Čtvrtek , 26. 05. 2022

Filip

Uspořádejte party, na kterou nikdo nezapomene

Pořádáte večírek pro svoje blízké nebo kolegy? Dáme vám pár tipů, jak naplánovat jedinečnou party, která zaručí všem zúčastněným nezapomenutelný zážitek.
Uspořádejte party, na kterou nikdo nezapomene
zdroj: ab-party.cz

Jak uspořádat party, na kterou nikdo nezapomene

Plánujete oslavu narozenin pro své blízké, rozlučku se svobodou kamarádce, nebo prostě jen chcete bez důvodu uspořádat party a potkat se s lidmi, které máte rádi? Máme pro vás pár tipů, jak vytvořit atmosféru, na kterou nikdo nezapomene.

Prostor

Nejlepší jsou venkovní a zahradní party, i když není ideální počasí. Doporučujeme party stany, nemusíte se bát deště, zimy, ani malé kapacity restaurace nebo vašeho obýváku.

TIP: Půjčovna party stanů AB Party Tent nabízí stany i s všemožnými doplňky: podlahy a koberce, podia, stoly, židle, osvětlení, ozvučení, dokonce i vytápění.

Téma

Tematické večírky jsou zábava! Ať už s kostýmy nebo bez nich. Pokud pořádáte rodinnou oslavu, třeba tatínkovy šedesátiny, kostýmy vám možná u hostů neprojdou. Ale zkuste se zeptat, třeba vás rodina překvapí svou vynalézavostí. I kdyby ne, téma večírku se může promítnout ve výzdobě! Zde se opravdu fantazii meze nekladou. Zkuste se zamyslet, co má oslavenec rád, prohrabejte sklepy a určitě najdete spoustu použitelných nebo lehce upravitelných rekvizit.

Uspořádejte party, na kterou nikdo nezapomene
zdroj: ab-party.cz

Hudba

Nezapomeňte na hudbu! Pokud nebude na místě živá hudba, nebo pokud někdo z pozvaných neplánuje přinést třeba kytaru, vytvořte si svůj playlist. Dejte do něj písničky, které máte rádi, zároveň písničky, které nejsou pomalé a které rozproudí zábavu. Nebojte se zařadit oldies, to je klasika, která nikoho neurazí.

Občerstvení

Hladoví hosté určitě nejsou zábavní hosté. Najděte si na internetu jednoduché a rychlé recepty, udělejte chlebíčky či jednohubky, kupte brambůrky nebo oříšky. Pokud máte doma hezké misky a talíře, občerstvení bude zároveň i výzdobou.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Ekonomům je nyní zřejmě jasné, o čem je řeč, nebo tedy alespoň ve světě obchodování, ostatní možná jen pokrčí rameny. Optikou Paretova principu se však můžete zadívat nejen na svět ekonomie, ale na veškerou vaší činnost – hubnutí nevyjímaje. O čem je to tedy vlastně řeč?
Děti potřebují mámu i tátu, o tom není pochyb. Ale jak dlouho? Do šesti až osmi let. Snažíme se je vychovávat podle našich představ, zajetých pravidel a mustrů, které nám předávali naši rodiče, aniž bychom si uvědomovali, že tím dětem akorát děláme ze života guláš a prodlužujeme dobu, kdy si na věci stejně přijdou sami. Není lehké přestat být takovým rodičem. Ale jde to. Nevěříte? My vám to dokážeme.
Téměř každý z nás se v rámci rodinných nákupů spoléhá na igelitové sáčky, které nám tak nějak ulehčují pravidelné návštěvy supermarketů. Zatímco nám v jistém ohledu pomáhají, naší přírodě jejich přítomnost zrovna dvakrát nesvědčí. A přitom to jde dost dobře i bez nich. Seznamte se s trendem, který dává sbohem igelitovým sáčkům a dopřává zelenou nákupům takzvaně bez obalu.
Celosvětově uznávaný kanadský kytarista, skladatel a producent Jesse Cook, jež ve své tvorbě dokonale kombinuje prvky jazzu a flamenca, se na začátku nového roku poprvé představí českému publiku. Vystoupí za doprovodu svého bandu ve čtvrtek 20. února v pražském Lucerna Music Baru. V roli předskokana se objeví slovenské uskupení Blue Zodiac. Vstupenky jsou k zakoupení v síti GoOut.

Nepřehlédněte

Moderní magazín pro ženy s názorem

Redakce

Právní náležitosti

Zůstaňme v kontaktu

© 2017 - 2022 damskaliga.cz

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek