Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Aplikace, které vyladí Instagram k dokonalosti za nulovou investici

Působení na sociálních sítích je dnes prakticky nutností. Právě zde se totiž celé dění světa odehrává. Lidé sdílí své dny, zážitky, také pracovní nabídky. Firmy prezentují své služby a produkty. Zkrátka a dobře kdo není na Instagramu, jako kdyby nebyl. Proto se snažte vyladit svůj profil k dokonalosti natolik, aby se z něj stala podoba pasivního příjmu. Jaké aplikace vám k dosažení kýženého množství sledujících pomůžou?
instagram
Vylaďte svůj Instagram k dokonalosti pomocí jednoduchých aplikací. (foto: 123RF)

08. 03. 2022

Klíčem k úspěšnému Instagramu je bezesporu dosah. Nezáleží prakticky na tom, co budete sdílet, důležitá je jedna věc, a sice aby to lidi zajímalo. Protože pokud je to bude zajímat, dosah bude logicky dostatečně velký, aby zasáhl co nejvíce lidí. Abyste však probudili zájem o vaše příspěvky, musíte zaujmout na první dobrou. Nepodceňujte proto designovou stránku věci, vytvořte si svou vlastní šablonu na Instagram nebo laďte fotografie do stejného či hodně podobného filtru. Nezapomeňte si promýšlet popisky a hashtagy, ať opravdu zaujmete i poté, co si uživatel příspěvek rozklikne.

Snapseed pro úpravu fotografií

Hledáte ideální nástroj pro úpravu fotografií? Nemusíte sázet na Lightroom, který je aktuálně asi nejpoužívanější. Pro začínající uživatele je možná trochu složitý. Pakliže si nezakoupíte konkrétní presset čili filtr fotografie, který budete aplikovat na všechny fotky, co chcete publikovat. Snapseed je pro uživatele trochu snazší.

Stačí nahrát fotografii a buďto si ji upravit ručně pomocí nastavení jasu, expozice a kontrastu, nebo můžete využít automatickou úpravu.

Mluvíme o nástroji zdarma, s jehož pomocí dokonce můžete odstranit z fotografie lidi, kteří překáží ve výhledu, nebo rozostřit objektiv v místech, kde ho rozostřený chcete mít. Možností v této bezplatné aplikaci je víc než dost.

Canva pro vlastní šablonu

Jak už bylo zmíněné, je dobré mít připravenou šablonu na Instagram. Je sice pravda, že si ji můžete i zakoupit od šikovných grafiků, ale připravit si ji můžete v programu Canva. Opět mluvíme o naprosto bezplatném, on-line řešení, které je k dispozici jak v podobě aplikace, tak v klasické desktopové verzi.

Jedná se o takový evergreen mezi všemi správci sociálních sítí, a pravděpodobně to tak dlouhé roky ještě zůstane. Vytvořit si zde můžete nejen šablonu na Instagram a podobu jednotlivých příspěvků, ale prakticky veškerou grafiku. Kreativní šablony, ještě lepší prezentace, nebo plakáty, které si poté necháte jen vytisknout. Možností je opět celá spousta a nástrojů či prvků je zde víc než dost.

K TÉMATU  Nasladko, nebo naslano? Těchto 9 potravin zvládne obojí

Po zapnutí aplikace si jen zvolíte konkrétní věc, kterou chcete vytvořit. Bude to příspěvek na Instagram, stories, nebo potřebujete vytvořit pozvánku na připravovanou událost? Poté se vám otevře paleta možností i připravených šablon, které můžete upravit dle svých představ.

Planoly, aneb plánujte si své příspěvky 

Pokud si zakládáte na tom, aby váš Instagram vypadal hezky, a přesto nechcete používat šablonu, protože si “ujíždíte” na ryze fotografickém profilu, nápomocná vám bude aplikace Planoly. Jedná se o geniální nástroj, který nabízí možnost zjistit, jak bude váš profil vypadat, když nasdílíte to, co máte v plánu.

instagram
První krok stát se influencerem požaduje dokonalý profil. (foto: 123RF)

Aplikace však nabízí nejen tuto základní funkci, ale také možnost kompletně spravovat celý váš profil. Můžete vyladit svůj feed k dokonalosti, posty sdílet rovnou na Instagram a díky základním statistikám zjistit, jak si vaše jednotlivé posty vlastně vedou.

Preview pro ucelený feed

O trochu jednoduší, ale pro mnohé dostačující aplikací, je appka Preview, která nabízí vlastně jen možnost sledovat, jak bude váš feed vypadat. Nahrajete sem fotografie, které chcete sdílet (nebo které už publikované máte) a libovolně s nimi manipulujete, dokud nedocílíte přesně takového vzhledu, se kterým budete spokojení.

Jinými slovy, pokud chcete sázet na čistý design svého Instagramu, je aplikace Preview, která je mimochodem zdarma, přesně pro vás.  

Používejte VSCO a staňte se součástí komunity 

Největší zájem mezi uživateli Instagramu je o aplikace, které lze použít pro úpravu fotografií. Jednu z oblíbených jsme si už zmínili a když opomeneme klasický Lightroom, nasnadě je VSCO. Mluvíme o odborném nástroji, který váš feed posune na profesionální level.

Postprodukce je s touto aplikací velice snadná. K dispozici je řada skvělých filtrů, samozřejmě je možné jas, barevnost nebo expozice či ostrost, měnit dle libosti. Pokud se navíc při publikaci příspěvku zmíní hashtag #vscocam, automaticky se stáváte součástí komunity uživatelů používajících tuto appku.

K TÉMATU  Opalovací krémy mohou měnit naši DNA

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Mobilní aplikace pro ženy, které usnadní jejich každodenní život

4 tipy, jak na atraktivnější Instagram

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Horký dech v polštářích se někdy může proměnit v nudný čas u televize. Nenechte to dojít až takhle daleko a i po letech vztahu plujte na jiskřivé vlně plné šibalských úsměvů. Zábavu, vášeň a věrnost si můžete pojistit s těmito tipy! Už sundávejte podprsenku…
Luxusní sídlo v australské provincii Victoria pochází už z 80. let. Armadale House prošel kompletní rekonstrukcí a je z něj moderní rezidence snů.
Každý z nás občas zalže – ať už se jedná o milosrdnou lež, anebo prostě jenom proto, aby vypadal dobře a udělal dojem na ostatní. Ale, jak se říká, lež má krátké nohy! O tom ví něco i lidé, co se s námi podělili o své příběhy a zažili trapas při provalení se jejich výmyslů.
Kovové skulptury najdeme všude po světě jako variantu sochařství. Co myslíte, zdobí tahle díla veřejné i zahradní prostory nebo jsou nevkusné a překážejí?
Trocha vzpruhy, když nám začalo to jaro, se vždycky hodí. Vyberete si svého favorita mezi svalovci i charismatickými krasavci?
Avokádo se řadí mezi superpotraviny – a to rozhodně právem, je totiž plné zdraví prospěšných benefitů. Stalo se základem mnoha profesionálních kuchyní, jelikož je prakticky univerzální ingrediencí při vaření a je součástí vyvážené stravy. Jaké jsou jeho zdravotní výhody a jak si připravit tu nejlepší avokádovou pomazánku?
Máte rádi, když je každá vaše dovolená tak trochu jiná? Co kdyby vaše příští dny volna byly ve znamení luxusu a dobrodružství? Vydejte se na plavbu jachtou s kapitánem po překrásném Jaderském moři. Objevíte krásy chorvatského pobřeží a ostrovů ze zcela jiného úhlu. Takováto dovolená nemusí být ani extrémně předražená, jak si mnozí myslí. Domluvte se s přáteli a náklady za pronájem jachty si rozdělte.
Možná se někteří ptáte, proč by měli mít homosexuálové právo sňatku a nabýt tak manželství, když existuje tzv. registrované partnerství. Registrovaní partneři však nemají stejné pravomoci jako manželé.
Vitamín D je důležitý pro lidské zdraví – pomáhá udržovat silné kosti, zuby, posiluje imunitní systém a podporuje optimální hladinu krevního tlaku. Co však mnoho lidí neví je fakt, že nejdůležitějším zdrojem pro vstřebávání vitamínu D do těla je slunce. Právě v létě ho lze ze slunce vytěžit nejvíce. Jak toho dosáhnout, abyste měli dostatek?
Zarámované fotky jsou klasika, ale co takhle vytvořit celou stěnu ze vzpomínek na vaše zážitky nebo ratolesti, když vyrůstaly? Rámy a rámečky poslouží jako krásná dekorace. Vhodným poskládáním můžete stvořit koláž podle vašeho vkusu, od zvoleného materiálu rámečků až po snímky, které zvěčníte na zdi. Můžete je pak podle libosti měnit a prohazovat. V rámečku ale nemusí být jen fotka, jak uvidíte v naší galerii.
Novou Miss Czech Republic pro rok 2024 se stala Adéla Štroffeková, která soutěžila s číslem dvě. Korunku jí předávala stávající Miss World Krystyna Pyszková
Když spolu jedou dospělé holky na dovolenou, neznamená to, že jsou ve vztahu nešťastné. I když spolu často jezdí právě ty, které jsou singl. Proč si dát pozor na to, s kým a kam jedete?

Výběr článků

V každém dlouhodobém vztahu nastanou chvíle, kdy se zdá, že rutina převládá a původní jiskra pomalu vyhasíná. Jak však můžeme toto běžné vykolejení transformovat zpět v plamenný vztah plný lásky, porozumění a vzájemného růstu? Klíčem může být správné myšlení a otevřenost ke změnám. V následujícím textu prozkoumáme, jak mohou různé aspekty našeho přístupu k vztahům a k lásce přispět k jejich obnovení a prohloubení.
Vždy když potkáme muže, který se nám líbí, bojíme se, že uděláme nebo řekneme něco, čím ho naštveme nebo alespoň nepříjemně překvapíme... Má to tak většina z nás a je to přirozené. Navíc spousta mužů v počátcích vztahu nedává svou nelibost nebo naštvání najevo, ale to neznamená, že k vám nic negativního nemohou pocítit. Mohou, jen si to nechávají pro sebe.
Že jste se rozhodly začít chodit na jógu? Protože umí protáhnout tělo, zpevnit, zklidnit. Jenže těch druhů! Která je tedy vhodná pro vás? Zjistili jsme to za vás.

Nepřehlédněte

Letní péče o vlasy je nevyhnutelná, pokud toužíte po zdravé kštici. Letní počasí může vlasy poškodit víc, než zima a mráz. Ostré slunce, slaná nebo chlorovaná voda jsou nebezpečím pro vlasy i pokožku hlavy. Vlasy se vyšisují a hodně vysuší. Roztřepí se konečky, ztratí lesk a mohly by působit matně a neupraveně. Péče o vlasy je ve vedrech náročnější a abyste měly svou hřívu pěknou i v létě, dodržte několik zásad.
I nastávající maminky se chtějí líbit. Stejně jako u běžné módy musí být i těhotenské oblečení zároveň komfortní a praktické, a to po celou dobu těhotenství. Kde a jak ale takové oděvy vlastně vybrat?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek