Středa , 19. 06. 2024

Leoš

Fanděte originálně 

Patříte mezi vášnivé hokejové nebo fotbalové fanoušky? Doteď jste chodili fandit v dresu, ale teď byste rádi nějakou změnu? Vyzkoušejte trička s potiskem. Zvolit si můžete nejen barvu trička, ale vytvořit si můžete i vlastní design.
potisk
Speciální tip pro vás: Věnují se vaše děti nějakému sportu? Překvapte je a dorazte na jejich příští zápas v originálním tričku. Fanděte a buďte na tribuně vidět.

Trička s potiskem pro fanoušky

Nezáleží na tom, jakému sportu fandíte. Trička s potiskem jsou vhodná pro všechny sportovní fanoušky bez rozdílu. Pořídit si můžete tričko ve své oblíbené barvě nebo v barvách týmu, kterému fandíte. Na tričko si můžete nechat natisknout fotografii či obrázek podle vlastního výběru. Obrázek pak stačí doplnit trefným textem.

Vhodné motivy na trička pro sportovní fanoušky

Rádi byste si nechali vyrobit originální tričko, ale nevíte si rady s motivem? Tady je pár tipů, co by na vašem tričku mohlo být:

  • česká vlajka nebo český znak (případně něco, co je typické pro tým, kterému fandíte)
  • fotbalový míč (fandíte-li jinému sportu, tak něco jiného, co je typické pro daný sport)
  • velká číslice (stejná jako na dresu hráče, kterému fandíte)
  • jméno vašeho oblíbeného sportovce
  • křivka kardiogramu s českou vlajkou, fotbalovým míčem nebo třeba s hokejkou (aby bylo jasné, že vaše srdce bije pro daný sport)

Vtipná trička pro sportovní fanoušky

Fandění je především zábava. Proto neváhejte a vytvořte si vlastní vtipné tričko. Na tričku může být vyobrazen například displej mobilního telefonu, pod kterým bude napsáno: „Fotbal volá! Musím jít.“ Fanoušci hokeje pak určitě ocení tričko s nápisem „Tak určitěěě…“ nebo „Kdo neskáče, není Čech!“.

A kdo fandí jinému sportu, může jako potisk na tričko zvolit něco, co je pro daný sport typické. Vyhýbat se není třeba ani slangovým výrazům.

Jak vytvořit vlastní originální potisk na tričko

Potisk

Pokud už víte, jaký motiv a text chcete na tričku mít, pusťte se do objednávky. Díky online návrháři na Vytvorsipotisk.cz je to snadné. Nejprve si vyberte typ, velikost a barvu trička a poté začněte navrhovat. Pozor, pokud opravdu chcete změnu, nemusíte sáhnout pouze po klasickém tričku s krátkým rukávem, ale zvolit můžete třeba i elegantní tričko s límečkem nebo tílko bez rukávů.

K TÉMATU  Dárky k Vánocům, každoroční dilema. Čím obdarovat blízké?

Poté začněte navrhovat. Jednoduše nahrajte fotografii nebo obrázek a ten umístěte na tričko přesně tam, kde ho chcete mít. Napište text, zvolte barvu písmen, jejich velikost a font. Text rovněž umístěte na vhodné místo na tričku. Máte hotovo. Je to rychlé a snadné.

Speciální tip pro vás: Nechte vyrobit tričko nejen pro sebe, ale i pro členy své rodiny nebo pro kamarády, se kterými chodíte fandit. Trička mohou být úplně stejná nebo se lišit jen v malých detailech.

Zdroje článku:
Doporučujeme
sdílet
tisknout
mohlo by vás zajímat

Témata pro vás

Výběr článků

Ložnice - místo ničím nerušeného klidu. Také je to naše útočiště či oáza, kde můžeme odpočívat. Ať už je pro vás ložnice čímkoli, je důležité, aby vám byla sympatická a abyste se v ní cítili příjemně.
Léto už ne, ale zima ještě ne. První podzimní chlad vyžadují trochu teplejší oblečení. Přechodná bunda je nejlepší volbou. Dámská verze by měla být lehká, chodit se ke všemu a zajistit teplo. Jak vybrat ten nejlepší model?
Pěstitelská sezona je v plném proudu, což znamená, že si lidé ve svém volném čase musí najít čas na svádění boje s mandelinkami. Právě mandelinky jsou totiž největším problémem, který sužuje jejich pěstované brambory. Rozpoznat je není vůbec nic těžkého. Mandelinka bramborová je americký brouček, který je asi dvanáct milimetrů dlouhý a osm milimetrů široký. Většinou je zbarven do bílo-žluta nebo do bílo-oranžova s tím, že ho zdobí černé pruhy.
Nezapomínejte, že víkend je hlavně o odpočinku! Co vám přinesou volné dny napoví horoskop, který připravila astroložka Naďa Šmídová.
Dopadlo to skvěle – podařilo se vám úspěšně obhájit titul bakaláře. Tři roky snažení, učení, skládání zkoušek a trávení spousty času nad psaním bakalářky přinesly zasloužené ovoce a vy si můžete před jméno hrdě začít psát titul Bc. Co ale dál? Stačí vám to, nebo byste rádi pokračovali dál? Magisterské studium rozhodně není k zahození a díky němu se vám otevřou zase úplně nové možnosti. A kdy jindy se pustit do dalšího studia, než právě teď – protože čím budete starší, tím to půjde o něco tíž.
Kruhy pod očima jsou věčný problém žen. A jelikož umí snížit sebevědomí, protože vzhled kvůli němu není dokonalý, nabízí se otázka, jak problém řešit. Zprvu je nutné si uvědomit, co za potíží vlastně stojí.
Nemoci si nevybírají člověka podle toho, odkud pochází ani kolik má peněz. Některé nemoci jsou ovšem typické pro ženy a jiné pro muže. Naše těla a biologie se hodně liší. Samozřejmě některé z těchto onemocnění mohou mít také muži, ale ženy k nim mají mnohem větší sklony. Dnes se podíváme, co vás jako ženu může postihnout.
Nestíháte sníst banány včas a pak vám doma zčernají? Myslíte si, že přezrálé a již na první pohled nehezké banány už se nedají jíst? Možná už vám nebudou chutnat jen tak, ale můžete si z nich připravit dezert nebo třeba zmrzlinu. Jak můžete zužitkovat přezrálé banány? Určitě na mnoho způsobů, vyzkoušejte tyto recepty. A využít pak můžete i samotné slupky, které byste za normálních okolností vyhodili.
Kvasinky zlepšují vstřebávání živin a podporují správné trávení. Dojde-li ale v organismu k jejich přemnožení, projeví se to řadou nepříjemných příznaků.
Zejména během zimy k nám do domácnosti zavítal nevítaný host jménem plíseň. Projevuje se nejen nepříjemným zápachem, ale také tmavými skvrnami poblíž oken nebo v rozích místnosti, kde se drží vysoká vlhkost. Plíseň trápí hlavně majitele bytů, kteří mají plastová okna a jimž se vlhkost vzduchu v příbytku především v zimě pohybuje ve vysokých číslech.
Úklid šatníku je skvělou příležitostí k vyřazení nenošených a nepadnoucích kousků. Vyhazování oblečení není nikdy snadné, nicméně může to být zvláštně osvobozující zkušenost. Jak ale na to? Více v článku.
Minulý týden jsme si zasoutěžili o dvoje krásná sluchátka. Dnes už známe vítězky naší soutěže. Kdo měl štěstí a krásná sluchátka Trust Norma do nás dostane?

Výběr článků

Nakupování v second handech má své výhody. Předně jsou zde nízké ceny a značkové oblečení, které byste si jinak možná nemohli dovolit. Také na jednotlivých kouscích oblečení nenajdete chemikálie, jež se drží hlavně na tom nově koupeném.
Jak to vypadá, když v nákupním centru usedne za veřejné piano člověk a začne hrát? Tentokrát je to ale profesionální hudebník Henri Herbert, který za klávesami vypaluje skladbu Boogie Woogie Piano. Na svou dokonalou hru přirozeně kolemjdoucí upoutá!
Stoly plné jídla a mnoho výjimečných receptů, které se připravují zejména o Vánocích, jen jednou za rok. Jak zvládnout chutě v případě, že držíte dietu? Nenechte se zlákat těžkým jídlem, abyste v novém roce hříchu nelitovala. Díky těmto tipům si užijete Vánoce a zároveň se po nich budete cítit svěže a fit.

Nepřehlédněte

Každý z nás chceme, aby nám potraviny doma co nejdéle vydržely – a pokud možno v tom nejčerstvějším stavu. Obzvláště při nárůstu cen, který v poslední době zažíváme, nikdo nechce zbytečně plýtvat a vyhazovat rychle se kazící jídlo.
Začalo jaro, a s ním přichází i chuť na grilování. Posedět na zahradě u stolu je jedna věc, ale venkovní kuchyně nabídne jedinečnou atmosféru a stane se centrem posezení pro teplé víkendy nebo večery. Prohlédněte si galerii a inspirujte se!

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek