Čtvrtek , 23. 03. 2023

Ivona

Bláznivý Aladin, animák Tajný život mazlíčků 2 nebo Psí poslání 2. Vyrazte s dětmi do kina

Vezměte děti do kina a schovejte se před dotěrným vedrem v sále. Tajný život mazlíčků 2 je animák od tvůrců filmů Já, padouch. Psí poslání 2 zaútočí na emoce a bláznivý Aladin je ztřeštěnou jízdou od Disneyho, kterou způsobí hlavně kouzelný Džin.
Aladin, Tajný život mazlíčků 2 nebo Psí poslání 2
zdroj: facebook

29. 06. 2019

29. 06. 2019

Aladin se vrací v hrané podobě

Aladin je klasickou pohádkou z dílny Walt Disney. Zábavní gigant už nějakou dobu přetáčí svoje animované klasiky do hrané podoby, a postupně se má dostat na všechny. Popelka, Kniha džunglí, Kráska a zvíře i Dumbo – a blíží se Lví král. Aladin je tak trochu ztřeštěná akce, která nebude úplně pro ty nejmenší, rozhodně ale cílí na děti. O bláznivé kousky se stará hlavně modrý džin, kterého zahrál Will Smith. Příběh je jinak dobře známý. Zlodějíček Aladin nalezne kouzelnou lampu, a stává se tak pánem bytosti, která v ní přebývá a svému majiteli dokáže plnit přání. Džin je skvělý parťák, kterého se prostě vyplatí mít na své straně. Nesmí chybět ani princezna Jasmína, o jejíž srdce se hlavní hrdina uchází. To ale nebude pro kluka z ulice tak jednoduché. Samozřejmostí je potom jedna z nejdůležitějších pomůcek, která vyřeší problém s cestováním, létající koberec.

Chlupatí mazlíčci mají vlastní životy

Teriér Max se vrací se svými trablemi. Jeho panička si do domu nastěhovala neznámého chlapíka. Začalo jí pak tloustnou břicho a zničehonic se vrátila s miminem. Max má potřebu ho chránit, ale začíná z toho mít nervy na pochodu. Veterinář mu doporučí pobyt na venkově, kam se celá rodina vydá. Vrací se také jeho kamarádi z řad mazlíčků z prvního dílu, a všichni se dostávají do potíží, které jim Max pomáhá řešit. Ukázky toho o příběhu moc neřeknou, ale možná to nevadí. Tento film obsahuje spousty barevné akce, u které se děti řehtají a o kostře děje vlastně moc nepřemýšlí. Kritiky na první snímek nebyly valné, ale malí diváci si ho oblíbili a v kinech si vedl výborně. Tajný život mazlíčků 2 tak pokračuje ve stejném duchu, jako jeho předchůdce. Pokud film znáte, je to sázka na jistotu.

K TÉMATU  Teepee nesmí chybět v žádném pokojíčku. Jak na něj?

Emoce hlavně pro pejskaře

Další dvojkou je Psí poslání 2, které je v kinech už nějaký pátek, ale stále se promítá. I tady platí, že pokud znáte film z roku 2017, ten aktuální navazuje stejnou notou. A tady se hraje hlavně na emoce. Snímek je jako dělaný pro milovníky psů, takže pokud máte doma malého chovatele nebo chovatelku, bude ve svém živlu. Hlavním hrdinou je pes Bailey, který se převtěluje. Jen teď už i do jiných psích ras. A těch film představuje celou řadu. Na své cestě doprovází akorát jiného pána, ale připravte se na dojetí a tak trochu citovou vydíračku. Té si ale nevšimne vaše ratolest, protože děti zkrátka tyhle věci zatím neřeší. Záleží na věku, ale film rozněžní hlavně vás jako doprovod. A hlavně pokud máte doma pejska, vemte si k ruce nějaký ten papírový kapesník, až na vás dolehne dojetí. Děti budou z chlupáčů nadšené.

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Víte, kolik času denně strávíte na sociálních sítích? Ne? My vám to povíme. Je to něco málo přes dvě hodiny. Ano, je tomu skutečně tak. Dvě hodiny denně neděláte nic jiného, než že sledujete, co se kde šustne. Přitom byste ty dvě hodiny mohli trávit něčím mnohem užitečnějším. Ke všemu, když v nás sociální sítě vzbuzují ne zrovna pozitivní náladu.
Hledáte-li pohodlné a zároveň vysoce módní boty na léto, budou polobotky tím správným řešením i pro vás. Na trhu existuje celá řada trendy polobotek. Pokud nejste zrovna módní guru, nezoufejte! Na následujících řádcích vám prozradíme, jaké modely polobotek vybírat a jak je vhodně kombinovat s oblečením, aby byl váš outfit dokonalý. Čtěte a inspirujte se s námi!
Jste zamilovaná a v růžovém oparu si možná ani nepřipouštíte, že byste potřebovali v manželství nějakou smlouvu, která bude řešit vaše finance. Jenže je to tak. Během manželství může nastat mnoho skutečností, které ovlivní vaši finanční situaci. Proto je smlouva o společném či odděleném majetku je dobrým řešením. Říkáme jí předmanželská smlouva.
Těhotenství patří k požehnaným stavům, při kterých žena prochází řadou změn. A právě tyto změny mohou devítiměsíční čekání značně znepříjemnit. Obrnit se trpělivostí a vytrvalostí musí nejen samy zástupkyně něžného pohlaví, ale i jejich partneři, kteří jsou velmi zkoušení. Pojďme si odtajnit hlavní a nejzásadnější změny, ke kterým v těle těhotné ženy dochází.
Při výběru spodního prádla zaměřujeme svou pozornost předně na design. Myslíme si, že to, jak kalhotky vypadají, je hlavní. Jenže hlavní by měla být jejich zdravotní nezávadnost. Jen hrstka žen si uvědomuje, jak moc ovlivňuje spodní prádlo naše zdraví. Jen málokterá z žen má na paměti, že nevhodné spodní prádlo může stát za bolestivými mykózami nebo svědivými a nepříjemnými ekzémy.
Dovolená na ostrově Mauricius zní jako sen každého cestovatele. A přitom cestování na něj nemusí být žádná složitá ani drahá záležitost. Ostrov Mauritius je rájem, kolem kterého se rozprostírá nekonečná Indický oceán. Je to kouzelný ostrov s bílými a čistými plážemi, vysokými a zelenými palmami, na nichž zpívají úžasně barevní ptáci.

Nepřehlédněte

Nedávná událost, velká bouře na řeckém poloostrově Chalkidiki, ukázala, že je mezi cestovateli stále mnoho těch, kteří nejsou připraveni na mimořádné situace. Cestovní pojištění je nutností, protože vás běžně může potkat na dovolené úraz, havárie či porucha automobilu, zemětřesení, setkání s divokým zvířetem, či dokonce teroristická akce. Jak se zachovat, abyste z události vyšla pokud možno nepoškozená?
Módní průmysl zažívá boom v mnoha ohledech. Na scénu se vrací devadesátkové trendy, mini střihy jsou po letech znovu v popředí a geometrické tvary na vrcholu. A právě u posledního zmíněného se pozastavíme. Pokud totiž chcete oživit své outfity, proč nezačít právě u vzorovaných modelů, které rozzáří váš šatník?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek