Úterý , 16. 07. 2024

Luboš

Horoskop krásy a duševního zdraví na týden od 22. 10. do 26. 10. 2018. Kdy se raději vyhnout hádce? A který den probrat s partnerem váš intimní život?

Horoskop astroložky Nadi Šmídové vám napoví, čemu se následující pracovní týden raději vyhnout, co můžete očekávat, a který den je nejvhodnější odpočívat. Kdy budete plodné v práci, a kdy naopak vypustit a dopřát si masáž? A který den probrat s partnerem váš intimní život?
Horoskop
zdroj: 123RF.com

Pondělí 22.10. 2018

Dvakrát měř…

Pondělí bude mírně řečeno divoké. Taktovky se totiž ujme Luna v Beranu, takže jednat budete impulzivně, jakoby bezhlavě! Zejména když vaše práce vyžaduje přesnost, nespěchejte a kontrolujte si po sobě i maličkosti!

Na stranu druhou bude probíhat měsíční fáze, jejímž mottem je „sebepoznání“. Vyčte-li vám někdo povahové nešvary, vezměte si z toho ponaučení. Další příležitost zapracovat na sobě totiž dostanete opět až za čtyři týdny!

Pozor na bolesti hlavy

Protože se dají předjímat bolesti hlavy, postihne-li vás tato nepříjemnost, masírujte si konečky prstů prohlubeň za ušima. Najdete ji intuitivně, protože tělo ve vteřině zareaguje velmi příjemným pocitem uvolnění.

Protože vás mohou začít pálit oči, raději nepoužívejte řasenku, netrhejte si obočí, nevhodné by také bylo podstoupit trvalou řas nebo jejich barvení. Vyhnout byste se měly i zakouřeným místnostem.

Večerní zklidnění vám prospěje

Večer budete mít problém zklidnit se a svým způsobem vypnout myšlení, proto bude ideální, když si dopřejte relaxaci pomocí meditace. Zapalte si svíčku a tyčinku s vůní santalu nebo opia, zavřete oči a potichu si broukejte dlouhé „Óm“. Bude probíhat lunární fáze, kterou využívají v tibetských posvátných chrámech k zasvěcování do duchovních praktik, takže nakouknout do světa za oponou se vám podaří i v případě, když budete meditovat poprvé!

Úterý 23.10. 2018

Zbrklost může bolet

Buďte opatrné od rána, tedy i při přípravě snídaně. Jinak se říznete nebo možná opaříte! Sice vám občas vypadne nějaký předmět z rukou, ale skvěle vám bude fungovat šedá kůra mozková. Toho využijte a udělejte si malou rekapitulaci předchozích týdnů. Pro dny příští si z nich vezmete ponaučení, co nestojí za námahu, které jedince si nepouštět k tělu, ale i naopak – do čeho investovat energii a kterým lidem věnovat volný čas.

Vyhněte se raději sladkému

Protože může fáze Měsíce odstartovat přibývání na váze, nepijte sladké šťávy a džusy. Snižují totiž hladinu krevní glukózy, což zvyšuje chuť k jídlu.

Je libo masáž?

Dopřát byste si měly odbornou masáž hlavy, naopak byste neměly podnikat kosmetické natož chirurgické úpravy obličeje.

K TÉMATU  Jak na křečové žíly? Pomoct mohou nejen odvary

Po příchodu z práce si na oči a doprostřed čela přiložte kolečka okurek a chvilku odpočívejte s nohama výš než máte srdce.

Pečujte o pokožku

Byt si provoňte aroma borovice či šalvěje, a protože vám může enormně vysychat pokožka, před spaním si celé tělo natřete jojobovým olejem. Kůži dodá hydrataci a výživu, a protože zvyšuje její elasticitu, zamezí i jejímu stárnutí.

Čaj před spaním přijde vhod

Dorůstající Luna před zítřejším úplňkem vám může navodit problémy s usínáním. Proto byste si měly vypít šálek čaje mučenky pletní. Jste-li ale těhotné nebo kojíte, zvolte osvědčenou meduňku lékařskou nebo odvar z chmele.

Středa 24.10. 2018

Co můžeš udělat dnes…

Máte před sebou úžasný den, protože za přispění lunární fáze najdete odpověď na každý problém! Tak se vraťte k nevyřízeným záležitostem, ve kterých jste tak trochu uvízly, protože jste nevěděly, jak postupovat dál. Řešení se vám v průběhy středy nabídne samo. Bez obav také můžete uzavírat smlouvy.

Na zubaře zapomeňte

Obloukem byste se ale měly vyhnout chirurgickým zákrokům v ústní dutině, nevyjímaje trhání mandlí. Zvýšená totiž bude krvácivost, což by vaše tělo oslabilo, a navíc by patrně následovaly vlekoucí se záněty.

Večerní procházka nebo posezení

Během soumraku Měsíc na své pravidelné cestě oblohou doputuje do přesné poloviny, nastane úplněk v Býku, což je ideální čas na magické rituály a obřady. Protože je Luna v Býku propojena se zemí, měly byste trávit podvečer venku a sledovat úplňkovou Lunu.

Tajné přání má šanci na vyslyšení

Doma si večer zapalte tři svíčky, a to růžovou, žlutou a červenou. Mezi ně postavte misku s vodou, sledujte plamínky a něco si přejte. Tento úplněk je vhodný k přilákání hmotného/majetkového bohatství, zvýšení sexuální přitažlivosti a plodnosti.

Čtvrtek 25.10. 2018

Myslete na budoucnost

Chybět vám nebude vytrvalost a důslednost. Čtvrtek je proto vhodný k finančním transakcím, ale také pro investování do cenných papírů a nemovitostí, které vám v budoucnu budou přinášet pravidelný zisk.

Protože by mohlo dojít k podráždění sliznic v krku, popíjet byste měly čaj z amerického jilmu. Účinný je i nálev z vodilkové tinktury. Nápoje by měly mít pokojovou teplotu.

K TÉMATU  Trápí vás suchá pokožka? Pomohou vám tyto účinné produkty přírody

Kadeřnice právě dnes?

Zajít si můžete na trvalou. Dobře chytne, a když se necháte ostříhat, vlasy budou dorůstat pomalu.

Správný čas probrat váš intimní život

Nejste-li spokojené se svým intimním životem, večer si o tom se svou drahou polovičkou promluvte. Fáze Měsíce totiž bude vhodná k odstranění stereotypu v sexuální oblasti, a skvělé bude i to, že vaše slova partner nebude vnímat jako kritiku, ale návod, jak si v posteli užívat něžností na plné obrátky! Ke zvýšení touhy bude vhodné přidat do aromalampy olejíčky s vůní šalvěje nebo ylang-ylang, a oba si vypijte hrníček lahodné čokolády. O ní se totiž traduje, že jeden aztécký vládce měl šest žen, a aby je všechny uspokojil, čokoládu popíjel intezivně každý den.

Pátek 26.10. 2018

Držte emoce na uzdě!

Viset bude ve vzduchu hádka od rána do stmívání, tak držte na uzdě emoce! Na stranu druhou v sobě objevíte talenty a vlohy, o kterých jste doposud neměly sebemenší tušení! To nějak zúročte, například promyslete novinky, které vám vynesou větší zisky v podnikání, nebo se pohlédněte po jiné práci, pokud vás stávající nebaví a nejste ani spokojené s odměnou, kterou za ni dostáváte.

Čaj je po ránu nejvhodnější

Protože proběhne jakýsi restart krvetvorby, ráno si vypijte velký šálek kopřivového čaje, který krev čistí. Pít by ho měly i kojící maminky, protože obsahuje látky, které podporují tvorbu mléka.

Udělat můžete i dobrý skutek a darovat krev, tělo se velmi rychle zregeneruje.

Masáž krku?

Zabojovat byste měly proti podbradku jednoduchými cviky. Nenápadně celý večer vyplazujte jazyk nebo během sezení zakloňte hlavu a našpulte rty jako při polibku. Před spaním si směrem nahoru masírujte krk a dekolt pupalkovým nebo sezamovým olejem, mají zpevňující účinek.

Zbavte se pesimistů i těch, kteří vás unavují

Pokud vás neustále někdo obtěžuje, například chmurnými vizemi, a nenašly jste způsob, jak se tohoto člověka zbavit, fáze Luny po setmění je ideální k provedení rituálu pro odstřihnutí se od lidí, kteří nám škodí. V duchu si představte, že stojíte proti sobě a každý držíte jeden konec lana. Vy toto lano přestřihněte.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Luxusní sídlo v australské provincii Victoria pochází už z 80. let. Armadale House prošel kompletní rekonstrukcí a je z něj moderní rezidence snů.
Tyhle luxusní zahrady slouží hlavně k odpočinku, nikoliv za účelem pěstování. Pokud má člověk dostatek prostředků, může si nechat vytvořit designérský skvost. Atmosféru udělá osvětlení nebo tekoucí voda. Co takhle skleněný stůl s vodopádem?
Blíží se narozeniny vašeho partnera a vy usilovně přemýšlíte o tom, co byste mu pořídila? Určitě ho chcete příjemně překvapit a ráda byste vsadila na maximálně praktický dárek, který využije. Kombinace těchto dvou aspektů ovšem není vůbec jednoduchá. Ne vždy se musíte zaručeně zavděčit. Právě proto pro vás máme hned několik tipů, jež se vám mohou hodit. zaměříme se právě na onen zmiňovaný praktický aspekt, jež je z hlediska dlouhodobého využití dárku velmi důležitý.
Modelek je po celém světe velké množství. Jejich konkurence je opravdu vysoká. Do světa reflektorů se ale dostanou jen ty nejlepší. Ovšem co to znamená nejlepší? Nejvyšší? Nejhubenější? Nejkrásnější? Nejmladší? To vše má svůj úhel pohledu. Jsou totiž modelky, jejichž kariéra skončí tak rychle, jak začala, a oproti tomu jsou i takové, které jsou stále žádané i ve věku (nebo právě proto), kdybychom si spíše řekli, že už takové povolání není zcela vhodné.
Vstupte do světa, kde síla, odhodlání a vzájemná podpora tvoří základ pro dosažení kariérních výšin v roce 2024. Náš článek "Jak naplánovat a dosáhnout kariérních cílů v roce 2024" vám přináší inspiraci a konkrétní kroky, jak postavit stabilní základ pro váš profesní růst. Od strategického plánování k osobnímu rozvoji, podíváme se na klíčové aspekty, které vám pomohou vytvořit úspěšný kariérní rok. Připravte se na podporu a motivaci od Dámské Ligy a objevte cestu ke svým kariérním cílům v roce 2024.
V 90. letech bylo všechno mnohem jednodušší - zejména pokud jde o vztahy s celebritami. Ve skutečnosti existovaly četné páry celebrit z 90. let, které jsme všichni uctívali, i když jsme si nebyli jisti, jak dobře spolu vycházeli poté, co chaos na červeném koberci utichl a davy šly domů. Většina z těchto párů z 90. let se od té doby rozpadla. Ale pár šťastlivců je stále spolu a stále si užívá svůj románek.
Umět lyžovat, bruslit. Dnes běžný standard pro mnoho rodin. Ale co když vaše dítě zimní sporty nezajímají? Má k nim odpor? Může se vám podařit ho překonat?
Zejména během zimy k nám do domácnosti zavítal nevítaný host jménem plíseň. Projevuje se nejen nepříjemným zápachem, ale také tmavými skvrnami poblíž oken nebo v rozích místnosti, kde se drží vysoká vlhkost. Plíseň trápí hlavně majitele bytů, kteří mají plastová okna a jimž se vlhkost vzduchu v příbytku především v zimě pohybuje ve vysokých číslech.
Migréna - každá žena ví, jak může onemocnění vyřadit ze života. Většinou člověka popadne ve chvíli, kdy na pár dní nastoupila do vlaku života také menstruace. Zatímco někoho provází celým tímto obdobím, u jiného nepobude déle než den. Aby vás nemocnění příště minulo, prozradíme vám, jak jí předcházet.
Všechno kolem nás podléhá trendům, nejinak je tomu i u svateb. Jestli tedy plánujete na letošní rok veselku a chcete, aby byla v souladu s trendy pro rok 2021, bude udržitelná, šedožlutá a přikloní se k přírodě. Co se však nemění, je jídlo, protože dobře najedený host je spokojený host.
Minulý týden jsme si zasoutěžili o dvoje krásná sluchátka. Dnes už známe vítězky naší soutěže. Kdo měl štěstí a krásná sluchátka Trust Norma do nás dostane?
V oblasti zahradničení je pořád co objevovat, a to i tehdy, pokud máte vše už v malíku. Jestli ale tu a tam prahnete po něčem, co jste doposud nevyzkoušeli, a lákají vás nejrůznější novinky, pak vás právě tenhle článek doslova nadchne. Ten totiž věnujeme speciální popínavce, která bohatě produkuje chutnou zeleninu a nese trošku záhadné jméno ačokča. 

Výběr článků

Tak ještě asi před deseti lety mělo vyhledávání partnera na internetu špatnou pověst. Ženy se bály, že inzeráty na seznamkách zadávají pouze zoufalci nebo muži, kteří touží po nezávazném sexuálním vztahu. Doba se však změnila. Internetové seznamky jsou dnes uznávaným seriózním způsobem, jak najít toho pravého. Šance je tedy vysoká.
Čtvrtek bude podle astrologie dnem určeným zkráslujícím procedurám. Věnovat péči pokožce se vám dvakrát vyplatí. Kromě toho se ale držte v klidu. Čtvrtek nebude příznivý den na hádky a snadno k nim dojde.
Správně sestavená kuchyň je rájem pro každého kuchtíka, protože ušetří spoustu času, ale i kroků. Ovšem takové plánování kuchyně není vůbec jednoduché. Od čeho byste se měli odrazit? Jak sestavit kuchyň tak, aby dávala smysl?

Nepřehlédněte

Ložnice je místo pro váš odpočinek, relax a spánek. Zařiďte si ji v jednotném stylu a obklopte se nábytkem podle vašeho gusta. Udělejte si ložnici snů.
Potrpíte si na zlato, stříbro nebo nerezovou ocel? Nosíte diamanty či perly? Pak je pro vás možná dobré vědět, jak správně byste měla o šperky pečovat, aby vám vydržely déle a stále vypadaly jako nové.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek