Sobota , 02. 03. 2024

Anežka

Dopřejte partnerovi nezapomenutelnou masáž. Jak na ni?

Chcete dát svému milenci ultra speciální dárek, který mu ukáže, jak vám na něm záleží? Proč nezkusit smyslnou, erotickou masáž? Erotická masáž, která je dokonalým způsobem, jak vás dostat oba do nálady, je skvělou formou předehry a může pomoci budovat a prodlužovat potěšení, aby bylo vyvrcholení ještě příjemnější. A co si budeme, vzrušená budete i vy – a jak! Sama to dnes večer zkuste.
svalstvo
Na masáže zapomínáme a je to škoda. (foto: 123RF)

16. 12. 2020

Postupujte podle našich tipů a dopřejte svému partnerovi dokonalou smyslnou masáž, díky které vás bude prosit o další.

Připravte se

Než začnete přemýšlet o tom, jak si ruce připravit na masáž, musíte vše nejdříve připravit. Vyberte si pohodlné místo – postel nebo pohovku – a věnujte čas přípravě prostoru od rušivých elementů nebo připomenutí domácích prací (jako jsou špinavé talíře nebo hromady prádla).

Ztlumte světla, pokud máte vypínač stmívače, a zapalte několik strategických svíček. Ujistěte se, že jsou umístěna bezpečně a nepředstavují nebezpečí požáru. Rozsypte okvětní lístky růží po podlaze a posteli nebo pohovce a poslouchejte jemnou, uklidňující hudbu, která vašemu partnerovi umožní skutečně se uvolnit a tím zvýšit jeho smysly.

Získejte, co potřebujete

Dále se musíte ujistit, že máte vše, co potřebujete k dobré masáži. Udělejte si čas na protažení a uvolnění vlastních kloubů rukou. Musíte také investovat do několika vhodných masážních olejů a dalších kousků soupravy, které vám usnadní práci.

Intimní masáž je skvělá pro skutečné fungování erotogenních zón a levandulové oleje jsou vždy dobré pro podporu relaxace. Je důležité zkontrolovat alergie před jejich aplikací na partnera – poslední věc, kterou chcete, je, aby vaše masáž skončila nepříjemnou vyrážkou nebo ještě hůř!

Začněte masírovat

Když je vše připraveno, je čas zahájit masáž. Existuje mnoho různých oblastí těla, na které se můžete zaměřit, ale jejich kombinace v jednom sezení poskytne dokonalou erotickou masáž.

  1. Začněte masáží hlavy, třením spánků a čela, než se budete pomalu pohybovat ke krku. Přibližte se pozorně a nechte svého partnera cítit dech na krku – můžete mu dokonce jemně masírovat nebo okusovat ušní lalůčky pro větší vzrušení.
  2. Naneste zde trochu oleje a prsty protáhněte podél krku a klíční kosti dlouhými, pomalými pohyby, které budují sexuální touhu. Drážděte je lehkým dotykem těsně nad hrudníkem, než se přesunete na jeho paže. Později se vrátíte do hrudníku!
  3. Jakmile dokončíte masáž paží, je čas přejít na druhý konec těla. Nohy jsou jednou z nejcitlivějších částí těla, takže si udělejte čas a jemným, ale pevným tlakem pracujte nahoru a dolů od paty k patě. Pokračujte od chodidel masáží nohou.
  4. Pracujte pomalu a začněte u kotníků, než se posunete nahoru na lýtka a při postupu výš posuňte ruku z vnějšku dovnitř. Jakmile projedete kolem kolena, jemně přejeďte rukou po vnitřní straně stehna. Jakmile dosáhnete jeho rozkroku, přepněte se znovu na vnější stranu a drážděte je jemným mazlením nebo hlazením jeho nejintimnější oblasti každou chvíli.
  5. V tomto okamžiku byste se měli oba cítit docela vzrušeni, takže je jen na vás, jak dlouho ještě prodloužíte své potěšení.
K TÉMATU  Co s partnerem probrat ještě před zásnubami? Na tahle témata hledejte odpovědi ještě dříve, než vstoupíte do manželství

Univerzální funkci masáže není snadné určit. Možná je to stimulace svalové tkáně nebo pomalé soustředné pohyby, které člověka uvolní. Snad právě intimita blízkého lidského kontaktu dělá masáž tak lákavou. Ať už je důvod jakýkoli, léčivá síla masáže je nepopiratelná.

Pomocí těchto masážních tipů dopřejte svému muži večer smyslné relaxace. Masáž není jen léčivý prostředek pro unavené a bolavé svaly. Dobrá masáž proniká až do duše.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejčastější příčiny konfliktů mezi mužem a ženou a jak se naučit lépe komunikovat v partnerských vztazích

Ex na scéně aneb stýká se s bývalkou a vás to štve? Víme, jak na ni

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Nestihli jste si před Velikonocemi umýt okna? Ano, počasí nepřálo, bylo moc práce s pečením beránků a malováním vajíček. Máte tedy jedinečnou příležitost se do toho pustit právě teď.
Role psychiky v pohledu na náš zdravotní stav se dříve hodně přehlížela. Dnes již s jistotou můžeme tvrdit, že i klasická medicína zohledňuje psychický stav pacienta v celkovém náhledu na jeho diagnózu a na průběh léčení.
Face roller je oblíbený nástroj, který se využívá k péči o pleť a pokud ho ještě nemáte doma, zřejmě si klepete na čelo, jak by vám ”šudlání” kamenem po obličeji mělo vyhladit vrásky. Pojďme si proto zopakovat, co vlastně face roller je, jaké jsou jeho výhody a mýty, a především, jak s face rollerem pracovat.
Čas prázdnin a dovolených je přímo balzámem pro duši i pro tělo. Ne už tak pro pleť - sluneční paprsky, UV záření, horko, slaná a chlorovaná voda můžou pleť hodně dehydratovat. Víme, jak vypadat skvěle celé toto období. Klíčovým pomocníkem jsou pleťové masky.
Jak vypadá vaše každodenní rutina v péči o pleť? Možná začínáte a končíte odličováním, ale vaše pokožka vyžaduje mnohem víc. Zařaďte proto do své pravidelné rutiny také face baňky, s jejichž pomocí můžete rozproudit krev ve vaší pokožce.
Říká se, že ticho je ten nejkrásnější zvuk. V případě, že potřebujete shodit nadbytečná kila, podpořit zdraví srdce, zlepšit náladu a nakopnout pracovní výkon, vám však nepomůže. To hudba ano!
Horoskop na dnešní den bude ve znamení péče o pleť. Pokud jste nezadané a tísní vás samota, vyrazte ven, měsíc přeje seznamování!
Ano, v této zábavě se vyžívají především muži. Ti si vždycky rádi do někoho zastřílí, případně při různých firemních akcích považují paintball za hru, při níž si mohou vyřídit účty se svými kolegy nebo nadřízenými. Ale rozhodně to není jen střílečka pro pány tvorstva, i ženy si mohou přijít na své.
Čtení klasických knih vás nebaví? Nebo byste je rádi proložili i nějakým poslechem? V tom případě si vyberte z našich tipů na audioknížky, které vám jistě v letních měsících udělají radost a zpříjemní horké dny.
Často nás trápí už od kolébky. Není ale žádnou výjimkou, že se objeví až v dospělosti. Jeho projevy jsou různorodé, ale pokaždé nepříjemné. Naštěstí se dá s atopickým ekzémem úspěšně bojovat.
Chcete mít ve své domácnosti domácího mazlíčka, se kterým bude radost trávit volný čas? Nemusíte nutně sahat po pejskovi, i když je jistě velkým lákadlem. Co si domů raději pořídit kočku, která na vás nebude tolik závislá?
Rozvodovost je v České republice opravdu na vysoké úrovni a za poslední měsíce se počet ukončených manželství ještě znásobil. Karanténu přikazující lidem, aby strávili svůj čas se všemi členy domácnosti zkrátka ne všichni zvládli s lehkostí a bez hádek či řevu. Nový typ onemocnění však není jediný důvod, proč se vztahy rozpadají.  

Výběr článků

Nejoblíbenější nápoj na světě skrývá hodně zajímavostí. Dnes se podíváme hned na 5 zajímavostí, které o tomto nápoji rozhodně neznáte. Některé z nich jsou šokující. Kromě následujících zajímavostí vám nabídneme ještě stručný výčet dalších informací, které jistě neznáte o nápoji, který pijete každé ráno u snídaně.
Být lepší verzí sebe samých. Snažíme se o to každý den. A když se o to nesnažíme my, chtějí to po nás druzí. V současné době jsou na nás kladené obrovské nároky, během nichž jsme vystavováni nesmírnému tlaku. Co kdybychom vám ale řekli, že každá životní situace se dá zvládnout s nadhledem a lehkostí. Jen potřebujete člověka, který vás pošťouchne tím správným směrem.
Udržitelnost čím dál víc dostává zelenou, a je jedině dobře, že se coby lidstvo snažíme hledat cesty, jak té přírodě o něco odlehčit. Smysl pro udržitelnost se proto propsal i do vánočních svátků – pořadatelé vánočních trhů pracují s obnovitelnou energií, stánkaři prodávají více udržitelných dárků a u řady obchodníků najdete spoustu tipů na dárky, které jsou hezké, a přitom přátelské k přírodě. Vsaďte o letošních, a i těch budoucích Vánocích, na udržitelnost i vy a věnujte přírodě ten nejkrásnější dárek pod stromeček.

Nepřehlédněte

Výraz plovoucí podlaha je tu s námi zhruba už od 90. let minulého století, od té doby se začaly objevovat ve více a více domácnostech. Jejich slávě však ještě zdaleka neodzvonilo. Majitelé bytů a domů jsou si vědomi jejich výhod, a proto výběr typu podlahy padne často zrovna na ně.
Vaše dcera nebo syn jsou v klidu, zatímco vy už čtrnáct dní před nástupem do školy vůbec nespíte? Nejspíš z toho máte větší stres než oni sami. A není divu. Zatímco jejich úkolem je jen včas vstávat a dobře se učit, vaše práce čítá, aby měli prostředí, v němž se budou cítit dobře a ve kterém se budou učit jedna radost.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek