Pátek , 02. 12. 2022

Blanka

Jak nastražit malý vtípek na partnera. Budete se královsky bavit!

Okořenit si společné partnerské chvíle nemusíte jen v rámci ložnice. Co takhle vymyslet nějaký malý vtípek, na který budete dlouho vzpomínat? Máme pro vás pár tipů, které hravě zvládnete, a kterými svého partnera trochu pozlobíte a vyprovokujete k akci. Pojďte se pobavit i vy!
vtípek
Jak nastražit vtípek na partnera. Ať je ve vztahu legrace! (zdroj foto: www.123rf.com)

04. 01. 2021

Trychtýřek, pane

Jak nastražit vtípek na partnera? Budete potřebovat pouze trychtýř, který vám leží v kuchyňské lince, gumičku do vlasů nebo jiný drobný předmět, a sklenici s vodou.

Nejdříve si trychtýř vložte za kalhoty a na vršek hlavy si položte gumičku. Potom ukažte partnerovi, jak gumička po pohybu hlavou spadne do trychtýře, a vy skórujete svůj první bod! „Hurá, gól!“ zavolejte nadšeně. „Teď jsi na řadě ty!“

Partner se samozřejmě nenechá zahanbit a vloží si trychtýř do kalhot. Až si položí na hlavu gumičku a bude se soustředit na to, aby se mu podařilo ji trefit do trychtýře, rychlostí blesku použijte přichystanou skleničku s vodou, kterou vlijte do trychtýře. Žbluňk!

Jaká je reakce vašeho partnera? Stojí jako zmoklý kohout, je naštvaný nebo vás honí po bytě a dožaduje se odvety? Škádleníčko klidně využijte jako milostnou předehru. Pokud tedy nemáte doma morouse – to by jej k akci nevyprovokovalo, ale pouze by se zabednil sám do sebe.

Líbí? Jdeme dál!

Photoshop vtípek

Celý den jste v práci a s partnerem si maximálně vyměňujete textovky typu: „Prosím cestou nakup toaleťák“. V tom případě bude třeba si trošku pohrát s dnešní legráckou. Nejprve si najděte fotku nějakého skutečně velkého hafana. Klidně špinavého, to je jen plus.

A až si vyberete mazlíčka přímo pro vás, jeho krásnou siluetu přidejte ji ve photoshopu na fotku vašeho obýváku. Napište partnerovi krátký text: „Cestou z práce jsem u domu našla tohoto chudáčka. Hned se mu u nás zalíbilo. Těšíme se na tebe. S láskou …“ A čekejte, až tato atomovka přistane v mobilu vašeho miláčka.

Možná se i v mysli vašeho partnera po dvou vtípcích začne rodit nápad na pomstu, proto rozhodně brzy očekávejte nějakou podobnou legrácku i vy.

K TÉMATU  Budujete kariéru a zapomínáte na lásku a vztahy. U těchto povolání buďte obezřetní, pokud nechcete zůstat sami

Kuličky

Škodolibý úsměv se vám rozhostí po celé tváři už když tuto legrácku budete chystat. Máte rádi cereální kuličky? V tom případě jich tentokrát kupte maxi balení, budete je potřebovat. Do jaké skříňky ve vašem bytě chodí váš partner nejčastěji? Sahá po hrnku na kávu jen co přijde domů?

Výborně, máte jistotu, že se skvěle pobavíte! Nasypejte pořádnou porci kuliček do poličky, kde bude váš partner šmejdit jako první, a počkejte, až jej překvapí. Sotva ji otevře, rozsypou se všude kolem. Ups! Prostě vtípek!

Veselá rošťárna se vám klidně povede i v případě, že kuličky nasypete třeba do skříňky od zrcadla, co máte v koupelně.

Už není!

Co má váš partner nejraději za mlsání třeba k televizi? Už ho úplně vidíte, jak si chce dát svou oblíbenou mlsku, a přitom byste ráda vymyslela nějaký drobný žertík? V tom případě dnes v obchodě kupte tyto věci, které má velmi rád, rovnou dvě. Jednu vysypejte bokem nebo nemilosrdně snězte, a druhou si nachystejte, až budete žehlit svůj žertík.

Obal od snězeného výrobku krásně načančejte, ať vypadá věrohodně a nedotčeně. Dovnitř klidně vložte vzkaz, veselého smajlíka, nebo jen slovo „Hahahahaha!“ Vyčkejte, až se po celém dni bude chtít usadit na gauč a dát si svou oblíbenou dobrotu. A vychutnejte si ten pohled, když se dozví pravdu. Královsky se pobavíte!

Trochu škádlení ještě nikoho nikdy nezabilo. Užijte si trochu legrácek a občas se přimějte k tomu, abyste vymysleli něco, co ten druhý nečeká. Rozvíříte stojaté vody, pobavíte se, a pokud se u toho budete tvářit jako zlobivá holčička, která potřebuje naplácat, večer máte o zábavu postaráno. Už se těšíte? Který vtípek zkusíte jako první?

K TÉMATU  Váš přítel má dítě? Mějte na paměti několik věcí, které vám pomůžou

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Domácí aktivity v době karantény jsou nevyhnutelné. Dochází nápady? Máme několik tipů na skvělé domácí aktivity pro celou rodinu

Zkuste se nezasmát. Tyhle kočičky vás svým dováděním naladí na zbytek dne

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Trávíte-li pracovní dobu z velké části přikováni k monitoru či displeji mobilu, může to mít negativní vliv na váš zrak. Zvláště pokud i volný čas vyplňujete sledováním sociálních sítí, surfováním po internetu nebo sledováním televize, vaše oči příliš často ostří na blízkou vzdálenost, což pro ně není přirozené. Může to vést k různým komplikacím od svědění a podráždění očí přes rozmazané vidění až po akomodační křeč. Na otázky odpovídá MUDr. Lucie Valešová, primářka Oční kliniky DuoVize Praha.
Možná, že vás nikdy nenapadlo, jaký vliv na váš spánek může mít právě výběr prostěradla. Kromě toho, že jeho barva dokáže ovlivnit atmosféru v místnosti, jeho materiál zase může mít na svědomí to, jakým způsobem se vám bude spát a čerpat síly na následující den. Na co všechno je při výběru prostěradla třeba brát zřetel a jak může prostěradlo ovlivnit vaše spaní? Přečtěte si, z jakých možností můžete prostěradlo vybírat a co od jakého materiálu očekávat.
Váhy, jak již jejich zástupce napovídá, se ve svých životech neustále snaží nalézt rovnováhu a harmonii, a to ve všech oblastech. Váhy mívají vytříbený vkus, dokážou ocenit umění a osoby, které mají hluboké znalosti. Samy mají smysl pro tvořivost.
Dříve pro nás bylo psaní rukou stejnou samozřejmostí jako dýchání. V posledních letech se ovšem k psaní rukou dostaneme poprvé a naposledy na základní a střední škole. Pak plynule přecházíme k počítačům a tabletům. Že v tom nevidíte žádný problém? Bohužel jich ale pár nezanedbatelných vyvstává.
Našli jste v domácnosti potravinové moly? Neznamená to, že u vás doma vládne chaos a nepořádek. Nejčastěji se do našich obydlí tito malí škůdci dostanou v tašce s potravinami. Ano, nejčastěji si je domů přineseme. Druhá možnost, jak se dostanou dovnitř je, že přijdou od sousedů nebo dovnitř vlezou okny. Naštěstí způsobů, jak se jich zbavit, je několik. Proto, pokud nezabere jeden, vyzkoušejte další!
Kde začít? Anální sex rozhodně nepatří mezi okrajové praktiky, ale přesto se mu spousta párů z rozličných důvodů vyhýbá. Obvykle kvůli strachu z neznámého. Přeci jen jde o milování, které je opředeno různými mýty, polopravdami a absolutními nepravdami. V tomto článku se dozvíte důležitá fakta i rady, jak si první milování „do zadku“ užít bez rizika bolesti či „voňavé“ nehody.
Pití vody se šťávou z citronu, pomeranče nebo limety je zdravé a v rámci hubnoucích režimů a zdravého živoního stylu se těší velké oblibě. Nástrojů na vymačkání šťávy z plodů je k dostání nepřeberné množství, ale co takhle nějaký pěkný kousek? Designové odšťavňovače nejen, že odvedou svojí práci, ale ve vaší kuchyni se budou vyjímat! Na citrusové plody jsou nejvhodnější odstředivé ošťavňovače, ale můžete použít i ty klasické ruční. Které si vybrat?
Datum 26.8. 2022 se vryje do paměti spoustě z nás. Ten den totiž náš svět navždy opustila oblíbená zpěvačka, herečka, moderátorka i textařka Hana Zagorová. Pojďme na ni společně zavzpomínat a připomenout si její kariéru i osobní život. Ne vždy byl totiž její život procházkou růžovým sadem, ale přesto jsme na její tváři vždy mohli spatřit úsměv.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek