Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Seznamování aneb trapasy, co mohou nastat při randění v zimě

Seznamování je samo o sobě poměrně náročnou činností, pokud chcete zanechat opravdu dobrý dojem. Ještě horší je, pokud se do této odvážné činnosti vrhnete v zimním období. V zimě totiž mnoho okolností vůbec nepřidává vaší snaze ohromit daného člověka. Je však škoda v těchto chladných měsících zahodit šanci poznat toho pravého nebo tu pravou.
seznamování trapasy
I zimní rande se může nést ve znamení trapasů. (zdroj foto: 123rf.com)

19. 02. 2021

Jenže zimní počasí přímo vybízí k mnoha trapasům, které by potenciálního partnera mohly odradit rovnou při seznamování. Na co byste si měli dát pozor, pokud někoho pozvete na rande v zimě?

Dbejte na výběr správného místa seznamování

Ještě, než někam společně vyrazíte, je důležité se pečlivě zamyslet nad tím, co bude tím pravým místem pro první seznamování. Velmi příjemnou možností je čajovna. Užijete si příjemné a klidné prostředí místa tohoto charakteru. Nejprve je však dobré ověřit si, zda vyrážíte s milovníkem čaje, jinak by toto místo bylo značně kontraproduktivní a nezanechalo by ten pravý dojem.

Zimní sporty při seznamování

Malou výhodou zimy je, že nabízí několik zábavných zimních sportů. Lyžování se na první schůzku zrovna moc nehodí, při něm se totiž moc nepoznáte. Namísto toho můžete zvolit bruslení. Při tom zažijete spoustu srandy, obzvláště pokud jste na bruslích už dlouho nestála.

Navzájem si budete muset být oporou, což vás při seznamování sblíží. Dejte si však pozor na úrazy, ty se řadí mezi pořádné trapasy. Pokud se z rande stane cesta do nemocnice, pravděpodobně na vás nebude vzpomínat v dobrém.

Pokud však hledáte něco netradičního, můžete vyrazit na boby. Ověřte si však, jestli to druhou polovičku bude zajímat, jinak by z toho mohl vzniknou pěkně hloupá situace, kdy budete vypadat až moc dětinsky.

Věčně přítomná rýma

Při chladném počasí se zcela běžné stává, že potřebujeme neustále smrkat. Na to byste však měla myslet ještě před tím, než vyrazíte ven. Věčné popotahování totiž opravdu nikoho neohromí, spíše naopak.

Myslete proto na to, abyste u sebe měla dostatečnou zásobu kapesníků. A to nejen pro sebe, ale i pro toho druhého. Alespoň se tak budete moct při seznamování trochu blýsknout, pokud muže v nesnázích zachráníte od vlezlé rýmy.

K TÉMATULáska na první pohled očima vědců. Opravdu existuje? Pravda vás asi trochu zaskočí!

Pozor na drsné pohlazení

Častým problémem zimy je také to, že výrazně vysušuje pokožku. Zejména na rukou a obličeji. Vzhledem k tomu, že je pravděpodobné, že se na první schůzce těchto dvou oblastí budete dotýkat, myslete na to, aby vaše pokožka byla dostatečně hydratovaná.

Nechcete totiž, aby vaše ruce působily jako struhadlo, namísto vřelého pohlazení. Před schůzkou se tedy dobře připravte a nestyďte se vzít si malé balení hydratačního krému i do kapsy.

Neustálá zima

Ať už na sebe v zimě navlečete cokoliv, pravděpodobně vám stejně bude pořád chladno. Snaha vyladit svůj outfit tak, aby byl hřejivý, a ještě k tomu také dobře vypadal, může být nekonečná. Dejte však raději přednost komfortu před oslňujícím vzhledem.

Rozhodně bude lepší, když budete v teple, i když nepřipravena na módní molo, než abyste se trapně klepala zimou, půjčovala si rukavice či šálu nebo musela seznamování přerušit, protože vám už mrazem odumírají prsty na nohou.

Blízkost Dne svatého Valentýna

Trapasem při randění v zimních měsících může být vůbec celá situace kolem Valentýna. Jestliže si s někým začnete v zimě, neustále kolem vás poletuje otázka, jak se k tomuto svátku zamilovaných postavíte. Znáte se teprve pár týdnů, ale vypadá to mezi vámi vážně.

Jenže co když každý z vás na tento den pohlíží jinak? Raději se nepouštějte do velkých gest, ideálně se druhého zeptejte, jestli má na tento den nějaké plány, abyste věděla, na čem jste.

Zimní období je plné nástrah trapasů, do kterých se snadno můžete při seznamování chytit. I v zimě však můžete poznat svou drahou polovičku. Nenechte se proto zimou odradit, ovšem dbejte na pečlivou přípravu, než někam vyrazíte.

K TÉMATUKarel Gott: Obklopen ženami, obdivován milenkami a uctíván dcerami

MOHLOH BY VÁS ZAJÍMAT

Seznamování aneb jak najít toho pravého prince a nenaletět podvodníkům

Internetové seznamky: I ženy dokážou podvádět

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Koronavirus nezmizel. Spíše naopak, čísla nakažených opět rostou. Ve velkém se šíří rýma a přibývá nachlazených. K tomu všemu klepe na dveře pozimní vlna chřipky. Je tak nejvyšší čas posílit svou obranyschopnost. Během letošního podzimu bude čelit pořádnému náporu. Chcete-li zůstat fit, pak nezapomínejte na vitaminy a minerály. Pomoc najdete také v přírodě.
Rozhodli jste se zatočit s přebytečnými kily po porodu a začít běhat s kočárkem? Jistě je to ideální varianta jak dělat něco pro sebe a při tom zabavit i vašeho potomka aniž byste museli složitě shánět hlídání. Mimo standartní výbavy na běh je však důležité vybrat i správný kočárek, který splní všechny vaše kritéria a očekávání.
O botoxu a jeho účincích se hojně mluví, kosmetické úpravy botoxem jsou skloňovány v médiích a zejména celebrity si v těchto úpravách libují. Ale už zdaleka nejen slavné tváře jeho magii podlehly. Ovšem i když se díky botoxovým injekcím můžete zbavit vrásek, čímž jistě alespoň na chvíli vizuálně zastavíte stárnutí, ne vždy je to výhra.
Negativní zprávy nás zahlcují. Napětí stoupá a klid nejspíše ještě dlouho nikdo z nás nepozná. Není se čemu divit. Sotva jsme zvládli jednu krizi, přišla další, daleko horší a jen kousek od našich hranic. Obavy o budoucnost nyní trápí hodně lidí. Pokud nemůžete z aktuálního dění spát a pracují vám nervy, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, které vám pomohou náročné období zvládnout.

Nepřehlédněte

Přítomnost a pohlazení chlupatého přítele je více než povzbudivé. Tyto němé tváře dokážou povědět více, než by se zdálo. Tak jak pes pomáhá člověku, děje se samozřejmě i naopak. Zodpovědní pánové psů se o svá zvířata pečlivě starají, a dokonce v některých případech i pomáhají rodit štěňátka.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek