Úterý , 07. 02. 2023

Veronika

4 tipy, jak na atraktivnější Instagram

Sociální sítě jsou dnes mocné marketingové nástroje, které nutně nemusí být určeny jen k propagaci byznysu nebo nějakého produktu. Mohou to být zrcadla nás samotných a lze si z nich vytvořit i pasivní příjem. Stačí, aby byl instagramový profil dostatečně atraktivní, získal určitý počet sledujících a byl hojně navštěvovaný. K tomu všemu mohou přispět instagramové šablony a dalších několik tipů.
Instagram
Udělejte ze svého Instagramu zdroj příjmu! (zdroj foto: 123RF)

Šablony na Instagram = způsob, jak se dostat do povědomí

Pokud jste si v minulosti lámali hlavu nad tím, jak se dostat do povědomí lidí, jak dokázat to, aby si ostatní váš profil zapamatovali, možná jste na nic kloudného nepřišli. My vám však přinášíme odpověď – jsou jí šablony na Instagram, které si vyplníte jen vlastními fotografiemi. Velkým bonusem je to, že jsou už vytvořené a jakožto uživatel si je jen naplníte připravenými a upravenými snímky a publikujete je v době, kdy budete chtít.

Atraktivní instagramové šablony i s návodem, jak je používat, naleznete na webové stránce www.terezaciernikova.com.

Osvojte si základy focení

Abyste do připravené šablony (kterou si lze objednat na zmiňované stránce také na míru) měli, co dát, je zapotřebí si osvojit základy focení. Pokud chcete mít atraktivní instagramový profil, který se za pár měsíců stane vaším zdrojem příjmů, musíte si s fotografiemi pohrát.

V ideálním případě foťte za světla a na kvalitní mobilní telefon (respektive na mobilní telefon s kvalitním foťákem), používejte filtry, které váš feed krásně sjednotí.

Vytvářejte popisy s příběhem

Aby se lidé na váš profil vraceli, je nutné je přitáhnout jako magnet. A za pomyslný magnet lze brát veškeré příspěvky, které publikujete. Je proto klíčové, abyste je dokázali vtáhnout do děje. Dejte si záležet a přemýšlejte nad tím, co publikujete a co chcete svým sledujícím sdělit.

Pokud si nejste jistí tím, co uživatelům sociální sítě přinášet za obsah, obraťte se na odborníka – na Terezu Čierníkovou, která nejen, že sestaví šablonu na Instagram na míru, ale také poradí s obsahem a vytvoří publikační plán, pokud si nebudete vědět rady, jak či kdy příspěvky publikovat.

K TÉMATU  Zdravé opálení aneb dovolená bez starostí

Nebuďte jako ostatní

Stejně, jako se nevyplácí kopírovat obsah při tvorbě webových stránek, nevyplácí se ho kopírovat ani na sociálních sítích. Je mylné se domnívat, že uživatelé nepoznají inspiraci vzatou z jiného profilu. Říká se, že svět je malý, ovšem toto pořekadlo bychom trochu pozměnili – svět Instagramu je velmi malý. Tak pozor na to.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Žijete ve spokojeném vztahu, ovšem i když se v něm cítíte opravdu dobře, přesto byste našli něco, co by se dalo zlepšit? Možná tím “něčím” je jeho milostná stránka. Sex ke zdravému vztahu patří, a když to v něm skřípe, začíná to skřípat také mezi dvěma lidmi. Abyste předcházeli nemilým scénářům a aby vás opět zaplavilo štěstí během společné noci s partnerem, vyzkoušejte některý z tipů.
Všichni milujeme vůni vypraného ložního prádla. Ulehnout do převlečené postele a nechat si něco pěkného zdát - to je v našich očích ideální odměna za náročný den. Jak často ale u vás doma převlékáte postel? Většina lidí to bohužel dělá špatně a následně se o své lůžko (často nevědomky) dělí se stovkami bakterií. To už není tak lákavá představa, viďte?
Milování většina z nás vnímá jako jednu z nejpříjemnějších věcí na světě. Jde o romantické souznění dvou duší. O fyzický i psychický požitek, který zpravidla popisujeme pozitivně. Najdou se mezi námi ale tací, kteří se na sex rozhodně nedívají tak toužebně, jako většina ostatních. Ba naopak, tihle lidé mají ze sexu strach.
Ačkoli z klasické pšeničné mouky pekly a vařily už naše babičky, spolu s příchodem doby, kdy spousta lidí přesedá na zdravější životní styl, se objevily mnohem lepší a nutričně hodnotnější varianty. Skvěle chutnají, plně nahradí klasickou mouku, a ještě prospějí vašemu zdraví, takže co víc si přát. Svět alternativních mouk je ale mnohem pestřejší, než se na první pohled zdá. Které by určitě měly zaujmout místo ve vaší kuchyni?
Dříve jste ve skříni našli maximálně dva druhy rostlinného oleje. Nyní jeho rozmanitost přímo ohromuje, ve výsledku však vyvolává mnoho otázek – od prostého „Co je to za olej?“ až po „Jaký druh jídla s ním vařit?“ Pojďme si v těch olejích udělat kapánek jasno a zjistit, které z nich se vyplatí používat v kuchyni pravidelně. Nejspíše budete kukat, jaké oleje se do vaší kuchyně mohou vůbec dostat!

Nepřehlédněte

Mnohokrát skloňované téma, které patří dlouhodobě na seznam globalizačních problémů v celém Západním světě. Věděly jste, že podle statistik z roku 2018 průměrný Čech ročně spotřebuje zhruba 785 kilogramů potravin a zhruba 200 kilogramů vyhodí? Statistiky Evropské unie mluví jasně. Každoročně se vyhodí zhruba 88 milionů tun jídla. Každá česká domácnost má tak ve své režii svoji vlastní spotřebu a záleží jen na nás, jak se k ní postavíme.
Děti dnes vyrůstají mezi chytrými telefony a tablety, a jejich zájem o ně musíte mít pod kontrolou. Vaše ratolesti vás vidí chytrou elektroniku používat, a není třeba se snažit jim zájem o ni odpírat. Nemyslíme tím, aby vaše dítě místo stavebnice nebo panenky žmoulalo telefon, ale existují hry, které se snaží zábavnou formou něčemu přiučit. Jaké aplikace budou užitečné pro ty nejmenší?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek