Pátek , 30. 09. 2022

Jeroným

Aplikace Bazoš nezůstává pozadu. Pyšní se tmavým módem

Tmavý režim mobilních aplikací je dnes velmi oblíbený. Zejména uživateli je velmi vyzdvihovaný. Jejich spokojenost míří rovnou do vesmíru a četnost používání appek se díky tomu znatelně zvyšuje. Do svých systémů je postupně zařazují i technologičtí giganti. Není tedy pochyb ani sporu o tom, že mluvíme o trendu dnešní doby. A jelikož s dobou jde i oblíbený Bazoš, i on začal svým uživatelům nabízet exkluzivní tmavou novinku.
Bazoš tmavý režim
Používáte Bazoš? Představujeme vám jeho tmavý kabátek!

Nakupujte i prodávejte s příjemným pocitem

Podle posledních průzkumů takzvaný dark mode zlepšuje pocit uživatelů při používání aplikace. Sami vypověděli, že se s tmavým režimem cítí lépe, což nakonec vede k úspěšnému naplnění vícero prodejů. Aplikace Bazoš se tímto krokem rozhodla přilákat nové uživatele, zároveň se však touto cestou odvděčila svým stálicím. Lidé tak nyní mohou prodávat, ale i nakupovat s příjemným pocitem a zvýšenou spokojeností.

Tmavý režim přináší řadu dalších benefitů

Je však třeba konstatovat, že oblíbená bezplatná služba nezařadila dark mode do své nabídky jen kvůli zmiňovanému. Ukázalo se totiž, že tmavý režim má i zdravotní benefity. Kupříkladu když se schyluje k večeru si naše oči při surfování na internetu zaslouží trochu odpočinku. Tmavé pozadí hodnotí jako příjemnější, jasné tóny neprobouzí mozek k životu, naopak ho ponechávají v klidu, a tím neohrožují kvalitu nadcházejícího spánku.

Tmavý režim poskytuje lepší podmínky v mnoha situacích během dne. Zatímco dopoledne, kdy je světla dostatek se vyplatí mí režim světlejší, při padání slunce za obzor je čas na jeho obměnu.

Pro lidi trpící migrénami

Mezi námi se ale najdou jedinci, kteří přepínání režimu nevyžadují, jelikož jim tmavá alternativa vyhovuje více. Jsou to lidé se zhoršeným zrakem nebo kteří jsou citlivější na jasný displej. Oceňují ho především jedinci trpící migrénami, kterým jas jenom přidává na pulzujících bolestech hlavy.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Už jste někdy slyšeli o ASMR? O technice, která vám díky souboru zvuků dopřeje příjemný pocit uvolnění, relaxace a pomůže vám rychleji usnout? Pokud ještě ne, lepší pozdě než vůbec. Mrkněte, v čem spočívá její tajemství. A proč jí propadlo tolik lidí.
Rozvodovost je v České republice opravdu na vysoké úrovni a za poslední měsíce se počet ukončených manželství ještě znásobil. Karanténu přikazující lidem, aby strávili svůj čas se všemi členy domácnosti zkrátka ne všichni zvládli s lehkostí a bez hádek či řevu. Nový typ onemocnění však není jediný důvod, proč se vztahy rozpadají.  
Jste příznivci pořádných krváků nebo spíš duchařských hororů? Nebo je vám to úplně jedno, jen když se pořádně bojíte? Těchto pět hororů byste si rozhodně neměli nechat ujít, protože děsivější filmy nejspíš nikdy neuvidíte.
Své zdraví můžeme potěšit různými způsoby. Můžeme začít konečně sportovat nebo se více hýbat. Můžeme si svůj jídelníček zpestřit a dodat do něj potraviny či suroviny, za které nám naše tělo poděkuje. V ideálním případě bychom měli do jídelníčku zakomponovat lněný olej, což je superpotravina výjimečná svými zdravotními benefity. Už jste slyšeli o tělu prospěšných účincích lněného oleje?
„Už toho mám dost!“ řekla naše redaktorka Irena, když se na sebe ráno podívala do zrcadla. Po špatném spánku se pod jejíma očima pohupovaly malé váčky. Kruhy pod očima nechce nikdo z nás, a proto jsme zkusily, co na ně zabírá.
Každý z nás má svou polohu, ve které spí nejraději. Někdo spí rád na břiše, jiný na zádech a další třeba zase na boku. Ale napadlo vás někdy hledat ve spánkových polohách význam? Že ne? Pak se možná budete divit, co která spánková poloha znamená.
Kdo by se nechtěl probouzet za vůně čerstvě uvařené kávy. Káva je ten nejlepší životabudič a dnes si řada lidí bez šálku dobře uvařeného kofeinového nápoje nedokáže představit den. Patříte také mezi kávové nadšence? Pak byste jede takový kávovar měli mít i doma. Jenže nabídka na trhu je tak rozmanitá a široká! Po jakém kávovaru sáhnout, ptáte se? Poradíme vám!

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek