Čtvrtek , 18. 08. 2022

Petra

Bláznivý Aladin, animák Tajný život mazlíčků 2 nebo Psí poslání 2. Vyrazte s dětmi do kina

Vezměte děti do kina a schovejte se před dotěrným vedrem v sále. Tajný život mazlíčků 2 je animák od tvůrců filmů Já, padouch. Psí poslání 2 zaútočí na emoce a bláznivý Aladin je ztřeštěnou jízdou od Disneyho, kterou způsobí hlavně kouzelný Džin.
Aladin, Tajný život mazlíčků 2 nebo Psí poslání 2
zdroj: facebook

29. 06. 2019

29. 06. 2019

Aladin se vrací v hrané podobě

Aladin je klasickou pohádkou z dílny Walt Disney. Zábavní gigant už nějakou dobu přetáčí svoje animované klasiky do hrané podoby, a postupně se má dostat na všechny. Popelka, Kniha džunglí, Kráska a zvíře i Dumbo – a blíží se Lví král. Aladin je tak trochu ztřeštěná akce, která nebude úplně pro ty nejmenší, rozhodně ale cílí na děti. O bláznivé kousky se stará hlavně modrý džin, kterého zahrál Will Smith. Příběh je jinak dobře známý. Zlodějíček Aladin nalezne kouzelnou lampu, a stává se tak pánem bytosti, která v ní přebývá a svému majiteli dokáže plnit přání. Džin je skvělý parťák, kterého se prostě vyplatí mít na své straně. Nesmí chybět ani princezna Jasmína, o jejíž srdce se hlavní hrdina uchází. To ale nebude pro kluka z ulice tak jednoduché. Samozřejmostí je potom jedna z nejdůležitějších pomůcek, která vyřeší problém s cestováním, létající koberec.

Chlupatí mazlíčci mají vlastní životy

Teriér Max se vrací se svými trablemi. Jeho panička si do domu nastěhovala neznámého chlapíka. Začalo jí pak tloustnou břicho a zničehonic se vrátila s miminem. Max má potřebu ho chránit, ale začíná z toho mít nervy na pochodu. Veterinář mu doporučí pobyt na venkově, kam se celá rodina vydá. Vrací se také jeho kamarádi z řad mazlíčků z prvního dílu, a všichni se dostávají do potíží, které jim Max pomáhá řešit. Ukázky toho o příběhu moc neřeknou, ale možná to nevadí. Tento film obsahuje spousty barevné akce, u které se děti řehtají a o kostře děje vlastně moc nepřemýšlí. Kritiky na první snímek nebyly valné, ale malí diváci si ho oblíbili a v kinech si vedl výborně. Tajný život mazlíčků 2 tak pokračuje ve stejném duchu, jako jeho předchůdce. Pokud film znáte, je to sázka na jistotu.

K TÉMATUReese Witherspoon v nové romantické komedii. Už brzy!

Emoce hlavně pro pejskaře

Další dvojkou je Psí poslání 2, které je v kinech už nějaký pátek, ale stále se promítá. I tady platí, že pokud znáte film z roku 2017, ten aktuální navazuje stejnou notou. A tady se hraje hlavně na emoce. Snímek je jako dělaný pro milovníky psů, takže pokud máte doma malého chovatele nebo chovatelku, bude ve svém živlu. Hlavním hrdinou je pes Bailey, který se převtěluje. Jen teď už i do jiných psích ras. A těch film představuje celou řadu. Na své cestě doprovází akorát jiného pána, ale připravte se na dojetí a tak trochu citovou vydíračku. Té si ale nevšimne vaše ratolest, protože děti zkrátka tyhle věci zatím neřeší. Záleží na věku, ale film rozněžní hlavně vás jako doprovod. A hlavně pokud máte doma pejska, vemte si k ruce nějaký ten papírový kapesník, až na vás dolehne dojetí. Děti budou z chlupáčů nadšené.

 

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pracoviště je podle statistik třetím nejčastějším místem, kde se můžete potkat se svou drahou polovičkou, a až třetina Čechů v práci prožila alespoň chvilkový románek. Láska v kanceláři může být krásná a vzrušující, ale zároveň s sebou může přinést i řadu nepříjemností. Jaké jsou tedy klady a zápory takového vztahu?
Pesimisté vám řeknou, že zvládat puberťáka je opravdu otřesné, a dá se jenom v co největším klidu vyčkávat, až toto náročné období přejde. Na straně druhé si můžete vyslechnut tvrzení, že právě v pubertě se z vašeho dítka stává dospělák a sklízíte plody toho, co jste v něm zaseli. Někdy se doslechnete, že pokud se dítěti adekvátně věnujete v předchozích letech, žádná puberta s ním vlastně necloumá. Ať už vnímáte situaci jakkoliv, pokud vás článek upoutal, zřejmě u vás v rodině nastávají změny spjaté právě s výchovou puberťáka.
Pokud nevíte, co si pod pojmem oční jóga představit, jedná se o pohyby, které jednoduše posilují oční svaly. Nemyslete si ale, že vám toto cvičení zlepší zrak. Dokáže však spolehlivě snížit oční zátěž, vyléčit příznaky suchého oka a zmírnit oční napětí. Jaké jsou tedy největší výhody?
Chcete si vyrobit roztomilé a barevné svíčky podle vašeho gusta? Není to nic těžkého! Tyhle nápady vám napoví jako inspirace pro vaše vlastní svíčky, které poslouží také jako dekorace. Zapojte i děti, které budou mít radost z vlastnoručního díla. To může posloužit jako dárek pro někoho z rodiny. Co takhle svíčka jako Coca-Cola nebo překrásný květ růže?
Všichni lidé na celém světě chtějí být zdraví a krásní. Téměř každá žena si chce uchovat svou krásu a mládí co nejdéle. I když se život zdá být hektický a obtížný, ženy se snaží najít několik minut na péči o sebe každý den. Cílem kosmetických procedur je zastavení nebo zpomalení procesu stárnutí. Ale co když mluvíme o nevysvětlitelné ztrátě krásy? Tohle se stalo ženě z Anglie – Mary Ann Bevan.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek