Sobota , 18. 05. 2024

Aneta

Adéla Štroffeková zvítězila v soutěži a stala se novou Miss Česka

Novou Miss Czech Republic pro rok 2024 se stala Adéla Štroffeková, která soutěžila s číslem dvě. Korunku jí předávala stávající Miss World Krystyna Pyszková
Adéla Štroffeková
Nová Miss Adéla Štroffeková

13. 05. 2024

13. 05. 2024

Adéla Štroffeková korunována Miss Czech Republic 2024

V prestižní soutěži krásy, která se koná každoročně, získala titul Miss Czech Republic pro rok 2024 Adéla Štroffeková. Slavnostní večer, plný elegance a stylu, proběhl s účastí známých osobností a odborníků v oblasti módy a krásy. Předání korunky z rukou dosavadní Miss World Krystyny Pyszkové zvýraznilo význam této chvíle pro nově korunovanou královnu.

Adéla, která soutěžila s číslem dvě, není v soutěžích krásy nováčkem. Svoji kariéru v modelingu započala již ve čtrnácti letech a postupem času se účastnila řady prestižních soutěží. I přes zrušení České Miss v roce 2021, kvůli pandemickým opatřením, Adéla neztratila příležitost reprezentovat Česko na mezinárodní úrovni a významně se umístila v online konání Miss Earth 2021.

Rozhodující večer plný krásy a elegance

Galavečer, jenž představil deset finalistek, byl vyplněn nejen prezentací nové kolekce Guess by Marciano, ale také vystoupením zpěváka Adama Pavlovčina, známého jako Adonxs. Všechny účastnice soutěže se představily v špercích od značky Gismondi a korunky pro vítězky byly dílem Olgy Kopalové ze šperkařské dílny Šenýr. Celý večer provázeli Ondřej Novotný a Natálie Kočendová a byl vysílán na kanálu TN Nova Fun.

Adéla Štroffeková: osobnost a ambice

Vítězka, Adéla Štroffeková, nyní žije v Praze, kde kombinuje svůj osobní život s ambiciózním studiem sociální práce a sociální pedagogiky. Své profesní znalosti uplatňuje také jako fitness trenérka, modelka, influencerka a jednatelka eventové agentury. Její angažmá v charitativních aktivitách, zejména jako ambasadorka fondu pro předčasně narozené děti, ukazuje její závazek k pozitivním změnám ve společnosti.

Adéla Štroffeková
Adéla Štroffeková, nově korunovaná Miss Czech Republic 2024

Budoucí kariéra a reprezentace

S titulem Miss Czech Republic 2024 se Adéla Štroffeková připravuje na další rok plný výzev. Kromě své role jako reprezentantka České republiky na mezinárodních soutěžích bude pokračovat ve svém vzdělání a profesním rozvoji. Získání titulu Miss Popularity, o kterém rozhodli diváci svými hlasy, naznačuje, že její popularita a vliv bude hrát klíčovou roli v jejích budoucích aktivitách.

K TÉMATU  Krásné nehty lusknutím prstů. Jak na ně?

Adéla Štroffeková: Více než jen krása

Adéla Štroffeková přinesla do soutěže Miss Czech Republic nejen krásu a styl, ale i zkušenosti a odhodlání, které byly odměněny nejvyšším oceněním. Je důležité zdůraznit, že moderní královny krásy, jako je Adéla, jsou cílevědomé ženy s jasnými hodnotami a ambicemi, které přesahují stereotypní vnímání a směřují k pozitivním změnám ve společnosti. Tyto slečny se také aktivně věnují charitativním projektům, což ukazuje jejich angažovanost a závazek k lepší budoucnosti.

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Jana, hlas módní inspirace: Rozhovor o Krystyně Pyszkové, Miss World

Dara Rolins v 51 letech září mládím: Podívejte se, jak plastika odhalila její krásu!

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Sedl na vás splín? Nebo máte nervy z práce? Rodiny? Přátel? Zkrátka nejste ve své kůži a potřebovali byste nějak nakopnout? Pak nasaďte sluchátka nebo otočte volume doprava na své televizi či hifi věži a zazpívejte si pecky, které vás během pár vteřin přivedou na jiné myšlenky.
Kyselina hyaluronová je látka, která je přirozeně obsažená v těle. Její kouzelnou vlastností je to, že je schopna vázat vodu, což je klíčové pro hydrataci naší pleti. Pojďme se proto podívat na kyselinu hyaluronovou zblízka.
Lepek je rostlinný protein, který se nachází ve všech odrůdách ječmene, žita a pšenice, a tak ho můžete najít v produktech denního stravování jako je typicky chléb, rohlíky, těstoviny apod. Jsou to ale i tak lahodné potraviny jako sušenky, müsli, nebo třeba preclíky a jiné dobroty z pekárny. Navíc se lepek do mnoha potravin dostává také během jejich zpracování nebo je do nich přidáván jako pojivo. Co když vás v životě potká alergie na lepek nebo se mu z nějakého důvodu chcete vyhnout?
Čerstvé zeleninové a ovocné šťávy jsou v posledních letech takřka zaklínadlem, bez nichž se zdravý životní styl neobejde. Blahodárně působí na naše zdraví, ale jsou opravdu lepší, než ovoce a zelenina v přirozeném stavu?
Středa přeje odpočinku. Co všechno ještě dnes slibují hvězdy? Napsala pro vás astroložka Naďa Šmídová.
Hliníkové systémy, včetně oken, dveří, fasád a příček, se staly stále oblíbenější volbou v architektuře díky svým výjimečným vlastnostem a vysoké flexibilitě. Jedním z aspektů, který získává na důležitosti, je jejich schopnost poskytovat efektivní protipožární ochranu.
Rak je čtvrtým znamením horoskopu, které začíná vládnout 21. června a 22. července ho dále střídá Lev. Ale nepředbíhejme. Jedná se o vodní znamení, které je, jak název napovídá, reprezentováno rakem.
Pakliže jste na sociálních sítích jako doma a zároveň se pravidelně udržujete v kondici, jméno Pamela Reif vám pravděpodobně není cizí. Tato vždy pozitivně naladěná německá fitnessačka a influencerka v podobě svých příspěvků a cvičebních videí dopomohla ke shození kil a vypracované postavě nejedné ženě.
Nošení dioptrických brýlí neznamená, že byste měli automaticky zanevřít na make-up. Naopak. Dokonce existují i speciální návody, jak se nalíčit tak, aby make-up dokonale ladil s vašimi brýlemi. Ať už nosíte brýle na blízko nebo na dálku, s obroučkami nebo bez, ideální make-up můžete vykouzlit každé ráno.
Sobota bude velmi mystická. Co nám slibuje Luna v Panně? Co dělat a čemu se o víkendu vyvarovat? Více se dozvíte v našem pravidelném horoskopu krásy a duševního zdraví astroložky Naďi Šmídové.
Ve znamení Beran jsou lidé narození od 21. 3. do 20.4. Tomuto znamení vládne živel ohně. Tito lidé jsou tak opravdu nabití energií a zároveň velmi ambiciózní. Beranům vládne planeta Mars, jde o znamení, jehož symboly jsou jaro, nové začátky a jiskra. Berani jsou velcí bojovníci, ale co dalšího charakterizuje tohle kardiální a ohnivé stvoření?
Máte pocit, že jste vždy třetí kolo, pokud jde o vašeho partnera a jeho telefon? Představte si toto: jste nadšená z rande se svým partnerem – bude to první noc v tomto týdnu, kdy budete trávit čas společně. Ale když se dostanete do restaurace, nepustí telefon z ruky.

Výběr článků

I když je pouze otázkou, jestli se v létě dostaneme k vodě, na koupaliště nebo na dovolenou, neznamená to, že bychom měli přestat pracovat na své postavě. Štíhlá figura nám dodává sebevědomí, což je v dnešní době velmi důležité. Pokud vás však nebaví klasický běh, stojí za zvážení pilates.  
Módní oblečení s námi mnohdy dokáže skutečné zázraky. Rozjasní nás, zvýrazní naše přednosti a podpoří náš styl. Druhou stránkou mince je ale fakt, že pokud zvolíme nesprávné modely, nastane spíše opačný efekt. V tomto článku se proto podíváme na šest nejčastějších módních chyb, které nám na oko přidávají kila navíc.
Lewis Hamilton, pilot a mistr světa Formule 1. Hvězda světového formátu, která oslní svou přítomností každou událost. Ale ne pouze on, jeho čtyřnohý přítel, buldok Roscoe, ho dokáže mnohdy zcela zastínit.

Nepřehlédněte

Říká se, že každá žena je v podstatě krásná, jen je zapotřebí přijít na správný způsob, jak onu krásu vyzdvihnout.
Meduňka – citronem vonící bylina z Evropy se používá jako kulinářská, léčivá i kosmetická bylina. Všeobecně se má za to, že má uklidňující účinky, je ceněná pro svou schopnost snižovat stres a úzkost, podporovat lepší spánek a zmírňovat zažívací potíže a nadýmání. Zdravotní studie prokázaly, že meduňka dokáže zvýšit pocit pohody, štěstí a bdělosti jednotlivců.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek