Pondělí , 15. 08. 2022

Hana

Znáte telenovelu „Divoký anděl“? Jak dnes vypadají hlavní herci?

V roce 1998 spatřila světlo světa argentinská telenovela „Divoký anděl“, která přinesla světovou popularitu zejména představitelce hlavní role, Natalii Oreiro.
telenovela Divoký anděl
Sledovali jste zamilovanou telefonelu? (zdroj foto: tymr.cz)

06. 01. 2021

06. 01. 2021

Telenovela Divoký anděl – děj

Pokud jde o děj tohoto seriálu, hlavní postavou je Milagros, což v předkladu znamená „Zázrak“, jejíž matka zemřela během porodu a otec byl neznámý. Od dětství k němu Milagros chovala zášť, protože opustil ji i její maminku, když ho nejvíce potřebovaly. Hrdinka vyrůstala v sirotčinci, když ale dovršila osmnáct let, musela jeho brány opustit.

Naštěstí brzy získala místo služebné u jedné velice bohaté rodiny. Ta si pouze postupně zvyká na Milagrosinu přímočarou povahu a temperament, který zatím neumí ovládat. Právě díky své povaze získá Milagros jak dobré přítele, tak také nepřátele.

V rámci své nové práce se hlavní postava seznamuje také s mladým mužem, který se má stát dědicem rodinného jmění, Ivem. A právě jejich spletitý a proměnlivý vztah je ústředním, ale zdaleka ne jediným tématem této komediální i dramatické telenovely.

Natalia Oreiro – Milagros

Pokud jde o představitele hlavních postav, již jsme zmínili Natalii Oreiro, plný jménem Natalii Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo, uruguayskou herečku, která seriálu vtiskla také svůj tvůrčí duch, protože svými vtipnými glosami vhodně doplňovala a vylepšovala scénář.

Divoký anděl díky tomu prolomil dosavadní ryze romantickou a dramatickou linii telenovel a vznikl tak v podstatě nový žánr, velice oblíbený zejména v Jižní Americe, a to telekomedie.

Natália Oreiro
Hlavní hrdinka se skoro nezměnila! (zdroj foto: tymr.cz)

Natalia poté hrála v řadě dalších seriálů a hraje i ve filmech, obvykle uruguayských, ale i koprodukčních. Každý rok natáčí jeden film, a to platí i pro tento rok, je však otázka, kdy bude vzhledem k celosvětové pandemii jeho premiéra.

Natalia však není jen herečka, je také zpěvačka, jejíž kariéru nastartovalo právě nazpívání titulní písně k seriálu Divoký anděl. Natalia posléze vydala první album, které se jmenovalo po ní, a většina písní z něj v seriálu také zazněla. Nejslavnější z nich je bezesporu „Cambio dolor“.

K TÉMATUDomácí mazlíčci tropí lumpárny, a jsou u toho děsně roztomilí. Kočky a psi jsou zdrojem nekonečné zábavy!

Facundo Arana – Ivo Di Carlo

Představitelem hlavní mužské role v seriálu, Iva Di Carla, hrál argentinský herec Facundo Arana, plným jménem Jorge Facundo Arana Tagle. Obdobně jako Natalia, ani on není pouze herec, ale začínal jako hudebník, konkrétně saxofonista a umění mu dopomohlo k získání první role. Po úspěch seriálu hrál v pěti filmech, ale zejména v dalších seriálech. V roce 2006 účinkoval v seriálech

  • „Jsi můj život“, a
  • „V rytmu tanga“.

V nich se opět potkal se svou hereckou partnerkou Natalií Oreiro, která v prvním z jmenovaných seriálů ztvárnila boxerku.

telenovela Divoký anděl
A takto se změnil herec ztvárňující hlavní mužskou roli. (zdroj foto: tymr.cz)

Pokud jde o podobu protagonistů hlavních kladných i záporných postav seriálu Divoký anděl, samozřejmě se změnila, u některých více, u některých méně. Někteří z herců, kteří v seriálu účinkovali, už dokonce bohužel nejsou mezi námi.

MOHLOB Y VÁS ZAJÍMAT

Beverly Hills 90210 aneb fenomén devadesátek. Jak dnes žijí herci?

Nezkrotná Angelika: Od natáčení uběhlo 52 let. Jak herečka vypadá dnes?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Během pandemie začali lidé trávit o 30 procent více volného času u mobilů a počítačů. Aktuálně to jsou čtyři hodiny a dvanáct minut denně u smartphonu a další čtyři hodiny před monitorem. Tato 'nálož' má své důsledky. Čekárny očních lékařů praskají ve všech. Nechcete-li se k pacientům přidat, neignorujte varovné signály. Naučte se potížím předcházet a řešte je.
Čeká vás zařizování nového bytu nebo snad rekonstrukce toho stávajícího? Inspirujte se trendy v bydlení pro rok 2022. Cílem pro nadcházejících dvanáct měsíců je vytvořit ze svého domova místo, kde se budete cítit příjemně, v klidu a bezpečí.
Ve velkých městech je denně potkáváte. Mají kasičky, často prodávají drobné předměty, klíčenky, plyšáky, odznaky. A žádají vás o příspěvek na invalidní vozík pro malou holčičku, nemocné pejsky, nevyléčitelné děti a mnoho dalšího. Jak si ověřit, že opravdu přispíváme tam, kde je to potřeba?
I když svou matraci pravidelně udržujete v dobrém stavu, je nutné ji občas i hloubkově vyčistit. Je známo, že spánkem trávíme třetinu svého života, takže byste měli svůj spací prostor udržovat opravdu čistý a voňavý, abyste si dopřáli skvělou noc. Přinášíme vám tipy, jak svou matraci opravdu skvěle vyčistit krok za krokem.
Výraz plovoucí podlaha je tu s námi zhruba už od 90. let minulého století, od té doby se začaly objevovat ve více a více domácnostech. Jejich slávě však ještě zdaleka neodzvonilo. Majitelé bytů a domů jsou si vědomi jejich výhod, a proto výběr typu podlahy padne často zrovna na ně.
Také patříte mezi ty, kterým po jednom měsíci péče zajde i kaktus? Ne vždy musí být chyba na vaší straně. Pravděpodobně si jen vybíráte rostliny náročné na údržbu, případně pro své rostlinky volíte nevhodné prostředí. Seznamte se proto s rostlinami, které téměř žádnou péči nepotřebují, a i když na ně sem tam zapomenete, stejně se vám odvděčí svou nehynoucí krásou.
Barva roku 2020 pro interiér je klasická modrá. Hluboký a tmavý odstín modré dává cítit stabilitu, klid a komunikaci. V interiéru působí vyrovnaně a je ideální do prostoru určeného k relaxaci, hlubokým myšlenkám nebo přímo meditaci. V pracovně umí motivovat k lepšímu výkonu. Tmavá modrá barva dává také pocit bezpečí a v neposlední řadě je velmi elegantní.

Nepřehlédněte

Máte doma čtyřnohého psího mazlíčka? Pokud ano, neměli byste péči o něj podceňovat. Mít pejska – to není jako mít plyšáka, který bude vaší živou podporou, když se vám nebude dařit. Kromě toho, že mu budete dávat najíst a budete ho chodit venčit, nesmíte zapomínat ani na péči o srst a drápky. Bohužel právě tyto dvě věci jsou u chovatelů psů často opomíjené.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek