Čtvrtek , 22. 02. 2024

Petr

Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 22. 10. do 26. 10. 2018. Kdy se raději vyhnout hádce? A který den probrat s partnerem váš intimní život?

Horoskop astroložky Nadi Šmídové vám napoví, čemu se následující pracovní týden raději vyhnout, co můžete očekávat, a který den je nejvhodnější odpočívat. Kdy budete plodné v práci, a kdy naopak vypustit a dopřát si masáž? A který den probrat s partnerem váš intimní život?
Horoskop
zdroj: 123RF.com

Pondělí 22.10. 2018

Dvakrát měř…

Pondělí bude mírně řečeno divoké. Taktovky se totiž ujme Luna v Beranu, takže jednat budete impulzivně, jakoby bezhlavě! Zejména když vaše práce vyžaduje přesnost, nespěchejte a kontrolujte si po sobě i maličkosti!

Na stranu druhou bude probíhat měsíční fáze, jejímž mottem je „sebepoznání“. Vyčte-li vám někdo povahové nešvary, vezměte si z toho ponaučení. Další příležitost zapracovat na sobě totiž dostanete opět až za čtyři týdny!

Pozor na bolesti hlavy

Protože se dají předjímat bolesti hlavy, postihne-li vás tato nepříjemnost, masírujte si konečky prstů prohlubeň za ušima. Najdete ji intuitivně, protože tělo ve vteřině zareaguje velmi příjemným pocitem uvolnění.

Protože vás mohou začít pálit oči, raději nepoužívejte řasenku, netrhejte si obočí, nevhodné by také bylo podstoupit trvalou řas nebo jejich barvení. Vyhnout byste se měly i zakouřeným místnostem.

Večerní zklidnění vám prospěje

Večer budete mít problém zklidnit se a svým způsobem vypnout myšlení, proto bude ideální, když si dopřejte relaxaci pomocí meditace. Zapalte si svíčku a tyčinku s vůní santalu nebo opia, zavřete oči a potichu si broukejte dlouhé „Óm“. Bude probíhat lunární fáze, kterou využívají v tibetských posvátných chrámech k zasvěcování do duchovních praktik, takže nakouknout do světa za oponou se vám podaří i v případě, když budete meditovat poprvé!

Úterý 23.10. 2018

Zbrklost může bolet

Buďte opatrné od rána, tedy i při přípravě snídaně. Jinak se říznete nebo možná opaříte! Sice vám občas vypadne nějaký předmět z rukou, ale skvěle vám bude fungovat šedá kůra mozková. Toho využijte a udělejte si malou rekapitulaci předchozích týdnů. Pro dny příští si z nich vezmete ponaučení, co nestojí za námahu, které jedince si nepouštět k tělu, ale i naopak – do čeho investovat energii a kterým lidem věnovat volný čas.

Vyhněte se raději sladkému

Protože může fáze Měsíce odstartovat přibývání na váze, nepijte sladké šťávy a džusy. Snižují totiž hladinu krevní glukózy, což zvyšuje chuť k jídlu.

Je libo masáž?

Dopřát byste si měly odbornou masáž hlavy, naopak byste neměly podnikat kosmetické natož chirurgické úpravy obličeje.

K TÉMATU  Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 1.10. do 5.10.2018. Co všechno byste si měly hlídat? Kdy je správný čas na potomka?

Po příchodu z práce si na oči a doprostřed čela přiložte kolečka okurek a chvilku odpočívejte s nohama výš než máte srdce.

Pečujte o pokožku

Byt si provoňte aroma borovice či šalvěje, a protože vám může enormně vysychat pokožka, před spaním si celé tělo natřete jojobovým olejem. Kůži dodá hydrataci a výživu, a protože zvyšuje její elasticitu, zamezí i jejímu stárnutí.

Čaj před spaním přijde vhod

Dorůstající Luna před zítřejším úplňkem vám může navodit problémy s usínáním. Proto byste si měly vypít šálek čaje mučenky pletní. Jste-li ale těhotné nebo kojíte, zvolte osvědčenou meduňku lékařskou nebo odvar z chmele.

Středa 24.10. 2018

Co můžeš udělat dnes…

Máte před sebou úžasný den, protože za přispění lunární fáze najdete odpověď na každý problém! Tak se vraťte k nevyřízeným záležitostem, ve kterých jste tak trochu uvízly, protože jste nevěděly, jak postupovat dál. Řešení se vám v průběhy středy nabídne samo. Bez obav také můžete uzavírat smlouvy.

Na zubaře zapomeňte

Obloukem byste se ale měly vyhnout chirurgickým zákrokům v ústní dutině, nevyjímaje trhání mandlí. Zvýšená totiž bude krvácivost, což by vaše tělo oslabilo, a navíc by patrně následovaly vlekoucí se záněty.

Večerní procházka nebo posezení

Během soumraku Měsíc na své pravidelné cestě oblohou doputuje do přesné poloviny, nastane úplněk v Býku, což je ideální čas na magické rituály a obřady. Protože je Luna v Býku propojena se zemí, měly byste trávit podvečer venku a sledovat úplňkovou Lunu.

Tajné přání má šanci na vyslyšení

Doma si večer zapalte tři svíčky, a to růžovou, žlutou a červenou. Mezi ně postavte misku s vodou, sledujte plamínky a něco si přejte. Tento úplněk je vhodný k přilákání hmotného/majetkového bohatství, zvýšení sexuální přitažlivosti a plodnosti.

Čtvrtek 25.10. 2018

Myslete na budoucnost

Chybět vám nebude vytrvalost a důslednost. Čtvrtek je proto vhodný k finančním transakcím, ale také pro investování do cenných papírů a nemovitostí, které vám v budoucnu budou přinášet pravidelný zisk.

Protože by mohlo dojít k podráždění sliznic v krku, popíjet byste měly čaj z amerického jilmu. Účinný je i nálev z vodilkové tinktury. Nápoje by měly mít pokojovou teplotu.

K TÉMATU  Zákon o odškodnění po trvalých následcích očkování ve sněmovně. Ministerstvo zvažuje finanční spoluúčast rodičů

Kadeřnice právě dnes?

Zajít si můžete na trvalou. Dobře chytne, a když se necháte ostříhat, vlasy budou dorůstat pomalu.

Správný čas probrat váš intimní život

Nejste-li spokojené se svým intimním životem, večer si o tom se svou drahou polovičkou promluvte. Fáze Měsíce totiž bude vhodná k odstranění stereotypu v sexuální oblasti, a skvělé bude i to, že vaše slova partner nebude vnímat jako kritiku, ale návod, jak si v posteli užívat něžností na plné obrátky! Ke zvýšení touhy bude vhodné přidat do aromalampy olejíčky s vůní šalvěje nebo ylang-ylang, a oba si vypijte hrníček lahodné čokolády. O ní se totiž traduje, že jeden aztécký vládce měl šest žen, a aby je všechny uspokojil, čokoládu popíjel intezivně každý den.

Pátek 26.10. 2018

Držte emoce na uzdě!

Viset bude ve vzduchu hádka od rána do stmívání, tak držte na uzdě emoce! Na stranu druhou v sobě objevíte talenty a vlohy, o kterých jste doposud neměly sebemenší tušení! To nějak zúročte, například promyslete novinky, které vám vynesou větší zisky v podnikání, nebo se pohlédněte po jiné práci, pokud vás stávající nebaví a nejste ani spokojené s odměnou, kterou za ni dostáváte.

Čaj je po ránu nejvhodnější

Protože proběhne jakýsi restart krvetvorby, ráno si vypijte velký šálek kopřivového čaje, který krev čistí. Pít by ho měly i kojící maminky, protože obsahuje látky, které podporují tvorbu mléka.

Udělat můžete i dobrý skutek a darovat krev, tělo se velmi rychle zregeneruje.

Masáž krku?

Zabojovat byste měly proti podbradku jednoduchými cviky. Nenápadně celý večer vyplazujte jazyk nebo během sezení zakloňte hlavu a našpulte rty jako při polibku. Před spaním si směrem nahoru masírujte krk a dekolt pupalkovým nebo sezamovým olejem, mají zpevňující účinek.

Zbavte se pesimistů i těch, kteří vás unavují

Pokud vás neustále někdo obtěžuje, například chmurnými vizemi, a nenašly jste způsob, jak se tohoto člověka zbavit, fáze Luny po setmění je ideální k provedení rituálu pro odstřihnutí se od lidí, kteří nám škodí. V duchu si představte, že stojíte proti sobě a každý držíte jeden konec lana. Vy toto lano přestřihněte.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Rostlinné kmenové buňky patří mezi nejnovější objevy se skvělým potenciálem řešit běžné problémy spojené se stárnutím pokožky. Jejich vývoj se dere kupředu až vzrušujícím tempem a na rozdíl od živočišných kmenových buněk neexistuje ani žádný etický či právní argument proti jejich použití v kosmetice. Už na první pohled slibují naprosto neodolatelné výsledky. Mohou ale rostlinné kmenové buňky z ovoce, květů či jiné vegetace udržet krásu a mladí každé pleti? Pojďme se do tohoto tématu ponořit a zjistit to.
V průběhu letních měsíců se častěji vydáváme mimo domov. Tím se ovšem dostáváme do hledáčku klíšťat. Co nám tito roztoči mohou způsobit, jak se jim bránit a co dělat, když už se zakousne? Zapomeňte na staré rady, dnes už je vše jinak. Žádné krémy, aby se pustilo apod.
Jsem vdaná za svého muže dlouhých devatenáct let, máme tři děti, a i když jsme si prošli někdy těžkým obdobím, všechno jsme spolu ustáli. Teď ale přišlo něco, co nás rozdělilo a nevím, zda to ještě někdy může být zase jako dřív.
Horký dech v polštářích se někdy může proměnit v nudný čas u televize. Nenechte to dojít až takhle daleko a i po letech vztahu plujte na jiskřivé vlně plné šibalských úsměvů. Zábavu, vášeň a věrnost si můžete pojistit s těmito tipy! Už sundávejte podprsenku…
Že vám někdo řekl, že čokoláda škodí, kazí se po ní zuby a tloustne se kvůli ní? Onen dotyčný určitě nemluvil o kvalitní čokoládě s vysokým procentem kakaa. Taková čokoláda totiž naopak tělu prospívá. Že vám někdo řekl, že čokoláda škodí, kazí se po ní zuby a tloustne se kvůli ní? Onen dotyčný určitě nemluvil o kvalitní čokoládě s vysokým procentem kakaa. Taková čokoláda totiž naopak tělu prospívá.
Začalo to jednou ve sprše. Asi po páté jsem si kontrolovala prsa. Měla bych to samozřejmě dělat častěji, když vím, že prababička měla ve svých 82 letech diagnostikovaný nádor, ale není čas. A taky jsem kojila, takže jsem ve skupině žen, které jsou proti rakovině prstu více chráněné. Tak to aspoň píšou na internetu. Bohužel jsem si ten den nahmatala bulku v prsu. Co teď? Mám to řešit? Nebo ne?
Zoufalé manželky – kdo by neznal tento legendární seriál a jeho 4 hlavní představitelky? Když tedy pomineme Mary Alice, která to zabalila již v pilotním dílu. Ani se jí nedivíme, když dopředu znala scénář. Asi nebyla jediná, kdo se nedokázal vyznat v té spleti nekonečných vražd, zmizení, sousedských válek a podrazů.
Sérioví vrazi jsou psychicky narušení lidé, kterým ostatní neřeknou jinak než lidské zrůdy. Jejich hlavním povahovým rysem bývá nulová lítost nad lidskými osudy, ačkoliv někteří z nich mohou navenek působit jako velmi spořádaní občané.
Je vám více než padesát a dostala jste výpověď. Začnete registrací na pracovním úřadě a budete pokračovat hledáním nové práce. Čím máte vyšší kvalifikaci, tím je to složitější. Přemýšlíte, zda setrvat ve svém oboru nebo vykročit úplně novým směrem? Třeba si splnit sny. Možná vám to připadá riskantní. Ale proč to nezkusit?
Japonští šéfkuchaři vědí, jak zacházet s nožem. Zákazníci restaurace obvykle nevidí, jak vypadá taková práce v rukou profesionála. Řezání, krájení nebo sekání, správný šéfkuchař dokáže s ostrou čepelí doslova kouzlit. Krájet maso, ovoce i zeleninu zvládají tihle šéfkuchaři s chirurgickou přesností a je radost se jim dívat pod ruce.
TikTok, sociální síť, která zažívá velký boom. Možná jste tady noví, nebo chcete najít nějaké další, zajímavé účty.
Věděli jste, že oblečení může dost závažně poškodit zdraví? Možná si vybíráte oblečení jenom podle barvy, střihu nebo materiálu, ale ne vždycky jsou to ta správná kritéria. Někdy je dobré se zajímat i o to, zdali neobsahuje toxické látky.

Výběr článků

Velkoplošné topení se sice rozmáhá, ale radiátory jsou klasika, kterou známe všichni. Dnes ale mohou vypadat i velice netradičně a ladit s interiérem. Říká se jim sálavé panely, mohou být součástí topného systému nebo fungovat samostatně na elektřinu a můžete je nechat hrdě viditelné v prostoru. Inspirujte se v galerii.
Všichni víme, že současná doba není zrovna dvakrát příhodná. Všechno kolem nás zdražuje, najednou zaplatíme víc nejen na jídle, ale i na energiích či pohonných hmotách, ale výplata zůstává stejná. Doba utrácení tak pomalu mizí v nedohlednu a nám nezbývá nic jiného, než si prostě utáhnout opasky. Na čem se dá alespoň trochu ušetřit? Mrkněte na pár tipů.

Nepřehlédněte

Máte někoho, s kým jste se nedávno pohádaly? Pak je čas se usmířit! Dnes vám to půjde skvěle! Dopřejte také trochu zdraví svým játrům a bacha na rande, pokud si představujete, že bude něco víc. Co ještě pro dnešek radí astroložka Naďa Šmídová?
Když vám píská v uších, pravděpodobně první, co uděláte, je, že začnete takzvaně googlit. Jenže to není nejlepší nápad. Dozvíte se totiž to, co vědět rozhodně nechcete. Máte tinnitus. A to buď na nějaký čas, nebo na celý život. Jenže ne vždy je to pravda.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek