Čtvrtek , 19. 05. 2022

Nataša

Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 15. 10. do 19. 10. 2018. Najděte si čas jen pro sebe!

Kdy je vhodné si dopřát si saunu kdy se vyplatí ulevit chodidlům? Horoskop krásy a duševního zdraví od astroložky Nadi Šmídové vám napoví, co byste měly očekávat, a čemu se tento týden raději vyhnout.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Pondělí 15.10. 2018

Nenaleťte chvastounům

Nedejte na první dojem, zejména se mějte na pozoru před lidmi, kteří se okamžitě stanou středem pozornosti! Vzhledem k fázi Měsíce se totiž mnozí jedinci budou chlubit cizím peřím, například zajímavými, ale vymyšlenými historkami, mnohdy i smyšleným životopisem!

Myslete trochu na sebe a dopřejte si odměnu

Zaměřte se na sebe, protože horoskop je ideální pro kompletní změnu imagy, počínaje líčením a konče účesem a barvy vlasů. V pozdním odpoledni byste si měly zajít na masáž, protože bude mít dvojnásobný uvolňující a relaxační účinek než v jiné dny.

Pokud se chystáte něco rozetnout…

Nejste-li spokojené ve vztahu a už máte pomyslně sbalené kufry, čas během stmívání je ideální na oznámení rozchodu vaší druhé polovičce. Obejde se to bez emočních výbuchů.

Očistný rituál před spaním

Večer je ideální k očistným rituálům pomocí ohně. Napište na papírek vše co vás sužuje, stresuje a v životě nevyhovuje. Poté zapalte černou svíčku, která pohlcuje negativní energii, dokonce se o ní v literatuře píše, že od člověka odhání negativně naladěné a zlé jedince… V plamínku papírek zapalte, položte ho na nehořlavý povrch a nechte shořet na popel. Zítra se hned po probuzení budete cítit jako mýtický pták Fénix, který povstal z popela!

Úterý 16.10. 2018

Za volantem pozor

Ráno i v dopoledních hodinách buďte opatrné při řízení auta i pěší chůzi. Dají se totiž předjímat nehody!

V práci se nenechte rozhodit

Den je ideální pro start dlouhodobých, zejména kreativních projektů, stejně tak studia. V zaměstnání v klidu vyslechněte kritiku. V žádném případě se vás kolegové nebo nadřízení nebudou snažit potopit, ale naopak ulehčit a usnadnit vám práci.

Čas na saunu

Protože byste si měly prohřát kostru, odpoledne zamiřte do infrasauny, suché teplo totiž prospívá kloubům. Maximální účinek budou mít i zábaly. Když nebudete mít takovou možnost, doma si kolena a lokty prohřejte elektrickou dečkou.

Čaj pro dobrý spánek

Protože v podvečer nastane fáze Měsíce, při které obvykle dochází k poklesu hladiny serotoninu, což vyvolává „blbou“ a hádavou náladu, ale také poruchy spánku, popíjejte během soumraku čaj z rozchodnice růžové. Obsahuje látky, které vás naladí na pozitivní frekvenci, dokonce vám posílí imunitu, a v neposlední řadě povzbudí vaše hormony, takže se svou drahou polovičkou budete řádit v posteli dlouho do noci….

K TÉMATUHoroskop krásy a duševního zdraví na víkend 29. - 30. 12. 2018. Vyvarujte se hádek s okolím a pozor na případné pokušení!

Středa 17.10. 2018

Nápady mají zelenou

V práci mluvte nahlas o svých nápadech a ve volném čase dejte zelenou vrozeným talentům. Spontánním chováním totiž zrealizujete nebo získáte, po čem v duchu již dlouho toužíte! Což může být lepší postavení ve firmě, ale je také možné, že vám bude nabídnuto zpeněžit svůj talent, což u mnohých z vás může dokonce znamenat start umělecké dráhy!

Ulevte si od dlouhého sezení

Zejména když máte sedavé zaměstnání, po příchodu domů si lehněte na záda, zvedněte nohy a střídavě propínejte špičky, poté napodobujte jízdu na kole. Prospěje to vašim lýtkům, cévám, rozpohybujete krevní i lymfatický oběh.

Zbavte se duševní nepohody!

Protože večerní fáze Měsíce je vhodná k odstranění psychyckých bloků, jakmile u vás doma nastane klid, zapalte zelenou svíci, a velmi pomalu nad plamínkem přejiždějte rukou. Začněte od dlaně a poté nad ním vždy několik sekund podržte postupně každý prst. To opakujte poté i s pravou rukou. Poté byste měly nad plamínkem dělat jakoby kruhy, opět nejdřív levou rukou a poté pravou. Měl by jich být lichý počet. Tento rituál kromě odstranění duševní nepohody dle magické tradice přináší štěstí, urychluje uzdravení a v neposlední řadě zvyšuje plodnost!

Čtvrtek 18.10. 2018

Buďte vstřícné a milé

Zdvořilost vám dnes otevře pomyslné dveře i do srdcí lidí, kteří vás v oblibě nemají. I to je důvod, proč byste se měly pustit do řešení případných problémů, protože si doslova omotáte okolo prstu kolegy i členy rodiny!

Kadeřnice právě dnes

Plánujete-li změnu barvy vlasů, zejména světlé na tmavé, nebo potřebujete zamaskovat počáteční šediny, zamiřte k holiči, s výsledkem budete spokojené.

Ulevte svým nohám!

Po návratu z práce odpočívejte alespoň dvacet minut s nohama výš, než máte srdce, a poté si promasírujte hnětením směrem nahoru nárty, kotníky a lýtka. Máte-li vystouplé žíly, jemným poklepem si tyto místa ošetřete kaštanovým mlékem.

K TÉMATUPosilte svůj imunitní systém. Střídání počasí a teplot je pro něj největší zkouška

Večer je čas na zklidnění meditací

Večer bude probíhat jediná lunární fáze tohoto měsíce, která bude svým způsobem magická. Umožní vám totiž vzpomenout si na minulé životy, navštívit místa kde jste „kdysi“ žili, a dokonce vám poskytne pohled do budoucích inkarnací. Tak si přidejte do aromalampy olej nebo vosk s vůní pačuly, kadidla, pryskyřice, nebo si zapalte tyčinky s vůní posvátné bazalky, zavřete oči a meditujte.

Pátek 19.10. 2018

Je sice pátek, ale s lenošením počkejte na víkend

Poslední pracovní den byste neměly prolelkovat! Je totiž vhodný ke schůzkám i jednáním s důležitými a vlivnými lidmi, úspěšné budete i na úřadech! Luna ve Vodnáři je také ideální k samovzdělávání, zejména když se bude týkat nových technologií.

Příliš vysoké podpatky nechte doma!

Zvolit byste dnes měli boty na podpatku vysokém maximálně 5. cm. Při dlouhém sezení občas nenápadně zvedněte nohy a kružte chodidly v kotnících, podupávejte si a kolébejte chodidly z paty na špičku, tím podpoříte cirkulaci krve. Zejména těhotné by neměly zvedat těžké předměty!

Se saunou počkejte na jindy

Protože by vám mohly popraskat cévky, pokožku nevytavujte extrémním teplotním změnám, nehodná je proto infrasauna, neměly byste si ani napařovat obličej.

Večerní zklidnění aromaterapií

Po setmění byste se měli zklidnit pomocí aromaterapie. Vhodné budou vůně grapefruitu, bergamotu a zázvoru. Žijete-li ve starém domě, v místnosti ve kterých máte divný pocit, zapalte kadidlovou tyčinku. O kadidlu se totiž traduje, že čistí auru, chrání lidi před negativními energiemi, které z prostoru doslova vyžene. Má ale také antibakteriální účinky, takže vyčistí potažmo dezinfikuje vzduch, což je účinná ochrana před alergií, stejně tak nemocemi, které se šíří kapénkou.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Chodníky a cestičky jsou oblíbenou součástí našich zahrad. Mohou být funkční a bezpečné, ale jejich úloha je také samozřejmě okrasná. Ze štěrku, z kamene nebo ze dřeva, na své zahradě si můžete naplánovat a vytvořit svůj vlastní originální chodníček. Výsledek potom působí pěkně útulně a kouzelně, jak se můžete přesvědčit v naší galerii. Nechte se inspirovat!
Člověku to nedá, aby si toho nevšiml – je to tu už od začátku října, kdy se v obchodech objevuje první vánoční výzdoba, prohnaně proložená figurkami Mikulášů, čertů a andělů. V trafice se začínají objevovat svépomocné kuchařské časopisy, ze kterých se na člověka smějí pusinky, úly a kuličky, a než se nadějeme, máme tady plný frontální útok na peněženku a první signální soustavu. A co uděláme?
Součástí našeho vzhledu je samozřejmě i chrup. Když se na někoho usmějeme, někoho tím ohromíme, jiného zastrašíme. Abychom se těšili jen z té první reakce, měli bychom se o své zuby řádně starat, ať předejdeme nejen žloutnutí, ale také vypadaným zubům nebo kazům, které jen ničí náš zářivý úsměv.
Své zdraví můžeme potěšit různými způsoby. Můžeme začít konečně sportovat nebo se více hýbat. Můžeme si svůj jídelníček zpestřit a dodat do něj potraviny či suroviny, za které nám naše tělo poděkuje. V ideálním případě bychom měli do jídelníčku zakomponovat lněný olej, což je superpotravina výjimečná svými zdravotními benefity. Už jste slyšeli o tělu prospěšných účincích lněného oleje?

Nepřehlédněte

Že vám někdo řekl, že čokoláda škodí, kazí se po ní zuby a tloustne se kvůli ní? Onen dotyčný určitě nemluvil o kvalitní čokoládě s vysokým procentem kakaa. Taková čokoláda totiž naopak tělu prospívá. Že vám někdo řekl, že čokoláda škodí, kazí se po ní zuby a tloustne se kvůli ní? Onen dotyčný určitě nemluvil o kvalitní čokoládě s vysokým procentem kakaa. Taková čokoláda totiž naopak tělu prospívá.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek