napsány ty nejkrásnější písničky. Promítly se do tvorby malířů, filmařů, básníků nebo vašich oblíbených spisovatelů. Proč? Zřejmě proto, že je jejich autoři sami zažili, a potřebují svou vnitřní radost a zážitek nějak ventilovat. Letní flirt je něco tak krátkého jako chvíle, kdy se ukáže duha.

Ale zážitek je to natolik silný, že si jej pamatujeme celý život. Mnohdy se nám tento flirt stane, když jej nejméně očekáváme. I proto je prožitek intenzivní a nedá se s ničím jiným srovnat. Jaké jsou tedy výhody letního flirtu?

Ideální načasování

V zimní bundě se jen těžko cítíte tak svobodná, jako během vlahého letního večera. Přiblíží se k vám a dostanete tak sladký a vášnivý polibek, že vám projede šimravý pocit celým tělem? To se může stát jen v létě, kdy k sobě máme díky lehkému oblečení velmi blízko. Cítíte jeho vůni. Vnímáte jeho pohyby. Prostě letní flirt, jak má být. V podzimních plískanicích byste se k sobě takto krásně venku tulili jen těžko.

K létu patří spontánnost

Zatímco po zbytek roku jsme svázáni konvencemi nebo svými pevnými zásadami, léto v nás umí vykouzlit jiskru spontánnosti. Máte někde doma svého stálého partnera, se kterým vám vztah vázne? Jedna letní pusa dokáže vyřešit více než hodiny sezení u psychologa.

Nejste si jistá, zda jste v životě spokojená? Letní polibek vám jasně napoví a utvrdí vás v tom, že stále žijete! Život máme jen jeden, a v létě nám to dochází ještě mnohem více. Dovolte si prožít něco, na co budete po celý zbytek vašich dnů vzpomínat.

Volnost

Letní láska končí tak rychle, jako začala. Nesnažte se ji chytit a uvěznit do klece dlouhodobého vztahu, ztratila by své kouzlo. Místo toho si zapamatujte všechny odstíny vašeho setkání, a čerpejte z nich inspiraci pro vaše kreativní chvilky. Až 95 procent všech letních setkání končí velmi rychle.

K TÉMATU  Děti a šikana: jak pomoci svým dětem ji překonat?

Pouhému zlomku ostatních lidí se z něj podařilo vykřesat dlouhodobý vztah. Místo toho, abyste zuby nehty pokoušeli udržet vztah na dálku, nebo po čase zjišťovali, jaké negativní vlastnosti to váš úžasný Romeo vlastně má, si jeho krásu a charisma uchovejte v mysli. Buďte volná!

Trocha tajemství nikdy neuškodí

Letní dovolené nebo večírky přímo nahrávají tomu, aby se na nich vyskytla dvojice, která se rozhodne si zatancovat v soukromí při svitu měsíce. Nebo se vydat na procházku ve dvou. Objevit jeden druhého. Až toto prožijete, nezapomeňte si to nechat pro sebe.

Určitě budete mít nutkání to vykřičet do celého světa, ale není to dobrý nápad. Sice jsme to zažili všichni, ale o krátkodobém románku je dobré pomlčet. Pokud máte partnera, rozhodně se mu nesvěřujte. Nic byste tím nezískali. Nechte si své tajemství jen pro sebe a ve své mysli se k němu vracejte tak, jak často potřebujete.

Nulová očekávání

Když prožíváte letní lásku, nic od sebe neočekáváte. Prostě a jen necháváte situaci volně plynout. Rozhodně se nemusíte rozhodovat, jak se obléknete na návštěvu k tetičce, nebo zda vaše dítě má nastoupit do té nebo oné školy. Žádné starosti, nulová očekávání. Jen vy dva a láska.

Nemáte čas na předsudky ani na to, abyste od partnera vyžadovala, ať vám otevře dveře v obchodě. Nic neanalyzujete a žijete si lehce jako pták. Jediné pravidlo letního flirtu byste ale měli dodržet – a to je použití kondomu. Sice se váš objev zdá jako ten nejskvělejší chlap na světě, ale jistota je jistota. Přejeme vám krásné léto, a také nějaký žhavý letní románek.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Láska prochází žaludkem. Ovlivňuje jídlo partnerský vztah?

K TÉMATU  Otevřete brány, přijíždí polyamorie aneb souhlasíte s tímto způsobem života?

Rande se šéfem: možná flirt, možná láska. Každopádně je to rizikový vztah

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Vlastníte chytrý telefon? V tom případě byste v něm měla mít nainstalované i chytré aplikace. Které že to jsou? Samozřejmě jde o aplikace, které ocení každá moderní žena.
Nežijeme v Kalifornii ani v jiné lokalitě, kde sluníčko intenzivně hřeje po celý rok a zelenina či ovoce má několikero sklizní. Čtyři roční období znamenají mimo jiné přizpůsobit své tělo a jeho režim na počasí, které přijde. Na podzim byste se tedy neměla stravovat stejně jako v létě, kdy je tělo dobré spíš ochladit. Co udělá vašemu organismu dobře na podzim?
Že vám někdo řekl, že čokoláda škodí, kazí se po ní zuby a tloustne se kvůli ní? Onen dotyčný určitě nemluvil o kvalitní čokoládě s vysokým procentem kakaa. Taková čokoláda totiž naopak tělu prospívá. Že vám někdo řekl, že čokoláda škodí, kazí se po ní zuby a tloustne se kvůli ní? Onen dotyčný určitě nemluvil o kvalitní čokoládě s vysokým procentem kakaa. Taková čokoláda totiž naopak tělu prospívá.
Každý to známe. Jdeme do obchodu, nakoupíme pár nezbytných potravin, máme téměř prázdný nákupní košík, a přitom naše peněženka trpí. Ačkoliv je nakupování jídla a potravin velice důležité, málokdo si uvědomuje, jaké při tom děláme chyby.
Je tu léto a společně s ním také naše snaha zhubnout. Mnoho žen před příchodem plavkové sezony začne držet dietu s vidinou ztracených kilogramů. Co když ale během diety zažíváte nepříjemné pocity na zvracení? Co stojí za nevolností, plynatostí či nervozitou během naší snahy zhubnout?
Lenčiny problémy začaly již na střední škole. Patřila mezi holky se střední postavou, vynikala ve sportu, a měla dobře našlápnuto na svou vysněnou vysokou. Vše se ale změnilo, když se jí nevydařil vztah, do kterého vkládala tolik nadějí.
Aby bylo zajištěno bezproblémové fungování těla a všech jeho funkcí, je zapotřebí, abychom mu dodávali jeho pohonné hmoty. Jimi se myslí především vitaminy, také minerály, antioxidanty a další živiny, které se společně podílí na správném fungování organismu. Jedním z klíčových vitaminů je vitamin D, jehož nedostatek umí v těle způsobit opravdu velkou paseku.
Tohle vás dojme! Opuštěné a hladové kotě naříká na ulici mezi odpadky, než si ho všimnou dobří lidé, kteří mu dají najíst. Podívejte se, jak jim drobeček začne pomalu důvěřovat a nakonec se z divokého kotěte stane domácí mazlíček.
Čtvrtek bude podle astrologie dnem určeným zkráslujícím procedurám. Věnovat péči pokožce se vám dvakrát vyplatí. Kromě toho se ale držte v klidu. Čtvrtek nebude příznivý den na hádky a snadno k nim dojde.
Ať už jste snila o svých svatebních šatech od svých pěti let a znáte přesné specifikace, jak by měly vypadat, nebo jste o tom nikdy nepřemýšlela, máme pro vás rady, jak si vybrat svatební šaty. Ono vybrat někdy ten perfektní kousek může být pěkný stres. Nemluvě o tom, že si musíte ještě vybrat šaty na převlečení, které si oblečete na recepci v pozdějších hodinách. Jak tedy na to?
Všichni milujeme vůni vypraného ložního prádla. Ulehnout do převlečené postele a nechat si něco pěkného zdát - to je v našich očích ideální odměna za náročný den. Jak často ale u vás doma převlékáte postel? Většina lidí to bohužel dělá špatně a následně se o své lůžko (často nevědomky) dělí se stovkami bakterií. To už není tak lákavá představa, viďte?

Výběr článků

Když se řekne jóga, každému z nás se vybaví vyrovnanost, sebejistota, harmonie, správné držení těla. Jóga není jen cvičení, ale je to celkově životní styl, kterému propadli miliony lidí po celém světě. Chcete s jógou také začít, ale nevíte jak?
Nikdo není dokonalý… S tím se buď můžete smířit, nebo se rozhodnout s nedokonalostí bojovat. K dokonalé postavě vám pomůže dieta a osobní trenér a k dokonalému úsměvu zase rovnátka. Pojďte se podívat, jaké problémy vám pomohou vyřešit.
Pokud si neprojdete speciálními genetickými testy, pravděpodobně ji nikdy neodhalíte. Přitom patří mezi nejnebezpečnější choroby na světě. Způsobuje trombózu a v těch nejkrajnějších případech také plicní embolii.

Nepřehlédněte

Muž s velkým přirozením je snem mnoha žen. Co když je ale až "moc" velké?
Pokud zrovna nepracujete někde v hotelu, odkud si můžete domů nosit vyřazená prostěradla z kvalitní tkaniny, asi v jednom kuse dokupujete utěrky a hadry. Ty se totiž běžným používáním rychle opotřebovávají, stejně jako vaší péčí o ně.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek