Úterý , 29. 11. 2022

Zina

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Bizarní lovestory z českých luhů a hájů

Bulvární plátky v posledních měsících plní články, které se věnují vztahu Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa což je v tomto spojení opravdový bizár. Kdybyste se s někým vsadili, že tihle dva skončí spolu, každý by si klepal na čelo. Na druhou stranu, je to tak šílená dvojice, až jsou si možná vlastně souzeni.
Agáta Hanychová
Agáta s Jaromírem tvoří hned po Kateřině Kristelové s Tomášem Řepkou nejbizarnější český pár.

25. 11. 2022

Agáta Hanychová

U dcery Veroniky Žilkové jsou vztahy a rozchody téměř na denním pořádku. Za posledních pár let vystřídala tolik partnerů, že byste na její lovestory potřebovali excelovou tabulku. Nikdo se už proto nemůže divit, když nad nynějším vztahem s televizním magnátem Jaromírem Soukupem každý mávne rukou.

Každopádně začátek vztahu Agáty a Jaromíra byl pro všechny velkým překvapením (a šokem). Agáta se ještě ani pořádně neoklepala z rozchodu s lékařem Andrejem Nikovem a chvíli na to přiznala další vztah. To samo o sobě už nikoho nepřekvapilo. Překvapivý byl výběr partnera, který je stejně kontroverzní, jako ona sama. A také o hodně starší.

Kdo je Jaromír Soukup?

Jaromír Soukup patří mezi vlivné a bohaté lidi u nás. Jeho konto zdobí miliardové sumy a od rána do večera na nás sedm dní v týdnu vyskakuje na televizi Barrandov, kterou koupil před deseti lety. Ovšem to by nebyl Soukup, aby se věnoval jen televizi. Chce mít totiž prsty úplně ve všem (i proto má vlastní pořady o všem), takže je aktivní také v politice, má vlastní vydavatelství (četli jste někdy Listy Jaromíra Soukupa?) a dokonce vlastní boxerský tým.

agáta
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup… fandíte jim?

Agáta a Jaromír

Jednoho dne si Jaromír Soukup pozval Agátu Hanychovou do svého pořadu, konkrétně letos v červnu. Že mu Agáta imponovala už od začátku, dával patřičně najevo. Dokonce se sám přiznal, že je z ní nervózní a dalo by se říct, že během pořadu ji zpovídal otázkami, které zřejmě napomohly k tomu, aby se dvojice dala dohromady (a pak si také můžeme domyslet, že Agáta si na dlouhé přemlouvání nepotrpí). A hle! Už o pár dní později si všichni špitali o tom, že je z nich pár a brzy to zamilované hrdličky i potvrdily.

K TÉMATU  Bizarní rekordy z Guinnessova světa: Co všechno jsou lidé schopni udělat pro zápis v knize?

Agáta je v tom

Poté, co se Agáta dala dohromady s Jaromírem, už jsme si mysleli, že nás nic nepřekvapí. Ale Agáta Hanychová je mistr. Po čtyřech měsících vztahu vítězoslavně oznámila, že je v tom, a to bylo teprve pořádné pozdvižení!

Oba dva mají děti z předchozích vztahů – Agáta má se sportovcem Mirkem Dopitou syna Kryšpína (11), s hercem a moderátorem Jakubem Prachařem dceru Miu (5). Děti Soukupa už jsou podstatně starší, syn Lukáš (28) žije v zahraničí a mladší dcera Natálie (21) se věnuje dostihovému sportu.

Perfektní vztah jen na oko?

Co u Agáty není moc zvykem, že jakožto (s nadsázkou) vlivná influencerka svůj vztah s Jaromírem nijak zvlášť neventiluje ven. Fanoušci i ti, kteří ji v lásce moc nemají, mohou jen spekulovat. Ale nějaké to drama si Aguš neodpustí. Třeba když skončila v nemocnici a zveřejnila pouze fotografie, na nichž je její maminka. Samozřejmě se vzduchem rázem nesly zvěsti o rozchodu, trojnásobné svobodné matce. Ale vše se brzy vyjasnilo a Veronika Žilková si Jarouška nemůže vynachválit, viz. situace, když jim doma umyl nádobí.

soukup
Oba do vztahu skočili doslova po hlavě.

Pověst ideálního muže si u Veroniky pochroumal, když se v jednom ze svých pořadů otevřeně a bez skrupulí (jak to má ve zvyku) nelichotivě vyjádřil na adresu Martina Stropnického, jejího ex. „On je sex idol mých vrstevnic a jejich maminek. U něj neskončil průserem politický, ale soukromý život. To by člověk nevěřil, jak soukromý život může těžce poškodit kariéru nadějného politika – respektive rozzuřená bývalá manželka.“ Jednoduše si pod sebou podřezal větev. Žilková se k celé situaci vůbec nechtěla vyjadřovat, ale rozhodně ho za to doma nepochválila.

Konec vztahu?

Budeme si muset zvyknout, že v případě Agáty a Jaromíra to bude jeden den velká láska a druhý den rozchod. Aktuálně má mediální magnát jasno, za což mluví jeho vyznání lásky na Instagramu: „Krásnější a krásnější. Kouzelnější a kouzelnější. Moje. Agáta.“

Co ale opravdu definitivně skončilo, tak pořad Agáta Jaromíra Soukupa. A není se čemu divit. Kdo měl tu příležitost zhlédnout byť i jen jeden díl, věděl, že tuhle promrhanou hodinu života už mu nikdo nevrátí. Nicméně za pár měsíců tu možná budeme mít pořad Dítě Jaromíra Soukupa. Nechme se překvapit.

K TÉMATU  Rozchod během pandemie. Které herecké páry neustály karanténu?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Alain Delon: Svůdník, který jen bral, ale zapomněl dávat

Slavní malíři, kteří byli dost ulítlí. Kdo zkoumal trus skotu a kdo si nechal za života vybudovat muzeum?

Zdroje článku:
www.idnes.cz, www.seznam.cz
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Negativní zprávy nás zahlcují. Napětí stoupá a klid nejspíše ještě dlouho nikdo z nás nepozná. Není se čemu divit. Sotva jsme zvládli jednu krizi, přišla další, daleko horší a jen kousek od našich hranic. Obavy o budoucnost nyní trápí hodně lidí. Pokud nemůžete z aktuálního dění spát a pracují vám nervy, soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, které vám pomohou náročné období zvládnout.
S příchodem nového roku se obnovily módní kolekce v oblíbených i méně oblíbených obchodech. Loňské zboží vystřídalo letošní a my si již mohli všimnout toho, co se bude letos nosit. Stejně jako vloni, i letos se bude naše pozornost upínat k modelům, které ohlásily svůj velký comeback. I letošnímu roku budou dominovat kousky, které známe z devadesátých let a které po nějakou dobu upadly do zapomnění.
Čas nejde zastavit, a tak i miláček všech žen, Antonio Banderas, zakotvil v přístavu šedesátníků. V poslední době prošel velkými změnami ve svém životě. Mimo jiné prodělal infarkt a před několika týdny oznámil, že má koronavirus. Svůj zaběhlý hollywoodský život ale právě po infarktu zcela přehodnotil a dnes plní sociální sítě zcela novými příspěvky. Čemu propadl?
Přestože letnímu tropickému počasí již pro tento rok odzvonilo, nemusíte si zoufat, a naopak si ještě užít vodních radovánek. Můžete vybírat z celé řady aquaparků, které jsou dostupné po celý rok. Přinášíme Vám hned 7 tipů, kam můžete vyrazit za zábavou, ale i odpočinkem a rozmanitou péčí o tělo.
Překrásný Olea All Suite Hotel je celý postavený z přírodních materiálů a zaujme atmosférou naprosté pohody. Pětihvězdičkový resort vyniká luxusem a personál je tu k dispozici nonstop. Bazény prolínají skrz všechny části hotelu a zajímavostí je, že do se do vody můžete ponořit přímo z vašeho pokoje. Tohle je prostě nádhera!
Věděli jste, že je docela snadné vyrobit si chutný a zdravý sirup z květů černého bezu nebo třeba šeříku? Bezový sirup se používá na limonády, koktejly a dezerty. Nebo můžete jednoduše nalít palačinky nebo zmrzlin. Takový sirup patří i do ovocného čaje. Možností je nepřeberné množství, stačí si vybrat a vychutnat si výbornou sladkost a nádhernou vůni! Že už na takový zdravý sirup máte chuť? Tak neváhejte a pusťte se do toho!
Každá z nás chce být krásná. Ale je nutné být krásná za každou cenu? V případě prodlužování vašich vlastních řas těmi umělými rozhodně platí, že zdraví je důležitější. Jaká vám kvůli umělým řasám hrozí rizika? A čím můžete umělé prodlužování nahradit?

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek