Pátek , 07. 10. 2022

Justýna

Copywriting – zajímavá možnost, jak si přivydělat z pohodlí domova

Potřebujete si z pohodlí domova přivydělat při mateřské dovolené nebo jenom proto, že home office nepokrývá celý váš volný čas? Možností je opravdu mnoho, zejména v dnešní době. Zatímco některé nabídky práce jsou placené opravdu velmi špatně, jiné jsou ohodnoceny naopak velice dobře - tedy pokud se práce odvádí s dostatečnou kvalitou. To je případ i takzvaného copywritingu - psaní textů pro webové stránky.
kurz
Vydělávejte si z pohodlí domova!

Copywriting lze dnes brát za jistý hit. Možná i vy patříte k lidem, kteří mají pro psaní cit a chtějí se tímto také živit. A zmiňovaný obor je opravdu skvělým způsobem, jak toho docílit. Je však důležité konstatovat, že mluvíme o odvětví, které je opředeno pravidly. Bylo by mylné se domnívat, že stačí jen sesumírovat několik slov do souvislých vět. Je důležité dodržovat zásady správného formátování a SEO (optimalizace pro vyhledávače).

Myslíte to s psaním vážně?

Pokud patříte do týmu lidí, kteří to s psaním myslí skutečně vážně a chtějí se v oboru posunout zas o kus dál, respektive chtějí své šuplíkové texty dokonce nabídnout či obecně nabídnout své “copyslužby”, nabízí se otázka, zdali máte dostatečné znalosti, díky kterým výrazně snížíte riziko odmítnutí ukázkových textů. Mluvíme o znalostech souvisejících nejen se zmiňovaným SEO či formátováním, ale také s analýzou klíčových slov a její tvorbou.

Že vám dané zkušenosti chybí? Přesto se chcete psaní věnovat? Nemusíte klesat na mysli, stačí absolvovat čtyřtýdenní kurz jménem “COPYŠKOLA pro začátečníky”! Už po čtyřech týdnech budou moct vaše první profesionální vlaštovky vyletět z hnízda.

COPYŠKOLA pro začátečníky – skvělý start pro slibnou budoucnost

I když se na internetu najde velké množství informací pojednávajících o tom, jak texty psát a jak nikoliv, stejně hrají konečnou roli zkušenosti a první ukázkové texty, které pošlete v rámci odpovědi na publikovanou poptávku po textech. A mnozí copywriteři jistě potvrdí, že pokud znalosti chybí, ukázkové texty se nesetkávají zrovna s úspěchem.

Abyste však nemuseli trávit dlouhé hodiny, měsíce, ne-li roky sbíráním všech potřebných a už zmiňovaných znalostí, je zde COPYŠKOLA pro začátečníky – online kurz, v rámci kterého se dozvíte vše, co potřebujete vědět a znát. Bude to pomyslný odrazový můstek, díky němuž snížíte množství odmítnutí, a naopak zvýšíte množství kladných odpovědí.

K TÉMATU  Internetová doba současnosti. Jak mění propojenost se světem náš mozek. Co všechno nám i tělu prokazatelně chybí

Co vás v kurzu čeká?

Jedná se o čtyřtýdenní online kurz, v rámci kterého proběhne každý týden společná konzultace s lektorkou. Ta podá zpětnou vazbu na zpracované texty, vysvětlí veškeré pojmy, s nimiž se ve světě copywritingu setkáte a samozřejmě vás provede cestičkami vedoucími ke správně formátovaným a stylisticky upraveným textům. 

Obrovským benefitem celého kurzu je nejen možnost se každý týden zeptat na veškeré dotazy, které vám už delší dobu běhají v hlavě, ale také zjištění, jak to chodí v praxi. Připravena jsou zadání právě z praxe, na kterých si své nově nabyté znalosti vyplývající z poskytnutých materiálů a videí vyzkoušíte. Dokonce si v praxi vyzkoušíte editaci článků v redakčním systému, abyste do “copysvět” vykročili tou správnou cestou.

Už jste se přihlásili?

Aktuálně se lze přihlásit na červnovou výuku začínající 1. června. Zbývá už posledních pár míst, proto neváhejte a posuňte své šuplíkové texty na profesionální úroveň. Zakupte si kurz na webu www.terezaciernikova.com.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Přejete si, aby z vašeho dítěte pomalu ale jistě rostla sebevědomá osobnost, která se v životě neztratí? V tom případě budete muset trochu přehodnotit své chování k vlastním potomkům. Když jim totiž dáte trochu nezávislosti a odpovědnosti, velmi jim tím pomůžete. Co by měly doma zvládnout předškolní děti?
Při nakupování na internetu můžete narazit na řadu zajímavého. Při házení oblíbených nápojů do virtuálního košíku na vás může vyskočit třeba takzvaný matcha čaj, který vás zaujme pro svou nápadně zelenou barvu. Právě díky ní se nad ním pozastavíte a přemýšlíte, jestli si ho také vhodit či nevhodit do onoho koše. Nakonec však kliknete na "dokončit nákup" s tím, že si ho zakoupíte někdy příště. Pojďme si prozradit, proč se této chyby v budoucnu nedopustit.  
Je snadné být ženou! To je věta, kterou velmi často vypouští z úst právě muži, kteří nemají ani ponětí o tom, jaké to je - být ženou. Každá žena ví, že to je v mnoha ohledech velice těžké. Stačí si vzpomenout na pravidelné menstruace nebo na období menopauzy, které je plné často šílených stavů a bolestí. Dalším obrovským problémem je vaginální mykóza čili kvasinková infekce, která umí být velice bolestivá a která má tendenci se vracet.  
Face roller je oblíbený nástroj, který se využívá k péči o pleť a pokud ho ještě nemáte doma, zřejmě si klepete na čelo, jak by vám ”šudlání” kamenem po obličeji mělo vyhladit vrásky. Pojďme si proto zopakovat, co vlastně face roller je, jaké jsou jeho výhody a mýty, a především, jak s face rollerem pracovat.
Bílá kuchyně se může už od prvního pohledu zdát jako jasná výhra. Je to barva, která se hodí ke všemu, je nadčasová a nesmrtelná. Možná máte představu, že bílá kuchyně vydrží roky, protože nikdy nevyjde z módy. Navíc už se nemůžete dočkat, jak se vyřádíte na doplňcích, protože k bílé se přece hodí všechno. Bílá kuchyně ale má i své stinné stránky. Znáte je?

Nepřehlédněte

Svou domácnost je možné zútulnit příjemnými pokojovými rostlinami, které nemají jen estetickou funkci, ale také řadu jiných schopností, jež nám mohou přijít vhod. Předně se pyšní schopností čistit vzduch v domácnosti. Jiné zase přináší do domu peníze a hojnost. Pozastavme se právě nad druhými zmíněnými a prozraďme si, kterými vyplnit prázdné rohy v interiéru.
Lidé dávají na první dojem. Pokud není zrovna dobrý, automaticky člověka přesouvají do škatulky - s ním se bavit nechci. Velkou měrou se na dobrém prvním dojmu podílí i náš úsměv. Pokud jsou zuby plné kazů, druhého to spíše jenom odpudí. Ano, stáváme se možná trochu povrchními, ale většinou za zkaženými zuby stojí nedostatečná dentální hygiena a to o člověku něco naznačuje.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek