Úterý , 17. 05. 2022

Aneta

Mocný nástroj, který vám přinese štěstí. O čem je řeč?

Toužili jste někdy po tom mít recept na štěstí? Nebo objevit nějaký nástroj, díky kterému doopravdy zažijete štěstí? Pokud ano, tak mám pro vás dobrou zprávu. Dnes vám totiž prozradím nástroj, který vám štěstí opravdu může přinést. Podmínkou ale je, že tento nástroj uchopíte do praxe a budete se jím řídit. Jste připravení? Jdeme tedy na to.
štěstí
Jak na štěstí? (zdroj foto: www.123rf.com)

11. 01. 2021

Stále hledáte štěstí?

Během života hledáme štěstí všude okolo nás. Myslíme si, že když si koupíme vysněné auto, dům nebo kabelku, tak nás to udělá šťastnými. Také toužíme po tom mít partnera či partnerku, která nás uspokojí. Hledáme a hledáme a stejně zjistíme, že štěstí je velmi pomíjivé a mnohdy netrvá tak dlouho, jak jsem si mysleli. Souhlasíte? Vidíte se v tom?

Jedná se o to, že štěstí hledáte stále někde venku. Jste v režimu hledání. A pokud budete dokola hledat a zažívat pocity hledání, tak je možné, že budete hledat navždy a žádná z materiálních věcí vás neuspokojí.

V čem tedy doopravdy je?


Opravdové štěstí se totiž skrývá uvnitř nás!
Štěstí není v materiálních věcech. Možná tedy je, ale po chvíli vyprchá. Zkuste se schválně zamyslet, že když jste si splnili určitý cíl nebo získali věc, po které jste toužili, tak vás dlouho neuspokojila a vy jste hledali zase dál.

Štěstí je tedy POCIT. Je to pocit, který se jako první musíte naučit prožívat uvnitř vás, abyste ho mohli dostávat i od života. Díky tomu totiž nebudete zažívat pocity hledání, ale pocity štěstí a nadšení. A proto vám pak život štěstí bude ve větší míře přinášet zpět. Téměř každou situaci uvidíte jako krásnou a růžovou.

Štěstí je zadarmo!

Nyní jsem vám odpověděla, kde se štěstí ukrývá. Je možné, že pro většinu z vás je to šok. Ale můžu vám říct, že je to to nejlepší, co jste se mohli dozvědět. Je to přece skvělá zpráva zjistit, že už nemusíte nic hledat a že můžete mít štěstí vlastně zadarmo!

Protože je uvnitř vás a vy si pro něj kdykoli můžete přijít. Teď se asi ptáte, jak si pro něj přijít. Jak získat ty pocity štěstí, když teď zažíváte smutek. Takže je čas vám prozradit mocný nástroj, který vám pomůže najít ve vás samotných cestu ke štěstí.

K TÉMATU8 tipů, jak získat optimální hladinu dopaminu

Vděčnost

Tím mocným nástrojem je VDĚČNOST. Zkusili jste někdy ocenit či poděkovat za to, co všechno máte? Jste vděční za vaše jídlo, za vodu, za střechu nad hlavou, za zdraví, za vaši rodinu? Tohle všechno totiž není vůbec samozřejmostí. V jiných zemích se například válčí. Někdo třeba žije na ulici a nemá dům.

Proto prociťte obrovskou vděčnost za vše, co máte. Vzdejte dík za teplé jídlo, které máte na stole. Poděkujte za váš dům, za partnera či partnerku, za vaše děti. Poděkujte sami sobě za to, jací jste a že jste zdraví.

Garantuji vám, že když tento nástroj začnete praktikovat, tak ihned okusíte zmíněné POCITY ŠTĚSTÍ. Najednou vaše srdce zalije obrovský vděk za vše, co máte. Najednou uvidíte život úplně jinýma očima. Budete vstávat s vděčností, že jste živí a zdraví.

Jak na to?

K tomuto nástroji jste potřeba jen VY. Je to tedy jen na vás, abyste to uchopili do vašich rukou a tohle krásné cvičení začali doopravdy praktikovat.

V začátcích vám doporučuji pořídit si diář, tužku a vše si zapisovat. Pomůže vám to lépe vděčnost procítit a popřemýšlet nad tím, co vše si můžete napsat a ocenit. Po nějaké době k tomu budete potřebovat jen sami sebe.

Každý den si připomeňte, za co jste ve vašem životě vděční. Co milujete, co máte rádi, co vám dělá radost. Co krásného jste během daného dne prožili. Co oceňujete na sobě nebo na vašich blízkých.

Dlouhodobé štěstí

Budete moci pozorovat, jak se díky tomuto nástroji začne váš život měnit. Zmíněné štěstí bude proudit do vašeho života velkou rychlostí a jeho účinek bude dlouhodobý a ne jen krátkodobý jako při koupi materiálních věcí či splnění cíle.

K TÉMATUJóga. Odkud se vzala? Od asketické praktiky indických světců po celosvětový trend, který je právě in! Motivujte se a začněte

Vyzývám vás k tomu, abyste teď hned, po přečtení tohoto článku, šli a napsali si, za co děkujete. Opravdu to celým srdcem prociťte a uvidíte, jak budete najednou mnohem radostnější. Udělali jste tak první krok a otevřeli v sobě dveře pro štěstí, které byly doposud možná zavřené.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Darujte ty správné květiny aneb jak se neztrapnit

Nejlepší zahraniční komediální seriály všech dob! Jaký je váš favorit?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

O nemocech se většinou nevtipkuje, ovšem výjimkou je nemoc zvaná Alzheimer, o které se mluví v mnoha starších i novějších vtipech. Dalo by se říct, že lidé o Alzheimerově nemoci vtipkují do chvíle, dokud se s chorobou nesetkají tváří v tvář. To pak jdou žerty stranou, jelikož se pochopí, že se jedná o závažnou nemoc a že to opravdu není legrace.
Základní pravidlo skutečné ženy zní: Na parfému se nešetří. Už slavná Coco Chanel nazvala parfém doplňkem, který vypoví o vzhledu ženy, a stále vám ji připomíná, když je zrovna pryč. Podle Francouzů jsou zase vůně, spodní prádlo a boty nejdůležitějšími prvky, které vytvářejí obraz ženy.
Topná sezona je tady, což znamená, že většina lidí přemýšlí nad tím, jestli nezainvestuje do nějakého úspornějšího zařízení. Přece jenom výdaje na energie kvůli konci roku sahají do nemilých výšin a většina lidí hledá možnosti, jak trochu ušetřit. Investice do úspornějšího vytápění je rozhodně jedna z cest stejně jako změna dodavatele elektřiny či plynu. Druhým zmíněným se však nezabývejme a raději si prozraďme, jak vytápět rodinný dům. 
Máte pocit, že jste vždy třetí kolo, pokud jde o vašeho partnera a jeho telefon? Představte si toto: jste nadšená z rande se svým partnerem – bude to první noc v tomto týdnu, kdy budete trávit čas společně. Ale když se dostanete do restaurace, nepustí telefon z ruky.
Fóbie - psychická porucha, která jde ruku v ruce s úzkostmi. Definovat ji lze jako chorobný strach vůči lidem, věcem, objektům nebo vůči konkrétním situacím. Mnohdy nejsou vysvětlitelné, mnohdy si je neseme už z dětství nebo z tohoto období života vychází. Pro mnohé jsou však denním chlebem. Trpí jimi také ženy.

Nepřehlédněte

Stejně jako učení se sedět, plazit se a chodit, je i cvičení na nočník dovedností, které se vaše dítě musí naučit. Zatímco většina dětí je připravena zahájit trénink na toaletě mezi 18 měsíci a 3 lety, existuje několik dalších dovedností, které musí dítě zvládnout, než může trénink začít. Nočník se nejlépe provádí, když je fyzický a emoční vývoj vašeho dítěte ve správném bodě.
Módní trendy se dotýkají také obuvi. S příchodem podzimu se mění sortiment v obchodech a prodejci mají pro zákazníky připravenou aktuální nabídku. Co by rozhodně nemělo chybět ve vašem botníku?

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek