Úterý , 23. 04. 2024

Vojtěch

Horoskop krásy a duševního zdraví od 26. 11. do 30. 11. 2018. Je čas vytáhnout odložené resty a pustit se do nich!

Astroložka Naďa Šmídová připravila horoskop krásy a duševního zdraví na další pracovní týden. Čemu se v sychravém počasí vyhnout a co naopak očekávat?
horoskop krasy a dusevniho zdravi
Zdroj:123RF.com

Pondělí 26. 11. 2018

Vytáhněte všechno, co jste odložily!

Bez obav se vraťte k projektům a problémům, nad kterými jste v předchozích měsících „zlámaly hůl“. Využít byste měly i každé příležitosti, která se okolo vás mihne i přesto, že vám bude připadat nereálná či šílená! Dnes se totiž při putování vesmírem opět setkávají dva kamarádi, Slunce s Jupiterem, a tento aspekt je proslulý tím, že přináší štěstí, radost a možnost expandovat i tam, kde se člověku v minulosti nedařilo. Krotit v jídle a pití by se ale měly dnešní oslavenkyně. Můžete si totiž odstartovat nenápadné tloustnutí boků a stehen, v ohrožení budou i vaše játra a žlučník!

Raději se prohlédněte

Zvolte volné oblečení, které vás nebude škrtit v pase! Po večerním sprchování si prsa i dekolt natřete zpevňujícím sezamovým olejem a jemně si uvedené partie masírujte krouživými pohyby. Tím si také ověříte, zda se vám někde nevytvořila bulka. Protože pondělí bude pod vlivem fáze Měsíce, která často asistuje u vzniku ječného zrna, nastane-li taková situace, uleví vám teplý obklad.

Ven raději v doprovodu

Po setmění nechoďte nikam bez doprovodu! Do ulic totiž vyrazí nadržení chlapíci. Sice vám fyzické nebezpečí nehrozí, ale perverzní sexuální obtěžování by vám rozhodilo psychiku, nemluvě o tom, že na erotiku byste několik další dnů neměly ani pomyšlení.

Úterý 27. 11. 2018

Vážná rozhodnutí odložte na jindy

Od rána do noci budete čelit zmatkům, chaosu a nejasnostem. Přes Jupitera totiž bude couvat Merkur, takže se všechno bude jevit snadné jako hračka, ale když dojde na lámání chleba, zjistíte, že je všechno jinak, mnohdy přesně naopak. Proto neřešte nic zásadního, odložte podpis smluv, debaklem by patrně skončilo i obchodování, zejména se zahraničím. Protože bude slepá spravedlnost, v případě jednání u soudu udělejte vše proto, aby bylo odročeno. Živíte-li se intelektem, den s klidným svědomím proflákejte, protože si dovolenou vezme vaše myšlení.

Voda vám prospěje

Tělu i pokožce prospěje kontrastní vodní masáž. Tak se ráno i večer nejdřív osprchujte vlažnou vodou, a až poté teplou. Postupujte vždy od chodidel směrech nahoru k obličeji. Máte-li řídké a slabé vlasy, nechte se odpoledne ostříhat nebo zastřihnout konečky. Vlasy vám během několika dnů zesílí a zhoustnou!

K TÉMATU  Naklíčené luštěniny jsou výživnou bombou. Proč na ně vsadit?

Zásadní krok

Máte-li v úmyslu podstoupit iniciaci, akci podnikněte toto úterý, protože lepší den pro zasvěcení a otevření energetických drah už v tomto roce nenastane!

Středa 28. 11. 2018

V diskuzi naleznete společnou řeč

Skvělé dnes bude, že společnou řeč konečně najdou lidé zcela odlišných názorů, což se týká životního stylu, ale také politiky a náboženství. Tak se nevyhýbejte svým věčným oponentům! Diskuse bude ohnivá, přímočaře upřímná, ale zajímavá a plodná! Provozujete-li nějaký sport, mnohé z vás budou slavit poprvé vítězství anebo osobní rekord.

Uvolněte se masáží

Použít byste dnes měly k ošetření pleti krémy a mléka obsahující mateří kašičku či měsíček lékařský. Velmi efektivní budou procedury proti celulitidě a uvolňující masáže. Nepodnikejte ale zákroky, při kterých by mohlo nastat drobné krvácení, což se týká nejen vytlačování pupínků, ale například i holení chloupků. I malá ranka by se dlouho hojila a dokonce by mohlo dojít k zanícení! Před spaním dopřejte obličeji masku z medu.

Ze snu do skutečnosti

Setkáte-li se ve snu v noci ze středy na čtvrtek s nějakým člověkem, zavzpomínejte, zda mu něco nedlužíte, nebo zda nevíte něco důležitého, o čem by se měl dozvědět. Do 48 hodin se s ním totiž opět potkáte, ale tentokrát již v realitě!

Čtvrtek 29. 11. 2018

Dnes bez stresu a zbytečného honění

Bez spěchu stihnete zařídit vše co si naplánujete, tak se zbytečně nehoňte! Dokonce do puntíky splní co slíbí lidé, na které povětšinou není spolehnutí. Protože úderem poledne začnete být pečlivé a dokážete se soustředit i na drobné detaily, ve volném čase se vrhněte do vyřizování korespondence a hlavně psaní vánočních přání. Při Luně v Panně je takřka nemožné, že byste na někoho zapomněly!

Pozor, ať nenastydnete!

Velký pozor si dávejte na průvan, chraňte si hlavně obličej, protože horoskop nevylučuje nastydnutí lícního nervu. Raději si ani nevytrhávejte obočí a nevytlačujte pupínky! Protože pomalá bude činnost střev, povzbuďte trávení pojídáním čerstvého ovoce a zeleniny, od nadýmání vám uleví fenyklový čaj.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na neděli 30. 9. 2018. Vyzkoušejte něco nového!

Dnes to na něžnosti nevypadá…

Večer se nenechte psychicky rozhodit situací, když partner nebude mít náladu na něžné hrátky. Probíhat bude fáze Měsíce, při které mívají muži problémy s potencí. Tak se raději ani nepokoušejte drahouška rozvášnit, bylo by to patrně marné. Alespoň se na zítřek oba pořádně vyspíte!

Pátek 30. 11. 2018

Poslední povinnosti před víkendem

Poslední lunární čtvrť vás přinutí vrhnout se na resty, abyste víkend trávily v klidu. Naštěstí budete obdařené vynikajícími organizačními schopnostmi, takže nehrozí zmatky. V podvečer si uděláte jasno, čeho se pro svůj klid musíte vzdát, protože i přes vaši převelikou snahu se nic nepohnulo kupředu. Možná proto, že jste zvolily špatný postup či přístup, a na nápravu je již pozdě. Malé upozornění: Když se vrhnete do pečení vánočky, buďte trpělivé. Měsíc ubývá, takže těsto bude kynout oproti jiným dnům velmi pomalu.

Všechno vyplavte ven

Se zadržováním vody by dnes mohly mít problém zejména budoucí maminky a ženy s nadváhou. Proto bude rozumné preventivně popíjet močopudné čaje. Vhodný bude jitrocelový, protože kromě toho, že vyplaví nahromaděné škodliviny, zároveň vyčistí krev. Večer místo čistící vody použijte na odlíčení kolečka okurek, a drahou pleťovou masku nahraďte ušlehaným banánem, který si na dvacet minut naneste na obličej i dekolt.

Vyměňte vzduch!

Čas po 18. hodině je ideální pro rituál, který očistí váš příbytek od negativních energií. Bude stačit, když v každé místnosti zapálíte tyčinku s vůní santalu či jalovce a na chvilku pootevřete okna.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Toužíte pod dokonale hladkém prostředí ve vašich intimních partiích? Pravidelně se holíte a používáte nejlepší metody holení, krémy a pěny, ale stále vás obtěžují občasné pupínky vzniklé v důsledku zarostlého chloupku? Chcete se jich zbavit jednou provždy, aby vaše intimní partie byly neodolatelně hebké a hladké?
Džíny patří mezi základ každého dámského šatníku, proto by každá žena měla mít dokonale padnoucí kousek ve své skříni. Vybrat perfektně padnoucí džíny ale není jen tak.
Někdo jich má málo, jiný zase až moc. Pihy jsou nedílnou součástí pokožky každého z nás. Drobné pihy krásy jsou víceméně neškodné, ovšem to neznamená, že by znaménka nebyla riziková. Naopak. I ony se v budoucnu mohou proměnit v zákeřný melanom, kterému jde předejít jedině poctivou prevencí u dermatologa. A my známe jednu moderní metodu, před kterou neuteče žádné znaménko.
Chcete zvětšit prostor v bytě? Snadno toho docílíte pomocí obrazové tapety! Můžete si vybrat z nabídky firem, nebo si nechat natisknout svůj vlastní motiv, který vás napadne. Fototapety doladí interiér přesně podle vašeho vkusu. Koukněte se, jak to může vypadat.
Silná intuice, opakující se sny nebo déja vu. To vše jsou údajně známky reinkarnace. Tedy toho, že žijete už "několikátý" život. Znamená to, že se vaše duše vrací znovu v jiné životní formě. Věříte nebo nevěříte?
Kdy si zajít na prodloužení řas? Kdy se naopak vyhnout operacím? Tento týden přinese opět spoustu zvratů. Zajímá vás, co vám hvězdy předpověděly? Přečtěte si horoskop krásy a duševního zdraví podle astroložky Nadi Šmídové.
Pro někoho to má to správné kouzlo, pro jiného je to kýč. Luxusní obývací pokoje ohromí hlavně prostorem, ale také přepychovým nábytkem. Líbí se vám?
Alkohol je obecně velmi kalorický, proto ho výživoví poradci v rámci hubnutí moc nedoporučují. Jak moc může občasná sklenka vína ovlivnit vaše snažení? Co na to říkají odbornice na hubnutí a zdravý životní styl?
I malé dítko dokáže zařídit pořádné trapasy. Přesvědčte se sama!
Split je druhým největším městem v Chorvatsku a každoročně láká mnoho turistů. Toto místo spojuje dávné krásy historie s moderním způsobem života. Čekají vás zde krásné památky, skvělé jídlo a mnoho zajímavostí, které byste si neměli nechat ujít.
Zvlášť v přechodných obdobích typu jaro a podzim to na ulicích vypadá velmi pestře. Někdo má i přes podzimní období ještě dnes kraťasy a sandály, zatímco jiný už obléká péřovku a kulicha. Co je zdravější? Jaké oblečení zvolit v přechodném období?
Rozvodovost je v České republice opravdu na vysoké úrovni a za poslední měsíce se počet ukončených manželství ještě znásobil. Karanténu přikazující lidem, aby strávili svůj čas se všemi členy domácnosti zkrátka ne všichni zvládli s lehkostí a bez hádek či řevu. Nový typ onemocnění však není jediný důvod, proč se vztahy rozpadají.  

Výběr článků

Také přemýšlíte, jak nejlépe a nejkvalitněji využít čas letních prázdnin pro své dítě? Žijeme v době, kdy je na trhu nepřeberné množství nabídek letních táborů, doprovázených kvalitním programem nebo „celotáborovou hrou“. Jak vybrat pro své dítě nejlépe? Na co se při výběru zaměřit?
Když jsem někdy před třiceti lety dostala od tety z Německa plavky s našitou sukýnkou, byla jsem naštvaná a styděla se v nich jít s kamarády k vodě. A vida, přešlo pár desítek let a je to hit sezóny. Retro je prostě tady. Jaká bude plážová móda pro rok 2019?
Módní průmysl zažívá boom v mnoha ohledech. Na scénu se vrací devadesátkové trendy, mini střihy jsou po letech znovu v popředí a geometrické tvary na vrcholu. A právě u posledního zmíněného se pozastavíme. Pokud totiž chcete oživit své outfity, proč nezačít právě u vzorovaných modelů, které rozzáří váš šatník?

Nepřehlédněte

Všichni víme, že současná doba není zrovna dvakrát příhodná. Všechno kolem nás zdražuje, najednou zaplatíme víc nejen na jídle, ale i na energiích či pohonných hmotách, ale výplata zůstává stejná. Doba utrácení tak pomalu mizí v nedohlednu a nám nezbývá nic jiného, než si prostě utáhnout opasky. Na čem se dá alespoň trochu ušetřit? Mrkněte na pár tipů.
Horoskop na dnešní den bude ve znamení péče o pleť. Pokud jste nezadané a tísní vás samota, vyrazte ven, měsíc přeje seznamování!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek