Úterý , 04. 10. 2022

František

Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 15. 10. do 19. 10. 2018. Najděte si čas jen pro sebe!

Kdy je vhodné si dopřát si saunu kdy se vyplatí ulevit chodidlům? Horoskop krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové vám napoví, co byste měly očekávat, a čemu se tento týden raději vyhnout.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Pondělí 15.10. 2018

Nenaleťte chvastounům

Nedejte na první dojem, zejména se mějte na pozoru před lidmi, kteří se okamžitě stanou středem pozornosti! Vzhledem k fázi Měsíce se totiž mnozí jedinci budou chlubit cizím peřím, například zajímavými, ale vymyšlenými historkami, mnohdy i smyšleným životopisem!

Myslete trochu na sebe a dopřejte si odměnu

Zaměřte se na sebe, protože horoskop je ideální pro kompletní změnu imagy, počínaje líčením a konče účesem a barvy vlasů. V pozdním odpoledni byste si měly zajít na masáž, protože bude mít dvojnásobný uvolňující a relaxační účinek než v jiné dny.

Pokud se chystáte něco rozetnout…

Nejste-li spokojené ve vztahu a už máte pomyslně sbalené kufry, čas během stmívání je ideální na oznámení rozchodu vaší druhé polovičce. Obejde se to bez emočních výbuchů.

Očistný rituál před spaním

Večer je ideální k očistným rituálům pomocí ohně. Napište na papírek vše co vás sužuje, stresuje a v životě nevyhovuje. Poté zapalte černou svíčku, která pohlcuje negativní energii, dokonce se o ní v literatuře píše, že od člověka odhání negativně naladěné a zlé jedince… V plamínku papírek zapalte, položte ho na nehořlavý povrch a nechte shořet na popel. Zítra se hned po probuzení budete cítit jako mýtický pták Fénix, který povstal z popela!

Úterý 16.10. 2018

Za volantem pozor

Ráno i v dopoledních hodinách buďte opatrné při řízení auta i pěší chůzi. Dají se totiž předjímat nehody!

V práci se nenechte rozhodit

Den je ideální pro start dlouhodobých, zejména kreativních projektů, stejně tak studia. V zaměstnání v klidu vyslechněte kritiku. V žádném případě se vás kolegové nebo nadřízení nebudou snažit potopit, ale naopak ulehčit a usnadnit vám práci.

Čas na saunu

Protože byste si měly prohřát kostru, odpoledne zamiřte do infrasauny, suché teplo totiž prospívá kloubům. Maximální účinek budou mít i zábaly. Když nebudete mít takovou možnost, doma si kolena a lokty prohřejte elektrickou dečkou.

Čaj pro dobrý spánek

Protože v podvečer nastane fáze Měsíce, při které obvykle dochází k poklesu hladiny serotoninu, což vyvolává „blbou“ a hádavou náladu, ale také poruchy spánku, popíjejte během soumraku čaj z rozchodnice růžové. Obsahuje látky, které vás naladí na pozitivní frekvenci, dokonce vám posílí imunitu, a v neposlední řadě povzbudí vaše hormony, takže se svou drahou polovičkou budete řádit v posteli dlouho do noci….

K TÉMATU  Raci jsou oddaní lidé, kteří své blízké budou bránit za každou cenu

Středa 17.10. 2018

Nápady mají zelenou

V práci mluvte nahlas o svých nápadech a ve volném čase dejte zelenou vrozeným talentům. Spontánním chováním totiž zrealizujete nebo získáte, po čem v duchu již dlouho toužíte! Což může být lepší postavení ve firmě, ale je také možné, že vám bude nabídnuto zpeněžit svůj talent, což u mnohých z vás může dokonce znamenat start umělecké dráhy!

Ulevte si od dlouhého sezení

Zejména když máte sedavé zaměstnání, po příchodu domů si lehněte na záda, zvedněte nohy a střídavě propínejte špičky, poté napodobujte jízdu na kole. Prospěje to vašim lýtkům, cévám, rozpohybujete krevní i lymfatický oběh.

Zbavte se duševní nepohody!

Protože večerní fáze Měsíce je vhodná k odstranění psychyckých bloků, jakmile u vás doma nastane klid, zapalte zelenou svíci, a velmi pomalu nad plamínkem přejiždějte rukou. Začněte od dlaně a poté nad ním vždy několik sekund podržte postupně každý prst. To opakujte poté i s pravou rukou. Poté byste měly nad plamínkem dělat jakoby kruhy, opět nejdřív levou rukou a poté pravou. Měl by jich být lichý počet. Tento rituál kromě odstranění duševní nepohody dle magické tradice přináší štěstí, urychluje uzdravení a v neposlední řadě zvyšuje plodnost!

Čtvrtek 18.10. 2018

Buďte vstřícné a milé

Zdvořilost vám dnes otevře pomyslné dveře i do srdcí lidí, kteří vás v oblibě nemají. I to je důvod, proč byste se měly pustit do řešení případných problémů, protože si doslova omotáte okolo prstu kolegy i členy rodiny!

Kadeřnice právě dnes

Plánujete-li změnu barvy vlasů, zejména světlé na tmavé, nebo potřebujete zamaskovat počáteční šediny, zamiřte k holiči, s výsledkem budete spokojené.

Ulevte svým nohám!

Po návratu z práce odpočívejte alespoň dvacet minut s nohama výš, než máte srdce, a poté si promasírujte hnětením směrem nahoru nárty, kotníky a lýtka. Máte-li vystouplé žíly, jemným poklepem si tyto místa ošetřete kaštanovým mlékem.

K TÉMATU  Zpátky do plavek bez jojo efektu. Jak dosáhnout zdravého a trvalého úbytku váhy? Vyhněte se zkratkám a držte se zdravých zásad

Večer je čas na zklidnění meditací

Večer bude probíhat jediná lunární fáze tohoto měsíce, která bude svým způsobem magická. Umožní vám totiž vzpomenout si na minulé životy, navštívit místa kde jste „kdysi“ žili, a dokonce vám poskytne pohled do budoucích inkarnací. Tak si přidejte do aromalampy olej nebo vosk s vůní pačuly, kadidla, pryskyřice, nebo si zapalte tyčinky s vůní posvátné bazalky, zavřete oči a meditujte.

Pátek 19.10. 2018

Je sice pátek, ale s lenošením počkejte na víkend

Poslední pracovní den byste neměly prolelkovat! Je totiž vhodný ke schůzkám i jednáním s důležitými a vlivnými lidmi, úspěšné budete i na úřadech! Luna ve Vodnáři je také ideální k samovzdělávání, zejména když se bude týkat nových technologií.

Příliš vysoké podpatky nechte doma!

Zvolit byste dnes měli boty na podpatku vysokém maximálně 5. cm. Při dlouhém sezení občas nenápadně zvedněte nohy a kružte chodidly v kotnících, podupávejte si a kolébejte chodidly z paty na špičku, tím podpoříte cirkulaci krve. Zejména těhotné by neměly zvedat těžké předměty!

Se saunou počkejte na jindy

Protože by vám mohly popraskat cévky, pokožku nevytavujte extrémním teplotním změnám, nehodná je proto infrasauna, neměly byste si ani napařovat obličej.

Večerní zklidnění aromaterapií

Po setmění byste se měli zklidnit pomocí aromaterapie. Vhodné budou vůně grapefruitu, bergamotu a zázvoru. Žijete-li ve starém domě, v místnosti ve kterých máte divný pocit, zapalte kadidlovou tyčinku. O kadidlu se totiž traduje, že čistí auru, chrání lidi před negativními energiemi, které z prostoru doslova vyžene. Má ale také antibakteriální účinky, takže vyčistí potažmo dezinfikuje vzduch, což je účinná ochrana před alergií, stejně tak nemocemi, které se šíří kapénkou.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Taky už vám tohle období přijde zdlouhavé? Cítíte se stále více unavení a bez elánu. Počítáte dny za dnem a doufáte, že se svět vrátí už brzy zpět do starých kolejí. Jenže to stále nepřichází... Co tedy dělat v této době, abyste se cítili lépe? Abyste neprožívali stres, strach, úzkosti, únavu a taky nudu? V dnešním článku vám to prozradím, tak pokračujte ve čtení, abyste si i vy mohli karanténu více užívat!
Napájecí zdroj je elektronické zařízení, které v rámci daného výkonu přeměňuje jeden typ elektřiny (nejčastěji střídavé síťové napětí) na jiný (nejčastěji stejnosměrné napětí). Každý zdroj je definován třemi základními parametry charakterizujícími napěťové úrovně a výkony. Jeho úkolem je dodat potřebnou elektrickou energii.
Blíží se váš svatební den? Ten je třeba chystat už od chvíle, kdy řeknete při zásnubách své “ano”. Ta nejkrásnější místa na svatbu jsou totiž brzy rezervována. Teprve po rezervaci termínu a místa přichází čas na tvorbu svatebních oznámení. Kdy je poslat a na co si dát pozor?
Single Vánoce. Také máte pocit, že o Vánocích jsou singles něco jako zvláštní druh? Všichni kolem mají pocit, že vás musí začlenit do společného veselí. Zvláště citlivý je Štědrý den. Ovšem ne vždy musí být taková snaha příjemná. Jak to přečkat se ctí a užít si to?
Být krásná v každém okamžiku. To je jeden ze základních nároků, které moderní společnost klade na ženy. Obvykle jde o požadavek nejdůležitější a v mnoha situacích dokonce jediný. S váhou, drobnými potížemi pokožky nebo stylem oblékání sice mohou příslušnice něžného pohlaví něco dělat, chtějí-li, ale existují i estetické nedostatky, s nimiž se život mění v peklo.
Navodí příjemnou atmosféru, zahalí domov do úžasné vůně a podpoří relaxaci. Nejen taková kouzla svede aromaterapie, která se stala nedílnou součástí všech milovníků nádherných vůní. Láká aromaterapie i vás? Mrkněte se na pár podrobností, které vás zasvětí do tajů všech jejích podmanivých benefitů.

Nepřehlédněte

Dámy, máte v plánu se svými kamarádkami prožít opravdu skvělou dámskou jízdu? I když jsou kavárny i restaurace otevřeny, neznamená to, že musíte nutně utrácet. Stále se ještě můžete uchýlit do pohodlí domovů a podívat se na nějaké skvělé romantické (a nejen romantické) seriály, které vás doslova vtáhnou do děje.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek