Čtvrtek , 29. 09. 2022

Michal

Uspořádejte party, na kterou nikdo nezapomene

Pořádáte večírek pro svoje blízké nebo kolegy? Dáme vám pár tipů, jak naplánovat jedinečnou party, která zaručí všem zúčastněným nezapomenutelný zážitek.
Uspořádejte party, na kterou nikdo nezapomene
zdroj: ab-party.cz

Jak uspořádat party, na kterou nikdo nezapomene

Plánujete oslavu narozenin pro své blízké, rozlučku se svobodou kamarádce, nebo prostě jen chcete bez důvodu uspořádat party a potkat se s lidmi, které máte rádi? Máme pro vás pár tipů, jak vytvořit atmosféru, na kterou nikdo nezapomene.

Prostor

Nejlepší jsou venkovní a zahradní party, i když není ideální počasí. Doporučujeme party stany, nemusíte se bát deště, zimy, ani malé kapacity restaurace nebo vašeho obýváku.

TIP: Půjčovna party stanů AB Party Tent nabízí stany i s všemožnými doplňky: podlahy a koberce, podia, stoly, židle, osvětlení, ozvučení, dokonce i vytápění.

Téma

Tematické večírky jsou zábava! Ať už s kostýmy nebo bez nich. Pokud pořádáte rodinnou oslavu, třeba tatínkovy šedesátiny, kostýmy vám možná u hostů neprojdou. Ale zkuste se zeptat, třeba vás rodina překvapí svou vynalézavostí. I kdyby ne, téma večírku se může promítnout ve výzdobě! Zde se opravdu fantazii meze nekladou. Zkuste se zamyslet, co má oslavenec rád, prohrabejte sklepy a určitě najdete spoustu použitelných nebo lehce upravitelných rekvizit.

Uspořádejte party, na kterou nikdo nezapomene
zdroj: ab-party.cz

Hudba

Nezapomeňte na hudbu! Pokud nebude na místě živá hudba, nebo pokud někdo z pozvaných neplánuje přinést třeba kytaru, vytvořte si svůj playlist. Dejte do něj písničky, které máte rádi, zároveň písničky, které nejsou pomalé a které rozproudí zábavu. Nebojte se zařadit oldies, to je klasika, která nikoho neurazí.

Občerstvení

Hladoví hosté určitě nejsou zábavní hosté. Najděte si na internetu jednoduché a rychlé recepty, udělejte chlebíčky či jednohubky, kupte brambůrky nebo oříšky. Pokud máte doma hezké misky a talíře, občerstvení bude zároveň i výzdobou.

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Připravit vše potřebné pro dítě na dva týdny do malého kufříku je velmi složitá věc. Proto bychom se měli při balení snažit, aby dítěti nic nechybělo, ale aby v kufru nemělo ani zbytečně moc nepotřebných věcí. Existují seznamy věcí, které si na letní tábor má dítě vzít, ale co opravdu potřebuje a bez čeho se neobejde? Vezměte si papír a tužku a sepište si seznam.
Praha, 9. prosince 2021: Přírody si vážíme a je pro nás důležitá, nicméně náš vztah s ní vnímáme jako příliš povrchní. I to zjistil průzkum společnosti VELUX realizovaný v osmi evropských zemích včetně České republiky. Jsme přesvědčeni, že pobyt v přírodě pomáhá našemu fyzickému i psychickému zdraví, nicméně jen zřídka pozorujeme např. ptáky, stromy nebo mraky. Někteří lidé stráví až třetinu svého života před obrazovkou. Jak se tedy v dnešní době technologií přiblížit světu venku?
Přestože letnímu tropickému počasí již pro tento rok odzvonilo, nemusíte si zoufat, a naopak si ještě užít vodních radovánek. Můžete vybírat z celé řady aquaparků, které jsou dostupné po celý rok. Přinášíme Vám hned 7 tipů, kam můžete vyrazit za zábavou, ale i odpočinkem a rozmanitou péčí o tělo.
Dětská obezita celosvětově narůstá a v civilizovaných zemích je hodnocena už jako epidemie. Česko není výjimkou. Podle mezinárodní studie HBSC, sledující jednotnou metodikou školní děti, bylo v roce 2001/2 mezi dívkami ve věku 15 let 6 % obézních a mezi chlapci 13 %. Avšak ve školním roce 2013/2014 studie zjistila již 12 % obézních dívek tohoto věku, a dokonce 23 % obézních chlapců.
I když si v době neutichající rýmy myslíme, že se nám nemůže nic horšího stát, existuje celá spousta daleko vážnějších onemocnění, které nám dokážou život obrátit doslova naruby. Jednou z nich je rakovina – nemoc, která je obrovským náporem na psychiku.
Jaro nám klepe na dveře a s ním i módní trendy tohoto roku. Péřové bundy zanedlouho přemístíme do hloubky skříní, naopak vytáhneme lehčí bundičky, které nebude třeba zapínat až ke krku. Abyste však letos okouzlili nejen muže, ale i zástupkyně něžného pohlaví, které jsou na módu často vysazené, zakomponujte do své stávající sbírky vzory. Právě jim se na jaře bude přikládat velký důraz.
Rádi ji pijeme, i když víme, že to zrovna zdravé není. Že s její pomocí snadno sundáte žvýkačku z vlasů, to už asi všichni víme. Ale to zdaleka není všechno. Coca-cola vyčistí zašlé kachličky v koupelně, varnou konvici od usazenin nebo pánev s připáleným jídlem! To všechno bez zbytečného trápení a drhnutí. Také si s její pomocí můžete připravit colový dort. Podívejte na video!

Nepřehlédněte

Kolagen je jedna z nejdůležitějších bílkovin ve vašem těle. Je hlavní složkou pojivových tkání, které tvoří několik částí těla, včetně šlach, vazů, kůže a svalů. Kolagen má mnoho důležitých funkcí, včetně zajištění struktury pokožky a posílení kostí.
Manželství se už dávno nebere jenom za “cár papíru”. I když je pravdou, že tento názor mezi námi nějakou dobu převládal, dnes se zájem o svatby zase zvedá. Lidé chtějí ztvrdit svou lásku před přáteli a rodinou, navíc se chtějí nějakou dobu pyšnit krásnými fotografiemi na sociálních sítích. Zatímco někteří se uchylují do starých chaloupek a stodol, jiní se rozhodli vzít se na útesu u moře. Pakliže se však chcete brát za hranicemi, je nutné vyřídit několik věcí. 

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek