Úterý , 23. 04. 2024

Vojtěch

Jana, hlas módní inspirace: Rozhovor o Krystyně Pyszkové, Miss World

Na scéně, kde Krystyna Pyszková převzala korunu Miss World 2024, zazářila nejen svou krásou, ale i díky promyšleně zvolenému outfitu. Naše módní redaktorka, expertka na nejnovější trendy a osobní styl, nám pomůže odhalit, co dělá tento outfit tak výjimečným.
Miss World
Miss World Krystyna Pyszková

12. 03. 2024

12. 03. 2024

Miss World a tajemství jejích národních šatů

V sobotu 9. března se Krystyna Pyszková stala hvězdou večera, když byla korunována Miss World na slavnostním finále v Bombaji. Její cesta k titulu byla pevně podložena nejen nádherným vzhledem, ale také významnými úspěchy, které zahrnovaly vítězství v kategorii nejkrásnějších národních šatů. Tyto šaty, které pro ni navrhl uznávaný český stylista a designér Sam Dolce, aktuálně působící jako kreativní ředitel Miss Czech Republic, se vyznačovaly inspirací českým folklorem a světem koní, odkazující na modelčinu vášeň. Krystyna, studentka práv, oslnila porotce nejen svou fyzickou krásou, ale i angažovaností v sociálních otázkách, což potvrdila její účast ve finále kategorie Beauty With A Purpose. V této kategorii byla oceněna za své dlouholeté věnování se pomoci druhým a zaměření na vzdělávání dětí v zemích třetího světa, což přispělo k jejímu celkovému vítězství na prestižním světovém podiu. V dnešním exklusivním rozhovoru se podíváme blíže na tyto exkluzivní šaty s naší módní stylistkou Janou, která nám odhalí, co dělá Krystynin outfit tak jedinečným.

Hlavní prvek outfitu

Miss World Krystyna Pyszková a Sam Dolc kreativní ředitel Miss Czech Republic.

Ondra: Jani, Krystyna Pyszková v sobotu ovládla Miss World a zaujala nejen svým přístupem, ale i nádhernými šaty. Jaký je tvůj pohled na její outfit, který jí pomohl k vítězství?

Jana: Ondro, musím říct, že Krystyna byla ve svých šatech ztělesněním elegance a tradice. Její šaty, navržené Samem Dolcem, dokonale propojily český folklór s vášní pro svět koní. To, jaký důraz byl kladen na detail a originalitu, odlišilo Krystynu od ostatních a zdůraznilo její jedinečnost.

Ondra: Přesně, Sam Dolce je známý svým okem pro detail. Můžeš více rozvést, co na šatech považuješ za klíčové?

Jana: Samozřejmě. Klíčové byly především ručně vyšívané detaily, které odkazovaly k naší bohaté kultuře. Nabírané rukávy a folklórní motivy nejenže vynikly, ale přidaly šatům na autentičnosti a příběhu. A nezapomeňme na inspiraci jezdeckým světem, která dodala celému vzhledu moderní vibe.

K TÉMATU  Kupte drahému pod stromeček společnou masáž

Krystyna v kategorii Beauty With A Purpose

Ondra: Krystyna také vynikla v kategorii Beauty With A Purpose. Myslíš, že její angažovanost a osobní příběh měly vliv na její celkové hodnocení?

Jana: Absolutně, Ondro. Krystynina práce a závazek v oblasti vzdělávání dětí v zemích třetího světa ukázaly její hloubku a charakter. Miss World není jen o vnější kráse, ale o propojení krásy s účelem a smyslem. Krystyna toto propojení ztělesňuje.

Ondra: A co si myslíš, že tento úspěch znamená pro Českou republiku?

Jana: Je to obrovský úspěch a důvod k hrdosti. Krystyna a její šaty na mezinárodním pódiu pozitivně reprezentovaly naši zemi a ukázaly světu bohatství české kultury a talentu. Je to inspirace pro všechny mladé ženy a důkaz, že s vášní a odhodláním lze dosáhnout výjimečných věcí.

Ondra: Nakonec, co bys vzkázala našim čtenářkám? Jak by měly přistupovat k vlastnímu stylu a inspiraci, kterou mohou čerpat z Krystynina příběhu?

Jana: Čtenářkám bych řekla: buďte odvážné ve vyjádření vlastního stylu a nebojte se inspirovat. Krystynin příběh je důkazem, že autenticita a věrnost svým hodnotám vede k úspěchu. Vaše osobnost a příběh dělají váš styl jedinečným. Nebojte se toho využít a být samy sebou.

Ondra: Děkuji ti, Jani, za tvé přemyšlení a inspirativní slova. A co si o Krystynině outfitu myslíte vy, naše čtenářky? Sdílejte s námi své názory a nechte se inspirovat jejím úspěchem a příběhem krásy s hlubším významem.

Jana naše módní vizionářka a stylistka

Jana
Módní poradkyně Jana Rumerskirch Šafariková

Představujeme vám Janu, srdce a duši našeho módního oddělení. Jana je žena mnoha talentů, ale především je to vášnivá milovnice všeho, co se týče módy. Pro ni není oblékání jen rutinní činností, ale formou zábavy a sebevyjádření. Snaží se překračovat zaběhnuté módní normy a trendům dává nový rozměr tím, že se obléká tak, aby to odráželo její osobnost a aktuální náladu.

Jana využívá svou kreativitu a znalosti v oblasti módy k tomu, aby inspirovala ostatní. V její práci osobního stylisty a poradce se snoubí vášeň pro módu s radostí z pomoci lidem najít svůj jedinečný styl, ve kterém se cítí pohodlně a sami sebou. Tato kombinace ji předurčuje k tomu, aby byla nejen módní redaktorkou, ale také důvěrnou poradkyní pro ty, kdo hledají svou cestu v módním světě.

K TÉMATU  Pracovní stůl pro maximální komfort. Vyberte ten správný, aby vyhovoval vám i interiéru

Jana věří, že móda je o mnohem více než jen o sledování nejnovějších trendů. Je to o objevování sebe samého a o tom, jak se cítit svá ve všem, co nosíte. Její přístup k módnímu stylingu zdůrazňuje individualitu a autenticitu, což odráží její vlastní životní filozofii.

Ať už hledáte inspiraci pro svůj každodenní outfit nebo potřebujete rady pro speciální příležitost, Jana je zde, aby vám pomohla odhalit a rozvinout váš osobní styl. S Janou na vaší straně se svět módy stává nejen dostupnějším, ale především zábavnějším a inspirativnějším místem.

MOHLO BY SE VÁM HODIT

Christian Dior: Nesmírně pověrčivý a geniální tvůrce ikonického “New looku”

Do divadla, na ples, nebo vernisáž, ale pokaždé šik!

Zdroje článku:
Doporučujeme

No results found.

sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

I přes to, že nás občas potrápí nepříjemné deště, léto je stále v plném proudu a sním jsou stále ještě otevřené dveře pro výlet na kole. Je však potřeba mít na mysli, že pokud berete cyklistiku alespoň trochu vážně, existuje řada doplňků, které vám zážitek z jízdy značně vylepší! Pojďme se společně podívat, čím vším můžete podpořit svůj dokonalý cyklo výlet ať už sám, s přáteli, či rodinou. 
Svět českého filmu přišel 8. listopadu 2022 ve věku jedenaosmdesát let o jednu z nejuznávanějších režisérek a scenáristek u nás, Marii Poledňákovou. Jaká byla? Co ovlivnilo její tvorbu? A jaké filmy patří mezi ty nejoblíbenější? Zavzpomínejte s námi.
Jak často nemáte chuť v mrazivých dnech na salát, a přesto si ho dáte. Přece musíte pamatovat na své zdraví a zkonzumovat každý den tu správnou dávku zeleniny. Bude vám ale vaše tělo vděčné, když ho budete v zimě zásobovat syrovou zeleninou? V jakých případech je zpracování zeleniny vhodnější?
Miss krásy Kathy Zhu musela svoji korunku vrátit už následující den. Důvod je absurdní: před rokem si odmítla nasadit hidžáb. K tomu navíc zveřejnila nelichotivou statistiku o černoších. Přestože byla pravdivá, vedení soutěže jí titul okamžitě odebralo.
První červnový koučink s Nelou. Jak si během prodlouženého intervalu mezi sezeními s Marcelou vedla a co jí přinesl tento skoro letní?
Make-up kdekoliv. Tyhle kosmetické vychytávky poradí, jak vytvořit vlastní rozjasňovač, čím nahradit pudr nebo udělat rychlé kontury obočí.
Volné oblečení, neboli oversize, sluší prakticky všem. Také proto se drží již několik let na výsluní. Jen je třeba jednotlivé kousky správně kombinovat. Povíme si jak.
Historek o tom, jak tchyně je ta, která rozvrací celou rodinu a nejvíce na nervy leze partnerce či partnerovi vlastního dítěte, je k přečtení a poslechu všude spousta. Když se však v takovéto situaci otočí role, nikdo tomu nechce uvěřit.
Sladkou chuť snad všichni milujeme už od dětství a většině z nás taková slabost zůstala až do dospělosti. Každý z nás pak po sladkém saháme z různých důvodů. Někdy je za tím jen zrádný okamžik, kdy nás honí mlsná, jindy si tím potřebujeme spravit náladu. Ať už si to chceme přiznat nebo ne, cukr našemu zdraví škodí. Dá se na sladké vůbec zapomenout, a jak ho můžeme vyřadit ze života úplně? Na to se právě teď podíváme.
Vždycky jsem byla tak trošku rebel, do vztahů jsem se úplně nehrnula, závazků jsem se obávala vždycky. Dospěla jsem ale postupně do stavu, kdy mi došlo, že to tahle nemůžu a nechci dělat celý svůj život. Mám partnera už tři roky, on by se rád posunul dál a bydlel se mnou. Ale i přesto, že ho miluji, začínám někde uvnitř sebe couvat. Nevím, zda jeho nátlak ustojím.
Život dokáže mít smysl pro humor. Jednu chvíli jste nahoře, potom zas dole, a události se občas dějí zdánlivě bez přičinění. Podívejte se na video, které je původně krátkým filmem "One Man's Loss" od Phila Sansoma, a zde ho v sestřihu použil německý zpěvák Hagen Stoll. I takhle hořkosladký dokáže život být!

Výběr článků

Od prvního ledna začínám hubnout. Cvičit. Učit se anglicky. Chodit na jógu. Přestanu kouřit... Ano, to je to magické datum, které mnohé z nás neuvěřitelně přitahuje. Nutí nás k tomu, abychom si dávali závazky, o kterých víme, že je stejně nikdy nedodržíme. Zkuste to letos jinak.
Být lepší verzí sebe samých. Snažíme se o to každý den. A když se o to nesnažíme my, chtějí to po nás druzí. V současné době jsou na nás kladené obrovské nároky, během nichž jsme vystavováni nesmírnému tlaku. Co kdybychom vám ale řekli, že každá životní situace se dá zvládnout s nadhledem a lehkostí. Jen potřebujete člověka, který vás pošťouchne tím správným směrem.
Svou domácnost můžete zpestřit různými věcmi. Zatímco někdo sází na bytový textil, jiný si raději pořizuje pokojové rostliny, které dokážou vdechnout interiéru život. Pakliže patříte také mezi pěstitele, kteří touží po jedinečném prvku ve svém domově, naučte se pěstovat amarylis. Působivou pokojovou rostlinu, která je stokrát hezčí než barevný povlak na polštář.  

Nepřehlédněte

Poruchy příjmu potravy se nestarají o to, kolik peněz vyděláváte nebo jaký máte společenský status. Kdokoli, a to od princezny po chudáka, se může stát obětí mentálního onemocnění jménem bulimie, které mění a ohrožuje život. A celebrity pochopitelně nejsou výjimkou. Některé z nich málem zemřely!
Banán je ovoce, které všichni milujeme a často ho jíme téměř denně. Asi každého z nás někdy napadlo, zda by se jeho slupka nedala využít nějakým způsobem v domácnosti. Světe div se, dala! Máme pro vás několik rad a tipů, jak slupku využít před tím, než ji s konečnou platností vyhodíte do odpadkového koše. Můžete si být jisti, že po přečtení tohoto článku už banánové slupky nikdy jen tak nevyhodíte.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek