Neděle , 04. 12. 2022

Barbora

Bláznivý Aladin, animák Tajný život mazlíčků 2 nebo Psí poslání 2. Vyrazte s dětmi do kina

Vezměte děti do kina a schovejte se před dotěrným vedrem v sále. Tajný život mazlíčků 2 je animák od tvůrců filmů Já, padouch. Psí poslání 2 zaútočí na emoce a bláznivý Aladin je ztřeštěnou jízdou od Disneyho, kterou způsobí hlavně kouzelný Džin.
Aladin, Tajný život mazlíčků 2 nebo Psí poslání 2
zdroj: facebook

29. 06. 2019

29. 06. 2019

Aladin se vrací v hrané podobě

Aladin je klasickou pohádkou z dílny Walt Disney. Zábavní gigant už nějakou dobu přetáčí svoje animované klasiky do hrané podoby, a postupně se má dostat na všechny. Popelka, Kniha džunglí, Kráska a zvíře i Dumbo – a blíží se Lví král. Aladin je tak trochu ztřeštěná akce, která nebude úplně pro ty nejmenší, rozhodně ale cílí na děti. O bláznivé kousky se stará hlavně modrý džin, kterého zahrál Will Smith. Příběh je jinak dobře známý. Zlodějíček Aladin nalezne kouzelnou lampu, a stává se tak pánem bytosti, která v ní přebývá a svému majiteli dokáže plnit přání. Džin je skvělý parťák, kterého se prostě vyplatí mít na své straně. Nesmí chybět ani princezna Jasmína, o jejíž srdce se hlavní hrdina uchází. To ale nebude pro kluka z ulice tak jednoduché. Samozřejmostí je potom jedna z nejdůležitějších pomůcek, která vyřeší problém s cestováním, létající koberec.

Chlupatí mazlíčci mají vlastní životy

Teriér Max se vrací se svými trablemi. Jeho panička si do domu nastěhovala neznámého chlapíka. Začalo jí pak tloustnou břicho a zničehonic se vrátila s miminem. Max má potřebu ho chránit, ale začíná z toho mít nervy na pochodu. Veterinář mu doporučí pobyt na venkově, kam se celá rodina vydá. Vrací se také jeho kamarádi z řad mazlíčků z prvního dílu, a všichni se dostávají do potíží, které jim Max pomáhá řešit. Ukázky toho o příběhu moc neřeknou, ale možná to nevadí. Tento film obsahuje spousty barevné akce, u které se děti řehtají a o kostře děje vlastně moc nepřemýšlí. Kritiky na první snímek nebyly valné, ale malí diváci si ho oblíbili a v kinech si vedl výborně. Tajný život mazlíčků 2 tak pokračuje ve stejném duchu, jako jeho předchůdce. Pokud film znáte, je to sázka na jistotu.

K TÉMATU  11 rad, jak si vybrat nejlepší mateřskou školku

Emoce hlavně pro pejskaře

Další dvojkou je Psí poslání 2, které je v kinech už nějaký pátek, ale stále se promítá. I tady platí, že pokud znáte film z roku 2017, ten aktuální navazuje stejnou notou. A tady se hraje hlavně na emoce. Snímek je jako dělaný pro milovníky psů, takže pokud máte doma malého chovatele nebo chovatelku, bude ve svém živlu. Hlavním hrdinou je pes Bailey, který se převtěluje. Jen teď už i do jiných psích ras. A těch film představuje celou řadu. Na své cestě doprovází akorát jiného pána, ale připravte se na dojetí a tak trochu citovou vydíračku. Té si ale nevšimne vaše ratolest, protože děti zkrátka tyhle věci zatím neřeší. Záleží na věku, ale film rozněžní hlavně vás jako doprovod. A hlavně pokud máte doma pejska, vemte si k ruce nějaký ten papírový kapesník, až na vás dolehne dojetí. Děti budou z chlupáčů nadšené.

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dne 4. ledna roku 2019 byl na sociální platformě Instragram vytvořen účet. Na tomto účtu byla toho samého dne vystavena fotografie obyčejného slepičího vejce společně s popiskem: „Pojďme z tohoto obrázku udělat nový světový rekord a dát jí největší počet lajků, jaký tu kdy byl. Překonejme aktuální rekord, který drží Kylie Jenner s 18 miliony lajky“. A tím to všechno začalo.
Střídavá péče je poměrně častým řešením, jak se o dítě postarat po rozchodu rodičů. Jedná se o jednu z nejlepších možností, pokud rodiče nežijí společně, je však třeba počítat s tím, že střídavou péči provází i řada nevýhod a strastí. Prioritou by vždy měla být spokojenost dítěte.
Už dávno je pryč doba, kdy si lidé doma zapalovali parafínové čajové nebo jiné svíčky. Osvěta na téma svíček se šíří světem rychlostí blesku. Pokud ale stále netušíte, proč zainvestovat do sójových svíček, pár důvodů pro vás máme. Ten hlavní je, že parafínové svíčky vážně poškozují naše zdraví.
Ať už jste romantickou duší či nikoliv, pár romantických knižních výtisků byste u sebe v knihovně mít měli. Zaprvé nikdy není na škodu žít alespoň v příběhu více naivně, než ve skutečném životě, a zadruhé nějak potřebujete zaplnit volné chvíle během propršených dní. Otázkou nyní zůstává, jakou knihu si pořídit a přečíst?
Máte v plánu pořízení nové kuchyňské linky? Pak jistě stojíte před důležitým rozhodnutím. Je lepší koupit si kuchyňskou linku matnou, nebo lesklou? Jasná odpověď v podstatě neexistuje, můžete však obojí zkombinovat nebo si projít všechny výhody a nevýhody. Jak se nakonec rozhodnete?
Všichni moc dobře víme, že vlivem času se naše tělo mění. Nejdříve to spatříme na pokožce, která začne postupně a docela viditelně ochabovat, ztrácet svou pevnost a sílu. To samé se však děje se svaly v celém našem těle, přičemž výjimkou nejsou ani svaly pánevního dna včetně vagíny, které je třeba posilovat nejen pro lepší pocit z intimních prožitků, ale i z důvodu prevence v rámci inkontinence a dalších obtíží. A právě o tréninku věrné kamarádky bude tento článek. Na co se během cvičení zaměřit?
Krásný, rovný úsměv bez bolesti a téměř na počkání slibuje inovativní systém neviditelných rovnátek Invisalign. Rovnátka jsou totiž navržena tak, aby odhalila úsměv, po kterém toužíte. Díky snímatelným rovnátkům tak opravdu během pár měsíců změníte svůj život.
Když začnou bolet dásně, je to velice nepříjemné. Často problém tkví ve vznikajícím zánětu, se kterým je třeba co nejdříve bojovat. Zánět dásní je sice běžné onemocnění, které postihuje dospělé i děti v jakémkoli věku, ale nikdy by se nemělo podceňovat. Pokud vás dásně občas bolí, pojďte se tomu podívat na zoubek, třeba konečně přijdete na to, jak s tímto nepříjemným pocitem zatočit jednou provždy!

Nepřehlédněte

Máte v plánu zahradní párty? Léto je tady a nejlepší místo pro posezení s přáteli je venku. Grilování, oslava narozenin nebo jen tak, připravte stůl snů! Pokud máte zahradu, je hlavní problém vyřešený. Nemusíte nutně sedět pod vaším přístřeškem, zkuste netradičně posadit hosty uprostřed pozemku na trávníku. A pokud zahradu nemáte, můžete udělat to samé někde za domem. Dny jsou dlouhé a večery teplé, takže vám nic nebrání posedět, jak dlouho jen budete chtít. Důležitá je ale příprava, aby bylo po ruce všechno!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek