Středa , 29. 11. 2023

Zina

Uspořádejte party, na kterou nikdo nezapomene

Pořádáte večírek pro svoje blízké nebo kolegy? Dáme vám pár tipů, jak naplánovat jedinečnou party, která zaručí všem zúčastněným nezapomenutelný zážitek.
Uspořádejte party, na kterou nikdo nezapomene
zdroj: ab-party.cz

Jak uspořádat party, na kterou nikdo nezapomene

Plánujete oslavu narozenin pro své blízké, rozlučku se svobodou kamarádce, nebo prostě jen chcete bez důvodu uspořádat party a potkat se s lidmi, které máte rádi? Máme pro vás pár tipů, jak vytvořit atmosféru, na kterou nikdo nezapomene.

Prostor

Nejlepší jsou venkovní a zahradní party, i když není ideální počasí. Doporučujeme party stany, nemusíte se bát deště, zimy, ani malé kapacity restaurace nebo vašeho obýváku.

TIP: Půjčovna party stanů AB Party Tent nabízí stany i s všemožnými doplňky: podlahy a koberce, podia, stoly, židle, osvětlení, ozvučení, dokonce i vytápění.

Téma

Tematické večírky jsou zábava! Ať už s kostýmy nebo bez nich. Pokud pořádáte rodinnou oslavu, třeba tatínkovy šedesátiny, kostýmy vám možná u hostů neprojdou. Ale zkuste se zeptat, třeba vás rodina překvapí svou vynalézavostí. I kdyby ne, téma večírku se může promítnout ve výzdobě! Zde se opravdu fantazii meze nekladou. Zkuste se zamyslet, co má oslavenec rád, prohrabejte sklepy a určitě najdete spoustu použitelných nebo lehce upravitelných rekvizit.

Uspořádejte party, na kterou nikdo nezapomene
zdroj: ab-party.cz

Hudba

Nezapomeňte na hudbu! Pokud nebude na místě živá hudba, nebo pokud někdo z pozvaných neplánuje přinést třeba kytaru, vytvořte si svůj playlist. Dejte do něj písničky, které máte rádi, zároveň písničky, které nejsou pomalé a které rozproudí zábavu. Nebojte se zařadit oldies, to je klasika, která nikoho neurazí.

Občerstvení

Hladoví hosté určitě nejsou zábavní hosté. Najděte si na internetu jednoduché a rychlé recepty, udělejte chlebíčky či jednohubky, kupte brambůrky nebo oříšky. Pokud máte doma hezké misky a talíře, občerstvení bude zároveň i výzdobou.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Citron je již od pradávna používán jako pomocník při mnoha zdravotních potížích. Kyselina citronová v citronu je totiž známá svými imunitními, antibakteriálními a antivirovými vlastnostmi. Co vás napadne jak první, když máte například chřipku? Samozřejmě pořádný bylinkový čaj s medem, zázvore, a hlavně citronem! Jaké jsou účinky citronu na lidské tělo?
Události minulých týdnů nás nenechaly chladnými a rozhodli jsme se, že se vydáme dále za poznáním sebe sama. Karanténu jsme zvládli každý po svém, stejně tak jsme si v sobě všichni museli zpracovat strach o sebe i své nejbližší. Nyní je čas se se vším vypořádat. Každý po svém. My zkusili pobyt ve tmě aneb týdenní terapii, kdy se o sobě dozvíte mnohem více, než byste čekali.
Mí rodiče jsou spolu už přes dvacet let. Vždycky jsem si myslela, že je nikdy nic nerozdělí, ale pak jsem přišla na to, že není všechno tak růžové. Nechtěla jsem se nikdy do jejich věcí plést, ale když jsme zjistila, co táta mámě provádí, rozhodla jsem se říci pravdu o tom, co vím. Táta mě ale zastavil a uplácí mě. Cítím se hrozně, ale na druhou stranu se mi to líbí.
Jste věčná začátečnice? Vždycky se pustíte do běhání a po pár týdnech to vzdáte? Nebo jste ještě nikdy neběhala, ale ráda byste začala? Možná právě vám se bude hodit následujících deset tipů, díky kterým si běh skutečně zamilujete.
Je už dávno známo, že káva vyráběná průmyslově nikdy nemůže dosáhnout takových kvalit, jako káva výběrová. A to z mnoha různých důvodů, o kterých si povíme níže.
Není žádným tajemstvím, že snídaně je naprostý základ. Poctivá snídaně je zároveň nejdůležitějším jídlem dne, což je o důvod víc, proč bychom si na ní měli dát opravdu záležet. Chutné jídlo vám po ránu zajistí potěšení (a není nic lepšího, než začínat den s radostí). Pokud navíc snídani převlečete do zdravého kabátu, prospějete tím své postavě i celkovému zdraví. Jaké dobroty si tedy po ránu nachystat?

Nepřehlédněte

I když venku panuje nebezpečný koronavirus, to neznamená, že žádné jiné nemoci neexistují. S příchodem nového typu koronaviru nedošlo k odstranění ostatních onemocnění, což je dobré mít na paměti. Stále jsou rizikem i jiné choroby, jako je rakovina nebo chřipka. Mnohé nemoci číhají i na ty nejmenší. Prozraďme si nejčastější dětské nemoci, které jsou rizikové pro naše malé ratolesti.

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek