Pátek , 27. 05. 2022

Valdemar

Aplikace Bazoš nezůstává pozadu. Pyšní se tmavým módem

Tmavý režim mobilních aplikací je dnes velmi oblíbený. Zejména uživateli je velmi vyzdvihovaný. Jejich spokojenost míří rovnou do vesmíru a četnost používání appek se díky tomu znatelně zvyšuje. Do svých systémů je postupně zařazují i technologičtí giganti. Není tedy pochyb ani sporu o tom, že mluvíme o trendu dnešní doby. A jelikož s dobou jde i oblíbený Bazoš, i on začal svým uživatelům nabízet exkluzivní tmavou novinku.
Bazoš tmavý režim
Používáte Bazoš? Představujeme vám jeho tmavý kabátek!

Nakupujte i prodávejte s příjemným pocitem

Podle posledních průzkumů takzvaný dark mode zlepšuje pocit uživatelů při používání aplikace. Sami vypověděli, že se s tmavým režimem cítí lépe, což nakonec vede k úspěšnému naplnění vícero prodejů. Aplikace Bazoš se tímto krokem rozhodla přilákat nové uživatele, zároveň se však touto cestou odvděčila svým stálicím. Lidé tak nyní mohou prodávat, ale i nakupovat s příjemným pocitem a zvýšenou spokojeností.

Tmavý režim přináší řadu dalších benefitů

Je však třeba konstatovat, že oblíbená bezplatná služba nezařadila dark mode do své nabídky jen kvůli zmiňovanému. Ukázalo se totiž, že tmavý režim má i zdravotní benefity. Kupříkladu když se schyluje k večeru si naše oči při surfování na internetu zaslouží trochu odpočinku. Tmavé pozadí hodnotí jako příjemnější, jasné tóny neprobouzí mozek k životu, naopak ho ponechávají v klidu, a tím neohrožují kvalitu nadcházejícího spánku.

Tmavý režim poskytuje lepší podmínky v mnoha situacích během dne. Zatímco dopoledne, kdy je světla dostatek se vyplatí mí režim světlejší, při padání slunce za obzor je čas na jeho obměnu.

Pro lidi trpící migrénami

Mezi námi se ale najdou jedinci, kteří přepínání režimu nevyžadují, jelikož jim tmavá alternativa vyhovuje více. Jsou to lidé se zhoršeným zrakem nebo kteří jsou citlivější na jasný displej. Oceňují ho především jedinci trpící migrénami, kterým jas jenom přidává na pulzujících bolestech hlavy.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Sedavé zaměstnání je sice na první pohled nenáročné, ale svému tělo s ním přesto radost neuděláte. Tedy pokud pravidelně nesportujete, nebo alespoň nepraktikujete vhodná kompenzační cvičení. Cviky, které vám představíme v našem dnešním článku, se hodí nejen pro takzvané kancelářské krysy, ale pro všechny, které trápí bolavá záda, ztuhlý krk či jiné obdobné potíže.
Tento měsíc rozhodne. Pandemie dosáhla v Česku dalšího vrcholu a téměř zastavila život. Děti opět zůstaly doma a školy se zcela uzavřely. Jenže i mezi nimi nejmenšími přibývá nemocných. Jejich obranyschopnost je oslabená. Chybí jí přirozené podněty a dlouhá zima vyčerpala zásoby vitaminů. Nelze se tak divit, že přibývá také dětských pacientů.
Občas se to stane každému. Protáhneme se ze strnulé pozice a v tu ránu uslyšíme křupnutí. Nevábný zvuk, po kterém zpravidla pocítíme příliv úlevy. Co když ale takový zvuk slyšíme o něco častěji, několikrát za den, a stává se z něj železná pravidelnost? Je to problém, nebo můžete být v klidu? Pojďme tomu přijít na kloub.
Rozhodli jste se sobě nebo svým blízkým udělat radost a koupit jim chytré hodinky? Dalo by se říct, že chytré hodinky jsou výkřikem módy a že je to trend, který je budoucností. I proto je každý chce mít. Zvyšující poptávka vede ke zvyšující se nabídce a rázem není tak snadné vybrat si jedny, které nám budou dělat společnost. Pojďme si tedy prozradit, jak vybrat chytré hodinky, které budou tím nejlepším parťákem v každodenním životě.
Přemýšleli jste někdy nad tím, že začnete cvičit? Chtěli byste mít jakýkoli pohyb, ale nemůžete se k tomu prostě dokopat? Pokud ano, pak pokračujte ve čtení! Tento článek bude pro vás velkou motivací, proč s pohybem začít! Jak vám může změnit život doslova k nepoznání...

Nepřehlédněte

Podle žebříčku Forbes vydělalo celkově 100 nejlépe placených hvězd světa v minulém roce celých 6,1 miliardy dolarů. Z toho deset nejlépe placených hereček na světě v minulém roce vydělalo dohromady 254 milionů dolarů. Jde o závratné částky, které zaujmou mnohé milovníky filmového průmyslu. Pojďme se blíže podívat na to, jaké herečky v minulém roce vydělaly nejvíce.
Kdo by je neznal. Kdo by je nemiloval. Pouze 4 chlapci a tolik slávy. 4 hezouni a každá fanynka v devadesátých letech šla při jejich vystoupení do kolen. Dívčí dětské pokoje, polepené plakáty této hudební skupiny, davové šílenství, obsazené první příčky hitparád devadesátých let, to vše je skupina čtyř českých chlapců – Lunetic.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek