Úterý , 21. 03. 2023

Radek

Horoskop krásy a duševního zdraví na čtvrtek 20. 9. 2018. Energicky nejsilnější den měsíce!

Dnes budou mít energie všichni na rozdávání. Pokud si chcete s někým něco vyřešit, do toho! Péči věnujte svým nohám a dejte pozor při výběru parfému!
horoskop
zdroj: 123RF.com

Kdo útočí, vyhraje! Pozor na riskování!

Energeticky je čtvrtek nejsilnější den tohoto měsíce! Máte-li na někoho pivku, vyhlaste mu slovní válku, protože je vyloučené, že byste ji prohrály! Zvítězí totiž ten, kdo zahájí útok! Pozor si ale dávejte při sportování. Budete mít tendenci riskovat, což by mohlo skončit zraněním!

Kaštanový gel skvělý na cévy

Po příchodu z práce si sprchujte nohy od kotníků směrem nahoru studenou vodou, a poté si je masírujte kaštanovým gelem, který má blahodárný vliv na cévy. Máte-li křečové žíly, ošetřete je jemným poklepem, masáž neprovádějte!

Nepoužívejte těžké parfémy

Na den i do společnosti použijte svěží citrusovou vůni, těžký parfém by vás doslova dusil, mohl by mít dokonce negativní vliv na vaše psychiku.

Autor: Naďa Šmídová

Další horoskop již zítra.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Krásné a dobře upravené vlasy bez ohledu na povětrnostní podmínky a roční období – to je sen každé ženy. Zvláště v dnešní době není vždy možné využívat služby kadeřnických salonů. Proto stojí za to vybavit se doma speciálními přístroji, kterými svým vlasům dodáte zcela nový vzhled. K takovým patří právě žehlička na vlasy. Víte ale, jak vybrat tu správnou?
Trápí vás akné? Dělají se vám pupínky, různé vyrážky a vás už to přestává bavit? Možná jste zkoušeli plno mastiček, plno čistících přípravků, ale i tak se vám potíže s pletí stále vrací! Jak vyřešit akné jednou provždy? Dá se to vůbec? Rovnou vám řeknu, že ano! A nyní vám prozradím, jak na to.
Křečové žíly trápí obrovskou část populace a každý chceme mít o nich co nejdříve pokoj. Jak s nimi ale zatočit, když se někdy může zdá, že nám prostě nechtějí dát pokoj? Léčit je musíte nejen zavedenými lidovými prostředky, ale je třeba k tomu dodržovat i další pravidla. Tělo je složitý organismus a vše je provázáno. Proto zároveň s léčbou dodržujte správný pohyb, jídlo i odpočinek. Jak na to vám poradíme v článku.
Stává se vám, že dojíte své jídlo, ale i poté máte zase hlad? Spoustu lidí dojí svou porci, ale i tak je přepadnou chutě dát si ještě něco dalšího. Anebo je přes den stále honí mlsná a snědli by vše, co mají na očích. Čím to vlastně je? A jak se toho ukrutného pocitu hladu a chutí zbavit? Pokračujte ve čtení článku a získáte tak odpovědi na vaše otázky.

Nepřehlédněte

Vzhledem k tomu, že čas už sledujeme spíše na chytrých telefonech, hodinky se stávají hlavně módním doplňkem. Díky tomu, že je nabízeno mnoho různých designů, můžete si je zcela přizpůsobit svému stylu. Ovšem ženský šatník mnohdy bývá rozmanitý, takže může být složité vybrat k oděvu ty pravé hodinky. Tyto tipy vám však pomohou s výběrem a jejich nošením.
Víte, kolik času denně strávíte na sociálních sítích? Ne? My vám to povíme. Je to něco málo přes dvě hodiny. Ano, je tomu skutečně tak. Dvě hodiny denně neděláte nic jiného, než že sledujete, co se kde šustne. Přitom byste ty dvě hodiny mohli trávit něčím mnohem užitečnějším. Ke všemu, když v nás sociální sítě vzbuzují ne zrovna pozitivní náladu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek