Domů » Vztahy » Seznamování aneb trapasy, co mohou nastat při randění v zimě
Vztahy Zábava

Seznamování aneb trapasy, co mohou nastat při randění v zimě

seznamování trapasy
I zimní rande se může nést ve znamení trapasů. (zdroj foto: 123rf.com)
Seznamování je samo o sobě poměrně náročnou činností, pokud chcete zanechat opravdu dobrý dojem. Ještě horší je, pokud se do této odvážné činnosti vrhnete v zimním období. V zimě totiž mnoho okolností vůbec nepřidává vaší snaze ohromit daného člověka. Je však škoda v těchto chladných měsících zahodit šanci poznat toho pravého nebo tu pravou.

Jenže zimní počasí přímo vybízí k mnoha trapasům, které by potenciálního partnera mohly odradit rovnou při seznamování. Na co byste si měli dát pozor, pokud někoho pozvete na rande v zimě?

Dbejte na výběr správného místa seznamování

Ještě, než někam společně vyrazíte, je důležité se pečlivě zamyslet nad tím, co bude tím pravým místem pro první seznamování. Velmi příjemnou možností je čajovna. Užijete si příjemné a klidné prostředí místa tohoto charakteru. Nejprve je však dobré ověřit si, zda vyrážíte s milovníkem čaje, jinak by toto místo bylo značně kontraproduktivní a nezanechalo by ten pravý dojem.

Zimní sporty při seznamování

Malou výhodou zimy je, že nabízí několik zábavných zimních sportů. Lyžování se na první schůzku zrovna moc nehodí, při něm se totiž moc nepoznáte. Namísto toho můžete zvolit bruslení. Při tom zažijete spoustu srandy, obzvláště pokud jste na bruslích už dlouho nestála.

Navzájem si budete muset být oporou, což vás při seznamování sblíží. Dejte si však pozor na úrazy, ty se řadí mezi pořádné trapasy. Pokud se z rande stane cesta do nemocnice, pravděpodobně na vás nebude vzpomínat v dobrém.

Pokud však hledáte něco netradičního, můžete vyrazit na boby. Ověřte si však, jestli to druhou polovičku bude zajímat, jinak by z toho mohl vzniknou pěkně hloupá situace, kdy budete vypadat až moc dětinsky.

Věčně přítomná rýma

Při chladném počasí se zcela běžné stává, že potřebujeme neustále smrkat. Na to byste však měla myslet ještě před tím, než vyrazíte ven. Věčné popotahování totiž opravdu nikoho neohromí, spíše naopak.

Myslete proto na to, abyste u sebe měla dostatečnou zásobu kapesníků. A to nejen pro sebe, ale i pro toho druhého. Alespoň se tak budete moct při seznamování trochu blýsknout, pokud muže v nesnázích zachráníte od vlezlé rýmy.

Pozor na drsné pohlazení

Častým problémem zimy je také to, že výrazně vysušuje pokožku. Zejména na rukou a obličeji. Vzhledem k tomu, že je pravděpodobné, že se na první schůzce těchto dvou oblastí budete dotýkat, myslete na to, aby vaše pokožka byla dostatečně hydratovaná.

Nechcete totiž, aby vaše ruce působily jako struhadlo, namísto vřelého pohlazení. Před schůzkou se tedy dobře připravte a nestyďte se vzít si malé balení hydratačního krému i do kapsy.

Neustálá zima

Ať už na sebe v zimě navlečete cokoliv, pravděpodobně vám stejně bude pořád chladno. Snaha vyladit svůj outfit tak, aby byl hřejivý, a ještě k tomu také dobře vypadal, může být nekonečná. Dejte však raději přednost komfortu před oslňujícím vzhledem.

Rozhodně bude lepší, když budete v teple, i když nepřipravena na módní molo, než abyste se trapně klepala zimou, půjčovala si rukavice či šálu nebo musela seznamování přerušit, protože vám už mrazem odumírají prsty na nohou.

Blízkost Dne svatého Valentýna

Trapasem při randění v zimních měsících může být vůbec celá situace kolem Valentýna. Jestliže si s někým začnete v zimě, neustále kolem vás poletuje otázka, jak se k tomuto svátku zamilovaných postavíte. Znáte se teprve pár týdnů, ale vypadá to mezi vámi vážně.

Jenže co když každý z vás na tento den pohlíží jinak? Raději se nepouštějte do velkých gest, ideálně se druhého zeptejte, jestli má na tento den nějaké plány, abyste věděla, na čem jste.

Zimní období je plné nástrah trapasů, do kterých se snadno můžete při seznamování chytit. I v zimě však můžete poznat svou drahou polovičku. Nenechte se proto zimou odradit, ovšem dbejte na pečlivou přípravu, než někam vyrazíte.

MOHLOH BY VÁS ZAJÍMAT

Seznamování aneb jak najít toho pravého prince a nenaletět podvodníkům

Internetové seznamky: I ženy dokážou podvádět