Pondělí , 06. 02. 2023

Vanda

Nejčastější ženské problémy, které muže absolutně nezajímají

My ženy jsme k sobě mnohdy hodně přísné. Jen si přiznejte, kolikrát stojíte před zrcadlem, prohlížíte si sebe sama a přeměřujete se kritickým pohledem. Tohle vám na sobě vadí, tohle se vám nelíbí, tamto byste mohla mít takové a tohle zase makové.
žena
Nestresujte se prkotinami, jsou z toho akorát vrásky. (foto: 123rf.com)

10. 12. 2021

Naše typické ženské problémy. A kvůli čemu se takto trápíme? Ruku na srdce, nejčastěji je to hlavně kvůli mužům. Chceme, abychom se jim líbily a byly v jejich očích dokonalé. Kolikrát ale své tělo řešíme až příliš a bohužel se trápíme věcmi, které na nás muži absolutně neřeší.

Ach, ty strie

Strie na bříšku, na bocích nebo na zadečku – která žena je nemá? Některé si je s sebou nesou už od puberty, jiným se na těle vytvoří během těhotenství. Také se trápíte kvůli striím, které berete jako opravdu nevzhledné? Pak se můžete spolehnout, že muži tyhle drobné jizvičky absolutně nevnímají. Nejsou pro ně zkrátka podstatné, dost možná je kolikrát ani nevidí a z toho plyne, že jim na vašem těle nevadí. Obzvlášť, když jsou na pěkném zadečku.

Malá nebo velká prsa

Ženské problémy by nebyly kompletní, bez kritiky svých ňader. Jen málokterá žena je doopravdy spokojená s velikostí a tvarem poprsí. Některá by si přála prsa větší, jiná naopak menší. Děláme si starosti i pro jejich tvar, nebo třeba máme jedno prso menší, než to druhé. Často svá ňadra řešíme až natolik, že se kvůli jejich nedokonalosti stydíme svléknout před partnerem. A víte co? Muži miluji jakákoliv prsa! A je jim úplně jedno, jestli jsou malá nebo velká, jestli je jedno z nich větší než to druhé a podobně. Jsou to prsa, pro muže parádní část ženského těla.

Dokonale hladký klín

Ačkoli je pravda, že většina mužů preferuje, když se my ženy tam dole udržujeme hladké a bez chloupků, nic se nestane, když se třeba párkrát neoholíte. A už vůbec kvůli tomu není potřeba propadat panice či dokonce – nedej bože – zrušit rande. Tak jste to zkrátka pro tentokrát nestihla, no a co? Svět se kvůli tomu nezboří a váš partner do mdlob neupadne. Naopak jsou i tací, kteří chloupky na intimních partiích preferují.

K TÉMATU  5 krásek ve větším měřítku. Koukněte na současné ikony PLUS SIZE modelingu 

Co ty konečky?!

O vlasech se často říká, že jsou korunou krásy. I my souhlasíme s tím, že upravená a hezky vypadající kštice dokáže muže zaujmout. Možná ale patříte k těm ženám, které jsou schopné hroutit se z toho, že mají suché nebo třeba roztřepené či polámané konečky vlasů. Navíc se děsí, že je kvůli tomu bude jejich drahá polovička hodnotit negativně. Jestli muži na ženách něco hodnotí, pak to rozhodně nejsou roztřepené konečky. Takže klid.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vajíčko jako opomíjený zkrášlující zlepšovák. Urychluje růst vlasů, hojí strie a čistí póry. Vyzkoušejte vaječné masky na celé tělo!

Jak být sebevědomá před ostatními lidmi?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Už dávno je pryč doba, kdy si lidé doma zapalovali parafínové čajové nebo jiné svíčky. Osvěta na téma svíček se šíří světem rychlostí blesku. Pokud ale stále netušíte, proč zainvestovat do sójových svíček, pár důvodů pro vás máme. Ten hlavní je, že parafínové svíčky vážně poškozují naše zdraví.
Máte pocit, že vaše aviváž není tak zázračná jako v televizní reklamě? I když nerozjasní barvy vašeho prádla tak, jak by podle televize měla, nelamte nad ní hůl. Své využití najde i v mnoha dalších oblastech, na které její výrobce tak úplně nemyslel. Kde všude vám aviváž přijde vhod? To se dozvíte v našem dnešním článku.
Úklidové práce jsou něčím, co nastupuje na scénu prakticky každý týden. Z posledních statistik vyplývá, že úklidem domácnosti stráví každý průměrný člověk až desetinu svého života. Abyste jednotlivými pracemi netrávili více času, než je skutečně nutné, začněte aplikovat několik zásad, jak důkladně uklidit byt. Prozradíme vám, na co hlavně nezapomenout (a na co se obvykle zapomíná).

Nepřehlédněte

Genetická modifikace, tedy úmyslná změna genetického materiálu, se využívá zejména ke snazšímu pěstování některých rostlin. Nejčastěji můžete v této souvislosti slyšet o kukuřici. Narazíte však na mnoho argumentů pro i proti tomuto zásahu při pěstování. Na jedné straně je vyzdvihován přínos a zajištění vyšší produkce, na straně druhé jsou pochyby a možná rizika spojená s jejich konzumací.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek