Pátek , 20. 05. 2022

Zbyšek

Aplikace, které vyladí Instagram k dokonalosti za nulovou investici

Působení na sociálních sítích je dnes prakticky nutností. Právě zde se totiž celé dění světa odehrává. Lidé sdílí své dny, zážitky, také pracovní nabídky. Firmy prezentují své služby a produkty. Zkrátka a dobře kdo není na Instagramu, jako kdyby nebyl. Proto se snažte vyladit svůj profil k dokonalosti natolik, aby se z něj stala podoba pasivního příjmu. Jaké aplikace vám k dosažení kýženého množství sledujících pomůžou?
instagram
Vylaďte svůj Instagram k dokonalosti pomocí jednoduchých aplikací. (foto: 123RF)

08. 03. 2022

Klíčem k úspěšnému Instagramu je bezesporu dosah. Nezáleží prakticky na tom, co budete sdílet, důležitá je jedna věc, a sice aby to lidi zajímalo. Protože pokud je to bude zajímat, dosah bude logicky dostatečně velký, aby zasáhl co nejvíce lidí. Abyste však probudili zájem o vaše příspěvky, musíte zaujmout na první dobrou. Nepodceňujte proto designovou stránku věci, vytvořte si svou vlastní šablonu na Instagram nebo laďte fotografie do stejného či hodně podobného filtru. Nezapomeňte si promýšlet popisky a hashtagy, ať opravdu zaujmete i poté, co si uživatel příspěvek rozklikne.

Snapseed pro úpravu fotografií

Hledáte ideální nástroj pro úpravu fotografií? Nemusíte sázet na Lightroom, který je aktuálně asi nejpoužívanější. Pro začínající uživatele je možná trochu složitý. Pakliže si nezakoupíte konkrétní presset čili filtr fotografie, který budete aplikovat na všechny fotky, co chcete publikovat. Snapseed je pro uživatele trochu snazší.

Stačí nahrát fotografii a buďto si ji upravit ručně pomocí nastavení jasu, expozice a kontrastu, nebo můžete využít automatickou úpravu.

Mluvíme o nástroji zdarma, s jehož pomocí dokonce můžete odstranit z fotografie lidi, kteří překáží ve výhledu, nebo rozostřit objektiv v místech, kde ho rozostřený chcete mít. Možností v této bezplatné aplikaci je víc než dost.

Canva pro vlastní šablonu

Jak už bylo zmíněné, je dobré mít připravenou šablonu na Instagram. Je sice pravda, že si ji můžete i zakoupit od šikovných grafiků, ale připravit si ji můžete v programu Canva. Opět mluvíme o naprosto bezplatném, on-line řešení, které je k dispozici jak v podobě aplikace, tak v klasické desktopové verzi.

Jedná se o takový evergreen mezi všemi správci sociálních sítí, a pravděpodobně to tak dlouhé roky ještě zůstane. Vytvořit si zde můžete nejen šablonu na Instagram a podobu jednotlivých příspěvků, ale prakticky veškerou grafiku. Kreativní šablony, ještě lepší prezentace, nebo plakáty, které si poté necháte jen vytisknout. Možností je opět celá spousta a nástrojů či prvků je zde víc než dost.

K TÉMATUMobilní aplikace pro ženy, které usnadní jejich každodenní život

Po zapnutí aplikace si jen zvolíte konkrétní věc, kterou chcete vytvořit. Bude to příspěvek na Instagram, stories, nebo potřebujete vytvořit pozvánku na připravovanou událost? Poté se vám otevře paleta možností i připravených šablon, které můžete upravit dle svých představ.

Planoly, aneb plánujte si své příspěvky 

Pokud si zakládáte na tom, aby váš Instagram vypadal hezky, a přesto nechcete používat šablonu, protože si „ujíždíte“ na ryze fotografickém profilu, nápomocná vám bude aplikace Planoly. Jedná se o geniální nástroj, který nabízí možnost zjistit, jak bude váš profil vypadat, když nasdílíte to, co máte v plánu.

instagram
První krok stát se influencerem požaduje dokonalý profil. (foto: 123RF)

Aplikace však nabízí nejen tuto základní funkci, ale také možnost kompletně spravovat celý váš profil. Můžete vyladit svůj feed k dokonalosti, posty sdílet rovnou na Instagram a díky základním statistikám zjistit, jak si vaše jednotlivé posty vlastně vedou.

Preview pro ucelený feed

O trochu jednoduší, ale pro mnohé dostačující aplikací, je appka Preview, která nabízí vlastně jen možnost sledovat, jak bude váš feed vypadat. Nahrajete sem fotografie, které chcete sdílet (nebo které už publikované máte) a libovolně s nimi manipulujete, dokud nedocílíte přesně takového vzhledu, se kterým budete spokojení.

Jinými slovy, pokud chcete sázet na čistý design svého Instagramu, je aplikace Preview, která je mimochodem zdarma, přesně pro vás.  

Používejte VSCO a staňte se součástí komunity 

Největší zájem mezi uživateli Instagramu je o aplikace, které lze použít pro úpravu fotografií. Jednu z oblíbených jsme si už zmínili a když opomeneme klasický Lightroom, nasnadě je VSCO. Mluvíme o odborném nástroji, který váš feed posune na profesionální level.

Postprodukce je s touto aplikací velice snadná. K dispozici je řada skvělých filtrů, samozřejmě je možné jas, barevnost nebo expozice či ostrost, měnit dle libosti. Pokud se navíc při publikaci příspěvku zmíní hashtag #vscocam, automaticky se stáváte součástí komunity uživatelů používajících tuto appku.

K TÉMATUCvičení pilates formuje postavu. Pozor však na několik chyb

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Mobilní aplikace pro ženy, které usnadní jejich každodenní život

4 tipy, jak na atraktivnější Instagram

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Drží vás stále novoroční předsevzetí? Jste stále odhodlaní zhubnout povánoční kilogramy nebo jste se rozhodli zhubnout nezávisle na tom, že je začátek roku, který se obvykle v duchu plnění novoročních předsevzetí nese? Možná vás trápí, že kilogramy nejdou dolů tak rychle, jak byste očekávali. Na vině může být pomalé spalování. To naštěstí lze podpořit, a to spalovači tuků. Tedy opravdu se jedná o něco, co funguje? Nebo jsou to jenom dobře propagované produkty slibující nám štíhlou a sexy postavu?
Milování většina z nás vnímá jako jednu z nejpříjemnějších věcí na světě. Jde o romantické souznění dvou duší. O fyzický i psychický požitek, který zpravidla popisujeme pozitivně. Najdou se mezi námi ale tací, kteří se na sex rozhodně nedívají tak toužebně, jako většina ostatních. Ba naopak, tihle lidé mají ze sexu strach.
Pracovní ani sportovní výkony už nejsou co dřív. Únava se stupňuje a energie je na minimu. Máte-li to stejně, pak je na čase dobít „baterky“ a začít si opět užívat život naplno. Soutěžte s námi o balíček kvalitních doplňků stravy Naturevia, který vám vrátí elán do života. Kromě životabudiče získáte i důležité vitaminy a minerály pro své srdce, jež vám za ně poděkuje.
Chcete svého partnera obdarovat krásnou, novou a stylovou peněženkou? Rozpadá se mu ta stará v ruce? Možná si pokládáte otázku, která z nabízených bude tou nejlepší. Je třeba si uvědomit, že pánové uvažují trochu jinak a že i jejich požadavky na tento módní doplněk se mohou lišit. Předně se tak moc nekouká na celkový design.
Standartní diety typu: celý den nic nejím, nebo jím jen dělenou stravu, to zná každý. Představíme vám ale takové diety, u kterých budete kroutit hlavou, jak to jen mohlo někoho napadnout. Zda opravdu tyto diety zabírají, to vám nepovíme. Rovněž žádáme, abyste se jimi slepě neřídili a nevybrali si dietu jen proto, že by mohla zabrat. Jakákoli strava by měla zohledňovat individuální vlastnosti a odpovídat vašim osobním přáním a zdravotnímu stavu.
Už jste o něm slyšeli? Pro někoho možná lákadlo, pro jiného naprostý strašák a nikdy by do toho nešel. Víte, co metoda holotropního dýchání obnáší, a k čemu může být dobrá? Pojďme se na to podívat, třeba vás to osloví a jednou ji vyzkoušíte.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek