Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Chlapi přes inzerát jsou legrační! Ale nakonec jsem tam i já našla svého vysněného muže

Chtěla jsem se s vámi podělit o můj příběh, který může motivovat všechny dámy třicet plus, aby nezanevřely na lásku. I když se sice hledá těžko, a na inzerát potkáte všechno možné, nakonec i vy najdete lásku svého života. Jako já.
pár
Lásku můžete najít i přes inzerát. Nevěříte? Třeba vás můj příběh inspiruje. (zdroj foto: freepik.com)

20. 07. 2020

Nekonečné schůzky k ničemu

Když jsem se v pětadvaceti rozešla s mužem, který si místo svatby našel milenku a došlo mu, že by vlastně raději cestoval po světě, cítila jsem se mizerně. Všechno jsem si kladla za vinu a obviňovala se, že jsem hrozná, a že se se mnou nedá žít. Až kamarád Mirek mě vytáhl ven a řekl mi, že můj přítel byl pěkný prevít. Tak jsem to i přijala a nehodlala jsem se dál trápit. Řekla jsem si, že si najdu chlapa na inzerát, protože vzhledem k tomu, že pracuji v nehtovém studiu, se s muži v práci rozhodně nesetkávám.

Do prvních pokusů jsem vkládala hodně naděje. Za každým chlapem, který měl podobné koníčky, už jsem viděla super parťáka pro život, se kterým si konečně splním vysněný sen a projedu s ním levandulová pole na jihu Francie.

Zoufalé první pokusy

Jaké bylo mé překvapení, když první pokusy dopadaly nevalně, to vám snad ani nemůžu říct. Byl tady jeden Adam, který měl podle fotky nádherné tmavě hnědé vlasy, byl štíhlý a měl rád to, co já. Po nějaké době, kdy jsme si psali, jsme se domluvili na schůzce. A já ho nepoznala! Do kavárny přišel zavalitý pán téměř bez vlasů, přes své silné brýle chudák ani neviděl, a po chvíli konverzace mi přiznal, že mu se zprávami se mnou pomáhala sestra. Byl milý a jsme dodnes kamarádi, ale použít fotku více než 15 let starou a snažit se lhát o tom, co má člověk rád, to není můj styl.

A tak to šlo i dál. Josef byl parádně vypadající čtyřicátník, který mi hned na první schůzce nabízel, že bychom si spolu mohli vyjet na víkend na hory, kde má apartmán. Proč ne? Řekla jsem si. Ovšem v čas odjezdu se kromě něj přiřítila v dalším autě i jeho manželka – jaksi mi pozapomněl říct, že je zadaný. Už jsem si začala myslet, že jsou chlapi snad na hlavu padnutí!

K TÉMATU  Petr (54): Manželka se nedokáže vyrovnat s tím, že se děti osamostatnily

Třešničku na dortu představoval Daniel. Zprávy, které jsme si posílali na soukromém chatu, byly příjemné. První schůzka také. Zdál se milý, a musím uznat, že byl dokonale oblečený a navoněný – tak, jak by muži měli chodit na rande. Byl galantní a hodně přitažlivý. Růžové brýle mi spadly ve chvíli, kdy mi na konci druhého rande zašeptal do ucha, že má pro mě skvělou nabídku v podobě privátní vířivky, kde pozve i svou další milou přítelkyni. S tímhle jsem nechtěla mít nic společného.

Martin mě vytrhnul z letargie

Na schůzky jsem chodila dál, ale už jsem si dávala velký pozor. „Co se asi vyklube z tohoto?“ znělo mi pokaždé hlavou. Brala jsem mužskou společnost na rande na slepo jako vítanou, ale rozhodně jsem se už nesvěřovala s detaily ze svého soukromí, a dávala jsem si větší pozor.

V tomto rozpoložení jsem se seznámila i se svým snoubencem. Martin byl podle fotky tuctový, a na zprávy odpovídal s denním zpožděním. „Nemá zájem,“ říkala jsem si a na jeho inzerát jsem pomalu zapomínala.

 Později mi vysvětlil, že byl ve fázi, kdy rozjížděl svou truhlářskou firmu, a ve volných chvílích se prodíral nekonečnou řadou zákonů a vyhlášek. Na rande jsme oba přišli s hlavou v oblacích. Mně se honilo hlavou, zda to mám ještě zapotřebí, a on šel na schůzku v domnění, že udělal něco pro to, aby nebyl sám. Vlastně jsme nikoho nehledali, a šli jsme prostě na kafe pokecat.

Happy end?

Nakonec jsme byli oba nadšení. Povídali jsme si o všem možném a zapomněli jsme na to, že vlastně máme jeden na druhého dělat nějaký dojem. Bylo to jako potkat se se starým kamarádem. Scházeli jsme se ještě mnohokrát a bylo nám spolu dobře, aniž bychom to brali jako rande. Bavili jsme se otevřeně o schůzkách, na kterých jsme už byli, a pořádně jsme se zasmáli. „Taky jsem jednou byl na schůzce s holkou, kterou jsem neměl šanci poznat. Profilovou fotku si prostě hodila do Photoshopu.“ Po salvě smíchu nám došlo, že je nám spolu fajn.

K TÉMATU  Kdy se ve vztahu objevují krize a které roky bývají kritické? Postavte se jim a překonejte je společně!

Začali jsme randit a musím přiznat, že lepšího chlapa jsem nepotkala. Byli jsme v mé vysněné Francii a vedeme společně truhlářskou dílnu. Jsem neskutečně šťastná, že jsem na jeho inzerát narazila. Proto vás prosím, milé dámy, i když potkáte spoustu zvláštních a legračních individuí, nezanevřete na lásku. Vyplatí se počkat. Neúspěchy se nepočítají. Ten pravý na vás prostě čeká. Třeba ho najdete také přes inzerát! Jen vydržte. Vaše Lada

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Petra (29): O svém těhotenství jsem se dozvěděla až v pátém měsíci! A celou tu dobu jsem brala drogy

Ta největší faux pas, která se opravdu stala na prvním rande

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Psal se rok 2004 když do našich televizí vpadla historicky první řada Česko hledá SuperStar. Pěvecká soutěž lámala rekordy ve sledovanosti a její první vítězkou se stala zpěvačka Aneta Langerová, která se na naší malé hudební scéně slušně uchytila. Od té doby uplynulo hodně vody a řad hudební reality show. Hledali jsme talent a brzy na to i Česko Slovenskou SuperStar.
Jistě to znáte – někdy máte prostě chuť pustit si nějakou bláznivou komedii a veškeré starosti vyhodit na chvíli z hlavy. Pokud chcete strávit pohodový večer a zasmát se, přinášíme vám tipy na filmy, které by u vás mohly uspět. Některé z nich vás budou jen bavit, jiné vám mohou připadat trochu hořké, některé ve vás přece jen zasejí semínko vážnějších myšlenek, které vás budou provázet ještě pár následujících dní.
Někdy je to prostě nutné. Tělo přemůžou bakterie a jinak než s pomocí antibiotik se s nimi nezvládnete vypořádat. Předepsaná antibiotika původce nemoci obvykle spolehlivě zničí, ale v našem těle napáchají další škody. Po jejich užívání je tedy třeba myslet i na to, jak tělo dostat zpět do předchozí formy.
Trápí vás únava? Chce se vám pořád spát? Pijete často kávu, ale energie stále nikde? Někde tedy musí být chyba! Představte si, že byste byli plní elánu a energie. Ano, opravdu to jde! Proto si v dnešním článku povíme, jak se konečně zbavit únavy a mít energii, po které tak dlouho toužíte!
Milování většina z nás vnímá jako jednu z nejpříjemnějších věcí na světě. Jde o romantické souznění dvou duší. O fyzický i psychický požitek, který zpravidla popisujeme pozitivně. Najdou se mezi námi ale tací, kteří se na sex rozhodně nedívají tak toužebně, jako většina ostatních. Ba naopak, tihle lidé mají ze sexu strach.
Flirtování je bezesporu jedna z nejžhavějších a zároveň nejzábavnějších věcí, které si můžeme ve vztazích do sytosti užívat. Rozhodně neplatí, že flirt patří jen do seznamovací fáze vztahu, rozhodně lze flirtovat i v dlouhodobém vztahu. Pokud se chystáte na rande, bude se vám flirtování hodit. Poradíme vám, jak se v tom stát mistryní!

Nepřehlédněte

To, že je nutné dodržovat pitný režim, to je každému známý fakt. Že čistá voda je nejprospěšnější tekutinou, to je taktéž zcela každému jasné. Jenže pití pouhé čiré vody, to člověku může zevšednět a začne vymýšlet způsoby, jakými si hydrataci ozvláštnit.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek