Úterý , 23. 07. 2024

Libor

Nejčastější ženské problémy, které muže absolutně nezajímají

My ženy jsme k sobě mnohdy hodně přísné. Jen si přiznejte, kolikrát stojíte před zrcadlem, prohlížíte si sebe sama a přeměřujete se kritickým pohledem. Tohle vám na sobě vadí, tohle se vám nelíbí, tamto byste mohla mít takové a tohle zase makové.
žena
Nestresujte se prkotinami, jsou z toho akorát vrásky. (foto: 123rf.com)

10. 12. 2021

Naše typické ženské problémy. A kvůli čemu se takto trápíme? Ruku na srdce, nejčastěji je to hlavně kvůli mužům. Chceme, abychom se jim líbily a byly v jejich očích dokonalé. Kolikrát ale své tělo řešíme až příliš a bohužel se trápíme věcmi, které na nás muži absolutně neřeší.

Ach, ty strie

Strie na bříšku, na bocích nebo na zadečku – která žena je nemá? Některé si je s sebou nesou už od puberty, jiným se na těle vytvoří během těhotenství. Také se trápíte kvůli striím, které berete jako opravdu nevzhledné? Pak se můžete spolehnout, že muži tyhle drobné jizvičky absolutně nevnímají. Nejsou pro ně zkrátka podstatné, dost možná je kolikrát ani nevidí a z toho plyne, že jim na vašem těle nevadí. Obzvlášť, když jsou na pěkném zadečku.

Malá nebo velká prsa

Ženské problémy by nebyly kompletní, bez kritiky svých ňader. Jen málokterá žena je doopravdy spokojená s velikostí a tvarem poprsí. Některá by si přála prsa větší, jiná naopak menší. Děláme si starosti i pro jejich tvar, nebo třeba máme jedno prso menší, než to druhé. Často svá ňadra řešíme až natolik, že se kvůli jejich nedokonalosti stydíme svléknout před partnerem. A víte co? Muži miluji jakákoliv prsa! A je jim úplně jedno, jestli jsou malá nebo velká, jestli je jedno z nich větší než to druhé a podobně. Jsou to prsa, pro muže parádní část ženského těla.

Dokonale hladký klín

Ačkoli je pravda, že většina mužů preferuje, když se my ženy tam dole udržujeme hladké a bez chloupků, nic se nestane, když se třeba párkrát neoholíte. A už vůbec kvůli tomu není potřeba propadat panice či dokonce – nedej bože – zrušit rande. Tak jste to zkrátka pro tentokrát nestihla, no a co? Svět se kvůli tomu nezboří a váš partner do mdlob neupadne. Naopak jsou i tací, kteří chloupky na intimních partiích preferují.

K TÉMATU  Otužování a terapie chladem. Kontakt se studenou vodou a vzduchem pomáhá celému organismu

Co ty konečky?!

O vlasech se často říká, že jsou korunou krásy. I my souhlasíme s tím, že upravená a hezky vypadající kštice dokáže muže zaujmout. Možná ale patříte k těm ženám, které jsou schopné hroutit se z toho, že mají suché nebo třeba roztřepené či polámané konečky vlasů. Navíc se děsí, že je kvůli tomu bude jejich drahá polovička hodnotit negativně. Jestli muži na ženách něco hodnotí, pak to rozhodně nejsou roztřepené konečky. Takže klid.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vajíčko jako opomíjený zkrášlující zlepšovák. Urychluje růst vlasů, hojí strie a čistí póry. Vyzkoušejte vaječné masky na celé tělo!

Jak být sebevědomá před ostatními lidmi?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Květiny v interiéru nejsou žádnou novinkou. Aby také ano, vždyť se s nimi bylo možné setkat už před hodně dlouhou dobou. Naši předkové je milovali. Není se čemu divit, jelikož se jednalo o nadčasovou záležitost.
Kempování je neodmyslitelně spojené s létem. Pokud plánujete prázdniny pod stanem, příprava je klíčová. Občas se při hektickém balení stane, že zapomenete na důležité věci. I z toho důvodu jsme připravili seznam několika věcí, které je dobré mít na mysli, než vyrazíte do přírody.
Hledáte ten nejlepší šampon právě pro váš typ vlasů? A ráda byste našla kondicionér, který nebude pokožku hlavy zbytečně mastit? Pak bude nejlepší, když si veškeré ingredience do šamponu a kondicionéru vyberete sama podle vlastní potřeby.
Když přicházíte domů, když kolem vašeho domu procházejí lidé, nebo když k vám přijede návštěva, první, co uvidí, je nejen váš dům, ale také zahrada, plot, garážová vrata. První dojem tedy vytváří spousta faktorů. Když dobře sladíte základní prvky na domě i kolem domu, bude vám to dělat radost každý den. V tomto článku se zaměříme na prvky, které se hodí na domě sladit tak, aby byl výsledný vzhled co nejlepší.
Sváteční atmosféra je o víc než jen vánočním stromečku a dárcích. Jak vykouzlit tu pravou vánoční pohodu? Dnešní článek na Dámské Lize přináší osvědčené tipy, které vám pomohou vytvořit nezapomenutelnou atmosféru na Štědrý den. Od kouzelného osvětlení po voňavé lahůdky, zjistěte, co by nemělo chybět ve vašem vánočním repertoáru a jak si užít tento magický čas s rodinou a přáteli.
Léto už je v plném proudu a s ním i více či méně nutné doplňování a obměňování šatníku. Co by ale v sestavování našeho šatníku na teplé měsíce mělo hrát největší roli, jsou materiály oblečení. Víte, které jsou ty nejvíce vhodné na léto, a kterým je lepší se v obchodě raději obloukem vyhnout?
Překrásný Olea All Suite Hotel je celý postavený z přírodních materiálů a zaujme atmosférou naprosté pohody. Pětihvězdičkový resort vyniká luxusem a personál je tu k dispozici nonstop. Bazény prolínají skrz všechny části hotelu a zajímavostí je, že do se do vody můžete ponořit přímo z vašeho pokoje. Tohle je prostě nádhera!
Co takhle navštívit podmořský svět a vidět zblízka delfíny, tuleně nebo běluhu? Zasmějte se a podívejte se na překvapené děti, které zaskočí reakce mořských tvorů v akváriu!
Nejvyšší čas promyslet letní dovolenou. Přinášíme vám tipy na ty nejkrásnější evropské ostrovy, kde prožijete nejenom chvíle klidu a relaxace, ale hlavně poznáte nová a neotřelá místa. Ke všemu se na většinu ostrovů dostanete z České republiky i po vlastní ose, tedy autem a trajektem.
Vánoce a tradice jdou ruku v ruce. Nejedna z nás jich mnoho z nich dodržuje nebo si děláme vlastní. Jednou z takových poměrně zaběhnutých, je hladovění, neboli půst. Podle této tradice by se měl držet během Štědrého dne půst až do večeře, aby se nám zjevilo zlaté prasátko. Co na to říká naše tělo?

Výběr článků

Někdy se práce v našich životech stane natolik hektickou, že začneme opomíjet vše ostatní jako je například láska a vztahy. Prioritou se pro většinu z nás stane kariéra. U těchto 10 prací byste ale měli být obezřetní, pokud nechcete zůstat sami!
Trápí vás únava? Chce se vám pořád spát? Pijete často kávu, ale energie stále nikde? Někde tedy musí být chyba! Představte si, že byste byli plní elánu a energie. Ano, opravdu to jde! Proto si v dnešním článku povíme, jak se konečně zbavit únavy a mít energii, po které tak dlouho toužíte!
Celulitidu má řada žen. Dokonce možná existujte víc těch, které ji mají než těch, které mají to štěstí a celulitidou obdařeny nejsou. A stejně jako trápí ženy, tak ani muži leckdy celulitidě neuniknou. A proto si nyní připomeneme největší a nejčastější mýty, které o celulitidě kolují a připojíme pár rad, jak se jí zbavit.

Nepřehlédněte

Už vás nebaví chodit do práce? Jste naštvaní pokaždé, když musíte ráno brzy vstávat a když v zimě jezdíte za tmy domů? Pak je na čase poohlédnout se po práci nové, možná takové, při které už nikam nebudete muset chodit. Pracovat se dá přece i z domova.
V rámci jarní edice letošního týdne módy se konala rovněž tradiční soutěž VAN GRAAF Junior Talent, která mezi ostřílenými designérskými esy nabízí neméně zajímavou podívanou. Vítězem tohoto ročníku se stal Tomáš Němec.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek