Pondělí , 04. 07. 2022

Prokop

10 nej sexy hokejistů: Který je ten „váš“?

Všimly jste si, dámy, že hráči hokeje jsou tak sexy, že pod nimi i ten led taje? Abyste pochopily, co tím myslíme, podívejte se na seznam 10 nejhezčích a nejžhavějších hokejistů posledních let. Věřte, že vaše sny se dostanou na trošku jiný level než doposud.
sexy hokejista
Je to těžké vybírat. Už jen ta hokejová výstroj z nich dělá chodící sexappeal.

03. 05. 2022

1. Johan Fransson

Tak, milé dámy, začneme pěkně zostra. Říká se, že s věkem každý zraje do krásy. V případě tohoto švédského fešáka to platí dvojnásobně. Johan Fransson ve vás svým uhrančivým pohledem vyvolá dost pikantní představy. Pokud by vám Johan nedal spát, můžete ho vidět hrát ve švédské hokejové lize Leksands IF, kde je tento hokejista sexy obráncem. Své zkušenosti nasbíral také ve Švýcarsku, Finsku či Rusku. Věříme, že švédské fanynky jsou rády, že mají Johana zpět doma.

hokejista
Johan Fransson v hokejové výzbroji.

2. Erik Karlsson

Ve Švédsku ještě zůstaneme. Švéd Erik Sven Gunnar Karlsson působí v NHL a je nejlepším obráncem. Kromě toho, že vám tento charismatický týpek nedá spát, patří Erik mezi nejlépe vydělávající hokejisty na světě. To je úžasná kombinace, nemyslíte?

hokejista
Erik se svým novorozeným synem.

3. David Pastrňák

Dnes už tohoto rodáka z Havířova zná snad každý. A musíme uznat, že David Pastrňák nejenom patří mezi nejlepší hráče hokeje, ale je také zatraceně sexy a rozhodně ví, jak zaujmout. Když na sobě zrovna nemá hokejový dres, často se ukazuje v neobvyklých až extravagantních outfitech, které sklízí úspěch po celém světě. David má také vytříbený vkus na ženy, jeho partnerkou je Švédka Rebecca Rohlsson, s níž prožil tragickou událost. V roce 2021 se jim narodil syn, který však po šesti dnech zemřel. David však o svou jiskru v oku ani po této bolestivé ztrátě nepřišel.

4. Tom Wilson

Poté co si Washington Capitals tohoto 28letého kanadského borce vybrali do NHL, strávil Tom Wilson s týmem celou svou dosavadní kariéru. Byl klíčovým členem když vyhráli Stanley Cup v roce 2018. Jenže vyjít s ním není tak jednoduché. Ač by jeho pohledu podlehla každá z nás, neplatí to pro hráče na ledu. Tom Wilson je známý svými tresty za fauly a svérázné jednání. Ovšem jeho výška 190 cm a hypnotický, mocný pohled z něj dělá stále pořádný úlovek!

K TÉMATUDěti a sport. Které vlastnosti buduje a proč je tak důležitý právě v dětství?
hokejista
Tom Wilson je kus chlapa.

5. Michal Kempný

Michal Kempný je český profesionální hokejový obránce za tým Washington Capitals v National Hockey League. Pro svou přitažlivost patří mezi nejhezčí hokejisty světa. Michal byl členem Capitals, i když vyhráli v roce 2018 Stanley Cup. Svou vymakanou mužnou postavou vás dostane na kolena.

sexy
Tak daly bychom si říct.

6. Roman Josi

Roman Josi je švýcarský hokejový profesionální obránce a kapitán National Hockey League Nashville Predators. A také proklatě sexy hokejista. Nicméně je všeobecně považovaný za jednoho z nejkompletnějších obránců v historii NHL. Za nás má rozhodně všech deset z deseti, protože jeho pohled nás nažhavil. Uznejte samy, nechtěly byste se ráno probouzet vedle tohoto sexy fešáka?

hokejista
Roman Josi platí za jednoho z nejkompletnějších hráčů NHL.

7. Miles Wood

Mezi nejžhavější hokejisty planety patří také Miles William Wood, náhradní kapitán New Jersey Devils v National Hockey League. Pro svůj rozkošný a okouzlující temperament je pokládaný za jednoho z nejatraktivnějších a nejúžasnějších hokejistů. My si myslíme to samé.

hokejista
Miles Wood v celé své hokejové kráse.

8. Sidney Crosby

Ѕіdnеу Раtrісk Сrоѕbу je kanadský hráč a kapitán týmu Ріttѕburgh Реnguіnѕ v NHL. Už jako mladý klučina v hokeji vynikal a svůj talent na ledě předvádí dál. Sidney Crosby je nejenom mužem, který v nás vyvolává spoustu řekněme zajímavých představ, ale patří také mezi nejlépe placené hráče.

sexy
Jeden z nejlepších hráčů Sidney Crosby.

9. Alexander Wennberg

Dalším švédským hokejistou na seznamu je Alexander Wennberg, který hraje za Florida Panthers National Hockey League a dříve hrál za Blue Jackets of the Columbus. Jeho temperamentní a okouzlující postoj z něj dělá jednoho z nej krasavců hokejového prostředí. Řekněte samy, není to slaďouš?

hokejista
Většina z těchto fešáků už je bohužel zadaných.

10. Dominik Graňák

Nesmíme také zapomenout na slovenského souseda Dominika Graňáka, který se přidal k českému týmu HC Škoda Plzeň. Nevíme jak vy, ale my jsme si z jeho kulišáckého výrazu doslova sedly na zadek.

K TÉMATUVeselý vánoční animovaný film pro pobavení. Se svíčkami raději opatrně!
sexy
I na Slovensku se povedla hokejová úroda.

Je velmi těžké vybírat mezi tolika hráči hokeje, když jsme z každého druhého pryč. Jak se vám tihle kocouři líbí? Je někdo, kdo vám na našem seznamu sexy hokejistů chybí?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak (ne)být sexy. Zkoušeli jsme zaručené rady z časopisů!

Děti a sport. Které vlastnosti buduje a proč je tak důležitý právě v dětství?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Lidské vztahy jsou složité a jen stěží by se vám povedlo je předem naplánovat. Když s někým chodíte a vztah neklape, obvykle ho prostě ukončíte. V mnoha případech se pak už nemusíte nikdy setkat a za touto kapitolou můžete po čase udělat pomyslnou tečku. Co když to ale nejde?
Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.
Čeká vás zařizování nového bytu nebo snad rekonstrukce toho stávajícího? Inspirujte se trendy v bydlení pro rok 2022. Cílem pro nadcházejících dvanáct měsíců je vytvořit ze svého domova místo, kde se budete cítit příjemně, v klidu a bezpečí.

Nepřehlédněte

Ketogenní dieta nebo-li keto-dieta jak je s oblibou označovaná je v posledních letech velmi oblíbenou formou diety pro hubnutí. Televizní reklamy slibující nadstandardní úbytek na váze za krátkou dobu jsou velmi lákavé a zejména zarputilí dietáři tak tuto variantu velmi rádi vyzkouší. Málokdo z nich se pak ale zajímá o to, jak vlastně keto-dieta funguje a zda se jedná o udržitelný způsob stravování.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek