Čtvrtek , 01. 06. 2023

Laura

Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 22. 10. do 26. 10. 2018. Kdy se raději vyhnout hádce? A který den probrat s partnerem váš intimní život?

Horoskop astroložky Nadi Šmídové vám napoví, čemu se následující pracovní týden raději vyhnout, co můžete očekávat, a který den je nejvhodnější odpočívat. Kdy budete plodné v práci, a kdy naopak vypustit a dopřát si masáž? A který den probrat s partnerem váš intimní život?
Horoskop
zdroj: 123RF.com

Pondělí 22.10. 2018

Dvakrát měř…

Pondělí bude mírně řečeno divoké. Taktovky se totiž ujme Luna v Beranu, takže jednat budete impulzivně, jakoby bezhlavě! Zejména když vaše práce vyžaduje přesnost, nespěchejte a kontrolujte si po sobě i maličkosti!

Na stranu druhou bude probíhat měsíční fáze, jejímž mottem je „sebepoznání“. Vyčte-li vám někdo povahové nešvary, vezměte si z toho ponaučení. Další příležitost zapracovat na sobě totiž dostanete opět až za čtyři týdny!

Pozor na bolesti hlavy

Protože se dají předjímat bolesti hlavy, postihne-li vás tato nepříjemnost, masírujte si konečky prstů prohlubeň za ušima. Najdete ji intuitivně, protože tělo ve vteřině zareaguje velmi příjemným pocitem uvolnění.

Protože vás mohou začít pálit oči, raději nepoužívejte řasenku, netrhejte si obočí, nevhodné by také bylo podstoupit trvalou řas nebo jejich barvení. Vyhnout byste se měly i zakouřeným místnostem.

Večerní zklidnění vám prospěje

Večer budete mít problém zklidnit se a svým způsobem vypnout myšlení, proto bude ideální, když si dopřejte relaxaci pomocí meditace. Zapalte si svíčku a tyčinku s vůní santalu nebo opia, zavřete oči a potichu si broukejte dlouhé „Óm“. Bude probíhat lunární fáze, kterou využívají v tibetských posvátných chrámech k zasvěcování do duchovních praktik, takže nakouknout do světa za oponou se vám podaří i v případě, když budete meditovat poprvé!

Úterý 23.10. 2018

Zbrklost může bolet

Buďte opatrné od rána, tedy i při přípravě snídaně. Jinak se říznete nebo možná opaříte! Sice vám občas vypadne nějaký předmět z rukou, ale skvěle vám bude fungovat šedá kůra mozková. Toho využijte a udělejte si malou rekapitulaci předchozích týdnů. Pro dny příští si z nich vezmete ponaučení, co nestojí za námahu, které jedince si nepouštět k tělu, ale i naopak – do čeho investovat energii a kterým lidem věnovat volný čas.

Vyhněte se raději sladkému

Protože může fáze Měsíce odstartovat přibývání na váze, nepijte sladké šťávy a džusy. Snižují totiž hladinu krevní glukózy, což zvyšuje chuť k jídlu.

Je libo masáž?

Dopřát byste si měly odbornou masáž hlavy, naopak byste neměly podnikat kosmetické natož chirurgické úpravy obličeje.

K TÉMATU  Letní láska: Hodí se k vám nová známost podle horoskopu?

Po příchodu z práce si na oči a doprostřed čela přiložte kolečka okurek a chvilku odpočívejte s nohama výš než máte srdce.

Pečujte o pokožku

Byt si provoňte aroma borovice či šalvěje, a protože vám může enormně vysychat pokožka, před spaním si celé tělo natřete jojobovým olejem. Kůži dodá hydrataci a výživu, a protože zvyšuje její elasticitu, zamezí i jejímu stárnutí.

Čaj před spaním přijde vhod

Dorůstající Luna před zítřejším úplňkem vám může navodit problémy s usínáním. Proto byste si měly vypít šálek čaje mučenky pletní. Jste-li ale těhotné nebo kojíte, zvolte osvědčenou meduňku lékařskou nebo odvar z chmele.

Středa 24.10. 2018

Co můžeš udělat dnes…

Máte před sebou úžasný den, protože za přispění lunární fáze najdete odpověď na každý problém! Tak se vraťte k nevyřízeným záležitostem, ve kterých jste tak trochu uvízly, protože jste nevěděly, jak postupovat dál. Řešení se vám v průběhy středy nabídne samo. Bez obav také můžete uzavírat smlouvy.

Na zubaře zapomeňte

Obloukem byste se ale měly vyhnout chirurgickým zákrokům v ústní dutině, nevyjímaje trhání mandlí. Zvýšená totiž bude krvácivost, což by vaše tělo oslabilo, a navíc by patrně následovaly vlekoucí se záněty.

Večerní procházka nebo posezení

Během soumraku Měsíc na své pravidelné cestě oblohou doputuje do přesné poloviny, nastane úplněk v Býku, což je ideální čas na magické rituály a obřady. Protože je Luna v Býku propojena se zemí, měly byste trávit podvečer venku a sledovat úplňkovou Lunu.

Tajné přání má šanci na vyslyšení

Doma si večer zapalte tři svíčky, a to růžovou, žlutou a červenou. Mezi ně postavte misku s vodou, sledujte plamínky a něco si přejte. Tento úplněk je vhodný k přilákání hmotného/majetkového bohatství, zvýšení sexuální přitažlivosti a plodnosti.

Čtvrtek 25.10. 2018

Myslete na budoucnost

Chybět vám nebude vytrvalost a důslednost. Čtvrtek je proto vhodný k finančním transakcím, ale také pro investování do cenných papírů a nemovitostí, které vám v budoucnu budou přinášet pravidelný zisk.

Protože by mohlo dojít k podráždění sliznic v krku, popíjet byste měly čaj z amerického jilmu. Účinný je i nálev z vodilkové tinktury. Nápoje by měly mít pokojovou teplotu.

K TÉMATU  Strašák jménem vysoký cholesterol. Které zdravotní problémy přináší a jak jeho hladinu snížit?

Kadeřnice právě dnes?

Zajít si můžete na trvalou. Dobře chytne, a když se necháte ostříhat, vlasy budou dorůstat pomalu.

Správný čas probrat váš intimní život

Nejste-li spokojené se svým intimním životem, večer si o tom se svou drahou polovičkou promluvte. Fáze Měsíce totiž bude vhodná k odstranění stereotypu v sexuální oblasti, a skvělé bude i to, že vaše slova partner nebude vnímat jako kritiku, ale návod, jak si v posteli užívat něžností na plné obrátky! Ke zvýšení touhy bude vhodné přidat do aromalampy olejíčky s vůní šalvěje nebo ylang-ylang, a oba si vypijte hrníček lahodné čokolády. O ní se totiž traduje, že jeden aztécký vládce měl šest žen, a aby je všechny uspokojil, čokoládu popíjel intezivně každý den.

Pátek 26.10. 2018

Držte emoce na uzdě!

Viset bude ve vzduchu hádka od rána do stmívání, tak držte na uzdě emoce! Na stranu druhou v sobě objevíte talenty a vlohy, o kterých jste doposud neměly sebemenší tušení! To nějak zúročte, například promyslete novinky, které vám vynesou větší zisky v podnikání, nebo se pohlédněte po jiné práci, pokud vás stávající nebaví a nejste ani spokojené s odměnou, kterou za ni dostáváte.

Čaj je po ránu nejvhodnější

Protože proběhne jakýsi restart krvetvorby, ráno si vypijte velký šálek kopřivového čaje, který krev čistí. Pít by ho měly i kojící maminky, protože obsahuje látky, které podporují tvorbu mléka.

Udělat můžete i dobrý skutek a darovat krev, tělo se velmi rychle zregeneruje.

Masáž krku?

Zabojovat byste měly proti podbradku jednoduchými cviky. Nenápadně celý večer vyplazujte jazyk nebo během sezení zakloňte hlavu a našpulte rty jako při polibku. Před spaním si směrem nahoru masírujte krk a dekolt pupalkovým nebo sezamovým olejem, mají zpevňující účinek.

Zbavte se pesimistů i těch, kteří vás unavují

Pokud vás neustále někdo obtěžuje, například chmurnými vizemi, a nenašly jste způsob, jak se tohoto člověka zbavit, fáze Luny po setmění je ideální k provedení rituálu pro odstřihnutí se od lidí, kteří nám škodí. V duchu si představte, že stojíte proti sobě a každý držíte jeden konec lana. Vy toto lano přestřihněte.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Bez mobilu si už nedovedeme život představit. Místo toho, abyste ale surfovali na netu nebo si psali s přáteli a leželi doma na posteli, můžete ho využit k zeštíhlení a posílení celého těla. Mobilní aplikace vám mohou posloužit třeba k vytvoření zdravého jídelníčku nebo zařazení cvičení do každodenního programu. Na trhu je dnes nepřeberné množství apek, co za vás odvedou velký kus práce nebo vám hubnutí aspoň zpříjemní. Vyzkoušejte některý z navrhovaných tipů!
Mnoho lidí se potýká s bolestmi zad při sedavém zaměstnání. Často si poposedneme, vypneme se, ale za chvilku zase povolíme záda i břicho. Ty, kteří pracují u počítače celý den, trápí tuhá krční páteř a také trapézy máme stále v napětí. Co s tím? Přestávky a malý workout při práci na počítači jsou nutné, protože sedíme v jedné pozici a jediné čím hýbeme, jsou prsty na rukách… Zapojit své tělo, prohřát se a protáhnout se je s naším tipem jednoduché a zábavné.
Čas nejde zastavit, a tak i miláček všech žen, Antonio Banderas, zakotvil v přístavu šedesátníků. V poslední době prošel velkými změnami ve svém životě. Mimo jiné prodělal infarkt a před několika týdny oznámil, že má koronavirus. Svůj zaběhlý hollywoodský život ale právě po infarktu zcela přehodnotil a dnes plní sociální sítě zcela novými příspěvky. Čemu propadl?
Kočky jsou tak roztomilá a super zábavná zvířata. A dnes se zaměříme speciálně na černé kočky! Vyvolávají nám úsměv na tváři a léčí naši špatnou náladu. Stačí se podívat, jak si všechny ty chlupaté kočičky hrají, padají, vycházejí se psy a jinými zvířaty, děsí sebe i vás, dělají legrační zvuky nebo se rozzlobí... Tak vtipné a roztomilé!
Lidem, kteří jsou narozeni v období od 21. ledna do 20. února patří znamení Vodnáře. Vodnáři jsou velmi silní ale i tvrdohlaví, hlavně jsou ale kreativní. Vodnář je vzdušným znamením a lidé v tomto znamení od narození milují originalitu i netradiční životní styl. Jaké jsou jejich silné a slabé stránky? A co můžete čekat od žen a mužů, kteří se narodili v tomto znamení? Podívejte se na podrobnou charakteristiku.
Někdy není času nazbyt – v práci fofr, doma lítačka, člověk si pomalu ani nesedne. Ale jíst se musí, zvlášť když nechcete zbytečně utrácet za oběd v restauraci. Nechte si poradit a odložte při tom předsudky stranou. Rychlý oběd totiž může být i velmi zdravý a plnohodnotný. Dokonce se může stát, že rychlé recepty se ve vaší kuchyni usadí už napořád. Pusťte se s námi do vaření a uvidíte, že manžela a děti už ani nebudete muset přesvědčovat. Tak co, už zapínáte plotnu?
V posledním roce je u nás velmi populární, proto jste o něm nejspíš už slyšela. Ale co skutečně CBD umí, to možná ještě nevíte. Až ale konopný olej poznáte, věřte, že ho budete chtít také vyzkoušet.

Nepřehlédněte

Možná i u sebe můžete s nástupem zimy pozorovat přeměnu svých rukou. Najednou někam zmizí hebká a na dotyk příjemná pokožka a ruce se stanou nevzhlednými a drsnými. Z kůže se mohou olupovat drobné šupinky, může praskat a některá místa mohou být bolestivá na dotyk. Co si s tím tedy počít?
Značka Gucci je dlouhá léta považována za synonymum luxusu. Nedosáhne na ni každý, ovšem pokud už ji vlastníte, vlastníte fantastickou investici, která s každým novým dnem roste na své hodnotě. A to dokonce i v případě, že mluvíme o roztrhaných silonkách, které se nedávno ocitly v nabídce světově proslulé společnosti.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek