Úterý , 27. 09. 2022

Jonáš

Stud při sexu. Jak ho překonat a naplno si tak užít vášeň

„Zhasni a na nic se neptej!“ Vypadá to ve vaší ložnici nějak takhle? Neumíte prodat svoje ženství, charisma ani chlípné dovednosti, protože se pořád jen stydíte? Na to existuje medicína, kterou ovšem v lékárně nekoupíte. Kam se pro ni chodí?
Stud při sexu. Jak ho překonat a naplno si tak užít vášeň
zdroj: 123RF.com

Od prvních dnů sexuální výchovy ve škole až po milostné trapasy vzniká hodně příležitostí k tomu, aby sex začal vyvolávat negativní emoce, jako je třeba stud. Taky s ostychem, hanbou a nejistotou trochu válčíte? Bojíte se požádat o to, co při sexu skutečně chcete a již pouhé odložení svršků vám dělá potíže? Stud při sexu je bariéra, se kterou si v ložnici moc srandy neužíváte.

A zase ty předsudky!

K jednomu z nejnebezpečnějších mýtů patří ten, že si za stud, nesmělost a nízké sebevědomí můžete samy. Ale to je omyl. Pocit zahanbení může pocházet z výchovy, kulturních a náboženských tradic, stejně jako od přátel nebo vaší komunity. To je ten důvod, proč nikdy partnerovi neřeknete, že mu při orálním sexu chcete klečet na obličeji nebo máte chuť vyzkoušet si milování s análním kolíkem. Co když vás protějšek za takové přání odsoudí? A vůbec, stejně na sex nemáte krásné tělo! Ale no tak, i stydlivky mohou začít vystupovat sebevědomě. Stačí trochu potrénovat!

Nejprve uzdravte svůj privátní „self vztah“

Bez ohledu na to, zda v současné době máte nebo nemáte sexuálního partnera, je dobré nemluvit o svém těle hanlivě a vědět o něm co nejvíc. Pravidelně s vyčleňujte nějaký čas na masturbaci, ať už svépomocí či s pomůckami. Jakákoli forma potěšení vám dodá pocit jistoty, i když přes noc to pochopitelně nebude. Vytrvejte, hýčkejte se a věnujte tomu pár dní či rovnou týdnů.

Za každých okolností okysličujte

Jakmile dojde na přímý sexuální kontakt nebo situaci, která si žádá pro vás něco méně příjemného, např. rozepnutí podprsenky v celkem dost osvětlené místnosti nebo rovnou striptýz, o který vás milenec prosí už měsíce, přivřete oči a párkrát se zhluboka nadechněte. Sice to zní jako velké klišé, ale nádech zajistí rychlý přísun kyslíku, který uvolňuje napětí a pozitivně ovlivňuje rozpaky a nervozitu. A co víc, poctivý nádech a vydatný výdech sníží tón vašeho hlasu, což mu dodá na autoritě.

K TÉMATU  Jak překonat žárlivost ve vztahu? Máme pro vás pár tipů

Kuráž si nalijte až do morku kostí

Ukázat partnerovi, že má sáhnout o centimetr vedle, je snazší, než mu do očí říct: „Chci prodloužit předehru – a po ní bys mohl vytáhnout pásek a pořádně mi naplácat.“ Na některé věci je zkrátka nutné mít tak říkajíc koule. Kde je vzít? Použijte nástroj sebevědomých, který dodává kuráž, a to v podstatě na cokoli.

Narovnejte záda, zatáhněte břicho, vystrčte prsa a jednu ruku si dejte nenuceně a ležérně v bok. Poté přeneste váhu na jednu nohu a mírně zvedněte bradu. Ne zase moc, pak to působí až arogantně. Vychytejte pozici nazvanou „něco mezi“, ať se celá věc nese v přátelském duchu. Klidně si to předem nacvičte před zrcadlem. V pondělí i úterý vám to možná dá zabrat, ale maximálně ve čtvrtek už začnete z téhle nesmírně jednoduché techniky těžit. Pole dance ve spodním prádle? Podejte tyč, jdeme na to!

Mimochodem, uvedenou pozici zaujímá až 75 procent úspěšných obchodníků, jejichž řeč těla vypovídá o jediném. „Jsem spokojený či spokojená s tím, kdo jsem a jak vypadám. A taky vím, co chci!“ Své snažení pak podpořte opičením.

Zkuste se vžít do role někoho jiného

Kopírování způsobu mluvy, stylu a postoje vám umožní poznat, jak se cítí ti, jimž sexappeal kouká z očí. Opičení v podstatě učí tělo i mysl jiné, pro vás dosud neznámé, komunikaci. Tak až ve filmu uvidíte nějakou zhýralou herečku, která v jedné scéně svedla svého šéfa a v té druhé poskytla nekonečný orální sex kolegovi z druhého patra, napodobte některá její gesta a osvojte si je. Tohle vás určitě naučí překonat stud při sexu. Pochopitelně, že jestli se někdo rád šťourá v nose či čistí zuby svými nehty, tak ho za příklad neberte. Jinak můžete být kýmkoli, kdo je vám sympatický. A to se při sexu a vašem chování zaručeně projeví.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pokud patříte mezi znalce kávy a je to první věc, na kterou po probuzení myslíte, chápeme vás. Ale mějte se na pozoru. Pokud máte doma čtyřnohého přítele, je možné, že neodolá pokušení ochutnat ten horký nápoj. A zatímco lidé často potřebují na začátek dne kofeinový šok, káva rozhodně není něco, co by si měl dávat váš chlupatý společník. Jak konkrétně je spojení „káva a pes" škodlivé a co může způsobit?
Peru je velmi zajímavá země oplývající především mnoha kulturními památkami starověkých civilizací a koloniální architekturou. Jedná se o neuvěřitelně rozmanitou zemi a ráj pro každého cestovatele. V našich představách může znít Peru jako zapadlá zemička, kde nic nenajdeme, ale opak je pravdou! Tajemné džungle, ztracená města, jezero Titicaca, delta Amazonky – právě za těmito zázraky turisté do Peru míří. Tato země Jižní Ameriky jim poskytne příležitost ocitnout se ve zcela jiné dimenzi.
Neustálé převalování, polštáře na uších, probděné noci, špunty v uších. Přijde vám to povědomé? Pak právě váš partner nebo partnerka chrápe. Nemusíte se obávat toho, že byste v tom byli sami. Najde se mezi námi vícero lidí, kteří se ptají na jednu otázku, a sice jak se zbavit chrápání, které nám nedá v noci spát?
Pravý deštivý a sychravý podzim se pomalu začíná hlásit o slovo, a tak není divu, že v tomto zrádném počasí více stonáme my i naše děti. S nižšími venkovními teplotami a nedostatkem sluníčka se navíc zvyšuje riziko nachlazení, chřipky a v dnešní době bohužel i dalších virových onemocnění. Právě v tomto období je tedy více, než kdykoliv jindy v roce důležité myslet na posílení imunity, která hraje zásadní roli v naší přirozené obranyschopnosti a odolnosti proti bacilům. Efektivním způsobem, jak můžeme posílit imunitu sobě i svým blízkým, je za pomoci pěti přírodních pomocníků. Jaké to jsou?

Nepřehlédněte

Pro někoho může jít o kraj nehostinný, neboť si ho často spojujeme zejména s těžbou uhlí. Ve skutečnosti jde ale o nádherný kus krajiny s bohatou historií a přírodními scenériemi, které rozhodně stojí za to navštívit. Vybrali jsme pro vás deset nejzajímavějších míst, které byste si při návštěvě severních Čech neměli nechat ujít.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek