Pondělí , 11. 12. 2023

Dana

10 nej sexy hokejistů: Který je ten „váš“?

Všimly jste si, dámy, že hráči hokeje jsou tak sexy, že pod nimi i ten led taje? Abyste pochopily, co tím myslíme, podívejte se na seznam 10 nejhezčích a nejžhavějších hokejistů posledních let. Věřte, že vaše sny se dostanou na trošku jiný level než doposud.
sexy hokejista
Je to těžké vybírat. Už jen ta hokejová výstroj z nich dělá chodící sexappeal.

03. 05. 2022

1. Johan Fransson

Tak, milé dámy, začneme pěkně zostra. Říká se, že s věkem každý zraje do krásy. V případě tohoto švédského fešáka to platí dvojnásobně. Johan Fransson ve vás svým uhrančivým pohledem vyvolá dost pikantní představy. Pokud by vám Johan nedal spát, můžete ho vidět hrát ve švédské hokejové lize Leksands IF, kde je tento hokejista sexy obráncem. Své zkušenosti nasbíral také ve Švýcarsku, Finsku či Rusku. Věříme, že švédské fanynky jsou rády, že mají Johana zpět doma.

hokejista
Johan Fransson v hokejové výzbroji.

2. Erik Karlsson

Ve Švédsku ještě zůstaneme. Švéd Erik Sven Gunnar Karlsson působí v NHL a je nejlepším obráncem. Kromě toho, že vám tento charismatický týpek nedá spát, patří Erik mezi nejlépe vydělávající hokejisty na světě. To je úžasná kombinace, nemyslíte?

hokejista
Erik se svým novorozeným synem.

3. David Pastrňák

Dnes už tohoto rodáka z Havířova zná snad každý. A musíme uznat, že David Pastrňák nejenom patří mezi nejlepší hráče hokeje, ale je také zatraceně sexy a rozhodně ví, jak zaujmout. Když na sobě zrovna nemá hokejový dres, často se ukazuje v neobvyklých až extravagantních outfitech, které sklízí úspěch po celém světě. David má také vytříbený vkus na ženy, jeho partnerkou je Švédka Rebecca Rohlsson, s níž prožil tragickou událost. V roce 2021 se jim narodil syn, který však po šesti dnech zemřel. David však o svou jiskru v oku ani po této bolestivé ztrátě nepřišel.

4. Tom Wilson

Poté co si Washington Capitals tohoto 28letého kanadského borce vybrali do NHL, strávil Tom Wilson s týmem celou svou dosavadní kariéru. Byl klíčovým členem když vyhráli Stanley Cup v roce 2018. Jenže vyjít s ním není tak jednoduché. Ač by jeho pohledu podlehla každá z nás, neplatí to pro hráče na ledu. Tom Wilson je známý svými tresty za fauly a svérázné jednání. Ovšem jeho výška 190 cm a hypnotický, mocný pohled z něj dělá stále pořádný úlovek!

K TÉMATU  Důležitost rajtek při jízdě na koni: Tradiční a moderní pohodlí pro jezdce
hokejista
Tom Wilson je kus chlapa.

5. Michal Kempný

Michal Kempný je český profesionální hokejový obránce za tým Washington Capitals v National Hockey League. Pro svou přitažlivost patří mezi nejhezčí hokejisty světa. Michal byl členem Capitals, i když vyhráli v roce 2018 Stanley Cup. Svou vymakanou mužnou postavou vás dostane na kolena.

sexy
Tak daly bychom si říct.

6. Roman Josi

Roman Josi je švýcarský hokejový profesionální obránce a kapitán National Hockey League Nashville Predators. A také proklatě sexy hokejista. Nicméně je všeobecně považovaný za jednoho z nejkompletnějších obránců v historii NHL. Za nás má rozhodně všech deset z deseti, protože jeho pohled nás nažhavil. Uznejte samy, nechtěly byste se ráno probouzet vedle tohoto sexy fešáka?

hokejista
Roman Josi platí za jednoho z nejkompletnějších hráčů NHL.

7. Miles Wood

Mezi nejžhavější hokejisty planety patří také Miles William Wood, náhradní kapitán New Jersey Devils v National Hockey League. Pro svůj rozkošný a okouzlující temperament je pokládaný za jednoho z nejatraktivnějších a nejúžasnějších hokejistů. My si myslíme to samé.

hokejista
Miles Wood v celé své hokejové kráse.

8. Sidney Crosby

Ѕіdnеу Раtrісk Сrоѕbу je kanadský hráč a kapitán týmu Ріttѕburgh Реnguіnѕ v NHL. Už jako mladý klučina v hokeji vynikal a svůj talent na ledě předvádí dál. Sidney Crosby je nejenom mužem, který v nás vyvolává spoustu řekněme zajímavých představ, ale patří také mezi nejlépe placené hráče.

sexy
Jeden z nejlepších hráčů Sidney Crosby.

9. Alexander Wennberg

Dalším švédským hokejistou na seznamu je Alexander Wennberg, který hraje za Florida Panthers National Hockey League a dříve hrál za Blue Jackets of the Columbus. Jeho temperamentní a okouzlující postoj z něj dělá jednoho z nej krasavců hokejového prostředí. Řekněte samy, není to slaďouš?

hokejista
Většina z těchto fešáků už je bohužel zadaných.

10. Dominik Graňák

Nesmíme také zapomenout na slovenského souseda Dominika Graňáka, který se přidal k českému týmu HC Škoda Plzeň. Nevíme jak vy, ale my jsme si z jeho kulišáckého výrazu doslova sedly na zadek.

K TÉMATU  Jednoduché vychytávky pro vaše vlasy. Jak být vždy rychle připravena pro každou příležitost
sexy
I na Slovensku se povedla hokejová úroda.

Je velmi těžké vybírat mezi tolika hráči hokeje, když jsme z každého druhého pryč. Jak se vám tihle kocouři líbí? Je někdo, kdo vám na našem seznamu sexy hokejistů chybí?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jak (ne)být sexy. Zkoušeli jsme zaručené rady z časopisů!

Děti a sport. Které vlastnosti buduje a proč je tak důležitý právě v dětství?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Taky jste už zkoušeli všechno možné, ale kila stále nejdou dolů? Už vás přestává bavit ten koloběh diet a poté opětovného přejídání? V dnešním článku vás seznámím s jednou metodou, díky které zaručeně zhubnete! A víte, co je na tom nejlepší? Že žádné diety a restrikce vás nečekají!
Když vám několik lékařů nezávisle na sobě oznámí, že v pětadvaceti letech máte počínající artrózu a nic se s tím nedá dělat, můžete udělat dvě věci. Buď to vzdát a trpět po zbytek života bolestmi kyčlí a všeho možného, nebo lékařům nevěřit a vzít situaci do vlastních rukou.
Ekologie se v současné době klade na první místo. Svůj podíl na tom má zjištění, že stojíme za rychle se oteplující planetou nebo že naším přičiněním mořští živočichové nežijí tak dlouho, jak by mohli, neboť se zamotají do plastových odpadků. Kromě toho, že se spustila řada kampaní bojujících proti plastům a proti nadměrné konzumaci masa, dostaly se také do popředí přírodní úklidové prostředky. Jinými slovy jsme se opět navrátily do minulosti.
Každá z nás to zná. A pokud ne, můžete si gratulovat. Úzkost nás v dnešním světě provází častěji než kdy jindy. Ještě aby ne, když tu máme světovou pandemii, lidé umírají, jiní přicházejí o práci. Naštěstí ale existuje několik dechových metod, které vás alespoň trošku pomohou uvolnit se ve vypjatých situacích.
Koberec, nebo lino? Tradiční otázka, kterou si pokládá každý při rekonstrukci, nebo stavbě nového bydlení. Podlahy mohou určovat charakter místnosti, pokud jsou tedy zvoleny správně. Jak koberec, tak lino mají své klady a zápory, takže stojí za to udělat nějaký průzkum a porovnat podlahy, abyste našli to nejlepší.
Nejčastějším důvodem proč se lidé často přikloní k obědu z polední nabídky restaurace a svačině ve formě nějaké rychlovky z večerky naproti je to, že nemají čas si na každý den připravovat domácí pestrou stravu. V dnešní době je ale řešení celkem jednoduché a na trhu je k dostání nespočet krabičkových diet.
Máte pocit, že vy nebo někdo ve vašem okolí tráví v práci mnohem víc času, než je zdravé? Je pro vás práce na prvním místě a to jediné, o čem dokážete mluvit, jsou pracovní záležitosti? Možná vás dostihl workoholismus, který dnes není nic výjimečného. V době, kdy lidé chtějí především uspět, něco dokázat a být bohatými se workoholismu poměrně daří. Lidé kladou profesní život na první příčku žebříčku priorit, rodinné záležitosti se odsouvají na neurčito. Jen málokdo si ale uvědomuje, že trpět workoholismem je špatně.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek