Pondělí , 29. 05. 2023

Maxim

Cockpit zajistí, že se vždy budete vracet do krásně vyhřátého domova! Jak to?

Můžete si nastavit také vyhřívání na chatě nebo chalupě a nikdy se vám tak už nestane, že přijedete do nepříjemné zimy. Zároveň v době nepřítomnosti můžete ušetřit náklady na topení.
Systém automatické domácnosti Cockpit
zdroj: cockpit

Cockpit je revoluční systém automatizace domácnosti, který vám umožní ovládat celou vaši domácnost na dálku a zbaví vás zbytečných starostí, které vám ubírají drahocenný čas. Cockpit je bezdrátový a jeho instalace probíhá do stávající elektroinstalace anebo pomocí bateriových čidel čím nedojde k narušení stávají domácnosti.

Kdy není Cockpit vhodný?

Není tedy vhodný jen pro nově stavěné nemovitosti, ale můžete si ho instalovat do hotového bytu, domu nebo chalupy. Výhodou je také to, že vám z libovolného místa a jedné aplikace umožňuje řídit více nemovitosti. Pod kontrolou máte nejen svůj domov, chalupu a třeba i domácnost seniorů ve vaší rodině.

Cockpit

Většina z nás nemá ráda tmu a chlad, které jsou klasické pro podzimní a zimní období. Cockpit ale zařídí, že se vždy budete vracet do domova, který bude příjemný, vyhřátý a bezpečný. Při vašem návratu se pro vás osvítí příchodová cesta a automaticky se sepne topení. Nebo si představte, že vyrazíte na chalupu a místo do vymrzlého domu přijedete do příjemně vytopené chalupy. Začátek víkendu tak okamžitě dostane jiný rozměr. Po sobotním lyžováním si můžete spustit vyhřátí sauny a po návratu si tak rovnou užívat tepla.

Oceníte i osvětlení domu

Pokud máte chalupu na samotě, určitě oceníte také osvětlení domu před vaším příjezdem. Cockpit se samozřejmě postará i o bezpečí a veškeré služby alarmu. Po narušení objektu spustí světelný i zvukový alarm a okamžitě vás informuje o místě vstupu cizí osoby. Spustí také kameru ke kontrole objektu, což vám umožňuje, abyste situaci sami vyhodnotili a případně zvolili další kroky. Odpadají tak automatické placené výjezdy bezpečnostních agentur i měsíční paušál alarmu. Záznamy kamery lze zhlédnout i zpětně.

Ovládání na dálku

Cockpit umožňuje také kontrolu a ovládání spotřebičů na dálku, dále pak kontrolu uzavření oken, dveří a vrat. To je opět skvělé pro případ, že máte chalupu, současně to ale zajistí větší bezpečnost dětem, v případě, že jsou doma samy. Rovněž ovládá i žaluzie několika možnými scénáři. Kromě bezpečnosti a pohodlí přináší Cockpit také přináší úspory, poněvadž s jeho použití lze ušetřit až 20% nákladů za energie.

K TÉMATU  Paraván v interiéru plní praktickou i dekorativní funkci. Oddělte prostor doma a udělejte si soukromí!

Cockpit je kompatibilní s řadou technologií a zařízení IoT (Internet of Things). Aplikace je zdarma pro platformu iOS i Android. Instalace systému Cockpit do bytové jednotky se nabízí již od 19 900 Kč. Cockpit je tedy široce dostupným řešením, které zajišťuje, že se investice díky úspoře energií, času i starostí rychle vrátí.

www.cockpit.cz

https://www.facebook.com/cockpitcz/?ref=br_rs

Autor: red

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Coca-cola je slazený sycený nápoj hnědé barvy, který dobyl celý svět. Kromě toho, že vám budou doktoři doporučovat ho pít jen výjimečně, se dá využít na celou škálu domácích problémů, se kterými by člověk jinak ztrácel drahocenný čas. Coca-cola je díky své "agresivitě" vyřeší rychle a jednoduše a budete nejspíš překvapeni, kde všude najde svoje uplatnění a s čím pomůže.
Ačkoli bychom to měli dělat všichni, opravdu není pravidlem, že se v každé domácnosti třídí odpad. Pokud si neosvojíme tyto správné návyky, může se stát, že často budeme vyhazovat odpadky tam, kam prostě nepatří. Ještě horší varianta je ta, že netřídíme vůbec (hanba!). Přitom je to naprosto jednoduchá disciplína. Nejtěžší je pouze začít. Do lehkého začátku vám poradíme, jak na to, abyste přispěli k lepšímu životnímu prostředí.
Když se řekne slovo “masožravky”, většina lidí si vybaví českou kultovní klasiku Adéla ještě nevečeřela. Bohužel díky tomuto filmovému snímku se většina pěstitelů obává, že je rostlina kousne. To je samozřejmě mylná domněnka, masožravky opravdu nekoušou. Jedná se naopak o krásné unikáty, které milují především děti. Možná si říkáte, že pěstování bude složité, přece jen se nejedná o typickou českou rostlinu. Jenže pěstování je naopak velice snadné.
Patrik Hartl natočí filmovou komedii podle své první knihy Prvok, Šampón, Tečka a Karel. Film ponese stejný název. Hrdinům, kteří se rozhodnou zahnat krizi čtyřicátníků plněním nesplnitelných úkolů, připravil oproti románu několik změn. Milovníky knihy tak čekají i překvapení. Jaká?
I když to tak zatím venku ne vždy vypadá, je jaro a příroda se probouzí ze zimního spánku. Právě jarní měsíce jsou ty pravé pro přípravu zahrady na nadcházející sezónu. Pokud chcete v létě sklízet ovoce a zeleninu, válet se v zelené trávě nebo se radovat z okrasných květin, něco pro to musíte udělat už teď. Podívejte se společně s námi na patero zahradních prací, kterým je dobré věnovat čas už teď.
Šikana, zejména u dětí, vyžaduje okamžitý zásah. Pokud se vaše dítě najednou rozhodne, že už nechce chodit do školy nebo že chce ukončit kroužek, měla by proběhnout diskuse. Posaďte se se svým dítětem a zeptejte se ho, co se v jeho životě děje. Mějte soucit, porozumění a péči ve svých slovech a tónu hlasu, aby se vaše dítě mohlo otevřít vám.
Face roller je oblíbený nástroj, který se využívá k péči o pleť a pokud ho ještě nemáte doma, zřejmě si klepete na čelo, jak by vám ”šudlání” kamenem po obličeji mělo vyhladit vrásky. Pojďme si proto zopakovat, co vlastně face roller je, jaké jsou jeho výhody a mýty, a především, jak s face rollerem pracovat.

Nepřehlédněte

Ať už vítáte návštěvu nebo si potřebujete po dlouhém a náročném dni v práci odpočinout, sedací souprava je to, co využijete jako první. Sedačka by měla být dominantou každého obývacího pokoje, ať je sebevíc velký či naopak sebevíc malý. Chybět by neměla ve velkých příbytcích, ani v drobných bytových jednotkách. Otázkou ale je, jak tu správnou vybrat.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek