Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

Chlapi přes inzerát jsou legrační! Ale nakonec jsem tam i já našla svého vysněného muže

Chtěla jsem se s vámi podělit o můj příběh, který může motivovat všechny dámy třicet plus, aby nezanevřely na lásku. I když se sice hledá těžko, a na inzerát potkáte všechno možné, nakonec i vy najdete lásku svého života. Jako já.
pár
Lásku můžete najít i přes inzerát. Nevěříte? Třeba vás můj příběh inspiruje. (zdroj foto: freepik.com)

20. 07. 2020

Nekonečné schůzky k ničemu

Když jsem se v pětadvaceti rozešla s mužem, který si místo svatby našel milenku a došlo mu, že by vlastně raději cestoval po světě, cítila jsem se mizerně. Všechno jsem si kladla za vinu a obviňovala se, že jsem hrozná, a že se se mnou nedá žít. Až kamarád Mirek mě vytáhl ven a řekl mi, že můj přítel byl pěkný prevít. Tak jsem to i přijala a nehodlala jsem se dál trápit. Řekla jsem si, že si najdu chlapa na inzerát, protože vzhledem k tomu, že pracuji v nehtovém studiu, se s muži v práci rozhodně nesetkávám.

Do prvních pokusů jsem vkládala hodně naděje. Za každým chlapem, který měl podobné koníčky, už jsem viděla super parťáka pro život, se kterým si konečně splním vysněný sen a projedu s ním levandulová pole na jihu Francie.

Zoufalé první pokusy

Jaké bylo mé překvapení, když první pokusy dopadaly nevalně, to vám snad ani nemůžu říct. Byl tady jeden Adam, který měl podle fotky nádherné tmavě hnědé vlasy, byl štíhlý a měl rád to, co já. Po nějaké době, kdy jsme si psali, jsme se domluvili na schůzce. A já ho nepoznala! Do kavárny přišel zavalitý pán téměř bez vlasů, přes své silné brýle chudák ani neviděl, a po chvíli konverzace mi přiznal, že mu se zprávami se mnou pomáhala sestra. Byl milý a jsme dodnes kamarádi, ale použít fotku více než 15 let starou a snažit se lhát o tom, co má člověk rád, to není můj styl.

A tak to šlo i dál. Josef byl parádně vypadající čtyřicátník, který mi hned na první schůzce nabízel, že bychom si spolu mohli vyjet na víkend na hory, kde má apartmán. Proč ne? Řekla jsem si. Ovšem v čas odjezdu se kromě něj přiřítila v dalším autě i jeho manželka – jaksi mi pozapomněl říct, že je zadaný. Už jsem si začala myslet, že jsou chlapi snad na hlavu padnutí!

K TÉMATU  Slavné ženy, které bojovaly s bulimií a dokázaly ji porazit. Patřila mezi ně i princezna Diana

Třešničku na dortu představoval Daniel. Zprávy, které jsme si posílali na soukromém chatu, byly příjemné. První schůzka také. Zdál se milý, a musím uznat, že byl dokonale oblečený a navoněný – tak, jak by muži měli chodit na rande. Byl galantní a hodně přitažlivý. Růžové brýle mi spadly ve chvíli, kdy mi na konci druhého rande zašeptal do ucha, že má pro mě skvělou nabídku v podobě privátní vířivky, kde pozve i svou další milou přítelkyni. S tímhle jsem nechtěla mít nic společného.

Martin mě vytrhnul z letargie

Na schůzky jsem chodila dál, ale už jsem si dávala velký pozor. „Co se asi vyklube z tohoto?“ znělo mi pokaždé hlavou. Brala jsem mužskou společnost na rande na slepo jako vítanou, ale rozhodně jsem se už nesvěřovala s detaily ze svého soukromí, a dávala jsem si větší pozor.

V tomto rozpoložení jsem se seznámila i se svým snoubencem. Martin byl podle fotky tuctový, a na zprávy odpovídal s denním zpožděním. „Nemá zájem,“ říkala jsem si a na jeho inzerát jsem pomalu zapomínala.

 Později mi vysvětlil, že byl ve fázi, kdy rozjížděl svou truhlářskou firmu, a ve volných chvílích se prodíral nekonečnou řadou zákonů a vyhlášek. Na rande jsme oba přišli s hlavou v oblacích. Mně se honilo hlavou, zda to mám ještě zapotřebí, a on šel na schůzku v domnění, že udělal něco pro to, aby nebyl sám. Vlastně jsme nikoho nehledali, a šli jsme prostě na kafe pokecat.

Happy end?

Nakonec jsme byli oba nadšení. Povídali jsme si o všem možném a zapomněli jsme na to, že vlastně máme jeden na druhého dělat nějaký dojem. Bylo to jako potkat se se starým kamarádem. Scházeli jsme se ještě mnohokrát a bylo nám spolu dobře, aniž bychom to brali jako rande. Bavili jsme se otevřeně o schůzkách, na kterých jsme už byli, a pořádně jsme se zasmáli. „Taky jsem jednou byl na schůzce s holkou, kterou jsem neměl šanci poznat. Profilovou fotku si prostě hodila do Photoshopu.“ Po salvě smíchu nám došlo, že je nám spolu fajn.

K TÉMATU  Párová terapie: co byste o ní měli vědět

Začali jsme randit a musím přiznat, že lepšího chlapa jsem nepotkala. Byli jsme v mé vysněné Francii a vedeme společně truhlářskou dílnu. Jsem neskutečně šťastná, že jsem na jeho inzerát narazila. Proto vás prosím, milé dámy, i když potkáte spoustu zvláštních a legračních individuí, nezanevřete na lásku. Vyplatí se počkat. Neúspěchy se nepočítají. Ten pravý na vás prostě čeká. Třeba ho najdete také přes inzerát! Jen vydržte. Vaše Lada

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Petra (29): O svém těhotenství jsem se dozvěděla až v pátém měsíci! A celou tu dobu jsem brala drogy

Ta největší faux pas, která se opravdu stala na prvním rande

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Modrý koník, jeden z nejpopulárnějších portálů pro ženy a matky v České republice a leader ve své kategorii na Slovensku a Viber, jedna z předních komunikačních aplikací, spojili síly, aby uživatelkám nabídly nové možnosti komunikace.
Turistické boty jsou fantastické boty, které se nosí, když jste v divočině a razíte cestu z prašných cest, podél žulových balvanů a po hřebenech úzkých kaňonů, dají se ale outdoorové boty pánské či dámské nosit každý den? Přeci jen, byly původně vyrobeny k jinému účelu.
Prostě jste to přehnala se sluníčkem. Samozřejmě neplánovaně. Voda šplouchala a vy jste usnula na lehátku a teď je vaše pleť totálně zrudlá a spálená. Jak jí pomoci? Jestliže nemáte po ruce speciální poopalovací péči, zkuste domácí zdroje.
Dopřejte svému partnerskému vztahu nové impulsy a uvidíte, že se na sebe budete opět těšit! Značka – máme tipy pro stydlíny i odvážné duše!
Dnešní společnost často klade na ženy tlak ve smyslu partnerských vztahů, ačkoliv mnohé z nás volí cestu svobody a samostatnosti. Proč je ale tak často stigmatizováno být single, zejména když se jedná o vlastní rozhodnutí? V dnešním článku na Dámské Lize prozkoumáváme realitu života jako single ženy a zkoumáme, jak to, že jsme samy, může být prospěšné a osvobozující rozhodnutí, nikoli něco, co bychom měly vnímat jako nedostatek
I malé dítko dokáže zařídit pořádné trapasy. Přesvědčte se sama!
Obyvatelé hlavního města mají nyní další možnost využít přelomového tréninku pomocí elektrické stimulace svalů (EMS), který umožňuje náležitě procvičit 90 procent svalů v těle za pouhých 20 minut. Společnost BodyBody, která tuto unikátní formu péče o tělo nabízí, otevřela v Praze na Karlově náměstí své šesté pražské studio. V České republice je celkem dvanáct BodyBody studií.
Plánujete si nechat v létě udělat piercing? V tom případě je dobré si předtím něco zjistit. Ne každý čerstvý piercing se v létě dokáže rychle zahojit. A navíc vás čeká i mnoho dalších nepříjemností.
Pořádná sněhová nadílka je u nás stále vzácnější. Sáňky už se staly minulostí a možná to čeká i zimní brusle. Pěkně zamrzlý rybník nebo náledí na chodníku nás přitom vybízí k tomu se sklouznout, většinou ale končíme na zemi! Někdy se to neobejde bez modřin, ale prostě se nejde nezasmát.
Nestíháte sníst banány včas a pak vám doma zčernají? Myslíte si, že přezrálé a již na první pohled nehezké banány už se nedají jíst? Možná už vám nebudou chutnat jen tak, ale můžete si z nich připravit dezert nebo třeba zmrzlinu. Jak můžete zužitkovat přezrálé banány? Určitě na mnoho způsobů, vyzkoušejte tyto recepty. A využít pak můžete i samotné slupky, které byste za normálních okolností vyhodili.
Známe to všechny. Potkáme nového partnera, nechybí tomu jiskra ani sexuální náboj. Na sex s ním myslíme prakticky neustále. Nejraději bychom z pod peřiny vůbec nevylezly. Ale dejte tomu tři čtyři roky a téměř všechen sexuální apetit vyprchá. Ne však nenávratně.

Výběr článků

I ve větších bytech může být někdy koupelna situována tak, že šetříte každým centimetrem, aby se vám tam vešel alespoň sprchový kout, umývadlo a pračka. Koupelna je zatím stále nejčastějším a nejlepším místem, kam pračku umístit. Jaké vymyslet řešení, když je koupelna opravdu těsná?
Léto je sice oblíbeným ročním obdobím pro mnoho z nás, ale naše pokožka a vlasy toto nadšení zrovna nesdílí. A proto bychom se o své tělo měli v létě starat ještě více než v ostatních ročních obdobích, nebo přinejmenším specificky. Jak by měla vypadat péče o vaše vlasy v době, kdy je spaluje letní žár?
Nebaví vás vaše práce? Nebojte se, je to normální. Mnoho lidí začíná nebo končí svou kariéru na pozici a v oboru, který nemusí být právě smyslem jejich života. Prostě jim dává peníze. Co s tím, když chcete něco víc?

Nepřehlédněte

Možná jste zůstali neplánovaně doma a už nevíte, jak svým dětem a sobě zpestřit nucený pobyt v karanténě. Staré koníčky i nové zájmy čekají na znovuobjevení.
Obývací pokoj potřebuje něco, kam si odložíte mobil, časopis nebo kávu, když si sednete na sedačku před televizi. Tuhle roli zastávají konferenční stolky. Zaměřili jsme se na ty dřevěné, nebo přímo z masivu. Jsou praktické a s jednoduchým designem, a také si na ně můžete natáhnout nohy! Zkuste si vybrat nějaký originální kousek.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek