Úterý , 05. 03. 2024

Kazimír

Nejčastější ženské problémy, které muže absolutně nezajímají

My ženy jsme k sobě mnohdy hodně přísné. Jen si přiznejte, kolikrát stojíte před zrcadlem, prohlížíte si sebe sama a přeměřujete se kritickým pohledem. Tohle vám na sobě vadí, tohle se vám nelíbí, tamto byste mohla mít takové a tohle zase makové.
žena
Nestresujte se prkotinami, jsou z toho akorát vrásky. (foto: 123rf.com)

10. 12. 2021

Naše typické ženské problémy. A kvůli čemu se takto trápíme? Ruku na srdce, nejčastěji je to hlavně kvůli mužům. Chceme, abychom se jim líbily a byly v jejich očích dokonalé. Kolikrát ale své tělo řešíme až příliš a bohužel se trápíme věcmi, které na nás muži absolutně neřeší.

Ach, ty strie

Strie na bříšku, na bocích nebo na zadečku – která žena je nemá? Některé si je s sebou nesou už od puberty, jiným se na těle vytvoří během těhotenství. Také se trápíte kvůli striím, které berete jako opravdu nevzhledné? Pak se můžete spolehnout, že muži tyhle drobné jizvičky absolutně nevnímají. Nejsou pro ně zkrátka podstatné, dost možná je kolikrát ani nevidí a z toho plyne, že jim na vašem těle nevadí. Obzvlášť, když jsou na pěkném zadečku.

Malá nebo velká prsa

Ženské problémy by nebyly kompletní, bez kritiky svých ňader. Jen málokterá žena je doopravdy spokojená s velikostí a tvarem poprsí. Některá by si přála prsa větší, jiná naopak menší. Děláme si starosti i pro jejich tvar, nebo třeba máme jedno prso menší, než to druhé. Často svá ňadra řešíme až natolik, že se kvůli jejich nedokonalosti stydíme svléknout před partnerem. A víte co? Muži miluji jakákoliv prsa! A je jim úplně jedno, jestli jsou malá nebo velká, jestli je jedno z nich větší než to druhé a podobně. Jsou to prsa, pro muže parádní část ženského těla.

Dokonale hladký klín

Ačkoli je pravda, že většina mužů preferuje, když se my ženy tam dole udržujeme hladké a bez chloupků, nic se nestane, když se třeba párkrát neoholíte. A už vůbec kvůli tomu není potřeba propadat panice či dokonce – nedej bože – zrušit rande. Tak jste to zkrátka pro tentokrát nestihla, no a co? Svět se kvůli tomu nezboří a váš partner do mdlob neupadne. Naopak jsou i tací, kteří chloupky na intimních partiích preferují.

K TÉMATU  Co o vás prozradí poloha při spánku? Budete se divit

Co ty konečky?!

O vlasech se často říká, že jsou korunou krásy. I my souhlasíme s tím, že upravená a hezky vypadající kštice dokáže muže zaujmout. Možná ale patříte k těm ženám, které jsou schopné hroutit se z toho, že mají suché nebo třeba roztřepené či polámané konečky vlasů. Navíc se děsí, že je kvůli tomu bude jejich drahá polovička hodnotit negativně. Jestli muži na ženách něco hodnotí, pak to rozhodně nejsou roztřepené konečky. Takže klid.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Vajíčko jako opomíjený zkrášlující zlepšovák. Urychluje růst vlasů, hojí strie a čistí póry. Vyzkoušejte vaječné masky na celé tělo!

Jak být sebevědomá před ostatními lidmi?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Start do nového roku je ideální doba, kdy byste se měli začít o sebe lépe starat a napravit co nejvíce hříchů z minulosti. Lednová očista, zdravější strava a více pohybu vám udělají jedině dobře. Budete se cítit lehčeji. Shodíte přebytečná kila a vhodné bylinky vás zbaví všech škodlivin, které se ve vás za poslední rok nahromadily.
Džíny jsou základním kouskem každého šatníku. A dalo by se říct, že se jedná také o jeden z kousků, který se vybírá opravdu stěží. Žádná žena nechce, aby džíny tlačily, škrtily nebo se v nich nedalo ani pohnout, proto je ideální vybírat si je podle typu postavy.
Sváteční atmosféra, radostné děti, a přitom… co s těmi dlouhými vánočními prázdninami? Dnešní článek na Dámské Lize vám přináší hravé rady a tipy, jak s dětmi aktivně a s úsměvem přežít Vánoční prázdniny. Od kreativních vánočních dílen až po rodinná dobrodružství, přinášíme vám inspiraci, jak si užít tuto časově náročnou, ale zároveň kouzelnou dobu s plným srdcem a lehkostí.
Léto se rychle blíží a s ním i koupání a další radovánky. Jenže ty každoročně pro mnoho žen skončí nepříjemnými potížemi. Pálení či řezání při močení bývají jejich typickými prvními příznaky. Pokud se u vás projeví, na nic nečekejte a okamžitě jednejte. Včasný zásah vás totiž může ochránit před vzplanutím problému v plné síle a následnými recidivami v podobě opakovaných problémů močových cest. Máte-li k těmto letním potížím sklony, myslete na prevenci!
Avokádo se stalo součástí našich jídelníčků, kdy z něj můžeme připravit výtečné guacamole, využít jej jako náhražku másla nebo použít jako základ na zdravou pomazánku. Jenže avokádo skvěle neposlouží jen v kuchyni, jeho využití sahá daleko za kulinářskou sféru. Víte, k čemu všemu se vám může doma hodit?
Pohodlně se usaďte a pojďte si projít komiks, který u vás doma způsobí změnu. Je váš protějšek vaším skutečným partnerem?
Čeká nás opravdu studený víkend. Co přinese napoví astroložka Naďa Šmídová. V sobotu se hlídejte při komunikaci, a v neděli si nezapomeňte pěkně odpočinout. Co dalšího prozradil horoskop krásy a duševního zdraví?
Otevřete dveře k zdravějšímu životnímu stylu. Dnes přinášíme vám praktické rady a osvědčené tipy, které vám pomohou iniciovat a udržet zdravé návyky. Od malých každodenních změn po postupný proces adaptace, čeká na vás průvodce, jak integrovat zdravější rozhodnutí do svého každodenního života. Jste připraveni na cestu k celkovému zlepšení svého životního stylu? Pojďte do toho snámi a objevte radostné stránky zdravějšího já.
Nakupování v second handech má své výhody. Předně jsou zde nízké ceny a značkové oblečení, které byste si jinak možná nemohli dovolit. Také na jednotlivých kouscích oblečení nenajdete chemikálie, jež se drží hlavně na tom nově koupeném.
V posledním roce je u nás velmi populární, proto jste o něm nejspíš už slyšela. Ale co skutečně CBD umí, to možná ještě nevíte. Až ale konopný olej poznáte, věřte, že ho budete chtít také vyzkoušet.
Hudba. Pro někoho smysl života, pro někoho příjemné povzbuzení během dne a pro jiného ideální hnací motor pro konkrétní činnost. Ne nadarmo se říká, že svět vidíme podle toho, jakou hudbu posloucháme. Naše oblíbené žánry mnohdy zrcadlí naši osobnost. Zároveň je to pro nás mnohdy v těch nejtěžších a nejnáročnějších okamžicích ten nejlepší parťák, jakého si jen můžeme přát. Hudba ale může efektivně posloužit pro naši práci, rozvoj osobnosti nebo daleko více - může nám pomoci najít samu sebe.
Kruhy pod očima jsou věčný problém žen. A jelikož umí snížit sebevědomí, protože vzhled kvůli němu není dokonalý, nabízí se otázka, jak problém řešit. Zprvu je nutné si uvědomit, co za potíží vlastně stojí.

Výběr článků

Výraz plovoucí podlaha je tu s námi zhruba už od 90. let minulého století, od té doby se začaly objevovat ve více a více domácnostech. Jejich slávě však ještě zdaleka neodzvonilo. Majitelé bytů a domů jsou si vědomi jejich výhod, a proto výběr typu podlahy padne často zrovna na ně.
Tělo je božským nástrojem rozkoše. Máte-li však svádět druhé, musíte nejprve svést samu sebe. I když máte dobrý sex, autoerotika je jedním z nejdůležitějších klíčů pro prvotřídní sexualitu. Chcete znát důvody, proč autoerotiku praktikovat? Jaká vám přináší pozitiva?
Že jsem vychovávána tetou, jsem se dozvěděla v patnácti letech. Do té doby jsem netušila, že mí rodiče nejsou mými rodiči, že se o mě od malička stará moje teta. Byl to pro mě šok, ale se situací jsem se smířila docela rychle. Snažila jsem se však vždycky najít svou biologickou matku, která mi chyběla, a chtěla jsem ji poznat.

Nepřehlédněte

Přichází období, kdy vystavujeme mnohé, v zimě skryté, části těla světu na odiv. Pokud jste zvyklé se holit, pak vám jistě přijde vhod jeden domácí recept na krémové mýdlo na depilaci. Zamilujete si ho. Výborně se roztírá a dobře pění. Navíc působí antibakteriálně a protizánětlivě. Jdeme na to?
Starat se o jedno malé dítě může dát pěkně zabrat. Dvě potrápí ještě víc, ale co teprve šest prcků? Tahle kočičí máma to nemá jednoduché, ale rozhodně ví, že nemá smysl se zbytečně stresovat!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek