Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Úplněk ve znamení Lva: pozor na vlastní ego při hledání sama sebe!

Letošní první úplněk je tady! Začínáme ve znamení Lva, kde zdánlivě nepřekonatelné osobní ego pohlcuje vše ostatní! V této fázi se setkáváme s napětím mezi individuálním nárůstem a kolektivní solidaritou, což vyvolává otázky ohledně toho, zda naše osobní pocity nepřinášejí nečekané otřesy k druhým! Nezapomeňte, že úplněk ovlivňuje jak dny před úplňkem, tak dny po úplňku.
Úplněk ve lvu
25.1. nastane úplněk ve Lvu. Jaký bude?

25. 01. 2024

25. 01. 2024

Úplněk ve Lvu! Začátek nové životní etapy!

Dnes, ve čtvrtek 25. ledna 2024, se očekává úplněk ve znamení Lva, vstupující v 18:54 hodin pod vlivem energického znamení Lva. Úplněk symbolizuje vrchol a začátek nového cyklu, a podle starých indiánských tradic nám přináší období známé jako VLČÍ, inspirované pohybem hladových vlků kolem indiánských vesnic.

Polarita Znamení Lva a Vodnáře: Rovnováha mezi egem a přístupem k ostatním!

Polarita znamení Lva a Vodnáře, kde úplněk nastane, přináší rovnováhu mezi osobním (Lev) a skupinovým (Vodnář) životem. Lev symbolizuje sebevyjádření, sebevědomí a osobní tvořivost, zatímco Vodnář reprezentuje lidskost, kolegialitu, toleranci a altruismus. Tato fáze vyzývá k nalezení rovnováhy mezi individuálním projevem a prospěchem pro celou společnost.

Pozor na přeceňování sil!

Opozice Slunce ve Vodnáři a Luny ve Lvu vytváří kvadraturu k Jupiteru v Býku, což zdůrazňuje touhu po osobní nezávislosti a posiluje sebevědomí. Osoby ve znamení Lva, Vodnáře, Býka a Štíra by měli být opatrné, aby nepřeceňovali své síly. Nedoporučuje se přijímat zásadní rozhodnutí, zejména co se týče nových projektů, v této fázi.

Čas pro sebeléčbu

Tato lunární fáze nabádá k přehodnocení životního stylu. Je vhodná pro ty, kteří chtějí dodržet novoroční předsevzetí, například zlepšit stravovací návyky. Úplněk ve znamení Lva spojený srdcem, krevním oběhem a dolní částí zad připomíná péči o tyto části těla. Lidé s problémy, jako je vysoký krevní tlak nebo bolesti zad, by měli být obezřetní a vyhýbat se nerozumným rozhodnutím.

Pozor nenechte se milostně poblouznit!

Úplněk ve znamení Lva může vyvolat intenzivní emoce a vyvést nás z vnitřní rovnováhy. Je důležité být si vědom svých emocí a udržovat klidný úsudek, zejména v milostných záležitostech. Vzhledem k vlivu na tělesné oblasti, jako jsou srdce, aorta, krevní oběh a krevní tlak, se nedoporučuje podstupovat chirurgické zákroky v této době.

K TÉMATU  Raci jsou oddaní lidé, kteří své blízké budou bránit za každou cenu

Inspirace k pozitivním změnám

V únoru se můžeme soustředit na zlepšení zdraví, dodržování předsevzetí a hledání rovnováhy mezi osobním a společenským prospěchem. Úplněk ve znamení Lva nás může inspirovat k pozitivním změnám a péči o vlastní duši a tělo.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Horoskop 2024: Co vám hvězdy předpovídají v novém roce

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Módní trendy na nás útočí ze všech stran. Ne vždy je ale tak jednoduché si s nimi poradit. Víte, jak je uchopit?
Uznávaný a oblíbený šéfkuchař, porotce soutěže MasterChef, odborník přes gastronomii, tím vším se po profesní stránce může Přemek Forejt pyšnit. O to větší šok je jeho spolupráce s nejoblíbenějším fast foodovým řetězcem McDonald's.
Chystáte se na dovolenou, ale rádi byste se vyhnuli nepříjemnostem spojeným s krádežemi? Zpozorněte u našeho přehledu pěti nejhorších krádežnických destinací a hlavně – pozor na peněženky!
Bude se zastřihovat! Střední nebo krátká délka střihu znamená úplně nový účes, ale také rozhodnutí zbavit se své dlouhé okrasy. Možná se inspirujete!
Dnešní hektický způsob života si často vybírá svou daň prostřednictvím bolesti zad, krční páteře, šíje a nepříjemného tlaku v ramenou. Dobrá masáž je v tomto případě více než žádoucí. Nemusíte však nutně do masážního salonu, dobrou masáž se můžete naučit i sami. Poradíme vám hned několik triků, díky nimž se stanete mistrem domácích masáží.
Občas kvůli tomu, že je tady zase, protočíme panenky. Často nám připravuje krušné i bolestivé chvíle a někdy bychom byly raději, kdybychom si užily alespoň měsíc bez ní. Přesně tak většina žen vnímá menstruaci, která vlivem let neustále mění svou podobu. Jak vypadá ve dvaceti, třiceti a ve čtyřiceti? Mrkněte na její tři, pokaždé jiné, tváře.
Ekologické metody v domácnosti jsou dobrá nejen pro naši planetu, ale také pro vaši peněženku. Ušetříte díky tomu hodně peněz, které byste jinak zaplatili dodavateli vody. Tím, že naplno využijete dešťovou vodu, se vám hodně sníží účty za energie.
Dnes v pátek 9.2. nás čeká fascinující astrologický úkaz – Novoluní ve Vodnáři. Toto kosmické setkání slunce a měsíce přináší nejen nový začátek, ale také osvěžující energii a nové možnosti pro všechny znamení zvěrokruhu.
Tento horoskop vynalezli indiáni ze Severní Ameriky, kteří uctívali různé totemy a věřili, že člověk narozený v určitý den v roce je příbuzný s konkrétními zvířaty. Své znamení znáte, teď poznejte svůj totem. Třeba vám odkryje spoustu nového o vaší povaze, věci, o kterých jste dosud nevěděli.
Jógu zná v dnešní době snad každý a vysoké procento z nás jí doma nebo v tělocvičně dokonce cvičí. Tato relaxační cvičení se vždy provádějí zpomaleně a využívají všech svalů v těle. Jóga má díky tomu skvělé zpevňující a detoxikační vlastnosti. Není sice na hubnutí tak efektivní jako aerobik, nicméně je to velice funkční způsob, jak formovat své tělo. Pokud jógu milujete nebo s ní teprve začínáte, určitě se seznamte se 7 pozicemi, které tvoří samotný základ jógy a pro vaše tělo dokáží vykonat zázraky!
Po kom je to dítě tak divoké? Udělala jsem někde chybu při výchově? Nebo jsou to prostě geny?
Vztahy jsou velmi křehká záležitost. Mohou být snadno otřeseny drobnými nedorozuměními či menšími problémy. Jakmile jsou jednou něčím takovým narušeny, je pak velmi těžké do nich vrátit ztracenou důvěru. Záleží-li nám na druhém člověku, snažíme se, aby se vztah zachránil. Pokud je toto i váš případ, tak si přečtěte, jak toho lze docílit.

Výběr článků

Pokud zrovna nepracujete někde v hotelu, odkud si můžete domů nosit vyřazená prostěradla z kvalitní tkaniny, asi v jednom kuse dokupujete utěrky a hadry. Ty se totiž běžným používáním rychle opotřebovávají, stejně jako vaší péčí o ně.
Každá žena se měsíc co měsíc setkává s menstruací, během které se neobejde bez vložek či tampónů. Málokdo si ale v tu chvíli uvědomí, jaké množství odpadu se vytvoří během používání tradičních menstruačních pomůcek, které následně zbytečně škodí okolní přírodě. Naštěstí ale existuje několik ekologických alternativ, za které vám příroda poděkuje a oceníte je i vy z hlediska snadného použití. Pojďme se podívat na téma ekologické menstruace.
Není krém jako krém. Existuje rozdíl mezi tím, jaké krémy používáte na suchou, citlivou nebo mastnou pleť. Každá pokožka potřebuje něco jiného. Platí to i pro krémy určené pro denní a noční péči. Každý z nich plní úplně jiné úkoly. Jaký?

Nepřehlédněte

Ještě jste nenašla sport, který by vás skutečně a bez výhrad bavil? Začněte chodit. Tím spálíte více kalorií, než si možná myslíte. Zároveň zatočíte se stresem, zlepšíte si náladu a prospějete svému srdci.
Když nefungují semafory, musí dopravu usměrňovat policisté. Někteří si práci zpestří tancem, kterým pobaví chodce i řidiče. Tady je deset policistů ze všech koutů světa, jejichž taneční kreace zachytili kolemjdoucí.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek