Úterý , 23. 07. 2024

Libor

Bláznivý Aladin, animák Tajný život mazlíčků 2 nebo Psí poslání 2. Vyrazte s dětmi do kina

Vezměte děti do kina a schovejte se před dotěrným vedrem v sále. Tajný život mazlíčků 2 je animák od tvůrců filmů Já, padouch. Psí poslání 2 zaútočí na emoce a bláznivý Aladin je ztřeštěnou jízdou od Disneyho, kterou způsobí hlavně kouzelný Džin.
Aladin, Tajný život mazlíčků 2 nebo Psí poslání 2
zdroj: facebook

29. 06. 2019

29. 06. 2019

Aladin se vrací v hrané podobě

Aladin je klasickou pohádkou z dílny Walt Disney. Zábavní gigant už nějakou dobu přetáčí svoje animované klasiky do hrané podoby, a postupně se má dostat na všechny. Popelka, Kniha džunglí, Kráska a zvíře i Dumbo – a blíží se Lví král. Aladin je tak trochu ztřeštěná akce, která nebude úplně pro ty nejmenší, rozhodně ale cílí na děti. O bláznivé kousky se stará hlavně modrý džin, kterého zahrál Will Smith. Příběh je jinak dobře známý. Zlodějíček Aladin nalezne kouzelnou lampu, a stává se tak pánem bytosti, která v ní přebývá a svému majiteli dokáže plnit přání. Džin je skvělý parťák, kterého se prostě vyplatí mít na své straně. Nesmí chybět ani princezna Jasmína, o jejíž srdce se hlavní hrdina uchází. To ale nebude pro kluka z ulice tak jednoduché. Samozřejmostí je potom jedna z nejdůležitějších pomůcek, která vyřeší problém s cestováním, létající koberec.

Chlupatí mazlíčci mají vlastní životy

Teriér Max se vrací se svými trablemi. Jeho panička si do domu nastěhovala neznámého chlapíka. Začalo jí pak tloustnou břicho a zničehonic se vrátila s miminem. Max má potřebu ho chránit, ale začíná z toho mít nervy na pochodu. Veterinář mu doporučí pobyt na venkově, kam se celá rodina vydá. Vrací se také jeho kamarádi z řad mazlíčků z prvního dílu, a všichni se dostávají do potíží, které jim Max pomáhá řešit. Ukázky toho o příběhu moc neřeknou, ale možná to nevadí. Tento film obsahuje spousty barevné akce, u které se děti řehtají a o kostře děje vlastně moc nepřemýšlí. Kritiky na první snímek nebyly valné, ale malí diváci si ho oblíbili a v kinech si vedl výborně. Tajný život mazlíčků 2 tak pokračuje ve stejném duchu, jako jeho předchůdce. Pokud film znáte, je to sázka na jistotu.

K TÉMATU  Pokoj pro teenagery aneb jak ho zařídit efektivně a s pomocí dětí

Emoce hlavně pro pejskaře

Další dvojkou je Psí poslání 2, které je v kinech už nějaký pátek, ale stále se promítá. I tady platí, že pokud znáte film z roku 2017, ten aktuální navazuje stejnou notou. A tady se hraje hlavně na emoce. Snímek je jako dělaný pro milovníky psů, takže pokud máte doma malého chovatele nebo chovatelku, bude ve svém živlu. Hlavním hrdinou je pes Bailey, který se převtěluje. Jen teď už i do jiných psích ras. A těch film představuje celou řadu. Na své cestě doprovází akorát jiného pána, ale připravte se na dojetí a tak trochu citovou vydíračku. Té si ale nevšimne vaše ratolest, protože děti zkrátka tyhle věci zatím neřeší. Záleží na věku, ale film rozněžní hlavně vás jako doprovod. A hlavně pokud máte doma pejska, vemte si k ruce nějaký ten papírový kapesník, až na vás dolehne dojetí. Děti budou z chlupáčů nadšené.

 

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Zboží z Německa a Německé potraviny - slova, která vyvolávají v mysli mnoha lidí asociace na vynikající kvalitu a špičkové produkty. Pro moderní ženy, které dbají na svůj životní styl a chtějí nakupovat inteligentně, je Německo vynikajícím zdrojem kvalitních výrobků a příležitostí k úsporám. V tomto článku vám přinášíme praktické tipy, jak se stát mistrkou nakupování a získat ty nejlepší produkty z Německa, aniž byste zbytečně utrácely.
Slyšeli jste už o zázraku jménem Yoni vajíčko? Pokud ne, my vám ho rádi představíme. Zaměříme se na účinky, které má na ženské tělo, na správné používání i na jeho historii. V našem přehledném článku se dozvíte, jaké zázraky tento elegantní kamarád pro ženy dokáže s myslí, tělem a jak působí na celkové zdraví.
Ucpal se vám odpad a hledáte nejlepší způsob jeho čištění? Dáme vám rychlé tipy na čištění "po domácku" a poradíme, na koho se obrátit.
Celý den v jednom kole. Práce, děti, rodiče, domácnost. Nedej bože, když do toho zazvoní telefon a tam se ozve plačící kamarádka, že jí opět ten její nadával. Najednou vám začne docházet, že je toho na vás prostě moc. Kde se stala chyba? Příliš jste začali obětovat své vlastní životní štěstí a darovali jste ho na stříbrném podnose jiným lidem. Pomalu tento program změníme. Konec sebeobětování!
Start do nového roku je ideální doba, kdy byste se měli začít o sebe lépe starat a napravit co nejvíce hříchů z minulosti. Lednová očista, zdravější strava a více pohybu vám udělají jedině dobře. Budete se cítit lehčeji. Shodíte přebytečná kila a vhodné bylinky vás zbaví všech škodlivin, které se ve vás za poslední rok nahromadily.
Tento týden bude Slunce ve znamení Blíženců, což přináší energii a komunikativnost. Připravte se na dynamické a inspirativní období, které bude obohaceno úplňkem ve znamení Kozoroha 21. června a letním slunovratem. Úplněk přináší vyvrcholení určitých procesů a může vám pomoci dosáhnout dlouhodobých cílů. Podívejte se, jak tato planetární postavení ovlivní vaše znamení a co vás čeká v nadcházejících dnech.
Také někdy odcházíte, práskáte dveřmi a za druhým rohem vám tečou slzy, i když máte pravdu? Být dospělá a prosadit svůj názor před rodiči bývá někdy velmi obtížné. Stále ve vás vidí tu malou nevědomou holku? Stále mají vždycky pravdu? Nehádejte se, nemá to cenu.
Modní trendy se rok od roku mění. A ne jinak je to i u spodního prádla. Která barva se prodává nejlépe a sluší každé ženě? Jakých chyb se Češky stále ještě při výběru spodního prádla dopouští? A jak se liší náš vkus od ostatních Evropanek?
Sychravé počasí střídá prosluněné dny. Ráno vycházíme ven téměř v mrazu, odpoledne šplhají teploty ke dvaceti stupňům. Právě toto období patří k těm, kdy se nachlazení nejspíš nevyhneme. Pokud ale znáte triky našich babiček na posílení imunity a přírodní léčbu rýmy a kašle, ničeho se obávat nemusíte.
Vitamíny, minerály, bylinky i probiotika. Spousta lidí vsází právě na doplňky stravy ve chvíli, kdy chtějí podpořit své zdraví. Ačkoliv je možné mnohé z nich užívat souběžně, jsou kombinace, které se spolu příliš neshodnou, rovněž také s léky, které případně polykáte. Kterým kombinacím se u doplňků stravy vyplatí vyhnout?
Vždy mi záleželo na rodině a chtěla jsem žít poctivě a být šťastná. Jednou jsem ale ulítla a nikdy jsem na svůj omyl nemohla zapomenout. I když jsem se snažila, nakonec jsem to neunesla a dnes nemám rodinu žádnou.

Výběr článků

Také jste vždy toužili po zahradě, kde vše bude v souladu s vaší duší a myslí? Objevte 10 způsobů, jak se dokonale spojit s přírodou ve vaší zahradě.
Bouchnete si šáňo nebo šampáňo? Ve skutečnosti se rozlišují na sekt, šumivá vína a šampaňské. Co mají tato vína společného? Hlavně bublinky!
Naše životní podmínky jsou velice dobré, ovšem ani tato skutečnost nám nezaručuje pevné zdraví. O své zdraví se musí každý starat sám. Je však pravdou, že někdy jen čirou náhodou člověka postihne choroba, o které lze říct, že je snad za trest, a se kterou svět ještě neumí vypořádat. Kupodivu se takových onemocnění nachází mezi námi celá řada, za vypíchnutí stojí například rakovina, nad kterou svět boj ještě nevyhrál.

Nepřehlédněte

High Desert Modern house se nachází v malém městě Bend v americkém Oregonu, v dosahu horských sjezdovek. Překrásná rezidence vás svým řešením uchvátí. Hlavní myšlenkou domu jsou posuvné panely, které mohou úplně oddělit a doslova skrýt jednotlivé prostory navzájem.
Maminky v tomto videu natočil jeden tatínek, který je dal přes internet dohromady, aby ukázali světu, jak může být běžný život s postižením zábavný a plný radosti. Píseň, kterou společně zpívají, je dojemná skladba A Thousand Years. V originále ji nahrála zpěvačka Christina Perri k filmu Twilight sága: Rozbřesk - 1. část. Video bylo natočeniona podporu World Down Syndrom Day 2018, a představuje 50 matek s jejich dětmi. Původní inspirace vznikla díky britské organizaci Singing Hands, která pomáhá dětem ve skupinách učit Makaton. Tento jazykový program pomáhá slyšet lidem s problémy s učením nebo komunikací pomocí značek a symbolů. Tohle vás skutečně dojme!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek