Pátek , 27. 05. 2022

Filip

Nejčastější ženské problémy, které muže absolutně nezajímají

My ženy jsme k sobě mnohdy hodně přísné. Jen si přiznejte, kolikrát stojíte před zrcadlem, prohlížíte si sebe sama a přeměřujete se kritickým pohledem. Tohle vám na sobě vadí, tohle se vám nelíbí, tamto byste mohla mít takové a tohle zase makové.
žena
Nestresujte se prkotinami, jsou z toho akorát vrásky. (foto: 123rf.com)

10. 12. 2021

Naše typické ženské problémy. A kvůli čemu se takto trápíme? Ruku na srdce, nejčastěji je to hlavně kvůli mužům. Chceme, abychom se jim líbily a byly v jejich očích dokonalé. Kolikrát ale své tělo řešíme až příliš a bohužel se trápíme věcmi, které na nás muži absolutně neřeší.

Ach, ty strie

Strie na bříšku, na bocích nebo na zadečku – která žena je nemá? Některé si je s sebou nesou už od puberty, jiným se na těle vytvoří během těhotenství. Také se trápíte kvůli striím, které berete jako opravdu nevzhledné? Pak se můžete spolehnout, že muži tyhle drobné jizvičky absolutně nevnímají. Nejsou pro ně zkrátka podstatné, dost možná je kolikrát ani nevidí a z toho plyne, že jim na vašem těle nevadí. Obzvlášť, když jsou na pěkném zadečku.

Malá nebo velká prsa

Ženské problémy by nebyly kompletní, bez kritiky svých ňader. Jen málokterá žena je doopravdy spokojená s velikostí a tvarem poprsí. Některá by si přála prsa větší, jiná naopak menší. Děláme si starosti i pro jejich tvar, nebo třeba máme jedno prso menší, než to druhé. Často svá ňadra řešíme až natolik, že se kvůli jejich nedokonalosti stydíme svléknout před partnerem. A víte co? Muži miluji jakákoliv prsa! A je jim úplně jedno, jestli jsou malá nebo velká, jestli je jedno z nich větší než to druhé a podobně. Jsou to prsa, pro muže parádní část ženského těla.

Dokonale hladký klín

Ačkoli je pravda, že většina mužů preferuje, když se my ženy tam dole udržujeme hladké a bez chloupků, nic se nestane, když se třeba párkrát neoholíte. A už vůbec kvůli tomu není potřeba propadat panice či dokonce – nedej bože – zrušit rande. Tak jste to zkrátka pro tentokrát nestihla, no a co? Svět se kvůli tomu nezboří a váš partner do mdlob neupadne. Naopak jsou i tací, kteří chloupky na intimních partiích preferují.

K TÉMATUBezlepkové vánoční cukroví. Upečte si kokosové kuličky, linecké nebo mandlové kakaové cukroví bez lepku

Co ty konečky?!

O vlasech se často říká, že jsou korunou krásy. I my souhlasíme s tím, že upravená a hezky vypadající kštice dokáže muže zaujmout. Možná ale patříte k těm ženám, které jsou schopné hroutit se z toho, že mají suché nebo třeba roztřepené či polámané konečky vlasů. Navíc se děsí, že je kvůli tomu bude jejich drahá polovička hodnotit negativně. Jestli muži na ženách něco hodnotí, pak to rozhodně nejsou roztřepené konečky. Takže klid.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vajíčko jako opomíjený zkrášlující zlepšovák. Urychluje růst vlasů, hojí strie a čistí póry. Vyzkoušejte vaječné masky na celé tělo!

Jak být sebevědomá před ostatními lidmi?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Vyrazit na túru či pořádně šlápnout do pedálů chce během léta nejeden z nás. Jenže mnohdy plány zůstanou jen v hlavě, protože po prvním dni a zvýšené pohybové aktivitě se dostaví bolesti svalů, nepříjemné křeče a únava. Přitom všechny tyto potíže mají často společného původce. Tím je nedostatek hořčíku. Jde-li o dlouhodobý problém, mohou být následky mnohem závažnější.
Zima se nese ve znamení deprese a pochmurného počasí. Právě počasí může za pokulhávající náladou a právě špatná nálada vám dělá ty dny zbytečně dlouhé a nepříjemné. Naštěstí máme recept, jak vyzrát jak na zimní depresi, tak na pochmurné počasí. Zkrátka si jen zalezte do peřin a pusťte si jeden z filmů, který doporučujeme. Rozhodně vás zahřejí na duši!
Tento měsíc rozhodne. Pandemie dosáhla v Česku dalšího vrcholu a téměř zastavila život. Děti opět zůstaly doma a školy se zcela uzavřely. Jenže i mezi nimi nejmenšími přibývá nemocných. Jejich obranyschopnost je oslabená. Chybí jí přirozené podněty a dlouhá zima vyčerpala zásoby vitaminů. Nelze se tak divit, že přibývá také dětských pacientů.
Máte toho v práci moc a o víkendu se nevzmůžete na víc než vyprat, uvařit oběd a uklidit? Zkuste si udělat trochu času pro sebe, aktivně si odpočinout a zažít něco nového. Nechte děti u babičky a s partnerem si vyjeďte na Jižní Moravu. Tento kouzelný kraj je ideálním místem pro to vydat se na cestu za ochutnáváním vína a sportem na kolech. Co všechno tedy můžete na Jižní Moravě během víkendu zažít?
Vztah s otcem vašeho dítěte skončil a vy víte, že má novou známost. Jak své dítě připravit na setkání s cizí paní? Co musíte dodržet, pokud si nepřejete, aby dítko prožívalo traumata? A jak se odměnit za dobře odvedenou práci? Projděte si základní pravidla potřebná pro toto nelehké životní období.
V dnešní době je těžké se někam vydat na dovolenou, jelikož všude se setkáte s nejrůznějšími restrikcemi z důvodu Covid-19. Proč se tedy zbytečně vystavovat nebezpečí návštěvy zahraničí? Vždyť v koutech naší republiky je tolik krásných míst, kde můžete strávit skvělou dovolenou, a navíc tak podpořit náš cestovní ruch a ekonomiku?
Ekologie se v současné době klade na první místo. Svůj podíl na tom má zjištění, že stojíme za rychle se oteplující planetou nebo že naším přičiněním mořští živočichové nežijí tak dlouho, jak by mohli, neboť se zamotají do plastových odpadků. Kromě toho, že se spustila řada kampaní bojujících proti plastům a proti nadměrné konzumaci masa, dostaly se také do popředí přírodní úklidové prostředky. Jinými slovy jsme se opět navrátily do minulosti.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek