Neděle , 25. 09. 2022

Zlata

Radka (22): Úchylný soused mi nedá spát. Kdy už bude konečně klid?

Sen o vlastním bydlení se mi splnil před rokem. Byla jsem šťastná, že se konečně mohu odstěhovat od rodičů a žít si po svém. Ale nadšení z nového domova a pěkného pronajatého bytu je pryč.
soused
Pokaždé když jdu kolem, tak číhá za dveřmi. (foto: 123rf.com)

13. 01. 2022

Kazí mi ho můj úchylný soused. Padla jsem mu do oka jen co jsem se přistěhovala. A od té doby se ho nemůžu zbavit. Občas z něj mám husí kůži a už opravdu nevím, jak mu vysvětlit, že mi je jeho chování nepříjemné.

Ideální bydlení pro mě

Mám dva mladší sourozence. V našem dvoupokojovém bytě u rodičů jsme měli jeden pokoj. A tam už bylo opravdu k nevydržení. Hned jak jsem si našla po škole práci, šetřila jsem na vlastní bydlení. Jenže najít ho byla docela fuška. Bydlení je dnes neskutečně drahé, majitelé chtěli vysoké kauce, a proto mi to chvíli trvalo.

Až jsem konečně našetřila dostatečně velkou částku, stěhovala jsem se. Můj vysněný byt se nachází v menším panelovém domě, dohromady je tu asi osm bytů. Bydlí tam spíše starší lidé, kteří jsou zde celý život. Myslela jsem si, že to bude známka toho, že v domě bude klid, a tedy že tam na mě konečně čeká opravdu pěkné a ideální bydlení. Ne všechno ale byla pravda.

Ochotný pan soused

Stěhovala jsem se na etapy. Nechtěla jsem vyhazovat peníze, takže jsem si věci do nového bytu vozila popořadě. I nábytek jsem si postupně dokupovala a nosila si ho sama. Prostě jsem si nemohla dovolit všechno zajistit najednou. Vždy když jsem si něco přivezla a soukala ty věci do schodů, otevřel dveře můj soused ve druhém patře a vyptával se mě, co jsem si přivezla a nabízel mi svou pomoc.

Tomu pánovi je něco kolem šedesáti let. Na první pohled vypadal hrozně mile, nechtěla jsem ho obtěžovat. Ale když se nabídl, neodmítla jsem. Tak jsme se seznámili, on mi pomohl vynosit vždy nějaké věci, ptal se mě co dělám a kolik je mi let a tak podobně. Já jsem zase zjišťovala, jak to u nich v domě chodí, jak probíhají úklidy na chodbě a další věci. Pan soused mi přišel velmi ochotný a hodný, ale jeho zájem o mě se stupňoval.

K TÉMATU  Elena (35): Manžel se přiznal, že ho láká polyamorie. Co mám dělat?

Už je tady zase!

To, co na první pohled vypadalo jen jako sousedská výpomoc, se změnilo v pronásledování a nechutné narážky kdykoliv, kdy se jen mihnu okolo sousedových dveří. Začal klepáním na mé dveře vždy o víkendu. Vlezlý soused mi přinesl třeba bábovku a ptal se mě, co mám dnes v plánu.

Když jsem mu to řekla, na stejném místě se náhodou objevil i on, a pak se mě ve vchodě vyptával, kdo to se mnou byl a narážel na to, že jsem se zajisté dobře bavila. A když jsem se ho zeptala, co tam dělal on? Řekl, že mu to nedalo a musel se jít podívat, jak to tam vypadá, že měl o mě strach. Začalo mi docházet, že na tom něco není v pořádku.

Kdykoliv, když jdu do schodů, on otevře své dveře a ptá se, kde jsem se zase toulala. A jednou, když jsem si domů vedla kamaráda, měl hodně nemístné narážky na sex a na to, co tam spolu budeme dělat. Já a kamarád! Pak jsem si ale našla i přítele a ten už ke mně sotva vkročí. Protože tam zase bude můj úchylný soused.

Co jste v noci vyváděli?

Přítele mám opravdu jen chvíli, ovšem už teď u mě nechce přespávat. Soused se totiž nezdráhá ani před ním zeptat, co jsme to zase v noci vyváděli. Že on nás poslouchal a měl dojem, že mně se to moc nelíbilo. Dokonce mu začal radit, jak ženu uspokojit! A když mě potká samotnou, snaží se vysvětlit, jak bych si měla lépe užít orgasmus. Naposledy mi dokonce namaloval na papír kresbu jeho nejoblíbenější sexuální polohy, což mi už přišlo opravdu nechutné.

K TÉMATU  Jak udržet žhavý sex v dlouhodobém vztahu. Zbavte se starých programů a zkuste třeba hry nebo hotel

Samozřejmě, že jsem mu už několikrát důrazně řekla, že si to nepřeji, aby měl narážky na můj sexuální život nebo na cokoliv, co se sexu týká. Poprosila jsem ho, aby si mě už tolik nevšímal, ale marně. Pořád mi přijde, že můj úchylný soused doma za dveřmi číhá jen na to, kdy půjdu okolo. Dřív jsem se tomu někdy smála, ale teď mi jeho chování přijde už jen velice slizké. Co mám dělat, nevím.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Antonie (36): Nevěra je mé druhé jméno. Chodím za svým sousedem!

Judita (24): Mám krásné tělo, ale šťastná nejsem. Z malíře i fotografa se vyklubali úchylové

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Léto je pro rty extrémním obdobím: naše rty, stejně jako celý obličej, jsou vystaveny spalujícímu slunci, horkému suchému větru, někdy dokonce i slané mořské vodě. Navíc kvalita rtěnky, kterou na rty nanášíme také může přispět k podráždění už tak namáhaných rtů. Co tedy dělat, aby vaše rty vypadaly stále mladé, pevné a sladké? Dáme vám několik rad, jak o ně správně pečovat.
Zařizovat si obývací pokoj je stejně těžké, jako si zařizovat ložnici. Zatímco ložnice má být především oázou klidu, obývací pokoj je zase místem, kde se setkává rodina s přáteli, proto se chcete vyšvihnout v očích známých a zařídit si místnost k naprosté dokonalosti. Aby zde však stále proudila potřebná energie, nezapomínejte na zásady feng-šuej.
To, že je nutné dodržovat pitný režim, to je každému známý fakt. Že čistá voda je nejprospěšnější tekutinou, to je taktéž zcela každému jasné. Jenže pití pouhé čiré vody, to člověku může zevšednět a začne vymýšlet způsoby, jakými si hydrataci ozvláštnit.
Rádi utrácíte, ale kolikrát si říkáte, že už máte tolik věcí, až je není kam dávat? V tom případě se zamyslete nad tím, za co utrácíte a jestli náhodou není lepší místo utrácení investovat do něčeho, co se vám skutečně vyplatí.

Nepřehlédněte

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek