Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

Radka (22): Úchylný soused mi nedá spát. Kdy už bude konečně klid?

Sen o vlastním bydlení se mi splnil před rokem. Byla jsem šťastná, že se konečně mohu odstěhovat od rodičů a žít si po svém. Ale nadšení z nového domova a pěkného pronajatého bytu je pryč.
soused
Pokaždé když jdu kolem, tak číhá za dveřmi. (foto: 123rf.com)

13. 01. 2022

Kazí mi ho můj úchylný soused. Padla jsem mu do oka jen co jsem se přistěhovala. A od té doby se ho nemůžu zbavit. Občas z něj mám husí kůži a už opravdu nevím, jak mu vysvětlit, že mi je jeho chování nepříjemné.

Ideální bydlení pro mě

Mám dva mladší sourozence. V našem dvoupokojovém bytě u rodičů jsme měli jeden pokoj. A tam už bylo opravdu k nevydržení. Hned jak jsem si našla po škole práci, šetřila jsem na vlastní bydlení. Jenže najít ho byla docela fuška. Bydlení je dnes neskutečně drahé, majitelé chtěli vysoké kauce, a proto mi to chvíli trvalo.

Až jsem konečně našetřila dostatečně velkou částku, stěhovala jsem se. Můj vysněný byt se nachází v menším panelovém domě, dohromady je tu asi osm bytů. Bydlí tam spíše starší lidé, kteří jsou zde celý život. Myslela jsem si, že to bude známka toho, že v domě bude klid, a tedy že tam na mě konečně čeká opravdu pěkné a ideální bydlení. Ne všechno ale byla pravda.

Ochotný pan soused

Stěhovala jsem se na etapy. Nechtěla jsem vyhazovat peníze, takže jsem si věci do nového bytu vozila popořadě. I nábytek jsem si postupně dokupovala a nosila si ho sama. Prostě jsem si nemohla dovolit všechno zajistit najednou. Vždy když jsem si něco přivezla a soukala ty věci do schodů, otevřel dveře můj soused ve druhém patře a vyptával se mě, co jsem si přivezla a nabízel mi svou pomoc.

Tomu pánovi je něco kolem šedesáti let. Na první pohled vypadal hrozně mile, nechtěla jsem ho obtěžovat. Ale když se nabídl, neodmítla jsem. Tak jsme se seznámili, on mi pomohl vynosit vždy nějaké věci, ptal se mě co dělám a kolik je mi let a tak podobně. Já jsem zase zjišťovala, jak to u nich v domě chodí, jak probíhají úklidy na chodbě a další věci. Pan soused mi přišel velmi ochotný a hodný, ale jeho zájem o mě se stupňoval.

K TÉMATU  Co si ženy ve skutečnosti myslí, když říkají...

Už je tady zase!

To, co na první pohled vypadalo jen jako sousedská výpomoc, se změnilo v pronásledování a nechutné narážky kdykoliv, kdy se jen mihnu okolo sousedových dveří. Začal klepáním na mé dveře vždy o víkendu. Vlezlý soused mi přinesl třeba bábovku a ptal se mě, co mám dnes v plánu.

Když jsem mu to řekla, na stejném místě se náhodou objevil i on, a pak se mě ve vchodě vyptával, kdo to se mnou byl a narážel na to, že jsem se zajisté dobře bavila. A když jsem se ho zeptala, co tam dělal on? Řekl, že mu to nedalo a musel se jít podívat, jak to tam vypadá, že měl o mě strach. Začalo mi docházet, že na tom něco není v pořádku.

Kdykoliv, když jdu do schodů, on otevře své dveře a ptá se, kde jsem se zase toulala. A jednou, když jsem si domů vedla kamaráda, měl hodně nemístné narážky na sex a na to, co tam spolu budeme dělat. Já a kamarád! Pak jsem si ale našla i přítele a ten už ke mně sotva vkročí. Protože tam zase bude můj úchylný soused.

Co jste v noci vyváděli?

Přítele mám opravdu jen chvíli, ovšem už teď u mě nechce přespávat. Soused se totiž nezdráhá ani před ním zeptat, co jsme to zase v noci vyváděli. Že on nás poslouchal a měl dojem, že mně se to moc nelíbilo. Dokonce mu začal radit, jak ženu uspokojit! A když mě potká samotnou, snaží se vysvětlit, jak bych si měla lépe užít orgasmus. Naposledy mi dokonce namaloval na papír kresbu jeho nejoblíbenější sexuální polohy, což mi už přišlo opravdu nechutné.

K TÉMATU  "Nadpřirozené schopnosti mám už od malička. Dnes je využívám k pomoci dalším lidem," říká Marie

Samozřejmě, že jsem mu už několikrát důrazně řekla, že si to nepřeji, aby měl narážky na můj sexuální život nebo na cokoliv, co se sexu týká. Poprosila jsem ho, aby si mě už tolik nevšímal, ale marně. Pořád mi přijde, že můj úchylný soused doma za dveřmi číhá jen na to, kdy půjdu okolo. Dřív jsem se tomu někdy smála, ale teď mi jeho chování přijde už jen velice slizké. Co mám dělat, nevím.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Antonie (36): Nevěra je mé druhé jméno. Chodím za svým sousedem!

Judita (24): Mám krásné tělo, ale šťastná nejsem. Z malíře i fotografa se vyklubali úchylové

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Není svíčka jako svíčka. Velmi záleží na tom, z čeho je vyrobená. Věděli jste, že většina těch běžně prodávaných škodí zdraví? I z tohoto důvodu si v posledních pár letech lidé zvykli vyrábět si svíčky sami. Vyjdou je mnohem levněji a přesně vědí, z čeho se skládají. Můžete to zkusit i vy.
Máte doma předškolní dítě a obáváte se, zda zvládne zápis na základní školu? Nestrachujte se, připravili jsme pro vás menší tahák, jak vaše dítko na tuto událost nachystat. Vašemu malému prvňáčkovi to jistě pomůže. Ale neotálejte, zápisy jsou již za dveřmi.
Červená řepa je doslova vitaminová bomba. Obsahuje mnoho látek, příznivých pro náš organismus. Může se pyšnit například vysokým obsahem vitamínu C, vitamínu B. Mimo jiné také obsahuje další blahodárné minerály, jako je hořčík, draslík, sodík. Je plná železa a kyseliny listové, a tak se doporučuje i při chudokrevnosti. Také příznivě působí na štítnou žlázu, protože v ní najdeme i jód. A jaké má další skvělé vlastnosti?
Coca-cola je slazený sycený nápoj hnědé barvy, který dobyl celý svět. Kromě toho, že vám budou doktoři doporučovat ho pít jen výjimečně, se dá využít na celou škálu domácích problémů, se kterými by člověk jinak ztrácel drahocenný čas. Coca-cola je díky své "agresivitě" vyřeší rychle a jednoduše a budete nejspíš překvapeni, kde všude najde svoje uplatnění a s čím pomůže.
Nadváhou nechce trpět žádná z nás, a proto mnohé ženy usilovně cvičí a snaží se ji udržet na uzdě. Jak je to ale možné, že po čtyřicítce je ten boj s váhou najednou mnohem těžší? Jak to, že ženy, které byly celý život velice hubené, aniž by o to jakkoliv usilovaly, po čtyřicítce začnou najednou nabírat kila? Co se s tělem děje a je možné něco udělat pro to, abyste žili i nadále zdravě, šťastně a netrápili se složitými dietami?
Všechny módní přehlídky jaro/léto 2023 jsou nyní za námi. Zaznamenali jsme je a vytáhli jsme klíčové jarní módní trendy v oblasti dámských teplákových souprav, na které byste se letos měly zaměřit. A zatímco návrháři zůstali věrni svému osobnímu stylu, objevilo se několik společných klíčových kousků, od kterých očekáváme, že budou pronikat z kolekcí přímo na trh a do našich šatníků.
Celosvětově uznávaný kanadský kytarista, skladatel a producent Jesse Cook, jež ve své tvorbě dokonale kombinuje prvky jazzu a flamenca, se na začátku nového roku poprvé představí českému publiku. Vystoupí za doprovodu svého bandu ve čtvrtek 20. února v pražském Lucerna Music Baru. V roli předskokana se objeví slovenské uskupení Blue Zodiac. Vstupenky jsou k zakoupení v síti GoOut.
Jedna z největších tuzemských událostí, Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech, pořádaná od roku 1946, byla tento rok opět tradičně počátkem července. A jako každý rok se stala ostře sledovanou, ať v pozitivním slova smyslu, tak i v tom negativním.

Nepřehlédněte

Nevzhledné vypouklé bříško, potíže s trávením a jiné problémy mohou být příčinou rozestupu břišních svalů. Mylnou představou jsou také klasické obyčejné cviky, které by měly s diastázou pomoct. Co diastáza přesně znamená a co na ni zaručeně zabírá?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek