Úterý , 25. 06. 2024

Ivan

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Bizarní lovestory z českých luhů a hájů

Bulvární plátky v posledních měsících plní články, které se věnují vztahu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa což je v tomto spojení opravdový bizár. Kdybyste se s někým vsadili, že tihle dva skončí spolu, každý by si klepal na čelo. Na druhou stranu, je to tak šílená dvojice, až jsou si možná vlastně souzeni.
Agáta Hanychová
Agáta s Jaromírem tvoří hned po Kateřině Kristelové s Tomášem Řepkou nejbizarnější český pár.

25. 11. 2022

Agáta Hanychová

U dcery Veroniky Žilkové jsou vztahy a rozchody téměř na denním pořádku. Za posledních pár let vystřídala tolik partnerů, že byste na její lovestory potřebovali excelovou tabulku. Nikdo se už proto nemůže divit, když nad nynějším vztahem s televizním magnátem Jaromírem Soukupem každý mávne rukou.

Každopádně začátek vztahu Agáty a Jaromíra byl pro všechny velkým překvapením (a šokem). Agáta se ještě ani pořádně neoklepala z rozchodu s lékařem Andrejem Nikovem a chvíli na to přiznala další vztah. To samo o sobě už nikoho nepřekvapilo. Překvapivý byl výběr partnera, který je stejně kontroverzní, jako ona sama. A také o hodně starší.

Kdo je Jaromír Soukup?

Jaromír Soukup patří mezi vlivné a bohaté lidi u nás. Jeho konto zdobí miliardové sumy a od rána do večera na nás sedm dní v týdnu vyskakuje na televizi Barrandov, kterou koupil před deseti lety. Ovšem to by nebyl Soukup, aby se věnoval jen televizi. Chce mít totiž prsty úplně ve všem (i proto má vlastní pořady o všem), takže je aktivní také v politice, má vlastní vydavatelství (četli jste někdy Listy Jaromíra Soukupa?) a dokonce vlastní boxerský tým.

agáta
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup… fandíte jim?

Agáta a Jaromír

Jednoho dne si Jaromír Soukup pozval Agátu Hanychovou do svého pořadu, konkrétně letos v červnu. Že mu Agáta imponovala už od začátku, dával patřičně najevo. Dokonce se sám přiznal, že je z ní nervózní a dalo by se říct, že během pořadu ji zpovídal otázkami, které zřejmě napomohly k tomu, aby se dvojice dala dohromady (a pak si také můžeme domyslet, že Agáta si na dlouhé přemlouvání nepotrpí). A hle! Už o pár dní později si všichni špitali o tom, že je z nich pár a brzy to zamilované hrdličky i potvrdily.

K TÉMATU  XXL ženy v posilovně. Takhle raději ne!

Agáta je v tom

Poté, co se Agáta dala dohromady s Jaromírem, už jsme si mysleli, že nás nic nepřekvapí. Ale Agáta Hanychová je mistr. Po čtyřech měsících vztahu vítězoslavně oznámila, že je v tom, a to bylo teprve pořádné pozdvižení!

Oba dva mají děti z předchozích vztahů – Agáta má se sportovcem Mirkem Dopitou syna Kryšpína (11), s hercem a moderátorem Jakubem Prachařem dceru Miu (5). Děti Soukupa už jsou podstatně starší, syn Lukáš (28) žije v zahraničí a mladší dcera Natálie (21) se věnuje dostihovému sportu.

Perfektní vztah jen na oko?

Co u Agáty není moc zvykem, že jakožto (s nadsázkou) vlivná influencerka svůj vztah s Jaromírem nijak zvlášť neventiluje ven. Fanoušci i ti, kteří ji v lásce moc nemají, mohou jen spekulovat. Ale nějaké to drama si Aguš neodpustí. Třeba když skončila v nemocnici a zveřejnila pouze fotografie, na nichž je její maminka. Samozřejmě se vzduchem rázem nesly zvěsti o rozchodu, trojnásobné svobodné matce. Ale vše se brzy vyjasnilo a Veronika Žilková si Jarouška nemůže vynachválit, viz. situace, když jim doma umyl nádobí.

soukup
Oba do vztahu skočili doslova po hlavě.

Pověst ideálního muže si u Veroniky pochroumal, když se v jednom ze svých pořadů otevřeně a bez skrupulí (jak to má ve zvyku) nelichotivě vyjádřil na adresu Martina Stropnického, jejího ex. „On je sex idol mých vrstevnic a jejich maminek. U něj neskončil průserem politický, ale soukromý život. To by člověk nevěřil, jak soukromý život může těžce poškodit kariéru nadějného politika – respektive rozzuřená bývalá manželka.“ Jednoduše si pod sebou podřezal větev. Žilková se k celé situaci vůbec nechtěla vyjadřovat, ale rozhodně ho za to doma nepochválila.

Konec vztahu?

Budeme si muset zvyknout, že v případě Agáty a Jaromíra to bude jeden den velká láska a druhý den rozchod. Aktuálně má mediální magnát jasno, za což mluví jeho vyznání lásky na Instagramu: „Krásnější a krásnější. Kouzelnější a kouzelnější. Moje. Agáta.“

Co ale opravdu definitivně skončilo, tak pořad Agáta Jaromíra Soukupa. A není se čemu divit. Kdo měl tu příležitost zhlédnout byť i jen jeden díl, věděl, že tuhle promrhanou hodinu života už mu nikdo nevrátí. Nicméně za pár měsíců tu možná budeme mít pořad Dítě Jaromíra Soukupa. Nechme se překvapit.

K TÉMATU  Muži vs ženy. Epická bitva jako z Gladiátora vás dostane do kolen

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Alain Delon: Svůdník, který jen bral, ale zapomněl dávat

Slavní malíři, kteří byli dost ulítlí. Kdo zkoumal trus skotu a kdo si nechal za života vybudovat muzeum?

Zdroje článku:
www.idnes.cz, www.seznam.cz
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Kdy jindy máte příležitost se ponořit pod hladinu a ocitnout se v tichu? Kdy jindy byste se mohla naučit dobře plavat? Plavání uklidňuje nervy, léčí duši a umí vytvarovat postavu. To byste mohla zkusit, no ne?
Rádi ji pijeme, i když víme, že to zrovna zdravé není. Že s její pomocí snadno sundáte žvýkačku z vlasů, to už asi všichni víme. Ale to zdaleka není všechno. Coca-cola vyčistí zašlé kachličky v koupelně, varnou konvici od usazenin nebo pánev s připáleným jídlem! To všechno bez zbytečného trápení a drhnutí. Také si s její pomocí můžete připravit colový dort. Podívejte na video!
Malý pokoj má jistě své výhody – je útulný a příjemný, snadno se v něm udržuje pořádek a nemusíte se obtěžovat s tolika kusy nábytku. Přesto se zde cítíte příjemněji, když vypadá opticky větší, než ve skutečnosti je. Nemusíte hned myslet na náročnou přestavbu, stačí pár jednoduchých triků. Nechte se inspirovat.
Trápí vás povadlá pleť? Ráda byste zase vypadala o pár let mladší, ale nechcete se dát na milost plastickým chirurgům? Je tu i jiné řešení, které jsme pro vás testovali: Galvanická žehlička od Nu Skin.
Těšili jste se na první společnou dovolenou v zahraničí, ale dítě tvrdošíjně odmítá vlézt do moře? S jeho obavami je nutné pracovat citlivě, ať už se jedná o roční batole nebo tříletého sviště. Podívejte se, jak si s nimi poradit, abyste nemuseli zůstat jen u hotelového bazénu.
Adventní věnce se dají koupit, ale opravdovou hodnotu má váš vlastnoruční výrobek. Inspirujte se úchvatnými nápady naoriginální adventní věnce z rozličných materiálů a vyzdobte jídelní stůl na letošní svátky nějakým novým kouskem.
Jedná se o další díl našeho seriálu Čtení na pokračování od začínající spisovatelky Teri Kerot. V tomto příběhu se setkáváme s hlavní hrdinkou Klárou, která zavírá bar po dlouhé noční směně. Noc nabere nečekaný směr, když se objeví její stálý zákazník Tony, a Klára se ocitne uprostřed vášnivého dobrodružství. Jak se příběh vyvine, když se Klára ráno musí vrátit do své každodenní reality a čelit svému nepříjemnému šéfovi? Teri Kerot opět přináší napínavý příběh plný lásky, vášně a nečekaných zvratů.
Kokosový olej může být vynikajícím pomocníkem - nejen pro vaše vlasy, ale ocení ho i pokožka nebo chuťové buňky. Používáte ho opravdu všude tam, kde vám může být ku prospěchu? Vyzkoušejte naše tipy, a třeba se vám kokosový olej natrvalo osvědčí. U něj se totiž dá říct, že vydá určitě ještě za deset dalších výrobků.
Ulpívající mastnota na troubě i uvnitř, s kterou je boj celkem urputný a někdy až nekonečný. I s tím se mohou některé hospodyňky ve své domácnosti setkat. Jak ušetřit nějakou tu korunu a zbavit se oleje a nečistot ulpívajících na povrchu trouby co nejsnadněji? Máme pro vás pár skvělých a praktických tipů.
Všechno kolem nás podléhá trendům, nejinak je tomu i u svateb. Jestli tedy plánujete na letošní rok veselku a chcete, aby byla v souladu s trendy pro rok 2021, bude udržitelná, šedožlutá a přikloní se k přírodě. Co se však nemění, je jídlo, protože dobře najedený host je spokojený host.
Modrý koník, jeden z nejpopulárnějších portálů pro ženy a matky v České republice a leader ve své kategorii na Slovensku a Viber, jedna z předních komunikačních aplikací, spojili síly, aby uživatelkám nabídly nové možnosti komunikace.

Výběr článků

Sotva jste se vrátili ze záchodu a už je to zase tady. Musíte si znovu a naprosto neodkladně odskočit na malou. Máte totiž pocit, že váš močový měchýř každou chvíli praskne nebo že zkrátka nedojdete na toaletu včas. Ve výsledku ale dost často zjistíte, že co se objemu týče, jakoby to bylo mnoho povyku pro nic. Poznáváte se v tom?
Dušičky, tedy Památka zesnulých, vychází na pátek. 2. listopad je den, kdy navštěvujeme hroby. V zámoří má trochu veselejší nádech a slaví se už 31. října. Tradice je jedna věc, ale všechna ta výzdoba vypadá skvěle! Následující video ukáže 23 rychlých tipů na tu pravou halloweenskou dekoraci.
Vibrátory, nevibrační penisy, afrodiziaka, lubrikační gely, masážní oleje. Mnoho žen si stále myslí, že nic takového nepotřebuje, pokud žije v dobrém partnerském vztahu. Ale položme si otázku, zda po každodenním spěchu a stresu máme často chuť na sex. Možná jsou to právě tyto erotické pomůcky, které mohou zlepšit kvalitu společně prožitých intimních okamžiků.

Nepřehlédněte

Jestli pracujete denně s počítačem, zřejmě je vám jasné, o čem je řeč. Při dlouhodobé neměnné pozici ruky se pak často objevuje její bolest. Ruka vás může pálit, mravenčit nebo v ní ztrácíte citlivost. To vše lze shrnout pod označení syndrom karpálního tunelu.
Ketogenní dieta nebo-li keto-dieta jak je s oblibou označovaná je v posledních letech velmi oblíbenou formou diety pro hubnutí. Televizní reklamy slibující nadstandardní úbytek na váze za krátkou dobu jsou velmi lákavé a zejména zarputilí dietáři tak tuto variantu velmi rádi vyzkouší. Málokdo z nich se pak ale zajímá o to, jak vlastně keto-dieta funguje a zda se jedná o udržitelný způsob stravování.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek