Úterý , 23. 07. 2024

Libor

Dopřejte partnerovi nezapomenutelnou masáž. Jak na ni?

Chcete dát svému milenci ultra speciální dárek, který mu ukáže, jak vám na něm záleží? Proč nezkusit smyslnou, erotickou masáž? Erotická masáž, která je dokonalým způsobem, jak vás dostat oba do nálady, je skvělou formou předehry a může pomoci budovat a prodlužovat potěšení, aby bylo vyvrcholení ještě příjemnější. A co si budeme, vzrušená budete i vy – a jak! Sama to dnes večer zkuste.
svalstvo
Na masáže zapomínáme a je to škoda. (foto: 123RF)

16. 12. 2020

Postupujte podle našich tipů a dopřejte svému partnerovi dokonalou smyslnou masáž, díky které vás bude prosit o další.

Připravte se

Než začnete přemýšlet o tom, jak si ruce připravit na masáž, musíte vše nejdříve připravit. Vyberte si pohodlné místo – postel nebo pohovku – a věnujte čas přípravě prostoru od rušivých elementů nebo připomenutí domácích prací (jako jsou špinavé talíře nebo hromady prádla).

Ztlumte světla, pokud máte vypínač stmívače, a zapalte několik strategických svíček. Ujistěte se, že jsou umístěna bezpečně a nepředstavují nebezpečí požáru. Rozsypte okvětní lístky růží po podlaze a posteli nebo pohovce a poslouchejte jemnou, uklidňující hudbu, která vašemu partnerovi umožní skutečně se uvolnit a tím zvýšit jeho smysly.

Získejte, co potřebujete

Dále se musíte ujistit, že máte vše, co potřebujete k dobré masáži. Udělejte si čas na protažení a uvolnění vlastních kloubů rukou. Musíte také investovat do několika vhodných masážních olejů a dalších kousků soupravy, které vám usnadní práci.

Intimní masáž je skvělá pro skutečné fungování erotogenních zón a levandulové oleje jsou vždy dobré pro podporu relaxace. Je důležité zkontrolovat alergie před jejich aplikací na partnera – poslední věc, kterou chcete, je, aby vaše masáž skončila nepříjemnou vyrážkou nebo ještě hůř!

Začněte masírovat

Když je vše připraveno, je čas zahájit masáž. Existuje mnoho různých oblastí těla, na které se můžete zaměřit, ale jejich kombinace v jednom sezení poskytne dokonalou erotickou masáž.

  1. Začněte masáží hlavy, třením spánků a čela, než se budete pomalu pohybovat ke krku. Přibližte se pozorně a nechte svého partnera cítit dech na krku – můžete mu dokonce jemně masírovat nebo okusovat ušní lalůčky pro větší vzrušení.
  2. Naneste zde trochu oleje a prsty protáhněte podél krku a klíční kosti dlouhými, pomalými pohyby, které budují sexuální touhu. Drážděte je lehkým dotykem těsně nad hrudníkem, než se přesunete na jeho paže. Později se vrátíte do hrudníku!
  3. Jakmile dokončíte masáž paží, je čas přejít na druhý konec těla. Nohy jsou jednou z nejcitlivějších částí těla, takže si udělejte čas a jemným, ale pevným tlakem pracujte nahoru a dolů od paty k patě. Pokračujte od chodidel masáží nohou.
  4. Pracujte pomalu a začněte u kotníků, než se posunete nahoru na lýtka a při postupu výš posuňte ruku z vnějšku dovnitř. Jakmile projedete kolem kolena, jemně přejeďte rukou po vnitřní straně stehna. Jakmile dosáhnete jeho rozkroku, přepněte se znovu na vnější stranu a drážděte je jemným mazlením nebo hlazením jeho nejintimnější oblasti každou chvíli.
  5. V tomto okamžiku byste se měli oba cítit docela vzrušeni, takže je jen na vás, jak dlouho ještě prodloužíte své potěšení.
K TÉMATU  Co vás čeká po čtyřicítce? Přijde lepší sex i závislost na telefonu

Univerzální funkci masáže není snadné určit. Možná je to stimulace svalové tkáně nebo pomalé soustředné pohyby, které člověka uvolní. Snad právě intimita blízkého lidského kontaktu dělá masáž tak lákavou. Ať už je důvod jakýkoli, léčivá síla masáže je nepopiratelná.

Pomocí těchto masážních tipů dopřejte svému muži večer smyslné relaxace. Masáž není jen léčivý prostředek pro unavené a bolavé svaly. Dobrá masáž proniká až do duše.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejčastější příčiny konfliktů mezi mužem a ženou a jak se naučit lépe komunikovat v partnerských vztazích

Ex na scéně aneb stýká se s bývalkou a vás to štve? Víme, jak na ni

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Podle statistik zradí srdce téměř každého třetího z nás. Jedná se o nejčastější příčinu úmrtí v Česku. Jen vloni si vyžádaly ischemická choroba srdeční, selhání srdce a infarkt myokardu přes 38 tisíc životů. Nechcete-li být mezi nimi, začněte o to své více dbát. Je totiž spousta věcí, které pro něj můžete udělat.
Velké oslavy, večírky, jednohubky, chlebíčky, šampaňské a často rachejtle a ohňostroje k Silvestru patří a těžko bychom si bez nich dokázali příchod nového roku představit. Zamysleli jste se ale někdy nad tím, jaký je původ těchto oslav?
Samoopalovací krémy, pěny nebo oleje jsou šikovnou věcičkou, kterou si nejedna z nás zamilovala. Důvod je prostý – jedná se o zdravější alternativu opalování, zajistí bronzový nádech mimo letní sezónu, a navíc dokážou dodat barvičku i těm, kterým není shůry dáno a poměrně složitě se opalují.
Byla neskutečně krásná a neuvěřitelně talentovaná. Přesto se v jejím životě objevilo hned několik škraloupů, které jí poškodily pověst. Mona Lisa dvacátého století, jak se Gině Lollobrigidě přezdívá, je však dodnes považována ze největší herecký sex symbol.
I ve větších bytech může být někdy koupelna situována tak, že šetříte každým centimetrem, aby se vám tam vešel alespoň sprchový kout, umývadlo a pračka. Koupelna je zatím stále nejčastějším a nejlepším místem, kam pračku umístit. Jaké vymyslet řešení, když je koupelna opravdu těsná?
Potrpíte si na zlato, stříbro nebo nerezovou ocel? Nosíte diamanty či perly? Pak je pro vás možná dobré vědět, jak správně byste měla o šperky pečovat, aby vám vydržely déle a stále vypadaly jako nové.
Víte, jakou sexuální polohu preferuje váš protějšek? Pokud vyžaduje stále hlavně jen jednu polohu při milostných hrátkách, velice snadno si podle toho můžete vyložit, s kým máte tu čest.
Na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary proběhla světová premiéra filmu Jiřího Mádla "Vlny". Tento dobový thriller se věnuje událostem kolem Československého rozhlasu v srpnu 1968. Čtvrtý festivalový den přinesl také premiéry filmů "Mosty", "Ještě nejsem, kým chci být", "Oslava", "Xoftex" a "Cesta na pokraj války". Na tradiční UniCredit party se letos opět objevily největší hvězdy festivalu, včetně manželů Bartoškových.
Poruchy příjmu potravy se nestarají o to, kolik peněz vyděláváte nebo jaký máte společenský status. Kdokoli, a to od princezny po chudáka, se může stát obětí mentálního onemocnění jménem bulimie, které mění a ohrožuje život. A celebrity pochopitelně nejsou výjimkou. Některé z nich málem zemřely!
O zdravém stravování slýcháme ze všech stran. Jak je to důležité pro naše zdraví i tělo jako takové. Jenže už nikde se nemluví o tom, jaké konkrétní potraviny zařadit do jídelníčku, respektive jaké konkrétní potraviny nám skutečně prospívají a nejsou na škodu. Proto vám přinášíme tip - je jím quinoa, což je obilovina, ze které se připravuje kupříkladu mouka, polévka nebo také pivo.
Chcete-li jít s dobou, pořiďte si do vašeho šatníku alespoň jednu stylovou dámskou mikinu. Pokud netušíte, jaké kousky budou v letošní sezóně in, nemusíte zoufat. My vám to totiž na následujících řádcích rádi prozradíme. Proto se pojďte inspirovat společně s námi. Máme pro vás nejrůznější tipy na trendy kousky a dokonce vám prozradíme, jak je vkusně zakomponovat do letošního outfitu
Avokádo je jedním z nejdiskutovanějších druhů ovoce, které na této planetě existují. A to z mnoha důvodů, zejména těch ekologických. Ale už jste slyšeli o takzvaném ecovadu?

Výběr článků

Otužování pro větší imunitu proti nemocem nejsou jen babské řeči. Terapie chladem má benefity, které zvyšují naši tělesnou odolnost. Co s vámi udělá pravidelné šokování těla prudkým snížením okolní teploty?
Jak docílit perfektního vzhledu obočí? Pomocí vosku! Video vám ukáže, že s touto pomůckou orámujete svoje obočí tak, že bude vypadat jak z obálky časopisu.
Sladkou chuť miluje většina z nás už odmalička. Ostatně kdo by neměl rád chutné bonbónky, dortíčky nebo třeba sušenky. Ale upřímně – cukr je jed, a přestože nám chutná, ve finále nám škodí. A představa, že se za pár let budeme bahnit v obezitě, trpět srdečním onemocněním nebo si píchat inzulín, není zrovna lahoda. O důvod víc, proč si navyknout na život bez cukru. Jenže, jak na to?

Nepřehlédněte

Přestože letnímu tropickému počasí již pro tento rok odzvonilo, nemusíte si zoufat, a naopak si ještě užít vodních radovánek. Můžete vybírat z celé řady aquaparků, které jsou dostupné po celý rok. Přinášíme Vám hned 7 tipů, kam můžete vyrazit za zábavou, ale i odpočinkem a rozmanitou péčí o tělo.
Zadar v Chorvatsku láká na originální zpívající schody. Mořské varhany navrhl architekt Nikola Bašić v roce 2005 a od té doby hrají nepřetržitě. Tento architektonický objekt je zároveň neobvyklý hudební nástroj. Zvuk vyluzuje tak jako u klasických varhan vzduch, který je vytlačovaný skrze ocelové trubky, schované ve schodech. Ten dovnitř ženou mořské vlny.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek