Pondělí , 04. 07. 2022

Prokop

Jak nastražit malý vtípek na partnera. Budete se královsky bavit!

Okořenit si společné partnerské chvíle nemusíte jen v rámci ložnice. Co takhle vymyslet nějaký malý vtípek, na který budete dlouho vzpomínat? Máme pro vás pár tipů, které hravě zvládnete, a kterými svého partnera trochu pozlobíte a vyprovokujete k akci. Pojďte se pobavit i vy!
vtípek
Jak nastražit vtípek na partnera. Ať je ve vztahu legrace! (zdroj foto: www.123rf.com)

04. 01. 2021

Trychtýřek, pane

Jak nastražit vtípek na partnera? Budete potřebovat pouze trychtýř, který vám leží v kuchyňské lince, gumičku do vlasů nebo jiný drobný předmět, a sklenici s vodou.

Nejdříve si trychtýř vložte za kalhoty a na vršek hlavy si položte gumičku. Potom ukažte partnerovi, jak gumička po pohybu hlavou spadne do trychtýře, a vy skórujete svůj první bod! „Hurá, gól!“ zavolejte nadšeně. „Teď jsi na řadě ty!“

Partner se samozřejmě nenechá zahanbit a vloží si trychtýř do kalhot. Až si položí na hlavu gumičku a bude se soustředit na to, aby se mu podařilo ji trefit do trychtýře, rychlostí blesku použijte přichystanou skleničku s vodou, kterou vlijte do trychtýře. Žbluňk!

Jaká je reakce vašeho partnera? Stojí jako zmoklý kohout, je naštvaný nebo vás honí po bytě a dožaduje se odvety? Škádleníčko klidně využijte jako milostnou předehru. Pokud tedy nemáte doma morouse – to by jej k akci nevyprovokovalo, ale pouze by se zabednil sám do sebe.

Líbí? Jdeme dál!

Photoshop vtípek

Celý den jste v práci a s partnerem si maximálně vyměňujete textovky typu: „Prosím cestou nakup toaleťák“. V tom případě bude třeba si trošku pohrát s dnešní legráckou. Nejprve si najděte fotku nějakého skutečně velkého hafana. Klidně špinavého, to je jen plus.

A až si vyberete mazlíčka přímo pro vás, jeho krásnou siluetu přidejte ji ve photoshopu na fotku vašeho obýváku. Napište partnerovi krátký text: „Cestou z práce jsem u domu našla tohoto chudáčka. Hned se mu u nás zalíbilo. Těšíme se na tebe. S láskou …“ A čekejte, až tato atomovka přistane v mobilu vašeho miláčka.

Možná se i v mysli vašeho partnera po dvou vtípcích začne rodit nápad na pomstu, proto rozhodně brzy očekávejte nějakou podobnou legrácku i vy.

K TÉMATUZpěvák Sebastian připravuje Vesmírnou tour 2017. Je už Toulavá navždy pasé?

Kuličky

Škodolibý úsměv se vám rozhostí po celé tváři už když tuto legrácku budete chystat. Máte rádi cereální kuličky? V tom případě jich tentokrát kupte maxi balení, budete je potřebovat. Do jaké skříňky ve vašem bytě chodí váš partner nejčastěji? Sahá po hrnku na kávu jen co přijde domů?

Výborně, máte jistotu, že se skvěle pobavíte! Nasypejte pořádnou porci kuliček do poličky, kde bude váš partner šmejdit jako první, a počkejte, až jej překvapí. Sotva ji otevře, rozsypou se všude kolem. Ups! Prostě vtípek!

Veselá rošťárna se vám klidně povede i v případě, že kuličky nasypete třeba do skříňky od zrcadla, co máte v koupelně.

Už není!

Co má váš partner nejraději za mlsání třeba k televizi? Už ho úplně vidíte, jak si chce dát svou oblíbenou mlsku, a přitom byste ráda vymyslela nějaký drobný žertík? V tom případě dnes v obchodě kupte tyto věci, které má velmi rád, rovnou dvě. Jednu vysypejte bokem nebo nemilosrdně snězte, a druhou si nachystejte, až budete žehlit svůj žertík.

Obal od snězeného výrobku krásně načančejte, ať vypadá věrohodně a nedotčeně. Dovnitř klidně vložte vzkaz, veselého smajlíka, nebo jen slovo „Hahahahaha!“ Vyčkejte, až se po celém dni bude chtít usadit na gauč a dát si svou oblíbenou dobrotu. A vychutnejte si ten pohled, když se dozví pravdu. Královsky se pobavíte!

Trochu škádlení ještě nikoho nikdy nezabilo. Užijte si trochu legrácek a občas se přimějte k tomu, abyste vymysleli něco, co ten druhý nečeká. Rozvíříte stojaté vody, pobavíte se, a pokud se u toho budete tvářit jako zlobivá holčička, která potřebuje naplácat, večer máte o zábavu postaráno. Už se těšíte? Který vtípek zkusíte jako první?

K TÉMATUJak si udělat vejce na třicet způsobů. Připravte si snídani pokaždé trochu jinak

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Domácí aktivity v době karantény jsou nevyhnutelné. Dochází nápady? Máme několik tipů na skvělé domácí aktivity pro celou rodinu

Zkuste se nezasmát. Tyhle kočičky vás svým dováděním naladí na zbytek dne

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Mnozí lidé považují pokojové rostliny jenom za jakousi dekoraci či doplněk, který zútulňuje domácnost. Jenže pravdou je, že pokojové rostliny nemají jen dekorativní funkci. Jejich úkolem je pročistit vzduch v interiéru. Pokud jste například alergikem nebo astmatikem, víte, jak důležité je mít domácnost bez pylu, prachu či dalších alergenů a nečistot. Jelikož se o takzvanou zdravou domácnost snažíte, investujete do mnohdy velice předražených čističek vzduchu, aniž byste si uvědomili, že funkci čističky vzduchu hravě zvládnou i pokojové rostliny. Jen stačí vědět, které požádat o pomoc.
Kvalitní spánek je nepostradatelnou součástí našeho života. Když ale koukneme na současná čísla, je až k neuvěření, kolik lidí trápí problémy se spánkem. S přechodnou nespavostí si tělo dokáže poměrně dobře poradit, ovšem pokud dlouhodobě nemůžete usnout anebo se často probouzíte uprostřed noci, nastává problém, který si v zájmu vašeho zdraví žádá urychlené řešení. Jak si s tím šikovně poradit?
Každý člověk má nějaké zlozvyky, a zatímco některé vadí spíše okolí, jiné mohou vadit člověku samotnému. Jedním z nich jsou pocuchané nervy, které lze definovat jako neustálé vytáčení se kvůli každé drobnosti. Jelikož tato nemilá vlastnost ničí vzájemné vztahy, je dobré vědět, jak s problémem zatočit. Možností je víc než dost.
Rozvodovost je v České republice opravdu na vysoké úrovni a za poslední měsíce se počet ukončených manželství ještě znásobil. Karanténu přikazující lidem, aby strávili svůj čas se všemi členy domácnosti zkrátka ne všichni zvládli s lehkostí a bez hádek či řevu. Nový typ onemocnění však není jediný důvod, proč se vztahy rozpadají.  
Jaro je nejen ideální příležitostí k vyhřívání se na teplém slunci a pikniku. Je to také příležitost předvést svůj vytříbený smysl pro styl. Jarní prázdniny nemusí být jen o beztvarých svetrech a sepraných teplákových soupravách. Můžete získat pohodlný vzhled, který vám zaručí pohodlí a krásu zároveň. A dokonalý vzhled si můžete vybrat na nejlepší webové stránce pro výhodné nákupy Shopsy.
V počátcích každého vztahu je velmi těžké odhadnout, jak je ten druhý naladěn, jaká témata ho uvádějí do rozpaků a které mu naopak vůbec nevadí, nebo ho dokonce těší. Pokud spolu ale trávíte romantický večer, vždycky dopadne velmi nechvalně, pokud stočíte řeč na jedno z níže uvedených témat.
I když se loňské léto neslo v poměrně propršeném duchu a člověk si víc užil dešťů než sluníčka, stejně nás to z úsporného hlediska příliš nespasilo. Respektive to nespasilo ty, kteří dešťovou vodu nechytali a nadále z ní netěžili. Jejich spotřeba vody byla stejně vysoká jako každý rok, ovšem ti aktivnější se těšili z rapidní úspory.
Všichni milujeme vůni vypraného ložního prádla. Ulehnout do převlečené postele a nechat si něco pěkného zdát - to je v našich očích ideální odměna za náročný den. Jak často ale u vás doma převlékáte postel? Většina lidí to bohužel dělá špatně a následně se o své lůžko (často nevědomky) dělí se stovkami bakterií. To už není tak lákavá představa, viďte?

Nepřehlédněte

Každý člověk má nějaké zlozvyky, a zatímco některé vadí spíše okolí, jiné mohou vadit člověku samotnému. Jedním z nich jsou pocuchané nervy, které lze definovat jako neustálé vytáčení se kvůli každé drobnosti. Jelikož tato nemilá vlastnost ničí vzájemné vztahy, je dobré vědět, jak s problémem zatočit. Možností je víc než dost.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek