Úterý , 21. 03. 2023

Radek

Internetové seznamky: I ženy dokážou podvádět

Obvykle to bývají muži, kteří se snaží ženu zaujmout tak trochu mimo rámec nepsaných pravidel nebo dokonce mimo zákon. Stále častěji se ale objevují i ženy, kterým o klasické seznamování a hledání lásky vůbec nejde.
seznamky
Internetové seznamky jsou čím dál populárnější. Dá se na nich najít pravá láska?

10. 09. 2020

Už se vám to také stalo? Na fotografii má vypracované svaly, které by jim mohl závidět i Sylvester Stallone za dob své největší slávy. V koníčcích má uvedenou četbu, výtvarné umění a procházky do přírody. Snaží se psát spisovně a nedělat gramatické chyby. Nakonec ovšem na rande dorazí zcela jiný člověk. Po svalech není ani památky, zřejmě je jen zběhlý v programech na úpravu fotek.

Knížku nejspíš držel v rukou naposledy na střední škole v rámci povinné četby, jinak si nelze vysvětlit, že nezná ani takové mainstreamové spisovatele, jako jsou Brown, Rowlingová nebo naše Mornštajnová. Co se týče výtvarného umění, bezpečně pozná jenom Monu Lisu, ale váhá, zda ji namaloval Leonardo da Vinci nebo Michelangelo. Začínáte věřit, že i ty zprávy psal se slovníkem spisovné češtiny v ruce nebo kamarádkou za zády. Zkrátka nic není, jak se zpočátku zdálo. To je krutá realita internetové seznamky.

Jsou ženy zákeřnější než muži?

Ale abychom mužům nekřivdily, ženy dokážou být mnohdy ještě zákeřnější. Muž většinou při seznamování podvádí za účelem toho, aby si získal ženu, která se mu líbí, je jedno, zda na jednu noc nebo na dvacet let. Když klame žena, většinou to znamená, že chce z muže vytáhnout peníze, povečeřet v drahé restauraci, koupit nové boty, a když jí muž všeho dopřeje, možná s ním nakonec za odměnu půjde i domů. Ale na další rande už nikdy nedojde, pokud tedy není muž ochotný financovat její rozmary i nadále. Ženě je jedno, jak muž vypadá, když tedy vyloženě neodporuje jejímu vkusu, tady jde o úplně něco jiného. O čistě vlastní prospěch a tak chce postupem času víc a víc. 

Důvěřují a neprověřují

Někdy ovšem ženy hledají jen pobavení a chvilkové vzrušení. S mužem si píšou, udržují ho v naději, že se brzy sejdou a to samé slibují čtyřem dalším.Většinou však na rande nedojde, protože ženě stačí si s muži psát a flirtovat s nimi skrze klávesnici na počítači nebo telefonu. Nejspíš jim nedochází, že i muži mají city. Jiné o sobě píšou, že hledají lásku na celý život, přitom jim nejde o nic jiného, než aby se do nich muž zamiloval a pak ho mohly odkopnout. Důvěřivé totiž nejsou jen ženy. Na vařenou nudli lze utáhnout i muže. Bohužel.

K TÉMATU  Podvodník z Tinderu: Simon Leviev vylákal miliony, proslavil ho Netflix

Pohybujeme se na hranici zákona

V nejkrajnějších případech ženy neváhají porušit zákon. Potřebují peníze a jsou ochotny pro to udělat všechno, ovšem co nejjednodušší cestou. V tomto případě použijí na internetové seznamky falešnou fotografii i falešné jméno. Několik týdnů si s mužem dopisují, pak mu vylíčí jejich fiktivní tragickou situaci a jak nutně potřebují peníze.

Důvěřivý muž váhá jen chvíli, přeci jen se mu s ženou příjemně konverzuje, mají společné zájmy a dokonce je hezká! Chce-li po nich muž výměnou za peníze erotické video, neváhají ho stáhnout na internetu a vydávat za své. To už jsou skutečně krajní případy, ale vyskytují se nezřídka.

Jaká je nejspolehlivější metoda seznamování?

Rozhodně není zapotřebí zanevřít na internetové seznamky, jen je dobré být obezřetný, zbytečně neplýtvat důvěřivostí a hlavně umět myslet.

Nikdo totiž netušíme, kdo se za fotografií, kterou nám zobrazí display telefonu nebo počítače, ve skutečnosti schovává. Stále proto platí seznamovací metoda nejstarší a nejspolehlivější ze všech – chodit mezi lidi a udržovat osobní kontakt.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Na české seznamce randino.cz se můžete snadno a rychle seznámit

Nebojte se internetových seznamek! Šance, že najdete životního partnera, je vysoká. Na co dát pozor?

Jak si založit neodolatelný profil na seznamce. Pozor na gramatické chyby i přílišnou sdílnost

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Okenní parapety nemusí zét prázdnotou, i když teploty padají k nule. Stačí, když si vysadíte rostliny, jež jsou pro podzim typické a kterým podzim dokonce prospívá. Jednou takovou podzimní květinou je vřes, který se hravě popere i s prvními zimními mrazíky. Jelikož ho lze koupit v bílé i růžové barvě, bude hezky zdobit jinak pochmurné a smutné okenní parapety.  
Střevní potíže na cestách představují jeden z největších strašáků a též jeden z nejčastějších zdravotních problémů provázených cestování a dovolenou. Základem je prostá prevence a uvědomění si nástrah před vycestováním. Chceme-li co nejvíce snížit riziko zdravotních problémů, je nutné na to myslet již určitou dobou před cestou a celou dovolenou.
Přivydělat si z pohodlí domova nikdy nebylo jednodušší než teď. Pokud prahnete po tom, přispívat do rodinného rozpočtu něco navíc, nemusíte nutně chodit z jednoho zaměstnání do druhého, ale můžete se u oblíbeného televizního pořadu pustit do ručních prací. Možností je víc než dost.
Nadváhou nechce trpět žádná z nás, a proto mnohé ženy usilovně cvičí a snaží se ji udržet na uzdě. Jak je to ale možné, že po čtyřicítce je ten boj s váhou najednou mnohem těžší? Jak to, že ženy, které byly celý život velice hubené, aniž by o to jakkoliv usilovaly, po čtyřicítce začnou najednou nabírat kila? Co se s tělem děje a je možné něco udělat pro to, abyste žili i nadále zdravě, šťastně a netrápili se složitými dietami?
Spodní prádlo - většina z nás ho bere jako samozřejmost. A není to špatně. Jen je nutné si alespoň někdy uvědomit, že i taková maličkost ukrývající se pod oblečením se nám výraznou měrou podílí na zdravotní kondici. Například špatně zvolená podprsenka způsobuje bolesti zad a zvyšuje riziko vzniku zánětů a bulek. A kalhotky? Pokud jsou malé, nevhodného střihu nebo z nepříjemného materiálu, vede to ke vzniku vaginálních mykóz.
Modelek je po celém světe velké množství. Jejich konkurence je opravdu vysoká. Do světa reflektorů se ale dostanou jen ty nejlepší. Ovšem co to znamená nejlepší? Nejvyšší? Nejhubenější? Nejkrásnější? Nejmladší? To vše má svůj úhel pohledu. Jsou totiž modelky, jejichž kariéra skončí tak rychle, jak začala, a oproti tomu jsou i takové, které jsou stále žádané i ve věku (nebo právě proto), kdybychom si spíše řekli, že už takové povolání není zcela vhodné.
Blížila se sedmá hodina večerní a my už jsme netrpělivě čekali před televizními obrazovkami, až se ozve známá melodie a objeví se mužík s papírovou čepičkou. Večerníček je fenoménem, který si pamatujeme do dneška, zvláště některé oblíbené pohádky, které nám každý večer před spaním přinášel. Zavzpomínejte si na pohádkovou nadílku s námi.
Své zdraví můžeme potěšit různými způsoby. Můžeme začít konečně sportovat nebo se více hýbat. Můžeme si svůj jídelníček zpestřit a dodat do něj potraviny či suroviny, za které nám naše tělo poděkuje. V ideálním případě bychom měli do jídelníčku zakomponovat lněný olej, což je superpotravina výjimečná svými zdravotními benefity. Už jste slyšeli o tělu prospěšných účincích lněného oleje?

Nepřehlédněte

Problémy se zády jsou v dnešní době civilizačním onemocněním, se kterým se setkává snad každý druhý z nás. A zatímco některé jsou vrozené a získané třeba vlivem skoliózy či hyperkyfózy a dalších latinských názvosloví, jiné jsou způsobené nezdravými návyky, které každý den (mnohdy nevědomky) opakujeme. A právě takové zlozvyky ke zhoršení a ještě větším potížím jenom přispívají. Co nám nejvíce kazí záda?
Péče o sebe je v dnešní době pro mnoho lidí synonymem nákupních horeček, drahých lázeňských procedur, brunchů či kosmetiky. Stalo se to jakýmsi symbolem pro kosmetický a fitness průmysl. Mnoho lidí ale zapomíná investovat také do zcela jiné formy péče o sebe. A to do péče o své duševní a emocionální zdraví o které je rovněž třeba se starat. V tomto článku si řekneme, jak na to.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek