Čtvrtek , 07. 12. 2023

Ambrož

Ta největší faux pas, která se opravdu stala na prvním rande

Pojďte se v klidu usadit a kroutit hlavou nad příběhy nešťastníků, kterým se rozhodně první rande nepovedlo podle jejich vysněných představ. Kdo si neohlídal zuby, kdo to přehnal s romantikou, kdo ukázal ze svého těla více, než měl původně v plánu a kdo již svou životní lásku nebyl schopen nahradit někým novým?
Rande, které se nepovedlo
znuděná žena na rande

02. 03. 2020

Krásko, tady máš květinu

Tohle rande skončilo ještě dřív, než vůbec začalo! Romanticky založený sedmnáctiletý Ind Ranjeet chtěl svou vyvolenou na první schůzce okouzlit. Hodil se do gala a koupil krásnou červenou růži. Když jeho milá vystoupila z autobusu a on se jal ji okouzlit květinou, nervózně ji přistrčil k dívce tak necitelně, že jí ozdobami na růži poškodil rohovku na oku. Rande se změnilo na doprovod k očnímu lékaři. Smůla. Nedá se tak opravdu říct, zda dotyčný padl slečně do oka.

Ať žije špenát!

Britka Kelly zřejmě prožila na prvním rande něco, co se občas stane každému z nás. Na první schůzku vyrazila s Benjim do jeho oblíbené restaurace, ale z nabídky ji nic nezaujalo, tak zvolila lasagne se špenátem. Zapomněla se však po jídle ujistit, zda jsou její zuby čisté. Samozřejmě nebyly. Benji se jí zalíbil a snažila se s ním flirtovat co to šlo, ale z jeho strany neviděla žádnou odezvu. Když přijela po nepodařeném rande domů, s hrůzou zjistila, že má zuby doslova prošpikované nechutnou zelenou hmotou! Už se nebylo čemu divit, že chudák z rande utekl.

Špenát v ústech. Takhle na rande nechoďte
zdroj foto: outofacube.com

Lístek s beruškou by nebyl?

Poněkud nepříjemný zážitek má za sebou i manželský pár, který na své první rande vzpomíná s úsměvem. Finská dvojice se rozhodla pro první rande vyrazit na procházku v přírodě. Vyjeli si za město a procházeli se po pěšince. Bohužel muž předtím pozřel něco, co jej, jak to říct slušně, POŘÁDNĚ prohnalo. Dlouho se snažil všemožně kroutit a vydržet, ale nakonec musel na poslední chvíli skočit do nízkého křoví, odkud se ozývaly pro první rande velmi nelibé zvuky. Zda si poté zadek utřel lístkem s beruškou, nikde uvedeno není.

K TÉMATU  Ovesné banánové muffiny. Zdravý dezert bez rafinovaného cukru a bílé mouky

Hurá, rande! Značka – sexy

Honduraská kráska Alejandra měla se svým novým objevem první rande domluveno v baru, kam chodí i spousta jejích přátel. S dobrou náladou se nasoukala do těch nejkratších a nejtěsnějších šatů, přidala „extra pohodlné boty“ na dlouhých jehlách, nahodila make-up filmových hvězd, a hurá na rande! Ovšem první dojem, který na svého milého udělala, zřejmě nebyl tak úplně plánovaný. Při příchodu do baru jí spadla náušnice, pro kterou se pohotově sehnula – a právě v té chvíli jí praskly šaty v oblasti sedacích partií. Všichni tak mohli obdivovat její tanga. Rande bylo u konce a Ale do baru měsíc ani nevkročila.

Ten je můj!

Rande naslepo zvolila Iren z Bulharska. Po dlouhém chatu na seznamce se rozhodla a domluvila si s Benem schůzku v pizzerii. Sotva vešla dovnitř, uviděla muže sedícího u stolu, a jala se ho jít okouzlit. Jelikož byla dost výřečná, muž sice trochu nechápavě koukal, ale ke slovu se nedostal.

Ireně se muž na první pohled zalíbil, a tak se snažila jej okouzlit co to šlo. Zanedlouho se však u stolu objevila další žena, která se k muži s nechápavým pohledem přiblížila a políbila ho. „To je můj manžel, paninko, takže si dejte odchod.“ Ben mezitím seděl o dva stoly dále a celou situaci z povzdáli pozoroval a nesmírně se bavil. Dodneška tuhle historku vypráví svým známým, když se někdo na jejich seznámení zeptá. A jak se teď Irena ráda, že muž, který ji na první pohled tak zaujal, nebyl ten její „vyvolený“!

Opravdu vydařené rande
Zdroj foto: freepik.com

Paní nedostižitelná

Rosario si dala rande s Boem v kavárně v centru Buenos Aires. Viděli se poprvé, a na fotkách vypadal Boa skvěle! Chodil do posilovny, byl šéfem místní pobočky realitní kanceláře, a hlavně zbožňoval cestování, stejně jako ona. Když ovšem začal mluvit, Rosario se zděsila. „Máš krásné vlasy, jako moje matka.“ Dál se ještě dozvěděla, že jeho matka má i podobnou kabelku, a že pečivo, které ke kávě pojídali, umí jeho maminka upéci mnohem lépe. Rychleji ukončené rande jste ještě neviděli! Rosario včas utekla. Boe se tak vrátil do Mama hotelu, a pokud se mu nerozsvítilo, žije tam dodnes. Amen.

K TÉMATU  Jana (38): Švagrová proti mně poštvala celou rodinu. Záviděla mi

Který z příběhů byste si na svém prvním rande rozhodně nechtěli prožít?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

To je tvrdý oříšek, protože LEGO® sad je velice mnoho a liší se od sebe různými vlastnostmi: velikostí kostek, tematikou, barvou, tvarem a dodatečnými funkcemi. Každá stavebnice je jinak přizpůsobena určité věkové skupině. Čím se řídit při výběru kostek? Jak se správně rozhodnout? Napovíme v této publikaci.
Vždycky jsem byla tak trošku rebel, do vztahů jsem se úplně nehrnula, závazků jsem se obávala vždycky. Dospěla jsem ale postupně do stavu, kdy mi došlo, že to tahle nemůžu a nechci dělat celý svůj život. Mám partnera už tři roky, on by se rád posunul dál a bydlel se mnou. Ale i přesto, že ho miluji, začínám někde uvnitř sebe couvat. Nevím, zda jeho nátlak ustojím.
Mnoho lidí začíná hubnout především s dietou, protože je to nejjednodušší způsob, jak změnit své každodenní stravovací návyky. To je správný směr, ale nestačí, pokud chcete na svém těle skutečně zapracovat a zhubnout. Je také nutné správně přizpůsobené cvičení a k tomu budete potřebovat vybavení a příslušenství!
Čínský horoskop je úplně jiný než ten náš. V tomto horoskopu je také celkem 12 znamení, ty pak prezentuje rok narození. Rok Tygra slibuje zajímavý vývoj, kroky vpřed, radost, ale i strastiplnou cestu k našim cílům. Pojďte se podívat, co podle čínského horoskopu letos čeká právě vás!
Kdo by neznal milou Rachel ze seriálu Přátelé? Jennifer Aniston tato role jednoznačně proslavila. Od té doby ale natočila spoustu filmů, kde jsme mohli obdivovat její herecký talent a nestárnoucí krásu. Na hollywoodském výsluní tak zůstává nadále, a nevypadá to, že by se chystala odejít. Ale i ona má občas dny jako „pouhý smrtelník“. Co jste o ní určitě nevěděli?
Tohle svému dítěti dělat nebudu! Takhle moje dítě rozhodně vychované nebude! To si nebude moct dovolit! To jsou časté věty, které člověk vypustí z úst ještě před tím, než se rodičem vůbec stane. Jenže když nastane okamžik a narodí se mu dítě, rázem ke všemu má trochu jiný postoj.
S příchodem teplejšího počasí všichni začínáme spřádat plány na dovolenou. Bez ohledu na to, kterým směrem se vydáme, potřebujeme oblečení, které nám zajistí pohodlí a umožní nám si naplno užívat kouzla léta. Zajímá vás, co bude v létě 2022 v kurzu? Plážová móda v této sezóně, to je mnohem více než pouze plavky. In jsou stylové pokrývky hlavy, originální sluneční brýle a plážové oblečení, které můžeme nosit nejen na pláž. Trendům kralují čerstvé, zářivé barvy a decentnější pastelové tóny. Nechybí ani vzory: námořnické pruhy, květinové vzory či potisk s tropickým motivem.
Časy, kdy stačilo hodit do automatu na kávu desetikorunu a člověk se spokojil s "tmavě hnědou tekutinou", jsou už dávno pryč. Podávání i pití kávy se v České republice výrazně proměnilo. Klasického "turka" či instantní kávu už najdete v málokteré kavárně. V supermarketech vás regály s kávou lákají všemi směry: zrnková, mletá, kapsle… Nemůžete se rozhodnut? Přečtěte si našich 6 tipů a budete mít jasno, jak si vybrat a hlavně vychutnat dobrou kávu.
Každé roční období má svůj specifický nádech a ani podzim není výjimkou. Sice budete trávit více večerů doma kvůli deštivému a studenému počasí, ale o to větší máte motivaci si svůj příbytek zútulnit podzimními dekoracemi. Jdeme na to!
Dřevěné bedýnky aktuálně frčí. Nehodí se přirozeně do každého interiéru, ale pokud máte rádi venkovský, přírodní nebo skandinávský styl, oceníte chytré nápady na jejich využití. Bedýnky poslouží hlavně jako odkládací prostory. Vhodnou kombinací z nich můžete vytvářet vlastní originální praktická řešení. Je na vás, jestli zvolíte jednoduché jednobarevné bedýnky nebo omšelý retro vzhled. Dají se obrousit, natřít i spojit. Upravte si je podle sebe!

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek