Sobota , 02. 12. 2023

Blanka

Horoskop krásy a duševního zdraví od 3. do 7. 12. 2018. Odhalte všechny, kteří nehrají fér, a nenechte se ničím zastrašit!

Tento pracovní týden si dejte pozor zejména na nemoci, které poletují vzduchem, a také na všechny ty, kteří nehrají fér a mažou vám med kolem pusy. Tentokrát je snadno odhalíte! Horoskop krásy a duševního zdraví přináší astroložka Naďa Šmídová.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Pondělí 3. 12. 2018

Odhalte každého, kdo nehraje fér

Dobře fungující pracovní, přátelské i intimní vztahy jsou založené na upřímnosti a důvěře. Dnes si za přispění Venuše na počátku Štíra ujasníte, jaké vazby s lidmi máte. Propůjčí vám přímo detektivní talent a úžasné psychologické schopnosti, takže dokážete velmi přesně odhadnout myšlenkové pochody ostatních a udělat si jasno, kdo s vámi hraje habaďůru! Odpusťte jim, ale zároveň je s klidem v srdci můžete nechat odejít ze svého života.

Pryč se znaménky!

Pondělí je jediný den tohoto měsíce vhodný pro plastickou chirurgii! Můžete si také nechat odstranit bradavice, pihy, a takzvané „stařecké“ skvrny. Když nepodstoupíte žádný zákrok, zamiřte do infrasauny, suché teplo prospěje vašim ledvinám. Poté si vypijte močopudný čaj, například z jehlice trnité, nebo pojídejte meloun. Usnadníte ledvinám vyplavit škodliviny.

Víte, co děláte špatně…

Sny z pondělí na úterý se vám patrně líbit nebudou. Připomenou vám povahové nešvary a zlozvyky, o kterých sice víte, ale neměli jste snahu to změnit. Tentokrát to bude tak silné, že vás to přinutí konečně sami na sobě začít pracovat…

Úterý 4. 12. 2018

Staré resty jen tak nezmizí

Pusťte se do řešení starých problémů a záležitostí, před kterými možná už měsíce strkáte hlavu do písku. Vše vám usnadní vodní trigon, a i když budete muset přiznat, že jste něco zpackaly, nikdo vám nebude nic vyčítat. Naopak vás patrně hlavně Ryby a Štíři politují. Odpoledne nezapomeňte, že je svátek Barborky a měly byste si nařezat větvičky třešně. Jste-li sólo, a na Štědrý den vykvete, traduje se, že se do roka vdáte! S dětmi před spaním dejte do okna punčochu…

Smíchem proti vráskám

Měsíční fáze je vhodná k zubařským zákrokům, ale neměly byste podstupovat lékařská vyšetření rentgenem. Namáhat byste neměly pánev, ale prospěje vám zabojovat proti vráskám v obličeji cvičením mimiky. Bude stačit, když si pustíte oblíbenou komedii a zasmějete se od „ucha k uchu“. Na noc použijte krém obsahující hadí jed. Napne pleť a vyhladí vrásky.

Večerní ponoření do sebe

Večer bude přímo duchovní, proto si najděte chvilku na meditaci. Fáze Měsíce pomůže vaší psychice očistit se od černých myšlenek. Navázat kontakt se „světem za oponou“ vám usnadní svíčka purpurové barvy, růžový křemen a tyčinka s vůní mastixu.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na pondělí 17. 9. 2018 Suché teplo prospěje nejen pokožce. Věnujte se hydrataci!

Středa 5. 12. 2018

Důvěřuj, ale prověřuj!

Věřte sami sobě a chovejte se sebevědomě! Při kvadratuře Slunce s Neptunem by vás mohlo přijít pořádně draho váhání. Uškodit by vám ale také mohla přílišná důvěřivost, tak si ověřujte informace! Najdou se totiž jedinci, kteří budou nesprávně interpretovat vyřčené, mnohdy půjde doslova o „bludy“, které ale na první poslech vyzní věrohodně. Díky tomu začnou propukat spory, nelze vyloučit veřejné skandály, ve kterých padnou nepravdivá nařčení.

Mikuláš je tady

Když si na uvedené v předchozích řádcích dáte pozor, bájný Neptun vás naladí na duchovní frekvenci a Mikuláše strávíte v přímo pohádkové atmosféře!

Nemoci poletují vzduchem

Oslabená bude imunita, tak se držte dál od pokašlávajících jedinců. Protože může být stanovena mylná diagnóza, nebude-li to akutní, návštěvu doktora raději odložte na příští týden. I nepatrné škrábnutí si vydezinfikujte a zalepte, aby se do rány nemohla dostat infekce. Protože byste si mohly odstartovat návyk, potažmo závislost, nepijte alkohol, neužívejte medikamenty, které vám nepředepsal lékař. Když vám někdo nabídne pastilku a bude tvrdit, že se s její pomocí ocitnete v ráji, pošlete ho do háje!

Vzpomínka na blízké

Protože večerní fáze Měsíce dokáže zprostředkovat „setkání“ s předky, kteří odešli za světlem, zapalte si po 21. hodině svíčku, zavřete oči a vzpomínejte. Mějte ale u sebe papírové kapesníčky, protože to bude velmi hluboký a silný emocionální zážitek.

Čtvrtek 6. 12. 2018

Bude se rozhodovat o důležitých věcech

Jásejte! Stacionární začíná být Merkur, který odhalí všechny nepravdy z předchozích dnů. Jednejte tak, abyste měli čisté svědomí, nepodřizujte se okolnostem a nikomu nenadržujte! Den je vhodný k jednání s nadřízenými, úřady a právníky, zejména když v minulém období tvrdili, že něco „nejde“. Tentokrát najdou chytré východisko či řešení. Rozhodnutí, která v průběhu čtvrtka padnou, ovlivní budoucí rok, tak nic nevzdávejte!

K TÉMATU  Blíženci: Kolem tohoto vzdušného znamení se vždy něco děje

Pryč s celulitidou

Boj vyhlaste celulitidě! Ráno i večer si sisalovou rukavicí masírujte krouživými pohyby boky, stehna a zadeček, a před spaním si do těchto partií vyklepejte vyhlazující maracujový či avokádový olej. Protože mikroby se dnes mohou „zabydlet“ i v oblečení, po příchodu domů se okamžitě převlečte a pečlivě si omyjte ruce i obličej.

Provoňte si domov

Probíhat bude po setmění fáze Měsíce, při které v asijských zemích provádějí rituály, kterými si usmiřují „duchy“. Zapalují před domy ohně a v příbytcích svíčky a tyčinky s aroma lotosu, hřebíčku, olibanu a styraxu, které nechávají dohořet. Tak si i vy provoňte byt, uvedené vůně totiž kromě jiného mají antibakteriální účinky a čistí vzduch…

Pátek 7. 12. 2018

Pozor na psychické upíry!

Den bude ovlivněn novoluním ve Střelci, které proběhne v 8.20 hodin. Věřte nebo ne, bude to test pevných nervů. Neviditelnou rukou totiž bude držet Slunce a Lunu konjunkce Marse s Neptunem. O sobě dají vědět nečestní lidé se zvráceným smyslem pro humor a morálku, ale také jedinci, kteří nemají nic jiného na práci než druhým škodit, a snaží se získat moc a nadvládu za pomoci síly, intrik a hlavně rozsévání strachu. Proto se snažte trávit den s lidmi, které dobře znáte! Jinak se na vás nalepí takzvaní psychičtí upíři, a z jejich chování i řečí byste se hned tak nevzpamatovaly!

Naberte nové síly

Protože se dá předpokládat, že pocítíte únavu, možná vás začnou pobolívat svaly, měly byste zamířit mezi stromy a najít kaštan. K tomuto stromu chodili naši předkové, opřeli si o něj záda, rukama jakoby obejmuli kmen a v tomto postoji setrvali alespoň pět minut. O kaštanu se totiž tradovalo, že z člověka odejme bolest, negativní energii, vztek i stres, a předá mu „kousíček“ své síly. Tak vyzkoušejte i vy léčebné síly tohoto stromu a až od něj budete odcházet, nezapomeňte mu za pomoc poděkovat!

Raději brzy do postele!

Po setmění nedělejte nic fyzicky náročného a snažte se jít co nejdřív na kutě! Budete totiž potřebovat pořádný odpočinek a vydatný spánek!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Každý rok vznikne nějaký song, který pak dobývá žebříčky celosvětových hitparád, slyšíme ho na každém rohu, skáče na nás pomalu i z lednice. Na některé hity časem zapomeneme, ale o takových tu dnes nebude řeč. Až udeří první mrazíky, tyhle letní písničky vás zaručeně rozehřejí a rozproudí vám krev v žilách. Pojďme si připomenout hity, které známe úplně všichni a vždycky si na ně rádi na diskotéce nebo u moře zatancujeme, nebo si je aspoň v duchu zanotujeme.
Na letošní zimu se opět vyrojila spousta krásného oblečení pro ženy. Hlavním heslem je různorodost. Frčí lesklé, kovové barvy, černá – bílá, žlutá, růžová a samozřejmě i různé barevné kombinace. Kožešinové límce jsou stále módní, ale měly by být vždy odnímatelné.
Psi jsou odjakživa symbolem věrnosti a oddanosti. I mezi nimi se však najdou jedinci, kteří v tomhle směru excelují. Možná znáte příběh japonského psa plemene Akita Inu jménem Hačikó ze dvacátých let minulého století. Ten byl zvyklý čekat na svého pána, univerzitního profesora v letech, na jednom tokijském nádraží, kde ho páníček nechával cestou do práce.
Mnoho z nás trpí nějakou vadou zraku, nejčastěji se však jedná o krátkozrakost či dalekozrakost, tudíž je korekce zraku pro mnoho lidí téma, které musejí řešit. Co je však lepší – brýle nebo kontaktní čočky?
Také někdy nerozumíte tomu, kde se ve vás vzaly negativní pocity? Jak je možné, že se najednou cítíte špatně a podrážděně? Co kdybych vám prozradila, že za to může dokonce i to, co jíte! Možná je to pro vás novinka. Každopádně pojďme si o tom povědět více. V tomto článku pochopíte, jak je to vůbec možné a jak to můžete změnit k lepšímu. Takže určitě pokračujte ve čtení, aby vaše nálada byla už jen lepší a lepší!

Nepřehlédněte

Léto si každý z nás spojuje s opalováním a všichni se na něj nesmírně těšíme-. Konečně totiž může naše tělo získat bronzový odstín bez toho, aniž bychom museli navštěvovat solárium. Jenže co až léto bude pryč? Co pak? Vyvstává najednou otázka, jak si udržet opálení po co nejdelší dobu. Tento článek obsahuje nejúčinnější tipy na to, jak opálení co nejvíce prodloužit a pyšnit se tak krásným tělem i několik měsíců po dovolené.
Podzim je ideálním obdobím pro posílení imunity, a můžete toho dosáhnout tím, že zařadíte do své stravy superpotraviny, které jsou bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek