Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

Radka (22): Úchylný soused mi nedá spát. Kdy už bude konečně klid?

Sen o vlastním bydlení se mi splnil před rokem. Byla jsem šťastná, že se konečně mohu odstěhovat od rodičů a žít si po svém. Ale nadšení z nového domova a pěkného pronajatého bytu je pryč.
soused
Pokaždé když jdu kolem, tak číhá za dveřmi. (foto: 123rf.com)

13. 01. 2022

Kazí mi ho můj úchylný soused. Padla jsem mu do oka jen co jsem se přistěhovala. A od té doby se ho nemůžu zbavit. Občas z něj mám husí kůži a už opravdu nevím, jak mu vysvětlit, že mi je jeho chování nepříjemné.

Ideální bydlení pro mě

Mám dva mladší sourozence. V našem dvoupokojovém bytě u rodičů jsme měli jeden pokoj. A tam už bylo opravdu k nevydržení. Hned jak jsem si našla po škole práci, šetřila jsem na vlastní bydlení. Jenže najít ho byla docela fuška. Bydlení je dnes neskutečně drahé, majitelé chtěli vysoké kauce, a proto mi to chvíli trvalo.

Až jsem konečně našetřila dostatečně velkou částku, stěhovala jsem se. Můj vysněný byt se nachází v menším panelovém domě, dohromady je tu asi osm bytů. Bydlí tam spíše starší lidé, kteří jsou zde celý život. Myslela jsem si, že to bude známka toho, že v domě bude klid, a tedy že tam na mě konečně čeká opravdu pěkné a ideální bydlení. Ne všechno ale byla pravda.

Ochotný pan soused

Stěhovala jsem se na etapy. Nechtěla jsem vyhazovat peníze, takže jsem si věci do nového bytu vozila popořadě. I nábytek jsem si postupně dokupovala a nosila si ho sama. Prostě jsem si nemohla dovolit všechno zajistit najednou. Vždy když jsem si něco přivezla a soukala ty věci do schodů, otevřel dveře můj soused ve druhém patře a vyptával se mě, co jsem si přivezla a nabízel mi svou pomoc.

Tomu pánovi je něco kolem šedesáti let. Na první pohled vypadal hrozně mile, nechtěla jsem ho obtěžovat. Ale když se nabídl, neodmítla jsem. Tak jsme se seznámili, on mi pomohl vynosit vždy nějaké věci, ptal se mě co dělám a kolik je mi let a tak podobně. Já jsem zase zjišťovala, jak to u nich v domě chodí, jak probíhají úklidy na chodbě a další věci. Pan soused mi přišel velmi ochotný a hodný, ale jeho zájem o mě se stupňoval.

K TÉMATU  Sandra (37): Kamarádka mi představila skvělého muže, z dobré vůle to nebylo. Nemohla jsem uvěřit, jaký podvod to byl.

Už je tady zase!

To, co na první pohled vypadalo jen jako sousedská výpomoc, se změnilo v pronásledování a nechutné narážky kdykoliv, kdy se jen mihnu okolo sousedových dveří. Začal klepáním na mé dveře vždy o víkendu. Vlezlý soused mi přinesl třeba bábovku a ptal se mě, co mám dnes v plánu.

Když jsem mu to řekla, na stejném místě se náhodou objevil i on, a pak se mě ve vchodě vyptával, kdo to se mnou byl a narážel na to, že jsem se zajisté dobře bavila. A když jsem se ho zeptala, co tam dělal on? Řekl, že mu to nedalo a musel se jít podívat, jak to tam vypadá, že měl o mě strach. Začalo mi docházet, že na tom něco není v pořádku.

Kdykoliv, když jdu do schodů, on otevře své dveře a ptá se, kde jsem se zase toulala. A jednou, když jsem si domů vedla kamaráda, měl hodně nemístné narážky na sex a na to, co tam spolu budeme dělat. Já a kamarád! Pak jsem si ale našla i přítele a ten už ke mně sotva vkročí. Protože tam zase bude můj úchylný soused.

Co jste v noci vyváděli?

Přítele mám opravdu jen chvíli, ovšem už teď u mě nechce přespávat. Soused se totiž nezdráhá ani před ním zeptat, co jsme to zase v noci vyváděli. Že on nás poslouchal a měl dojem, že mně se to moc nelíbilo. Dokonce mu začal radit, jak ženu uspokojit! A když mě potká samotnou, snaží se vysvětlit, jak bych si měla lépe užít orgasmus. Naposledy mi dokonce namaloval na papír kresbu jeho nejoblíbenější sexuální polohy, což mi už přišlo opravdu nechutné.

K TÉMATU  6 doporučení, jak si s partnerem vybudovat důvěru

Samozřejmě, že jsem mu už několikrát důrazně řekla, že si to nepřeji, aby měl narážky na můj sexuální život nebo na cokoliv, co se sexu týká. Poprosila jsem ho, aby si mě už tolik nevšímal, ale marně. Pořád mi přijde, že můj úchylný soused doma za dveřmi číhá jen na to, kdy půjdu okolo. Dřív jsem se tomu někdy smála, ale teď mi jeho chování přijde už jen velice slizké. Co mám dělat, nevím.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Antonie (36): Nevěra je mé druhé jméno. Chodím za svým sousedem!

Judita (24): Mám krásné tělo, ale šťastná nejsem. Z malíře i fotografa se vyklubali úchylové

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Villa on the rocks je název rezidence v regionu Bandol ve Francii. Stavba obklopená zelení zaujme hlavně bazénem, skrze který koukáte přímo do domu. Můžete se tu ubytovat i vy.
Když Karel Gott zemřel, byla to doslova národní tragédie. Mnoho lidí ukázalo velkou vlnu solidarity, která spočívala jak ve velkém množství vzkazů, které dostávala manželka Ivana.
Trávíte-li pracovní dobu z velké části přikováni k monitoru či displeji mobilu, může to mít negativní vliv na váš zrak. Zvláště pokud i volný čas vyplňujete sledováním sociálních sítí, surfováním po internetu nebo sledováním televize, vaše oči příliš často ostří na blízkou vzdálenost, což pro ně není přirozené. Může to vést k různým komplikacím od svědění a podráždění očí přes rozmazané vidění až po akomodační křeč. Na otázky odpovídá MUDr. Lucie Valešová, primářka Oční kliniky DuoVize Praha.
Proměňte svůj domov či byt v harmonickou oázu, kterou nebudete chtít už nikdy opustit. Udržování prostoru v Zenu není jen o stylu.
Mšice jsou jedním z nejnebezpečnějších a nejškodlivějších druhů hmyzu. Jednak zabíjejí naše milé rostliny, ale i vůbec myšlenka, že máme v domácnosti parazita, není vůbec líbivá. Pokud se něco takového tedy stane, jak s tím bojovat? Co proti mšicím obecně platí a jak se jejich nastěhování do našeho domu vyhnout?
Kandolhu Island se nachází v severním Ari Atolu jako součást souostroví Maledivy, kde je věčně krásné počasí. Teplotní průměr je tady po celý rok lehce nad 30 °C. Stejné je to i s teplotou vody okolního Indického oceánu, kde se ostrov nachází - 27 až 29 °C v průběhu celého roku. Tohle je pro mnohé dovolená snů. A doprava? Kvůli mělké hloubce ji zajišťuje hydroplán. V nabídce zážitků je šnorchlování, potápění, rybaření, katamarány, SPA centrum, fitness nebo čtyři restaurace.
Známe to všechny. Ocitneme se z ničeho nic ve společnosti, nikoho neznáme a s naší introvertní povahou nemáme odvahu dát se s někým do řeči. Někdy za to může strach, jindy stud a velmi často také netušíme, jak se do konverzace s ostatními zapojit, abychom se neztrapnily. Naštěstí existuje mnoho témat, do kterých se můžeme bez obav pustit i bez hlubších znalostí i dovedností.
Dětská postýlka by nebyla kompletní bez dětské matrace. Jak ale matraci pro dítě vybrat a dopřát mu tak během spánku co nejlepší podmínky a bezpečí? S výběrem nejlepší dětské matrace se pojí celá řada tipů a doporučení, kterými byste se měli řídit.
Baculatý a oteklý obličej - to je problém mnoha žen. I když i mužů, ovšem ženy jsou ty, které s tímto problémem chtějí opravdu efektivně bojovat. Jestliže nejste se svým obličejem spokojená, nemusíte si zoufat a ani nemusíte chodit na plastiku. Existuje totiž několik věcí, které udělat, abyste o oteklý obličej přišla.
Je samozřejmé, že člověk rád pomůže svým dětem a příbuzným, pokud se dostanou do finanční tísně. Ovšem v praxi se podle právníků a exekutorů často stává, že dlužník peníze nevrací. V rodině to může být problém, který nevratně naruší dobré vztahy.
Hledáte inspiraci na zajímavé knihy, které byste si mohla vychutnat ve chvilkách klidu o velikonočních prázdninách? Níže najdete hned pět tipů na čtení, u kterého se rozhodně nudit nebudete.
Bydlíte v bytovce nebo v paneláku? Zřejmě i vy máte potíže s velmi suchým vzduchem v místnostech. Jak ho efektivně zvlhčit a co suchý vzduch vlastně způsobuje?

Výběr článků

Kdo by netoužil po tom žít v domácnosti, která se vzhledově podobá královskému paláci! Pokud jste zastánci kombinace romantiky a možná malého kýče, anglický styl bydlení je pro vás to pravé. A i když nežijete na anglickém venkově, můžete takto zařízený příbytek mít. Stačí se držet několika pravidel.
Kvůli práci z domova či výuce online trávíte denně mnoho hodin před monitorem. Často je to mnohem víc času, než kolik to bylo před pandemií. Výsledkem je enormní zátěž pro oči. Ty jsou pak unavené. Dopřejte jim péči a výživu, kterou si zaslouží. Soutěžte s námi a vyhrajte balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia pro namáhané oči.
Události minulých týdnů nás nenechaly chladnými a rozhodli jsme se, že se vydáme dále za poznáním sebe sama. Karanténu jsme zvládli každý po svém, stejně tak jsme si v sobě všichni museli zpracovat strach o sebe i své nejbližší. Nyní je čas se se vším vypořádat. Každý po svém. My zkusili pobyt ve tmě aneb týdenní terapii, kdy se o sobě dozvíte mnohem více, než byste čekali.

Nepřehlédněte

Příští víkend jsou tu Vánoce, takže je nejvyšší čas sladit vaši domácnost do svátečního duchu. A i když je pro Vánoce nejtypičtější kombinace barev červená, zlatá a zelená, máme pro vás tipy na výzdobu, které ovládly letošní rok 2022. Nechte se inspirovat zajímavými prvky, barvami i materiály.
Období Vánoc je časem klidu a pohody, to však neplatí pro oslavy na Silvestra. Vedle zábavy, velkého množství alkoholu a hudby vás nejspíš neminou ani petardy, ohňostroje a rachejtle. Ale tato zábavní pyrotechnika s sebou nese mnohá nebezpečí úrazu, kterým je dobré se vyvarovat. Připravte se na komplikace a buďte nachystaní zasáhnout ve chvíli, kdy dojde k úrazu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek