Středa , 30. 11. 2022

Ondřej

Horoskop krásy a duševního zdraví od 3. do 7. 12. 2018. Odhalte všechny, kteří nehrají fér, a nenechte se ničím zastrašit!

Tento pracovní týden si dejte pozor zejména na nemoci, které poletují vzduchem, a také na všechny ty, kteří nehrají fér a mažou vám med kolem pusy. Tentokrát je snadno odhalíte! Horoskop krásy a duševního zdraví přináší astroložka Naďa Šmídová.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Pondělí 3. 12. 2018

Odhalte každého, kdo nehraje fér

Dobře fungující pracovní, přátelské i intimní vztahy jsou založené na upřímnosti a důvěře. Dnes si za přispění Venuše na počátku Štíra ujasníte, jaké vazby s lidmi máte. Propůjčí vám přímo detektivní talent a úžasné psychologické schopnosti, takže dokážete velmi přesně odhadnout myšlenkové pochody ostatních a udělat si jasno, kdo s vámi hraje habaďůru! Odpusťte jim, ale zároveň je s klidem v srdci můžete nechat odejít ze svého života.

Pryč se znaménky!

Pondělí je jediný den tohoto měsíce vhodný pro plastickou chirurgii! Můžete si také nechat odstranit bradavice, pihy, a takzvané „stařecké“ skvrny. Když nepodstoupíte žádný zákrok, zamiřte do infrasauny, suché teplo prospěje vašim ledvinám. Poté si vypijte močopudný čaj, například z jehlice trnité, nebo pojídejte meloun. Usnadníte ledvinám vyplavit škodliviny.

Víte, co děláte špatně…

Sny z pondělí na úterý se vám patrně líbit nebudou. Připomenou vám povahové nešvary a zlozvyky, o kterých sice víte, ale neměli jste snahu to změnit. Tentokrát to bude tak silné, že vás to přinutí konečně sami na sobě začít pracovat…

Úterý 4. 12. 2018

Staré resty jen tak nezmizí

Pusťte se do řešení starých problémů a záležitostí, před kterými možná už měsíce strkáte hlavu do písku. Vše vám usnadní vodní trigon, a i když budete muset přiznat, že jste něco zpackaly, nikdo vám nebude nic vyčítat. Naopak vás patrně hlavně Ryby a Štíři politují. Odpoledne nezapomeňte, že je svátek Barborky a měly byste si nařezat větvičky třešně. Jste-li sólo, a na Štědrý den vykvete, traduje se, že se do roka vdáte! S dětmi před spaním dejte do okna punčochu…

Smíchem proti vráskám

Měsíční fáze je vhodná k zubařským zákrokům, ale neměly byste podstupovat lékařská vyšetření rentgenem. Namáhat byste neměly pánev, ale prospěje vám zabojovat proti vráskám v obličeji cvičením mimiky. Bude stačit, když si pustíte oblíbenou komedii a zasmějete se od „ucha k uchu“. Na noc použijte krém obsahující hadí jed. Napne pleť a vyhladí vrásky.

Večerní ponoření do sebe

Večer bude přímo duchovní, proto si najděte chvilku na meditaci. Fáze Měsíce pomůže vaší psychice očistit se od černých myšlenek. Navázat kontakt se „světem za oponou“ vám usnadní svíčka purpurové barvy, růžový křemen a tyčinka s vůní mastixu.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví pro pátek 7.9. 2018. Vyhněte se sportu a těmto zákrokům!

Středa 5. 12. 2018

Důvěřuj, ale prověřuj!

Věřte sami sobě a chovejte se sebevědomě! Při kvadratuře Slunce s Neptunem by vás mohlo přijít pořádně draho váhání. Uškodit by vám ale také mohla přílišná důvěřivost, tak si ověřujte informace! Najdou se totiž jedinci, kteří budou nesprávně interpretovat vyřčené, mnohdy půjde doslova o „bludy“, které ale na první poslech vyzní věrohodně. Díky tomu začnou propukat spory, nelze vyloučit veřejné skandály, ve kterých padnou nepravdivá nařčení.

Mikuláš je tady

Když si na uvedené v předchozích řádcích dáte pozor, bájný Neptun vás naladí na duchovní frekvenci a Mikuláše strávíte v přímo pohádkové atmosféře!

Nemoci poletují vzduchem

Oslabená bude imunita, tak se držte dál od pokašlávajících jedinců. Protože může být stanovena mylná diagnóza, nebude-li to akutní, návštěvu doktora raději odložte na příští týden. I nepatrné škrábnutí si vydezinfikujte a zalepte, aby se do rány nemohla dostat infekce. Protože byste si mohly odstartovat návyk, potažmo závislost, nepijte alkohol, neužívejte medikamenty, které vám nepředepsal lékař. Když vám někdo nabídne pastilku a bude tvrdit, že se s její pomocí ocitnete v ráji, pošlete ho do háje!

Vzpomínka na blízké

Protože večerní fáze Měsíce dokáže zprostředkovat „setkání“ s předky, kteří odešli za světlem, zapalte si po 21. hodině svíčku, zavřete oči a vzpomínejte. Mějte ale u sebe papírové kapesníčky, protože to bude velmi hluboký a silný emocionální zážitek.

Čtvrtek 6. 12. 2018

Bude se rozhodovat o důležitých věcech

Jásejte! Stacionární začíná být Merkur, který odhalí všechny nepravdy z předchozích dnů. Jednejte tak, abyste měli čisté svědomí, nepodřizujte se okolnostem a nikomu nenadržujte! Den je vhodný k jednání s nadřízenými, úřady a právníky, zejména když v minulém období tvrdili, že něco „nejde“. Tentokrát najdou chytré východisko či řešení. Rozhodnutí, která v průběhu čtvrtka padnou, ovlivní budoucí rok, tak nic nevzdávejte!

K TÉMATU  Štír: Tvrdohlavá, nezávislá, a přesto extrémně citlivá osobnost

Pryč s celulitidou

Boj vyhlaste celulitidě! Ráno i večer si sisalovou rukavicí masírujte krouživými pohyby boky, stehna a zadeček, a před spaním si do těchto partií vyklepejte vyhlazující maracujový či avokádový olej. Protože mikroby se dnes mohou „zabydlet“ i v oblečení, po příchodu domů se okamžitě převlečte a pečlivě si omyjte ruce i obličej.

Provoňte si domov

Probíhat bude po setmění fáze Měsíce, při které v asijských zemích provádějí rituály, kterými si usmiřují „duchy“. Zapalují před domy ohně a v příbytcích svíčky a tyčinky s aroma lotosu, hřebíčku, olibanu a styraxu, které nechávají dohořet. Tak si i vy provoňte byt, uvedené vůně totiž kromě jiného mají antibakteriální účinky a čistí vzduch…

Pátek 7. 12. 2018

Pozor na psychické upíry!

Den bude ovlivněn novoluním ve Střelci, které proběhne v 8.20 hodin. Věřte nebo ne, bude to test pevných nervů. Neviditelnou rukou totiž bude držet Slunce a Lunu konjunkce Marse s Neptunem. O sobě dají vědět nečestní lidé se zvráceným smyslem pro humor a morálku, ale také jedinci, kteří nemají nic jiného na práci než druhým škodit, a snaží se získat moc a nadvládu za pomoci síly, intrik a hlavně rozsévání strachu. Proto se snažte trávit den s lidmi, které dobře znáte! Jinak se na vás nalepí takzvaní psychičtí upíři, a z jejich chování i řečí byste se hned tak nevzpamatovaly!

Naberte nové síly

Protože se dá předpokládat, že pocítíte únavu, možná vás začnou pobolívat svaly, měly byste zamířit mezi stromy a najít kaštan. K tomuto stromu chodili naši předkové, opřeli si o něj záda, rukama jakoby obejmuli kmen a v tomto postoji setrvali alespoň pět minut. O kaštanu se totiž tradovalo, že z člověka odejme bolest, negativní energii, vztek i stres, a předá mu „kousíček“ své síly. Tak vyzkoušejte i vy léčebné síly tohoto stromu a až od něj budete odcházet, nezapomeňte mu za pomoc poděkovat!

Raději brzy do postele!

Po setmění nedělejte nic fyzicky náročného a snažte se jít co nejdřív na kutě! Budete totiž potřebovat pořádný odpočinek a vydatný spánek!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Jste příznivci pořádných krváků nebo spíš duchařských hororů? Nebo je vám to úplně jedno, jen když se pořádně bojíte? Těchto pět hororů byste si rozhodně neměli nechat ujít, protože děsivější filmy nejspíš nikdy neuvidíte.
Svou domácnost můžete zpestřit různými věcmi. Zatímco někdo sází na bytový textil, jiný si raději pořizuje pokojové rostliny, které dokážou vdechnout interiéru život. Pakliže patříte také mezi pěstitele, kteří touží po jedinečném prvku ve svém domově, naučte se pěstovat amarylis. Působivou pokojovou rostlinu, která je stokrát hezčí než barevný povlak na polštář.  
Každá zdravá žena zažívá jednou za měsíc své dny a během periody potřebuje co nejvíce komfortu a pohodlí. V dnešní době existuje mnoho moderních menstruačních pomůcek, které mají ženám dodat právě tolik důležitý komfort. Mezi ně patří vedle tamponů a vložek také mnohem ekologičtější menstruační kalhotky. Pro koho jsou vhodné a jaké výhody tyto speciální kalhotky přináší?
Žraloci. Pro někoho jsou to velmi obávaní mořští tvorové, pro jiné fascinující živočichové, které by bylo úžasné více probádat a ochraňovat. Do podvědomí většiny z nás se žraloci, jakožto krvelačné bestie, zapsali předně Spielbergovým filmem Čelisti. Zároveň v posledních měsících a letech se stále dočítáme a doslýcháme o smrtelných útocích na lidi v destinacích, ve kterých bychom to zrovna nečekali.
Mandle jsou oblíbené oříšky, které rádi “chroupeme” jen tak třeba u populárního televizního pořadu. Je skvělé, že za ta léta dokázaly nahradit brambůrky klasicky smažené v oleji, které zdraví, na rozdíl od mandlí, zrovna neprospívají. Pokud však máte tak velkou spotřebu, že vaše peněženka při každé úhradě dalšího a dalšího balíčku trpí, nabízí se otázka, zdali si madle nechcete vypěstovat na své zahradě? Odpověď je ano!
Ketogenní dieta nebo-li keto-dieta jak je s oblibou označovaná je v posledních letech velmi oblíbenou formou diety pro hubnutí. Televizní reklamy slibující nadstandardní úbytek na váze za krátkou dobu jsou velmi lákavé a zejména zarputilí dietáři tak tuto variantu velmi rádi vyzkouší. Málokdo z nich se pak ale zajímá o to, jak vlastně keto-dieta funguje a zda se jedná o udržitelný způsob stravování.

Nepřehlédněte

Připojit se k rodině vašeho manžela může znamenat orientaci v obtížných vztazích, zejména s jeho matkou. Je to prostě vaše tchyně. Ať už chcete mít pozitivní vztah od samého začátku, nebo se momentálně potýkáte s problémy, je možné si svou tchýni „převychovat“.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek