Úterý , 04. 10. 2022

František

Jste žena v ohrožení? 4 typy partnerek, kterým jsou muži nejčastěji nevěrní!

Jakým ženám jsou muži nevěrní? Možná jste přesvědčená, že vám se nic takového stát nemůže. Nebo si dokonce myslíte, že za nevěrou stojí nedostatek intimností, studené večeře či nevyžehlené košile. Jste si tím ale jistá?
nevěrní
Možná si myslíte, že vás se to netýká. Nevěra je však tenký led.

27. 04. 2022

Věřily byste tomu, že až 90 % manželských párů projde nevěrou, ať už odhalenou nebo utajenou? Přičemž platí, že v manželství jsou daleko častěji nevěrní muži. Co je k tomu vede? A jakým ženám jsou chlapi nevěrní nejčastěji?

Včelí královna

Psychologové tento typ žen označují jako „včelí královny“. Děti jsou pro ně na prvním místě, což by bylo naprosto v pořádku, kdyby věnovaly alespoň nějaký čas i svým drahým polovičkám. Jenže na ty úplně zapomínají.

Muži tak často zahýbají ženám, které je využily jen k tomu, aby jim udělali dítě a jakmile se zadařilo, přesunuly je na vedlejší kolej. Děti jsou středobodem vesmíru, ale je potřeba najít si čas i na partnera.

Frigida

Tohle asi nikoho nepřekvapí. Když chlap doma nedostane to, co od přírody potřebuje, začne to hledat jinde. Nedostatek sexu je bohužel nejčastější důvod, proč jsou muži svým partnerkám nevěrní. Přitom by jen stačilo si o tom promluvit a najít kompromis, případně vyřešit, proč to z ženiny strany vázne.

Ponižovatelka a zesměšňovatelka

Žádný chlap (dlouhodobě) nesnese, když ho žena ponižuje a zesměšňuje, natož pak v případě, kdy to dělá i před rodinou nebo kamarády. Tyhle ženy, ačkoli tak kolikrát nečiní vědomě, tzv. „kastrují“ své partnery a zbavují je jejich mužství.

Není se čemu divit, že chlap se svým egem najde útěchu v náručí milenky, která ho bude opěvovat, chválit a rozmazlovat.

Všeumělka

Není na škodu mít po svém boku ženu, která je samostatná. Která si dokáže poradit s ucpaným odpadem, výchovou dětí i starostí o domácnost. Jenže všeho moc škodí, co si budeme povídat.

Chlapi jsou od přírody nastavení tak, že jim dělá dobře vědomí, že je žena potřebuje. Ženy, které jsou skvělou kombinací hospodyně, kuchařky, maminky a kutila jsou bohužel v očích mužů tak nějak neženské. V dnešní době se o tom hovoří i ve smyslu vnitřní ženské energie, kterou tyto ženy dusí. Muži zkrátka touží vědět, že je jejich polovička potřebuje a jsou užiteční.

K TÉMATU  Kdy se ve vztahu objevují krize a které roky bývají kritické? Postavte se jim a překonejte je společně!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nevěra: V čem se liší mužské a ženské podvádění?

Nevěra aneb jak napravit váš vztah po jejím provalení?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Blake Lively, nádherná žena, milovaná manželka a matka. To je jen pár z mnoha titulů, kterými se tato pětatřicetiletá herečka může pyšnit. Něco jí do vínku dala sama příroda, na něčem zase musela a musí tvrdě pracovat. Krásná postava a celkový vzhled nejsou nikdy zcela zadarmo. A i Blake si je toho vědoma. Proto se drží určitých stravovacích návyků, kterými se řídí, a my musíme uznat, že se jí vyplácí. Vypadá totiž opravdu božsky.
Pokud máte doma dítko, které využívá jen málo slov, neskládá pořádně celé věty dohromady nebo se mnohdy v řeči sekne, protože prostě nenachází vhodná slova, zřejmě přemýšlíte, co s tím. Samozřejmě je na místě poradit se s lékařem, ale pokud není situace úplně vážná, snadno na tom můžete společně zapracovat. A o co víc – bude vás to bavit! Jak se dá vývoj řeči dětí podpořit?
I přes to, že nás občas potrápí nepříjemné deště, léto je stále v plném proudu a sním jsou stále ještě otevřené dveře pro výlet na kole. Je však potřeba mít na mysli, že pokud berete cyklistiku alespoň trochu vážně, existuje řada doplňků, které vám zážitek z jízdy značně vylepší! Pojďme se společně podívat, čím vším můžete podpořit svůj dokonalý cyklo výlet ať už sám, s přáteli, či rodinou. 
Leden je ideálním obdobím, kdy byste si měli naordinovat očistu. Zbavíte se při ní všech škodlivých látek a zároveň posílíte imunitu. Přece jen játra, a nejen ta, dostala v závěru roku pořádně zabrat. Chcete-li jim ulevit, zapojte se do soutěže o balíček doplňků stravy Naturevia, který vám pomůže při detoxikaci organizmu a navíc podpoří vaši obranyschopnost.
Seznamování je samo o sobě poměrně náročnou činností, pokud chcete zanechat opravdu dobrý dojem. Ještě horší je, pokud se do této odvážné činnosti vrhnete v zimním období. V zimě totiž mnoho okolností vůbec nepřidává vaší snaze ohromit daného člověka. Je však škoda v těchto chladných měsících zahodit šanci poznat toho pravého nebo tu pravou.
Všechny to známe. Místo toho, abychom si užívaly adventní čas, sháníme dárky, uklízíme, pečeme cukroví, v práci doháníme resty a nemáme ani čas si zapálit adventní svíčky. O Vánocích jsme pak ve stresu z toho, že jsme na něco zapomněly, jestli se budou dárky líbit, cukroví chutnat a zdali máme skutečně pořádně naklizeno. Co takhle to letos udělat jinak?
Připravit vše potřebné pro dítě na dva týdny do malého kufříku je velmi složitá věc. Proto bychom se měli při balení snažit, aby dítěti nic nechybělo, ale aby v kufru nemělo ani zbytečně moc nepotřebných věcí. Existují seznamy věcí, které si na letní tábor má dítě vzít, ale co opravdu potřebuje a bez čeho se neobejde? Vezměte si papír a tužku a sepište si seznam.
Ekologie se v současné době klade na první místo. Svůj podíl na tom má zjištění, že stojíme za rychle se oteplující planetou nebo že naším přičiněním mořští živočichové nežijí tak dlouho, jak by mohli, neboť se zamotají do plastových odpadků. Kromě toho, že se spustila řada kampaní bojujících proti plastům a proti nadměrné konzumaci masa, dostaly se také do popředí přírodní úklidové prostředky. Jinými slovy jsme se opět navrátily do minulosti.

Nepřehlédněte

Mít krásné a upravené nehty je pro většinu z nás samozřejmostí. Ovšem pokud občas hledáte nápady, jak své nehty pro tentokrát ozdobit, určitě vám přijde vhod náš nový článek, který vám prozradí, jak sladit design svých nehtů s aktuálními trendy. A že bude z čeho vybírat!
Datum 26.8. 2022 se vryje do paměti spoustě z nás. Ten den totiž náš svět navždy opustila oblíbená zpěvačka, herečka, moderátorka i textařka Hana Zagorová. Pojďme na ni společně zavzpomínat a připomenout si její kariéru i osobní život. Ne vždy byl totiž její život procházkou růžovým sadem, ale přesto jsme na její tváři vždy mohli spatřit úsměv.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek