Pondělí , 16. 05. 2022

Přemysl

Radka (22): Úchylný soused mi nedá spát. Kdy už bude konečně klid?

Sen o vlastním bydlení se mi splnil před rokem. Byla jsem šťastná, že se konečně mohu odstěhovat od rodičů a žít si po svém. Ale nadšení z nového domova a pěkného pronajatého bytu je pryč.
soused
Pokaždé když jdu kolem, tak číhá za dveřmi. (foto: 123rf.com)

13. 01. 2022

Kazí mi ho můj úchylný soused. Padla jsem mu do oka jen co jsem se přistěhovala. A od té doby se ho nemůžu zbavit. Občas z něj mám husí kůži a už opravdu nevím, jak mu vysvětlit, že mi je jeho chování nepříjemné.

Ideální bydlení pro mě

Mám dva mladší sourozence. V našem dvoupokojovém bytě u rodičů jsme měli jeden pokoj. A tam už bylo opravdu k nevydržení. Hned jak jsem si našla po škole práci, šetřila jsem na vlastní bydlení. Jenže najít ho byla docela fuška. Bydlení je dnes neskutečně drahé, majitelé chtěli vysoké kauce, a proto mi to chvíli trvalo.

Až jsem konečně našetřila dostatečně velkou částku, stěhovala jsem se. Můj vysněný byt se nachází v menším panelovém domě, dohromady je tu asi osm bytů. Bydlí tam spíše starší lidé, kteří jsou zde celý život. Myslela jsem si, že to bude známka toho, že v domě bude klid, a tedy že tam na mě konečně čeká opravdu pěkné a ideální bydlení. Ne všechno ale byla pravda.

Ochotný pan soused

Stěhovala jsem se na etapy. Nechtěla jsem vyhazovat peníze, takže jsem si věci do nového bytu vozila popořadě. I nábytek jsem si postupně dokupovala a nosila si ho sama. Prostě jsem si nemohla dovolit všechno zajistit najednou. Vždy když jsem si něco přivezla a soukala ty věci do schodů, otevřel dveře můj soused ve druhém patře a vyptával se mě, co jsem si přivezla a nabízel mi svou pomoc.

Tomu pánovi je něco kolem šedesáti let. Na první pohled vypadal hrozně mile, nechtěla jsem ho obtěžovat. Ale když se nabídl, neodmítla jsem. Tak jsme se seznámili, on mi pomohl vynosit vždy nějaké věci, ptal se mě co dělám a kolik je mi let a tak podobně. Já jsem zase zjišťovala, jak to u nich v domě chodí, jak probíhají úklidy na chodbě a další věci. Pan soused mi přišel velmi ochotný a hodný, ale jeho zájem o mě se stupňoval.

K TÉMATUSpolečné bydlení s kamarádkou zničilo naše přátelství, říká Markéta (22)

Už je tady zase!

To, co na první pohled vypadalo jen jako sousedská výpomoc, se změnilo v pronásledování a nechutné narážky kdykoliv, kdy se jen mihnu okolo sousedových dveří. Začal klepáním na mé dveře vždy o víkendu. Vlezlý soused mi přinesl třeba bábovku a ptal se mě, co mám dnes v plánu.

Když jsem mu to řekla, na stejném místě se náhodou objevil i on, a pak se mě ve vchodě vyptával, kdo to se mnou byl a narážel na to, že jsem se zajisté dobře bavila. A když jsem se ho zeptala, co tam dělal on? Řekl, že mu to nedalo a musel se jít podívat, jak to tam vypadá, že měl o mě strach. Začalo mi docházet, že na tom něco není v pořádku.

Kdykoliv, když jdu do schodů, on otevře své dveře a ptá se, kde jsem se zase toulala. A jednou, když jsem si domů vedla kamaráda, měl hodně nemístné narážky na sex a na to, co tam spolu budeme dělat. Já a kamarád! Pak jsem si ale našla i přítele a ten už ke mně sotva vkročí. Protože tam zase bude můj úchylný soused.

Co jste v noci vyváděli?

Přítele mám opravdu jen chvíli, ovšem už teď u mě nechce přespávat. Soused se totiž nezdráhá ani před ním zeptat, co jsme to zase v noci vyváděli. Že on nás poslouchal a měl dojem, že mně se to moc nelíbilo. Dokonce mu začal radit, jak ženu uspokojit! A když mě potká samotnou, snaží se vysvětlit, jak bych si měla lépe užít orgasmus. Naposledy mi dokonce namaloval na papír kresbu jeho nejoblíbenější sexuální polohy, což mi už přišlo opravdu nechutné.

K TÉMATUOtevřete brány, přijíždí polyamorie aneb souhlasíte s tímto způsobem života?

Samozřejmě, že jsem mu už několikrát důrazně řekla, že si to nepřeji, aby měl narážky na můj sexuální život nebo na cokoliv, co se sexu týká. Poprosila jsem ho, aby si mě už tolik nevšímal, ale marně. Pořád mi přijde, že můj úchylný soused doma za dveřmi číhá jen na to, kdy půjdu okolo. Dřív jsem se tomu někdy smála, ale teď mi jeho chování přijde už jen velice slizké. Co mám dělat, nevím.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Antonie (36): Nevěra je mé druhé jméno. Chodím za svým sousedem!

Judita (24): Mám krásné tělo, ale šťastná nejsem. Z malíře i fotografa se vyklubali úchylové

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Téměř každý z nás se v rámci rodinných nákupů spoléhá na igelitové sáčky, které nám tak nějak ulehčují pravidelné návštěvy supermarketů. Zatímco nám v jistém ohledu pomáhají, naší přírodě jejich přítomnost zrovna dvakrát nesvědčí. A přitom to jde dost dobře i bez nich. Seznamte se s trendem, který dává sbohem igelitovým sáčkům a dopřává zelenou nákupům takzvaně bez obalu.
I když školy a školky fungují, tak většina dětí v nich moc času netráví. Stačí jim totiž pár dnů v kolektivu a onemocní. Chřipku střídá nachlazení či angína. Během měsíců, kdy byly doma a nosily roušky, se oslabila jejich přirozená obranyschopnost a nyní jim stačí málo. Tohle byste měli udělat, abyste jejich imunitu opět nastartovali a vaše ratolesti trávily více času v lavici než v posteli.
Moderní koupelny, to je hlavně čistota a jednoduchost, vkusně sladěné barvy a imitace dřeva nebo kamene. Přednost mají zemité tóny, jako hnědá, béžová nebo šedá. Skvěle vypadají i prosklené sprchové kouty. Je pravda, že v koupelně netrávíme tolik času, jako v obývacím pokoji nebo kuchyni, je ale nepostradatelným místem, kde chceme relaxovat a užít si klid. I proto by měla být koupelna pěkně útulná.
Nakupování na internetu je bezesporu denní chléb prakticky každého. Zatímco před úderem koronavirové pandemie jsme z internetu objednávali pouze oblečení, nábytek nebo elektroniku, v době karantény jsme si zamilovali rozvoz jídla i potravin až před práh našeho domu.

Nepřehlédněte

Docílit toho, aby záhony nebo okenní parapety zely všemi barvami i během zimy, je poněkud složité. Tedy, to si alespoň zahrádkáři a pěstitelé pokojových rostlin myslí. Ve skutečnosti však existují druhy rostlin, které lze pěstovat i během zimy a které dokonce i v chladných ročních obdobích pučí do všech barev duhy. A jednou z nich je brambořík.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek