Úterý , 04. 10. 2022

František

Celebrity, kterým drastické hubnutí pomohlo!

20. 08. 2017

I slavní mívají problémy s váhou. Drží méně či více účinné diety. Komu radikální hubnutí určitě prospělo? Podívejte se a posuďte proměny samy.

Jennifer Hudson

Z úspěšné zpěvačky s hlasem jako zvon se stala sexy kráska.

 

Christina Aguilera

Hodně dlouho si zpěvačka nalhávala, že se sama sobě v oplácané podobě líbí…ještě že jí to nezůstalo.:)

 

Queen Latifah

Herečku, zpěvačku a podnikatelku už nebavilo, že se nevejde do oblečení z běžné konfekce, a tak se rozhodla, že začne hubnout. Podařilo se jí to úpravou jídelníčku a cvičením. Nechala si také upravit poprsí z velikosti DD na velikost C.

Kim Kardashian

Po dvou porodech nabrala kila, která se jí nedařila shodit. Dlouhou dobu s nimi bojovala a necítila se ve své kůži. Pak zhubla o třicet dva kilo a prokoukla. Jak se jí to podařilo? Pravidelně cvičí, obměnila a přizpůsobila svůj jídelníček a cítí se mnohem lépe.

Daniela Šinkorová

Změnila jídelníček, začala cvičit a kila šla dolů. Dokonce tak rychle, že se začalo spekulovat o její anorexii.

 

Další drastické proměny  celebrit si prohlédněte zde…

Celebrity a drastické shození kil, které jim pouze prospělo (15 fotek)

Co vy na to?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Zimní móda má svá specifika. Když venku sněží a teploty jsou na bodu mrazu, je třeba se podle toho oblékat. Vzít si péřovku, na nohy plátěnky a na hlavu nic, vypadá stejně, jako když si v létě obujete k plavkám sněhule. Zkuste experimentovat. Určitě najdete, co vám bude nejen slušet, ale hlavně vás zahřeje.
Už jste někdy slyšeli o ASMR? O technice, která vám díky souboru zvuků dopřeje příjemný pocit uvolnění, relaxace a pomůže vám rychleji usnout? Pokud ještě ne, lepší pozdě než vůbec. Mrkněte, v čem spočívá její tajemství. A proč jí propadlo tolik lidí.
Stravování nikdy nebylo tak kontroverzní veličinou, jako teď. Je to otázka diety, zdraví, náboženství i sociálního přesvědčení. Každý se stravujeme jinak a je mezi námi čím dál víc jedinců, kteří vyznávají alternativní způsob stravování. Z různých důvodů. Jedním z nejrozšířenějších příkladů je vegetariánství.
Sociální sítě jsou dnes mocné marketingové nástroje, které nutně nemusí být určeny jen k propagaci byznysu nebo nějakého produktu. Mohou to být zrcadla nás samotných a lze si z nich vytvořit i pasivní příjem. Stačí, aby byl instagramový profil dostatečně atraktivní, získal určitý počet sledujících a byl hojně navštěvovaný. K tomu všemu mohou přispět instagramové šablony a dalších několik tipů.
Muži a ženy, to jsou podle odborníků a psychologů dva různé světy, které si v podstatě nikdy neporozumí, ale neumějí bez sebe žít. Existují vůbec nějaké základní komunikační principy nebo vlastnosti, díky kterým se lze naučit porozumět svému protějšku? Zajímavé rady a podněty ze své praxe nám prozradila lektorka a koučka Hana Drahoňovská.

Nepřehlédněte

Rozvodové řízení je jedním z nejobtížnějších milníků v životě. Zvláště když obě strany zažívají vztek nebo bolest a jsou do toho zapojeny děti. Jak můžete přistupovat k rozvodu z rozumnějšího a informovanějšího hlediska, abyste usnadnili rozchod sobě i své rodině?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek