Pondělí , 29. 05. 2023

Maxim

Jak nastražit malý vtípek na partnera. Budete se královsky bavit!

Okořenit si společné partnerské chvíle nemusíte jen v rámci ložnice. Co takhle vymyslet nějaký malý vtípek, na který budete dlouho vzpomínat? Máme pro vás pár tipů, které hravě zvládnete, a kterými svého partnera trochu pozlobíte a vyprovokujete k akci. Pojďte se pobavit i vy!
vtípek
Jak nastražit vtípek na partnera. Ať je ve vztahu legrace! (zdroj foto: www.123rf.com)

04. 01. 2021

Trychtýřek, pane

Jak nastražit vtípek na partnera? Budete potřebovat pouze trychtýř, který vám leží v kuchyňské lince, gumičku do vlasů nebo jiný drobný předmět, a sklenici s vodou.

Nejdříve si trychtýř vložte za kalhoty a na vršek hlavy si položte gumičku. Potom ukažte partnerovi, jak gumička po pohybu hlavou spadne do trychtýře, a vy skórujete svůj první bod! „Hurá, gól!“ zavolejte nadšeně. „Teď jsi na řadě ty!“

Partner se samozřejmě nenechá zahanbit a vloží si trychtýř do kalhot. Až si položí na hlavu gumičku a bude se soustředit na to, aby se mu podařilo ji trefit do trychtýře, rychlostí blesku použijte přichystanou skleničku s vodou, kterou vlijte do trychtýře. Žbluňk!

Jaká je reakce vašeho partnera? Stojí jako zmoklý kohout, je naštvaný nebo vás honí po bytě a dožaduje se odvety? Škádleníčko klidně využijte jako milostnou předehru. Pokud tedy nemáte doma morouse – to by jej k akci nevyprovokovalo, ale pouze by se zabednil sám do sebe.

Líbí? Jdeme dál!

Photoshop vtípek

Celý den jste v práci a s partnerem si maximálně vyměňujete textovky typu: „Prosím cestou nakup toaleťák“. V tom případě bude třeba si trošku pohrát s dnešní legráckou. Nejprve si najděte fotku nějakého skutečně velkého hafana. Klidně špinavého, to je jen plus.

A až si vyberete mazlíčka přímo pro vás, jeho krásnou siluetu přidejte ji ve photoshopu na fotku vašeho obýváku. Napište partnerovi krátký text: „Cestou z práce jsem u domu našla tohoto chudáčka. Hned se mu u nás zalíbilo. Těšíme se na tebe. S láskou …“ A čekejte, až tato atomovka přistane v mobilu vašeho miláčka.

Možná se i v mysli vašeho partnera po dvou vtípcích začne rodit nápad na pomstu, proto rozhodně brzy očekávejte nějakou podobnou legrácku i vy.

K TÉMATU  Nejlepší taneční kompilace na internetu. Podívejte se, jak se umí lidé nečekaně odvázat

Kuličky

Škodolibý úsměv se vám rozhostí po celé tváři už když tuto legrácku budete chystat. Máte rádi cereální kuličky? V tom případě jich tentokrát kupte maxi balení, budete je potřebovat. Do jaké skříňky ve vašem bytě chodí váš partner nejčastěji? Sahá po hrnku na kávu jen co přijde domů?

Výborně, máte jistotu, že se skvěle pobavíte! Nasypejte pořádnou porci kuliček do poličky, kde bude váš partner šmejdit jako první, a počkejte, až jej překvapí. Sotva ji otevře, rozsypou se všude kolem. Ups! Prostě vtípek!

Veselá rošťárna se vám klidně povede i v případě, že kuličky nasypete třeba do skříňky od zrcadla, co máte v koupelně.

Už není!

Co má váš partner nejraději za mlsání třeba k televizi? Už ho úplně vidíte, jak si chce dát svou oblíbenou mlsku, a přitom byste ráda vymyslela nějaký drobný žertík? V tom případě dnes v obchodě kupte tyto věci, které má velmi rád, rovnou dvě. Jednu vysypejte bokem nebo nemilosrdně snězte, a druhou si nachystejte, až budete žehlit svůj žertík.

Obal od snězeného výrobku krásně načančejte, ať vypadá věrohodně a nedotčeně. Dovnitř klidně vložte vzkaz, veselého smajlíka, nebo jen slovo „Hahahahaha!“ Vyčkejte, až se po celém dni bude chtít usadit na gauč a dát si svou oblíbenou dobrotu. A vychutnejte si ten pohled, když se dozví pravdu. Královsky se pobavíte!

Trochu škádlení ještě nikoho nikdy nezabilo. Užijte si trochu legrácek a občas se přimějte k tomu, abyste vymysleli něco, co ten druhý nečeká. Rozvíříte stojaté vody, pobavíte se, a pokud se u toho budete tvářit jako zlobivá holčička, která potřebuje naplácat, večer máte o zábavu postaráno. Už se těšíte? Který vtípek zkusíte jako první?

K TÉMATU  Otevřete brány, přijíždí polyamorie aneb souhlasíte s tímto způsobem života?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Domácí aktivity v době karantény jsou nevyhnutelné. Dochází nápady? Máme několik tipů na skvělé domácí aktivity pro celou rodinu

Zkuste se nezasmát. Tyhle kočičky vás svým dováděním naladí na zbytek dne

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Čeká vás zařizování nového bytu nebo snad rekonstrukce toho stávajícího? Inspirujte se trendy v bydlení pro rok 2022. Cílem pro nadcházejících dvanáct měsíců je vytvořit ze svého domova místo, kde se budete cítit příjemně, v klidu a bezpečí.
Možná závidíte mužům, o kterých se říká, že zrají jako víno. Herci, zpěváci nebo třeba sportovci, kteří po dvacítce vypadali tak nějak nedospěle a rozhodně ve vás neprobouzeli vášně, vám možná po čtyřicítce či padesátce začínají připadat přitažliví. Co na tom, že mají prošedivělé skráně, které se většinou ani nesnaží zakrývat barvou.
Máte pocit, že vy nebo někdo ve vašem okolí tráví v práci mnohem víc času, než je zdravé? Je pro vás práce na prvním místě a to jediné, o čem dokážete mluvit, jsou pracovní záležitosti? Možná vás dostihl workoholismus, který dnes není nic výjimečného. V době, kdy lidé chtějí především uspět, něco dokázat a být bohatými se workoholismu poměrně daří. Lidé kladou profesní život na první příčku žebříčku priorit, rodinné záležitosti se odsouvají na neurčito. Jen málokdo si ale uvědomuje, že trpět workoholismem je špatně.
Tinktury se v oblasti léčitelství používají už stovky let. Zájem o ně však v souvislosti s nástupem moderní léčby trochu ochladl. Dnes je tomu opět jinak. Naopak se znovu vracíme k přírodě, které mnohdy věříme víc než chemii, do níž vlastně nevidíme. Léčivé tinktury se proto čím dál hlasitěji hlásí o slovo a jedině dobře. Rozhodně mají co nabídnout.
S jarem je mimo stoupajících teplot neodmyslitelně spojena obměna šatníku za vzdušnější a pestřejší oblečení. Prostor dostávají kousky s vypasovanějšími střihy podtrhujícími ženskost a jemnost. Konec konců, kterou z žen by nepotěšila mužská pozornost, kterou vyvolá právě dobře padnoucí sukně různého střihu a délky? Víte, jaký střih se k vaší postavě hodí nejvíce?
Jistě to znáte – někdy máte prostě chuť pustit si nějakou bláznivou komedii a veškeré starosti vyhodit na chvíli z hlavy. Pokud chcete strávit pohodový večer a zasmát se, přinášíme vám tipy na filmy, které by u vás mohly uspět. Některé z nich vás budou jen bavit, jiné vám mohou připadat trochu hořké, některé ve vás přece jen zasejí semínko vážnějších myšlenek, které vás budou provázet ještě pár následujících dní.
Svou domácnost je možné zútulnit příjemnými pokojovými rostlinami, které nemají jen estetickou funkci, ale také řadu jiných schopností, jež nám mohou přijít vhod. Předně se pyšní schopností čistit vzduch v domácnosti. Jiné zase přináší do domu peníze a hojnost. Pozastavme se právě nad druhými zmíněnými a prozraďme si, kterými vyplnit prázdné rohy v interiéru.

Nepřehlédněte

Léto je bohužel u konce. Spolu s tím přišel ten správný čas naladit se na podzimní atmosféru a sladit s ní také barvy v šatníku. Rok co rok módní návrháři přicházejí s novými trendy a ani letos tomu nebude jinak. Na co se v případě podzimní módy můžete těšit?
Pro někoho může jít o kraj nehostinný, neboť si ho často spojujeme zejména s těžbou uhlí. Ve skutečnosti jde ale o nádherný kus krajiny s bohatou historií a přírodními scenériemi, které rozhodně stojí za to navštívit. Vybrali jsme pro vás deset nejzajímavějších míst, které byste si při návštěvě severních Čech neměli nechat ujít.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek