Čtvrtek , 01. 06. 2023

Laura

Rozvoz potravin v rozkvětu. Jaké jsou výhody způsobu nakupování?

Nakupování potravin se za poslední měsíce posunulo na zcela jinou úroveň. Pryč jsou časy, kdy se stály fronty před supermarketem nebo kdy se zdlouhavě skládal nákup na pás a poté se následně s obrovským vynaloženým úsilím táhl domů.
potraviny
Nakupujte potraviny z pohodlí domova!

Trendem dnešní doby je rozvoz potravin, respektive online nákup potravin. I když online nakupování potravin mezi námi je už dlouhé měsíce, opravdového rozmachu se dočkalo až s příchodem koronavirové krize a státem nařízené karantény. Jelikož se nemohlo ani na krok (respektive dál než pár metrů od domu), byl dovoz potravin tím nejlogičtějším a také nejpraktičtějším řešením chránícím naše zdraví. Ostatně svůj podíl na vyšší popularitě tohoto trendu má vícero faktorů, všechny však najdeme na seznamu benefitů online nakupování.

Rychle až před dveře a úspora času je jistá

Rozvoz potravin Praha je známý svou rychlostí. Nač ztrácet čas nakupováním v kamenných supermarketech, když to jde online cestou? Zatímco některé online verze oblíbených hypermarketů nabízí dodání zboží už do dvou hodin, jiné vykážou nabídku vícero pozdějších časů, z nichž si stačí jen vybrat.

Obědové pauzy se tak mohou nést ve znamení objednávání a příchod domů rovnou v duchu vyzvedávání nákupu. Ušetří se tím pádem hromada času, kterou lze využít ke zcela jiným účelům.

Snadnost nakupování

Říká se, že nakupování se seznamem je výhodné i ekonomické zároveň. A na PřivezemeNákup, což je online prodej potravin, který vznikl v rámci covid krize u muzikantů a který vřele doporučujeme, to potvrzují. Nejen, že se člověk nepotácí zaplněnými uličkami, ale “hází” do virtuálního košíku pouze to, co skutečně potřebuje, ale také si může porovnat ceny na internetu předtím, než nákup uskuteční.

Obecně mluvíme o velmi snadném nakupování, který šetří nejen zmiňovaný čas, ale také nervy. Veškeré potraviny jsou zařazeny do přehledných rubrik a do skupin, v nichž se člověk vyzná opravdu okamžitě. A samotné nakupování se rázem stává ryze intuitivní záležitostí.

Výhody, bonusy a slevové kódy

I když se i kamenné prodejny nyní snaží svým zákazníkům dostat pod kůži, online supermarkety jsou dva kroky napřed. Lákadlem či důvodem, proč se stále více lidí uchyluje k tomuto způsobu nakupování potravin jsou také bonusy či slevové kupony, které jsou jednou za čas k dispozici.

K TÉMATU  Pravidla pro nošení dámských hodinek: Dejte vyniknout jejich stylu

Jelikož se i na poli nového trendu v oblasti nákupu potravin svádí obrovské konkurenční boje, jednotlivé supermarkety se snaží přicházet s tím nejlepším. Zejména věrní zákazníci se odměňují, proto klienti využívající tento způsob nákupu zůstávají věrní jedné a tentýž společnosti.

Budoucnost je teď

Ještě donedávna se mluvilo o tom, že online supermarkety ovládnou svět nakupování až v daleké budoucnosti. Jenže příchod nového typu koronaviru vše významně urychlil a zprvu daleká budoucnost bez klepání vstoupila do našich životů. A co vy, využíváte aktuální trend, nebo jste stále věrní kamenným prodejnám?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Výraz plovoucí podlaha je tu s námi zhruba už od 90. let minulého století, od té doby se začaly objevovat ve více a více domácnostech. Jejich slávě však ještě zdaleka neodzvonilo. Majitelé bytů a domů jsou si vědomi jejich výhod, a proto výběr typu podlahy padne často zrovna na ně.
Nejspíš většina z vás bude mít zprvu představu jakési houby, za kterou bývá kombucha často mylně považována. Ve skutečnosti se jedná o komplex kvasinek a bakterií, který se nechává působit v čaji, aby vznikl požadovaný nápoj. Jeho léčivé účinky vás jistě oslní. A výhodou je, že si ho můžete klidně sami připravit doma. Tak jdete do toho?
Někdy není času nazbyt – v práci fofr, doma lítačka, člověk si pomalu ani nesedne. Ale jíst se musí, zvlášť když nechcete zbytečně utrácet za oběd v restauraci. Nechte si poradit a odložte při tom předsudky stranou. Rychlý oběd totiž může být i velmi zdravý a plnohodnotný. Dokonce se může stát, že rychlé recepty se ve vaší kuchyni usadí už napořád. Pusťte se s námi do vaření a uvidíte, že manžela a děti už ani nebudete muset přesvědčovat. Tak co, už zapínáte plotnu?
Děti potřebují mámu i tátu, o tom není pochyb. Ale jak dlouho? Do šesti až osmi let. Snažíme se je vychovávat podle našich představ, zajetých pravidel a mustrů, které nám předávali naši rodiče, aniž bychom si uvědomovali, že tím dětem akorát děláme ze života guláš a prodlužujeme dobu, kdy si na věci stejně přijdou sami. Není lehké přestat být takovým rodičem. Ale jde to. Nevěříte? My vám to dokážeme.
Chloupky umí rapidně snížit ženské sebevědomí, a to zejména v létě, kdy nohy jsou to, co chceme ukazovat a odhalovat. Aby zely hladkostí a abychom se nebáli vzít si krátkou sukni či oblíbené šaty, depilace přichází vhod. Od epilace se liší několika výhodami.
Vánoční stromek získává ve většině českých domácností jednou ročně opravdu výraznou roli, protože obzvláště pro naše nejmenší je symbolem splněných přání a naděje. Je tedy potřebné jeho výběru věnovat patřičnou pozornost. Jak vybrat vánoční stromek, aby byl dokonalou ozdobou jakéhokoli prostoru, najdete v následujících řádcích.
Milujete nakupování a ještě více milujete nakupování za super nízké ceny? V tom případě jste tady správně a určitě byste si neměli nechat ujít následující řádky! Pro všechny shopaholiky, kteří neodolají rozšiřování své sbírky o nové bezva kousky, jsme sepsali celkem 4 tipy na skvělé outlety, v nichž nakoupíte luxusní oblečení, boty i doplňky za parádně nízké ceny!
Léto, období jako stvořené k seznamování a flirtování. Není divu, že se lidem zapalují lýtka a potěšení hledají v náruči nové lásky. Jenomže po prvotní zamilovanosti přichází na scénu něco vážnějšího. Muži a ženy se navzájem oťukávají a zjišťují, že ne vždy se k sobě hodí.

Nepřehlédněte

Lékaři vám často promlouvají do duše, abyste se lépe starali o srdce a mozek. Na jeden orgán ale často zapomínají. Přitom jde o ten největší v těle, který je zároveň nejdůležitější pro naši obranyschopnost. Sídlí v něm až 80 % buněk imunitního systému. Jedná se o střeva a je důležité je mít v dobré kondici. Jedině tak budete připraveni na případný střet s koronavirem.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek