Čtvrtek , 19. 05. 2022

Nataša

Jste žena v ohrožení? 4 typy partnerek, kterým jsou muži nejčastěji nevěrní!

Jakým ženám jsou muži nevěrní? Možná jste přesvědčená, že vám se nic takového stát nemůže. Nebo si dokonce myslíte, že za nevěrou stojí nedostatek intimností, studené večeře či nevyžehlené košile. Jste si tím ale jistá?
nevěrní
Možná si myslíte, že vás se to netýká. Nevěra je však tenký led.

27. 04. 2022

Věřily byste tomu, že až 90 % manželských párů projde nevěrou, ať už odhalenou nebo utajenou? Přičemž platí, že v manželství jsou daleko častěji nevěrní muži. Co je k tomu vede? A jakým ženám jsou chlapi nevěrní nejčastěji?

Včelí královna

Psychologové tento typ žen označují jako „včelí královny“. Děti jsou pro ně na prvním místě, což by bylo naprosto v pořádku, kdyby věnovaly alespoň nějaký čas i svým drahým polovičkám. Jenže na ty úplně zapomínají.

Muži tak často zahýbají ženám, které je využily jen k tomu, aby jim udělali dítě a jakmile se zadařilo, přesunuly je na vedlejší kolej. Děti jsou středobodem vesmíru, ale je potřeba najít si čas i na partnera.

Frigida

Tohle asi nikoho nepřekvapí. Když chlap doma nedostane to, co od přírody potřebuje, začne to hledat jinde. Nedostatek sexu je bohužel nejčastější důvod, proč jsou muži svým partnerkám nevěrní. Přitom by jen stačilo si o tom promluvit a najít kompromis, případně vyřešit, proč to z ženiny strany vázne.

Ponižovatelka a zesměšňovatelka

Žádný chlap (dlouhodobě) nesnese, když ho žena ponižuje a zesměšňuje, natož pak v případě, kdy to dělá i před rodinou nebo kamarády. Tyhle ženy, ačkoli tak kolikrát nečiní vědomě, tzv. „kastrují“ své partnery a zbavují je jejich mužství.

Není se čemu divit, že chlap se svým egem najde útěchu v náručí milenky, která ho bude opěvovat, chválit a rozmazlovat.

Všeumělka

Není na škodu mít po svém boku ženu, která je samostatná. Která si dokáže poradit s ucpaným odpadem, výchovou dětí i starostí o domácnost. Jenže všeho moc škodí, co si budeme povídat.

Chlapi jsou od přírody nastavení tak, že jim dělá dobře vědomí, že je žena potřebuje. Ženy, které jsou skvělou kombinací hospodyně, kuchařky, maminky a kutila jsou bohužel v očích mužů tak nějak neženské. V dnešní době se o tom hovoří i ve smyslu vnitřní ženské energie, kterou tyto ženy dusí. Muži zkrátka touží vědět, že je jejich polovička potřebuje a jsou užiteční.

K TÉMATUAlkohol jako náhražka manželské poradny? Podle odborníků upevňuje vztahy a snižuje riziko nevěry! Co je na tom pravdy?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nevěra: V čem se liší mužské a ženské podvádění?

Nevěra aneb jak napravit váš vztah po jejím provalení?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Čas nejde zastavit, a tak i miláček všech žen, Antonio Banderas, zakotvil v přístavu šedesátníků. V poslední době prošel velkými změnami ve svém životě. Mimo jiné prodělal infarkt a před několika týdny oznámil, že má koronavirus. Svůj zaběhlý hollywoodský život ale právě po infarktu zcela přehodnotil a dnes plní sociální sítě zcela novými příspěvky. Čemu propadl?
Děti jsou fascinovány celou zvířecí říší. I proto jejich kroky velmi často míří do zoologických zahrad, kde mohou být svědky existence i takových tvorů, které běžně v přírodě nepotkají. Po ukončení výletu do zoo se v nich však probouzí touha mít vlastního tvora, o kterého by mohli pečovat, také doma. A stává se, že po dlouhém naléhání a přemlouvání rodiče jednoho dne svolí. Jenže jaký domácí mazlíček je ten nejvhodnější?
Každý to známe. Jdeme do obchodu, nakoupíme pár nezbytných potravin, máme téměř prázdný nákupní košík, a přitom naše peněženka trpí. Ačkoliv je nakupování jídla a potravin velice důležité, málokdo si uvědomuje, jaké při tom děláme chyby.
Mandle jsou oblíbené oříšky, které rádi “chroupeme” jen tak třeba u populárního televizního pořadu. Je skvělé, že za ta léta dokázaly nahradit brambůrky klasicky smažené v oleji, které zdraví, na rozdíl od mandlí, zrovna neprospívají. Pokud však máte tak velkou spotřebu, že vaše peněženka při každé úhradě dalšího a dalšího balíčku trpí, nabízí se otázka, zdali si madle nechcete vypěstovat na své zahradě? Odpověď je ano!
Zvoní budík - je zase ráno. Probouzíte se polámaní, s viditelnými kruhy pod očima a s padajícími očními víčky. Znovu jste se pořádně nevyspali. Už se to táhne několik dní a stále nevíte, jak svůj spánek opět zkvalitnit a prodloužit. Ty probděné noci se začínají projevovat na vaší pracovní výkonnosti i na náladě, kterou nemáte zrovna nejlepší. Možná za špatným spaním vězí tři věci. Jaké?
Chceme-li být i v letošní letní sezóně trendy, bude to chtít i stylové boty. Ty by však neměly být pouze vysoce módní, ale také pohodlné. Na následujících řádcích se dozvíte, podle čeho letní boty vybírat, aby byl váš outfit dokonalost sama. Čtěte a inspirujte se s námi!

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek