Úterý , 17. 05. 2022

Aneta

Copywriting – zajímavá možnost, jak si přivydělat z pohodlí domova

Potřebujete si z pohodlí domova přivydělat při mateřské dovolené nebo jenom proto, že home office nepokrývá celý váš volný čas? Možností je opravdu mnoho, zejména v dnešní době. Zatímco některé nabídky práce jsou placené opravdu velmi špatně, jiné jsou ohodnoceny naopak velice dobře - tedy pokud se práce odvádí s dostatečnou kvalitou. To je případ i takzvaného copywritingu - psaní textů pro webové stránky.
kurz
Vydělávejte si z pohodlí domova!

Copywriting lze dnes brát za jistý hit. Možná i vy patříte k lidem, kteří mají pro psaní cit a chtějí se tímto také živit. A zmiňovaný obor je opravdu skvělým způsobem, jak toho docílit. Je však důležité konstatovat, že mluvíme o odvětví, které je opředeno pravidly. Bylo by mylné se domnívat, že stačí jen sesumírovat několik slov do souvislých vět. Je důležité dodržovat zásady správného formátování a SEO (optimalizace pro vyhledávače).

Myslíte to s psaním vážně?

Pokud patříte do týmu lidí, kteří to s psaním myslí skutečně vážně a chtějí se v oboru posunout zas o kus dál, respektive chtějí své šuplíkové texty dokonce nabídnout či obecně nabídnout své “copyslužby”, nabízí se otázka, zdali máte dostatečné znalosti, díky kterým výrazně snížíte riziko odmítnutí ukázkových textů. Mluvíme o znalostech souvisejících nejen se zmiňovaným SEO či formátováním, ale také s analýzou klíčových slov a její tvorbou.

Že vám dané zkušenosti chybí? Přesto se chcete psaní věnovat? Nemusíte klesat na mysli, stačí absolvovat čtyřtýdenní kurz jménem “COPYŠKOLA pro začátečníky”! Už po čtyřech týdnech budou moct vaše první profesionální vlaštovky vyletět z hnízda.

COPYŠKOLA pro začátečníky – skvělý start pro slibnou budoucnost

I když se na internetu najde velké množství informací pojednávajících o tom, jak texty psát a jak nikoliv, stejně hrají konečnou roli zkušenosti a první ukázkové texty, které pošlete v rámci odpovědi na publikovanou poptávku po textech. A mnozí copywriteři jistě potvrdí, že pokud znalosti chybí, ukázkové texty se nesetkávají zrovna s úspěchem.

Abyste však nemuseli trávit dlouhé hodiny, měsíce, ne-li roky sbíráním všech potřebných a už zmiňovaných znalostí, je zde COPYŠKOLA pro začátečníky – online kurz, v rámci kterého se dozvíte vše, co potřebujete vědět a znát. Bude to pomyslný odrazový můstek, díky němuž snížíte množství odmítnutí, a naopak zvýšíte množství kladných odpovědí.

K TÉMATUStres v těhotenství: jak se mu jednoduše vyhnout?

Co vás v kurzu čeká?

Jedná se o čtyřtýdenní online kurz, v rámci kterého proběhne každý týden společná konzultace s lektorkou. Ta podá zpětnou vazbu na zpracované texty, vysvětlí veškeré pojmy, s nimiž se ve světě copywritingu setkáte a samozřejmě vás provede cestičkami vedoucími ke správně formátovaným a stylisticky upraveným textům. 

Obrovským benefitem celého kurzu je nejen možnost se každý týden zeptat na veškeré dotazy, které vám už delší dobu běhají v hlavě, ale také zjištění, jak to chodí v praxi. Připravena jsou zadání právě z praxe, na kterých si své nově nabyté znalosti vyplývající z poskytnutých materiálů a videí vyzkoušíte. Dokonce si v praxi vyzkoušíte editaci článků v redakčním systému, abyste do “copysvět” vykročili tou správnou cestou.

Už jste se přihlásili?

Aktuálně se lze přihlásit na červnovou výuku začínající 1. června. Zbývá už posledních pár míst, proto neváhejte a posuňte své šuplíkové texty na profesionální úroveň. Zakupte si kurz na webu www.terezaciernikova.com.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zimní móda má svá specifika. Když venku sněží a teploty jsou na bodu mrazu, je třeba se podle toho oblékat. Vzít si péřovku, na nohy plátěnky a na hlavu nic, vypadá stejně, jako když si v létě obujete k plavkám sněhule. Zkuste experimentovat. Určitě najdete, co vám bude nejen slušet, ale hlavně vás zahřeje.
Vlastnoručně vyrobené vánoční dekorace mají hned několik pozitiv. Budou jedinečné a originální, přizpůsobíte je dokonale svým představám a navíc ušetříte. K tomu všemu budete mít z jejich tvorby skvělý pocit, obzvlášť v případě, že vám je pochválí nějaká návštěva. Inspirujte se nějakým nápadem!
Pozdrav vycházejícímu slunci nad třpytícím se oceánem. Meditace za zvuku mořských vln. Uvolňující procházky palmovými háji. Kokosová voda a spousty exotického ovoce. Potřebujete dovolenou pro tělo i mysl? Vydejte se do teplých krajin za jógou. Spojit dovolenou s cvičením jógy je stále víc a víc populární.
Ve světě krásy panuje řada mýtů a stereotypů. Některé z nich jsou pozůstatky starších studií, jiné vznikly jednoduše mezi lidmi a postupně se staly dostatečně přesvědčivé natolik, že ovlivnily naše chování a přístup ke kráse jako takový. Vyznat se ve světě pravdy a mýtů je skutečně nelehký úkol, ovšem, abychom vám jej alespoň trochu usnadnili, připravili jsme pro vás seznam těch nejčastějších mýtů, které i dodnes kolují mezi námi.
Snad každá žena má své problémové partie, na kterých se ukazuje drobná pomerančová kůže nebo větší celulitida. Boj proti celulitidě není snadný, avšak ne nemožný. Proto můžete vyzkoušet tyto účinné tipy, které vás pomerančové kůže snadno zbaví nebo zmírní její další růst. Vyzkoušejte následující triky a mějte svou pokožku pod kontrolou.

Nepřehlédněte

Lidé by si vzájemně v nouzi měli pomáhat, i přesto však je na světě mnoho případů, kdy člověku či zvířeti v ohrožení života nikdo pomoc neposkytnul. Doba je čím dál hektičtější a lidé si již méně všímají toho, co se okolo nich děje. Často bývají i lhostejní vůči negativním situacím, do kterých raději nechtějí zasahovat, aby sami nebyli ohroženi.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek