Úterý , 27. 09. 2022

Jonáš

4 tipy, jak na atraktivnější Instagram

Sociální sítě jsou dnes mocné marketingové nástroje, které nutně nemusí být určeny jen k propagaci byznysu nebo nějakého produktu. Mohou to být zrcadla nás samotných a lze si z nich vytvořit i pasivní příjem. Stačí, aby byl instagramový profil dostatečně atraktivní, získal určitý počet sledujících a byl hojně navštěvovaný. K tomu všemu mohou přispět instagramové šablony a dalších několik tipů.
Instagram
Udělejte ze svého Instagramu zdroj příjmu! (zdroj foto: 123RF)

Šablony na Instagram = způsob, jak se dostat do povědomí

Pokud jste si v minulosti lámali hlavu nad tím, jak se dostat do povědomí lidí, jak dokázat to, aby si ostatní váš profil zapamatovali, možná jste na nic kloudného nepřišli. My vám však přinášíme odpověď – jsou jí šablony na Instagram, které si vyplníte jen vlastními fotografiemi. Velkým bonusem je to, že jsou už vytvořené a jakožto uživatel si je jen naplníte připravenými a upravenými snímky a publikujete je v době, kdy budete chtít.

Atraktivní instagramové šablony i s návodem, jak je používat, naleznete na webové stránce www.terezaciernikova.com.

Osvojte si základy focení

Abyste do připravené šablony (kterou si lze objednat na zmiňované stránce také na míru) měli, co dát, je zapotřebí si osvojit základy focení. Pokud chcete mít atraktivní instagramový profil, který se za pár měsíců stane vaším zdrojem příjmů, musíte si s fotografiemi pohrát.

V ideálním případě foťte za světla a na kvalitní mobilní telefon (respektive na mobilní telefon s kvalitním foťákem), používejte filtry, které váš feed krásně sjednotí.

Vytvářejte popisy s příběhem

Aby se lidé na váš profil vraceli, je nutné je přitáhnout jako magnet. A za pomyslný magnet lze brát veškeré příspěvky, které publikujete. Je proto klíčové, abyste je dokázali vtáhnout do děje. Dejte si záležet a přemýšlejte nad tím, co publikujete a co chcete svým sledujícím sdělit.

Pokud si nejste jistí tím, co uživatelům sociální sítě přinášet za obsah, obraťte se na odborníka – na Terezu Čierníkovou, která nejen, že sestaví šablonu na Instagram na míru, ale také poradí s obsahem a vytvoří publikační plán, pokud si nebudete vědět rady, jak či kdy příspěvky publikovat.

K TÉMATU  Zbytečný stres a odvádění pozornosti. Jaké jsou další negativní účinky sociálních sítí a co všechno vám mohou způsobit?

Nebuďte jako ostatní

Stejně, jako se nevyplácí kopírovat obsah při tvorbě webových stránek, nevyplácí se ho kopírovat ani na sociálních sítích. Je mylné se domnívat, že uživatelé nepoznají inspiraci vzatou z jiného profilu. Říká se, že svět je malý, ovšem toto pořekadlo bychom trochu pozměnili – svět Instagramu je velmi malý. Tak pozor na to.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

I když se loňské léto neslo v poměrně propršeném duchu a člověk si víc užil dešťů než sluníčka, stejně nás to z úsporného hlediska příliš nespasilo. Respektive to nespasilo ty, kteří dešťovou vodu nechytali a nadále z ní netěžili. Jejich spotřeba vody byla stejně vysoká jako každý rok, ovšem ti aktivnější se těšili z rapidní úspory.
Genetická modifikace, tedy úmyslná změna genetického materiálu, se využívá zejména ke snazšímu pěstování některých rostlin. Nejčastěji můžete v této souvislosti slyšet o kukuřici. Narazíte však na mnoho argumentů pro i proti tomuto zásahu při pěstování. Na jedné straně je vyzdvihován přínos a zajištění vyšší produkce, na straně druhé jsou pochyby a možná rizika spojená s jejich konzumací.
Pojďte se v klidu usadit a kroutit hlavou nad příběhy nešťastníků, kterým se rozhodně první rande nepovedlo podle jejich vysněných představ. Kdo si neohlídal zuby, kdo to přehnal s romantikou, kdo ukázal ze svého těla více, než měl původně v plánu a kdo již svou životní lásku nebyl schopen nahradit někým novým?
Kdo by neměl rád léto! Nejkrásnější roční období má jen několik málo vad na kráse. Tou asi největší je dotěrný hmyz. Ať už jde o všudypřítomné komáry, které nám doslova a do písmene sají krev, nenápadná, leč nebezpečná klíšťata, nebo o nenechavé mravence. Právě s mravenci se řada Čechů od pozdního jara potýká. Slovy klasika, ty potvory se vám dostanou všude. Naštěstí s nimi můžete bojovat přírodními prostředky.

Nepřehlédněte

Cílem lymfodrenáže je zlepšit kvalitu lymfatického oběhu, popřípadě odčerpat přebytečnou lymfu z podkoží zpět do oběhu. Postup je nutno znát a bezpodmínečně respektovat, a tak patří jen do rukou zkušených odborníků. Nesmí způsobit žádné bolestivé pocity, nepoužívají se při ní žádné emulze ani oleje.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek