Čtvrtek , 07. 12. 2023

Ambrož

Aplikace Bazoš nezůstává pozadu. Pyšní se tmavým módem

Tmavý režim mobilních aplikací je dnes velmi oblíbený. Zejména uživateli je velmi vyzdvihovaný. Jejich spokojenost míří rovnou do vesmíru a četnost používání appek se díky tomu znatelně zvyšuje. Do svých systémů je postupně zařazují i technologičtí giganti. Není tedy pochyb ani sporu o tom, že mluvíme o trendu dnešní doby. A jelikož s dobou jde i oblíbený Bazoš, i on začal svým uživatelům nabízet exkluzivní tmavou novinku.
Bazoš tmavý režim
Používáte Bazoš? Představujeme vám jeho tmavý kabátek!

Nakupujte i prodávejte s příjemným pocitem

Podle posledních průzkumů takzvaný dark mode zlepšuje pocit uživatelů při používání aplikace. Sami vypověděli, že se s tmavým režimem cítí lépe, což nakonec vede k úspěšnému naplnění vícero prodejů. Aplikace Bazoš se tímto krokem rozhodla přilákat nové uživatele, zároveň se však touto cestou odvděčila svým stálicím. Lidé tak nyní mohou prodávat, ale i nakupovat s příjemným pocitem a zvýšenou spokojeností.

Tmavý režim přináší řadu dalších benefitů

Je však třeba konstatovat, že oblíbená bezplatná služba nezařadila dark mode do své nabídky jen kvůli zmiňovanému. Ukázalo se totiž, že tmavý režim má i zdravotní benefity. Kupříkladu když se schyluje k večeru si naše oči při surfování na internetu zaslouží trochu odpočinku. Tmavé pozadí hodnotí jako příjemnější, jasné tóny neprobouzí mozek k životu, naopak ho ponechávají v klidu, a tím neohrožují kvalitu nadcházejícího spánku.

Tmavý režim poskytuje lepší podmínky v mnoha situacích během dne. Zatímco dopoledne, kdy je světla dostatek se vyplatí mí režim světlejší, při padání slunce za obzor je čas na jeho obměnu.

Pro lidi trpící migrénami

Mezi námi se ale najdou jedinci, kteří přepínání režimu nevyžadují, jelikož jim tmavá alternativa vyhovuje více. Jsou to lidé se zhoršeným zrakem nebo kteří jsou citlivější na jasný displej. Oceňují ho především jedinci trpící migrénami, kterým jas jenom přidává na pulzujících bolestech hlavy.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Rodit ve stylu vévodkyně Kate, které se osvědčila kombinace hypnoterapie, relaxace a dýchacích technik? To můžeme taky! Kolik stojí kurz hypnoporodu a co na něm teď všichni mají? A jaké vyšetření během těhotenství patří k těm nejhezčím? Přečtěte si postřehy naší redaktorky, která tohle aktuálně prožívá!
Péče o sebe je v dnešní době pro mnoho lidí synonymem nákupních horeček, drahých lázeňských procedur, brunchů či kosmetiky. Stalo se to jakýmsi symbolem pro kosmetický a fitness průmysl. Mnoho lidí ale zapomíná investovat také do zcela jiné formy péče o sebe. A to do péče o své duševní a emocionální zdraví o které je rovněž třeba se starat. V tomto článku si řekneme, jak na to.
Rostlinné kmenové buňky patří mezi nejnovější objevy se skvělým potenciálem řešit běžné problémy spojené se stárnutím pokožky. Jejich vývoj se dere kupředu až vzrušujícím tempem a na rozdíl od živočišných kmenových buněk neexistuje ani žádný etický či právní argument proti jejich použití v kosmetice. Už na první pohled slibují naprosto neodolatelné výsledky. Mohou ale rostlinné kmenové buňky z ovoce, květů či jiné vegetace udržet krásu a mladí každé pleti? Pojďme se do tohoto tématu ponořit a zjistit to.
V oblasti zahradničení je pořád co objevovat, a to i tehdy, pokud máte vše už v malíku. Jestli ale tu a tam prahnete po něčem, co jste doposud nevyzkoušeli, a lákají vás nejrůznější novinky, pak vás právě tenhle článek doslova nadchne. Ten totiž věnujeme speciální popínavce, která bohatě produkuje chutnou zeleninu a nese trošku záhadné jméno ačokča. 
Máte v plánu zahradní párty? Léto je tady a nejlepší místo pro posezení s přáteli je venku. Grilování, oslava narozenin nebo jen tak, připravte stůl snů! Pokud máte zahradu, je hlavní problém vyřešený. Nemusíte nutně sedět pod vaším přístřeškem, zkuste netradičně posadit hosty uprostřed pozemku na trávníku. A pokud zahradu nemáte, můžete udělat to samé někde za domem. Dny jsou dlouhé a večery teplé, takže vám nic nebrání posedět, jak dlouho jen budete chtít. Důležitá je ale příprava, aby bylo po ruce všechno!
Vánoce jsou za dveřmi a společně s nimi i příjemná "povinnost" zamyslet se nad dárky pro vaše nejbližší. Máte-li doma aktivního sportovce, kterému pohyb rozhodně není cizí, pak se možná při výběru vánočního dárku budete chtít vydat právě tímto směrem. Došla vám inspirace? Nevíte si s výběrem dárku rady? Nezoufejte! Máme pro vás pětici skvělých tipů, které sportovec zaručeně patřičně ocení!
Tak rádi byste se zvedli z posteli a šli se do něčeho pustit! Chtěli byste jít cvičit, učit se do školy, uklidit anebo na něčem pracovat, ale tak moc se vám nechce! Hlavou se vám neustále honí, jak jste líní. V myšlenkách přemýšlíte dokola nad tím, co s tou leností máte udělat. Poznáváte se v tom? Pak je tento článek pro vás jak ušitý na míru. Přečtěte si celý článek a uvidíte, že se vám lenosti podaří zbavit jednou provždy!

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek