Pátek , 01. 07. 2022

Jaroslava

Správné dýchání vám umožní zažít naprosto fantastický sex

Možná máte skvělý sex, na kterém nechcete nic měnit. V pořádku, ale jedna malá drobnost může vaše milostné prožitky pozvednout na novou, vášnivější a intenzivnější úroveň. Stačí věnovat pozornost něčemu, co běžně děláte. Správně se nadechněte!
Správné dýchání vám umožní zažít naprosto fantastický sex
zdroj: 123RF.com

Nádech a výdech. Obojí vás doprovází od rána do večera, aniž byste o této základní potřebě nějak extra přemýšleli. Ale věděli jste, že jakmile začnete dbát na správné dýchání v souvislosti s milostným životem, může to znamenat rozdíl mezi dobrým a senzačním zážitkem? Dejte šanci těmto tantrickým technikám, které nadchnou vaše tělo i mysl!

Nejdříve zpomalte

Většina žen při sexu dýchá rychle a během orgasmu dech zadržuje. Jistě mezi ně patříte i vy. Děláte to automaticky, to nikdo nikomu nevyčítá, chcete-li však zvýšit intenzitu vyvrcholení, záměrně zbrzděte a preferujte pomalé, hluboké dechy „do břicha“, které prokrvují pánevní oblast. Tímto způsobem znovu a znovu vytvoříte příjemné, jiskřivé napětí. Až svoji nálož třaskaviny (nahromaděnou energii) odjistíte, poznáte rozdíl. Zatím se na takový nácvik přímo při sexu necítíte? Začnete ještě v rámci předehry, nebo osobních sólo hrátek, které vás ihned mohou dostat do nálady.

Správné dýchání vás okysličí

Lehněte si na záda a ruce dejte na břicho. Zhluboka se nadechněte (nosem) a sledujte, jak se ruce zvedají v momentě, kdy vzduch přivádíte do břicha. Při výdechu jej vypusťte ústy. Každé „kolo“ přivede kyslík do vašich genitálií, zvýší tok krve a zesílí váš stav vzrušení a potěšení, až se začnete mazlit se svým partnerem. Máte-li obavy, že by se na vás protějšek díval jako na blázna, vysvětlete mu, o co se snažíte, a zároveň ho do procesu zapojte.

Zažijte něco nového, společně

Nádechy a výdechy ve spojení s milencem patří mezi jednoduché, ale výkonné techniky pro prohloubení emočního spojení. S přibývajícím uvolněním a s trochou praxe dokonce mohou vést k simultánním orgasmům. Sluší se také uvést, že v prvních momentech nácviku si mnohé páry přijdou trochu hloupě. Počáteční rozpaky a smích jsou však v pořádku.

K TÉMATURodiče mají vždycky pravdu a neustále se před nimi obhajujete. Nehádejte se, když to nemá smysl

Dýchejte jako jeden

Sedněte si naproti sobě tak, abyste jeden druhému hleděli do očí. Jakmile to uděláte, uvědomte si svůj dech a následně jej synchronizujte. Zkrátka a dobře, oba se musíte nadechovat a vydechovat – současně. Zpomalte, půjde to samo. Až si na nový stav trochu zvyknete, začněte vnímat dech toho druhého. Zaposlouchejte se, prociťte ho. Partner pochopitelně dělá totéž vůči vám. Následně pozvolna „přepínejte“ pozornost mezi vlastním dýcháním a dýcháním protistrany. Budete se podílet na tvorbě hlubšího fyzického i emocionálního spojení.

Vsaďte na kruhový trénink

V další fázi si partnerovi sedněte na klín a opět se mu zadívejte do očí. Když on vydechuje, vy se nadechujete. Takto pokračujete asi deset, dvanáct dechů, nebo do té doby, než vám to přijde přirozené. Při každém nádechu si vizualizujte, že do sebe přijímáte milencovu energii – tu, kterou právě vydechl. Tuto energii myslí veďte do své pánve. Odtud (a při vašem výdechu) ji posouvejte z vlastní erotogenní zóny do té jeho, čímž se kruh uzavře. Sexuální vzrušení vás obou se sladí. Tak co, jdete do toho?  

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Taky jste už zkoušeli všechno možné, ale kila stále nejdou dolů? Už vás přestává bavit ten koloběh diet a poté opětovného přejídání? V dnešním článku vás seznámím s jednou metodou, díky které zaručeně zhubnete! A víte, co je na tom nejlepší? Že žádné diety a restrikce vás nečekají!

Nepřehlédněte

Pěstování zeleniny je v plném proudu. Zatímco někteří aktivně do připravených a okopaných záhonů sází brambory, jiní se pouští do pěstování jahod nebo salátů. A pak jsou tu ti, kteří si zatím do skleníků sází papriky, jež mají tendenci prodlužovat život.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek