Domů » Životní styl » Uspořádejte party, na kterou nikdo nezapomene
Uspořádejte party, na kterou nikdo nezapomene
zdroj: ab-party.cz
Životní styl

Uspořádejte party, na kterou nikdo nezapomene

Pořádáte večírek pro svoje blízké nebo kolegy? Dáme vám pár tipů, jak naplánovat jedinečnou party, která zaručí všem zúčastněným nezapomenutelný zážitek.

Jak uspořádat party, na kterou nikdo nezapomene

Plánujete oslavu narozenin pro své blízké, rozlučku se svobodou kamarádce, nebo prostě jen chcete bez důvodu uspořádat party a potkat se s lidmi, které máte rádi? Máme pro vás pár tipů, jak vytvořit atmosféru, na kterou nikdo nezapomene.

Prostor

Nejlepší jsou venkovní a zahradní party, i když není ideální počasí. Doporučujeme party stany, nemusíte se bát deště, zimy, ani malé kapacity restaurace nebo vašeho obýváku.

TIP: Půjčovna party stanů AB Party Tent nabízí stany i s všemožnými doplňky: podlahy a koberce, podia, stoly, židle, osvětlení, ozvučení, dokonce i vytápění.

Téma

Tematické večírky jsou zábava! Ať už s kostýmy nebo bez nich. Pokud pořádáte rodinnou oslavu, třeba tatínkovy šedesátiny, kostýmy vám možná u hostů neprojdou. Ale zkuste se zeptat, třeba vás rodina překvapí svou vynalézavostí. I kdyby ne, téma večírku se může promítnout ve výzdobě! Zde se opravdu fantazii meze nekladou. Zkuste se zamyslet, co má oslavenec rád, prohrabejte sklepy a určitě najdete spoustu použitelných nebo lehce upravitelných rekvizit.

Uspořádejte party, na kterou nikdo nezapomene
zdroj: ab-party.cz

Hudba

Nezapomeňte na hudbu! Pokud nebude na místě živá hudba, nebo pokud někdo z pozvaných neplánuje přinést třeba kytaru, vytvořte si svůj playlist. Dejte do něj písničky, které máte rádi, zároveň písničky, které nejsou pomalé a které rozproudí zábavu. Nebojte se zařadit oldies, to je klasika, která nikoho neurazí.

Občerstvení

Hladoví hosté určitě nejsou zábavní hosté. Najděte si na internetu jednoduché a rychlé recepty, udělejte chlebíčky či jednohubky, kupte brambůrky nebo oříšky. Pokud máte doma hezké misky a talíře, občerstvení bude zároveň i výzdobou.

data-matched-content-rows-num="3,3" data-matched-content-columns-num="1,2" data-matched-content-ui-type="image_stacked,image_stacked">

Redakce DámskáLiga.cz

Napište komentář

Klikněte pro napsání komentáře

Napsat komentář