Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Ta největší faux pas, která se opravdu stala na prvním rande

Pojďte se v klidu usadit a kroutit hlavou nad příběhy nešťastníků, kterým se rozhodně první rande nepovedlo podle jejich vysněných představ. Kdo si neohlídal zuby, kdo to přehnal s romantikou, kdo ukázal ze svého těla více, než měl původně v plánu a kdo již svou životní lásku nebyl schopen nahradit někým novým?
Rande, které se nepovedlo
znuděná žena na rande

02. 03. 2020

Krásko, tady máš květinu

Tohle rande skončilo ještě dřív, než vůbec začalo! Romanticky založený sedmnáctiletý Ind Ranjeet chtěl svou vyvolenou na první schůzce okouzlit. Hodil se do gala a koupil krásnou červenou růži. Když jeho milá vystoupila z autobusu a on se jal ji okouzlit květinou, nervózně ji přistrčil k dívce tak necitelně, že jí ozdobami na růži poškodil rohovku na oku. Rande se změnilo na doprovod k očnímu lékaři. Smůla. Nedá se tak opravdu říct, zda dotyčný padl slečně do oka.

Ať žije špenát!

Britka Kelly zřejmě prožila na prvním rande něco, co se občas stane každému z nás. Na první schůzku vyrazila s Benjim do jeho oblíbené restaurace, ale z nabídky ji nic nezaujalo, tak zvolila lasagne se špenátem. Zapomněla se však po jídle ujistit, zda jsou její zuby čisté. Samozřejmě nebyly. Benji se jí zalíbil a snažila se s ním flirtovat co to šlo, ale z jeho strany neviděla žádnou odezvu. Když přijela po nepodařeném rande domů, s hrůzou zjistila, že má zuby doslova prošpikované nechutnou zelenou hmotou! Už se nebylo čemu divit, že chudák z rande utekl.

Špenát v ústech. Takhle na rande nechoďte
zdroj foto: outofacube.com

Lístek s beruškou by nebyl?

Poněkud nepříjemný zážitek má za sebou i manželský pár, který na své první rande vzpomíná s úsměvem. Finská dvojice se rozhodla pro první rande vyrazit na procházku v přírodě. Vyjeli si za město a procházeli se po pěšince. Bohužel muž předtím pozřel něco, co jej, jak to říct slušně, POŘÁDNĚ prohnalo. Dlouho se snažil všemožně kroutit a vydržet, ale nakonec musel na poslední chvíli skočit do nízkého křoví, odkud se ozývaly pro první rande velmi nelibé zvuky. Zda si poté zadek utřel lístkem s beruškou, nikde uvedeno není.

K TÉMATU  Seznamování aneb trapasy, co mohou nastat při randění v zimě

Hurá, rande! Značka – sexy

Honduraská kráska Alejandra měla se svým novým objevem první rande domluveno v baru, kam chodí i spousta jejích přátel. S dobrou náladou se nasoukala do těch nejkratších a nejtěsnějších šatů, přidala „extra pohodlné boty“ na dlouhých jehlách, nahodila make-up filmových hvězd, a hurá na rande! Ovšem první dojem, který na svého milého udělala, zřejmě nebyl tak úplně plánovaný. Při příchodu do baru jí spadla náušnice, pro kterou se pohotově sehnula – a právě v té chvíli jí praskly šaty v oblasti sedacích partií. Všichni tak mohli obdivovat její tanga. Rande bylo u konce a Ale do baru měsíc ani nevkročila.

Ten je můj!

Rande naslepo zvolila Iren z Bulharska. Po dlouhém chatu na seznamce se rozhodla a domluvila si s Benem schůzku v pizzerii. Sotva vešla dovnitř, uviděla muže sedícího u stolu, a jala se ho jít okouzlit. Jelikož byla dost výřečná, muž sice trochu nechápavě koukal, ale ke slovu se nedostal.

Ireně se muž na první pohled zalíbil, a tak se snažila jej okouzlit co to šlo. Zanedlouho se však u stolu objevila další žena, která se k muži s nechápavým pohledem přiblížila a políbila ho. „To je můj manžel, paninko, takže si dejte odchod.“ Ben mezitím seděl o dva stoly dále a celou situaci z povzdáli pozoroval a nesmírně se bavil. Dodneška tuhle historku vypráví svým známým, když se někdo na jejich seznámení zeptá. A jak se teď Irena ráda, že muž, který ji na první pohled tak zaujal, nebyl ten její „vyvolený“!

Opravdu vydařené rande
Zdroj foto: freepik.com

Paní nedostižitelná

Rosario si dala rande s Boem v kavárně v centru Buenos Aires. Viděli se poprvé, a na fotkách vypadal Boa skvěle! Chodil do posilovny, byl šéfem místní pobočky realitní kanceláře, a hlavně zbožňoval cestování, stejně jako ona. Když ovšem začal mluvit, Rosario se zděsila. „Máš krásné vlasy, jako moje matka.“ Dál se ještě dozvěděla, že jeho matka má i podobnou kabelku, a že pečivo, které ke kávě pojídali, umí jeho maminka upéci mnohem lépe. Rychleji ukončené rande jste ještě neviděli! Rosario včas utekla. Boe se tak vrátil do Mama hotelu, a pokud se mu nerozsvítilo, žije tam dodnes. Amen.

K TÉMATU  Láska na první pohled očima vědců. Opravdu existuje? Pravda vás asi trochu zaskočí!

Který z příběhů byste si na svém prvním rande rozhodně nechtěli prožít?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Milujete pohyb při hudbě? Dobře děláte! Nedávno bylo vědecky prokázáno, že právě dynamická hudba má na celkový výsledek cvičení velmi pozitivní vliv. Při domácím cvičení, ve fitku i v bazénu je proto skvělé se zaposlouchat do hudby. Co se s vaším organismem bude dít?
Letní období přeje vytváření krásy. Přejete si i vy mít vaše vchodové dveře nebo interiér ozdobený a překrásný? Podívejte se na naše tipy, se kterými si toto období v roce skutečně oblíbíte. Naše letní věnce dokáže vytvořit každý. Vyberte si, který se bude nejlépe vyjímat u vás doma.
Mílovou rychlostí se k nám blíží léto – a to znamená hlavně prázdniny pro naše děti. Pokud si lámete hlavu, čím je v tomto období zabavit, věřte, že voda je to nejlepší, co můžete vymyslet. Děti přece milují rochnění se na koupališti! Tak si udělejte příjemný výlet a vydejte se na celý den do jednoho z našich nejoblíbenějších aquaparků. Které to jsou?
Časy, kdy stačilo hodit do automatu na kávu desetikorunu a člověk se spokojil s "tmavě hnědou tekutinou", jsou už dávno pryč. Podávání i pití kávy se v České republice výrazně proměnilo. Klasického "turka" či instantní kávu už najdete v málokteré kavárně. V supermarketech vás regály s kávou lákají všemi směry: zrnková, mletá, kapsle… Nemůžete se rozhodnut? Přečtěte si našich 6 tipů a budete mít jasno, jak si vybrat a hlavně vychutnat dobrou kávu.
Také patříte mezi ženy, které mají mastnou pleť a lesknou se tak v létě i v zimě? Pak vám ze všeho nejdříve pogratulujeme. O ženách s mastnou pletí se říká, že stárnou velmi pomalu a po celý svůj život budou vypadat minimálně o pět let mladší. Na mastné pleti se totiž netvoří tolik vrásek. Tou špatnou správou je, že v létě trpíme.
Svou domácnost je možné zútulnit příjemnými pokojovými rostlinami, které nemají jen estetickou funkci, ale také řadu jiných schopností, jež nám mohou přijít vhod. Předně se pyšní schopností čistit vzduch v domácnosti. Jiné zase přináší do domu peníze a hojnost. Pozastavme se právě nad druhými zmíněnými a prozraďme si, kterými vyplnit prázdné rohy v interiéru.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek