Domů » Krása a móda » Jaké holínky si vybrat? Vysoké nebo nízké?
Krása a móda Reklama

Jaké holínky si vybrat? Vysoké nebo nízké?

holínky
Hledáte-li kvalitní nepromokavé boty, které využijete zejména v nepříznivých dešťových podmínkách, zkuste se poohlédnout po stylových dámských holínkách. Na trhu jsou vysoké i nízké typy holínek, které nejsou pouze funkčním doplňkem, ale také vysoce módním prvkem našeho outfitu. Na následujících řádcích se tak dočtete, co všechno by bylo dobré vzít v potaz, než si nové dámské holínky zakoupíte.

Jaké výhody přináší vysoké a jaké nízké holínky?

V dnešní době máme tu výhodu, že si můžeme vybírat z nejrůznějších typů módních holínek. Dámské holínky tak už nepatří jen na zahradu, ale také do města či do parku. Skvěle nás ochrání před deštěm a navíc doladí náš outfit do chladného počasí. Vysoké holínky mají tu výhodu, že nás skvěle zahřejí, a zároveň s nimi můžeme šlápnout i do nějaké té kaluže a nemusíme se bát, že se zablátíme. Můžeme je nazout k legínám či k upnutým džínům, ale i k šatům a sukním.

Velmi elegantně působí, sladíme-li holínky do stejné nebo podobné barvy, jako mají naše ostatní doplňky. Nízké holínky mají tu výhodu, že se rychle nazouvají. Ženy a dívky k nim často nosí i kalhoty s rozšířenou nohavicí, které do nich jen zlehka zastrčí. Látka se tak nepokrčí a pěkně fixuje nohu v botě. Nízké holínky mohou disponovat i elastickým prvkem. Ten dodá botám šmrnc, na druhou stranu jsou takto řešené boty méně odolné proti nepříznivému počasí. Hodí se tak spíše do menšího deštíku, než do velké průtrže mračen. Chcete-li si vybírat z širokého sortimentu kvalitních dámských holínek, nakoukněte i do obchodů CCC. Určitě nebudete zklamané. 

holínky

Jaké barvy, motivy a vzory holínek budou v letošní sezóně v kurzu?

V letošní sezóně jsou v módě zejména pastelové a přírodní odstíny barev. Velké oblibě se tak těší oříškové, krémové a pistáciové modely dámských holínek a v kurzu je i tělová či pudrová barva. Letos ale nešlápnete vedle ani s černými a bílými holínkami. Ty mají tu výhodu, že je mohou ženy a dívky kombinovat s jakkoli barevným oblečením. Pro milovnice extravagantních modelů jsou k dispozici trendy rudé holínky, a chcete-li se odvázat, můžete si koupit také se zvířecími motivy. Ty jsou letos opravdovým hitem.

Kvalitní a neotřelé dámské holínky se zvířecím motivem můžete zakoupit i na přehledných webových stránkách prodejce CCC. Zde si jistě vybere každá z vás. Nezapomeňte však na pravidlo, že méně znamená mnohdy více. K jednobarevným holínkám tak můžete zvolit pestrobarevné oblečení nebo oblečení se vzory a motivy. Naopak k pestrobarevným holínkám či k holínkám se vzory a motivy raději volte decentní jednobarevné oblečení. Váš outfit do deště tak bude dokonalý!         

Z jakého materiálu je dobré vybírat holínky?

Holínky můžeme vybírat z nejrůznějších materiálů. V zásadě však základ boty tvoří kvalitní guma, pěna a plast. Na trhu jsou i stylové holínky, které v sobě mají zabudovaný elastický prvek. Tyto holínky jsou pak ale o kapku náročnější na péči. Na druhou stranu jsou zase o to více elegantní a ženy je s oblibou nazouvají i k šatům a sukním. Díky nim lze vyčarovat neodolatelný a stylový outfit na sváteční příležitost během deštivého počasí. Sucho a teplo zajištěno! Hledáte-li kvalitní dámské holínky s elastickým prvkem, zkuste se kouknout i do obchodů CCC. Najdete zde široký výběr holínek v nejrůznějším barevném provedení.      

Redakce DámskáLiga.cz

Napište komentář

Klikněte pro napsání komentáře