Neděle , 03. 03. 2024

Anežka

Internetové seznamky: I ženy dokážou podvádět

Obvykle to bývají muži, kteří se snaží ženu zaujmout tak trochu mimo rámec nepsaných pravidel nebo dokonce mimo zákon. Stále častěji se ale objevují i ženy, kterým o klasické seznamování a hledání lásky vůbec nejde.
seznamky
Internetové seznamky jsou čím dál populárnější. Dá se na nich najít pravá láska?

10. 09. 2020

Už se vám to také stalo? Na fotografii má vypracované svaly, které by jim mohl závidět i Sylvester Stallone za dob své největší slávy. V koníčcích má uvedenou četbu, výtvarné umění a procházky do přírody. Snaží se psát spisovně a nedělat gramatické chyby. Nakonec ovšem na rande dorazí zcela jiný člověk. Po svalech není ani památky, zřejmě je jen zběhlý v programech na úpravu fotek.

Knížku nejspíš držel v rukou naposledy na střední škole v rámci povinné četby, jinak si nelze vysvětlit, že nezná ani takové mainstreamové spisovatele, jako jsou Brown, Rowlingová nebo naše Mornštajnová. Co se týče výtvarného umění, bezpečně pozná jenom Monu Lisu, ale váhá, zda ji namaloval Leonardo da Vinci nebo Michelangelo. Začínáte věřit, že i ty zprávy psal se slovníkem spisovné češtiny v ruce nebo kamarádkou za zády. Zkrátka nic není, jak se zpočátku zdálo. To je krutá realita internetové seznamky.

Jsou ženy zákeřnější než muži?

Ale abychom mužům nekřivdily, ženy dokážou být mnohdy ještě zákeřnější. Muž většinou při seznamování podvádí za účelem toho, aby si získal ženu, která se mu líbí, je jedno, zda na jednu noc nebo na dvacet let. Když klame žena, většinou to znamená, že chce z muže vytáhnout peníze, povečeřet v drahé restauraci, koupit nové boty, a když jí muž všeho dopřeje, možná s ním nakonec za odměnu půjde i domů. Ale na další rande už nikdy nedojde, pokud tedy není muž ochotný financovat její rozmary i nadále. Ženě je jedno, jak muž vypadá, když tedy vyloženě neodporuje jejímu vkusu, tady jde o úplně něco jiného. O čistě vlastní prospěch a tak chce postupem času víc a víc. 

Důvěřují a neprověřují

Někdy ovšem ženy hledají jen pobavení a chvilkové vzrušení. S mužem si píšou, udržují ho v naději, že se brzy sejdou a to samé slibují čtyřem dalším.Většinou však na rande nedojde, protože ženě stačí si s muži psát a flirtovat s nimi skrze klávesnici na počítači nebo telefonu. Nejspíš jim nedochází, že i muži mají city. Jiné o sobě píšou, že hledají lásku na celý život, přitom jim nejde o nic jiného, než aby se do nich muž zamiloval a pak ho mohly odkopnout. Důvěřivé totiž nejsou jen ženy. Na vařenou nudli lze utáhnout i muže. Bohužel.

K TÉMATU  Ta největší faux pas, která se opravdu stala na prvním rande

Pohybujeme se na hranici zákona

V nejkrajnějších případech ženy neváhají porušit zákon. Potřebují peníze a jsou ochotny pro to udělat všechno, ovšem co nejjednodušší cestou. V tomto případě použijí na internetové seznamky falešnou fotografii i falešné jméno. Několik týdnů si s mužem dopisují, pak mu vylíčí jejich fiktivní tragickou situaci a jak nutně potřebují peníze.

Důvěřivý muž váhá jen chvíli, přeci jen se mu s ženou příjemně konverzuje, mají společné zájmy a dokonce je hezká! Chce-li po nich muž výměnou za peníze erotické video, neváhají ho stáhnout na internetu a vydávat za své. To už jsou skutečně krajní případy, ale vyskytují se nezřídka.

Jaká je nejspolehlivější metoda seznamování?

Rozhodně není zapotřebí zanevřít na internetové seznamky, jen je dobré být obezřetný, zbytečně neplýtvat důvěřivostí a hlavně umět myslet.

Nikdo totiž netušíme, kdo se za fotografií, kterou nám zobrazí display telefonu nebo počítače, ve skutečnosti schovává. Stále proto platí seznamovací metoda nejstarší a nejspolehlivější ze všech – chodit mezi lidi a udržovat osobní kontakt.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Na české seznamce randino.cz se můžete snadno a rychle seznámit

Nebojte se internetových seznamek! Šance, že najdete životního partnera, je vysoká. Na co dát pozor?

Jak si založit neodolatelný profil na seznamce. Pozor na gramatické chyby i přílišnou sdílnost

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace mají hned několik pozitiv. Budou jedinečné a originální, přizpůsobíte je dokonale svým představám a navíc ušetříte. K tomu všemu budete mít z jejich tvorby skvělý pocit, obzvlášť v případě, že vám je pochválí nějaká návštěva. Inspirujte se nějakým nápadem!
Šišky borovice mohou posloužit jako dekorace i samotné. S tímto návodem ale z šišek vytvoříte miniaturní vánoční stromečky. Ideální bude zapojit do jejich výroby celou rodinu. Co říkáte, nejsou krásné?
S příchodem zimy se pojí i zamyšlení se nad stravou. Zatímco v létě jsme potřebovali náš organismus zchladit, v nastávajícím období bude potřeba tělo zevnitř zahřívat. K tomu se skvěle hodí některé potraviny s přirozeně hřejivým účinkem.
Klimakterium neboli menopauza je přirozené období v životě ženy, které může nastat kdykoli mezi 45. až 55. rokem života. Organismus pozvolna přejde z reprodukční fáze do fáze klidové. Tahle fyziologická životní etapa se prostě nedá zastavit ani obejít. A tělo vám může připravit horké chvilky právě ve věku, kdy se cítíte tak skvěle. Dá se ale to zvládnout.
Skalka je ta část zahrady, se kterou si vyhrajete nejvíc. Tento prvek zahradní architektury napodobuje přirozenou skalní kompozici. Je na vás, kolik prostoru skalce dáte a jak velké kameny zvolíte. Stejně tak, jaké rostliny nebo přímo stromky zde zasadíte. Udělejte si ji podle svého!
Klimakterium neboli menopauza je přirozené období v životě ženy, které může nastat kdykoli mezi 45. až 55. rokem života. Organismus pozvolna přejde z reprodukční fáze do fáze klidové. Tahle fyziologická životní etapa se prostě nedá zastavit ani obejít. A tělo vám může připravit horké chvilky právě ve věku, kdy se cítíte tak skvěle. Dá se ale to zvládnout.
Naši domácnost mohou sužovat nevítaní nepřátelé, kteří nás po ránu nemile překvapí. Jsou jimi brouci, kterým se někdy zkrátka líbí víc v domě než na zahradě, kde mají obvykle svá obydlí. Pokud i k vám domů doputovali drobní tvorové, kteří sice v mnoha případech škodliví nejsou, ale v ostatních ano, prozraďme si, jak s nimi bojovat.
Léto se pomalu loučí a my se již nemůžeme dočkat, až se v našem šatníku objeví svěží a nové podzimní kousky. Představujeme vám barvy, které jsou letos na podzim in. Pojďte se inspirovat - tohle je podzimní móda!
Nejste si jistá, zda vás partner pouze nevodí za nos? Jak poznat, že jde o lháře jako mrakodrap? Díky našim vyšetřovacím způsobům se dozvíte, zda jde o lháře, nebo jen o vaši domněnku.
Natáčení komedie 3Bobule z vinařského prostředí začalo v první polovině července sice překvapivě v Praze, ale po třech natáčecích dnech se filmaři přesunuli na jižní Moravu. Tady s přestávkami pracovali do poloviny srpna. Co si o filmu myslí sám režisér a hlavní protagonisté?
Po patnácti letech manželství jsem se rozváděla a myslela jsem si, že začnu nový život. Jenže mé dvě děti se nedokázaly s rozpadem rodiny smířit – a mně to nedalo spát. I když jsem vlastně nechtěla, podlehla jsem, a nakonec jsem se k bývalému muži vrátila. Nyní jsou děti šťastné, manžel spokojený, ale já vím, že to není ono. Navíc jsem zjistila něco, co mi situaci ještě více zkomplikovalo.

Výběr článků

Roztomilé překvapení se skrývá pod peřinou. Není to krása, takhle si lebedit? Bezstarostný spánek chlupatých mazlíčků úplně vybízí k podobnému odpočinku. Tady se navíc jedná o takzvaný synchronizovaný spánek. Jak je vidět, účastníci si navzájem vůbec nepřekáží.
Už se vám někdy do uší dostala voda? Měli jste škytavku nebo vás nesnesitelně bolela hlava? Určitě ano. Naše babičky si s těmito věcmi vždy dokázaly hravě poradit. Naučme se to jako ony!
Odrůstají vám děti z klasických dětských pokojíčků? Je na čase se porozhlédnout po nových nápadech, co ocení puberťáci a dospívající mladí lidé.

Nepřehlédněte

Jedna z nejznámějších rolí, kterou proslula anglická herečka Kate Beckinsale, je upírka Selene. Skoro to ale vypadá, že recept na věčné mládí objevila i ve skutečném životě.
V obchodním světě, kde konkurence prudce roste, je neustálý rozvoj obchodních dovedností klíčový pro dosažení úspěchu. V našem článku "Rozvoj obchodních dovedností! Proč je důležité na sobě pracovat?" prozkoumáme, jaké konkrétní dovednosti jsou v dnešním podnikatelském prostředí nejžádanější. Přineseme vám náhled na to, proč je neustálý osobní a profesní růst klíčový a jak může vývoj vašich dovedností ovlivnit váš kariérní postup. Připravte se na inspiraci a tipy, jak efektivně investovat do svého vlastního profesního rozvoje a stát se konkurenceschopným hráčem na trhu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek