Sobota , 02. 12. 2023

Blanka

Stud při sexu. Jak ho překonat a naplno si tak užít vášeň

„Zhasni a na nic se neptej!“ Vypadá to ve vaší ložnici nějak takhle? Neumíte prodat svoje ženství, charisma ani chlípné dovednosti, protože se pořád jen stydíte? Na to existuje medicína, kterou ovšem v lékárně nekoupíte. Kam se pro ni chodí?
Stud při sexu. Jak ho překonat a naplno si tak užít vášeň
zdroj: 123RF.com

Od prvních dnů sexuální výchovy ve škole až po milostné trapasy vzniká hodně příležitostí k tomu, aby sex začal vyvolávat negativní emoce, jako je třeba stud. Taky s ostychem, hanbou a nejistotou trochu válčíte? Bojíte se požádat o to, co při sexu skutečně chcete a již pouhé odložení svršků vám dělá potíže? Stud při sexu je bariéra, se kterou si v ložnici moc srandy neužíváte.

A zase ty předsudky!

K jednomu z nejnebezpečnějších mýtů patří ten, že si za stud, nesmělost a nízké sebevědomí můžete samy. Ale to je omyl. Pocit zahanbení může pocházet z výchovy, kulturních a náboženských tradic, stejně jako od přátel nebo vaší komunity. To je ten důvod, proč nikdy partnerovi neřeknete, že mu při orálním sexu chcete klečet na obličeji nebo máte chuť vyzkoušet si milování s análním kolíkem. Co když vás protějšek za takové přání odsoudí? A vůbec, stejně na sex nemáte krásné tělo! Ale no tak, i stydlivky mohou začít vystupovat sebevědomě. Stačí trochu potrénovat!

Nejprve uzdravte svůj privátní “self vztah”

Bez ohledu na to, zda v současné době máte nebo nemáte sexuálního partnera, je dobré nemluvit o svém těle hanlivě a vědět o něm co nejvíc. Pravidelně s vyčleňujte nějaký čas na masturbaci, ať už svépomocí či s pomůckami. Jakákoli forma potěšení vám dodá pocit jistoty, i když přes noc to pochopitelně nebude. Vytrvejte, hýčkejte se a věnujte tomu pár dní či rovnou týdnů.

Za každých okolností okysličujte

Jakmile dojde na přímý sexuální kontakt nebo situaci, která si žádá pro vás něco méně příjemného, např. rozepnutí podprsenky v celkem dost osvětlené místnosti nebo rovnou striptýz, o který vás milenec prosí už měsíce, přivřete oči a párkrát se zhluboka nadechněte. Sice to zní jako velké klišé, ale nádech zajistí rychlý přísun kyslíku, který uvolňuje napětí a pozitivně ovlivňuje rozpaky a nervozitu. A co víc, poctivý nádech a vydatný výdech sníží tón vašeho hlasu, což mu dodá na autoritě.

K TÉMATU  Rozvody na denním pořádku. Co stojí za nimi dnes stojí?

Kuráž si nalijte až do morku kostí

Ukázat partnerovi, že má sáhnout o centimetr vedle, je snazší, než mu do očí říct: „Chci prodloužit předehru – a po ní bys mohl vytáhnout pásek a pořádně mi naplácat.“ Na některé věci je zkrátka nutné mít tak říkajíc koule. Kde je vzít? Použijte nástroj sebevědomých, který dodává kuráž, a to v podstatě na cokoli.

Narovnejte záda, zatáhněte břicho, vystrčte prsa a jednu ruku si dejte nenuceně a ležérně v bok. Poté přeneste váhu na jednu nohu a mírně zvedněte bradu. Ne zase moc, pak to působí až arogantně. Vychytejte pozici nazvanou “něco mezi”, ať se celá věc nese v přátelském duchu. Klidně si to předem nacvičte před zrcadlem. V pondělí i úterý vám to možná dá zabrat, ale maximálně ve čtvrtek už začnete z téhle nesmírně jednoduché techniky těžit. Pole dance ve spodním prádle? Podejte tyč, jdeme na to!

Mimochodem, uvedenou pozici zaujímá až 75 procent úspěšných obchodníků, jejichž řeč těla vypovídá o jediném. „Jsem spokojený či spokojená s tím, kdo jsem a jak vypadám. A taky vím, co chci!“ Své snažení pak podpořte opičením.

Zkuste se vžít do role někoho jiného

Kopírování způsobu mluvy, stylu a postoje vám umožní poznat, jak se cítí ti, jimž sexappeal kouká z očí. Opičení v podstatě učí tělo i mysl jiné, pro vás dosud neznámé, komunikaci. Tak až ve filmu uvidíte nějakou zhýralou herečku, která v jedné scéně svedla svého šéfa a v té druhé poskytla nekonečný orální sex kolegovi z druhého patra, napodobte některá její gesta a osvojte si je. Tohle vás určitě naučí překonat stud při sexu. Pochopitelně, že jestli se někdo rád šťourá v nose či čistí zuby svými nehty, tak ho za příklad neberte. Jinak můžete být kýmkoli, kdo je vám sympatický. A to se při sexu a vašem chování zaručeně projeví.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Dne 4. ledna roku 2019 byl na sociální platformě Instragram vytvořen účet. Na tomto účtu byla toho samého dne vystavena fotografie obyčejného slepičího vejce společně s popiskem: „Pojďme z tohoto obrázku udělat nový světový rekord a dát jí největší počet lajků, jaký tu kdy byl. Překonejme aktuální rekord, který drží Kylie Jenner s 18 miliony lajky“. A tím to všechno začalo.
Některé z nás se při pojmech „povinné ručení“ a „havarijní pojištění“ jen zatočí hlava při představě, že bychom si jej měly sjednávat samy. Návštěva pojišťoven, porovnání, co nám na přepážkách bylo nabídnuto, ale hlavně: pamatovat si údaje o našem autě. Jenže takto už to dávno neprobíhá! Dnes se pojistíte online, z pohodlí domova. Potřebovat budete jen osobní doklady, velký technický průkaz a několik minut svého času.
Letní období přeje vytváření krásy. Přejete si i vy mít vaše vchodové dveře nebo interiér ozdobený a překrásný? Podívejte se na naše tipy, se kterými si toto období v roce skutečně oblíbíte. Naše letní věnce dokáže vytvořit každý. Vyberte si, který se bude nejlépe vyjímat u vás doma.
Být lepší verzí sebe samých. Snažíme se o to každý den. A když se o to nesnažíme my, chtějí to po nás druzí. V současné době jsou na nás kladené obrovské nároky, během nichž jsme vystavováni nesmírnému tlaku. Co kdybychom vám ale řekli, že každá životní situace se dá zvládnout s nadhledem a lehkostí. Jen potřebujete člověka, který vás pošťouchne tím správným směrem.
V počátcích každého vztahu je velmi těžké odhadnout, jak je ten druhý naladěn, jaká témata ho uvádějí do rozpaků a které mu naopak vůbec nevadí, nebo ho dokonce těší. Pokud spolu ale trávíte romantický večer, vždycky dopadne velmi nechvalně, pokud stočíte řeč na jedno z níže uvedených témat.

Nepřehlédněte

Přemýšleli jste někdy nad tím, že začnete cvičit? Chtěli byste mít jakýkoli pohyb, ale nemůžete se k tomu prostě dokopat? Pokud ano, pak pokračujte ve čtení! Tento článek bude pro vás velkou motivací, proč s pohybem začít! Jak vám může změnit život doslova k nepoznání...

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek