Čtvrtek , 30. 05. 2024

Ferdinand

Správné dýchání vám umožní zažít naprosto fantastický sex

Možná máte skvělý sex, na kterém nechcete nic měnit. V pořádku, ale jedna malá drobnost může vaše milostné prožitky pozvednout na novou, vášnivější a intenzivnější úroveň. Stačí věnovat pozornost něčemu, co běžně děláte. Správně se nadechněte!
Správné dýchání vám umožní zažít naprosto fantastický sex
zdroj: 123RF.com

Nádech a výdech. Obojí vás doprovází od rána do večera, aniž byste o této základní potřebě nějak extra přemýšleli. Ale věděli jste, že jakmile začnete dbát na správné dýchání v souvislosti s milostným životem, může to znamenat rozdíl mezi dobrým a senzačním zážitkem? Dejte šanci těmto tantrickým technikám, které nadchnou vaše tělo i mysl!

Nejdříve zpomalte

Většina žen při sexu dýchá rychle a během orgasmu dech zadržuje. Jistě mezi ně patříte i vy. Děláte to automaticky, to nikdo nikomu nevyčítá, chcete-li však zvýšit intenzitu vyvrcholení, záměrně zbrzděte a preferujte pomalé, hluboké dechy “do břicha”, které prokrvují pánevní oblast. Tímto způsobem znovu a znovu vytvoříte příjemné, jiskřivé napětí. Až svoji nálož třaskaviny (nahromaděnou energii) odjistíte, poznáte rozdíl. Zatím se na takový nácvik přímo při sexu necítíte? Začnete ještě v rámci předehry, nebo osobních sólo hrátek, které vás ihned mohou dostat do nálady.

Správné dýchání vás okysličí

Lehněte si na záda a ruce dejte na břicho. Zhluboka se nadechněte (nosem) a sledujte, jak se ruce zvedají v momentě, kdy vzduch přivádíte do břicha. Při výdechu jej vypusťte ústy. Každé “kolo” přivede kyslík do vašich genitálií, zvýší tok krve a zesílí váš stav vzrušení a potěšení, až se začnete mazlit se svým partnerem. Máte-li obavy, že by se na vás protějšek díval jako na blázna, vysvětlete mu, o co se snažíte, a zároveň ho do procesu zapojte.

Zažijte něco nového, společně

Nádechy a výdechy ve spojení s milencem patří mezi jednoduché, ale výkonné techniky pro prohloubení emočního spojení. S přibývajícím uvolněním a s trochou praxe dokonce mohou vést k simultánním orgasmům. Sluší se také uvést, že v prvních momentech nácviku si mnohé páry přijdou trochu hloupě. Počáteční rozpaky a smích jsou však v pořádku.

K TÉMATU  Stud při sexu. Jak ho překonat a naplno si tak užít vášeň

Dýchejte jako jeden

Sedněte si naproti sobě tak, abyste jeden druhému hleděli do očí. Jakmile to uděláte, uvědomte si svůj dech a následně jej synchronizujte. Zkrátka a dobře, oba se musíte nadechovat a vydechovat – současně. Zpomalte, půjde to samo. Až si na nový stav trochu zvyknete, začněte vnímat dech toho druhého. Zaposlouchejte se, prociťte ho. Partner pochopitelně dělá totéž vůči vám. Následně pozvolna “přepínejte” pozornost mezi vlastním dýcháním a dýcháním protistrany. Budete se podílet na tvorbě hlubšího fyzického i emocionálního spojení.

Vsaďte na kruhový trénink

V další fázi si partnerovi sedněte na klín a opět se mu zadívejte do očí. Když on vydechuje, vy se nadechujete. Takto pokračujete asi deset, dvanáct dechů, nebo do té doby, než vám to přijde přirozené. Při každém nádechu si vizualizujte, že do sebe přijímáte milencovu energii – tu, kterou právě vydechl. Tuto energii myslí veďte do své pánve. Odtud (a při vašem výdechu) ji posouvejte z vlastní erotogenní zóny do té jeho, čímž se kruh uzavře. Sexuální vzrušení vás obou se sladí. Tak co, jdete do toho?  

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Zdá se to neuvěřitelné, ale podle Světové zdravotnické organizace patří mezi jednu z deseti nejčastějších příčin smrti dýchání znečištěného vzduchu, tedy smogu. Život ve velkoměstech, spojený s moderním způsobem života, v sobě nese spoustu nenápadných nebezpečí. Stres, deprese, nespavost, dýchací potíže, to všechno lze označit za civilizační choroby, a spojení se smogem  má na náš organismus neblahý vliv.
Filosof Jean-Paul Sartre kdysi napsal, že každý má jiný koeficient neštěstí. Zatímco někteří lidé procházejí životem jako nůž máslem, jiným jakoby osud házel klacky pod nohy. Mnozí se přesto dokázali svému handicapu postavit.
Ať už před sebou tlačíte vozík s potravinami nebo si obouváte boty, střed svého těla využíváte v rámci každodenních činností. Ovlivňuje také naši rovnováhu, správné držení těla, ale i celkovou stabilitu. A všeobecně platí, že s pevnějším corem získáte nejen na pohled hezké tělo, ale i zdraví. Bolestem zad a dalším neduhům tak můžete dát sbohem.
Manželství je pro drtivou Čechů nedotknutelné. Téměř tři čtvrtiny Čechů nesouhlasí s uzákoněním manželství stejnopohlavních párů. Manželská práva ano, ale ne manželství, míní většina veřejnosti. Vyplývá to z aktuálního průzkumu.
Jak často nemáte chuť v mrazivých dnech na salát, a přesto si ho dáte. Přece musíte pamatovat na své zdraví a zkonzumovat každý den tu správnou dávku zeleniny. Bude vám ale vaše tělo vděčné, když ho budete v zimě zásobovat syrovou zeleninou? V jakých případech je zpracování zeleniny vhodnější?
Dopřáváte si klasického turka? Mnoho z nás nedá dopustit na silnou kávu. Jakmile ji ale dopijeme, kávovou sedlinu, která zůstane na dně, bez milosti vyhodíme. To je ovšem škoda, protože lidově nazývaný lógr může u vás doma najít další využití.
Zrovna teď je ten správný čas začít chodit do sauny. Proč? Sauna totiž umí zlepšit imunitu, a zabránit tak častému onemocnění. V neposlední řadě vám také dovede vylepšit psychiku!
S drobnými popáleninami se chtě nechtě občas potýká každý. Děti se často popálí nepozorností, když se motají kolem kuchyně. Dospělí pak při různých grilováních a táborácích, když přecení své síly, podcení sílu ohně, nebo se jim pod vlivem alkoholu zhorší koordinace pohybu a odhad. Pokud jsou popáleniny vážné, je třeba vyhledat lékařskou pomoc. Ale s těmi mírnějšími si můžete snadno poradit i bez doktorů. Inspirovat se můžete třeba radami našich babiček.
Proč zrovna deset tisíc kroků a proč byste měla výzvu vzít za svou i vy? Důvodů je hned několik a všechny vám budou jedině ku prospěchu.
Plesy, bály, masopustní veselice. Je prostě čas se radovat a tančit. K plesovému veselí a tanci však často patří konzumace alkoholu. A není to někdy jen pár skleniček vína nebo piva. Na takových akcích se nabízí široké spektrum míchaných nápojů či destilátů. A tak se spojí tanec s dobrým pitím – ale ráno ta kocovina! Jak se s ní vypořádat?
Kdo by neznal milou Rachel ze seriálu Přátelé? Jennifer Aniston tato role jednoznačně proslavila. Od té doby ale natočila spoustu filmů, kde jsme mohli obdivovat její herecký talent a nestárnoucí krásu. Na hollywoodském výsluní tak zůstává nadále, a nevypadá to, že by se chystala odejít. Ale i ona má občas dny jako „pouhý smrtelník“. Co jste o ní určitě nevěděli?
Na své zahrádce i v květináči můžete pěstovat kdejaké koření, bylinu nebo rostlinu. Zatímco někdo se uchyluje cestou levandule pro uklidnění, jiný se rozhodl zasadit si do záhonu či připraveného truhlíku saturejku.

Výběr článků

Každý to má jinak: Někdo s radostí čeká na předvánoční šílenství a těší se na shánění dárků, jiný bledne hrůzou, protože absolutně neví, co má jako dárek zabalit. Shodneme se ale asi v jednom: pro děti se dárky vybírají nejsnáze - obzvlášť pro holčičky. Snové, barevné a třpytivé hračky jsou pastvou pro zvídavé oči malých princezen. I americký výrobce hraček Hasbro si zajistil místo na výsluní svou kolekcí hraček „My little Pony“.
Stres a neustálý tlak na výkon v práci, strach ze selhání a z toho, že nebudete schopna dostát požadavkům okolí. To jsou některé z faktorů, které vedou u mnoha dříve výkonných a schopných lidí ke stresové poruše, známé jako syndrom vyhoření. Jak ho poznat a jak jej řešit?
Pojďme na skutečnou zábavu. Víte o tom, že existuje 7 typů pánského přirození? Který z tvarů je nejoblíbenější? A který je kuriozitou? Vážené dámy, pohodlně se usaďte, jdeme se podívat na vysoce vědeckou studii o tom, jaké všemožné tvary může mít pánský pinďour!

Nepřehlédněte

Firemní večírky, svatby, narozeninové oslavy nebo rande. Vybrat správné oblečení pro tu kterou příležitost, je samo o sobě dost obtížné.
Psychologická odolnost je základním stavebním kamenem pro úspěch a spokojenost v kariéře. Tento článek prozkoumá, proč je resilience klíčová pro překonávání pracovních výzev a jak může pomoci v osobním růstu. Nabídneme praktické rady a strategie pro rozvoj odolnosti, včetně technik zvládání stresu, posilování sebevědomí a budování podpůrné sítě kolem sebe. Poradíme, jak transformovat neúspěchy na příležitosti pro učení a růst, což vás připraví na dosažení větších profesních úspěchů a zvýší vaši celkovou spokojenost v práci.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek