Čtvrtek , 18. 08. 2022

Helena

Jaké svatební šaty vládnou roku 2022?

Výběrem svatebních šatů stráví mnoho nevěst i několik týdnů. Patříte k těm, které se nemohou rozhodnout? Nechte se inspirovat módními trendy roku 2022 a možná najdete, co hledáte.
svatební šaty
svatební šaty a trendy roku 2022

Plánování velkého dne není jen o zarezervování místa, objednání fotografa na svatbu a zajištění občerstvení. Výběr těch správných svatebních šatů je jedním z nejdůležitějších kroků k dokonalé svatbě. Módní trendy vám mohou být inspirací. Ve finále ale vždy záleží jen na tom, abyste se vy cítila jako princezna.

1.    Rolák

Šaty s rolákem jsou in, a to nejen na zimní svatbu. V letním podání může krk nevěsty obepínat krajka nebo průsvitná látka posetá kamínky.

2.    Krajka

Krajka je zpět a je jí víc než dost. Od umírněného zdobení v oblasti korzetu se postupně přechází ke krajce od hlavy až k patě. Kromě té klasické se navíc začíná objevovat i paličkovaná, která se nejlépe hodí na stále trendy svatbu v boho stylu.

3.    Tylové volány

Letos neplatí, že méně je někdy více. Omezování v době koronavirové pandemie mělo za následek, že po rozvolnění opatření touží většina nevěst po pompézní a velkolepé svatbě. Přesně takové musí být i jejich svatební šaty. Nařasené tylové volány dodají šatům nepřehlédnutelný objem a z každé nevěsty tak rázem učiní královnu večera.

4.    Korzety

Korzety zažívají comeback i v běžné módě. Proto není divu, že po nich sahá čím dál více nevěst. Letos ale kromě klasiky frčí také poloprůsvitné varianty, které nejsou zdobené ničím jiným než (opět) krajkou.

5.    Pastelové odstíny

Většině nevěst nesluší sněhově bílá. Naštěstí letos výběr rozšířily kromě klasických smetanových a vanilkových odstínů také pastelové barvy. Konkrétně je v kurzu starorůžová, broskvová, tělová i chladnější bledě modrá.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Být lepší verzí sebe samých. Snažíme se o to každý den. A když se o to nesnažíme my, chtějí to po nás druzí. V současné době jsou na nás kladené obrovské nároky, během nichž jsme vystavováni nesmírnému tlaku. Co kdybychom vám ale řekli, že každá životní situace se dá zvládnout s nadhledem a lehkostí. Jen potřebujete člověka, který vás pošťouchne tím správným směrem.
S příchodem sluníčka a teplého počasí se venku neprobouzí pouze stromy a květiny, ale také komáři, klíšťata, vosy a podobná obtěžující havěť. Dnešní článek vám přinese několik receptů na zcela přírodní repelenty, které ochrání nejen vás, vaše děti, ale i čtyřnohé mazlíčky. Zároveň se také dozvíte, co dělat v rámci první pomoci, pokud se s některou z obtěžujících potvůrek léta dostanete do křížku.
Někdy není času nazbyt – v práci fofr, doma lítačka, člověk si pomalu ani nesedne. Ale jíst se musí, zvlášť když nechcete zbytečně utrácet za oběd v restauraci. Nechte si poradit a odložte při tom předsudky stranou. Rychlý oběd totiž může být i velmi zdravý a plnohodnotný. Dokonce se může stát, že rychlé recepty se ve vaší kuchyni usadí už napořád. Pusťte se s námi do vaření a uvidíte, že manžela a děti už ani nebudete muset přesvědčovat. Tak co, už zapínáte plotnu?
Že se nedá módou a módními trendy bojovat proti „blbé“ náladě? Ale dá! Důkazem jsou aktuální trendy na rok 2021, které se na symboliku naděje, síly a vytrvalosti soustředí nejen v barvách, vybavení domácnosti, ale také ve stylu oblékání, účesů a samozřejmě i líčení. Pojďme se na jednotlivé trendy tohoto roku podívat právě optikou nálady a symboliky. Uvidíte, že letos bude čím zahánět chmury!
Klimakterium neboli menopauza je přirozené období v životě ženy, které může nastat kdykoli mezi 45. až 55. rokem života. Organismus pozvolna přejde z reprodukční fáze do fáze klidové. Tahle fyziologická životní etapa se prostě nedá zastavit ani obejít. A tělo vám může připravit horké chvilky právě ve věku, kdy se cítíte tak skvěle. Dá se ale to zvládnout.
Zatímco většina zatím cestuje jenom prstem po mapě, jiné už nebaví sedět doma. Chtějí něco zažít, i když tomu epidemiologická situace zrovna nenahrává. Jenže panující koronavirus cestování nepřeje už nějaký ten pátek, proto se mnozí lidé rozhodli vydat se na cestu, i když je venku stále hrozící riziko nakažení.

Nepřehlédněte

V dnešní moderní době jsme až zahlceni spoustou nových vychytávek. To se týká oi spotřebičů a pomocníků do domácnosti. V obchodech najdete zboží jakéhokoliv druhu a někdy se vám dokonce podaří narazit na poněkud podivná zařízení, jejichž účel je třeba ještě uhodnout. Přiznejme si, že někde mezi touto hojností zaujal své místo parní čistič.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek