Domů » Zábava » Slavní » Znáte telenovelu „Divoký anděl“? Jak dnes vypadají hlavní herci?
Slavní Zábava

Znáte telenovelu „Divoký anděl“? Jak dnes vypadají hlavní herci?

telenovela Divoký anděl
Sledovali jste zamilovanou telefonelu? (zdroj foto: tymr.cz)
V roce 1998 spatřila světlo světa argentinská telenovela „Divoký anděl“, která přinesla světovou popularitu zejména představitelce hlavní role, Natalii Oreiro.

Telenovela Divoký anděl – děj

Pokud jde o děj tohoto seriálu, hlavní postavou je Milagros, což v předkladu znamená „Zázrak“, jejíž matka zemřela během porodu a otec byl neznámý. Od dětství k němu Milagros chovala zášť, protože opustil ji i její maminku, když ho nejvíce potřebovaly. Hrdinka vyrůstala v sirotčinci, když ale dovršila osmnáct let, musela jeho brány opustit.

Naštěstí brzy získala místo služebné u jedné velice bohaté rodiny. Ta si pouze postupně zvyká na Milagrosinu přímočarou povahu a temperament, který zatím neumí ovládat. Právě díky své povaze získá Milagros jak dobré přítele, tak také nepřátele.

V rámci své nové práce se hlavní postava seznamuje také s mladým mužem, který se má stát dědicem rodinného jmění, Ivem. A právě jejich spletitý a proměnlivý vztah je ústředním, ale zdaleka ne jediným tématem této komediální i dramatické telenovely.

Natalia Oreiro – Milagros

Pokud jde o představitele hlavních postav, již jsme zmínili Natalii Oreiro, plný jménem Natalii Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo, uruguayskou herečku, která seriálu vtiskla také svůj tvůrčí duch, protože svými vtipnými glosami vhodně doplňovala a vylepšovala scénář.

Divoký anděl díky tomu prolomil dosavadní ryze romantickou a dramatickou linii telenovel a vznikl tak v podstatě nový žánr, velice oblíbený zejména v Jižní Americe, a to telekomedie.

Natália Oreiro
Hlavní hrdinka se skoro nezměnila! (zdroj foto: tymr.cz)

Natalia poté hrála v řadě dalších seriálů a hraje i ve filmech, obvykle uruguayských, ale i koprodukčních. Každý rok natáčí jeden film, a to platí i pro tento rok, je však otázka, kdy bude vzhledem k celosvětové pandemii jeho premiéra.

Natalia však není jen herečka, je také zpěvačka, jejíž kariéru nastartovalo právě nazpívání titulní písně k seriálu Divoký anděl. Natalia posléze vydala první album, které se jmenovalo po ní, a většina písní z něj v seriálu také zazněla. Nejslavnější z nich je bezesporu „Cambio dolor”.

Facundo Arana – Ivo Di Carlo

Představitelem hlavní mužské role v seriálu, Iva Di Carla, hrál argentinský herec Facundo Arana, plným jménem Jorge Facundo Arana Tagle. Obdobně jako Natalia, ani on není pouze herec, ale začínal jako hudebník, konkrétně saxofonista a umění mu dopomohlo k získání první role. Po úspěch seriálu hrál v pěti filmech, ale zejména v dalších seriálech. V roce 2006 účinkoval v seriálech

  • „Jsi můj život“, a
  • „V rytmu tanga“.

V nich se opět potkal se svou hereckou partnerkou Natalií Oreiro, která v prvním z jmenovaných seriálů ztvárnila boxerku.

telenovela Divoký anděl
A takto se změnil herec ztvárňující hlavní mužskou roli. (zdroj foto: tymr.cz)

Pokud jde o podobu protagonistů hlavních kladných i záporných postav seriálu Divoký anděl, samozřejmě se změnila, u některých více, u některých méně. Někteří z herců, kteří v seriálu účinkovali, už dokonce bohužel nejsou mezi námi.

MOHLOB Y VÁS ZAJÍMAT

Beverly Hills 90210 aneb fenomén devadesátek. Jak dnes žijí herci?

Nezkrotná Angelika: Od natáčení uběhlo 52 let. Jak herečka vypadá dnes?