Úterý , 28. 05. 2024

Vilém

Horoskop krásy a duševního zdraví od 3. do 7. 12. 2018. Odhalte všechny, kteří nehrají fér, a nenechte se ničím zastrašit!

Tento pracovní týden si dejte pozor zejména na nemoci, které poletují vzduchem, a také na všechny ty, kteří nehrají fér a mažou vám med kolem pusy. Tentokrát je snadno odhalíte! Horoskop krásy a duševního zdraví přináší astroložka Naďa Šmídová.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Pondělí 3. 12. 2018

Odhalte každého, kdo nehraje fér

Dobře fungující pracovní, přátelské i intimní vztahy jsou založené na upřímnosti a důvěře. Dnes si za přispění Venuše na počátku Štíra ujasníte, jaké vazby s lidmi máte. Propůjčí vám přímo detektivní talent a úžasné psychologické schopnosti, takže dokážete velmi přesně odhadnout myšlenkové pochody ostatních a udělat si jasno, kdo s vámi hraje habaďůru! Odpusťte jim, ale zároveň je s klidem v srdci můžete nechat odejít ze svého života.

Pryč se znaménky!

Pondělí je jediný den tohoto měsíce vhodný pro plastickou chirurgii! Můžete si také nechat odstranit bradavice, pihy, a takzvané „stařecké“ skvrny. Když nepodstoupíte žádný zákrok, zamiřte do infrasauny, suché teplo prospěje vašim ledvinám. Poté si vypijte močopudný čaj, například z jehlice trnité, nebo pojídejte meloun. Usnadníte ledvinám vyplavit škodliviny.

Víte, co děláte špatně…

Sny z pondělí na úterý se vám patrně líbit nebudou. Připomenou vám povahové nešvary a zlozvyky, o kterých sice víte, ale neměli jste snahu to změnit. Tentokrát to bude tak silné, že vás to přinutí konečně sami na sobě začít pracovat…

Úterý 4. 12. 2018

Staré resty jen tak nezmizí

Pusťte se do řešení starých problémů a záležitostí, před kterými možná už měsíce strkáte hlavu do písku. Vše vám usnadní vodní trigon, a i když budete muset přiznat, že jste něco zpackaly, nikdo vám nebude nic vyčítat. Naopak vás patrně hlavně Ryby a Štíři politují. Odpoledne nezapomeňte, že je svátek Barborky a měly byste si nařezat větvičky třešně. Jste-li sólo, a na Štědrý den vykvete, traduje se, že se do roka vdáte! S dětmi před spaním dejte do okna punčochu…

Smíchem proti vráskám

Měsíční fáze je vhodná k zubařským zákrokům, ale neměly byste podstupovat lékařská vyšetření rentgenem. Namáhat byste neměly pánev, ale prospěje vám zabojovat proti vráskám v obličeji cvičením mimiky. Bude stačit, když si pustíte oblíbenou komedii a zasmějete se od „ucha k uchu“. Na noc použijte krém obsahující hadí jed. Napne pleť a vyhladí vrásky.

Večerní ponoření do sebe

Večer bude přímo duchovní, proto si najděte chvilku na meditaci. Fáze Měsíce pomůže vaší psychice očistit se od černých myšlenek. Navázat kontakt se „světem za oponou“ vám usnadní svíčka purpurové barvy, růžový křemen a tyčinka s vůní mastixu.

K TÉMATU  3 keto recepty na celý den. Jak snadno a chutně zhubnout?

Středa 5. 12. 2018

Důvěřuj, ale prověřuj!

Věřte sami sobě a chovejte se sebevědomě! Při kvadratuře Slunce s Neptunem by vás mohlo přijít pořádně draho váhání. Uškodit by vám ale také mohla přílišná důvěřivost, tak si ověřujte informace! Najdou se totiž jedinci, kteří budou nesprávně interpretovat vyřčené, mnohdy půjde doslova o „bludy“, které ale na první poslech vyzní věrohodně. Díky tomu začnou propukat spory, nelze vyloučit veřejné skandály, ve kterých padnou nepravdivá nařčení.

Mikuláš je tady

Když si na uvedené v předchozích řádcích dáte pozor, bájný Neptun vás naladí na duchovní frekvenci a Mikuláše strávíte v přímo pohádkové atmosféře!

Nemoci poletují vzduchem

Oslabená bude imunita, tak se držte dál od pokašlávajících jedinců. Protože může být stanovena mylná diagnóza, nebude-li to akutní, návštěvu doktora raději odložte na příští týden. I nepatrné škrábnutí si vydezinfikujte a zalepte, aby se do rány nemohla dostat infekce. Protože byste si mohly odstartovat návyk, potažmo závislost, nepijte alkohol, neužívejte medikamenty, které vám nepředepsal lékař. Když vám někdo nabídne pastilku a bude tvrdit, že se s její pomocí ocitnete v ráji, pošlete ho do háje!

Vzpomínka na blízké

Protože večerní fáze Měsíce dokáže zprostředkovat „setkání“ s předky, kteří odešli za světlem, zapalte si po 21. hodině svíčku, zavřete oči a vzpomínejte. Mějte ale u sebe papírové kapesníčky, protože to bude velmi hluboký a silný emocionální zážitek.

Čtvrtek 6. 12. 2018

Bude se rozhodovat o důležitých věcech

Jásejte! Stacionární začíná být Merkur, který odhalí všechny nepravdy z předchozích dnů. Jednejte tak, abyste měli čisté svědomí, nepodřizujte se okolnostem a nikomu nenadržujte! Den je vhodný k jednání s nadřízenými, úřady a právníky, zejména když v minulém období tvrdili, že něco „nejde“. Tentokrát najdou chytré východisko či řešení. Rozhodnutí, která v průběhu čtvrtka padnou, ovlivní budoucí rok, tak nic nevzdávejte!

K TÉMATU  Jak tělu dodat proteiny? Stačí si osvojit správné návyky při stravování

Pryč s celulitidou

Boj vyhlaste celulitidě! Ráno i večer si sisalovou rukavicí masírujte krouživými pohyby boky, stehna a zadeček, a před spaním si do těchto partií vyklepejte vyhlazující maracujový či avokádový olej. Protože mikroby se dnes mohou „zabydlet“ i v oblečení, po příchodu domů se okamžitě převlečte a pečlivě si omyjte ruce i obličej.

Provoňte si domov

Probíhat bude po setmění fáze Měsíce, při které v asijských zemích provádějí rituály, kterými si usmiřují „duchy“. Zapalují před domy ohně a v příbytcích svíčky a tyčinky s aroma lotosu, hřebíčku, olibanu a styraxu, které nechávají dohořet. Tak si i vy provoňte byt, uvedené vůně totiž kromě jiného mají antibakteriální účinky a čistí vzduch…

Pátek 7. 12. 2018

Pozor na psychické upíry!

Den bude ovlivněn novoluním ve Střelci, které proběhne v 8.20 hodin. Věřte nebo ne, bude to test pevných nervů. Neviditelnou rukou totiž bude držet Slunce a Lunu konjunkce Marse s Neptunem. O sobě dají vědět nečestní lidé se zvráceným smyslem pro humor a morálku, ale také jedinci, kteří nemají nic jiného na práci než druhým škodit, a snaží se získat moc a nadvládu za pomoci síly, intrik a hlavně rozsévání strachu. Proto se snažte trávit den s lidmi, které dobře znáte! Jinak se na vás nalepí takzvaní psychičtí upíři, a z jejich chování i řečí byste se hned tak nevzpamatovaly!

Naberte nové síly

Protože se dá předpokládat, že pocítíte únavu, možná vás začnou pobolívat svaly, měly byste zamířit mezi stromy a najít kaštan. K tomuto stromu chodili naši předkové, opřeli si o něj záda, rukama jakoby obejmuli kmen a v tomto postoji setrvali alespoň pět minut. O kaštanu se totiž tradovalo, že z člověka odejme bolest, negativní energii, vztek i stres, a předá mu „kousíček“ své síly. Tak vyzkoušejte i vy léčebné síly tohoto stromu a až od něj budete odcházet, nezapomeňte mu za pomoc poděkovat!

Raději brzy do postele!

Po setmění nedělejte nic fyzicky náročného a snažte se jít co nejdřív na kutě! Budete totiž potřebovat pořádný odpočinek a vydatný spánek!

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Agresivita zahrnuje komplex jednání, které patří do lidské společnosti. Nelze ji ze života vyloučit, protože má nejen své negativní, ale také pozitivní stránky. Pomáhá nám přežít i překonat různé překážky. Pokud se však projevuje ve formě destrukce a násilí, do společnosti nepatří.
I když už se za okny kolikrát "rýsuje" jaro, ještě si nějaký ten pátek počkáme, než se dá zima definitivně na ústup. Počasí je nevyzpytatelné a po ránu umí i nepříjemně překvapit. Studený vítr a teploty okolo nuly rtům příliš nesvědčí.
Nakupování dárků přes internet roku od roku roste. Co nesmíte přehlédnout, aby vše proběhlo hladce a hlavně včas? Dodržujte následující rady!
My Little Pony - tato ikonická značka malých, barevných poníků se stala symbolem radosti a přátelství po celém světě. Bez ohledu na váš věk, My Little Pony vám okamžitě získá srdce svou roztomilostí a pozitivní energií. Ponořte se do světa barev, přátelství a dobrodružství My Little Pony a objevte nový způsob, jak obohatit svůj životní styl.
Nejčastějším důvodem proč se lidé často přikloní k obědu z polední nabídky restaurace a svačině ve formě nějaké rychlovky z večerky naproti je to, že nemají čas si na každý den připravovat domácí pestrou stravu. V dnešní době je ale řešení celkem jednoduché a na trhu je k dostání nespočet krabičkových diet.
Zásnuby jsou neopakovatelným a silným životním okamžikem. Jistě víte, že my ženy jej většinou prožíváme mnohem intenzivněji a zásnubní prstýnek jen tak z prstu nesundáme. I když každá máme jiný vkus, někdy se rády řídíme i trendy. Z čeho si budete moci vybrat nadcházející sezónu?
Mnozí lidé považují pokojové rostliny jenom za jakousi dekoraci či doplněk, který zútulňuje domácnost. Jenže pravdou je, že pokojové rostliny nemají jen dekorativní funkci. Jejich úkolem je pročistit vzduch v interiéru. Pokud jste například alergikem nebo astmatikem, víte, jak důležité je mít domácnost bez pylu, prachu či dalších alergenů a nečistot. Jelikož se o takzvanou zdravou domácnost snažíte, investujete do mnohdy velice předražených čističek vzduchu, aniž byste si uvědomili, že funkci čističky vzduchu hravě zvládnou i pokojové rostliny. Jen stačí vědět, které požádat o pomoc.
Když žena řekne svému vyvolenému to pověstné “ano”, začne škála plná svatebních příprav. A vedle výběru ideálního obleku a svatebních šatů, dojde také na výběr svatebních oznámení.
Ložnice je místo pro váš odpočinek, relax a spánek. Zařiďte si ji v jednotném stylu a obklopte se nábytkem podle vašeho gusta. Udělejte si ložnici snů.
Vstupte do světa inspirativních žen, které se nebojí překračovat hranice a formovat podnikatelský svět na svůj obraz. Od odvážných startupistek po průkopnice v technologiích, tyto příběhy nejen motivují, ale ukazují, že ženy jsou nezastavitelnou silou v každém odvětví.

Výběr článků

Která žena by nechtěla vypadat stále mladá a krásná? Jenže, která žena má na to, aby měsíčně utrácela tisíce korun za omlazující procedury nebo snad chirurgické zákroky? Nemusíte ale hned myslet na krajní řešení, nejprve vyzkoušejte zázračné potraviny, které skutečně proti stárnutí fungují. Jen s nimi musíte zacházet správně.
Kůže je krásná na pohled, na omak, a dokonce i nádherně voní. Problém je v tom, že kvůli ní umírají zvířata. Už brzy ale může být kůže všude kolem nás, a to ve svých alternativních a ekologických podobách. Znáte je všechny?
Pokud se chcete letos blýsknout, můžete vsadit i na červené tenisky. Ty jsou stylové a můžete je ladit s nejrůznějšími trendy oděvy a s módními doplňky. Jestliže zrovna nejste módní guru, nemusíte si zoufat. My vám na následujících řádcích prozradíme o červených teniskách vše podstatné. Proto čtěte a pojďte se inspirovat s námi!

Nepřehlédněte

Tabulkově by děti zhruba do jednoho roku měly denně naspat přibližně 12 až 17 hodin. Je samozřejmé, že každé dítě je jedinečné, ale to, že obvykle malá miminka tráví valnou část dne i noci spánkem s přestávkami na krmení, je fakt.
Nevíte, jak na Valentýna potěšit partnerku? Připravte romantický večer jak z amerického filmu a uvidíte, že si to společně 100% užijete. Pokud tápete, jak na to, přečtěte si náš článek, ve kterém se dozvíte úplně vše.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek