Středa , 29. 11. 2023

Zina

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Bizarní lovestory z českých luhů a hájů

Bulvární plátky v posledních měsících plní články, které se věnují vztahu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa což je v tomto spojení opravdový bizár. Kdybyste se s někým vsadili, že tihle dva skončí spolu, každý by si klepal na čelo. Na druhou stranu, je to tak šílená dvojice, až jsou si možná vlastně souzeni.
Agáta Hanychová
Agáta s Jaromírem tvoří hned po Kateřině Kristelové s Tomášem Řepkou nejbizarnější český pár.

25. 11. 2022

Agáta Hanychová

U dcery Veroniky Žilkové jsou vztahy a rozchody téměř na denním pořádku. Za posledních pár let vystřídala tolik partnerů, že byste na její lovestory potřebovali excelovou tabulku. Nikdo se už proto nemůže divit, když nad nynějším vztahem s televizním magnátem Jaromírem Soukupem každý mávne rukou.

Každopádně začátek vztahu Agáty a Jaromíra byl pro všechny velkým překvapením (a šokem). Agáta se ještě ani pořádně neoklepala z rozchodu s lékařem Andrejem Nikovem a chvíli na to přiznala další vztah. To samo o sobě už nikoho nepřekvapilo. Překvapivý byl výběr partnera, který je stejně kontroverzní, jako ona sama. A také o hodně starší.

Kdo je Jaromír Soukup?

Jaromír Soukup patří mezi vlivné a bohaté lidi u nás. Jeho konto zdobí miliardové sumy a od rána do večera na nás sedm dní v týdnu vyskakuje na televizi Barrandov, kterou koupil před deseti lety. Ovšem to by nebyl Soukup, aby se věnoval jen televizi. Chce mít totiž prsty úplně ve všem (i proto má vlastní pořady o všem), takže je aktivní také v politice, má vlastní vydavatelství (četli jste někdy Listy Jaromíra Soukupa?) a dokonce vlastní boxerský tým.

agáta
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup… fandíte jim?

Agáta a Jaromír

Jednoho dne si Jaromír Soukup pozval Agátu Hanychovou do svého pořadu, konkrétně letos v červnu. Že mu Agáta imponovala už od začátku, dával patřičně najevo. Dokonce se sám přiznal, že je z ní nervózní a dalo by se říct, že během pořadu ji zpovídal otázkami, které zřejmě napomohly k tomu, aby se dvojice dala dohromady (a pak si také můžeme domyslet, že Agáta si na dlouhé přemlouvání nepotrpí). A hle! Už o pár dní později si všichni špitali o tom, že je z nich pár a brzy to zamilované hrdličky i potvrdily.

K TÉMATU  Domácí mazlíčci se kamarádí s ptáky všeho druhu. Překrásné video vás pobaví i dojme! Také si vaše kočka nebo pes dobře rozumí s papouškem?

Agáta je v tom

Poté, co se Agáta dala dohromady s Jaromírem, už jsme si mysleli, že nás nic nepřekvapí. Ale Agáta Hanychová je mistr. Po čtyřech měsících vztahu vítězoslavně oznámila, že je v tom, a to bylo teprve pořádné pozdvižení!

Oba dva mají děti z předchozích vztahů – Agáta má se sportovcem Mirkem Dopitou syna Kryšpína (11), s hercem a moderátorem Jakubem Prachařem dceru Miu (5). Děti Soukupa už jsou podstatně starší, syn Lukáš (28) žije v zahraničí a mladší dcera Natálie (21) se věnuje dostihovému sportu.

Perfektní vztah jen na oko?

Co u Agáty není moc zvykem, že jakožto (s nadsázkou) vlivná influencerka svůj vztah s Jaromírem nijak zvlášť neventiluje ven. Fanoušci i ti, kteří ji v lásce moc nemají, mohou jen spekulovat. Ale nějaké to drama si Aguš neodpustí. Třeba když skončila v nemocnici a zveřejnila pouze fotografie, na nichž je její maminka. Samozřejmě se vzduchem rázem nesly zvěsti o rozchodu, trojnásobné svobodné matce. Ale vše se brzy vyjasnilo a Veronika Žilková si Jarouška nemůže vynachválit, viz. situace, když jim doma umyl nádobí.

soukup
Oba do vztahu skočili doslova po hlavě.

Pověst ideálního muže si u Veroniky pochroumal, když se v jednom ze svých pořadů otevřeně a bez skrupulí (jak to má ve zvyku) nelichotivě vyjádřil na adresu Martina Stropnického, jejího ex. „On je sex idol mých vrstevnic a jejich maminek. U něj neskončil průserem politický, ale soukromý život. To by člověk nevěřil, jak soukromý život může těžce poškodit kariéru nadějného politika – respektive rozzuřená bývalá manželka.“ Jednoduše si pod sebou podřezal větev. Žilková se k celé situaci vůbec nechtěla vyjadřovat, ale rozhodně ho za to doma nepochválila.

Konec vztahu?

Budeme si muset zvyknout, že v případě Agáty a Jaromíra to bude jeden den velká láska a druhý den rozchod. Aktuálně má mediální magnát jasno, za což mluví jeho vyznání lásky na Instagramu: „Krásnější a krásnější. Kouzelnější a kouzelnější. Moje. Agáta.“

Co ale opravdu definitivně skončilo, tak pořad Agáta Jaromíra Soukupa. A není se čemu divit. Kdo měl tu příležitost zhlédnout byť i jen jeden díl, věděl, že tuhle promrhanou hodinu života už mu nikdo nevrátí. Nicméně za pár měsíců tu možná budeme mít pořad Dítě Jaromíra Soukupa. Nechme se překvapit.

K TÉMATU  5 hororů, po kterých rozhodně neusnete

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Alain Delon: Svůdník, který jen bral, ale zapomněl dávat

Slavní malíři, kteří byli dost ulítlí. Kdo zkoumal trus skotu a kdo si nechal za života vybudovat muzeum?

Zdroje článku:
www.idnes.cz, www.seznam.cz
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Příchod koronavirové krize ukázal, že lidé nemají vytvořený takzvaný hotovostní polštář, respektive finanční rezervu, která by jim zachránila život ve chvíli, kdy by přišli o práci. Čechům zkrátka chybí základní znalosti v oblasti finanční gramotnosti, kterým se měli naučit už v útlém dětském věku. Pokud se pravidla zacházení s penězi nebudou dětem vštěpovat do hlavy už od dětství, v dospělosti starého psa jen stěží novým kouskům naučíme.
Máte doma předškolní dítě a obáváte se, zda zvládne zápis na základní školu? Nestrachujte se, připravili jsme pro vás menší tahák, jak vaše dítko na tuto událost nachystat. Vašemu malému prvňáčkovi to jistě pomůže. Ale neotálejte, zápisy jsou již za dveřmi.
Letní měsíce svádí k tomu oblékat se poněkud spořeji. Muži oblékají kraťasy a tílka, ženy zase sukně, topy, nebo šaty na ramínka. Pokud se trápíte s nepříjemnými a nevzhlednými tukovými polštáři v oblasti podpaží a zad, pak můžete pociťovat při odhalování stud. Abyste si opět věřili a byli hrdí na svou postavu, zacvičte si pár těchto cviků, které podpoří redukci tuku ve výše zmíněných partiích.
Je naprosto přirozené, že jste před první zkušeností s letadlem vystrašení. Nicméně všechno je ve vaší hlavě, proto je čistě na vás, jak svůj první let zvládnete. Existují způsoby, jak si pomoci, abyste nebyli před prvním letem až tak vyplašení, jak se momentálně cítíte a mohli se těšit na svou zahraniční dovolenou.
Pojem alternativní bydlení nemusí znamenat nepohodlí a nečistotu. Hlavní je mít k dispozici pozemek, a skutečně příjemný domov se pak dá vytvořit v přepravním kontejneru, lesní chalupě nebo mobilheimu. Záleží na způsobu provedení. Tyhle ukázky vás přesvědčí, že alespoň jako letní chalupu je co závidět. I v malém prostoru se dají vykouzlit divy. Nevěříte?
Představte si, jaké by to bylo, kdybyste měli každý den úsměv na tváři. Kdyby se vám dařilo v práci, ve škole, ve vztazích a měli byste krásné zdraví. Ano, tohle všechno je možné a to za pomocí pozitivního myšlení. Už jen tohle všechno může být velkou motivací, abyste začali myslet pozitivně! Protože ty výsledky stojí opravdu za to. Jak ale na to? Jak se od stresu, smutku a strachů dostat k lepšímu myšlení?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek