Pátek , 01. 07. 2022

Jaroslava

Jak (ne)být sexy. Zkoušeli jsme zaručené rady z časopisů!

Zdroj:123RF.com

15. 09. 2017

O sexu se dnes mluví otevřeně a úplně všude. Jak fungují v praxi “úžasné“ triky, jak zapůsobit na muže a získat si tak jeho srdce, tělo i náklonnost?

Minisukně a výstřih

Také jste četly o tom, že minisukně a výstřih jsou skvělou a zaručenou metodou, jak upoutat pozornost muže a následně se seznámit. Samozřejmě, když na to máte postavu. Tak jsem vyrazila v tomhle ven a korunovala to, jak jinak, než botami s vysokým podpatkem. Pokud neumíte chodit na jehlách, ani vám to nedoporučuji. Je to o zdraví a byť sebehezčí žena, když klopýtá na ulici v pěkném sexy oblčení, působí to jen směšně. Nikoli vyzývavě. Pokud chcete upoutat pozornost, tak to rozhodně funguje. Výsledkem je ovšem ještě horší pocit samoty a frustrace než před vycházkou. Muži se otáčejí, jeden se otočil i třikrát, ale pak jsem zjistila, že se mu zaběhl pes takže nejspíš nekoukal na mě.  Další poznatek: stále si stahuji sukni dolů a tričko nahoru. Muselo to vypadat divně. 

Názor mužů, kterých jsem se ptala: Muži mají rádi pěkné ženy a přirozenou krásu. Kvitují s povděkem, když se umí dobře a vkusně obléknout. Příliš vyzývavé oblečení je ve větší míře odrazuje, protože nedává prostor pro jejich fantazii. Proč bych nás chtěli svléknout, když už viděli většinu, ne-li všechno? Existují podniky, kde se to hodí, stejně jako muži, kterým to přijde rajcovní. Ale za přítelkyni by nikdo obnaženou ženskou na ulici nechtěl. O jednorázovém povyražení nemluvím. Na druhou stranu, pokud máte tyhle outfity doma, určitě je využijete. Skoro každý chlap chce mít na venek slušnou holku a v posteli odvázanou dračici. Zkuste si to obléknout, když přijde polovička domů z práce a uvidíte.

Muži mají rádi ženy, které se nebojí se sami nabídnout

Tohle určitě není vmém případě problém! Na baru, kde jsem to vyzkoušela, se ale pravděpodobně nevyskytla tahle skupina lovců. Zkusila jsem pár otřepaných frází ve smyslu jako: „Hezké oblečení“, „Nedáme si spolu drink“, ale více méně bezúspěšně. Navíc jsem si u toho připadala jako naprostý pitomec, dávačka bez sebedůvěry a uznání.

K TÉMATUTchyně aneb jak si ji vychovat, aby vám zobala z ruky

Názor chlapa: Svádění je lov. Když to mužům příliš usnadníte, budete lehké a nezajímavé kořisti. Na jednu noc pravděpodobně zabodujete… Funguje to stejně, jako kdyby k lovci na čekané přišla srnka, točila se kolem něj a nastavovala se, aby se mohl trefit. Kde je nějaké vzrušení? Na druhou stranu přílišný nezájem a surové odmítání také nemá význam. Muži se bojí odmítnutí. Zvlášť u atraktivních žen. Stačí malý náznak zájmu…a pak už to jde snadno.

Na první schůzce buďte otevřená

Dodatek…Zbytečně neztrácejte čas s někým, kdo má o budoucnosti rozdílné představy než vy. Funguje to skvěle obráceně, když se chcete někoho zbavit. Tak rovnou začněte tím, že chcete svatbu, děti a těch 50 před ním byly jen takové hloupé omyly:)) Určitě není nutné zkoušet to v praxi. Nic neodradí muže rychleji, než spousta plánů na prvním rande.

Názor chlapa: Na prvním rande chlapa zajímá, že jí to ženě sluší, co má za koníčky, zda pracuje, jak je vyrovnaná a jestli se dokáže zasmát. Pokud si lidé sednou, určitě na téma„sedneme“ budoucnosti i minulosti časem dojde. 

Po první schůzce mu dejte jen pusu a pošlete ho domů

Jedna z mála rad, která dává smysl. Pokud s ním ale plánujete prožít jen bouřlivou noc, klidně do toho šlápněte plnou parou. Další schůzka může být ve hvězdách, není čas ztrácet čas. 

Názor chlapa: Někdy se to povede, i když skončíme v posteli na první schůzce. Tohle se nedá říct předem. Někdy vztah skončí po měsíci, když akorát dojde na sex, jindy vydrží roky, když společně skončíte v posteli po diskotéce.

První sex. Dejte mu najevo, že jste dračice

Už od začátku mu dejte hlasitými výkřiky najevo jak po něm toužíte. Křičte, když vás někdo přepadne v parku. Utlumte se, když dojde na první sex. Vzdychání a projevy touhy k milování patří, ale pokud jste s ním skončila v posteli, tak je to přeci proto, že ho chcete. Jeho a ne žádné divadelní představení. I když zrovna při prvním sexu je to tak, že se obě strany snaží zapůsobit a překonat. Nejlepší podle mě jsou sexuální zážitky tak po půl roce, kdy už víte, co partner má rád a umíte se úplně uvolnit. Tehdy je na místě prpojevit se v celé své kráse a přirozenosti. Muži mají rádi vzdychání, ale neřvěte u toho moc, to je ruší při prožitku. A pokud to samy od sebe neděláte, bude to působit směšně. To mu raději naznačte, co a jak máte ráda, a užijte si to se vší parádou. To ocení víc, než hejkala v posteli.

K TÉMATUNašli jste přisáté klíště? Jak ho správně odstranit a co vám může hrozit?

Názor chlapy: Muži mají rádi, když žena naznačí, co se jí líbí. A když je přirozená a spontánní. Pokud by od začátku křičela touhou, buď to působí nedůvěryhodně nebo to vypadá, že už to dlouho neměla. Od toho se pak odvíjí další úvahy, které nemusí přinést nic pozitivního. Spíš naopak. 

Až dojde na akci samotnou, střídejte hodně polohy, čím zvláštnější, tím lepší, ať vidí, jak odvážná a experimentální jste.

Můj názor: Ano, to se mu bude ohromě líbit, nejlepší je ta hlavou dolů a odrážet se ušima. Bude mít pocit, že jste profesionálka, jenže v jiném oboru, než-li v tom, ve kterém byste si přála.

Názor odborníka: I muži chtějí při prvním milování zapůsobit co nejlépe a občas zkusí něco, co zatím neměli příležitost vyzkoušet. Extrémní střídání poloh ale působí spíš jako na maratónu. Chlap může dostat strach, že je partnerka příliš zkušená a  klasika ji nudí. Experimenty se hodí později. Teď jste nová, krásná, sexy a neobjevená.

Takže tak. A jaké máte zkušenosti vy? Pochlubte se.

Autor: MH

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

S drobnými popáleninami se chtě nechtě občas potýká každý. Děti se často popálí nepozorností, když se motají kolem kuchyně. Dospělí pak při různých grilováních a táborácích, když přecení své síly, podcení sílu ohně, nebo se jim pod vlivem alkoholu zhorší koordinace pohybu a odhad. Pokud jsou popáleniny vážné, je třeba vyhledat lékařskou pomoc. Ale s těmi mírnějšími si můžete snadno poradit i bez doktorů. Inspirovat se můžete třeba radami našich babiček.
Pesimisté vám řeknou, že zvládat puberťáka je opravdu otřesné, a dá se jenom v co největším klidu vyčkávat, až toto náročné období přejde. Na straně druhé si můžete vyslechnut tvrzení, že právě v pubertě se z vašeho dítka stává dospělák a sklízíte plody toho, co jste v něm zaseli. Někdy se doslechnete, že pokud se dítěti adekvátně věnujete v předchozích letech, žádná puberta s ním vlastně necloumá. Ať už vnímáte situaci jakkoliv, pokud vás článek upoutal, zřejmě u vás v rodině nastávají změny spjaté právě s výchovou puberťáka.
Tohle jistě všechny známe… Ani se nenadějete, chvilku zůstanete na sluníčku (ať už odpočívat nebo pracovat) a večer se pak doma nestačíte divit, jak máte červená ramena, záda nebo jinou část těla. Je to nepříjemné, člověku se špatně spí, pokožka je napjatá, citlivá. Kolikrát je obtěžující i nošení různého oblečení s ramínky, těsnějšími okraji. Jak si můžete v takovou chvíli pomoct a dát svou pokožku zase rychle do pořádku?
I když si v době neutichající rýmy myslíme, že se nám nemůže nic horšího stát, existuje celá spousta daleko vážnějších onemocnění, které nám dokážou život obrátit doslova naruby. Jednou z nich je rakovina – nemoc, která je obrovským náporem na psychiku.
Se správnou pozorností věnovanou detailům a barvám, které si vyberete, může boho vypadat super elegantně. Místnosti s tlumenou nebo neutrální základní paletou s několika divokými vzory jsou často naprosto ohromující a vypadají neuvěřitelně elegantně! Ať už se vydáte jakoukoli cestou, interiéry boho jsou ideální pro dosažení tohoto útulného a příjemného pocitu.
Člověku to nedá, aby si toho nevšiml – je to tu už od začátku října, kdy se v obchodech objevuje první vánoční výzdoba, prohnaně proložená figurkami Mikulášů, čertů a andělů. V trafice se začínají objevovat svépomocné kuchařské časopisy, ze kterých se na člověka smějí pusinky, úly a kuličky, a než se nadějeme, máme tady plný frontální útok na peněženku a první signální soustavu. A co uděláme?
Okenní parapety nemusí zét prázdnotou, i když teploty padají k nule. Stačí, když si vysadíte rostliny, jež jsou pro podzim typické a kterým podzim dokonce prospívá. Jednou takovou podzimní květinou je vřes, který se hravě popere i s prvními zimními mrazíky. Jelikož ho lze koupit v bílé i růžové barvě, bude hezky zdobit jinak pochmurné a smutné okenní parapety.  

Nepřehlédněte

Honba za štíhlou a sexy postavou pokračuje, i když léto už je dávno za námi. Lidé se zkrátka chtějí udržovat v kondici. S nedávnými vánočními svátky však byla píle trochu mařena vynikajícím cukrovím a samými smaženými pokrmy. Během tohoto období na sklonku roku je třeba vykázat opravdu pevnou vůli, díky které odoláte i alkoholu. Především ten je při cvičení jedním velkým tabu.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek