Pátek , 09. 06. 2023

Stanislava

4 tipy, jak na atraktivnější Instagram

Sociální sítě jsou dnes mocné marketingové nástroje, které nutně nemusí být určeny jen k propagaci byznysu nebo nějakého produktu. Mohou to být zrcadla nás samotných a lze si z nich vytvořit i pasivní příjem. Stačí, aby byl instagramový profil dostatečně atraktivní, získal určitý počet sledujících a byl hojně navštěvovaný. K tomu všemu mohou přispět instagramové šablony a dalších několik tipů.
Instagram
Udělejte ze svého Instagramu zdroj příjmu! (zdroj foto: 123RF)

Šablony na Instagram = způsob, jak se dostat do povědomí

Pokud jste si v minulosti lámali hlavu nad tím, jak se dostat do povědomí lidí, jak dokázat to, aby si ostatní váš profil zapamatovali, možná jste na nic kloudného nepřišli. My vám však přinášíme odpověď – jsou jí šablony na Instagram, které si vyplníte jen vlastními fotografiemi. Velkým bonusem je to, že jsou už vytvořené a jakožto uživatel si je jen naplníte připravenými a upravenými snímky a publikujete je v době, kdy budete chtít.

Atraktivní instagramové šablony i s návodem, jak je používat, naleznete na webové stránce www.terezaciernikova.com.

Osvojte si základy focení

Abyste do připravené šablony (kterou si lze objednat na zmiňované stránce také na míru) měli, co dát, je zapotřebí si osvojit základy focení. Pokud chcete mít atraktivní instagramový profil, který se za pár měsíců stane vaším zdrojem příjmů, musíte si s fotografiemi pohrát.

V ideálním případě foťte za světla a na kvalitní mobilní telefon (respektive na mobilní telefon s kvalitním foťákem), používejte filtry, které váš feed krásně sjednotí.

Vytvářejte popisy s příběhem

Aby se lidé na váš profil vraceli, je nutné je přitáhnout jako magnet. A za pomyslný magnet lze brát veškeré příspěvky, které publikujete. Je proto klíčové, abyste je dokázali vtáhnout do děje. Dejte si záležet a přemýšlejte nad tím, co publikujete a co chcete svým sledujícím sdělit.

Pokud si nejste jistí tím, co uživatelům sociální sítě přinášet za obsah, obraťte se na odborníka – na Terezu Čierníkovou, která nejen, že sestaví šablonu na Instagram na míru, ale také poradí s obsahem a vytvoří publikační plán, pokud si nebudete vědět rady, jak či kdy příspěvky publikovat.

K TÉMATU  Jednoduchý recept na panna cottu, se kterou okouzlíte každou návštěvu

Nebuďte jako ostatní

Stejně, jako se nevyplácí kopírovat obsah při tvorbě webových stránek, nevyplácí se ho kopírovat ani na sociálních sítích. Je mylné se domnívat, že uživatelé nepoznají inspiraci vzatou z jiného profilu. Říká se, že svět je malý, ovšem toto pořekadlo bychom trochu pozměnili – svět Instagramu je velmi malý. Tak pozor na to.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Je zcela na místě, aby jsme vzhledem k času stráveném v kuchyni, vybrali přesně tu, která bude tvořit ucelený design celého bytu či domu, tak také, aby nám efektivně sloužila. Pro splnění těchto podmínek je tak potřeba pečlivě vybírat a přihlédnout v neposlední řadě i k ceně. Tak jaká bude ta vaše vysněná kuchyně? Pojďme se na to společně podívat!
Když se rozšířily kontaktní čočky, vypadalo to, že brzy nebude brýle nosit nikdo. Opak je pravdou. Ne každému totiž kontaktní čočky vyhovují. Navíc brýle nejen korigují oční vady, ale umí také doplnit nebo podtrhnout váš outfit a osobnost. Někteří lidí dokonce nosí brýle bez dioptrických skel, jen jako zajímavý módní doplněk. Jaké jsou trendy v optice roku 2019?
Jídlo, zdroj energie, ale také droga, na které je závislá celá planeta. Jídlo řešíme prakticky celý život a ne nadarmo se říká, že jsme tím, co jíme. Potraviny ovlivňují nejen to, zda budeme mít nadváhu, ale také mají vliv na nemoci orgánů v našem těle a působí na náladu, imunitu, kvalitu našeho spánku a celkovou psychickou pohodu.
Křik a pak pláč, pocity nepochopení a smutek. Výkyvy nálad jsou jen jedním z nepříjemných příznaků klimakteria. K těm dalším patří návaly, noční pocení a nespavost. I proto je přechod pro mnohé velkým strašákem. Jestli se to týká i vás, pak je na čase změnit myšlení a přístup. Nejde o žádné stigma! Klimakterium je přirozenou etapou v životě každé ženy a navíc v dnešní době existuje řada způsobů, jak toto období usnadnit.
Barva roku 2020 pro interiér je klasická modrá. Hluboký a tmavý odstín modré dává cítit stabilitu, klid a komunikaci. V interiéru působí vyrovnaně a je ideální do prostoru určeného k relaxaci, hlubokým myšlenkám nebo přímo meditaci. V pracovně umí motivovat k lepšímu výkonu. Tmavá modrá barva dává také pocit bezpečí a v neposlední řadě je velmi elegantní.
Téměř každá žena touží po ideální postavě. Rad, jak zaručeně zhubnout, jsou v časopisech i na internetu tisíce. Daň v podobě jojo-efektu nebo zdravotních problémů, kterou platí za drastické shazování kilogramů nebo nepochopené hubnoucí praktiky, je ovšem příliš veliká. Co takhle začít jednou pro vždy správně? Poradíme vám, jak na to!

Nepřehlédněte

Je skvělé, když si se svým novým partnerem rozumíte téměř ve všem. Ovšem, už jste se setkala s jeho přáteli? Obáváte se prvního setkání? A co když to napoprvé moc nevyšlo? Nezoufejte, připravili jsme pro vás několik rad, které vás navedou k tomu, abyste se s jeho přáteli více sblížila.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek