Sobota , 18. 05. 2024

Nataša

Jak (ne)být sexy. Zkoušeli jsme zaručené rady z časopisů!

Zdroj:123RF.com

15. 09. 2017

O sexu se dnes mluví otevřeně a úplně všude. Jak fungují v praxi “úžasné“ triky, jak zapůsobit na muže a získat si tak jeho srdce, tělo i náklonnost?

Minisukně a výstřih

Také jste četly o tom, že minisukně a výstřih jsou skvělou a zaručenou metodou, jak upoutat pozornost muže a následně se seznámit. Samozřejmě, když na to máte postavu. Tak jsem vyrazila v tomhle ven a korunovala to, jak jinak, než botami s vysokým podpatkem. Pokud neumíte chodit na jehlách, ani vám to nedoporučuji. Je to o zdraví a byť sebehezčí žena, když klopýtá na ulici v pěkném sexy oblčení, působí to jen směšně. Nikoli vyzývavě. Pokud chcete upoutat pozornost, tak to rozhodně funguje. Výsledkem je ovšem ještě horší pocit samoty a frustrace než před vycházkou. Muži se otáčejí, jeden se otočil i třikrát, ale pak jsem zjistila, že se mu zaběhl pes takže nejspíš nekoukal na mě.  Další poznatek: stále si stahuji sukni dolů a tričko nahoru. Muselo to vypadat divně. 

Názor mužů, kterých jsem se ptala: Muži mají rádi pěkné ženy a přirozenou krásu. Kvitují s povděkem, když se umí dobře a vkusně obléknout. Příliš vyzývavé oblečení je ve větší míře odrazuje, protože nedává prostor pro jejich fantazii. Proč bych nás chtěli svléknout, když už viděli většinu, ne-li všechno? Existují podniky, kde se to hodí, stejně jako muži, kterým to přijde rajcovní. Ale za přítelkyni by nikdo obnaženou ženskou na ulici nechtěl. O jednorázovém povyražení nemluvím. Na druhou stranu, pokud máte tyhle outfity doma, určitě je využijete. Skoro každý chlap chce mít na venek slušnou holku a v posteli odvázanou dračici. Zkuste si to obléknout, když přijde polovička domů z práce a uvidíte.

Muži mají rádi ženy, které se nebojí se sami nabídnout

Tohle určitě není vmém případě problém! Na baru, kde jsem to vyzkoušela, se ale pravděpodobně nevyskytla tahle skupina lovců. Zkusila jsem pár otřepaných frází ve smyslu jako: “Hezké oblečení”, “Nedáme si spolu drink”, ale více méně bezúspěšně. Navíc jsem si u toho připadala jako naprostý pitomec, dávačka bez sebedůvěry a uznání.

K TÉMATU  Co je to napájecí zdroj?

Názor chlapa: Svádění je lov. Když to mužům příliš usnadníte, budete lehké a nezajímavé kořisti. Na jednu noc pravděpodobně zabodujete… Funguje to stejně, jako kdyby k lovci na čekané přišla srnka, točila se kolem něj a nastavovala se, aby se mohl trefit. Kde je nějaké vzrušení? Na druhou stranu přílišný nezájem a surové odmítání také nemá význam. Muži se bojí odmítnutí. Zvlášť u atraktivních žen. Stačí malý náznak zájmu…a pak už to jde snadno.

Na první schůzce buďte otevřená

Dodatek…Zbytečně neztrácejte čas s někým, kdo má o budoucnosti rozdílné představy než vy. Funguje to skvěle obráceně, když se chcete někoho zbavit. Tak rovnou začněte tím, že chcete svatbu, děti a těch 50 před ním byly jen takové hloupé omyly:)) Určitě není nutné zkoušet to v praxi. Nic neodradí muže rychleji, než spousta plánů na prvním rande.

Názor chlapa: Na prvním rande chlapa zajímá, že jí to ženě sluší, co má za koníčky, zda pracuje, jak je vyrovnaná a jestli se dokáže zasmát. Pokud si lidé sednou, určitě na téma„sedneme“ budoucnosti i minulosti časem dojde. 

Po první schůzce mu dejte jen pusu a pošlete ho domů

Jedna z mála rad, která dává smysl. Pokud s ním ale plánujete prožít jen bouřlivou noc, klidně do toho šlápněte plnou parou. Další schůzka může být ve hvězdách, není čas ztrácet čas. 

Názor chlapa: Někdy se to povede, i když skončíme v posteli na první schůzce. Tohle se nedá říct předem. Někdy vztah skončí po měsíci, když akorát dojde na sex, jindy vydrží roky, když společně skončíte v posteli po diskotéce.

První sex. Dejte mu najevo, že jste dračice

Už od začátku mu dejte hlasitými výkřiky najevo jak po něm toužíte. Křičte, když vás někdo přepadne v parku. Utlumte se, když dojde na první sex. Vzdychání a projevy touhy k milování patří, ale pokud jste s ním skončila v posteli, tak je to přeci proto, že ho chcete. Jeho a ne žádné divadelní představení. I když zrovna při prvním sexu je to tak, že se obě strany snaží zapůsobit a překonat. Nejlepší podle mě jsou sexuální zážitky tak po půl roce, kdy už víte, co partner má rád a umíte se úplně uvolnit. Tehdy je na místě prpojevit se v celé své kráse a přirozenosti. Muži mají rádi vzdychání, ale neřvěte u toho moc, to je ruší při prožitku. A pokud to samy od sebe neděláte, bude to působit směšně. To mu raději naznačte, co a jak máte ráda, a užijte si to se vší parádou. To ocení víc, než hejkala v posteli.

K TÉMATU  Dvoří se vám milý a příjemný kolega, přesto s ním nechcete jít na rande. Jak neurazit a bezpečně odmítnout?

Názor chlapy: Muži mají rádi, když žena naznačí, co se jí líbí. A když je přirozená a spontánní. Pokud by od začátku křičela touhou, buď to působí nedůvěryhodně nebo to vypadá, že už to dlouho neměla. Od toho se pak odvíjí další úvahy, které nemusí přinést nic pozitivního. Spíš naopak. 

Až dojde na akci samotnou, střídejte hodně polohy, čím zvláštnější, tím lepší, ať vidí, jak odvážná a experimentální jste.

Můj názor: Ano, to se mu bude ohromě líbit, nejlepší je ta hlavou dolů a odrážet se ušima. Bude mít pocit, že jste profesionálka, jenže v jiném oboru, než-li v tom, ve kterém byste si přála.

Názor odborníka: I muži chtějí při prvním milování zapůsobit co nejlépe a občas zkusí něco, co zatím neměli příležitost vyzkoušet. Extrémní střídání poloh ale působí spíš jako na maratónu. Chlap může dostat strach, že je partnerka příliš zkušená a  klasika ji nudí. Experimenty se hodí později. Teď jste nová, krásná, sexy a neobjevená.

Takže tak. A jaké máte zkušenosti vy? Pochlubte se.

Autor: MH

Zdroje článku:
Doporučujeme

No results found.

sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Vrstvený sestřih je stylistická stálice, která je pro svou efektnost a praktičnost dosud vyhledávána v kadeřnických studiích. Zároveň ženy a dívky zkoušejí a experimentují, jak i bez složitých sponkování a vrstvení vlasů tohoto sestřihu vlasů dosáhnout i svépomocí.
Maminky v tomto videu natočil jeden tatínek, který je dal přes internet dohromady, aby ukázali světu, jak může být běžný život s postižením zábavný a plný radosti. Píseň, kterou společně zpívají, je dojemná skladba A Thousand Years. V originále ji nahrála zpěvačka Christina Perri k filmu Twilight sága: Rozbřesk - 1. část. Video bylo natočeniona podporu World Down Syndrom Day 2018, a představuje 50 matek s jejich dětmi. Původní inspirace vznikla díky britské organizaci Singing Hands, která pomáhá dětem ve skupinách učit Makaton. Tento jazykový program pomáhá slyšet lidem s problémy s učením nebo komunikací pomocí značek a symbolů. Tohle vás skutečně dojme!
Také milujete pěvecké soutěže? A rády si poslechnete nějaký ten starý hit v podání neznámého umělce? Tady je výběr nejtěžších písní, které zazněly v The Voice. Husí kůži zažijete u každé písně.
Méně je někdy více či v jednoduchosti je krása. To jsou slovní spojení, která v pečující kosmetice platí snad ještě o něco více než jinde.
Čtení rozhodně není pro každého. Někdo se vymlouvá na to, že na čtení nemá čas, další se zase raději podívají na film, než aby si otevřeli knihu. Ale víte, o co přicházíte tím, že čtete málo nebo vůbec? Možná po přečtení tohoto článku na knihy změníte názor.
S kamarádkami jste dlouho nic pořádného nepodnikly a rády byste si to vynahradily? Zároveň chcete strávit alespoň pár letních dnů na pláži? Spojte tato dvě přání v jedno řešení. Vyrazte s holkami k moři.
Lidé ve znamení Lva jsou přirozenými vůdci, kteří se nesou stejně velkolepě jako jejich zvěrokruhový zástupce. V tomto znamení jsou lidé, kteří se narodili mezi 23. červencem až 22. srpnem.
Voda je pro člověka jeden z nejdůležitějších prvků. Víte, že tvoří až 60 % těla dospělého jedince? Je nezbytná pro biochemické reakce, zásobování celého těla živinami, odstraňování odpadních látek a pro udržování krevního oběhu a tělesné teploty. Jak se ale v létě udržet správně hydratovaní, co se počítá, a co ne?
Křečové žíly trápí obrovskou část populace a každý chceme mít o nich co nejdříve pokoj. Jak s nimi ale zatočit, když se někdy může zdá, že nám prostě nechtějí dát pokoj? Léčit je musíte nejen zavedenými lidovými prostředky, ale je třeba k tomu dodržovat i další pravidla. Tělo je složitý organismus a vše je provázáno. Proto zároveň s léčbou dodržujte správný pohyb, jídlo i odpočinek. Jak na to vám poradíme v článku.
Vlastnoručně vyrobený módní doplněk? Praktická háčkovaná kabelka vypadá šmrncovně a až jí opatříte zapínáním a crossbody popruhem, nikdo vám neuvěří, že je to vaše práce!
Produkty s nakousnutým jablíčkem patří dlouhodobě k hitům. To ostatně prokazuje i fakt, že společnost Apple stojí na bedně v žebříčku nejhodnotnějších společností světa. A pravděpodobně se ještě nějaký ten pátek mezi první trojkou udrží. Přináší totiž neustále nové a nové produkty, které jsou s obrovským zájmem a nadšením kupovány. Vezměme si takové Apple Watch – to je produkt budoucnosti, nemyslíte? Jen hrstka lidí však ví o všech věcech, které hodinky umí a ovládají.
Půdní prostory nemusí sloužit jen k uskladnění harampádí. V půdní vestavbě může vzniknout vysněný podkrovní byt, který vám bude každý závidět. Hlavními charakteristikami jsou samosebou šikmé stropy, přiznané dřevěné trámy a zvláštní osobité kouzlo, jaké klasické byty nemají.

Výběr článků

Je sice pravdou, že jsme všichni netrpělivě čekali až se dostaví léto. V horkých letních měsících se nám ale nechtějí nosit tenisky nebo jinak uzavřené boty. V důsledků vysokých teplot mohou někomu také nohy začít otékat. V tuto chvíli přichází na scénu dámské sandály. Jaké jsou typy a s čím je vhodné je kombinovat? Může je nosit opravdu každá dáma a hodí se ke každé příležitosti? Všechny tyto informace jsme zjistili za vás.
Znáte rýmovník? Pravděpodobně ano. Jedná se o bylinku, kterou velmi často pěstujeme na svých okenních parapetech. Pěstitelé mnohdy nevědí, co si s ní počít, protože roste tak rychle, že nestíháme ani mrknout okem. Rýmovník však využijete. Dá se z něj připravit med, sirup nebo také mastička. A jelikož se jedná o zdraví prospěšnou bylinku, je načase pustit se do výroby jednotlivých produktů.
Jsou konečně vidět výsledky po dlouhých týdnech strávených v posilovně? Konečně se ukazují buchtičky na břiše, kvůli kterým jste poslední měsíce nejedli sladkosti a drželi si zdravý jídelníček? Nezmařte svou dlouhou snahu a vyhněte se několika věcem, po kterých se tloustne, a to extrémně rychle.

Nepřehlédněte

Dnes už většina z nás fotí mobilem. Někomu to jde dobře, jinému méně. Přestože je paměť telefonu skoro nekonečná, nač pořizovat nekvalitní a zbytečné obrázky? Máme pro vás pár základních rad a pravidel, jak fotit tak, aby byl výsledek top!
Blíží se váš svatební den? Ten je třeba chystat už od chvíle, kdy řeknete při zásnubách své “ano”. Ta nejkrásnější místa na svatbu jsou totiž brzy rezervována. Teprve po rezervaci termínu a místa přichází čas na tvorbu svatebních oznámení. Kdy je poslat a na co si dát pozor?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek