Domů » Horoskopy » Horoskop krásy a duševního zdraví od 26. 11. do 30. 11. 2018. Je čas vytáhnout odložené resty a pustit se do nich!
Horoskopy

Horoskop krásy a duševního zdraví od 26. 11. do 30. 11. 2018. Je čas vytáhnout odložené resty a pustit se do nich!

horoskop krasy a dusevniho zdravi
Zdroj:123RF.com
Astroložka Naďa Šmídová připravila horoskop krásy a duševního zdraví na další pracovní týden. Čemu se v sychravém počasí vyhnout a co naopak očekávat?

Pondělí 26. 11. 2018

Vytáhněte všechno, co jste odložily!

Bez obav se vraťte k projektům a problémům, nad kterými jste v předchozích měsících „zlámaly hůl“. Využít byste měly i každé příležitosti, která se okolo vás mihne i přesto, že vám bude připadat nereálná či šílená! Dnes se totiž při putování vesmírem opět setkávají dva kamarádi, Slunce s Jupiterem, a tento aspekt je proslulý tím, že přináší štěstí, radost a možnost expandovat i tam, kde se člověku v minulosti nedařilo. Krotit v jídle a pití by se ale měly dnešní oslavenkyně. Můžete si totiž odstartovat nenápadné tloustnutí boků a stehen, v ohrožení budou i vaše játra a žlučník!

Raději se prohlédněte

Zvolte volné oblečení, které vás nebude škrtit v pase! Po večerním sprchování si prsa i dekolt natřete zpevňujícím sezamovým olejem a jemně si uvedené partie masírujte krouživými pohyby. Tím si také ověříte, zda se vám někde nevytvořila bulka. Protože pondělí bude pod vlivem fáze Měsíce, která často asistuje u vzniku ječného zrna, nastane-li taková situace, uleví vám teplý obklad.

Ven raději v doprovodu

Po setmění nechoďte nikam bez doprovodu! Do ulic totiž vyrazí nadržení chlapíci. Sice vám fyzické nebezpečí nehrozí, ale perverzní sexuální obtěžování by vám rozhodilo psychiku, nemluvě o tom, že na erotiku byste několik další dnů neměly ani pomyšlení.

Úterý 27. 11. 2018

Vážná rozhodnutí odložte na jindy

Od rána do noci budete čelit zmatkům, chaosu a nejasnostem. Přes Jupitera totiž bude couvat Merkur, takže se všechno bude jevit snadné jako hračka, ale když dojde na lámání chleba, zjistíte, že je všechno jinak, mnohdy přesně naopak. Proto neřešte nic zásadního, odložte podpis smluv, debaklem by patrně skončilo i obchodování, zejména se zahraničím. Protože bude slepá spravedlnost, v případě jednání u soudu udělejte vše proto, aby bylo odročeno. Živíte-li se intelektem, den s klidným svědomím proflákejte, protože si dovolenou vezme vaše myšlení.

Voda vám prospěje

Tělu i pokožce prospěje kontrastní vodní masáž. Tak se ráno i večer nejdřív osprchujte vlažnou vodou, a až poté teplou. Postupujte vždy od chodidel směrech nahoru k obličeji. Máte-li řídké a slabé vlasy, nechte se odpoledne ostříhat nebo zastřihnout konečky. Vlasy vám během několika dnů zesílí a zhoustnou!

Zásadní krok

Máte-li v úmyslu podstoupit iniciaci, akci podnikněte toto úterý, protože lepší den pro zasvěcení a otevření energetických drah už v tomto roce nenastane!

Středa 28. 11. 2018

V diskuzi naleznete společnou řeč

Skvělé dnes bude, že společnou řeč konečně najdou lidé zcela odlišných názorů, což se týká životního stylu, ale také politiky a náboženství. Tak se nevyhýbejte svým věčným oponentům! Diskuse bude ohnivá, přímočaře upřímná, ale zajímavá a plodná! Provozujete-li nějaký sport, mnohé z vás budou slavit poprvé vítězství anebo osobní rekord.

Uvolněte se masáží

Použít byste dnes měly k ošetření pleti krémy a mléka obsahující mateří kašičku či měsíček lékařský. Velmi efektivní budou procedury proti celulitidě a uvolňující masáže. Nepodnikejte ale zákroky, při kterých by mohlo nastat drobné krvácení, což se týká nejen vytlačování pupínků, ale například i holení chloupků. I malá ranka by se dlouho hojila a dokonce by mohlo dojít k zanícení! Před spaním dopřejte obličeji masku z medu.

Ze snu do skutečnosti

Setkáte-li se ve snu v noci ze středy na čtvrtek s nějakým člověkem, zavzpomínejte, zda mu něco nedlužíte, nebo zda nevíte něco důležitého, o čem by se měl dozvědět. Do 48 hodin se s ním totiž opět potkáte, ale tentokrát již v realitě!

Čtvrtek 29. 11. 2018

Dnes bez stresu a zbytečného honění

Bez spěchu stihnete zařídit vše co si naplánujete, tak se zbytečně nehoňte! Dokonce do puntíky splní co slíbí lidé, na které povětšinou není spolehnutí. Protože úderem poledne začnete být pečlivé a dokážete se soustředit i na drobné detaily, ve volném čase se vrhněte do vyřizování korespondence a hlavně psaní vánočních přání. Při Luně v Panně je takřka nemožné, že byste na někoho zapomněly!

Pozor, ať nenastydnete!

Velký pozor si dávejte na průvan, chraňte si hlavně obličej, protože horoskop nevylučuje nastydnutí lícního nervu. Raději si ani nevytrhávejte obočí a nevytlačujte pupínky! Protože pomalá bude činnost střev, povzbuďte trávení pojídáním čerstvého ovoce a zeleniny, od nadýmání vám uleví fenyklový čaj.

Dnes to na něžnosti nevypadá…

Večer se nenechte psychicky rozhodit situací, když partner nebude mít náladu na něžné hrátky. Probíhat bude fáze Měsíce, při které mívají muži problémy s potencí. Tak se raději ani nepokoušejte drahouška rozvášnit, bylo by to patrně marné. Alespoň se na zítřek oba pořádně vyspíte!

Pátek 30. 11. 2018

Poslední povinnosti před víkendem

Poslední lunární čtvrť vás přinutí vrhnout se na resty, abyste víkend trávily v klidu. Naštěstí budete obdařené vynikajícími organizačními schopnostmi, takže nehrozí zmatky. V podvečer si uděláte jasno, čeho se pro svůj klid musíte vzdát, protože i přes vaši převelikou snahu se nic nepohnulo kupředu. Možná proto, že jste zvolily špatný postup či přístup, a na nápravu je již pozdě. Malé upozornění: Když se vrhnete do pečení vánočky, buďte trpělivé. Měsíc ubývá, takže těsto bude kynout oproti jiným dnům velmi pomalu.

Všechno vyplavte ven

Se zadržováním vody by dnes mohly mít problém zejména budoucí maminky a ženy s nadváhou. Proto bude rozumné preventivně popíjet močopudné čaje. Vhodný bude jitrocelový, protože kromě toho, že vyplaví nahromaděné škodliviny, zároveň vyčistí krev. Večer místo čistící vody použijte na odlíčení kolečka okurek, a drahou pleťovou masku nahraďte ušlehaným banánem, který si na dvacet minut naneste na obličej i dekolt.

Vyměňte vzduch!

Čas po 18. hodině je ideální pro rituál, který očistí váš příbytek od negativních energií. Bude stačit, když v každé místnosti zapálíte tyčinku s vůní santalu či jalovce a na chvilku pootevřete okna.