Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

Seznamování aneb trapasy, co mohou nastat při randění v zimě

Seznamování je samo o sobě poměrně náročnou činností, pokud chcete zanechat opravdu dobrý dojem. Ještě horší je, pokud se do této odvážné činnosti vrhnete v zimním období. V zimě totiž mnoho okolností vůbec nepřidává vaší snaze ohromit daného člověka. Je však škoda v těchto chladných měsících zahodit šanci poznat toho pravého nebo tu pravou.
seznamování trapasy
I zimní rande se může nést ve znamení trapasů. (zdroj foto: 123rf.com)

19. 02. 2021

Jenže zimní počasí přímo vybízí k mnoha trapasům, které by potenciálního partnera mohly odradit rovnou při seznamování. Na co byste si měli dát pozor, pokud někoho pozvete na rande v zimě?

Dbejte na výběr správného místa seznamování

Ještě, než někam společně vyrazíte, je důležité se pečlivě zamyslet nad tím, co bude tím pravým místem pro první seznamování. Velmi příjemnou možností je čajovna. Užijete si příjemné a klidné prostředí místa tohoto charakteru. Nejprve je však dobré ověřit si, zda vyrážíte s milovníkem čaje, jinak by toto místo bylo značně kontraproduktivní a nezanechalo by ten pravý dojem.

Zimní sporty při seznamování

Malou výhodou zimy je, že nabízí několik zábavných zimních sportů. Lyžování se na první schůzku zrovna moc nehodí, při něm se totiž moc nepoznáte. Namísto toho můžete zvolit bruslení. Při tom zažijete spoustu srandy, obzvláště pokud jste na bruslích už dlouho nestála.

Navzájem si budete muset být oporou, což vás při seznamování sblíží. Dejte si však pozor na úrazy, ty se řadí mezi pořádné trapasy. Pokud se z rande stane cesta do nemocnice, pravděpodobně na vás nebude vzpomínat v dobrém.

Pokud však hledáte něco netradičního, můžete vyrazit na boby. Ověřte si však, jestli to druhou polovičku bude zajímat, jinak by z toho mohl vzniknou pěkně hloupá situace, kdy budete vypadat až moc dětinsky.

Věčně přítomná rýma

Při chladném počasí se zcela běžné stává, že potřebujeme neustále smrkat. Na to byste však měla myslet ještě před tím, než vyrazíte ven. Věčné popotahování totiž opravdu nikoho neohromí, spíše naopak.

Myslete proto na to, abyste u sebe měla dostatečnou zásobu kapesníků. A to nejen pro sebe, ale i pro toho druhého. Alespoň se tak budete moct při seznamování trochu blýsknout, pokud muže v nesnázích zachráníte od vlezlé rýmy.

K TÉMATU  Protiklady se přitahují. Přílišná odlišnost partnerů ale vztahu spíše škodí

Pozor na drsné pohlazení

Častým problémem zimy je také to, že výrazně vysušuje pokožku. Zejména na rukou a obličeji. Vzhledem k tomu, že je pravděpodobné, že se na první schůzce těchto dvou oblastí budete dotýkat, myslete na to, aby vaše pokožka byla dostatečně hydratovaná.

Nechcete totiž, aby vaše ruce působily jako struhadlo, namísto vřelého pohlazení. Před schůzkou se tedy dobře připravte a nestyďte se vzít si malé balení hydratačního krému i do kapsy.

Neustálá zima

Ať už na sebe v zimě navlečete cokoliv, pravděpodobně vám stejně bude pořád chladno. Snaha vyladit svůj outfit tak, aby byl hřejivý, a ještě k tomu také dobře vypadal, může být nekonečná. Dejte však raději přednost komfortu před oslňujícím vzhledem.

Rozhodně bude lepší, když budete v teple, i když nepřipravena na módní molo, než abyste se trapně klepala zimou, půjčovala si rukavice či šálu nebo musela seznamování přerušit, protože vám už mrazem odumírají prsty na nohou.

Blízkost Dne svatého Valentýna

Trapasem při randění v zimních měsících může být vůbec celá situace kolem Valentýna. Jestliže si s někým začnete v zimě, neustále kolem vás poletuje otázka, jak se k tomuto svátku zamilovaných postavíte. Znáte se teprve pár týdnů, ale vypadá to mezi vámi vážně.

Jenže co když každý z vás na tento den pohlíží jinak? Raději se nepouštějte do velkých gest, ideálně se druhého zeptejte, jestli má na tento den nějaké plány, abyste věděla, na čem jste.

Zimní období je plné nástrah trapasů, do kterých se snadno můžete při seznamování chytit. I v zimě však můžete poznat svou drahou polovičku. Nenechte se proto zimou odradit, ovšem dbejte na pečlivou přípravu, než někam vyrazíte.

K TÉMATU  Bizarní sexuální rekordy, nad kterými zůstává rozum stát. Tipněte si, který je nejšílenější

MOHLOH BY VÁS ZAJÍMAT

Seznamování aneb jak najít toho pravého prince a nenaletět podvodníkům

Internetové seznamky: I ženy dokážou podvádět

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Nosíme je snad všichni, ale jenom málokdo z nás si uvědomuje, že mohou být skutečně nebezpečná a trvale poškodit naše zdraví. Jen skutečně kvalitní sluchátka toto riziko snižují na minimum, ale co všechno způsobují ta obyčejná?
Čisticí prostředky na nás útočí reklamou, podle které je každý z nich ten nejúčinnější a nejvoňavější. Jsou látky v pracích prostředcích nezávadné? Laik to nepozná, ale existuje úsporné i efektivní řešení. Vyrobte si doma vlastní prací prášek. A nebojte, nejedná se o žádnou neúčinnou náhražku - tohle vám plně nahradí běžně kupované výrobky. Jak na to?
Voda je pro člověka jeden z nejdůležitějších prvků. Víte, že tvoří až 60 % těla dospělého jedince? Je nezbytná pro biochemické reakce, zásobování celého těla živinami, odstraňování odpadních látek a pro udržování krevního oběhu a tělesné teploty. Jak se ale v létě udržet správně hydratovaní, co se počítá, a co ne?
Život nám někdy nachystá skutečně těžko předvídatelné situace. Pojďte se s námi pobavit příběhy, o které se s námi podělily naše čtenářky. Humorné situace, ve kterých uvidíte pány tvorstva jako skutečně velká nemehla. Člověk se někdy těm lesbičkám opravdu nediví, když natrefí na toto…
Mezi nejznámější ženy Ruska se rozhodně řadí kosmonautka, první žena ve Vesmíru. Valentina Těreškovová má zajímavý životní příběh a dodnes se dokonce politicky angažuje ve své milované zemi. Podívejte se na její zajímavý život i současnost.
Osoby narozené v tomto zemském znamení dokáží projevit lidskost, jako žádné jiné. Proto se řadí mezi ta znamení, jež jsou nejvíce starostlivá a pečující. Umí se zaměřit na nejmenší detaily. Se svou vysokou mírou praktičnosti berou život tak, že nic se neděje náhodně.
Nevíte, jak na Valentýna potěšit partnerku? Připravte romantický večer jak z amerického filmu a uvidíte, že si to společně 100% užijete. Pokud tápete, jak na to, přečtěte si náš článek, ve kterém se dozvíte úplně vše.
Je tu jaro a s ním i spoustu změn! Lidé se chystají na sezónu v plavkách a chtějí být na jaře víc plní energie. Po zimě, kdy jsme spíš pasivní a více jíme, tak s jarem přichází odhodlání do různých detoxů a očist! Bohužel to nemusí skončit vždy dobře, protože není detox jako detox. V tomto článku vám prozradím, jak na správnou jarní očistu! Která pročistí vaše tělo i vašeho ducha a zároveň neuškodí vašemu zdraví!
Survivor 2023 se po více než 70 dnech blíží do finále. Než se tak stane, pojďme si připomenout, komu se těsně před nosem zavřely dveře.
Nejvyšší čas promyslet letní dovolenou. Přinášíme vám tipy na ty nejkrásnější evropské ostrovy, kde prožijete nejenom chvíle klidu a relaxace, ale hlavně poznáte nová a neotřelá místa. Ke všemu se na většinu ostrovů dostanete z České republiky i po vlastní ose, tedy autem a trajektem.
Během pandemie začali lidé trávit o 30 procent více volného času u mobilů a počítačů. Aktuálně to jsou čtyři hodiny a dvanáct minut denně u smartphonu a další čtyři hodiny před monitorem. Tato 'nálož' má své důsledky. Čekárny očních lékařů praskají ve všech. Nechcete-li se k pacientům přidat, neignorujte varovné signály. Naučte se potížím předcházet a řešte je.

Výběr článků

Dítě sice někdy přijde zcela nečekaně, jindy je však součástí plánu, který si dva stanoví. V takovém případě je to mnohdy lepší. Příchod dítěte je vítaným, milým překvapením, nikoliv něčím, co zaskočí a co člověka vede k pohrávání si s myšlenkou, jestli potrat není řešením. Abyste se takovému scénáři vyhnuli, udělejte několik věcí ještě předtím, než začnete dítě plánovat a následně se o něj pokoušet.
Přemýšleli jste někdy nad tím, že začnete cvičit? Chtěli byste mít jakýkoli pohyb, ale nemůžete se k tomu prostě dokopat? Pokud ano, pak pokračujte ve čtení! Tento článek bude pro vás velkou motivací, proč s pohybem začít! Jak vám může změnit život doslova k nepoznání...
Věříte v budoucnost sociálních sítí? Podnikáte a chcete se se svojí značkou prosadit v online prostředí? Skvělým zdrojem informací pro vás mohou být knihy na téma sociální sítě. Dozvíte se, jaké sítě jsou pro vás nejvhodnější, jaký mají potenciál a jak na nich vybudovat své jméno. Pojďme se podívat na ty nejlepší!

Nepřehlédněte

Pod tímto jménem si lze představit nejen Nizozemce známého jako Ledový muž, ale současně i jeho zázračnou techniku otužování, která po celém světě zaznamenala neuvěřitelný boom a vedla k inspiraci mnoha a mnoha lidí. Wim Hof je proslulý svou odolností vůči chladu a je několikanásobným rekordmanem v této oblasti. V čem jeho metoda spočívá?
Období menstruace nemá ráda asi žádá z nás. Jak si ho tedy zpříjemnit, aby to nebyly dny v pekle? Zkuste pár tipů, aby vám bylo lépe!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek