Neděle , 23. 06. 2024

Zdeňka

Kouká z toho vážný vztah, nebo jen krátký románek? Poznejte, jestli s vámi (ne)počítá

Poznala jste skvělého chlapa a všechno mezi vámi vypadá na dobré cestě. Už se scházíte nějaký ten pátek, je vám spolu dobře. Vy ale začínáte mít pochybnosti, jestli s vámi počítá do budoucna, nebo vás vnímá jen jako krátkodobý románek. Jak poznat, že mu jde o vážný vztah a nikoli o krátké povyražení?
vážný vztah
Myslí to s vámi opravdu vážně?

19. 07. 2023

Otevírá se vám

Jakmile s někým chceme trávit budoucnost, jsme k němu otevření. Takže pokud je k vám partner upřímný, svěřuje se vám a chce, abyste toho o něm hodně věděla, pak je to známka toho, že hledá vážný vztah.

Ctí vaše hranice

Zatímco někdo se do vztahu vrhne po hlavě, doslova jako velká voda, jinému to trvá podstatně déle, nežli si toho druhého pustí k tělu. Základem vztahu proto je, abyste vzájemně respektovali vaše tempo. Pakliže na vás netlačí a ctí vaše hranice, například když se spolu nevyspíte už na prvním ani na druhém rande, pak je to většinou signál, že mu nejde jen o povyražení.

Sám iniciuje vaše schůzky

Nemusí to vždy být žena, která vymyslí rande, všechno zařídí. Pokud to dělá i muž, tedy pokud pro vás naplánuje rande, zařídí vše potřebné a vy se nemusíte o nic starat, je to na dobré cestě a toho chlapa se držte.

Nevadí mu nálepky

Muž, který s vámi počítá i do budoucna, nebude dělat scény jen proto, že vás dva oficiálně označíte jako pár. Pokud by mu šlo jen o románek, bránil by se nálepkám.

pár
Jak poznáte, že mu jde o vážný vztah a nehledá jen povyražení?

Mluví o společné budoucnosti

Podle čeho mimo jiné můžete poznat, že to s vámi myslí vážně a chce s vámi být i nadále? Třeba podle toho, že mluví o vaší společné budoucnosti. Spolehněte se, že muži, kterým jde jen o pobavení se, rozhodně nedělají plány do budoucna. Ba spíše naopak, o budoucnosti ani nemluví, takovému tématu se širokým obloukem vyhýbají.

Představí vás rodině a přátelům

Pokud vás hrdě představí své rodině a vezme vás mezi kamarády, pak si můžete být jistá, že jste žena, vedle které chce zestárnout. Muži nepředstavují své „chvilkové radovánky“ kamarádům, maximálně se jimi pochlubí fotkou v telefonu, ale rozhodně nemají zájem o to, aby trávili společný čas.

K TÉMATU  Jak (ne)být sexy. Zkoušeli jsme zaručené rady z časopisů!

Podporuje vás

Cítíte ze svého protějšku, že je tady pro vás, že se o něho můžete opřít? Pak si takového muže ceňte, protože chlap, kterému by šlo jen o to, aby si s vámi chvíli užil a pak „adieu“, by se nestal vaší oporou a tzv. ramínkem, na kterém se můžete vyplakat. Takového muže by vaše problémy nezajímaly. Ten by si jel sólo jen to svoje, na druhé by nehleděl.

Tráví čas s vaší rodinou a přáteli

Signál, který napovídá, že chce vážný vztah, je i ten, že má zájem trávit čas s vaší rodinou a přáteli. Opět platí, že muži, kterému jde o pobavení se na pár dní či týdnů, by nestálo za to, aby se seznamoval s vašimi kamarády nebo aby poznával vaše blízké. Takže pokud sám od sebe chce navštívit vaše rodiče, je to na dobré cestě.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Jdete na rande? Proměňte se v mistryni flirtování!

První rande je za vámi. Pokud čekáte, až zavolá, raději zavolejte sama

Zdroje článku:
https://www.stylecraze.com/articles/signs-he-wants-a-relationship/
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Každý z nás má v sobě tři hlavní aspekty; vnitřní žena, vnitřní muž a vnitřní dítě. Máme-li všechny tři v rovnováze, žijeme harmonický život. Nemáme-li, začnou určité oblasti v našem životě skřípat.
Když si moje kamarádka a pak také sestra našly partnery na seznamce, začala jsem věřit tomu, že to skutečně funguje. Do té doby jsem se toho strašně bála. Psát si s někým na internetu, nevědět, zda je to skutečně on a potom si s ním vyjít. To mi přišlo děsně riskantní. No ale, když to jim dvěma vyšlo, proč by to nemohlo vyjít taky mně?
Bez rostlin by na Zemi nemohl být život. A přestože má člověk sklon své přirozené prostředí nevybíravým způsobem poškozovat, rostliny stále ještě vnímáme jako uklidňující prvek. Proto se jimi obklopují i ti největší cynici. Existují však různé druhy rostlin a květin. Některé nám prospívají více, jiné méně, a některé nám mohou být dokonce jedovaté. Nejen svými plody, ale i vůní, kterou zejména na jaře vypouštějí. Pojďme se však nyní podívat na pokojové rostliny, které stojí za ti mít doma.
Jednoduché vychytávky, jak vypadat krásně, splní účel na 100 %. Jak rychle vyrobit kudrliny a udělat vaše vlasy krásně zářivé? Jak dokonale vybělit zuby pro perfektní úsměv nebo vyčistit pleť?
Výroba domácí kosmetiky není složitá, a navíc je to zábava. Vaší pleti udělají výrobky z přírodních ingrediencí určitě dobře. Už žádná chemie! Je fajn, že můžete ovlivnit složení vaší kosmetiky. A péče o vaše tělo bude tak pouze ve vašich rukách.
Každý kolem vás se chlubí, jak jejich dítě ve dvou letech švitoří první slůvka? Nebojte se, rozhodně nebudete čekat tak dlouho! Naučte se techniku, jak své dítě rozmluvit a již ve věku 9 měsíců mít človíčka, kterému rozumíte první slůvka.
V okamžiku, kdy propukla koronavirová krize se zhmotnil nedostatek pracovníků ve zdravotnictví a také v psychoterapii. Zatímco první zmiňovaní se starali o to, aby se nemocní lidé postavili na nohy, psychoterapeuti se o to samé starali v trochu jiném slova smyslu. Bohužel se mezi námi stále našli i ti, kteří si k nim nechtěli zajít pro pomoc. Mysleli si, že navštěvovat je je spíše jedna velká ostuda, ale opak je pravdou. Dnes je to zcela normální. 
„Není ta omáčka moc kyselá? Nejsou ty knedlíčky moc mazlavé?“ Citát z oblíbeného filmu dokumentuje, jak málo si některé ženy věří. A to i v případě, že svou práci zvládají skvěle. Jste jedna z nich? Také máte pocit, že nic neuděláte perfektně? Možná se jen podceňujete. A že nejste dokonalá? Hoďte pochybnosti za hlavu a mějte se ráda!
Sotva začalo jaro, už tady máme kolekci oblékání pro podzim a zimu. Tahle módní přehlídka vás hodně pobaví, a přitom je k nerozeznání od těch oficiálních! Stejně jako modely předních návrhářů, ani tohle oblečení byste si na sebe prostě nikdy nevzaly.
Sebevědomí dítěte je ve značné míře ovlivněno tím, jak k němu přistupují jeho rodiče a lidé, kteří jsou s ním v pravidelném kontaktu. Jen stěží si představíte, že by vyrostl zdravě sebevědomý člověk z dítěte, které denně slyší věty ve stylu: „Jsi úplně k ničemu.“ „Z tebe nikdy nic nebude.“ „Jak můžeš být sakra tak nešikovný?“ Takových podobných vět můžeme najít mnoho. Naopak, sami jistě víte, jak vás zahřeje na duši, když si od někoho vyslechnete:“ Tobě to ale dneska sluší!“ nebo „Jsi moc šikovná.“
Jak zútulnit interiér? Nemusíte sázet na předražené bytové doplňky nebo na podobné prvky do domácnosti, které zanedlouho omrzí. Stačí vsadit na pokojové rostliny, které budou tím nejlepším co si domů přinesete. Zejména, pokud se bude jednat o dracénu - působivou pokojovou rostlinu, která nevyžaduje příliš mnoho péče.
Nebojte se, nechceme vás nijak strašit, je už je čas na vánoční přípravy. Ale co si budeme povídat, doma vyrobený adventní kalendář zabere nějaký čas a v době, kdy bude aktuální, budete mít jistě dost jiné práce. Co si to tedy letos trochu ulehčit a připravit se. Užijete si i samotnou výrobu kalendáře třeba v rodinném kruhu.

Výběr článků

Každá žena ví, jak je důležité, aby spodní prádlo dokonale sedlo. Zejména pak podprsenka, jejíž nepadnutí může vyvolat nepříjemné bolesti zad. Bohužel jen málokterá ví, jak správně by měla dobře padnoucí podprsenka vypadat a jak si ji ostatně vybrat, aniž bychom si museli zkoušet.
Pokud se vám podařilo něco zhubnout přes léto, nebo zkrátka chcete jen udržet, to co máte, máme pro vás tipy, které fungují. Stačí dodržovat tyto jednoduché stravovací návyky.
Mnoho žen vyššího věku se nemůže dočkat důchodu, ale je to vždycky výhra? Záleží na tom, kolik máte naspořeno. Zda jste využila penzijního spoření, nebo jste si spořila sama či s partnerem jiným způsobem. Protože jen z důchodu se v naší republice moc užívat nedá.

Nepřehlédněte

Kdo by netoužil po tom žít v domácnosti, která se vzhledově podobá královskému paláci! Pokud jste zastánci kombinace romantiky a možná malého kýče, anglický styl bydlení je pro vás to pravé. A i když nežijete na anglickém venkově, můžete takto zařízený příbytek mít. Stačí se držet několika pravidel.
S příchodem miminka se ženě naprosto změní život. Najednou je zde někdo, kdo vás zcela potřebuje, je na vás zcela závislý. S tím se pojí i změny v soužití partnerů. Některý muž je na velkou změnu z postu partner na povolání otec schopen pružně reagovat. Někdo naopak odmítá novou roli přijmout a zarputile si jede ve starých kolejích. K čemu taková situace vede? A proč je tak nebezpečná?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek