Neděle , 05. 02. 2023

Dobromila

10 nej sexy hokejistů: Který je ten „váš“?

Všimly jste si, dámy, že hráči hokeje jsou tak sexy, že pod nimi i ten led taje? Abyste pochopily, co tím myslíme, podívejte se na seznam 10 nejhezčích a nejžhavějších hokejistů posledních let. Věřte, že vaše sny se dostanou na trošku jiný level než doposud.
sexy hokejista
Je to těžké vybírat. Už jen ta hokejová výstroj z nich dělá chodící sexappeal.

03. 05. 2022

1. Johan Fransson

Tak, milé dámy, začneme pěkně zostra. Říká se, že s věkem každý zraje do krásy. V případě tohoto švédského fešáka to platí dvojnásobně. Johan Fransson ve vás svým uhrančivým pohledem vyvolá dost pikantní představy. Pokud by vám Johan nedal spát, můžete ho vidět hrát ve švédské hokejové lize Leksands IF, kde je tento hokejista sexy obráncem. Své zkušenosti nasbíral také ve Švýcarsku, Finsku či Rusku. Věříme, že švédské fanynky jsou rády, že mají Johana zpět doma.

hokejista
Johan Fransson v hokejové výzbroji.

2. Erik Karlsson

Ve Švédsku ještě zůstaneme. Švéd Erik Sven Gunnar Karlsson působí v NHL a je nejlepším obráncem. Kromě toho, že vám tento charismatický týpek nedá spát, patří Erik mezi nejlépe vydělávající hokejisty na světě. To je úžasná kombinace, nemyslíte?

hokejista
Erik se svým novorozeným synem.

3. David Pastrňák

Dnes už tohoto rodáka z Havířova zná snad každý. A musíme uznat, že David Pastrňák nejenom patří mezi nejlepší hráče hokeje, ale je také zatraceně sexy a rozhodně ví, jak zaujmout. Když na sobě zrovna nemá hokejový dres, často se ukazuje v neobvyklých až extravagantních outfitech, které sklízí úspěch po celém světě. David má také vytříbený vkus na ženy, jeho partnerkou je Švédka Rebecca Rohlsson, s níž prožil tragickou událost. V roce 2021 se jim narodil syn, který však po šesti dnech zemřel. David však o svou jiskru v oku ani po této bolestivé ztrátě nepřišel.

4. Tom Wilson

Poté co si Washington Capitals tohoto 28letého kanadského borce vybrali do NHL, strávil Tom Wilson s týmem celou svou dosavadní kariéru. Byl klíčovým členem když vyhráli Stanley Cup v roce 2018. Jenže vyjít s ním není tak jednoduché. Ač by jeho pohledu podlehla každá z nás, neplatí to pro hráče na ledu. Tom Wilson je známý svými tresty za fauly a svérázné jednání. Ovšem jeho výška 190 cm a hypnotický, mocný pohled z něj dělá stále pořádný úlovek!

K TÉMATU  Jednoduché a originální nápady na krásné vánoční dekorace. Vyrobte si doma vlastní výzdobu
hokejista
Tom Wilson je kus chlapa.

5. Michal Kempný

Michal Kempný je český profesionální hokejový obránce za tým Washington Capitals v National Hockey League. Pro svou přitažlivost patří mezi nejhezčí hokejisty světa. Michal byl členem Capitals, i když vyhráli v roce 2018 Stanley Cup. Svou vymakanou mužnou postavou vás dostane na kolena.

sexy
Tak daly bychom si říct.

6. Roman Josi

Roman Josi je švýcarský hokejový profesionální obránce a kapitán National Hockey League Nashville Predators. A také proklatě sexy hokejista. Nicméně je všeobecně považovaný za jednoho z nejkompletnějších obránců v historii NHL. Za nás má rozhodně všech deset z deseti, protože jeho pohled nás nažhavil. Uznejte samy, nechtěly byste se ráno probouzet vedle tohoto sexy fešáka?

hokejista
Roman Josi platí za jednoho z nejkompletnějších hráčů NHL.

7. Miles Wood

Mezi nejžhavější hokejisty planety patří také Miles William Wood, náhradní kapitán New Jersey Devils v National Hockey League. Pro svůj rozkošný a okouzlující temperament je pokládaný za jednoho z nejatraktivnějších a nejúžasnějších hokejistů. My si myslíme to samé.

hokejista
Miles Wood v celé své hokejové kráse.

8. Sidney Crosby

Ѕіdnеу Раtrісk Сrоѕbу je kanadský hráč a kapitán týmu Ріttѕburgh Реnguіnѕ v NHL. Už jako mladý klučina v hokeji vynikal a svůj talent na ledě předvádí dál. Sidney Crosby je nejenom mužem, který v nás vyvolává spoustu řekněme zajímavých představ, ale patří také mezi nejlépe placené hráče.

sexy
Jeden z nejlepších hráčů Sidney Crosby.

9. Alexander Wennberg

Dalším švédským hokejistou na seznamu je Alexander Wennberg, který hraje za Florida Panthers National Hockey League a dříve hrál za Blue Jackets of the Columbus. Jeho temperamentní a okouzlující postoj z něj dělá jednoho z nej krasavců hokejového prostředí. Řekněte samy, není to slaďouš?

hokejista
Většina z těchto fešáků už je bohužel zadaných.

10. Dominik Graňák

Nesmíme také zapomenout na slovenského souseda Dominika Graňáka, který se přidal k českému týmu HC Škoda Plzeň. Nevíme jak vy, ale my jsme si z jeho kulišáckého výrazu doslova sedly na zadek.

K TÉMATU  3 starší modelky, které učí ženy milovat svůj věk
sexy
I na Slovensku se povedla hokejová úroda.

Je velmi těžké vybírat mezi tolika hráči hokeje, když jsme z každého druhého pryč. Jak se vám tihle kocouři líbí? Je někdo, kdo vám na našem seznamu sexy hokejistů chybí?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak (ne)být sexy. Zkoušeli jsme zaručené rady z časopisů!

Děti a sport. Které vlastnosti buduje a proč je tak důležitý právě v dětství?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Kvalitní spánek je nepostradatelnou součástí našeho života. Když ale koukneme na současná čísla, je až k neuvěření, kolik lidí trápí problémy se spánkem. S přechodnou nespavostí si tělo dokáže poměrně dobře poradit, ovšem pokud dlouhodobě nemůžete usnout anebo se často probouzíte uprostřed noci, nastává problém, který si v zájmu vašeho zdraví žádá urychlené řešení. Jak si s tím šikovně poradit?
Dubaj je druhý největší ze sedmi arabských emirátů. Rozhodně je však nejnavštěvovanější a pro turisty nejatraktivnější. Chcete vědět proč? Níže najdete důvody, proč byste měli Dubaj navštívit.
Cambridge dieta se skládá ze šesti kroků. Zaručuje rychlé hubnutí a těší se velké popularitě. Navíc vám po celou dobu bude k dispozici speciální nutriční poradce. Zní to až neuvěřitelně dobře? Pojďme se na tuto zázračnou dietu podívat zblízka!
Ekonomům je nyní zřejmě jasné, o čem je řeč, nebo tedy alespoň ve světě obchodování, ostatní možná jen pokrčí rameny. Optikou Paretova principu se však můžete zadívat nejen na svět ekonomie, ale na veškerou vaší činnost – hubnutí nevyjímaje. O čem je to tedy vlastně řeč?
Zvoní budík - je zase ráno. Probouzíte se polámaní, s viditelnými kruhy pod očima a s padajícími očními víčky. Znovu jste se pořádně nevyspali. Už se to táhne několik dní a stále nevíte, jak svůj spánek opět zkvalitnit a prodloužit. Ty probděné noci se začínají projevovat na vaší pracovní výkonnosti i na náladě, kterou nemáte zrovna nejlepší. Možná za špatným spaním vězí tři věci. Jaké?
Od 21. dubna, tedy počínaje dneškem, bude vládnout horoskopu až do 21. května znamení Býka. Tito lidé jsou známí svou vášnivostí, spolehlivostí, elegancí a někdy jsou považováni za nejpřitažlivější děti zvěrokruhu. Zároveň jsou čestní a milující. Nechybí jim jistá dávka extravagantnosti, nicméně pokud se rozzuří, často z nich jde i strach. Pokud někdy odhalí, že jste je podvedli, nebudou s vámi mít slitování, jsou totiž opravdu čestní.
Určitě jste to v rodině zažili. Stačí obyčejné Člověče, nezlob se! Vaše figurka je shodou náhod v domečku dřív a už dítě hází kostkou, kácí figurky, bourá hrací plán a křičí, že zase prohrálo! Měli jste ho raději nechat vyhrát? Prohra je součástí života. Nechte ho někdy prohrát a projít si smutkem, který následuje.

Nepřehlédněte

Ano, i když se to může zdát neuvěřitelné, také na cukru vznikají závislosti. Po konzumaci cukru se v našem mozku spustí centrum odměn stejně, jako když si závislý člověk dá heroin. A člověk se logicky chce odměňovat. Proto je velmi důležité omezit příjem cukru a sledovat své tělo.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek