Pátek , 31. 03. 2023

Kvido

Copywriting – zajímavá možnost, jak si přivydělat z pohodlí domova

Potřebujete si z pohodlí domova přivydělat při mateřské dovolené nebo jenom proto, že home office nepokrývá celý váš volný čas? Možností je opravdu mnoho, zejména v dnešní době. Zatímco některé nabídky práce jsou placené opravdu velmi špatně, jiné jsou ohodnoceny naopak velice dobře - tedy pokud se práce odvádí s dostatečnou kvalitou. To je případ i takzvaného copywritingu - psaní textů pro webové stránky.
kurz
Vydělávejte si z pohodlí domova!

Copywriting lze dnes brát za jistý hit. Možná i vy patříte k lidem, kteří mají pro psaní cit a chtějí se tímto také živit. A zmiňovaný obor je opravdu skvělým způsobem, jak toho docílit. Je však důležité konstatovat, že mluvíme o odvětví, které je opředeno pravidly. Bylo by mylné se domnívat, že stačí jen sesumírovat několik slov do souvislých vět. Je důležité dodržovat zásady správného formátování a SEO (optimalizace pro vyhledávače).

Myslíte to s psaním vážně?

Pokud patříte do týmu lidí, kteří to s psaním myslí skutečně vážně a chtějí se v oboru posunout zas o kus dál, respektive chtějí své šuplíkové texty dokonce nabídnout či obecně nabídnout své “copyslužby”, nabízí se otázka, zdali máte dostatečné znalosti, díky kterým výrazně snížíte riziko odmítnutí ukázkových textů. Mluvíme o znalostech souvisejících nejen se zmiňovaným SEO či formátováním, ale také s analýzou klíčových slov a její tvorbou.

Že vám dané zkušenosti chybí? Přesto se chcete psaní věnovat? Nemusíte klesat na mysli, stačí absolvovat čtyřtýdenní kurz jménem “COPYŠKOLA pro začátečníky”! Už po čtyřech týdnech budou moct vaše první profesionální vlaštovky vyletět z hnízda.

COPYŠKOLA pro začátečníky – skvělý start pro slibnou budoucnost

I když se na internetu najde velké množství informací pojednávajících o tom, jak texty psát a jak nikoliv, stejně hrají konečnou roli zkušenosti a první ukázkové texty, které pošlete v rámci odpovědi na publikovanou poptávku po textech. A mnozí copywriteři jistě potvrdí, že pokud znalosti chybí, ukázkové texty se nesetkávají zrovna s úspěchem.

Abyste však nemuseli trávit dlouhé hodiny, měsíce, ne-li roky sbíráním všech potřebných a už zmiňovaných znalostí, je zde COPYŠKOLA pro začátečníky – online kurz, v rámci kterého se dozvíte vše, co potřebujete vědět a znát. Bude to pomyslný odrazový můstek, díky němuž snížíte množství odmítnutí, a naopak zvýšíte množství kladných odpovědí.

K TÉMATU  Stylové retro potěšení gramofonu

Co vás v kurzu čeká?

Jedná se o čtyřtýdenní online kurz, v rámci kterého proběhne každý týden společná konzultace s lektorkou. Ta podá zpětnou vazbu na zpracované texty, vysvětlí veškeré pojmy, s nimiž se ve světě copywritingu setkáte a samozřejmě vás provede cestičkami vedoucími ke správně formátovaným a stylisticky upraveným textům. 

Obrovským benefitem celého kurzu je nejen možnost se každý týden zeptat na veškeré dotazy, které vám už delší dobu běhají v hlavě, ale také zjištění, jak to chodí v praxi. Připravena jsou zadání právě z praxe, na kterých si své nově nabyté znalosti vyplývající z poskytnutých materiálů a videí vyzkoušíte. Dokonce si v praxi vyzkoušíte editaci článků v redakčním systému, abyste do “copysvět” vykročili tou správnou cestou.

Už jste se přihlásili?

Aktuálně se lze přihlásit na červnovou výuku začínající 1. června. Zbývá už posledních pár míst, proto neváhejte a posuňte své šuplíkové texty na profesionální úroveň. Zakupte si kurz na webu www.terezaciernikova.com.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Mít dokonalou postavu bez špíčků je snem snad každé ženy. Pokud se snažíte shodit nějaké to kilo navíc, jistě jste už někdy přemýšlela o možnosti liposukce. Zatímco některé ženy se nebrání operativnímu zákroku, jiné ženy by raději upřednostnily bezbolestnou metodu hubnutí. A právě v tu chvíli se nabízí možnost využití kryolipolýzy, laserové liposukce nebo kavitace. O jaké metody se jedná a fungují vůbec?
Když Jeff Moody narazil na starý srub v horské vesnici Telluride, věděl, že našel ideální rekreační místo pro svou rodinu. Obrovský srub se šesti ložnicemi se nachází daleko od ruchu Toronta, odkud Moody pochází. V zimě se dají nazout lyže takřka od dveří. Skvělý výhled, dobrý přístup a slunné místo v kombinaci s moderní přestavbou udělalo z Moody Residence skvost!
Přemýšleli jste někdy nad tím, co děláte, když večer ulehnete do postele? Drtivá většina z nás zapne televizi nebo sáhne po svém telefonu, aby nám náhodou před spaním nic neuniklo. Nebo v horším případě obě tyto možnosti zkombinujeme. Bohužel obrazovky těchto zařízení vyzařují takzvané modré světlo, které narušuje naše přirozené spánkové cykly. Ale abyste své tělo připravili na kvalitní spánek, je třeba modré světlo naprosto minimalizovat.
Také někdy nerozumíte tomu, kde se ve vás vzaly negativní pocity? Jak je možné, že se najednou cítíte špatně a podrážděně? Co kdybych vám prozradila, že za to může dokonce i to, co jíte! Možná je to pro vás novinka. Každopádně pojďme si o tom povědět více. V tomto článku pochopíte, jak je to vůbec možné a jak to můžete změnit k lepšímu. Takže určitě pokračujte ve čtení, aby vaše nálada byla už jen lepší a lepší!
Každá z nás neustále hledáme osvědčený recept na to, jak být krásná, výjimečná a atraktivní. Představa je to samozřejmě příjemná, ale jak toho vlastně nejsnáze dosáhnout? Snad nejlepší věc, kterou pro to můžeme udělat, je načerpat inspiraci od žen, které se takové už naučily být. Co takové ženy radí ostatním ženám?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek