Pondělí , 25. 09. 2023

Zlata

Celebrity, kterým drastické hubnutí pomohlo!

20. 08. 2017

I slavní mívají problémy s váhou. Drží méně či více účinné diety. Komu radikální hubnutí určitě prospělo? Podívejte se a posuďte proměny samy.

Jennifer Hudson

Z úspěšné zpěvačky s hlasem jako zvon se stala sexy kráska.

 

Christina Aguilera

Hodně dlouho si zpěvačka nalhávala, že se sama sobě v oplácané podobě líbí…ještě že jí to nezůstalo.:)

 

Queen Latifah

Herečku, zpěvačku a podnikatelku už nebavilo, že se nevejde do oblečení z běžné konfekce, a tak se rozhodla, že začne hubnout. Podařilo se jí to úpravou jídelníčku a cvičením. Nechala si také upravit poprsí z velikosti DD na velikost C.

Kim Kardashian

Po dvou porodech nabrala kila, která se jí nedařila shodit. Dlouhou dobu s nimi bojovala a necítila se ve své kůži. Pak zhubla o třicet dva kilo a prokoukla. Jak se jí to podařilo? Pravidelně cvičí, obměnila a přizpůsobila svůj jídelníček a cítí se mnohem lépe.

Daniela Šinkorová

Změnila jídelníček, začala cvičit a kila šla dolů. Dokonce tak rychle, že se začalo spekulovat o její anorexii.

 

Další drastické proměny  celebrit si prohlédněte zde…

Celebrity a drastické shození kil, které jim pouze prospělo (15 fotek)

Co vy na to?

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pokojové rostliny jsou pro mnoho zahradnic a zahradníků velké téma, hlavně teď v zimě. Běžně totiž pěstujeme i květiny, které pocházejí z úplně jiného podnebného pásu, a tak jim české podmínky příliš nesvědčí. Tím spíše, že jsou pěstovány v interiéru, kde je obvykle stálá teplota kolem dvaceti stupňů bez ohledu na roční období. Ani vlhkost v bytě obvykle není taková, jakou by různé druhy rostlin potřebovaly.
Tinktury se v oblasti léčitelství používají už stovky let. Zájem o ně však v souvislosti s nástupem moderní léčby trochu ochladl. Dnes je tomu opět jinak. Naopak se znovu vracíme k přírodě, které mnohdy věříme víc než chemii, do níž vlastně nevidíme. Léčivé tinktury se proto čím dál hlasitěji hlásí o slovo a jedině dobře. Rozhodně mají co nabídnout.
Také patříte mezi ženy, které mají mastnou pleť a lesknou se tak v létě i v zimě? Pak vám ze všeho nejdříve pogratulujeme. O ženách s mastnou pletí se říká, že stárnou velmi pomalu a po celý svůj život budou vypadat minimálně o pět let mladší. Na mastné pleti se totiž netvoří tolik vrásek. Tou špatnou správou je, že v létě trpíme.
Přestože si to každoročně mnoho z nás nechce připustit, letní dny se blíží ke konci a podoba zahrad se začne měnit. Jedním si můžeme být jistí, práce na ní bude hodně. Podzim je čas sklizně, nové výsadby a dalšího opečovávání. V tomto období lze zasadit jak květiny, stromy, tak i zeleninu. Nejen jaro je časem pro nový život.
Vzrostlý strom přímo v obýváku? Stromy v interiéru nejsou zrovna tradiční výzdobou, přesto se najdou tací, kteří mají kus přírody přímo u sebe doma. Budova musí většinou s takovým nápadem počítat už od začátku stavby, ale potom se můžete pochlubit skutečně originální dekorací, na kterou budou návštěvy koukat s otevřenou pusou. Zeleň uklidňuje a prospívá, takže na vás bude blahodárně působit každý den.
Japonská zahrada je působivý způsob úpravy okrasné zahrady. V Japonsku bývala zahrada dlouhodobě otázkou prestiže více, než kdekoli jinde ve světě. V Evropských zemích se nachází parky i zahrady, které si berou inspiraci právě v této zahradní architektuře. Jejich vzhled byl ale přizpůsoben našemu trendu úpravy zahrad. Nic to nemění na tom, že krásně upravená idealizovaná příroda v duchu japonské zahrady je prostě pastvou pro oči.

Nepřehlédněte

Liběna Rochová, přední česká módní návrhářka, zakladatelka Studia LR, ale také vedoucí Ateliéru designu oděvu a obuvi na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze. Svoji tvorbu představila celému světu. V Paříži, Lyonu, Vídni, Düsseldorfu, New Yorku, Los Angeles, Bombaji, Dillí a v mnoha dalších destinacích. Jak se k módní tvorbě dostala a jaké překážky musela překonat?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek