Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Rozvoz potravin v rozkvětu. Jaké jsou výhody způsobu nakupování?

Nakupování potravin se za poslední měsíce posunulo na zcela jinou úroveň. Pryč jsou časy, kdy se stály fronty před supermarketem nebo kdy se zdlouhavě skládal nákup na pás a poté se následně s obrovským vynaloženým úsilím táhl domů.
potraviny
Nakupujte potraviny z pohodlí domova!

Trendem dnešní doby je rozvoz potravin, respektive online nákup potravin. I když online nakupování potravin mezi námi je už dlouhé měsíce, opravdového rozmachu se dočkalo až s příchodem koronavirové krize a státem nařízené karantény. Jelikož se nemohlo ani na krok (respektive dál než pár metrů od domu), byl dovoz potravin tím nejlogičtějším a také nejpraktičtějším řešením chránícím naše zdraví. Ostatně svůj podíl na vyšší popularitě tohoto trendu má vícero faktorů, všechny však najdeme na seznamu benefitů online nakupování.

Rychle až před dveře a úspora času je jistá

Rozvoz potravin Praha je známý svou rychlostí. Nač ztrácet čas nakupováním v kamenných supermarketech, když to jde online cestou? Zatímco některé online verze oblíbených hypermarketů nabízí dodání zboží už do dvou hodin, jiné vykážou nabídku vícero pozdějších časů, z nichž si stačí jen vybrat.

Obědové pauzy se tak mohou nést ve znamení objednávání a příchod domů rovnou v duchu vyzvedávání nákupu. Ušetří se tím pádem hromada času, kterou lze využít ke zcela jiným účelům.

Snadnost nakupování

Říká se, že nakupování se seznamem je výhodné i ekonomické zároveň. A na PřivezemeNákup, což je online prodej potravin, který vznikl v rámci covid krize u muzikantů a který vřele doporučujeme, to potvrzují. Nejen, že se člověk nepotácí zaplněnými uličkami, ale “hází” do virtuálního košíku pouze to, co skutečně potřebuje, ale také si může porovnat ceny na internetu předtím, než nákup uskuteční.

Obecně mluvíme o velmi snadném nakupování, který šetří nejen zmiňovaný čas, ale také nervy. Veškeré potraviny jsou zařazeny do přehledných rubrik a do skupin, v nichž se člověk vyzná opravdu okamžitě. A samotné nakupování se rázem stává ryze intuitivní záležitostí.

Výhody, bonusy a slevové kódy

I když se i kamenné prodejny nyní snaží svým zákazníkům dostat pod kůži, online supermarkety jsou dva kroky napřed. Lákadlem či důvodem, proč se stále více lidí uchyluje k tomuto způsobu nakupování potravin jsou také bonusy či slevové kupony, které jsou jednou za čas k dispozici.

K TÉMATU  6 tipů, jak zařídit pokojíček pro vaše miminko

Jelikož se i na poli nového trendu v oblasti nákupu potravin svádí obrovské konkurenční boje, jednotlivé supermarkety se snaží přicházet s tím nejlepším. Zejména věrní zákazníci se odměňují, proto klienti využívající tento způsob nákupu zůstávají věrní jedné a tentýž společnosti.

Budoucnost je teď

Ještě donedávna se mluvilo o tom, že online supermarkety ovládnou svět nakupování až v daleké budoucnosti. Jenže příchod nového typu koronaviru vše významně urychlil a zprvu daleká budoucnost bez klepání vstoupila do našich životů. A co vy, využíváte aktuální trend, nebo jste stále věrní kamenným prodejnám?

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Bez bezmezné důvěry žádný vztah fungovat nebude. Alespoň ne dlouhodobě. Jak to ale udělat tak, abyste si s partnerem takové silné pouto vypěstovala?
Účes je něco, co může udělat každou ženu krásnou a přitažlivou. Kromě barvy, stylu a také stylingu hraje roli i délka vlasů. Že musí být pouze dlouhé? Rozhodně ne.
Oválné vany i umyvadla, dřevěné podlahy nebo přiznaný beton, a také všudypřítomná šedá barva podlahy nebo obkladů. To jsou koupelnové trendy pro rok 2019.
Během akce Beach for Disney Sand Magic 2018 vyrostly na pláži nizozemského Oostende obrovské skulptury z písku. Oslavily tak 90 let od vzniku Mickey Mouse, ikonické postavičky studia Disney. Díla z písku představují jednotlivé pohádky, ale dominantou je kouzelný hrad, který má společnost v logu.
Blíží se pracovní pohovor a chcete na něm opravdu uspět? Zakládat byste si měli především na dobrém prvním dojmu, který je v případě pohovoru nadmíru důležitý. A ten je tvořen také tím, co máte na sobě.
Už dlouho toužíte po víkendu ve wellness, ale jak časové, tak finanční důvody vám to neumožňují? Nezoufejte, máme pro vás hned několik rad, jak si udělat wellness víkend doma.
Historek o tom, jak tchyně je ta, která rozvrací celou rodinu a nejvíce na nervy leze partnerce či partnerovi vlastního dítěte, je k přečtení a poslechu všude spousta. Když se však v takovéto situaci otočí role, nikdo tomu nechce uvěřit.
Léto se pomalu přetáčí v podzim. Sluníčka ubývá, začíná školní rok a hrozí nám podzimní stres. Jak se mu vyhnout, zůstat v klidu a udržet si letní náladu?
Věděla jste, že obleková pánská vesta může být jedním z nejuniverzálnějších kousků v šatníku každé ženy? Je to tak, můžete ji nosit jak na volno, tak tzv. slim fit. Pojďme se podívat tomuto trendu na zub.
Liběna Rochová, přední česká módní návrhářka, zakladatelka Studia LR, ale také vedoucí Ateliéru designu oděvu a obuvi na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Svoji tvorbu představila celému světu. V Paříži, Lyonu, Vídni, Düsseldorfu, New Yorku, Los Angeles, Bombaji, Dillí a v mnoha dalších destinacích. Jak se k módní tvorbě dostala a jaké překážky musela překonat?
Bojíte se, že šlápnete vedle? Váháte s výběrem make-upu nebo brýlí? Rozhodnutí vám usnadní beauty aplikace. Na výběr je jich hned několik. Zkuste všechny!
Podzim. Chvíli krásně barevný, ale po opadání listí šedý a ponurý. Období dešťů, mlhy, nevlídného počasí a špatné nálady. Ať chceme nebo nechceme, počasí na nás působí více, než si myslíme. Záleží ale na tom, jak se k tomuto faktu postavíme a čím si toto období zpříjemníme. Někdo se rád zabalí do deky a lehne si ke krbu s knížkou, jiní jdou pouštět draka anebo (pravděpodobně spíše ženy) vyrazí na nákupy. Jak jste na tom vy?

Výběr článků

Můžete si nastavit také vyhřívání na chatě nebo chalupě a nikdy se vám tak už nestane, že přijedete do nepříjemné zimy. Zároveň v době nepřítomnosti můžete ušetřit náklady na topení.
Teepee je splněný sen malých špuntů i odrostlejších dětí. Proč si jej pořídit a jakou variantu zvládnete i doma? Těšte se na ty nejlepší tipy na teepee!
Práškový vitamínový boom, který jsme zažívali ještě před pěti nebo deseti lety, už pominul. Každý, kdo jí zdravě a vyváženě, ví, že vitamíny v prášcích jsou naprostá zbytečnost. Tedy až na výjimky.

Nepřehlédněte

Znáte rýmovník? Pravděpodobně ano. Jedná se o bylinku, kterou velmi často pěstujeme na svých okenních parapetech. Pěstitelé mnohdy nevědí, co si s ní počít, protože roste tak rychle, že nestíháme ani mrknout okem. Rýmovník však využijete. Dá se z něj připravit med, sirup nebo také mastička. A jelikož se jedná o zdraví prospěšnou bylinku, je načase pustit se do výroby jednotlivých produktů.
Na české filmové scéně se tato filmová trilogie drží již několik let. Jistě znáte filmy Ecce homo Homolka, Hogo fogo Homolka a film Homolka a tobolka.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek