Čtvrtek , 30. 05. 2024

Ferdinand

4+1 tipy na seriály, které každou ženu vtáhnou do děje

Dámy, máte v plánu se svými kamarádkami prožít opravdu skvělou dámskou jízdu? I když jsou kavárny i restaurace otevřeny, neznamená to, že musíte nutně utrácet. Stále se ještě můžete uchýlit do pohodlí domovů a podívat se na nějaké skvělé romantické (a nejen romantické) seriály, které vás doslova vtáhnou do děje.
tipy na seriály
Na co se podívat, když venku není zrovna veselo? (foto: 123RF)

21. 06. 2021

Někdy zkrátka není nálada na lidi kolem. Někdy chcete jen “zapadnout” do ďolíku na pohovce a sledovat smyšlené příběhy lidí, které vám vlévají naději do žil. Abyste nad výběrem jednoho seriálu nestrávila své mládí, vyberte si z našeho krátkého seznamu. Tipy na seriály nabízí pro každou něco. 

Gilmorova děvčata/Gilmore girls 

I když pro řadu žen nebudou námi doporučované seriály ničím neznámým, možná nakonec zjistíte, že jste vlastně i takový základ, jako zmíněné seriály, doposud neviděli. Kupříkladu Gilmorova děvčata. Seriál známý dlouhá léta, přesto se najdou mezi námi ženy, jež ze všech sérií viděly sotva pár epizod. A to je velká škoda. Děj točící se kolem samoživitelky a její dcery, se kterou mají báječné pouto je totiž naprosto fantastický! Plný zvratů, dějových linek i skvělých tipů.  

Gilmorova děvčata nejen ve své době uchvátila nejednu generaci. A i když by si člověk myslel, že nemohou přijít s ničím dalším, nedávno se světu ukázala ještě jedinečná čtyřdílná série po letech, která seriál uzavřela (tedy, alespoň na nějakou dobu). Díly jsou hodinové, každý je pojmenován podle jednoho ročního období. 

Big Little Lies 

Vzpomínáte si na dobu, kdy seriál “Big Little Lies” vstoupil do databáze seriálů? Jednalo se o doslova hit roku, který si prakticky všichni zamilovali. Nejen, že se v seriálu mine rovnou několik skvělých, velkých herců, ale také děj má něco do sebe.  

Seriál není zrovna pro ty, kteří milují romantiku. Je to spíše pro ty, kdo milují vraždy, kriminalistickou tematiku a kdo opravdu s chutí řeší sebevětší i sebemenší hádanky.  

Sex ve městě/Sex and the City 

Co by to byly tipy na seriály pro ženy, kdyby v nich chyběl legendární seriál “Sex ve městě”, který pojednává o čtyřech ženách, respektive kamarádkách tak podobných a na druhou stranu tak odlišných. Zažívají příběhy, jaké zažíváme také nebo které bychom nejraději rádi zažili. A to je ostatně ten důvod, proč nás doslova pohltí. 

K TÉMATU  5 nejlepších katastrofických filmů podle skutečných událostí

Ve chvíli, kdy seriál dokoukáte, čekají vás dva filmy, které jsou jeho pokračováním. I ty stojí za to, ovšem seriál je seriál.  

https://www.youtube.com/watch?v=Gfjp9sVRxyQ

Desperate Housewives 

Jestliže jste milovníkem amerických seriálů, které jsou snoubením dramatu s komedií, je načase svůj čas věnovat seriálu nazvanému “Desperate Housewives”. Jedná se o opravdu extrémně populární americkou sérii, která zaujme diváka od prvního okamžiku. Zejména ženy si přijdou na své.  

Důvodem je samozřejmě děj, který se točí kolem problémů moderních dam. Řeší se otázky rodiny, vztahů, názorů ostatních lidí. Obecně je to vážně skvělá podívaná.  

Ví o tobě/Behind the eyes 

Z novějších seriálů stojí za zmínku seriál “Ví o tobě”, který jsme také zařadili mezi naše tipy na seriály. Jedná se o dramatický, nakonec i mysteriózní seriál, který každou ženu doslova vcucne. Důvodem je především zajímavý, charismatický herec, jenž zkrátka nedá spát. Co bude stát za vaší nespavostí je i jeho manželka, která je zkrátka podivínem, možná až psychopatkou. 

Samotný děj je velmi napínavý, velmi zamotaný a člověka donutí přemýšlet nad tím, co si vlastně myslet nebo kdo je ten špatný. Poslední díl je sice spíše úletem, z něhož má někdo pocit, že hůř se to odfláknout nemohlo, ale někomu naopak přijde velice sympatický.  

Co je také třeba konstatovat, tak že seriál byl natočen podle knižní předlohy. A ta je mimochodem také skvěle hodnocená! Po pročtení referencí se jistě rozhodnete své volné večery trávit nad touto atraktivní knihou. 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT
Nejlepší zahraniční komediální seriály všech dob! Jaký je váš favorit? 

Seriály na Netflixu, které stojí za zhlédnutí. Už jste je viděli?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Život není pokaždé procházka růžovým sadem a občas nastávají situace, do kterých se nikdo z nás nehrne. Hádka nebo nepříjemné životní situace, do kterých se dostaneme se sourozenci, pak obzvláště bolí.
V roce 1998 spatřila světlo světa argentinská telenovela „Divoký anděl“, která přinesla světovou popularitu zejména představitelce hlavní role, Natalii Oreiro.
Inspirace nikdy není dost, což platí nejen v případě, kdy sestavujeme nové outfity, ale i tehdy, kdy chceme zazářit s neodolatelným lookem. A protože sociální sítě byly a vždy budou nekonečným zdrojem nápadů, vybrali jsme pro vás ty nejlepší zahraniční beauty blogerky, které prostě nesmíte přehlédnout. Mrkněte na ně!
Hledáte efektivní a zároveň chutnou dietu, která vám bude vyhovovat? V současné době je na vzestupu dieta, která tyto podmínky splňuje, jaká?
Výběr kontaktních čoček je pro každého jejich nositele klíčovým. V dnešní době existuje celá řada variant kontaktních čoček, které mohou vyhovovat jednomu a druhému naopak méně, či vůbec. Jak tedy správně vybrat a nesáhnout vedle? Existuje několik možností, ale nejlépe vám pomůže váš oční specialista
Někdo se narodil jako barvoslepý a celý život neviděl nic z barev tak, jak je vnímáme my ostatní. Jaký je to asi pocit, spatřit to všechno kolem poprvé? Speciální brýle umožní takovým lidem vnímat barevné spektrum. A tady se můžete podívat na reakce lidí, kteří to právě zažívají.
Muž s velkým přirozením je snem mnoha žen. Co když je ale až "moc" velké?
Jakmile se vám a vašemu partnerovi narodí děti, získáváte zcela novou roli. Najednou jste rodiči a velmi často vás tato role na dlouhá léta úplně pohltí. Není pak divu, že může být velmi obtížný návrat k životu, ve kterém děti nezaujímají první místo.
Člověk si nikdy ničím nemůže být úplně jistý, já jsem si ale byla jistá, že prožívám konečně pravou lásku. Měla jsem plány do budoucna, konečně jsem chtěla založit rodinu, po které jsem tolik toužila. S přítelem jsme spolu začínali už společný čtvrtý rok, už byl čas.
Říká se, že pořádek dělá přátele. Najednou chápu, jak moc je tohle přísloví pravdivé. Když za mnou moje dlouholetá kamarádka přišla s prosbou o pomoc, neváhala jsem a udělala jsem pro ni všechno, co jsem mohla.
Párů, kterým se nedaří otěhotnět „přirozeně“ je spousta. Dneska se nepodíváme co je příčinou, ale když už postupujete IVF, tak jak vše zvládnout co nejlépe.
Patříte k těm, kteří se rochní v mystičnu i všelijakých záhadách a občas vás přepadne myšlenka, jak skvělé by bylo vidět do minulosti i budoucnosti? Pak jste možná někdy uvažovali nad tím, že by nemuselo být úplně špatné naučit se vykládat karty – ať sobě nebo ostatním. A protože pro podzim se ezoterická atmosféra hodí víc než kdy jindy, nachystali jsme pro vás pár tipů, jak se nacítit na výklad karet.

Výběr článků

Takzvané koitální sblížení představuje zajímavou techniku, která může ještě vylepšit vaše sexuální zážitky. Setkat se lze také s názvem koitální vyrovnávání, tento termín je označován také zkratkou CAT z anglického coital alignment technique.
Pod pojmem detox si nepředstavujte plán na zhubnutí. Mělo by jít spíš o odlehčení po období, kdy jste hřešily a pochutnávaly si na potravinách, které nejsou pro tělo ideální. Čekat na jaro nemusíte. Detox můžete spustit kdykoli. Jen je potřeba přizpůsobit výběr potravin ročnímu období.
Stále ještě pracujete na svém novoročním předsevzetí a usilujete o shození posledních vánočních kilogramů? Pak patříte mezi posledních pár statečných. Většina to už dávno vzdala, tudíž už nyní si můžete pogratulovat. Vy se však místo gratulací ptáte sami sebe, jak poslední povánoční kilogramy shodit. Těch posledních pár kilo jde totiž dolů opravdu stěží.

Nepřehlédněte

Zastřešené stání pro vůz má několik výhod. Tou hlavní je ochrana vozu před deštěm, kroupami nebo sněhem. Odpadá tak i ranní škrábání skla. Garážový přístřešek ale umožní i vaše suché a pohodlné vysednutí a naopak, stejně jako vyložení kufru. Přístřešek lze obvykle sladit s exteriérem domu, a nejčastější variantou na materiál jsou dřevěné trámy. Krytina může být stejná, jako na střeše domu, z tašek, ale používá se taktéž plech nebo světlopropustný plast či sklolaminát.
Úspěšné složení závěrečných zkoušet se musí oslavit. Promoce je jedinečnou možností, kam uzavřít jednu kapitolu života a otevřít další. Všichni chceme absolventa překvapit krásným dárkem, který se mu bude líbit. Poradíme vám, co pořídit pro ženy i muže. Uvidíte, že nakonec ten nejlepší dárek vyberete.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek