Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

Jak nastražit malý vtípek na partnera. Budete se královsky bavit!

Okořenit si společné partnerské chvíle nemusíte jen v rámci ložnice. Co takhle vymyslet nějaký malý vtípek, na který budete dlouho vzpomínat? Máme pro vás pár tipů, které hravě zvládnete, a kterými svého partnera trochu pozlobíte a vyprovokujete k akci. Pojďte se pobavit i vy!
vtípek
Jak nastražit vtípek na partnera. Ať je ve vztahu legrace! (zdroj foto: www.123rf.com)

04. 01. 2021

Trychtýřek, pane

Jak nastražit vtípek na partnera? Budete potřebovat pouze trychtýř, který vám leží v kuchyňské lince, gumičku do vlasů nebo jiný drobný předmět, a sklenici s vodou.

Nejdříve si trychtýř vložte za kalhoty a na vršek hlavy si položte gumičku. Potom ukažte partnerovi, jak gumička po pohybu hlavou spadne do trychtýře, a vy skórujete svůj první bod! „Hurá, gól!“ zavolejte nadšeně. „Teď jsi na řadě ty!“

Partner se samozřejmě nenechá zahanbit a vloží si trychtýř do kalhot. Až si položí na hlavu gumičku a bude se soustředit na to, aby se mu podařilo ji trefit do trychtýře, rychlostí blesku použijte přichystanou skleničku s vodou, kterou vlijte do trychtýře. Žbluňk!

Jaká je reakce vašeho partnera? Stojí jako zmoklý kohout, je naštvaný nebo vás honí po bytě a dožaduje se odvety? Škádleníčko klidně využijte jako milostnou předehru. Pokud tedy nemáte doma morouse – to by jej k akci nevyprovokovalo, ale pouze by se zabednil sám do sebe.

Líbí? Jdeme dál!

Photoshop vtípek

Celý den jste v práci a s partnerem si maximálně vyměňujete textovky typu: „Prosím cestou nakup toaleťák“. V tom případě bude třeba si trošku pohrát s dnešní legráckou. Nejprve si najděte fotku nějakého skutečně velkého hafana. Klidně špinavého, to je jen plus.

A až si vyberete mazlíčka přímo pro vás, jeho krásnou siluetu přidejte ji ve photoshopu na fotku vašeho obýváku. Napište partnerovi krátký text: „Cestou z práce jsem u domu našla tohoto chudáčka. Hned se mu u nás zalíbilo. Těšíme se na tebe. S láskou …“ A čekejte, až tato atomovka přistane v mobilu vašeho miláčka.

Možná se i v mysli vašeho partnera po dvou vtípcích začne rodit nápad na pomstu, proto rozhodně brzy očekávejte nějakou podobnou legrácku i vy.

K TÉMATU  Toužíte se k ex partnerovi vrátit. Jak obnovit rozbitý vztah, aby bylo všechno zase jako dřív

Kuličky

Škodolibý úsměv se vám rozhostí po celé tváři už když tuto legrácku budete chystat. Máte rádi cereální kuličky? V tom případě jich tentokrát kupte maxi balení, budete je potřebovat. Do jaké skříňky ve vašem bytě chodí váš partner nejčastěji? Sahá po hrnku na kávu jen co přijde domů?

Výborně, máte jistotu, že se skvěle pobavíte! Nasypejte pořádnou porci kuliček do poličky, kde bude váš partner šmejdit jako první, a počkejte, až jej překvapí. Sotva ji otevře, rozsypou se všude kolem. Ups! Prostě vtípek!

Veselá rošťárna se vám klidně povede i v případě, že kuličky nasypete třeba do skříňky od zrcadla, co máte v koupelně.

Už není!

Co má váš partner nejraději za mlsání třeba k televizi? Už ho úplně vidíte, jak si chce dát svou oblíbenou mlsku, a přitom byste ráda vymyslela nějaký drobný žertík? V tom případě dnes v obchodě kupte tyto věci, které má velmi rád, rovnou dvě. Jednu vysypejte bokem nebo nemilosrdně snězte, a druhou si nachystejte, až budete žehlit svůj žertík.

Obal od snězeného výrobku krásně načančejte, ať vypadá věrohodně a nedotčeně. Dovnitř klidně vložte vzkaz, veselého smajlíka, nebo jen slovo „Hahahahaha!“ Vyčkejte, až se po celém dni bude chtít usadit na gauč a dát si svou oblíbenou dobrotu. A vychutnejte si ten pohled, když se dozví pravdu. Královsky se pobavíte!

Trochu škádlení ještě nikoho nikdy nezabilo. Užijte si trochu legrácek a občas se přimějte k tomu, abyste vymysleli něco, co ten druhý nečeká. Rozvíříte stojaté vody, pobavíte se, a pokud se u toho budete tvářit jako zlobivá holčička, která potřebuje naplácat, večer máte o zábavu postaráno. Už se těšíte? Který vtípek zkusíte jako první?

K TÉMATU  Seznamování aneb jak najít toho pravého prince a nenaletět podvodníkům

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Domácí aktivity v době karantény jsou nevyhnutelné. Dochází nápady? Máme několik tipů na skvělé domácí aktivity pro celou rodinu

Zkuste se nezasmát. Tyhle kočičky vás svým dováděním naladí na zbytek dne

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Křišťálově průzračná voda, sluneční paprsky v plné síle, relax na písečných plážích a k tomu dechberoucí výhled na panorama majestátních hor. Jaká nejkrásnější rakouská jezera stojí za to navštívit?
Ze všech stran na nás létají reklamy na prostředky do domácnosti, které jsou údajně doslova zázračné. My si je dokola pořizujeme, a tím hojně rozšiřujeme naši syntetickou armádu. Opravdu nám běžné toxické přípravky ovlivňují život?
Když žena řekne svému vyvolenému to pověstné “ano”, začne škála plná svatebních příprav. A vedle výběru ideálního obleku a svatebních šatů, dojde také na výběr svatebních oznámení.
Lepek je rostlinný protein, který se nachází ve všech odrůdách ječmene, žita a pšenice, a tak ho můžete najít v produktech denního stravování jako je typicky chléb, rohlíky, těstoviny apod. Jsou to ale i tak lahodné potraviny jako sušenky, müsli, nebo třeba preclíky a jiné dobroty z pekárny. Navíc se lepek do mnoha potravin dostává také během jejich zpracování nebo je do nich přidáván jako pojivo. Co když vás v životě potká alergie na lepek nebo se mu z nějakého důvodu chcete vyhnout?
Bali - nádherný, romantický a přírodou protkaný ostrov, který přímo vybízí k prožití okamžiku, který se na vždy zapíše do vaší paměti jako váš den D. Plánujete zde svatbu? Proč ne, je to ostatně v poslední době poměrně trendy záležitost. Předem byste rozhodně měly vědět, na co se připravit. Svatební specialistka a místní balijský průvodce pro vás připravili souhrnné informace přímo z místa činu.
Tělo je dobře propracovaný stroj, který nás pravděpodobně nepřestane fascinovat. Aby však fungovalo tak, jak má, je zapotřebí, aby bylo poháněno správným palivem. Ani klasický automobil nepojede bez benzínu, ani tělo nebude fungovat bez minerálů a vitaminů, které jsou jeho pohonnou hmotou.  
Dřevěné bedýnky aktuálně frčí. Nehodí se přirozeně do každého interiéru, ale pokud máte rádi venkovský, přírodní nebo skandinávský styl, oceníte chytré nápady na jejich využití. Bedýnky poslouží hlavně jako odkládací prostory. Vhodnou kombinací z nich můžete vytvářet vlastní originální praktická řešení. Je na vás, jestli zvolíte jednoduché jednobarevné bedýnky nebo omšelý retro vzhled. Dají se obrousit, natřít i spojit. Upravte si je podle sebe!
Když jsem někdy před třiceti lety dostala od tety z Německa plavky s našitou sukýnkou, byla jsem naštvaná a styděla se v nich jít s kamarády k vodě. A vida, přešlo pár desítek let a je to hit sezóny. Retro je prostě tady. Jaká bude plážová móda pro rok 2019?
Zboží z Německa a Německé potraviny - slova, která vyvolávají v mysli mnoha lidí asociace na vynikající kvalitu a špičkové produkty. Pro moderní ženy, které dbají na svůj životní styl a chtějí nakupovat inteligentně, je Německo vynikajícím zdrojem kvalitních výrobků a příležitostí k úsporám. V tomto článku vám přinášíme praktické tipy, jak se stát mistrkou nakupování a získat ty nejlepší produkty z Německa, aniž byste zbytečně utrácely.
Nejste si jistá, zda vás partner pouze nevodí za nos? Jak poznat, že jde o lháře jako mrakodrap? Díky našim vyšetřovacím způsobům se dozvíte, zda jde o lháře, nebo jen o vaši domněnku.
Už na gymnáziu jsem věděla, co chci dělat. Chtěla jsem se stát fyzioterapeutkou, pracovat s lidmi a pomáhat jim od bolesti. Jenže to nebylo tak snadné, na vysokou jsem se nedostala, ani napoprvé, ani napodruhé, a tak jsem to vzdala a rozhodla jsem se, že se stanu masérkou. A pak přišla hodně lákavá nabídka.

Výběr článků

Způsobů uchovávání potravin a úrody je několik – vedle klasického zmrazování v mrazáku můžete také své plodiny zavařit a vychutnat si tak jejich skvělou chuť i několik měsíců poté. Vyzkoušejte tyto snadné tipy a zavařujte v pohodlí domova.
Muži rádi zažívají něco nového a dostávají se na hranici lidských možností. Proto se pro ně skvěle hodí adrenalinové dárky. Jaké jsou v dnešní době možnosti? Inspirujeme vás.
Jsou krásní, slavní a bohatí a díky jejich neúnavné píli ve svém oboru mají tolik peněz, že si mohou dovolit koupit doslova cokoli. Jednou z velmi oblíbených investic jsou luxusní rezidence na těch nejprestižnějších adresách.

Nepřehlédněte

Život nám někdy nachystá skutečně těžko předvídatelné situace. Pojďte se s námi pobavit příběhy, o které se s námi podělily naše čtenářky. Humorné situace, ve kterých uvidíte pány tvorstva jako skutečně velká nemehla. Člověk se někdy těm lesbičkám opravdu nediví, když natrefí na toto…
Ne nadarmo se říká, že Šumava patří k těm nejkrásnějším místům v České republice. Skutečně tomu tak je. Tamní příroda přímo vybízí k dlouhým procházkám po hřebenech kopců, po lesích i údolích. Co zajímavého můžete na Šumavě navštívit?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek