Domů » Vztahy » Společná masturbace. Jak se přestat stydět a spolu s partnerem si ji vzájemně užít
Společná masturbace. Jak se přestat stydět a spolu s partnerem si ji užít
zdroj: 123RF.com
Vztahy

Společná masturbace. Jak se přestat stydět a spolu s partnerem si ji vzájemně užít

Oldřich Nový by vám coby Kristián řekl, ať zavřete oči, neboť odchází. Z něj si ale příklad neberte. Svoje oči skutečně zavřete, ale jenom proto, že se na vás partner dívá. Takovou jízdu totiž ještě nezažil. A co vy? Už jste zkusili kouzlo vzájemné masturbace?

Masturbace zmírňuje stres a rozšiřuje orgasmický potenciál, je také výborným prostředkem v sebepoznávání. V neposlední řadě ji sexuologové považují za jednu z nejlepších sólových i párových technik. I společná masturbace řeší řadu problémů.

Nemáte-li možnost penetračního sexu, přijde vhod. Taky je to pro vás možná něco nového, tedy zpestření milostného života. Zároveň je to báječná předehra. Jenže masturbovat před vlastním mužem není tak jednoduché. Chce to hlavně odvahu. Kde ji vzít?

Tady mě máš!

V podstatě jde o to, že si mnoho žen myslí, jak je partneři budou soudit za to, že se dotýkají samy sebe, jak u toho vypadají, jaké zvuky vydávají. Opak je však pravdou. Všechno to, co v tomhle směru uděláte, na vizuálně zaměřené muže působí jako afrodiziakum. Není tedy důvod vzájemnou masturbaci oddalovat. Můžete ji přitom opatrně navrhnout, a to hned několika způsoby.

Možná pro vás bude lepší, když už dopoledne pošlete svému partnerovi sexy zprávu s tím, že dnes máte chuť zkusit nějakou pro vás méně obvyklou praktiku. „Co kdybych se svlékla a počkala na tebe, až dorazíš? Ale pospěš si, budu potřebovat i tvoje ruce!“ V případě, že partner na lechtivé zprávy moc není, což se stát může, nechte si to na osobní setkání.

Uvolněte se, prosím

Svlékněte sebe i jeho a veďte mužské ruce na místa, která zatouží po dotecích. Až se oba vzrušíte, zašeptejte, že teď to každý z vás zkusí sám. „Chceš se dívat?“ Labužnicky přivřete oči, nebo si je zavažte. Tím, že na protějšek neuvidíte, se lépe oprostíte od případného studu. Poté začnete hladit sama sebe.

Společná masturbace je pojem, který představuje simultánní sexuální uspokojení, nicméně dá se při ní laskat vlastní tělo či tělo partnera. Záleží, co je vám bližší – a taky jak se vyvíjí situace. Ze začátku se nejspíš nepřenesete přes rozpaky, takže se vyhnete očnímu kontaktu, ale z toho si hlavu nedělejte. Časem to všechno přijde. V podstatě se vaše milostná setkání budou vyvíjet a nabírat na obrátkách.

Hra, která nekončí

Pohrávejte si s polohami a nezapomeňte na ono kouzelné slůvko “vzájemná”. Když se vás partner dotýká, oplácejte mu to třeba masáží penisu nebo varlat. Pravidla si však určujte podle svého uvážení. I to je na tom tak zábavné. Protentokrát žádný pohlavní styk, jen ruční práce? Jděte do toho. Vyvrcholte pouze podle dohody. Nebo si naopak po takovém dráždění dopřejte kontakt vašich klínů s divokým líbáním navrch. A co erotické pomůcky? To je další možnost.

TIP: Vyzkoušejte erotické pomůcky pro páry. Ať už zkusíte elektrosex, něžné BDSM, párové vibrátory nebo třeba masážní hlavice, vaše intimní chvíle získají zcela nový rozměr.

Milenec však vždycky roztaje, pokud převezmete kontrolu. Nařiďte mu, aby vám sevřel bradavky. Uvidíte, jak rychle se oba vymaníte z běžného, rutinního sexu. A co dalšího vám může hrát do karet?

Někdy si vyměňte role. Ať milenec hraje vás, vy zase jeho. U vzájemné masturbace si sdělujte své fantazie, přidat můžete i inspirativní porno. Napodobujte dění na obrazovce, což je taky jeden ze způsobů, jak se k téhle praktice dostat. No a věřte, že podobné nápady udrží i ve vaší ložnici spoustu intimity. Nejde snad zrovna o tohle? Vždyť chemikálie uvolňované masturbací zahrnují dopamin, který podporuje potěšení a snižuje stres.

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

komentáře

Klikněte pro napsání komentáře

Napsat komentář

Pin It on Pinterest

%d blogerům se to líbí: