Čtvrtek , 01. 06. 2023

Laura

Seznamování aneb trapasy, co mohou nastat při randění v zimě

Seznamování je samo o sobě poměrně náročnou činností, pokud chcete zanechat opravdu dobrý dojem. Ještě horší je, pokud se do této odvážné činnosti vrhnete v zimním období. V zimě totiž mnoho okolností vůbec nepřidává vaší snaze ohromit daného člověka. Je však škoda v těchto chladných měsících zahodit šanci poznat toho pravého nebo tu pravou.
seznamování trapasy
I zimní rande se může nést ve znamení trapasů. (zdroj foto: 123rf.com)

19. 02. 2021

Jenže zimní počasí přímo vybízí k mnoha trapasům, které by potenciálního partnera mohly odradit rovnou při seznamování. Na co byste si měli dát pozor, pokud někoho pozvete na rande v zimě?

Dbejte na výběr správného místa seznamování

Ještě, než někam společně vyrazíte, je důležité se pečlivě zamyslet nad tím, co bude tím pravým místem pro první seznamování. Velmi příjemnou možností je čajovna. Užijete si příjemné a klidné prostředí místa tohoto charakteru. Nejprve je však dobré ověřit si, zda vyrážíte s milovníkem čaje, jinak by toto místo bylo značně kontraproduktivní a nezanechalo by ten pravý dojem.

Zimní sporty při seznamování

Malou výhodou zimy je, že nabízí několik zábavných zimních sportů. Lyžování se na první schůzku zrovna moc nehodí, při něm se totiž moc nepoznáte. Namísto toho můžete zvolit bruslení. Při tom zažijete spoustu srandy, obzvláště pokud jste na bruslích už dlouho nestála.

Navzájem si budete muset být oporou, což vás při seznamování sblíží. Dejte si však pozor na úrazy, ty se řadí mezi pořádné trapasy. Pokud se z rande stane cesta do nemocnice, pravděpodobně na vás nebude vzpomínat v dobrém.

Pokud však hledáte něco netradičního, můžete vyrazit na boby. Ověřte si však, jestli to druhou polovičku bude zajímat, jinak by z toho mohl vzniknou pěkně hloupá situace, kdy budete vypadat až moc dětinsky.

Věčně přítomná rýma

Při chladném počasí se zcela běžné stává, že potřebujeme neustále smrkat. Na to byste však měla myslet ještě před tím, než vyrazíte ven. Věčné popotahování totiž opravdu nikoho neohromí, spíše naopak.

Myslete proto na to, abyste u sebe měla dostatečnou zásobu kapesníků. A to nejen pro sebe, ale i pro toho druhého. Alespoň se tak budete moct při seznamování trochu blýsknout, pokud muže v nesnázích zachráníte od vlezlé rýmy.

K TÉMATU  Přemek Forejt a jeho (ne)povedená reklama na fast food: Místo na suroviny hraje lidem na nervy

Pozor na drsné pohlazení

Častým problémem zimy je také to, že výrazně vysušuje pokožku. Zejména na rukou a obličeji. Vzhledem k tomu, že je pravděpodobné, že se na první schůzce těchto dvou oblastí budete dotýkat, myslete na to, aby vaše pokožka byla dostatečně hydratovaná.

Nechcete totiž, aby vaše ruce působily jako struhadlo, namísto vřelého pohlazení. Před schůzkou se tedy dobře připravte a nestyďte se vzít si malé balení hydratačního krému i do kapsy.

Neustálá zima

Ať už na sebe v zimě navlečete cokoliv, pravděpodobně vám stejně bude pořád chladno. Snaha vyladit svůj outfit tak, aby byl hřejivý, a ještě k tomu také dobře vypadal, může být nekonečná. Dejte však raději přednost komfortu před oslňujícím vzhledem.

Rozhodně bude lepší, když budete v teple, i když nepřipravena na módní molo, než abyste se trapně klepala zimou, půjčovala si rukavice či šálu nebo musela seznamování přerušit, protože vám už mrazem odumírají prsty na nohou.

Blízkost Dne svatého Valentýna

Trapasem při randění v zimních měsících může být vůbec celá situace kolem Valentýna. Jestliže si s někým začnete v zimě, neustále kolem vás poletuje otázka, jak se k tomuto svátku zamilovaných postavíte. Znáte se teprve pár týdnů, ale vypadá to mezi vámi vážně.

Jenže co když každý z vás na tento den pohlíží jinak? Raději se nepouštějte do velkých gest, ideálně se druhého zeptejte, jestli má na tento den nějaké plány, abyste věděla, na čem jste.

Zimní období je plné nástrah trapasů, do kterých se snadno můžete při seznamování chytit. I v zimě však můžete poznat svou drahou polovičku. Nenechte se proto zimou odradit, ovšem dbejte na pečlivou přípravu, než někam vyrazíte.

K TÉMATU  Nebojte se internetových seznamek! Šance, že najdete životního partnera, je vysoká. Na co dát pozor?

MOHLOH BY VÁS ZAJÍMAT

Seznamování aneb jak najít toho pravého prince a nenaletět podvodníkům

Internetové seznamky: I ženy dokážou podvádět

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Peru je velmi zajímavá země oplývající především mnoha kulturními památkami starověkých civilizací a koloniální architekturou. Jedná se o neuvěřitelně rozmanitou zemi a ráj pro každého cestovatele. V našich představách může znít Peru jako zapadlá zemička, kde nic nenajdeme, ale opak je pravdou! Tajemné džungle, ztracená města, jezero Titicaca, delta Amazonky – právě za těmito zázraky turisté do Peru míří. Tato země Jižní Ameriky jim poskytne příležitost ocitnout se ve zcela jiné dimenzi.
Umělé květiny jsou velmi oblíbené v kancelářích, obchodech, různých salonech, protože si zachovávají svůj původní vzhled a nevyžadují údržbu. Existuje mnoho pověr týkajících se domu a věcí v něm. Lidé se zajímají o správné uspořádání zrcadel, nábytku a vůbec o vlastně to platí o spoustě věcí, které si domů kupují. Jednou z otázek, které je trápí je to, zda stojí za to, domů kupovat umělé květiny.
Myslíte si, že vybrat dokonalé sluneční brýle je poměrně složité? Vsázíte na trendy poslední módy, ale i přesto ne a ne najít ty pravé? Vybírat sluneční brýle podle nových trendů je samozřejmě v pořádku, ovšem nejdůležitější je vzít v úvahu tvar vašeho obličeje. Sluneční brýle vám totiž budou skutečně slušet jedině tehdy, pokud budou ladit k vašim obličejovým proporcím. Poradíme vám, jaké sluneční brýle budou pro vaši tvář ty dokonalé.
O nemocech se většinou nevtipkuje, ovšem výjimkou je nemoc zvaná Alzheimer, o které se mluví v mnoha starších i novějších vtipech. Dalo by se říct, že lidé o Alzheimerově nemoci vtipkují do chvíle, dokud se s chorobou nesetkají tváří v tvář. To pak jdou žerty stranou, jelikož se pochopí, že se jedná o závažnou nemoc a že to opravdu není legrace.
Žádná domácnost není útulná, pakliže v ní chybí pokojové rostliny. Zatímco starší generace nedají dopustit na barevně kvetoucí rostliny, jako je africká fialka nebo například ibišek, mladí dávají přednost stálezeleným rostlinám, k nimž patří i zamiokulkas. A právě o této pokojové rostlině bude nyní řeč.
Působení na sociálních sítích je dnes prakticky nutností. Právě zde se totiž celé dění světa odehrává. Lidé sdílí své dny, zážitky, také pracovní nabídky. Firmy prezentují své služby a produkty. Zkrátka a dobře kdo není na Instagramu, jako kdyby nebyl. Proto se snažte vyladit svůj profil k dokonalosti natolik, aby se z něj stala podoba pasivního příjmu. Jaké aplikace vám k dosažení kýženého množství sledujících pomůžou?
Pokud sledujete televizní pořady, pak jistě znáte reklamní spot, ve kterém se hádá, jestli daný člověk trpí lupy nebo seboreou. V obou případech mluvíme o problémech, které umí člověka potrápit. A v obou případech mluvíme o potíži, která se projevuje svěděním pokožky hlavy. Že vás taky svědění pokožky trápí? Pak je načase zjistit, jestli je vaším problémem právě seborea nebo klasické lupy.
Léto je časem dovolených, ale každá taková sranda něco stojí. Lehké upuštění páry a odjezd ze stereotypního života, nám poskytuje odpočinek a oddech. Jenže kde na něj vzít peníze? Pokud jste letos za dovolenou nechtěně utratili majlant nebo máte tu svou vysněnou teprve před sebou, jistě vám přijdou vhod naše tipy, jak ušetřit na dovolené peníze.
Perly jsou klasické, nadčasové a vždy podtrhnou eleganci jejich nositele. Věděli jste ale, že perla je jediný drahokam, který vzniká uvnitř živého organismu? Než byly v roce 1893 vytvořené kultivované perly, ta klasická byla vzácnější a dražší než samotné diamanty. Jak tedy správně nosit tento elegantní šperk, který je právě z perel tvořený?

Nepřehlédněte

Každý zaměstnavatel musí svým zaměstnancům nabídnout preventivní prohlídky. A zaměstnanci musí této nabídky využít. Nebo alespoň by měli. Poslední průzkumy ukazují, že lidé na takzvané ,,preventivky” nechodí, jistý podíl na tom má i koronavirová pandemie a apel na to, ať raději zůstáváme doma. Jenže svět se začíná vracet do normálu, což znamená, že se navrací i všechno s tím spojené.
Je zcela na místě, aby jsme vzhledem k času stráveném v kuchyni, vybrali přesně tu, která bude tvořit ucelený design celého bytu či domu, tak také, aby nám efektivně sloužila. Pro splnění těchto podmínek je tak potřeba pečlivě vybírat a přihlédnout v neposlední řadě i k ceně. Tak jaká bude ta vaše vysněná kuchyně? Pojďme se na to společně podívat!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek