Úterý , 17. 05. 2022

Aneta

Ta největší faux pas, která se opravdu stala na prvním rande

Pojďte se v klidu usadit a kroutit hlavou nad příběhy nešťastníků, kterým se rozhodně první rande nepovedlo podle jejich vysněných představ. Kdo si neohlídal zuby, kdo to přehnal s romantikou, kdo ukázal ze svého těla více, než měl původně v plánu a kdo již svou životní lásku nebyl schopen nahradit někým novým?
Rande, které se nepovedlo
znuděná žena na rande

02. 03. 2020

Krásko, tady máš květinu

Tohle rande skončilo ještě dřív, než vůbec začalo! Romanticky založený sedmnáctiletý Ind Ranjeet chtěl svou vyvolenou na první schůzce okouzlit. Hodil se do gala a koupil krásnou červenou růži. Když jeho milá vystoupila z autobusu a on se jal ji okouzlit květinou, nervózně ji přistrčil k dívce tak necitelně, že jí ozdobami na růži poškodil rohovku na oku. Rande se změnilo na doprovod k očnímu lékaři. Smůla. Nedá se tak opravdu říct, zda dotyčný padl slečně do oka.

Ať žije špenát!

Britka Kelly zřejmě prožila na prvním rande něco, co se občas stane každému z nás. Na první schůzku vyrazila s Benjim do jeho oblíbené restaurace, ale z nabídky ji nic nezaujalo, tak zvolila lasagne se špenátem. Zapomněla se však po jídle ujistit, zda jsou její zuby čisté. Samozřejmě nebyly. Benji se jí zalíbil a snažila se s ním flirtovat co to šlo, ale z jeho strany neviděla žádnou odezvu. Když přijela po nepodařeném rande domů, s hrůzou zjistila, že má zuby doslova prošpikované nechutnou zelenou hmotou! Už se nebylo čemu divit, že chudák z rande utekl.

Špenát v ústech. Takhle na rande nechoďte
zdroj foto: outofacube.com

Lístek s beruškou by nebyl?

Poněkud nepříjemný zážitek má za sebou i manželský pár, který na své první rande vzpomíná s úsměvem. Finská dvojice se rozhodla pro první rande vyrazit na procházku v přírodě. Vyjeli si za město a procházeli se po pěšince. Bohužel muž předtím pozřel něco, co jej, jak to říct slušně, POŘÁDNĚ prohnalo. Dlouho se snažil všemožně kroutit a vydržet, ale nakonec musel na poslední chvíli skočit do nízkého křoví, odkud se ozývaly pro první rande velmi nelibé zvuky. Zda si poté zadek utřel lístkem s beruškou, nikde uvedeno není.

K TÉMATUClaudia Cardinale: Žena, která dobyla svět

Hurá, rande! Značka – sexy

Honduraská kráska Alejandra měla se svým novým objevem první rande domluveno v baru, kam chodí i spousta jejích přátel. S dobrou náladou se nasoukala do těch nejkratších a nejtěsnějších šatů, přidala „extra pohodlné boty“ na dlouhých jehlách, nahodila make-up filmových hvězd, a hurá na rande! Ovšem první dojem, který na svého milého udělala, zřejmě nebyl tak úplně plánovaný. Při příchodu do baru jí spadla náušnice, pro kterou se pohotově sehnula – a právě v té chvíli jí praskly šaty v oblasti sedacích partií. Všichni tak mohli obdivovat její tanga. Rande bylo u konce a Ale do baru měsíc ani nevkročila.

Ten je můj!

Rande naslepo zvolila Iren z Bulharska. Po dlouhém chatu na seznamce se rozhodla a domluvila si s Benem schůzku v pizzerii. Sotva vešla dovnitř, uviděla muže sedícího u stolu, a jala se ho jít okouzlit. Jelikož byla dost výřečná, muž sice trochu nechápavě koukal, ale ke slovu se nedostal.

Ireně se muž na první pohled zalíbil, a tak se snažila jej okouzlit co to šlo. Zanedlouho se však u stolu objevila další žena, která se k muži s nechápavým pohledem přiblížila a políbila ho. „To je můj manžel, paninko, takže si dejte odchod.“ Ben mezitím seděl o dva stoly dále a celou situaci z povzdáli pozoroval a nesmírně se bavil. Dodneška tuhle historku vypráví svým známým, když se někdo na jejich seznámení zeptá. A jak se teď Irena ráda, že muž, který ji na první pohled tak zaujal, nebyl ten její „vyvolený“!

Opravdu vydařené rande
Zdroj foto: freepik.com

Paní nedostižitelná

Rosario si dala rande s Boem v kavárně v centru Buenos Aires. Viděli se poprvé, a na fotkách vypadal Boa skvěle! Chodil do posilovny, byl šéfem místní pobočky realitní kanceláře, a hlavně zbožňoval cestování, stejně jako ona. Když ovšem začal mluvit, Rosario se zděsila. „Máš krásné vlasy, jako moje matka.“ Dál se ještě dozvěděla, že jeho matka má i podobnou kabelku, a že pečivo, které ke kávě pojídali, umí jeho maminka upéci mnohem lépe. Rychleji ukončené rande jste ještě neviděli! Rosario včas utekla. Boe se tak vrátil do Mama hotelu, a pokud se mu nerozsvítilo, žije tam dodnes. Amen.

K TÉMATUMódní hity pro letošní léto. Vede růžová a bláznivé potisky!

Který z příběhů byste si na svém prvním rande rozhodně nechtěli prožít?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Barva roku 2020 pro interiér je klasická modrá. Hluboký a tmavý odstín modré dává cítit stabilitu, klid a komunikaci. V interiéru působí vyrovnaně a je ideální do prostoru určeného k relaxaci, hlubokým myšlenkám nebo přímo meditaci. V pracovně umí motivovat k lepšímu výkonu. Tmavá modrá barva dává také pocit bezpečí a v neposlední řadě je velmi elegantní.
Kdo by se nechtěl probouzet za vůně čerstvě uvařené kávy. Káva je ten nejlepší životabudič a dnes si řada lidí bez šálku dobře uvařeného kofeinového nápoje nedokáže představit den. Patříte také mezi kávové nadšence? Pak byste jede takový kávovar měli mít i doma. Jenže nabídka na trhu je tak rozmanitá a široká! Po jakém kávovaru sáhnout, ptáte se? Poradíme vám!
Orchideje patří k pokojovým rostlinám, které jsou dlouhodobě oblíbené. I když se mnozí domnívají, že se nejedná o moderní pokojovou rostlinu, opak je pravdou. Je to stále dokonalý dárek k narozeninám nebo k výročí. Jen je třeba myslet na to, že ne každý obdarovaný se o tuto elegantní rostlinu umí starat. Při pěstování orchideje se totiž dopouštíme několika chyb, jež ji mohou spíše vyhubit než podpořit v bezproblémovém růstu.
V zahradě nám přináší radost, uklidňuje a nabíjí pozitivní energií. Zahradní jezírko vytváří příjemnou atmosféru a jeho realizace není nic těžkého. Můžete vytvořit klasický rybníček s kameny a okrasnými rostlinami, případně do něj umístit nenáročné kapry Koi. Zahradní jezírko může být ale i designově čisté a s pravidelným tvarem, jak si můžete prohlédnout v naší galerii. Které se nakonec stane srdcem vaší zahrádky?
Svícen z proutí vyrobíte za chviličku a pak už stačí jen zapálit svíčku a užívat si atmosféru. Poradíme vám ale i jak sestavit dekoraci z elektrických světýlek. V obou případech by se dalo použít řčení "za málo peněz, hodně muziky", protože na přípravu nepotřebujete nic nedostupného. Jako nástroj postačí tavná pistole. Výsledek je ale úchvatný. Vyzdobte si domov vlastnoručními kouzelnými detaily!
Vibrátory, nevibrační penisy, afrodiziaka, lubrikační gely, masážní oleje. Mnoho žen si stále myslí, že nic takového nepotřebuje, pokud žije v dobrém partnerském vztahu. Ale položme si otázku, zda po každodenním spěchu a stresu máme často chuť na sex. Možná jsou to právě tyto erotické pomůcky, které mohou zlepšit kvalitu společně prožitých intimních okamžiků.
Vánoce jsou za dveřmi a společně s nimi i příjemná "povinnost" zamyslet se nad dárky pro vaše nejbližší. Máte-li doma aktivního sportovce, kterému pohyb rozhodně není cizí, pak se možná při výběru vánočního dárku budete chtít vydat právě tímto směrem. Došla vám inspirace? Nevíte si s výběrem dárku rady? Nezoufejte! Máme pro vás pětici skvělých tipů, které sportovec zaručeně patřičně ocení!
Sladkou chuť snad všichni milujeme už od dětství a většině z nás taková slabost zůstala až do dospělosti. Každý z nás pak po sladkém saháme z různých důvodů. Někdy je za tím jen zrádný okamžik, kdy nás honí mlsná, jindy si tím potřebujeme spravit náladu. Ať už si to chceme přiznat nebo ne, cukr našemu zdraví škodí. Dá se na sladké vůbec zapomenout, a jak ho můžeme vyřadit ze života úplně? Na to se právě teď podíváme.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek