Pátek , 01. 12. 2023

Iva

Kouká z toho vážný vztah, nebo jen krátký románek? Poznejte, jestli s vámi (ne)počítá

Poznala jste skvělého chlapa a všechno mezi vámi vypadá na dobré cestě. Už se scházíte nějaký ten pátek, je vám spolu dobře. Vy ale začínáte mít pochybnosti, jestli s vámi počítá do budoucna, nebo vás vnímá jen jako krátkodobý románek. Jak poznat, že mu jde o vážný vztah a nikoli o krátké povyražení?
vážný vztah
Myslí to s vámi opravdu vážně?

19. 07. 2023

Otevírá se vám

Jakmile s někým chceme trávit budoucnost, jsme k němu otevření. Takže pokud je k vám partner upřímný, svěřuje se vám a chce, abyste toho o něm hodně věděla, pak je to známka toho, že hledá vážný vztah.

Ctí vaše hranice

Zatímco někdo se do vztahu vrhne po hlavě, doslova jako velká voda, jinému to trvá podstatně déle, nežli si toho druhého pustí k tělu. Základem vztahu proto je, abyste vzájemně respektovali vaše tempo. Pakliže na vás netlačí a ctí vaše hranice, například když se spolu nevyspíte už na prvním ani na druhém rande, pak je to většinou signál, že mu nejde jen o povyražení.

Sám iniciuje vaše schůzky

Nemusí to vždy být žena, která vymyslí rande, všechno zařídí. Pokud to dělá i muž, tedy pokud pro vás naplánuje rande, zařídí vše potřebné a vy se nemusíte o nic starat, je to na dobré cestě a toho chlapa se držte.

Nevadí mu nálepky

Muž, který s vámi počítá i do budoucna, nebude dělat scény jen proto, že vás dva oficiálně označíte jako pár. Pokud by mu šlo jen o románek, bránil by se nálepkám.

pár
Jak poznáte, že mu jde o vážný vztah a nehledá jen povyražení?

Mluví o společné budoucnosti

Podle čeho mimo jiné můžete poznat, že to s vámi myslí vážně a chce s vámi být i nadále? Třeba podle toho, že mluví o vaší společné budoucnosti. Spolehněte se, že muži, kterým jde jen o pobavení se, rozhodně nedělají plány do budoucna. Ba spíše naopak, o budoucnosti ani nemluví, takovému tématu se širokým obloukem vyhýbají.

Představí vás rodině a přátelům

Pokud vás hrdě představí své rodině a vezme vás mezi kamarády, pak si můžete být jistá, že jste žena, vedle které chce zestárnout. Muži nepředstavují své „chvilkové radovánky“ kamarádům, maximálně se jimi pochlubí fotkou v telefonu, ale rozhodně nemají zájem o to, aby trávili společný čas.

K TÉMATU  Svatební blázinec. S čím vším musíme při plánování svatby počítat?

Podporuje vás

Cítíte ze svého protějšku, že je tady pro vás, že se o něho můžete opřít? Pak si takového muže ceňte, protože chlap, kterému by šlo jen o to, aby si s vámi chvíli užil a pak „adieu“, by se nestal vaší oporou a tzv. ramínkem, na kterém se můžete vyplakat. Takového muže by vaše problémy nezajímaly. Ten by si jel sólo jen to svoje, na druhé by nehleděl.

Tráví čas s vaší rodinou a přáteli

Signál, který napovídá, že chce vážný vztah, je i ten, že má zájem trávit čas s vaší rodinou a přáteli. Opět platí, že muži, kterému jde o pobavení se na pár dní či týdnů, by nestálo za to, aby se seznamoval s vašimi kamarády nebo aby poznával vaše blízké. Takže pokud sám od sebe chce navštívit vaše rodiče, je to na dobré cestě.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jdete na rande? Proměňte se v mistryni flirtování!

První rande je za vámi. Pokud čekáte, až zavolá, raději zavolejte sama

Zdroje článku:
https://www.stylecraze.com/articles/signs-he-wants-a-relationship/
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Vytřete návštěvě zrak, až ji usadíte na originální zahradní posezení. Venkovní nábytek z palet má tu výhodu, že si ho můžete poskládat podle sebe jako lego. Palety mají přirozeně svůj daný tvar, ten je ale možné půlit nebo jinak upravovat. Rohová sedačka se stolkem na kolečkách vypadá skvěle. Stačí vše natřít barvou podle vaší chuti a opatřit matrací a polštářky.
Mléko - přidáváme si ho do nápojů, připravujeme si z něj mnohé pokrmy, přidáváme do buchet nebo ho jen popíjíme u televize. Je plné tělu prospěšných živin, i proto by mělo mít neodmyslitelné místo v našem jídelníčku. Jenže co když patřím do skupiny vegetariánů nebo veganů a mléko je v rozporu s tím, co uznávám? Skvělou alternativou je mléko rostlinné.
Každou milovnici nakupování a módní intelektuálku teď nezajímá nic jiného, než co bude trendem letošního podzimu. Někteří už možná mají nastudováno z módních časopisů či procházkách po obchodech, jiní však stále netuší, do čeho se na ulici obléknout.
Krásná postava, zpevněný zadek, silné svaly, perfektní držení těla, stejně jako obratnost a lehkost pohybů... To vše lze získat pomocí cvičení zvaného pilates. Toto cvičení se objevilo již před několika lety, ale stále nabírá na popularitě. Proč ho cvičit? A jak s pilates začít v domácích podmínkách? Uvidíte, že i naprostý začátečník může s pilates začít okamžitě a brzy dosáhnout skvělých výsledků ve formování své postavy!
Ačkoli bychom to měli dělat všichni, opravdu není pravidlem, že se v každé domácnosti třídí odpad. Pokud si neosvojíme tyto správné návyky, může se stát, že často budeme vyhazovat odpadky tam, kam prostě nepatří. Ještě horší varianta je ta, že netřídíme vůbec (hanba!). Přitom je to naprosto jednoduchá disciplína. Nejtěžší je pouze začít. Do lehkého začátku vám poradíme, jak na to, abyste přispěli k lepšímu životnímu prostředí.
Také patříte mezi ženy, které mají mastnou pleť a lesknou se tak v létě i v zimě? Pak vám ze všeho nejdříve pogratulujeme. O ženách s mastnou pletí se říká, že stárnou velmi pomalu a po celý svůj život budou vypadat minimálně o pět let mladší. Na mastné pleti se totiž netvoří tolik vrásek. Tou špatnou správou je, že v létě trpíme.
Tohle jistě všechny známe… Ani se nenadějete, chvilku zůstanete na sluníčku (ať už odpočívat nebo pracovat) a večer se pak doma nestačíte divit, jak máte červená ramena, záda nebo jinou část těla. Je to nepříjemné, člověku se špatně spí, pokožka je napjatá, citlivá. Kolikrát je obtěžující i nošení různého oblečení s ramínky, těsnějšími okraji. Jak si můžete v takovou chvíli pomoct a dát svou pokožku zase rychle do pořádku?
Existuje několik možností, jak se vyspat i tehdy, pokud váš partner hlasitě chrápe. Jednou z možností je jít spát do jiné místnosti. Pak existují samozřejmě i vtipná doporučení, jako je přilepit partnerovi pomocí lepicí pásky na záda míček. Ví se, že chrápání je nejintenzívnější, když dotyčná osoba spí na zádech. Míček přilepený na pyžamo (na záda) zabrání, aby se člověk na záda překulil.

Nepřehlédněte

Nošení dioptrických brýlí neznamená, že byste měli automaticky zanevřít na make-up. Naopak. Dokonce existují i speciální návody, jak se nalíčit tak, aby make-up dokonale ladil s vašimi brýlemi. Ať už nosíte brýle na blízko nebo na dálku, s obroučkami nebo bez, ideální make-up můžete vykouzlit každé ráno.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek