Středa , 29. 06. 2022

Petr a Pavel

Dopřejte partnerovi nezapomenutelnou masáž. Jak na ni?

Chcete dát svému milenci ultra speciální dárek, který mu ukáže, jak vám na něm záleží? Proč nezkusit smyslnou, erotickou masáž? Erotická masáž, která je dokonalým způsobem, jak vás dostat oba do nálady, je skvělou formou předehry a může pomoci budovat a prodlužovat potěšení, aby bylo vyvrcholení ještě příjemnější. A co si budeme, vzrušená budete i vy – a jak! Sama to dnes večer zkuste.
svalstvo
Na masáže zapomínáme a je to škoda. (foto: 123RF)

16. 12. 2020

Postupujte podle našich tipů a dopřejte svému partnerovi dokonalou smyslnou masáž, díky které vás bude prosit o další.

Připravte se

Než začnete přemýšlet o tom, jak si ruce připravit na masáž, musíte vše nejdříve připravit. Vyberte si pohodlné místo – postel nebo pohovku – a věnujte čas přípravě prostoru od rušivých elementů nebo připomenutí domácích prací (jako jsou špinavé talíře nebo hromady prádla).

Ztlumte světla, pokud máte vypínač stmívače, a zapalte několik strategických svíček. Ujistěte se, že jsou umístěna bezpečně a nepředstavují nebezpečí požáru. Rozsypte okvětní lístky růží po podlaze a posteli nebo pohovce a poslouchejte jemnou, uklidňující hudbu, která vašemu partnerovi umožní skutečně se uvolnit a tím zvýšit jeho smysly.

Získejte, co potřebujete

Dále se musíte ujistit, že máte vše, co potřebujete k dobré masáži. Udělejte si čas na protažení a uvolnění vlastních kloubů rukou. Musíte také investovat do několika vhodných masážních olejů a dalších kousků soupravy, které vám usnadní práci.

Intimní masáž je skvělá pro skutečné fungování erotogenních zón a levandulové oleje jsou vždy dobré pro podporu relaxace. Je důležité zkontrolovat alergie před jejich aplikací na partnera – poslední věc, kterou chcete, je, aby vaše masáž skončila nepříjemnou vyrážkou nebo ještě hůř!

Začněte masírovat

Když je vše připraveno, je čas zahájit masáž. Existuje mnoho různých oblastí těla, na které se můžete zaměřit, ale jejich kombinace v jednom sezení poskytne dokonalou erotickou masáž.

  1. Začněte masáží hlavy, třením spánků a čela, než se budete pomalu pohybovat ke krku. Přibližte se pozorně a nechte svého partnera cítit dech na krku – můžete mu dokonce jemně masírovat nebo okusovat ušní lalůčky pro větší vzrušení.
  2. Naneste zde trochu oleje a prsty protáhněte podél krku a klíční kosti dlouhými, pomalými pohyby, které budují sexuální touhu. Drážděte je lehkým dotykem těsně nad hrudníkem, než se přesunete na jeho paže. Později se vrátíte do hrudníku!
  3. Jakmile dokončíte masáž paží, je čas přejít na druhý konec těla. Nohy jsou jednou z nejcitlivějších částí těla, takže si udělejte čas a jemným, ale pevným tlakem pracujte nahoru a dolů od paty k patě. Pokračujte od chodidel masáží nohou.
  4. Pracujte pomalu a začněte u kotníků, než se posunete nahoru na lýtka a při postupu výš posuňte ruku z vnějšku dovnitř. Jakmile projedete kolem kolena, jemně přejeďte rukou po vnitřní straně stehna. Jakmile dosáhnete jeho rozkroku, přepněte se znovu na vnější stranu a drážděte je jemným mazlením nebo hlazením jeho nejintimnější oblasti každou chvíli.
  5. V tomto okamžiku byste se měli oba cítit docela vzrušeni, takže je jen na vás, jak dlouho ještě prodloužíte své potěšení.
K TÉMATUZjistila jsem, že kamarádka je zlatokopka. Jak jí to rozmluvit?

Univerzální funkci masáže není snadné určit. Možná je to stimulace svalové tkáně nebo pomalé soustředné pohyby, které člověka uvolní. Snad právě intimita blízkého lidského kontaktu dělá masáž tak lákavou. Ať už je důvod jakýkoli, léčivá síla masáže je nepopiratelná.

Pomocí těchto masážních tipů dopřejte svému muži večer smyslné relaxace. Masáž není jen léčivý prostředek pro unavené a bolavé svaly. Dobrá masáž proniká až do duše.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejčastější příčiny konfliktů mezi mužem a ženou a jak se naučit lépe komunikovat v partnerských vztazích

Ex na scéně aneb stýká se s bývalkou a vás to štve? Víme, jak na ni

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ve velkých městech je denně potkáváte. Mají kasičky, často prodávají drobné předměty, klíčenky, plyšáky, odznaky. A žádají vás o příspěvek na invalidní vozík pro malou holčičku, nemocné pejsky, nevyléčitelné děti a mnoho dalšího. Jak si ověřit, že opravdu přispíváme tam, kde je to potřeba?
Svatební sezóna je před námi. A tak si položme společně otázku: Na co vzpomínáme, když jsme byly na kamarádčině svatbě? Většina z nás si vybaví nevěstiny šaty, účes, vizáž... Co si budeme povídat - muži tohle moc neřeší. Maximálně se vyjádří, že to bylo fajn nebo že se přejedli. Zeptali jsme se svatební specialistky, na čem by se o svatbě rozhodně šetřit nemělo, abyste pak nebyly zklamané.
Celý svět stále ještě žije koronavirovou pandemií. Ve večerních zprávách nevidíme nic jiného než pouze počet přibývajících nakažených či informaci o další mutaci zákeřeného onemocnění. Bohužel se pozornost odvrací od mnoha dalších nemocí, jež jsou tu mezi námi stále. Jednou z nich je také legionella. 
I přes to, že nás občas potrápí nepříjemné deště, léto je stále v plném proudu a sním jsou stále ještě otevřené dveře pro výlet na kole. Je však potřeba mít na mysli, že pokud berete cyklistiku alespoň trochu vážně, existuje řada doplňků, které vám zážitek z jízdy značně vylepší! Pojďme se společně podívat, čím vším můžete podpořit svůj dokonalý cyklo výlet ať už sám, s přáteli, či rodinou. 
I když dříve bylo naprosto normální, že si děti sem tam od rodičů vysloužily nějaký ten pohlavek nebo plácnutí přes zadek, v dnešní době se na tělesné tresty nahlíží úplně jinak. Zatímco naši rodiče nebo prarodiče na občasném proplesknutí neviděli nic špatného, ba naopak byli zastánci hesla "škoda každé rány, která padne vedle", dneska jakmile na dítě vztáhnete ruku, hned se na vás společnost dívá skrze prsty.
Sedavé zaměstnání se bezpochyby vždy nějak odrazí na našem zdraví. Nejde jen o stav páteře a celých zad, ale mohou se objevit i zdravotní potíže rukou od jejich nevhodné a dlouho neměnné pozice. Zároveň trpí vaše klouby, můžete mít větší sklony k nadváze. Zkuste se tedy zamyslet nad tím, jestli i když musíte pracovat, nešlo by se vždy třeba po hodině práce na chvilku protáhnout a svému tělu trochu ulevit.
Sedavé zaměstnání a nedostatek pohybu se v současné době podepisují na zdravotním stavu velkého procenta populace. Tyto každodenní návyky přinášejí mimo jiné i bolestivé otoky nohou a podporují vznik křečových žil. Jak se s těmito běžnými, avšak velmi nepříjemnými problémy vypořádat?

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek