Neděle , 03. 07. 2022

Radomír

Dopřáváte si ranní sex? Měli byste! Na zdraví má blahodárný vliv

Ranní sex rozhodně má něco do sebe. Většina z nás se mu ale vyhýbá a to je velká škoda. Věděli jste, že sex po ránu má podobné účinky jako třeba ranní káva?
ranní sex
Ranní sex má pozitivní dopad na vaše zdraví. (foto: 123Rf)

01. 12. 2021

Ranní sex rozhodně má něco do sebe. Většina z nás se mu ale vyhýbá a to je velká škoda. Věděli jste, že sex po ránu má podobné účinky jako třeba ranní káva?

Mějte hezký den už od jeho startu!

Lze začít ráno příjemněji, nežli milováním s partnerem? Za nás tedy není mnoho možností, které by zrovna takovému začátku nového dne mohly konkurovat. Určitě se shodneme na tom, že dopřát si sex hned po probuzení je způsob, jak se pozitivně naladit na celý den. Proč toho nevyužít?

Jak ranní sex prospívá? Budete se divit!

Možná i vy patříte k ženám, které se rannímu sexu vyhýbají a jednoduše si ho nedopřávají. Mnohem raději si na partnera uděláte čas během dne, nebo se milujete klasicky po večerech. Jenže to je nuda, navíc my víme, že ranní sex může vašemu zdraví prospět. Chcete vědět jak?

ranní sex
Proč si hned po probuzení dopřát ranní sex? (foto: pexels.com)

Vyplavíte do těla hormony štěstí

Není nic horšího, nežli se probudit do špatné nálady. Všechno vidíte černě, na ostatní se mračíte. To prostě nikdo nechce. Když se ale hned po ránu pomilujete, nic takového jako špatná nálada a den pod psa vám rozhodně hrozit nebude. Vaše tělo totiž zaplavíte hormonem štěstí, ze kterého budete čerpat ještě 24 hodin poté!

Zbavíte se stresu

To jde tak trochu ruku v ruce s bodem výše. Dneska je stále více lidí ve stresu, protože na sebe nakládají mnoho povinností a následně se perou se starostmi, které je jednoduše deptají. Možná to dost dobře znáte. A víte co? Dopřejte si po probuzení kvalitní milování a stres se dá na odchod.

Budete vypadat mladší

Jasně, že po ranním sexu rázem jako mávnutím kouzelného proutku nebudete vypadat jako puberťačka, ale odborníci jsou toho názoru, že (pravidelný) ranní sex uvolňuje do těla beta endorfiny společně s protizánětlivými molekulami, díky kterým můžete vypadat mladší. A která žena by to nechtěla, že?

K TÉMATUKokosový olej: víte o veškerých možnostech jeho využití?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak se připravit na anální sex? Jednoduchý návod, díky kterému si TO užijete

Nevíte, jak uspokojit partnera? Naučte se správně komunikovat na téma sex

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Je tu jaro a s ním i spoustu změn! Lidé se chystají na sezónu v plavkách a chtějí být na jaře víc plní energie. Po zimě, kdy jsme spíš pasivní a více jíme, tak s jarem přichází odhodlání do různých detoxů a očist! Bohužel to nemusí skončit vždy dobře, protože není detox jako detox. V tomto článku vám prozradím, jak na správnou jarní očistu! Která pročistí vaše tělo i vašeho ducha a zároveň neuškodí vašemu zdraví!
V každém vztahu někdy nastane čas, kdy se lidé hádají, dohadují, přehodnocují své názory. Takové menší krize jsou v každém vztahu běžné a můžete je očekávat. Velké krize většinou přicházejí s tím, jak se vztah mění a vyvíjí. Mohou vás potkat dříve či později, avšak odborníci se shodují v tom, jaké kroky (a i roky) ve vztahu bývají kritické.
Doplňky do koupelny používáme každý den, ale kromě jejich praktického účelu si dnes můžeme pořídit i krásné designové kousky, které podtrhnou styl vaší koupelny. Dávkovače mýdla, zásobníky na tampony, kelímek na vyplachování úst, košíky na kosmetiku nebo různé držáky, všechno si můžete vyladit k obrazu svému. Inspirujte se.
Milujete nakupování a ještě více milujete nakupování za super nízké ceny? V tom případě jste tady správně a určitě byste si neměli nechat ujít následující řádky! Pro všechny shopaholiky, kteří neodolají rozšiřování své sbírky o nové bezva kousky, jsme sepsali celkem 4 tipy na skvělé outlety, v nichž nakoupíte luxusní oblečení, boty i doplňky za parádně nízké ceny!
Vytoužené jaro už klepe na dveře. Dny se oteplují a prodlužují, příroda a květiny se probouzejí k životu a my se pomalu vzpamatováváme ze zimního spánku. S příchodem jara přichází nejen obměna šatníku, ale také období častějšího zkrášlování, změna stravovacích návyků a získání nové energie. Řada z nás se začíná stresovat tím, že je na čase začít hubnout do plavek, zpevnit křivky, získat lepší kondici a celkově pročistit organismus. Hlavně klid! Tyto změny můžeme nastartovat za pomoci přírodních bylinek. Proč tělu nedopřát to, co potřebuje?
Mnoho z nás si jistě vzpomene na první ročník soutěže Česko hledá SuperStar. Tehdy ještě jako velmi mladá zpěvačka, Šárka svým nádherným hlasem dokázala okouzlit český i slovenský národ. V obrovské konkurenci se dokázala probojovat do finále společně s Anetou Langerovou. Jak se změnil její život po soutěži a co dělá Šárka dnes? V exkluzivním rozhovoru jen pro Dámskaliga.cz!
Každá žena ví, že bez doplňků by nebyl outfit dokonalý a úplný. I za doplňky se musí utrácet, a to zejména za náušnice, které jsou často to nejvýraznější na celém outfitu. Ovšem stejně, jako je tomu v případě jiných kousků oblečení, i ve světě náušnic se mění trendy jako na běžícím pásu. Každý rok móda přinese na trh zcela jiné typy náušnic, které mají zpestřovat outfity v dané sezoně. Nabízí se proto otázka, jaké náušnice ovládnou nejbližší měsíce a týdny?

Nepřehlédněte

Polycystický ovariální syndrom, neboli PCOS, je strašákem pro ženy v reprodukčním věku. Otěhotnět s tímto onemocněním přirozenou cestou je často nad síly ženy samotné i lékařů. Problém je, že příčina, proč onemocnění vzniká, není dosud úplně jasná. A tak naprosté vyléčení není možné.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek