Sobota , 03. 12. 2022

Svatoslav

Dopřejte partnerovi nezapomenutelnou masáž. Jak na ni?

Chcete dát svému milenci ultra speciální dárek, který mu ukáže, jak vám na něm záleží? Proč nezkusit smyslnou, erotickou masáž? Erotická masáž, která je dokonalým způsobem, jak vás dostat oba do nálady, je skvělou formou předehry a může pomoci budovat a prodlužovat potěšení, aby bylo vyvrcholení ještě příjemnější. A co si budeme, vzrušená budete i vy – a jak! Sama to dnes večer zkuste.
svalstvo
Na masáže zapomínáme a je to škoda. (foto: 123RF)

16. 12. 2020

Postupujte podle našich tipů a dopřejte svému partnerovi dokonalou smyslnou masáž, díky které vás bude prosit o další.

Připravte se

Než začnete přemýšlet o tom, jak si ruce připravit na masáž, musíte vše nejdříve připravit. Vyberte si pohodlné místo – postel nebo pohovku – a věnujte čas přípravě prostoru od rušivých elementů nebo připomenutí domácích prací (jako jsou špinavé talíře nebo hromady prádla).

Ztlumte světla, pokud máte vypínač stmívače, a zapalte několik strategických svíček. Ujistěte se, že jsou umístěna bezpečně a nepředstavují nebezpečí požáru. Rozsypte okvětní lístky růží po podlaze a posteli nebo pohovce a poslouchejte jemnou, uklidňující hudbu, která vašemu partnerovi umožní skutečně se uvolnit a tím zvýšit jeho smysly.

Získejte, co potřebujete

Dále se musíte ujistit, že máte vše, co potřebujete k dobré masáži. Udělejte si čas na protažení a uvolnění vlastních kloubů rukou. Musíte také investovat do několika vhodných masážních olejů a dalších kousků soupravy, které vám usnadní práci.

Intimní masáž je skvělá pro skutečné fungování erotogenních zón a levandulové oleje jsou vždy dobré pro podporu relaxace. Je důležité zkontrolovat alergie před jejich aplikací na partnera – poslední věc, kterou chcete, je, aby vaše masáž skončila nepříjemnou vyrážkou nebo ještě hůř!

Začněte masírovat

Když je vše připraveno, je čas zahájit masáž. Existuje mnoho různých oblastí těla, na které se můžete zaměřit, ale jejich kombinace v jednom sezení poskytne dokonalou erotickou masáž.

  1. Začněte masáží hlavy, třením spánků a čela, než se budete pomalu pohybovat ke krku. Přibližte se pozorně a nechte svého partnera cítit dech na krku – můžete mu dokonce jemně masírovat nebo okusovat ušní lalůčky pro větší vzrušení.
  2. Naneste zde trochu oleje a prsty protáhněte podél krku a klíční kosti dlouhými, pomalými pohyby, které budují sexuální touhu. Drážděte je lehkým dotykem těsně nad hrudníkem, než se přesunete na jeho paže. Později se vrátíte do hrudníku!
  3. Jakmile dokončíte masáž paží, je čas přejít na druhý konec těla. Nohy jsou jednou z nejcitlivějších částí těla, takže si udělejte čas a jemným, ale pevným tlakem pracujte nahoru a dolů od paty k patě. Pokračujte od chodidel masáží nohou.
  4. Pracujte pomalu a začněte u kotníků, než se posunete nahoru na lýtka a při postupu výš posuňte ruku z vnějšku dovnitř. Jakmile projedete kolem kolena, jemně přejeďte rukou po vnitřní straně stehna. Jakmile dosáhnete jeho rozkroku, přepněte se znovu na vnější stranu a drážděte je jemným mazlením nebo hlazením jeho nejintimnější oblasti každou chvíli.
  5. V tomto okamžiku byste se měli oba cítit docela vzrušeni, takže je jen na vás, jak dlouho ještě prodloužíte své potěšení.
K TÉMATU  Život je plný překvapení! Nikdy nevíte, co vám přinese. Vaše situace se může během chvíle úplně otočit! Nevěříte?

Univerzální funkci masáže není snadné určit. Možná je to stimulace svalové tkáně nebo pomalé soustředné pohyby, které člověka uvolní. Snad právě intimita blízkého lidského kontaktu dělá masáž tak lákavou. Ať už je důvod jakýkoli, léčivá síla masáže je nepopiratelná.

Pomocí těchto masážních tipů dopřejte svému muži večer smyslné relaxace. Masáž není jen léčivý prostředek pro unavené a bolavé svaly. Dobrá masáž proniká až do duše.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Nejčastější příčiny konfliktů mezi mužem a ženou a jak se naučit lépe komunikovat v partnerských vztazích

Ex na scéně aneb stýká se s bývalkou a vás to štve? Víme, jak na ni

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Možná, že vás nikdy nenapadlo, jaký vliv na váš spánek může mít právě výběr prostěradla. Kromě toho, že jeho barva dokáže ovlivnit atmosféru v místnosti, jeho materiál zase může mít na svědomí to, jakým způsobem se vám bude spát a čerpat síly na následující den. Na co všechno je při výběru prostěradla třeba brát zřetel a jak může prostěradlo ovlivnit vaše spaní? Přečtěte si, z jakých možností můžete prostěradlo vybírat a co od jakého materiálu očekávat.
Janina rodina byla soudržná. Scházeli se u babičky a rádi spolu trávili víkendový čas. Vše se změnilo, když si její bratr našel Ninu. Zprvu to vypadalo, že bude švagrová docela milá, nakonec ale dokázala proti Janě poštvat celou rodinu, včetně tolik milovaného bratra. A to všechno proto, že jí záviděla.
Detox organismu se stal nedílnou součástí zdravého životního stylu. Po zimě nás čeká očista těla jarním detoxem. Právě strava raw by pro řadu z vás mohla být ideální cestou. Její výhodou je příjem čerstvých zdravých surovin, nenáročnost přípravy či úbytek váhy. Za kvalitu si bohužel připlatíte, na druhou stranu ale ušetříte na energiích.
Vibrátory, nevibrační penisy, afrodiziaka, lubrikační gely, masážní oleje. Mnoho žen si stále myslí, že nic takového nepotřebuje, pokud žije v dobrém partnerském vztahu. Ale položme si otázku, zda po každodenním spěchu a stresu máme často chuť na sex. Možná jsou to právě tyto erotické pomůcky, které mohou zlepšit kvalitu společně prožitých intimních okamžiků.
Zvlášť v dnešní pandemické době, kdy jsou kosmetické služby méně dostupné, je nutné poradit si v rámci manikúry a pedikúry. Péče o chodidla a jejich ztvrdlé části je někdy tvrdý oříšek. Pravidelnou starostí o nohy se ale všem nepříjemným stavům vyhnete. Vyzkoušejte tyto účinné tipy na krásná a hladká chodidla.
Jaro je nejen ideální příležitostí k vyhřívání se na teplém slunci a pikniku. Je to také příležitost předvést svůj vytříbený smysl pro styl. Jarní prázdniny nemusí být jen o beztvarých svetrech a sepraných teplákových soupravách. Můžete získat pohodlný vzhled, který vám zaručí pohodlí a krásu zároveň. A dokonalý vzhled si můžete vybrat na nejlepší webové stránce pro výhodné nákupy Shopsy.
Děti jsou fascinovány celou zvířecí říší. I proto jejich kroky velmi často míří do zoologických zahrad, kde mohou být svědky existence i takových tvorů, které běžně v přírodě nepotkají. Po ukončení výletu do zoo se v nich však probouzí touha mít vlastního tvora, o kterého by mohli pečovat, také doma. A stává se, že po dlouhém naléhání a přemlouvání rodiče jednoho dne svolí. Jenže jaký domácí mazlíček je ten nejvhodnější?

Nepřehlédněte

Ve zdravém těle zdravý duch. Mnohokrát připomínaná moudrost irského dramatika George Bernarda Shawa je, byla a bude pro lidstvo aktuální. S neustálým rozvojem přísunu informací se každý den dozvídáme o nových metodách cvičení, možnostech sestavení zdravého jídelníčku a korekce životního stylu tak, aby člověk dosáhl co možná nejlepšího pocitu sama ze sebe. Takový pocit vám dodá tolik potřebnou sebedůvěru, která se odráží při každodenních činnostech.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek