Pondělí , 29. 05. 2023

Maxim

Dopřejte partnerovi nezapomenutelnou masáž. Jak na ni?

Chcete dát svému milenci ultra speciální dárek, který mu ukáže, jak vám na něm záleží? Proč nezkusit smyslnou, erotickou masáž? Erotická masáž, která je dokonalým způsobem, jak vás dostat oba do nálady, je skvělou formou předehry a může pomoci budovat a prodlužovat potěšení, aby bylo vyvrcholení ještě příjemnější. A co si budeme, vzrušená budete i vy – a jak! Sama to dnes večer zkuste.
svalstvo
Na masáže zapomínáme a je to škoda. (foto: 123RF)

16. 12. 2020

Postupujte podle našich tipů a dopřejte svému partnerovi dokonalou smyslnou masáž, díky které vás bude prosit o další.

Připravte se

Než začnete přemýšlet o tom, jak si ruce připravit na masáž, musíte vše nejdříve připravit. Vyberte si pohodlné místo – postel nebo pohovku – a věnujte čas přípravě prostoru od rušivých elementů nebo připomenutí domácích prací (jako jsou špinavé talíře nebo hromady prádla).

Ztlumte světla, pokud máte vypínač stmívače, a zapalte několik strategických svíček. Ujistěte se, že jsou umístěna bezpečně a nepředstavují nebezpečí požáru. Rozsypte okvětní lístky růží po podlaze a posteli nebo pohovce a poslouchejte jemnou, uklidňující hudbu, která vašemu partnerovi umožní skutečně se uvolnit a tím zvýšit jeho smysly.

Získejte, co potřebujete

Dále se musíte ujistit, že máte vše, co potřebujete k dobré masáži. Udělejte si čas na protažení a uvolnění vlastních kloubů rukou. Musíte také investovat do několika vhodných masážních olejů a dalších kousků soupravy, které vám usnadní práci.

Intimní masáž je skvělá pro skutečné fungování erotogenních zón a levandulové oleje jsou vždy dobré pro podporu relaxace. Je důležité zkontrolovat alergie před jejich aplikací na partnera – poslední věc, kterou chcete, je, aby vaše masáž skončila nepříjemnou vyrážkou nebo ještě hůř!

Začněte masírovat

Když je vše připraveno, je čas zahájit masáž. Existuje mnoho různých oblastí těla, na které se můžete zaměřit, ale jejich kombinace v jednom sezení poskytne dokonalou erotickou masáž.

  1. Začněte masáží hlavy, třením spánků a čela, než se budete pomalu pohybovat ke krku. Přibližte se pozorně a nechte svého partnera cítit dech na krku – můžete mu dokonce jemně masírovat nebo okusovat ušní lalůčky pro větší vzrušení.
  2. Naneste zde trochu oleje a prsty protáhněte podél krku a klíční kosti dlouhými, pomalými pohyby, které budují sexuální touhu. Drážděte je lehkým dotykem těsně nad hrudníkem, než se přesunete na jeho paže. Později se vrátíte do hrudníku!
  3. Jakmile dokončíte masáž paží, je čas přejít na druhý konec těla. Nohy jsou jednou z nejcitlivějších částí těla, takže si udělejte čas a jemným, ale pevným tlakem pracujte nahoru a dolů od paty k patě. Pokračujte od chodidel masáží nohou.
  4. Pracujte pomalu a začněte u kotníků, než se posunete nahoru na lýtka a při postupu výš posuňte ruku z vnějšku dovnitř. Jakmile projedete kolem kolena, jemně přejeďte rukou po vnitřní straně stehna. Jakmile dosáhnete jeho rozkroku, přepněte se znovu na vnější stranu a drážděte je jemným mazlením nebo hlazením jeho nejintimnější oblasti každou chvíli.
  5. V tomto okamžiku byste se měli oba cítit docela vzrušeni, takže je jen na vás, jak dlouho ještě prodloužíte své potěšení.
K TÉMATU  10 nejčastějších chlapských výmluv. Jak se s nimi vypořádat s grácií?

Univerzální funkci masáže není snadné určit. Možná je to stimulace svalové tkáně nebo pomalé soustředné pohyby, které člověka uvolní. Snad právě intimita blízkého lidského kontaktu dělá masáž tak lákavou. Ať už je důvod jakýkoli, léčivá síla masáže je nepopiratelná.

Pomocí těchto masážních tipů dopřejte svému muži večer smyslné relaxace. Masáž není jen léčivý prostředek pro unavené a bolavé svaly. Dobrá masáž proniká až do duše.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejčastější příčiny konfliktů mezi mužem a ženou a jak se naučit lépe komunikovat v partnerských vztazích

Ex na scéně aneb stýká se s bývalkou a vás to štve? Víme, jak na ni

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Nejspíš většina z vás bude mít zprvu představu jakési houby, za kterou bývá kombucha často mylně považována. Ve skutečnosti se jedná o komplex kvasinek a bakterií, který se nechává působit v čaji, aby vznikl požadovaný nápoj. Jeho léčivé účinky vás jistě oslní. A výhodou je, že si ho můžete klidně sami připravit doma. Tak jdete do toho?
Nákup vánočních dárků se často mění v noční můru, každý z členů rodiny totiž obvykle všechno má, nic nepotřebuje a zejména starší lidé zkrátka nic nechtějí a je velmi těžké se jim zavděčit. Také každý rok řešíte tohle dilema? Nevíte, čím potěšit a obdarovat své nejbližší a docházejí vám nápady? Podle čeho vlastně dárky vybírat a opravdu se trefit? Nikdo nechce dát dárek, který nepotěší. Jděte na to letos chytře.
Nežijeme v Kalifornii ani v jiné lokalitě, kde sluníčko intenzivně hřeje po celý rok a zelenina či ovoce má několikero sklizní. Čtyři roční období znamenají mimo jiné přizpůsobit své tělo a jeho režim na počasí, které přijde. Na podzim byste se tedy neměla stravovat stejně jako v létě, kdy je tělo dobré spíš ochladit. Co udělá vašemu organismu dobře na podzim?
Každému se jistě stalo, že se při vaření popálil. Stačí delší pobyt nad unikající párou nebo opomenutí nasazení chňapek a může být neštěstí na světě. Od nehezkých následků vás mohou ochránit lístky aloe vera, které uvnitř ukrývají příjemnou léčivou a zároveň chladivou dužinu. Pěstujete ji na svém okenním parapetu? 
Akné v těhotenství není nic neobvyklého. Je běžné, že se akné na začátku těhotenství trochu zhoršuje a s postupem času se opět zlepšuje. Pravděpodobným viníkem je nadměrná produkce kožního mazu, ke které dochází, když tělo produkuje větší množství estrogenu. Kožní problém odezní, když se vaše hormonální hladiny vrátí k normálu. Ale teď si řekneme, jak na akné ještě během těhotenství vyzrát.
Děti dnes vyrůstají mezi chytrými telefony a tablety, a jejich zájem o ně musíte mít pod kontrolou. Vaše ratolesti vás vidí chytrou elektroniku používat, a není třeba se snažit jim zájem o ni odpírat. Nemyslíme tím, aby vaše dítě místo stavebnice nebo panenky žmoulalo telefon, ale existují hry, které se snaží zábavnou formou něčemu přiučit. Jaké aplikace budou užitečné pro ty nejmenší?
Už jste někdy slyšeli o ASMR? O technice, která vám díky souboru zvuků dopřeje příjemný pocit uvolnění, relaxace a pomůže vám rychleji usnout? Pokud ještě ne, lepší pozdě než vůbec. Mrkněte, v čem spočívá její tajemství. A proč jí propadlo tolik lidí.
Není snad člověk, který by je neznal. Zvláště v poslední době o nich média psala téměř neustále. Tato nepřehlédnutelná dvojice si získala srdce mnohých, ale řadu svých fanoušků také ztratila, a to právě kvůli stěží pochopitelným krokům, které provedla. Harry a Meghan jsou pár, který bude přitahovat pozornost médií neustále. Jaké byli jejich největší výstřelky? Pojďme si je připomenout!
Čtení rozhodně není pro každého. Někdo se vymlouvá na to, že na čtení nemá čas, další se zase raději podívají na film, než aby si otevřeli knihu. Ale víte, o co přicházíte tím, že čtete málo nebo vůbec? Možná po přečtení tohoto článku na knihy změníte názor.

Nepřehlédněte

Zelená káva je oblíbený produkt, jehož přívrženci jsou především z řad milovníků zdravého životního stylu. Kávová zrna jsou u zelené kávy nepražená, a tak na rozdíl od obvyklé černé kávy nemají tak bohatou vůni a barvu.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek