Středa , 05. 10. 2022

Eliška

Cockpit zajistí, že se vždy budete vracet do krásně vyhřátého domova! Jak to?

Můžete si nastavit také vyhřívání na chatě nebo chalupě a nikdy se vám tak už nestane, že přijedete do nepříjemné zimy. Zároveň v době nepřítomnosti můžete ušetřit náklady na topení.
Systém automatické domácnosti Cockpit
zdroj: cockpit

Cockpit je revoluční systém automatizace domácnosti, který vám umožní ovládat celou vaši domácnost na dálku a zbaví vás zbytečných starostí, které vám ubírají drahocenný čas. Cockpit je bezdrátový a jeho instalace probíhá do stávající elektroinstalace anebo pomocí bateriových čidel čím nedojde k narušení stávají domácnosti.

Kdy není Cockpit vhodný?

Není tedy vhodný jen pro nově stavěné nemovitosti, ale můžete si ho instalovat do hotového bytu, domu nebo chalupy. Výhodou je také to, že vám z libovolného místa a jedné aplikace umožňuje řídit více nemovitosti. Pod kontrolou máte nejen svůj domov, chalupu a třeba i domácnost seniorů ve vaší rodině.

Cockpit

Většina z nás nemá ráda tmu a chlad, které jsou klasické pro podzimní a zimní období. Cockpit ale zařídí, že se vždy budete vracet do domova, který bude příjemný, vyhřátý a bezpečný. Při vašem návratu se pro vás osvítí příchodová cesta a automaticky se sepne topení. Nebo si představte, že vyrazíte na chalupu a místo do vymrzlého domu přijedete do příjemně vytopené chalupy. Začátek víkendu tak okamžitě dostane jiný rozměr. Po sobotním lyžováním si můžete spustit vyhřátí sauny a po návratu si tak rovnou užívat tepla.

Oceníte i osvětlení domu

Pokud máte chalupu na samotě, určitě oceníte také osvětlení domu před vaším příjezdem. Cockpit se samozřejmě postará i o bezpečí a veškeré služby alarmu. Po narušení objektu spustí světelný i zvukový alarm a okamžitě vás informuje o místě vstupu cizí osoby. Spustí také kameru ke kontrole objektu, což vám umožňuje, abyste situaci sami vyhodnotili a případně zvolili další kroky. Odpadají tak automatické placené výjezdy bezpečnostních agentur i měsíční paušál alarmu. Záznamy kamery lze zhlédnout i zpětně.

Ovládání na dálku

Cockpit umožňuje také kontrolu a ovládání spotřebičů na dálku, dále pak kontrolu uzavření oken, dveří a vrat. To je opět skvělé pro případ, že máte chalupu, současně to ale zajistí větší bezpečnost dětem, v případě, že jsou doma samy. Rovněž ovládá i žaluzie několika možnými scénáři. Kromě bezpečnosti a pohodlí přináší Cockpit také přináší úspory, poněvadž s jeho použití lze ušetřit až 20% nákladů za energie.

K TÉMATU  Jak si vytřídit šatník? 7 praktických tipů

Cockpit je kompatibilní s řadou technologií a zařízení IoT (Internet of Things). Aplikace je zdarma pro platformu iOS i Android. Instalace systému Cockpit do bytové jednotky se nabízí již od 19 900 Kč. Cockpit je tedy široce dostupným řešením, které zajišťuje, že se investice díky úspoře energií, času i starostí rychle vrátí.

www.cockpit.cz

https://www.facebook.com/cockpitcz/?ref=br_rs

Autor: red

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Taky už vám tohle období přijde zdlouhavé? Cítíte se stále více unavení a bez elánu. Počítáte dny za dnem a doufáte, že se svět vrátí už brzy zpět do starých kolejí. Jenže to stále nepřichází... Co tedy dělat v této době, abyste se cítili lépe? Abyste neprožívali stres, strach, úzkosti, únavu a taky nudu? V dnešním článku vám to prozradím, tak pokračujte ve čtení, abyste si i vy mohli karanténu více užívat!
Líčení je prostě zábava. Navíc kočičí oči patří mezi evergreen, co nikdy nevyjde z módy. Pro dnešek jsme si pro vás připravili jednoduché triky, se kterými zvládnete líčení kočičích očí naprosto bez problémů. Kdy si uděláte svou chvilku pro sebe a vyzkoušíte si, jak budete vypadat jako skutečná sexy šelma? Jdeme na to!
Během panující pandemie koronaviru se společnost Netflix mohla radovat snad každý den. Každý den jí totiž narůstalo množství diváků, kteří nevěděli, jak jinak si zkrátit čas než dobrým filmovým snímkem či seriálovým hitem. Popularita streamovací služby neutichla ani v okamžiku, kdy se lidé navrátili do svých zaměstnání. Naopak trend značně sílil, a to i díky novinkám, které Netflix neustále přináší.
Na naši psychiku je toho prostě někdy moc: Práce, starost o rodinu, výchova dětí, péče o domácnost, do toho musíme mnohdy řešit osobní krize a krize ve vztahu. Není tedy divu, že občas už nemůžeme dál, cítíme se unavení a nejdou nám věci tak, jak bychom si představovali. Můžeme si občas myslet, že jsme jen líní, znechucení, a za to se i občas stydíme.
Rozvod je záležitostí každého druhého manželství. Toto uvádějí statistiky - a bohužel je to pravda. Čím to je? Možná spolu lidé málo komunikují, nejsou ochotni přijímat kompromisy. Ten kompromis by však měl být prvotním zejména v případě, kdy z manželství vzešly děti.
Mnoho z nás trpí nějakou vadou zraku, nejčastěji se však jedná o krátkozrakost či dalekozrakost, tudíž je korekce zraku pro mnoho lidí téma, které musejí řešit. Co je však lepší – brýle nebo kontaktní čočky?

Nepřehlédněte

Období, kterým nyní procházíme, je složité. A asi bychom se shodly na tom, že pro všechny. Staří lidé jsou samotní, mladí lidé musí řešit péči o děti a jejich výuku. Hodně domácností se potýká s nedostatkem peněz. Někteří se potýkají se špatným zdravotním stavem. Věřte ale, že bude líp, a je potřeba si udržet, alespoň někdy, dobrou náladu. Tak si dejme nějaké super české komedie!
Všichni jsme někdy v životě emocionálně vyčerpaní. Je normální zažít předávkování jednou nebo druhou emocí a vypořádat se s jejich těžkostí a bojem. A pouze prostřednictvím této zkušenosti můžeme skutečně vidět krásu života. Ale když se emoční vyčerpání promění v neustálý zážitek negativních emocí, už to není zdravé.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek