Úterý , 23. 07. 2024

Libor

Stud při sexu. Jak ho překonat a naplno si tak užít vášeň

„Zhasni a na nic se neptej!“ Vypadá to ve vaší ložnici nějak takhle? Neumíte prodat svoje ženství, charisma ani chlípné dovednosti, protože se pořád jen stydíte? Na to existuje medicína, kterou ovšem v lékárně nekoupíte. Kam se pro ni chodí?
Stud při sexu. Jak ho překonat a naplno si tak užít vášeň
zdroj: 123RF.com

Od prvních dnů sexuální výchovy ve škole až po milostné trapasy vzniká hodně příležitostí k tomu, aby sex začal vyvolávat negativní emoce, jako je třeba stud. Taky s ostychem, hanbou a nejistotou trochu válčíte? Bojíte se požádat o to, co při sexu skutečně chcete a již pouhé odložení svršků vám dělá potíže? Stud při sexu je bariéra, se kterou si v ložnici moc srandy neužíváte.

A zase ty předsudky!

K jednomu z nejnebezpečnějších mýtů patří ten, že si za stud, nesmělost a nízké sebevědomí můžete samy. Ale to je omyl. Pocit zahanbení může pocházet z výchovy, kulturních a náboženských tradic, stejně jako od přátel nebo vaší komunity. To je ten důvod, proč nikdy partnerovi neřeknete, že mu při orálním sexu chcete klečet na obličeji nebo máte chuť vyzkoušet si milování s análním kolíkem. Co když vás protějšek za takové přání odsoudí? A vůbec, stejně na sex nemáte krásné tělo! Ale no tak, i stydlivky mohou začít vystupovat sebevědomě. Stačí trochu potrénovat!

Nejprve uzdravte svůj privátní “self vztah”

Bez ohledu na to, zda v současné době máte nebo nemáte sexuálního partnera, je dobré nemluvit o svém těle hanlivě a vědět o něm co nejvíc. Pravidelně s vyčleňujte nějaký čas na masturbaci, ať už svépomocí či s pomůckami. Jakákoli forma potěšení vám dodá pocit jistoty, i když přes noc to pochopitelně nebude. Vytrvejte, hýčkejte se a věnujte tomu pár dní či rovnou týdnů.

Za každých okolností okysličujte

Jakmile dojde na přímý sexuální kontakt nebo situaci, která si žádá pro vás něco méně příjemného, např. rozepnutí podprsenky v celkem dost osvětlené místnosti nebo rovnou striptýz, o který vás milenec prosí už měsíce, přivřete oči a párkrát se zhluboka nadechněte. Sice to zní jako velké klišé, ale nádech zajistí rychlý přísun kyslíku, který uvolňuje napětí a pozitivně ovlivňuje rozpaky a nervozitu. A co víc, poctivý nádech a vydatný výdech sníží tón vašeho hlasu, což mu dodá na autoritě.

K TÉMATU  Pět minut nebo půl hodiny? Jak dlouho by mělo trvat milování?

Kuráž si nalijte až do morku kostí

Ukázat partnerovi, že má sáhnout o centimetr vedle, je snazší, než mu do očí říct: „Chci prodloužit předehru – a po ní bys mohl vytáhnout pásek a pořádně mi naplácat.“ Na některé věci je zkrátka nutné mít tak říkajíc koule. Kde je vzít? Použijte nástroj sebevědomých, který dodává kuráž, a to v podstatě na cokoli.

Narovnejte záda, zatáhněte břicho, vystrčte prsa a jednu ruku si dejte nenuceně a ležérně v bok. Poté přeneste váhu na jednu nohu a mírně zvedněte bradu. Ne zase moc, pak to působí až arogantně. Vychytejte pozici nazvanou “něco mezi”, ať se celá věc nese v přátelském duchu. Klidně si to předem nacvičte před zrcadlem. V pondělí i úterý vám to možná dá zabrat, ale maximálně ve čtvrtek už začnete z téhle nesmírně jednoduché techniky těžit. Pole dance ve spodním prádle? Podejte tyč, jdeme na to!

Mimochodem, uvedenou pozici zaujímá až 75 procent úspěšných obchodníků, jejichž řeč těla vypovídá o jediném. „Jsem spokojený či spokojená s tím, kdo jsem a jak vypadám. A taky vím, co chci!“ Své snažení pak podpořte opičením.

Zkuste se vžít do role někoho jiného

Kopírování způsobu mluvy, stylu a postoje vám umožní poznat, jak se cítí ti, jimž sexappeal kouká z očí. Opičení v podstatě učí tělo i mysl jiné, pro vás dosud neznámé, komunikaci. Tak až ve filmu uvidíte nějakou zhýralou herečku, která v jedné scéně svedla svého šéfa a v té druhé poskytla nekonečný orální sex kolegovi z druhého patra, napodobte některá její gesta a osvojte si je. Tohle vás určitě naučí překonat stud při sexu. Pochopitelně, že jestli se někdo rád šťourá v nose či čistí zuby svými nehty, tak ho za příklad neberte. Jinak můžete být kýmkoli, kdo je vám sympatický. A to se při sexu a vašem chování zaručeně projeví.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Tenhle batoh odolá dešti i polití, a proti krádežím v davu nebo hromadné dopravě je také imunní. Praktické zavazadlo usnadňuje život ve městě i na výletě. Vnitřní prostor, kapsy i kapsičky vymýšlel evidentně někdo, kdo má s chozením s ruksakem na zádech bohaté zkušenosti.
Jak probíhá druhý koučink z pohledu klienta? Co uvízne v hlavě po druhém koučování a s čím konkrétně aktuálně Nele Marcela Hlaváčková pomáhá? Co ji učí? O tom bude dnešní článek.
Konečně přišla rodinná dovolená. Očekáváte, že si odpočinete od všech starostí. Chcete si přece pořádně užít zasloužené volno! Těšíte se, že si budete užívat, jenže všechno může dopadnout jinak. Jak se nepohádat na dovolené? A jak se po dovolené nerozejít?
Velkoplošné topení se sice rozmáhá, ale radiátory jsou klasika, kterou známe všichni. Dnes ale mohou vypadat i velice netradičně a ladit s interiérem. Říká se jim sálavé panely, mohou být součástí topného systému nebo fungovat samostatně na elektřinu a můžete je nechat hrdě viditelné v prostoru. Inspirujte se v galerii.
Jste-li uživatelem sociálních sítí, jako jsou Facebook, TikTok či Instagram, jméno Khaby Lame je vám pravděpodobně povědomé. Nebo možná není, ale jakmile zahlédnete jeho fotografii, okamžitě se vám vybaví vtipná videa, jež pravidelně sdílí. A pokud ho ani takto nepoznáváte, postačí si jich pár pustit a zajisté se zařadíte mezi jeho sledující. Jeho originální nápady hýbou virtuálním světem. Bez jediného slova si získal miliony fanoušků a odběratelů, a tím se mu obrátil život vzhůru nohama.
Peru je velmi zajímavá země oplývající především mnoha kulturními památkami starověkých civilizací a koloniální architekturou. Jedná se o neuvěřitelně rozmanitou zemi a ráj pro každého cestovatele. V našich představách může znít Peru jako zapadlá zemička, kde nic nenajdeme, ale opak je pravdou! Tajemné džungle, ztracená města, jezero Titicaca, delta Amazonky – právě za těmito zázraky turisté do Peru míří. Tato země Jižní Ameriky jim poskytne příležitost ocitnout se ve zcela jiné dimenzi.
Internetový nákup prožívá změny. Již brzy si v e-shopu budete moci vyzkoušet třeba vybranou barvu rtěnky přímo na vás. Stejně tak třeba i sukni nebo oblíbený top. Změní virtuální zrcadla způsob nakupování v e-shopech?
Make-up kdekoliv. Tyhle kosmetické vychytávky poradí, jak vytvořit vlastní rozjasňovač, čím nahradit pudr nebo udělat rychlé kontury obočí.
V každé domácnosti nechybí alespoň jedny nástěnné hodiny. Co takhle zvolit nějaké obří, které se stanou dominantou vašeho interiéru? Retro styl je pořád v oblibě, tak se inspirujte překrásnými kousky. Dřevo, jeho imitace nebo design starých nádražních hodin navozují příjemnou atmosféru. Hodí se prakticky kamkoli, do ložnice, kuchyně nebo obývacího pokoje. Nejenom, že ukazují čas. Jsou zároveň krásným doplňkem vašeho interiéru.
Když spolu jedou dospělé holky na dovolenou, neznamená to, že jsou ve vztahu nešťastné. I když spolu často jezdí právě ty, které jsou singl. Proč si dát pozor na to, s kým a kam jedete?
Zdravá a svěží pleť, to je bezpochyby priorita Francouzek. Chcete se naučit pár jejich jednoduchých triků a mít pleť krásnou a svěží?

Výběr článků

Čekáte přírůstek do rodiny? Gratulujeme! Jednou z velice krásných povinností, která na vás v budoucích měsících čeká, vymýšlení, jak zařídíte pokojíček. Jaké jsou novinky, které vás potěší, a co by v pokojíček pro miminko rozhodně nemělo chybět?
Costume Institute Gala neboli Met Gala. Největší a nejvýznamnější charitativní akce módního světa konaná každoročně první květnové pondělí ve prospěch Metropolitan Museum of Art v New Yorku. Po dvou letech je konečně zpátky, a to ve své plné kráse a extravaganci.
Taky se někdy cítíte ve svém vztahu jako ve vězení? A kdo vlastně řekl, že je nutné žít ve svazku jednoho muže a jedné ženy?

Nepřehlédněte

Obvykle to bývají muži, kteří se snaží ženu zaujmout tak trochu mimo rámec nepsaných pravidel nebo dokonce mimo zákon. Stále častěji se ale objevují i ženy, kterým o klasické seznamování a hledání lásky vůbec nejde.
V zimním období vyžaduje vaše pleť i vlasy více péče než po zbytek roku. Neustálé střídání teplot, vítr, mráz, sníh a smog, to je koktejl, který má na vaši pokožku i vlasy zničující účinek. Jak zabránit tomu, aby byla vaše pleť v zimě zašedlá a nezdravá a vlasy oslabené, polámané a bez života? Vyžaduje to kosmetickou první pomoc.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek