Sobota , 13. 07. 2024

Markéta

Ta největší faux pas, která se opravdu stala na prvním rande

Pojďte se v klidu usadit a kroutit hlavou nad příběhy nešťastníků, kterým se rozhodně první rande nepovedlo podle jejich vysněných představ. Kdo si neohlídal zuby, kdo to přehnal s romantikou, kdo ukázal ze svého těla více, než měl původně v plánu a kdo již svou životní lásku nebyl schopen nahradit někým novým?
Rande, které se nepovedlo
znuděná žena na rande

02. 03. 2020

Krásko, tady máš květinu

Tohle rande skončilo ještě dřív, než vůbec začalo! Romanticky založený sedmnáctiletý Ind Ranjeet chtěl svou vyvolenou na první schůzce okouzlit. Hodil se do gala a koupil krásnou červenou růži. Když jeho milá vystoupila z autobusu a on se jal ji okouzlit květinou, nervózně ji přistrčil k dívce tak necitelně, že jí ozdobami na růži poškodil rohovku na oku. Rande se změnilo na doprovod k očnímu lékaři. Smůla. Nedá se tak opravdu říct, zda dotyčný padl slečně do oka.

Ať žije špenát!

Britka Kelly zřejmě prožila na prvním rande něco, co se občas stane každému z nás. Na první schůzku vyrazila s Benjim do jeho oblíbené restaurace, ale z nabídky ji nic nezaujalo, tak zvolila lasagne se špenátem. Zapomněla se však po jídle ujistit, zda jsou její zuby čisté. Samozřejmě nebyly. Benji se jí zalíbil a snažila se s ním flirtovat co to šlo, ale z jeho strany neviděla žádnou odezvu. Když přijela po nepodařeném rande domů, s hrůzou zjistila, že má zuby doslova prošpikované nechutnou zelenou hmotou! Už se nebylo čemu divit, že chudák z rande utekl.

Špenát v ústech. Takhle na rande nechoďte
zdroj foto: outofacube.com

Lístek s beruškou by nebyl?

Poněkud nepříjemný zážitek má za sebou i manželský pár, který na své první rande vzpomíná s úsměvem. Finská dvojice se rozhodla pro první rande vyrazit na procházku v přírodě. Vyjeli si za město a procházeli se po pěšince. Bohužel muž předtím pozřel něco, co jej, jak to říct slušně, POŘÁDNĚ prohnalo. Dlouho se snažil všemožně kroutit a vydržet, ale nakonec musel na poslední chvíli skočit do nízkého křoví, odkud se ozývaly pro první rande velmi nelibé zvuky. Zda si poté zadek utřel lístkem s beruškou, nikde uvedeno není.

K TÉMATU  Barman roku Jiří George Němec: "Vím, co ženy chtějí!"

Hurá, rande! Značka – sexy

Honduraská kráska Alejandra měla se svým novým objevem první rande domluveno v baru, kam chodí i spousta jejích přátel. S dobrou náladou se nasoukala do těch nejkratších a nejtěsnějších šatů, přidala „extra pohodlné boty“ na dlouhých jehlách, nahodila make-up filmových hvězd, a hurá na rande! Ovšem první dojem, který na svého milého udělala, zřejmě nebyl tak úplně plánovaný. Při příchodu do baru jí spadla náušnice, pro kterou se pohotově sehnula – a právě v té chvíli jí praskly šaty v oblasti sedacích partií. Všichni tak mohli obdivovat její tanga. Rande bylo u konce a Ale do baru měsíc ani nevkročila.

Ten je můj!

Rande naslepo zvolila Iren z Bulharska. Po dlouhém chatu na seznamce se rozhodla a domluvila si s Benem schůzku v pizzerii. Sotva vešla dovnitř, uviděla muže sedícího u stolu, a jala se ho jít okouzlit. Jelikož byla dost výřečná, muž sice trochu nechápavě koukal, ale ke slovu se nedostal.

Ireně se muž na první pohled zalíbil, a tak se snažila jej okouzlit co to šlo. Zanedlouho se však u stolu objevila další žena, která se k muži s nechápavým pohledem přiblížila a políbila ho. „To je můj manžel, paninko, takže si dejte odchod.“ Ben mezitím seděl o dva stoly dále a celou situaci z povzdáli pozoroval a nesmírně se bavil. Dodneška tuhle historku vypráví svým známým, když se někdo na jejich seznámení zeptá. A jak se teď Irena ráda, že muž, který ji na první pohled tak zaujal, nebyl ten její „vyvolený“!

Opravdu vydařené rande
Zdroj foto: freepik.com

Paní nedostižitelná

Rosario si dala rande s Boem v kavárně v centru Buenos Aires. Viděli se poprvé, a na fotkách vypadal Boa skvěle! Chodil do posilovny, byl šéfem místní pobočky realitní kanceláře, a hlavně zbožňoval cestování, stejně jako ona. Když ovšem začal mluvit, Rosario se zděsila. „Máš krásné vlasy, jako moje matka.“ Dál se ještě dozvěděla, že jeho matka má i podobnou kabelku, a že pečivo, které ke kávě pojídali, umí jeho maminka upéci mnohem lépe. Rychleji ukončené rande jste ještě neviděli! Rosario včas utekla. Boe se tak vrátil do Mama hotelu, a pokud se mu nerozsvítilo, žije tam dodnes. Amen.

K TÉMATU  Zelená pizza se sýrem a špenátem, která se perfektně slučuje i s dietou

Který z příběhů byste si na svém prvním rande rozhodně nechtěli prožít?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Tak, jako v zimě nechodíte v sandálech, své chce i vaše hlava, aby netrpěla následky podchlazení, či dokonce omrzlinami. Možná vám ale připadá, že když si dáte na hlavu nějakou pokrývku, utrpí váš vzhled natolik, že to raději risknete. Není ale lepší mít uši pěkně v teple?
Jakým ženám jsou muži nevěrní? Možná jste přesvědčená, že vám se nic takového stát nemůže. Nebo si dokonce myslíte, že za nevěrou stojí nedostatek intimností, studené večeře či nevyžehlené košile. Jste si tím ale jistá?
Ne každému se poštěstí mít velký dům se zahradou. Pokud si chcete dopřát tu samou idylku v prostředí vašeho domova, máme pro vás úžasnou inspiraci. Poradíme vám, jak proměnit balkón nebo terasu v dokonalé místo pro váš odpočinek.
Tohle jistě všechny známe… Ani se nenadějete, chvilku zůstanete na sluníčku (ať už odpočívat nebo pracovat) a večer se pak doma nestačíte divit, jak máte červená ramena, záda nebo jinou část těla. Je to nepříjemné, člověku se špatně spí, pokožka je napjatá, citlivá. Kolikrát je obtěžující i nošení různého oblečení s ramínky, těsnějšími okraji. Jak si můžete v takovou chvíli pomoct a dát svou pokožku zase rychle do pořádku?
Umíte si představit vánoční svátky bez pohádek? Nemusíte být nutně dítě, abyste vyžadovali oblíbené příběhy na Štědrý den a všechny následující svátky. Užijte si volné sváteční dny a nezapomeňte na pohádky, které vám přinesou klid a krásnou atmosféru do vašeho domova.
Rozlití kávy na košili není nikdy příjemné, zvláště pokud už tak jdete do práce pozdě. Ale jakmile budete vědět, jaké metody odstraňování skvrn použít, budou pro vás takové situace hračka. Skvrny nemají šanci!
Milovala cestování, svého manžela Ronyho, a přála si založit rodinu. Byla usměvavou a laskavou ženou, která si užívala život až do doby, kdy jí byla diagnostikována rakovina. Ano, to je Vlaďka, která bohužel svůj boj s nemocí nakonec prohrála.
Ještě jste neměli příležitost vyzkoušet arganový olej na vlastní kůži, respektive vlasy? Tak to je nejvyšší čas to napravit. Právě teď, když slunce svítí ostošest, vám hřívu ochrání před jeho škodlivými paprsky. Poklad s oříškovou vůní toho ale umí mnohem víc!
Střevní potíže na cestách představují jeden z největších strašáků a též jeden z nejčastějších zdravotních problémů provázených cestování a dovolenou. Základem je prostá prevence a uvědomění si nástrah před vycestováním. Chceme-li co nejvíce snížit riziko zdravotních problémů, je nutné na to myslet již určitou dobou před cestou a celou dovolenou.
Ve velkých městech je denně potkáváte. Mají kasičky, často prodávají drobné předměty, klíčenky, plyšáky, odznaky. A žádají vás o příspěvek na invalidní vozík pro malou holčičku, nemocné pejsky, nevyléčitelné děti a mnoho dalšího. Jak si ověřit, že opravdu přispíváme tam, kde je to potřeba?
Horoskop astroložky Nadi Šmídové vám napoví, čemu se následující pracovní týden raději vyhnout, co můžete očekávat, a který den je nejvhodnější odpočívat. Kdy budete plodné v práci, a kdy naopak vypustit a dopřát si masáž? A který den probrat s partnerem váš intimní život?

Výběr článků

Rozčlenit byt s malou rozlohou může být oříšek. Tyhle byty na pár metrech čtverečních jsou příkladem toho, jak takový domov zútulnit.
Život ve světě showbusinessu s sebou nese mnohem více každodenních výzev, než si dokážeme představit. Které slavné páry odolávají pozlátku v podobě shánění nového a mladšího partnera každý rok, a místo toho drží stále při sobě? Zde jsou zahraniční i české páry, které dělají instituci manželství tu nejlepší reklamu.
Druhů čaje existuje skutečně nepřeberné množství. Čaj, to je životní styl, rituál, který se opakuje dnes a denně. Někdy jím zaháníme žízeň, jindy ho pijeme na chuť. Ovocný nebo bylinný čaj známe dozajista všichni, ale už méně jsou nám známé jejich účinky nebo podrobnější dělení. Pojďme se proto na čaje podívat společně.

Nepřehlédněte

Zhubnout kilogramy, které si možná nesete s sebou od Vánoc nebo z prožité dovolené, jež se nesla ve znamení ochutnávání tamních pokrmů - to je cíl mnoha žen. Odborníci na hubnutí se však shodují na tom, že klíčem k úspěchu je z většiny správné stravování. Do svého jídelníčku proto zařaďte spoustu zeleniny. Mnohé druhy vaši snahu velkou měrou podpoří.
Milování většina z nás vnímá jako jednu z nejpříjemnějších věcí na světě. Jde o romantické souznění dvou duší. O fyzický i psychický požitek, který zpravidla popisujeme pozitivně. Najdou se mezi námi ale tací, kteří se na sex rozhodně nedívají tak toužebně, jako většina ostatních. Ba naopak, tihle lidé mají ze sexu strach.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek