Úterý , 07. 02. 2023

Vanda

Jste žena v ohrožení? 4 typy partnerek, kterým jsou muži nejčastěji nevěrní!

Jakým ženám jsou muži nevěrní? Možná jste přesvědčená, že vám se nic takového stát nemůže. Nebo si dokonce myslíte, že za nevěrou stojí nedostatek intimností, studené večeře či nevyžehlené košile. Jste si tím ale jistá?
nevěrní
Možná si myslíte, že vás se to netýká. Nevěra je však tenký led.

27. 04. 2022

Věřily byste tomu, že až 90 % manželských párů projde nevěrou, ať už odhalenou nebo utajenou? Přičemž platí, že v manželství jsou daleko častěji nevěrní muži. Co je k tomu vede? A jakým ženám jsou chlapi nevěrní nejčastěji?

Včelí královna

Psychologové tento typ žen označují jako „včelí královny“. Děti jsou pro ně na prvním místě, což by bylo naprosto v pořádku, kdyby věnovaly alespoň nějaký čas i svým drahým polovičkám. Jenže na ty úplně zapomínají.

Muži tak často zahýbají ženám, které je využily jen k tomu, aby jim udělali dítě a jakmile se zadařilo, přesunuly je na vedlejší kolej. Děti jsou středobodem vesmíru, ale je potřeba najít si čas i na partnera.

Frigida

Tohle asi nikoho nepřekvapí. Když chlap doma nedostane to, co od přírody potřebuje, začne to hledat jinde. Nedostatek sexu je bohužel nejčastější důvod, proč jsou muži svým partnerkám nevěrní. Přitom by jen stačilo si o tom promluvit a najít kompromis, případně vyřešit, proč to z ženiny strany vázne.

Ponižovatelka a zesměšňovatelka

Žádný chlap (dlouhodobě) nesnese, když ho žena ponižuje a zesměšňuje, natož pak v případě, kdy to dělá i před rodinou nebo kamarády. Tyhle ženy, ačkoli tak kolikrát nečiní vědomě, tzv. „kastrují“ své partnery a zbavují je jejich mužství.

Není se čemu divit, že chlap se svým egem najde útěchu v náručí milenky, která ho bude opěvovat, chválit a rozmazlovat.

Všeumělka

Není na škodu mít po svém boku ženu, která je samostatná. Která si dokáže poradit s ucpaným odpadem, výchovou dětí i starostí o domácnost. Jenže všeho moc škodí, co si budeme povídat.

Chlapi jsou od přírody nastavení tak, že jim dělá dobře vědomí, že je žena potřebuje. Ženy, které jsou skvělou kombinací hospodyně, kuchařky, maminky a kutila jsou bohužel v očích mužů tak nějak neženské. V dnešní době se o tom hovoří i ve smyslu vnitřní ženské energie, kterou tyto ženy dusí. Muži zkrátka touží vědět, že je jejich polovička potřebuje a jsou užiteční.

K TÉMATU  Vím, že přítel mojí kamarádky ji podvádí. Mám jí to říct? Neuvěří mi

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nevěra: V čem se liší mužské a ženské podvádění?

Nevěra aneb jak napravit váš vztah po jejím provalení?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

V Čechách i ve světě snad neexistuje nikdo, kdo by o francouzských filmech Nezkrotná Angelika alespoň neslyšel. Tato telenovela se stala slavnou především díky své hlavní představitelce, kterou ztvárnila francouzská herečka Michèle Mercier. Tato nezapomenutelná tvář přitom účinkovala ve více jak 50 filmech. V současnosti je jí přes 60 let a ve společnosti se již příliš neukazuje. Zachovala si ovšem svou pověstnou jiskru v oku a na rozdíl od svých kolegyň se rozhodla stárnout přirozeně a grácií.
Chloupky umí rapidně snížit ženské sebevědomí, a to zejména v létě, kdy nohy jsou to, co chceme ukazovat a odhalovat. Aby zely hladkostí a abychom se nebáli vzít si krátkou sukni či oblíbené šaty, depilace přichází vhod. Od epilace se liší několika výhodami.

Nepřehlédněte

Každé znamení zvěrokruhu má své vlastní silné stránky. Ty jsou klíčové pro určení toho, co ženy bude na mužích přitahovat, tedy jaká znamení si budou volit jaké muže. Pokud jste žena nebo muž, vyberte si své znamení a podívejte se na jeho povahové rysy. Následně se dozvíte, jaké typy mužů budou danou ženu přitahovat.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek