Sobota , 08. 10. 2022

Justýna

Jaké holínky si vybrat? Vysoké nebo nízké?

Hledáte-li kvalitní nepromokavé boty, které využijete zejména v nepříznivých dešťových podmínkách, zkuste se poohlédnout po stylových dámských holínkách. Na trhu jsou vysoké i nízké typy holínek, které nejsou pouze funkčním doplňkem, ale také vysoce módním prvkem našeho outfitu. Na následujících řádcích se tak dočtete, co všechno by bylo dobré vzít v potaz, než si nové dámské holínky zakoupíte.

Jaké výhody přináší vysoké a jaké nízké holínky?

V dnešní době máme tu výhodu, že si můžeme vybírat z nejrůznějších typů módních holínek. Dámské holínky tak už nepatří jen na zahradu, ale také do města či do parku. Skvěle nás ochrání před deštěm a navíc doladí náš outfit do chladného počasí. Vysoké holínky mají tu výhodu, že nás skvěle zahřejí, a zároveň s nimi můžeme šlápnout i do nějaké té kaluže a nemusíme se bát, že se zablátíme. Můžeme je nazout k legínám či k upnutým džínům, ale i k šatům a sukním.

Velmi elegantně působí, sladíme-li holínky do stejné nebo podobné barvy, jako mají naše ostatní doplňky. Nízké holínky mají tu výhodu, že se rychle nazouvají. Ženy a dívky k nim často nosí i kalhoty s rozšířenou nohavicí, které do nich jen zlehka zastrčí. Látka se tak nepokrčí a pěkně fixuje nohu v botě. Nízké holínky mohou disponovat i elastickým prvkem. Ten dodá botám šmrnc, na druhou stranu jsou takto řešené boty méně odolné proti nepříznivému počasí. Hodí se tak spíše do menšího deštíku, než do velké průtrže mračen. Chcete-li si vybírat z širokého sortimentu kvalitních dámských holínek, nakoukněte i do obchodů CCC. Určitě nebudete zklamané. 

holínky

Jaké barvy, motivy a vzory holínek budou v letošní sezóně v kurzu?

V letošní sezóně jsou v módě zejména pastelové a přírodní odstíny barev. Velké oblibě se tak těší oříškové, krémové a pistáciové modely dámských holínek a v kurzu je i tělová či pudrová barva. Letos ale nešlápnete vedle ani s černými a bílými holínkami. Ty mají tu výhodu, že je mohou ženy a dívky kombinovat s jakkoli barevným oblečením. Pro milovnice extravagantních modelů jsou k dispozici trendy rudé holínky, a chcete-li se odvázat, můžete si koupit také se zvířecími motivy. Ty jsou letos opravdovým hitem.

K TÉMATU  Trendy v optice roku 2019. Správné brýle vylepší váš outfit a podtrhnou vaši osobnost

Kvalitní a neotřelé dámské holínky se zvířecím motivem můžete zakoupit i na přehledných webových stránkách prodejce CCC. Zde si jistě vybere každá z vás. Nezapomeňte však na pravidlo, že méně znamená mnohdy více. K jednobarevným holínkám tak můžete zvolit pestrobarevné oblečení nebo oblečení se vzory a motivy. Naopak k pestrobarevným holínkám či k holínkám se vzory a motivy raději volte decentní jednobarevné oblečení. Váš outfit do deště tak bude dokonalý!         

Z jakého materiálu je dobré vybírat holínky?

Holínky můžeme vybírat z nejrůznějších materiálů. V zásadě však základ boty tvoří kvalitní guma, pěna a plast. Na trhu jsou i stylové holínky, které v sobě mají zabudovaný elastický prvek. Tyto holínky jsou pak ale o kapku náročnější na péči. Na druhou stranu jsou zase o to více elegantní a ženy je s oblibou nazouvají i k šatům a sukním. Díky nim lze vyčarovat neodolatelný a stylový outfit na sváteční příležitost během deštivého počasí. Sucho a teplo zajištěno! Hledáte-li kvalitní dámské holínky s elastickým prvkem, zkuste se kouknout i do obchodů CCC. Najdete zde široký výběr holínek v nejrůznějším barevném provedení.      

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Máte za sebou složité vztahové patálie s muži? V tom případě se někdy může stát, že na ně na nějakou dobu doslova zanevřete. Zkrátka a dobře už si nepřejete žádné další potíže, a tak se mužskému pokolení snažíte co nejvíce vyhýbat. Někdy se tak může stát, že z nedostatku fyzické lásky zatoužíte po ženě. Není na tom nic špatného a zkušenosti se stejným pohlavím uvádí v anonymních průzkumech celé řady žen i mužů.
Martin Chodúr si po dvouleté usilovné práci splnil velký sen – natočil desku s šedesátičlennou Janáčkovou filharmonií Ostrava v čele s dirigentem Markem Prášilem. Na albu se podílel textově i aranžérsky, a společně s dramaturgem Janem Adamem sestavili čtrnáct vánočních písní a koled. Album pojmenovali podle titulní písně Hallelujah.
Lidé dávají na první dojem. Pokud není zrovna dobrý, automaticky člověka přesouvají do škatulky - s ním se bavit nechci. Velkou měrou se na dobrém prvním dojmu podílí i náš úsměv. Pokud jsou zuby plné kazů, druhého to spíše jenom odpudí. Ano, stáváme se možná trochu povrchními, ale většinou za zkaženými zuby stojí nedostatečná dentální hygiena a to o člověku něco naznačuje.
Že se nedá módou a módními trendy bojovat proti „blbé“ náladě? Ale dá! Důkazem jsou aktuální trendy na rok 2021, které se na symboliku naděje, síly a vytrvalosti soustředí nejen v barvách, vybavení domácnosti, ale také ve stylu oblékání, účesů a samozřejmě i líčení. Pojďme se na jednotlivé trendy tohoto roku podívat právě optikou nálady a symboliky. Uvidíte, že letos bude čím zahánět chmury!
Také někdy nerozumíte tomu, kde se ve vás vzaly negativní pocity? Jak je možné, že se najednou cítíte špatně a podrážděně? Co kdybych vám prozradila, že za to může dokonce i to, co jíte! Možná je to pro vás novinka. Každopádně pojďme si o tom povědět více. V tomto článku pochopíte, jak je to vůbec možné a jak to můžete změnit k lepšímu. Takže určitě pokračujte ve čtení, aby vaše nálada byla už jen lepší a lepší!
Vietnam je turisty hojně navštěvovaný, a to zcela zaslouženě. Je to nádherná země s přátelskými lidmi, krásnou přírodou, zajímavou faunou a flórou, architekturou, historií i jídlem. Po Vietnamu můžete klidně cestovat týdny, nebo dokonce měsíce, a stále vám zůstanou neprozkoumaná místa. Co navštívit ze všeho nejdříve?

Nepřehlédněte

V současné době chtějí být všichni ekologičtí. Dbají na životní prostředí a snaží se neplýtvat jídlem či třídit odpad. Dokonce se správně nakládá i s bioodpadem. A s tím se spojí kompostování. Pokud zvažujete pořízení kompostéru na zahradu nebo kompostéru do interiéru, nabízí se otázka, jak správně kompostovat a čemu se vyvarovat? Kompostování je sice hitem, na druhou stranu se to musí umět.
Pořídit si psa je velký krok, který by si měl každý z nás minimálně dvakrát promyslet. Pes vyžaduje spoustu pozornosti, péče – a to je mnohdy finančně náročné. Pokud i přes to všechno do své rodiny chcete přivítat čtyřnohého mazlíka, vzhůru do toho. S jeho výběrem vám rádi pomůžeme.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek