Středa , 29. 03. 2023

Taťána

Letní flirt zůstane v srdci navždy. Jaké jsou výhody letního románku?

Léto je nejkrásnější období v roce. A přináší s sebou také zážitky, na které se nezapomíná. Jaké jsou výhody letního flirtu, a proč by jej měl alespoň jednou za život zkusit každý z nás? Letní románek je prostě nezapomenutelný!
letní románek
Letní flirt má magické kouzlo. (zdroj foto: www.pixabay.com)

23. 09. 2020

Letní flirt, letní láska, letní románek

O letních láskách byly napsány ty nejkrásnější písničky. Promítly se do tvorby malířů, filmařů, básníků nebo vašich oblíbených spisovatelů. Proč? Zřejmě proto, že je jejich autoři sami zažili, a potřebují svou vnitřní radost a zážitek nějak ventilovat. Letní flirt je něco tak krátkého jako chvíle, kdy se ukáže duha.

Ale zážitek je to natolik silný, že si jej pamatujeme celý život. Mnohdy se nám tento flirt stane, když jej nejméně očekáváme. I proto je prožitek intenzivní a nedá se s ničím jiným srovnat. Jaké jsou tedy výhody letního flirtu?

Ideální načasování

V zimní bundě se jen těžko cítíte tak svobodná, jako během vlahého letního večera. Přiblíží se k vám a dostanete tak sladký a vášnivý polibek, že vám projede šimravý pocit celým tělem? To se může stát jen v létě, kdy k sobě máme díky lehkému oblečení velmi blízko. Cítíte jeho vůni. Vnímáte jeho pohyby. Prostě letní flirt, jak má být. V podzimních plískanicích byste se k sobě takto krásně venku tulili jen těžko.

K létu patří spontánnost

Zatímco po zbytek roku jsme svázáni konvencemi nebo svými pevnými zásadami, léto v nás umí vykouzlit jiskru spontánnosti. Máte někde doma svého stálého partnera, se kterým vám vztah vázne? Jedna letní pusa dokáže vyřešit více než hodiny sezení u psychologa.

Nejste si jistá, zda jste v životě spokojená? Letní polibek vám jasně napoví a utvrdí vás v tom, že stále žijete! Život máme jen jeden, a v létě nám to dochází ještě mnohem více. Dovolte si prožít něco, na co budete po celý zbytek vašich dnů vzpomínat.

Volnost

Letní láska končí tak rychle, jako začala. Nesnažte se ji chytit a uvěznit do klece dlouhodobého vztahu, ztratila by své kouzlo. Místo toho si zapamatujte všechny odstíny vašeho setkání, a čerpejte z nich inspiraci pro vaše kreativní chvilky. Až 95 procent všech letních setkání končí velmi rychle.

K TÉMATU  Flirt. Děláme to všichni. Do jednoho! Proč?

Pouhému zlomku ostatních lidí se z něj podařilo vykřesat dlouhodobý vztah. Místo toho, abyste zuby nehty pokoušeli udržet vztah na dálku, nebo po čase zjišťovali, jaké negativní vlastnosti to váš úžasný Romeo vlastně má, si jeho krásu a charisma uchovejte v mysli. Buďte volná!

Trocha tajemství nikdy neuškodí

Letní dovolené nebo večírky přímo nahrávají tomu, aby se na nich vyskytla dvojice, která se rozhodne si zatancovat v soukromí při svitu měsíce. Nebo se vydat na procházku ve dvou. Objevit jeden druhého. Až toto prožijete, nezapomeňte si to nechat pro sebe.

Určitě budete mít nutkání to vykřičet do celého světa, ale není to dobrý nápad. Sice jsme to zažili všichni, ale o krátkodobém románku je dobré pomlčet. Pokud máte partnera, rozhodně se mu nesvěřujte. Nic byste tím nezískali. Nechte si své tajemství jen pro sebe a ve své mysli se k němu vracejte tak, jak často potřebujete.

Nulová očekávání

Když prožíváte letní lásku, nic od sebe neočekáváte. Prostě a jen necháváte situaci volně plynout. Rozhodně se nemusíte rozhodovat, jak se obléknete na návštěvu k tetičce, nebo zda vaše dítě má nastoupit do té nebo oné školy. Žádné starosti, nulová očekávání. Jen vy dva a láska.

Nemáte čas na předsudky ani na to, abyste od partnera vyžadovala, ať vám otevře dveře v obchodě. Nic neanalyzujete a žijete si lehce jako pták. Jediné pravidlo letního flirtu byste ale měli dodržet – a to je použití kondomu. Sice se váš objev zdá jako ten nejskvělejší chlap na světě, ale jistota je jistota. Přejeme vám krásné léto, a také nějaký žhavý letní románek.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Láska prochází žaludkem. Ovlivňuje jídlo partnerský vztah?

K TÉMATU  Chlapi přes inzerát jsou legrační! Ale nakonec jsem tam i já našla svého vysněného muže

Rande se šéfem: možná flirt, možná láska. Každopádně je to rizikový vztah

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V okamžiku, kdy propukla koronavirová krize se zhmotnil nedostatek pracovníků ve zdravotnictví a také v psychoterapii. Zatímco první zmiňovaní se starali o to, aby se nemocní lidé postavili na nohy, psychoterapeuti se o to samé starali v trochu jiném slova smyslu. Bohužel se mezi námi stále našli i ti, kteří si k nim nechtěli zajít pro pomoc. Mysleli si, že navštěvovat je je spíše jedna velká ostuda, ale opak je pravdou. Dnes je to zcela normální. 
Ať už patříte mezi takzvané online podnikatele nebo se mezi ně zanedlouho zařadíte, vyplatí se poslouchat podcasty - hlasové záznamy, které vás mohou posunout vpřed. Samozřejmě nejsou určeny jen pro byznysmeny či ty, kteří se na tomto poli chtějí pohybovat. Jejich motivační síla může pohánět kdekoho. Otázkou je, jaké poslouchat, když je jich dnes tolik!
Když v supermarketech udeří akce, sáhneme na dno prasátek a namíříme si to střemhlav na nákupy. Všechno, co lze schovat do mrazáku, nakoupíme za akční ceny, protože v opačném případě bychom za dané zboží utratili dvojnásobek. To samé platí i v případě masa. Když je za skvělou cenu, nabereme ho kila a pustíme se do zamrazování. Jenže co udělat v okamžiku, kdy ho chceme zpracovat?
Kdo by se nechtěl probouzet za vůně čerstvě uvařené kávy. Káva je ten nejlepší životabudič a dnes si řada lidí bez šálku dobře uvařeného kofeinového nápoje nedokáže představit den. Patříte také mezi kávové nadšence? Pak byste jede takový kávovar měli mít i doma. Jenže nabídka na trhu je tak rozmanitá a široká! Po jakém kávovaru sáhnout, ptáte se? Poradíme vám!
Máme tu nový rok, nejspíš jste si stanovili různá předsevzetí a jedno z nich může být právě cvičení. Možná jste se ale pokoušeli cvičit už dřív, ale moc dlouho vám to nevydrželo. Anebo jste se k tomu nakonec ani neodhodlali. Čím to vlastně je? A jak to jednou provždy vyřešit a doopravdy se cvičením začít? Pojďme si o tom něco povědět!
Vždy když potkáme muže, který se nám líbí, bojíme se, že uděláme nebo řekneme něco, čím ho naštveme nebo alespoň nepříjemně překvapíme... Má to tak většina z nás a je to přirozené. Navíc spousta mužů v počátcích vztahu nedává svou nelibost nebo naštvání najevo, ale to neznamená, že k vám nic negativního nemohou pocítit. Mohou, jen si to nechávají pro sebe.
Letošní léto patřilo bezesporu k těm nejparnějším. Teploty se šplhají přes hranici třiceti stupňů a koupaliště či vodní nádrže hlásí absolutně plno. Zatímco na zmíněných místech se můžeme zchladit ve vodě, doma přemýšlíme nad tím, jak se osvěžit. V každém pokoji domácnosti je totiž snad ještě větší teplo než venku, a tak řada lidí uvažuje nad koupí klimatizace. Je však pravdou, že klimatizace není zrovna levná záležitost a mnohým může toto zařízení udělat velkou čáru přes rozpočet. Proto raději investujte do pokojových rostlin, které zvládnou udržet v interiéru velmi přijatelné klima, i když venkovní teploty dosahují rekordních hodnot.
Je tomu už dvacet let, co byla v Česku uvedená premiéra prvního dílu nejslavnější čarodějnické ságy na světě. Snímek Harry Potter a Kámen mudrců bořil rekordy v návštěvnosti českých kin, a nejinak tomu bylo i při dalších dílech, které tvůrci natočili.

Nepřehlédněte

Schody ze dřeva vypadají úchvatně! Použít se dá ale jakýkoli materiál, a schodiště může vypadat jako dokonalý šperk vašeho domu či bytu. Kámen, cihla, sklo i beton nebo ocel, to vše vás může vynést nahoru do patra. Máte schodiště levotočivé, pravotočivé nebo přímé? Se zábradlím nebo bez? Zajímavým nasvícením získáte další rozměr. Inspirujte se a pusťte se směle do práce.
Japonská zahrada je působivý způsob úpravy okrasné zahrady. V Japonsku bývala zahrada dlouhodobě otázkou prestiže více, než kdekoli jinde ve světě. V Evropských zemích se nachází parky i zahrady, které si berou inspiraci právě v této zahradní architektuře. Jejich vzhled byl ale přizpůsoben našemu trendu úpravy zahrad. Nic to nemění na tom, že krásně upravená idealizovaná příroda v duchu japonské zahrady je prostě pastvou pro oči.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek