Pondělí , 02. 10. 2023

Olívie a Oliver

Horoskop krásy a duševního zdraví na čtvrtek 20. 9. 2018. Energicky nejsilnější den měsíce!

Dnes budou mít energie všichni na rozdávání. Pokud si chcete s někým něco vyřešit, do toho! Péči věnujte svým nohám a dejte pozor při výběru parfému!
horoskop
zdroj: 123RF.com

Kdo útočí, vyhraje! Pozor na riskování!

Energeticky je čtvrtek nejsilnější den tohoto měsíce! Máte-li na někoho pivku, vyhlaste mu slovní válku, protože je vyloučené, že byste ji prohrály! Zvítězí totiž ten, kdo zahájí útok! Pozor si ale dávejte při sportování. Budete mít tendenci riskovat, což by mohlo skončit zraněním!

Kaštanový gel skvělý na cévy

Po příchodu z práce si sprchujte nohy od kotníků směrem nahoru studenou vodou, a poté si je masírujte kaštanovým gelem, který má blahodárný vliv na cévy. Máte-li křečové žíly, ošetřete je jemným poklepem, masáž neprovádějte!

Nepoužívejte těžké parfémy

Na den i do společnosti použijte svěží citrusovou vůni, těžký parfém by vás doslova dusil, mohl by mít dokonce negativní vliv na vaše psychiku.

Autor: Naďa Šmídová

Další horoskop již zítra.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

U každého tu a tam přijde chvíle, kdy potřebuje nějaký ten životabudič. A mezi stoprocentní nakopávače energie patří samozřejmě i káva. Jenže, co když ji potřebujete něčím nahradit a hledáte stejně účinnou alternativu? Ano, tak právě vám se tenhle článek rozhodně zalíbí.
V zimním období vyžaduje vaše pleť i vlasy více péče než po zbytek roku. Neustálé střídání teplot, vítr, mráz, sníh a smog, to je koktejl, který má na vaši pokožku i vlasy zničující účinek. Jak zabránit tomu, aby byla vaše pleť v zimě zašedlá a nezdravá a vlasy oslabené, polámané a bez života? Vyžaduje to kosmetickou první pomoc.
Někdo nedá na ostrá jídla dopustit a dopřává si je téměř denně, jiný nesní jídlo jen o trochu víc okořeněné. Pokud to však nebudete s konzumací pálivých pochoutek vyloženě přehánět, vaše zdraví vám za ně poděkuje. Zkoušeli jste si někdy dát ostré jídlo třeba k obědu v průběhu parného léta? Nejprve vás sice pořádně prohřeje, ale následně způsobí žádané ochlazení.
Nakupování dárků pro rodinu je těžké. Mnohem těžší než nakupování dárků pro spolupracovníka nebo oblíbeného učitele. Když ale nakupujete pro lidi, které znáte celý svůj život, máte jistou výhodu. Znáte totiž jejich koníčky a zájmy. Víte (nebo byste měli vědět) co mají rádi a po čem touží. Když tuhle výhodu dobře použijete, pořídit dárky k Vánocům pro rodinné příslušníky pak bude brnkačka. Už máte jasno, co komu nadělíte?

Nepřehlédněte

Jestliže jste sama ve třiceti, není na tom dnes nic divného. Pokud zůstáváte stále sama a je vám čtyřicet či padesát, začínáte vypadat podezřele. Dlouholeté představy jsou, že je single typicky mladý muž nebo mladá žena, kteří si užívají života, cestují nebo dělají kariéru. Je ale tohle tvrzení pravdivé?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek