Neděle , 03. 07. 2022

Radomír

Horoskop krásy a duševního zdraví od 3. do 7. 12. 2018. Odhalte všechny, kteří nehrají fér, a nenechte se ničím zastrašit!

Tento pracovní týden si dejte pozor zejména na nemoci, které poletují vzduchem, a také na všechny ty, kteří nehrají fér a mažou vám med kolem pusy. Tentokrát je snadno odhalíte! Horoskop krásy a duševního zdraví přináší astroložka Naďa Šmídová.
Horoskop krásy a duševního zdraví
zdroj: 123RF.com

Pondělí 3. 12. 2018

Odhalte každého, kdo nehraje fér

Dobře fungující pracovní, přátelské i intimní vztahy jsou založené na upřímnosti a důvěře. Dnes si za přispění Venuše na počátku Štíra ujasníte, jaké vazby s lidmi máte. Propůjčí vám přímo detektivní talent a úžasné psychologické schopnosti, takže dokážete velmi přesně odhadnout myšlenkové pochody ostatních a udělat si jasno, kdo s vámi hraje habaďůru! Odpusťte jim, ale zároveň je s klidem v srdci můžete nechat odejít ze svého života.

Pryč se znaménky!

Pondělí je jediný den tohoto měsíce vhodný pro plastickou chirurgii! Můžete si také nechat odstranit bradavice, pihy, a takzvané „stařecké“ skvrny. Když nepodstoupíte žádný zákrok, zamiřte do infrasauny, suché teplo prospěje vašim ledvinám. Poté si vypijte močopudný čaj, například z jehlice trnité, nebo pojídejte meloun. Usnadníte ledvinám vyplavit škodliviny.

Víte, co děláte špatně…

Sny z pondělí na úterý se vám patrně líbit nebudou. Připomenou vám povahové nešvary a zlozvyky, o kterých sice víte, ale neměli jste snahu to změnit. Tentokrát to bude tak silné, že vás to přinutí konečně sami na sobě začít pracovat…

Úterý 4. 12. 2018

Staré resty jen tak nezmizí

Pusťte se do řešení starých problémů a záležitostí, před kterými možná už měsíce strkáte hlavu do písku. Vše vám usnadní vodní trigon, a i když budete muset přiznat, že jste něco zpackaly, nikdo vám nebude nic vyčítat. Naopak vás patrně hlavně Ryby a Štíři politují. Odpoledne nezapomeňte, že je svátek Barborky a měly byste si nařezat větvičky třešně. Jste-li sólo, a na Štědrý den vykvete, traduje se, že se do roka vdáte! S dětmi před spaním dejte do okna punčochu…

Smíchem proti vráskám

Měsíční fáze je vhodná k zubařským zákrokům, ale neměly byste podstupovat lékařská vyšetření rentgenem. Namáhat byste neměly pánev, ale prospěje vám zabojovat proti vráskám v obličeji cvičením mimiky. Bude stačit, když si pustíte oblíbenou komedii a zasmějete se od „ucha k uchu“. Na noc použijte krém obsahující hadí jed. Napne pleť a vyhladí vrásky.

Večerní ponoření do sebe

Večer bude přímo duchovní, proto si najděte chvilku na meditaci. Fáze Měsíce pomůže vaší psychice očistit se od černých myšlenek. Navázat kontakt se „světem za oponou“ vám usnadní svíčka purpurové barvy, růžový křemen a tyčinka s vůní mastixu.

K TÉMATUHoroskop krásy a duševního zdraví na víkend 27. - 28. 10. 2018. Co vás čeká o víkendu po úplňku?

Středa 5. 12. 2018

Důvěřuj, ale prověřuj!

Věřte sami sobě a chovejte se sebevědomě! Při kvadratuře Slunce s Neptunem by vás mohlo přijít pořádně draho váhání. Uškodit by vám ale také mohla přílišná důvěřivost, tak si ověřujte informace! Najdou se totiž jedinci, kteří budou nesprávně interpretovat vyřčené, mnohdy půjde doslova o „bludy“, které ale na první poslech vyzní věrohodně. Díky tomu začnou propukat spory, nelze vyloučit veřejné skandály, ve kterých padnou nepravdivá nařčení.

Mikuláš je tady

Když si na uvedené v předchozích řádcích dáte pozor, bájný Neptun vás naladí na duchovní frekvenci a Mikuláše strávíte v přímo pohádkové atmosféře!

Nemoci poletují vzduchem

Oslabená bude imunita, tak se držte dál od pokašlávajících jedinců. Protože může být stanovena mylná diagnóza, nebude-li to akutní, návštěvu doktora raději odložte na příští týden. I nepatrné škrábnutí si vydezinfikujte a zalepte, aby se do rány nemohla dostat infekce. Protože byste si mohly odstartovat návyk, potažmo závislost, nepijte alkohol, neužívejte medikamenty, které vám nepředepsal lékař. Když vám někdo nabídne pastilku a bude tvrdit, že se s její pomocí ocitnete v ráji, pošlete ho do háje!

Vzpomínka na blízké

Protože večerní fáze Měsíce dokáže zprostředkovat „setkání“ s předky, kteří odešli za světlem, zapalte si po 21. hodině svíčku, zavřete oči a vzpomínejte. Mějte ale u sebe papírové kapesníčky, protože to bude velmi hluboký a silný emocionální zážitek.

Čtvrtek 6. 12. 2018

Bude se rozhodovat o důležitých věcech

Jásejte! Stacionární začíná být Merkur, který odhalí všechny nepravdy z předchozích dnů. Jednejte tak, abyste měli čisté svědomí, nepodřizujte se okolnostem a nikomu nenadržujte! Den je vhodný k jednání s nadřízenými, úřady a právníky, zejména když v minulém období tvrdili, že něco „nejde“. Tentokrát najdou chytré východisko či řešení. Rozhodnutí, která v průběhu čtvrtka padnou, ovlivní budoucí rok, tak nic nevzdávejte!

K TÉMATUOřechové skořápky najdou své využití. Zvládnou vyléčit kašel a další zdravotní problémy

Pryč s celulitidou

Boj vyhlaste celulitidě! Ráno i večer si sisalovou rukavicí masírujte krouživými pohyby boky, stehna a zadeček, a před spaním si do těchto partií vyklepejte vyhlazující maracujový či avokádový olej. Protože mikroby se dnes mohou „zabydlet“ i v oblečení, po příchodu domů se okamžitě převlečte a pečlivě si omyjte ruce i obličej.

Provoňte si domov

Probíhat bude po setmění fáze Měsíce, při které v asijských zemích provádějí rituály, kterými si usmiřují „duchy“. Zapalují před domy ohně a v příbytcích svíčky a tyčinky s aroma lotosu, hřebíčku, olibanu a styraxu, které nechávají dohořet. Tak si i vy provoňte byt, uvedené vůně totiž kromě jiného mají antibakteriální účinky a čistí vzduch…

Pátek 7. 12. 2018

Pozor na psychické upíry!

Den bude ovlivněn novoluním ve Střelci, které proběhne v 8.20 hodin. Věřte nebo ne, bude to test pevných nervů. Neviditelnou rukou totiž bude držet Slunce a Lunu konjunkce Marse s Neptunem. O sobě dají vědět nečestní lidé se zvráceným smyslem pro humor a morálku, ale také jedinci, kteří nemají nic jiného na práci než druhým škodit, a snaží se získat moc a nadvládu za pomoci síly, intrik a hlavně rozsévání strachu. Proto se snažte trávit den s lidmi, které dobře znáte! Jinak se na vás nalepí takzvaní psychičtí upíři, a z jejich chování i řečí byste se hned tak nevzpamatovaly!

Naberte nové síly

Protože se dá předpokládat, že pocítíte únavu, možná vás začnou pobolívat svaly, měly byste zamířit mezi stromy a najít kaštan. K tomuto stromu chodili naši předkové, opřeli si o něj záda, rukama jakoby obejmuli kmen a v tomto postoji setrvali alespoň pět minut. O kaštanu se totiž tradovalo, že z člověka odejme bolest, negativní energii, vztek i stres, a předá mu „kousíček“ své síly. Tak vyzkoušejte i vy léčebné síly tohoto stromu a až od něj budete odcházet, nezapomeňte mu za pomoc poděkovat!

Raději brzy do postele!

Po setmění nedělejte nic fyzicky náročného a snažte se jít co nejdřív na kutě! Budete totiž potřebovat pořádný odpočinek a vydatný spánek!

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pojem alternativní bydlení nemusí znamenat nepohodlí a nečistotu. Hlavní je mít k dispozici pozemek, a skutečně příjemný domov se pak dá vytvořit v přepravním kontejneru, lesní chalupě nebo mobilheimu. Záleží na způsobu provedení. Tyhle ukázky vás přesvědčí, že alespoň jako letní chalupu je co závidět. I v malém prostoru se dají vykouzlit divy. Nevěříte?
Polycystický ovariální syndrom, neboli PCOS, je strašákem pro ženy v reprodukčním věku. Otěhotnět s tímto onemocněním přirozenou cestou je často nad síly ženy samotné i lékařů. Problém je, že příčina, proč onemocnění vzniká, není dosud úplně jasná. A tak naprosté vyléčení není možné.
Ne každá z nás se rozplývá nad množstvím výšivek a volánů a girlandami květin. Nebo jste si možná s partnerem právě řekli, že se chcete vzít. Svatba hned! Nečekat rok, nemít svatební horečku a spousty poradkyň či agentur. Nezkoušet si půl roku šaty. Prostě jste se rozhodli a chcete si svůj svatební den užít co nejdříve. Jde to?
Pesimisté vám řeknou, že zvládat puberťáka je opravdu otřesné, a dá se jenom v co největším klidu vyčkávat, až toto náročné období přejde. Na straně druhé si můžete vyslechnut tvrzení, že právě v pubertě se z vašeho dítka stává dospělák a sklízíte plody toho, co jste v něm zaseli. Někdy se doslechnete, že pokud se dítěti adekvátně věnujete v předchozích letech, žádná puberta s ním vlastně necloumá. Ať už vnímáte situaci jakkoliv, pokud vás článek upoutal, zřejmě u vás v rodině nastávají změny spjaté právě s výchovou puberťáka.
Mikrovlnná trouba je skvělý pomocník v každé domácnosti, ale i v kuchyňkách v zaměstnání. Novější modely dokonce odbourávají tradiční neduhy mikrovlnek, které při ohřívání polévky ohřály jen talíř nebo misku a část pokrmu, zatímco ve středu zůstala úplně studená část. A s trochou cviku v nich ohřejete i knedlíky nebo maso tak, aby jídlo chutnalo jako čerstvě uvaření. Přesto existují potraviny, které do mikrovlnky prostě nepatří. Po ohřátí mohou být dokonce zdraví škodlivé.
Ačkoliv by se mohlo zdát, že se negativita posledních událostí ve světě promítne i do barev kolem nás, opak je pro letošek pravdou. Do módy se totiž dostávají spíš pozitivní naděje na uvolnění a módní scéna tak doplňuje štěstí a hravost, které nám v uplynulých měsících chyběly. Jaké barvy letí na jaře 2021 a jak je využít ve svém oblékání? Přinášíme vám tipy na trendy oblečení a šaty pro plnoštíhlé včetně doplňků.

Nepřehlédněte

Pokojové květiny mají v zimě jiné nároky, podle toho, zda potřebují přezimovat v chladnější místnosti, nebo zda mohou přežít zimu v běžném bytě s teplotou nad 20 °C. Netvarovat, nestříhat! Co ještě nedělat? Kdy a jak hnojit? Jestliže se chcete s pokojovkami těšit i v mrazivých měsících, vytvořte jim vhodné podmínky.

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek