Čtvrtek , 19. 05. 2022

Nataša

Cockpit zajistí, že se vždy budete vracet do krásně vyhřátého domova! Jak to?

Můžete si nastavit také vyhřívání na chatě nebo chalupě a nikdy se vám tak už nestane, že přijedete do nepříjemné zimy. Zároveň v době nepřítomnosti můžete ušetřit náklady na topení.
Systém automatické domácnosti Cockpit
zdroj: cockpit

Cockpit je revoluční systém automatizace domácnosti, který vám umožní ovládat celou vaši domácnost na dálku a zbaví vás zbytečných starostí, které vám ubírají drahocenný čas. Cockpit je bezdrátový a jeho instalace probíhá do stávající elektroinstalace anebo pomocí bateriových čidel čím nedojde k narušení stávají domácnosti.

Kdy není Cockpit vhodný?

Není tedy vhodný jen pro nově stavěné nemovitosti, ale můžete si ho instalovat do hotového bytu, domu nebo chalupy. Výhodou je také to, že vám z libovolného místa a jedné aplikace umožňuje řídit více nemovitosti. Pod kontrolou máte nejen svůj domov, chalupu a třeba i domácnost seniorů ve vaší rodině.

Cockpit

Většina z nás nemá ráda tmu a chlad, které jsou klasické pro podzimní a zimní období. Cockpit ale zařídí, že se vždy budete vracet do domova, který bude příjemný, vyhřátý a bezpečný. Při vašem návratu se pro vás osvítí příchodová cesta a automaticky se sepne topení. Nebo si představte, že vyrazíte na chalupu a místo do vymrzlého domu přijedete do příjemně vytopené chalupy. Začátek víkendu tak okamžitě dostane jiný rozměr. Po sobotním lyžováním si můžete spustit vyhřátí sauny a po návratu si tak rovnou užívat tepla.

Oceníte i osvětlení domu

Pokud máte chalupu na samotě, určitě oceníte také osvětlení domu před vaším příjezdem. Cockpit se samozřejmě postará i o bezpečí a veškeré služby alarmu. Po narušení objektu spustí světelný i zvukový alarm a okamžitě vás informuje o místě vstupu cizí osoby. Spustí také kameru ke kontrole objektu, což vám umožňuje, abyste situaci sami vyhodnotili a případně zvolili další kroky. Odpadají tak automatické placené výjezdy bezpečnostních agentur i měsíční paušál alarmu. Záznamy kamery lze zhlédnout i zpětně.

Ovládání na dálku

Cockpit umožňuje také kontrolu a ovládání spotřebičů na dálku, dále pak kontrolu uzavření oken, dveří a vrat. To je opět skvělé pro případ, že máte chalupu, současně to ale zajistí větší bezpečnost dětem, v případě, že jsou doma samy. Rovněž ovládá i žaluzie několika možnými scénáři. Kromě bezpečnosti a pohodlí přináší Cockpit také přináší úspory, poněvadž s jeho použití lze ušetřit až 20% nákladů za energie.

K TÉMATUZahradní fontány pro oživení vaší zahrady. Zurčení vodního pramene je příjemné jako pohlazení

Cockpit je kompatibilní s řadou technologií a zařízení IoT (Internet of Things). Aplikace je zdarma pro platformu iOS i Android. Instalace systému Cockpit do bytové jednotky se nabízí již od 19 900 Kč. Cockpit je tedy široce dostupným řešením, které zajišťuje, že se investice díky úspoře energií, času i starostí rychle vrátí.

www.cockpit.cz

https://www.facebook.com/cockpitcz/?ref=br_rs

Autor: red

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Možná jste někdy přemýšleli, zda je vůbec možné řešit vaše zdraví bez pomocí léků. Třeba jste byli doposud zvyklí navštěvovat často lékaře a možná někteří z vás užíváte prášky každý den. Co kdybych vám ale řekla, že to jde i jinak? Že je tady možnost, jak řešit své zdraví bez pomocí prášků? Jste zvědaví, jakým způsobem toho docílit? Pak pokračujte ve čtení!
Léto se rychle blíží a s ním i koupání a další radovánky. Jenže ty každoročně pro mnoho žen skončí nepříjemnými potížemi. Pálení či řezání při močení bývají jejich typickými prvními příznaky. Pokud se u vás projeví, na nic nečekejte a okamžitě jednejte. Včasný zásah vás totiž může ochránit před vzplanutím problému v plné síle a následnými recidivami v podobě opakovaných problémů močových cest. Máte-li k těmto letním potížím sklony, myslete na prevenci!
Leden je ideálním obdobím, kdy byste si měli naordinovat očistu. Zbavíte se při ní všech škodlivých látek a zároveň posílíte imunitu. Přece jen játra, a nejen ta, dostala v závěru roku pořádně zabrat. Chcete-li jim ulevit, zapojte se do soutěže o balíček doplňků stravy Naturevia, který vám pomůže při detoxikaci organizmu a navíc podpoří vaši obranyschopnost.
Téměř každý z nás se v rámci rodinných nákupů spoléhá na igelitové sáčky, které nám tak nějak ulehčují pravidelné návštěvy supermarketů. Zatímco nám v jistém ohledu pomáhají, naší přírodě jejich přítomnost zrovna dvakrát nesvědčí. A přitom to jde dost dobře i bez nich. Seznamte se s trendem, který dává sbohem igelitovým sáčkům a dopřává zelenou nákupům takzvaně bez obalu.
Chia jsou drobná černá semínka šalvěje hispánské. Ta je původem z Mexika a Guatemaly a tato semínka byla základním jídlem starověkých Aztéků a Mayů. „Chia“ je ve skutečnosti starověké mayské slovo pro sílu. Chia semínka jsou malá, plochá a oválná s lesklou a hladkou strukturou, jejichž barva je většinou černá.
Koronavirová pandemie se nakonec ukázala jako velmi plodná. I když ztroskotal nejeden byznys, v jiných aspektech života to bylo o něco pozitivnější. Vezměme si porodnost. Nových přírůstků přibylo, rodiny se rozrostly a zájem o podnikání na mateřské zesílil. Jenže nakonec se k tomuto kroku odhodlá pouze málokterá maminka. Důvodem jsou lži, které kolem tohoto způsobu podnikání kolují.  
Pohádky a romantické komedie nás již dlouho přesvědčují o tom, že ve vesmíru žije jedna jediná osoba, která je vám skutečně předurčena. Prostě ten „Pan Božský“, spřízněná duše, někdo naprosto dokonalý. Asi vás zklameme, každý terapeut by vám řekl, že je to pěkná blbost, že záleží na tom, jak se k sobě lidé chovají a ne na jakémsi předurčení.
Možná jste ve svém malém bytě naprosto spokojení a víc prostoru momentálně nepotřebujete. Proč ho ale aspoň zdánlivě trochu nezvětšit, aby nevypadal příliš stísněně? Pomocí snadných triků bude váš byt hned působit, jako kdyby měl o třetinu větší rozlohu.

Nepřehlédněte

Rok 2021 byl tím, během kterého se začala projevovat velká ekonomická krize. Mnozí se domnívali, že je dávno za námi, ale to nejhorší nás teprve čeká, a to i letos, jelikož zdražující elektřina se právě v nadcházejících měsících velkou měrou zapíše do rodinných rozpočtů. Ať už jste se dostali do situace, ve které jste museli nového dodavatele energií najít, případně jste se k tomuto kroku rozhodli dobrovolně, prozradíme vám, na co si dát pozor a jak ho vybrat.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek