Čtvrtek , 23. 03. 2023

Ivona

Jak (ne)být sexy. Zkoušeli jsme zaručené rady z časopisů!

Zdroj:123RF.com

15. 09. 2017

O sexu se dnes mluví otevřeně a úplně všude. Jak fungují v praxi “úžasné“ triky, jak zapůsobit na muže a získat si tak jeho srdce, tělo i náklonnost?

Minisukně a výstřih

Také jste četly o tom, že minisukně a výstřih jsou skvělou a zaručenou metodou, jak upoutat pozornost muže a následně se seznámit. Samozřejmě, když na to máte postavu. Tak jsem vyrazila v tomhle ven a korunovala to, jak jinak, než botami s vysokým podpatkem. Pokud neumíte chodit na jehlách, ani vám to nedoporučuji. Je to o zdraví a byť sebehezčí žena, když klopýtá na ulici v pěkném sexy oblčení, působí to jen směšně. Nikoli vyzývavě. Pokud chcete upoutat pozornost, tak to rozhodně funguje. Výsledkem je ovšem ještě horší pocit samoty a frustrace než před vycházkou. Muži se otáčejí, jeden se otočil i třikrát, ale pak jsem zjistila, že se mu zaběhl pes takže nejspíš nekoukal na mě.  Další poznatek: stále si stahuji sukni dolů a tričko nahoru. Muselo to vypadat divně. 

Názor mužů, kterých jsem se ptala: Muži mají rádi pěkné ženy a přirozenou krásu. Kvitují s povděkem, když se umí dobře a vkusně obléknout. Příliš vyzývavé oblečení je ve větší míře odrazuje, protože nedává prostor pro jejich fantazii. Proč bych nás chtěli svléknout, když už viděli většinu, ne-li všechno? Existují podniky, kde se to hodí, stejně jako muži, kterým to přijde rajcovní. Ale za přítelkyni by nikdo obnaženou ženskou na ulici nechtěl. O jednorázovém povyražení nemluvím. Na druhou stranu, pokud máte tyhle outfity doma, určitě je využijete. Skoro každý chlap chce mít na venek slušnou holku a v posteli odvázanou dračici. Zkuste si to obléknout, když přijde polovička domů z práce a uvidíte.

Muži mají rádi ženy, které se nebojí se sami nabídnout

Tohle určitě není vmém případě problém! Na baru, kde jsem to vyzkoušela, se ale pravděpodobně nevyskytla tahle skupina lovců. Zkusila jsem pár otřepaných frází ve smyslu jako: “Hezké oblečení”, “Nedáme si spolu drink”, ale více méně bezúspěšně. Navíc jsem si u toho připadala jako naprostý pitomec, dávačka bez sebedůvěry a uznání.

K TÉMATU  Letní flirt zůstane v srdci navždy. Jaké jsou výhody letního románku?

Názor chlapa: Svádění je lov. Když to mužům příliš usnadníte, budete lehké a nezajímavé kořisti. Na jednu noc pravděpodobně zabodujete… Funguje to stejně, jako kdyby k lovci na čekané přišla srnka, točila se kolem něj a nastavovala se, aby se mohl trefit. Kde je nějaké vzrušení? Na druhou stranu přílišný nezájem a surové odmítání také nemá význam. Muži se bojí odmítnutí. Zvlášť u atraktivních žen. Stačí malý náznak zájmu…a pak už to jde snadno.

Na první schůzce buďte otevřená

Dodatek…Zbytečně neztrácejte čas s někým, kdo má o budoucnosti rozdílné představy než vy. Funguje to skvěle obráceně, když se chcete někoho zbavit. Tak rovnou začněte tím, že chcete svatbu, děti a těch 50 před ním byly jen takové hloupé omyly:)) Určitě není nutné zkoušet to v praxi. Nic neodradí muže rychleji, než spousta plánů na prvním rande.

Názor chlapa: Na prvním rande chlapa zajímá, že jí to ženě sluší, co má za koníčky, zda pracuje, jak je vyrovnaná a jestli se dokáže zasmát. Pokud si lidé sednou, určitě na téma„sedneme“ budoucnosti i minulosti časem dojde. 

Po první schůzce mu dejte jen pusu a pošlete ho domů

Jedna z mála rad, která dává smysl. Pokud s ním ale plánujete prožít jen bouřlivou noc, klidně do toho šlápněte plnou parou. Další schůzka může být ve hvězdách, není čas ztrácet čas. 

Názor chlapa: Někdy se to povede, i když skončíme v posteli na první schůzce. Tohle se nedá říct předem. Někdy vztah skončí po měsíci, když akorát dojde na sex, jindy vydrží roky, když společně skončíte v posteli po diskotéce.

První sex. Dejte mu najevo, že jste dračice

Už od začátku mu dejte hlasitými výkřiky najevo jak po něm toužíte. Křičte, když vás někdo přepadne v parku. Utlumte se, když dojde na první sex. Vzdychání a projevy touhy k milování patří, ale pokud jste s ním skončila v posteli, tak je to přeci proto, že ho chcete. Jeho a ne žádné divadelní představení. I když zrovna při prvním sexu je to tak, že se obě strany snaží zapůsobit a překonat. Nejlepší podle mě jsou sexuální zážitky tak po půl roce, kdy už víte, co partner má rád a umíte se úplně uvolnit. Tehdy je na místě prpojevit se v celé své kráse a přirozenosti. Muži mají rádi vzdychání, ale neřvěte u toho moc, to je ruší při prožitku. A pokud to samy od sebe neděláte, bude to působit směšně. To mu raději naznačte, co a jak máte ráda, a užijte si to se vší parádou. To ocení víc, než hejkala v posteli.

K TÉMATU  Co dělat, když váš bývalý partner neplatí výživné?

Názor chlapy: Muži mají rádi, když žena naznačí, co se jí líbí. A když je přirozená a spontánní. Pokud by od začátku křičela touhou, buď to působí nedůvěryhodně nebo to vypadá, že už to dlouho neměla. Od toho se pak odvíjí další úvahy, které nemusí přinést nic pozitivního. Spíš naopak. 

Až dojde na akci samotnou, střídejte hodně polohy, čím zvláštnější, tím lepší, ať vidí, jak odvážná a experimentální jste.

Můj názor: Ano, to se mu bude ohromě líbit, nejlepší je ta hlavou dolů a odrážet se ušima. Bude mít pocit, že jste profesionálka, jenže v jiném oboru, než-li v tom, ve kterém byste si přála.

Názor odborníka: I muži chtějí při prvním milování zapůsobit co nejlépe a občas zkusí něco, co zatím neměli příležitost vyzkoušet. Extrémní střídání poloh ale působí spíš jako na maratónu. Chlap může dostat strach, že je partnerka příliš zkušená a  klasika ji nudí. Experimenty se hodí později. Teď jste nová, krásná, sexy a neobjevená.

Takže tak. A jaké máte zkušenosti vy? Pochlubte se.

Autor: MH

Zdroje článku:
Doporučujeme

No results found.

sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Letní čas je jako stvořený pro veselé vodní radovánky všeho druhu. Do programu plného zábavy je však dobré zahrnout i nějaké to učení. Například lekce plavání. Nechte se inspirovat našimi pěti tipy, jak naučit dítě plavat, a brzy bude jako rybka ve vodě.
Všichni lidé na celém světě chtějí být zdraví a krásní. Téměř každá žena si chce uchovat svou krásu a mládí co nejdéle. I když se život zdá být hektický a obtížný, ženy se snaží najít několik minut na péči o sebe každý den. Cílem kosmetických procedur je zastavení nebo zpomalení procesu stárnutí. Ale co když mluvíme o nevysvětlitelné ztrátě krásy? Tohle se stalo ženě z Anglie – Mary Ann Bevan.
Není svíčka jako svíčka. Velmi záleží na tom, z čeho je vyrobená. Věděli jste, že většina těch běžně prodávaných škodí zdraví? I z tohoto důvodu si v posledních pár letech lidé zvykli vyrábět si svíčky sami. Vyjdou je mnohem levněji a přesně vědí, z čeho se skládají. Můžete to zkusit i vy.
Zahradní fontány, vodotrysky nebo kašny. Obzvlášť v paprscích slunce vypadá voda krásně, ale stejně tak navodí její podsvícení v noci příjemnou atmosféru. Fontány se liší tvarem i velikostí, dají se pořídit jako celek nebo nechat sestavit přímo na vaší zahradě. Jedno mají ale společné - jejich pohybující se třpytivá voda pro vás bude během relaxování venku stejně uhrančivá, jako táborák během letního večera.
S příchodem nového roku se obnovily módní kolekce v oblíbených i méně oblíbených obchodech. Loňské zboží vystřídalo letošní a my si již mohli všimnout toho, co se bude letos nosit. Stejně jako vloni, i letos se bude naše pozornost upínat k modelům, které ohlásily svůj velký comeback. I letošnímu roku budou dominovat kousky, které známe z devadesátých let a které po nějakou dobu upadly do zapomnění.
Pokud nevíte, co si pod pojmem oční jóga představit, jedná se o pohyby, které jednoduše posilují oční svaly. Nemyslete si ale, že vám toto cvičení zlepší zrak. Dokáže však spolehlivě snížit oční zátěž, vyléčit příznaky suchého oka a zmírnit oční napětí. Jaké jsou tedy největší výhody?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek