Středa , 30. 11. 2022

Ondřej

Jak (ne)být sexy. Zkoušeli jsme zaručené rady z časopisů!

Zdroj:123RF.com

15. 09. 2017

O sexu se dnes mluví otevřeně a úplně všude. Jak fungují v praxi “úžasné“ triky, jak zapůsobit na muže a získat si tak jeho srdce, tělo i náklonnost?

Minisukně a výstřih

Také jste četly o tom, že minisukně a výstřih jsou skvělou a zaručenou metodou, jak upoutat pozornost muže a následně se seznámit. Samozřejmě, když na to máte postavu. Tak jsem vyrazila v tomhle ven a korunovala to, jak jinak, než botami s vysokým podpatkem. Pokud neumíte chodit na jehlách, ani vám to nedoporučuji. Je to o zdraví a byť sebehezčí žena, když klopýtá na ulici v pěkném sexy oblčení, působí to jen směšně. Nikoli vyzývavě. Pokud chcete upoutat pozornost, tak to rozhodně funguje. Výsledkem je ovšem ještě horší pocit samoty a frustrace než před vycházkou. Muži se otáčejí, jeden se otočil i třikrát, ale pak jsem zjistila, že se mu zaběhl pes takže nejspíš nekoukal na mě.  Další poznatek: stále si stahuji sukni dolů a tričko nahoru. Muselo to vypadat divně. 

Názor mužů, kterých jsem se ptala: Muži mají rádi pěkné ženy a přirozenou krásu. Kvitují s povděkem, když se umí dobře a vkusně obléknout. Příliš vyzývavé oblečení je ve větší míře odrazuje, protože nedává prostor pro jejich fantazii. Proč bych nás chtěli svléknout, když už viděli většinu, ne-li všechno? Existují podniky, kde se to hodí, stejně jako muži, kterým to přijde rajcovní. Ale za přítelkyni by nikdo obnaženou ženskou na ulici nechtěl. O jednorázovém povyražení nemluvím. Na druhou stranu, pokud máte tyhle outfity doma, určitě je využijete. Skoro každý chlap chce mít na venek slušnou holku a v posteli odvázanou dračici. Zkuste si to obléknout, když přijde polovička domů z práce a uvidíte.

Muži mají rádi ženy, které se nebojí se sami nabídnout

Tohle určitě není vmém případě problém! Na baru, kde jsem to vyzkoušela, se ale pravděpodobně nevyskytla tahle skupina lovců. Zkusila jsem pár otřepaných frází ve smyslu jako: „Hezké oblečení“, „Nedáme si spolu drink“, ale více méně bezúspěšně. Navíc jsem si u toho připadala jako naprostý pitomec, dávačka bez sebedůvěry a uznání.

K TÉMATU  Závěť má větší moc než zákonné dědictví. Kdy, proč a jak ji sepsat. Myslet na smrt je sice morbidní, ale praktické

Názor chlapa: Svádění je lov. Když to mužům příliš usnadníte, budete lehké a nezajímavé kořisti. Na jednu noc pravděpodobně zabodujete… Funguje to stejně, jako kdyby k lovci na čekané přišla srnka, točila se kolem něj a nastavovala se, aby se mohl trefit. Kde je nějaké vzrušení? Na druhou stranu přílišný nezájem a surové odmítání také nemá význam. Muži se bojí odmítnutí. Zvlášť u atraktivních žen. Stačí malý náznak zájmu…a pak už to jde snadno.

Na první schůzce buďte otevřená

Dodatek…Zbytečně neztrácejte čas s někým, kdo má o budoucnosti rozdílné představy než vy. Funguje to skvěle obráceně, když se chcete někoho zbavit. Tak rovnou začněte tím, že chcete svatbu, děti a těch 50 před ním byly jen takové hloupé omyly:)) Určitě není nutné zkoušet to v praxi. Nic neodradí muže rychleji, než spousta plánů na prvním rande.

Názor chlapa: Na prvním rande chlapa zajímá, že jí to ženě sluší, co má za koníčky, zda pracuje, jak je vyrovnaná a jestli se dokáže zasmát. Pokud si lidé sednou, určitě na téma„sedneme“ budoucnosti i minulosti časem dojde. 

Po první schůzce mu dejte jen pusu a pošlete ho domů

Jedna z mála rad, která dává smysl. Pokud s ním ale plánujete prožít jen bouřlivou noc, klidně do toho šlápněte plnou parou. Další schůzka může být ve hvězdách, není čas ztrácet čas. 

Názor chlapa: Někdy se to povede, i když skončíme v posteli na první schůzce. Tohle se nedá říct předem. Někdy vztah skončí po měsíci, když akorát dojde na sex, jindy vydrží roky, když společně skončíte v posteli po diskotéce.

První sex. Dejte mu najevo, že jste dračice

Už od začátku mu dejte hlasitými výkřiky najevo jak po něm toužíte. Křičte, když vás někdo přepadne v parku. Utlumte se, když dojde na první sex. Vzdychání a projevy touhy k milování patří, ale pokud jste s ním skončila v posteli, tak je to přeci proto, že ho chcete. Jeho a ne žádné divadelní představení. I když zrovna při prvním sexu je to tak, že se obě strany snaží zapůsobit a překonat. Nejlepší podle mě jsou sexuální zážitky tak po půl roce, kdy už víte, co partner má rád a umíte se úplně uvolnit. Tehdy je na místě prpojevit se v celé své kráse a přirozenosti. Muži mají rádi vzdychání, ale neřvěte u toho moc, to je ruší při prožitku. A pokud to samy od sebe neděláte, bude to působit směšně. To mu raději naznačte, co a jak máte ráda, a užijte si to se vší parádou. To ocení víc, než hejkala v posteli.

K TÉMATU  Kupte si Muže snů! Na trhu v indickém Biháru jsou ženichové na prodej už 700 let

Názor chlapy: Muži mají rádi, když žena naznačí, co se jí líbí. A když je přirozená a spontánní. Pokud by od začátku křičela touhou, buď to působí nedůvěryhodně nebo to vypadá, že už to dlouho neměla. Od toho se pak odvíjí další úvahy, které nemusí přinést nic pozitivního. Spíš naopak. 

Až dojde na akci samotnou, střídejte hodně polohy, čím zvláštnější, tím lepší, ať vidí, jak odvážná a experimentální jste.

Můj názor: Ano, to se mu bude ohromě líbit, nejlepší je ta hlavou dolů a odrážet se ušima. Bude mít pocit, že jste profesionálka, jenže v jiném oboru, než-li v tom, ve kterém byste si přála.

Názor odborníka: I muži chtějí při prvním milování zapůsobit co nejlépe a občas zkusí něco, co zatím neměli příležitost vyzkoušet. Extrémní střídání poloh ale působí spíš jako na maratónu. Chlap může dostat strach, že je partnerka příliš zkušená a  klasika ji nudí. Experimenty se hodí později. Teď jste nová, krásná, sexy a neobjevená.

Takže tak. A jaké máte zkušenosti vy? Pochlubte se.

Autor: MH

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Single Vánoce. Také máte pocit, že o Vánocích jsou singles něco jako zvláštní druh? Všichni kolem mají pocit, že vás musí začlenit do společného veselí. Zvláště citlivý je Štědrý den. Ovšem ne vždy musí být taková snaha příjemná. Jak to přečkat se ctí a užít si to?
Možná jste někdy přemýšleli, zda je vůbec možné řešit vaše zdraví bez pomocí léků. Třeba jste byli doposud zvyklí navštěvovat často lékaře a možná někteří z vás užíváte prášky každý den. Co kdybych vám ale řekla, že to jde i jinak? Že je tady možnost, jak řešit své zdraví bez pomocí prášků? Jste zvědaví, jakým způsobem toho docílit? Pak pokračujte ve čtení!
Nemusíte mít přímo roubenku nebo srub. Dřevěný interiér sluší každé chatě, ale můžete se jím obklopit i doma. Tento klasický materiál bude v módě pořád. Dřevo existuje v mnoha variantách i barvách a s jeho pomocí vytvoříte neopakovatelné bydlení. Působí příjemně a je také zdravotně naprosto nezávadné. Prohlédněte si krásné interiéry, kde je hlavním motivem právě dřevo.
Nejčastějším důvodem proč se lidé často přikloní k obědu z polední nabídky restaurace a svačině ve formě nějaké rychlovky z večerky naproti je to, že nemají čas si na každý den připravovat domácí pestrou stravu. V dnešní době je ale řešení celkem jednoduché a na trhu je k dostání nespočet krabičkových diet.
Jeden z nejvzrušivějších momentů každého roku nastal, vyrážíte na dovolenou. S tím je ale spojená řada povinností a výzev, mezi něž patří balení. Pro někoho je tato aktivita zcela zábavná, a navíc ještě umocněná o těšení se. Pro druhé balení představuje zase stres, který chtějí mít co nejdříve za sebou.
Ve znamení Beran jsou lidé narození od 21. 3. do 20.4. Tomuto znamení vládne živel ohně. Tito lidé jsou tak opravdu nabití energií a zároveň velmi ambiciózní. Beranům vládne planeta Mars, jde o znamení, jehož symboly jsou jaro, nové začátky a jiskra. Berani jsou velcí bojovníci, ale co dalšího charakterizuje tohle kardiální a ohnivé stvoření?
Vždy když potkáme muže, který se nám líbí, bojíme se, že uděláme nebo řekneme něco, čím ho naštveme nebo alespoň nepříjemně překvapíme... Má to tak většina z nás a je to přirozené. Navíc spousta mužů v počátcích vztahu nedává svou nelibost nebo naštvání najevo, ale to neznamená, že k vám nic negativního nemohou pocítit. Mohou, jen si to nechávají pro sebe.

Nepřehlédněte

Trápí vás akné? Dělají se vám pupínky, různé vyrážky a vás už to přestává bavit? Možná jste zkoušeli plno mastiček, plno čistících přípravků, ale i tak se vám potíže s pletí stále vrací! Jak vyřešit akné jednou provždy? Dá se to vůbec? Rovnou vám řeknu, že ano! A nyní vám prozradím, jak na to.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek