Neděle , 24. 09. 2023

Jaromír

Správné dýchání vám umožní zažít naprosto fantastický sex

Možná máte skvělý sex, na kterém nechcete nic měnit. V pořádku, ale jedna malá drobnost může vaše milostné prožitky pozvednout na novou, vášnivější a intenzivnější úroveň. Stačí věnovat pozornost něčemu, co běžně děláte. Správně se nadechněte!
Správné dýchání vám umožní zažít naprosto fantastický sex
zdroj: 123RF.com

Nádech a výdech. Obojí vás doprovází od rána do večera, aniž byste o této základní potřebě nějak extra přemýšleli. Ale věděli jste, že jakmile začnete dbát na správné dýchání v souvislosti s milostným životem, může to znamenat rozdíl mezi dobrým a senzačním zážitkem? Dejte šanci těmto tantrickým technikám, které nadchnou vaše tělo i mysl!

Nejdříve zpomalte

Většina žen při sexu dýchá rychle a během orgasmu dech zadržuje. Jistě mezi ně patříte i vy. Děláte to automaticky, to nikdo nikomu nevyčítá, chcete-li však zvýšit intenzitu vyvrcholení, záměrně zbrzděte a preferujte pomalé, hluboké dechy “do břicha”, které prokrvují pánevní oblast. Tímto způsobem znovu a znovu vytvoříte příjemné, jiskřivé napětí. Až svoji nálož třaskaviny (nahromaděnou energii) odjistíte, poznáte rozdíl. Zatím se na takový nácvik přímo při sexu necítíte? Začnete ještě v rámci předehry, nebo osobních sólo hrátek, které vás ihned mohou dostat do nálady.

Správné dýchání vás okysličí

Lehněte si na záda a ruce dejte na břicho. Zhluboka se nadechněte (nosem) a sledujte, jak se ruce zvedají v momentě, kdy vzduch přivádíte do břicha. Při výdechu jej vypusťte ústy. Každé “kolo” přivede kyslík do vašich genitálií, zvýší tok krve a zesílí váš stav vzrušení a potěšení, až se začnete mazlit se svým partnerem. Máte-li obavy, že by se na vás protějšek díval jako na blázna, vysvětlete mu, o co se snažíte, a zároveň ho do procesu zapojte.

Zažijte něco nového, společně

Nádechy a výdechy ve spojení s milencem patří mezi jednoduché, ale výkonné techniky pro prohloubení emočního spojení. S přibývajícím uvolněním a s trochou praxe dokonce mohou vést k simultánním orgasmům. Sluší se také uvést, že v prvních momentech nácviku si mnohé páry přijdou trochu hloupě. Počáteční rozpaky a smích jsou však v pořádku.

K TÉMATU  Letní flirt zůstane v srdci navždy. Jaké jsou výhody letního románku?

Dýchejte jako jeden

Sedněte si naproti sobě tak, abyste jeden druhému hleděli do očí. Jakmile to uděláte, uvědomte si svůj dech a následně jej synchronizujte. Zkrátka a dobře, oba se musíte nadechovat a vydechovat – současně. Zpomalte, půjde to samo. Až si na nový stav trochu zvyknete, začněte vnímat dech toho druhého. Zaposlouchejte se, prociťte ho. Partner pochopitelně dělá totéž vůči vám. Následně pozvolna “přepínejte” pozornost mezi vlastním dýcháním a dýcháním protistrany. Budete se podílet na tvorbě hlubšího fyzického i emocionálního spojení.

Vsaďte na kruhový trénink

V další fázi si partnerovi sedněte na klín a opět se mu zadívejte do očí. Když on vydechuje, vy se nadechujete. Takto pokračujete asi deset, dvanáct dechů, nebo do té doby, než vám to přijde přirozené. Při každém nádechu si vizualizujte, že do sebe přijímáte milencovu energii – tu, kterou právě vydechl. Tuto energii myslí veďte do své pánve. Odtud (a při vašem výdechu) ji posouvejte z vlastní erotogenní zóny do té jeho, čímž se kruh uzavře. Sexuální vzrušení vás obou se sladí. Tak co, jdete do toho?  

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Miloš Zeman brzy sesedne z pozice hlavy státu. 8. března 2023 tomu bude 10 let od složení prvního prezidentského slibu Milošem Zemanem. Byl zvolen, jako první, přímou volbou a svůj mandát po pěti letech obhájil. Třetí kandidaturu Ústava nepovoluje, a tak teď Česko hledá nového prezidenta. Nebo historicky první prezidentku? Po čem volá naše společnost?
Možná, že vás nikdy nenapadlo, jaký vliv na váš spánek může mít právě výběr prostěradla. Kromě toho, že jeho barva dokáže ovlivnit atmosféru v místnosti, jeho materiál zase může mít na svědomí to, jakým způsobem se vám bude spát a čerpat síly na následující den. Na co všechno je při výběru prostěradla třeba brát zřetel a jak může prostěradlo ovlivnit vaše spaní? Přečtěte si, z jakých možností můžete prostěradlo vybírat a co od jakého materiálu očekávat.
Nedávná událost, velká bouře na řeckém poloostrově Chalkidiki, ukázala, že je mezi cestovateli stále mnoho těch, kteří nejsou připraveni na mimořádné situace. Cestovní pojištění je nutností, protože vás běžně může potkat na dovolené úraz, havárie či porucha automobilu, zemětřesení, setkání s divokým zvířetem, či dokonce teroristická akce. Jak se zachovat, abyste z události vyšla pokud možno nepoškozená?
Vzhledem k tomu, že čas už sledujeme spíše na chytrých telefonech, hodinky se stávají hlavně módním doplňkem. Díky tomu, že je nabízeno mnoho různých designů, můžete si je zcela přizpůsobit svému stylu. Ovšem ženský šatník mnohdy bývá rozmanitý, takže může být složité vybrat k oděvu ty pravé hodinky. Tyto tipy vám však pomohou s výběrem a jejich nošením.
V dnešní době je těžké se někam vydat na dovolenou, jelikož všude se setkáte s nejrůznějšími restrikcemi z důvodu Covid-19. Proč se tedy zbytečně vystavovat nebezpečí návštěvy zahraničí? Vždyť v koutech naší republiky je tolik krásných míst, kde můžete strávit skvělou dovolenou, a navíc tak podpořit náš cestovní ruch a ekonomiku?
Jsou aspekty, které pleti ubližují celoročně, nehledě na aktuální roční období. Řadí se mezi ně stres, nedostatek spánku, nevhodná strava bez patřičných živin, nedostatek pitného režimu, nedostatek pohybu a fyzických aktivit, kouření anebo používání nevhodné kosmetiky. Předně na podzim lidé zažívají nejvyšší psychickou zátěž, deprese a splín. To všechno se dokáže podepsat na fyzickém zdraví, včetně vzhledu.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek