Čtvrtek , 07. 12. 2023

Ambrož

Jana (38): Švagrová proti mně poštvala celou rodinu. Záviděla mi

Janina rodina byla soudržná. Scházeli se u babičky a rádi spolu trávili víkendový čas. Vše se změnilo, když si její bratr našel Ninu. Zprvu to vypadalo, že bude švagrová docela milá, nakonec ale dokázala proti Janě poštvat celou rodinu, včetně tolik milovaného bratra. A to všechno proto, že jí záviděla.
žena
Švagrová proti mne poštvala celou rodinu. Snad je ještě někdy získám zpět. (zdroj foto: pixabay.com)

23. 07. 2020

Šťastná rodina

Janina rodina byla jako z časopisu. V neděli odpoledne se scházeli u babičky a trávili spolu čas. Udržovali jí zahradu, hráli hry nebo jen tak posedávali a povídali si u dobrot, které společně donesli. Jana se tak naučila, že rodina je vždy na prvním místě. Vystudovala psychologii s vědomím, že bude pomáhat dětem, které takové štěstí neměly, a vyrůstají v neúplných rodinách. Jana věřila, že pozitivním přístupem se jí podaří vykouzlit opět úsměv a sebevědomí u dětí vyrůstajících v dětských domovech. Rodina byla pro ni tou nejlepší motivací, dokud nepřišla nová švagrová.

Brácha si našel novou paní

Vše se začalo měnit, když si brácha dovedl novou paní. Vztah s bývalou přítelkyní mu nevyšel, a Nina byla jeho kolegyně z práce, která čekala, až bude sám. Moc se jí líbil. Brácha ji začal brávat s sebou na nedělní rodinné sešlosti u babičky. A Jana si začala všímat, že celá atmosféra se začala pomalu proměňovat. Dřív si všichni povídali, a i když se našla situace, kdy si nerozuměli, pokaždé se další týden sešli a podívali se na tu situaci s nadhledem a úsměvem. Ale od té doby, co začala jezdit Nina, to bylo jiné.

Ze začátku vypadala fajn, ale mělo to jeden háček

Ze začátku se přitom švagrová zdála fajn. Byla přátelská a milá. Ale jedné věci si Jana všímala – Nině vyloženě vadil jejich krásný vztah, jaký spolu s bratrem měla. Šlo vidět, že jí není příjemné, když spolu s bratrem probírají některá témata sami, a nechtějí být rušeni. Dokonce si všimla, že se Nina snaží o to, aby je od sebe oddělila.

dívka
Některé lidi prostě nedokážeme na první pohled odhadnout. (zdroj foto: pixabay.com)

Brácha často říkal, jak je super mít ségru, se kterou si i v dospělosti rozumí. Šlo vidět, jak to v Nině bublá. Najednou začali jezdit na víkendy pryč, i když tohle nikdy nedělali. Vypadalo to, že se jej snaží oddělit od rodiny. A když už se objevili, Nina měla nemístné poznámky k Janině práci. Postupně se přidával i bratr. Bohužel Nině tohle nestačilo.

K TÉMATU  Intimní chvíle s partnerem se proměnily v humornou situaci. Příběhy čtenářek

Pozvánka na svatbu nepřišla

Nina si bratra natolik získala, že ji brzy požádal o ruku. Všichni se začali těšit na krásnou svatbu. Neshody stranou, pro Janu je přeci důležité, že je brácha šťastný. Těšila se ale zbytečně. Pozvání na svatbu nedostala. Když se na to bráchy ptala, neodpověděl jí. Ostatní členové rodiny však najednou k Janě měli úplně jiný přístup. Šlo vidět, že je švagrová poštvala proti ní. Začali se k ní chovat odtažitě, nebo měli nemístné poznámky typu: „určitě nás zkoumáš, abys to mohla využít pro tu tvoji cvokařskou práci.“ Nina jí dříve prozradila, že chtěla studovat psychologii, ale že jí nepřijali na vysokou, tak teď prodává v kiosku.

Hádky a ztráta rodiny

Situace se nezlepšovala. Místo nedělní pohody u babičky se tam všichni začali hádat. Jana nechápala, že to Nině může takto procházet. Moc dobře ze své psychologické praxe věděla, jak moc dokáže silný jedinec narušit celý kolektiv. Jednou už to nevydržela a řekla všem, že jí je líto, jak se vše takhle změnilo. Že nechápe, proč všichni najednou poslouchají Ninu a proč nejsou tak soudržní jako dříve. Vysmáli se jí. Jana věděla, že ztrácí bratra i zbytek rodiny. A to všechno proto, že jí Nina záviděla její krásný vztah s bratrem. Brácha s ní přerušil veškerou komunikaci.

Zlomená Jana přestala na víkendová setkání jezdit. Ztratila nejen bratra, ale i zbytek rodiny. A to všechno kvůli závistivé švagrové. Nakonec se rozhodla, že se přestěhuje, a začne svůj život jinde a znovu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Judita (24): Mám krásné tělo, ale šťastná nejsem. Z malíře i fotografa se vyklubali úchylové

Nikola (37): „Stalker mě málem připravil o rozum.“

Zdroje článku:
sdílet
tisknout

Témata pro vás

Výběr článků

Pokud nevíte, co si pod pojmem oční jóga představit, jedná se o pohyby, které jednoduše posilují oční svaly. Nemyslete si ale, že vám toto cvičení zlepší zrak. Dokáže však spolehlivě snížit oční zátěž, vyléčit příznaky suchého oka a zmírnit oční napětí. Jaké jsou tedy největší výhody?
S příchodem sluníčka a teplého počasí se venku neprobouzí pouze stromy a květiny, ale také komáři, klíšťata, vosy a podobná obtěžující havěť. Dnešní článek vám přinese několik receptů na zcela přírodní repelenty, které ochrání nejen vás, vaše děti, ale i čtyřnohé mazlíčky. Zároveň se také dozvíte, co dělat v rámci první pomoci, pokud se s některou z obtěžujících potvůrek léta dostanete do křížku.
Pocity štěstí a spokojenosti v životě jsou nesmírně důležité. Jak jich ale docílit a dlouhodobě si je udržet? Možná máte pocit, že je to obrovská alchymie, se kterou si nevíte rady. Nejspíše si myslíte, že ve hře je celá řada faktorů a mnoho z nich dokážete ovlivnit jenom z části – například vztahy v rodině, v práci… Ve skutečnosti toho ale máte v rukou hodně. Velkou pomoc vám nabízí hormon dopamin a jeho hladinu ve svém těle můžete ovlivnit více, než sami tušíte. Jak na to?
Kokosový olej může být vynikajícím pomocníkem - nejen pro vaše vlasy, ale ocení ho i pokožka nebo chuťové buňky. Používáte ho opravdu všude tam, kde vám může být ku prospěchu? Vyzkoušejte naše tipy, a třeba se vám kokosový olej natrvalo osvědčí. U něj se totiž dá říct, že vydá určitě ještě za deset dalších výrobků.
Flirtování je bezesporu jedna z nejžhavějších a zároveň nejzábavnějších věcí, které si můžeme ve vztazích do sytosti užívat. Rozhodně neplatí, že flirt patří jen do seznamovací fáze vztahu, rozhodně lze flirtovat i v dlouhodobém vztahu. Pokud se chystáte na rande, bude se vám flirtování hodit. Poradíme vám, jak se v tom stát mistryní!
Zařizovat si obývací pokoj je stejně těžké, jako si zařizovat ložnici. Zatímco ložnice má být především oázou klidu, obývací pokoj je zase místem, kde se setkává rodina s přáteli, proto se chcete vyšvihnout v očích známých a zařídit si místnost k naprosté dokonalosti. Aby zde však stále proudila potřebná energie, nezapomínejte na zásady feng-šuej.
Taky jste si někdy připadali jako v noční můře? Nic vám nevychází, cítíte se pod psa a máte chuť všechno vzdát! Proč tomu tak vlastně je? Proč se vám nedaří a ostatním ano? Jde to vůbec změnit? Mohou vám věci konečně začít vycházet? Já říkám ANO! Pojďme se na to společně podívat...
Léto, období jako stvořené k seznamování a flirtování. Není divu, že se lidem zapalují lýtka a potěšení hledají v náruči nové lásky. Jenomže po prvotní zamilovanosti přichází na scénu něco vážnějšího. Muži a ženy se navzájem oťukávají a zjišťují, že ne vždy se k sobě hodí.
Přivydělat si z pohodlí domova nikdy nebylo jednodušší než teď. Pokud prahnete po tom, přispívat do rodinného rozpočtu něco navíc, nemusíte nutně chodit z jednoho zaměstnání do druhého, ale můžete se u oblíbeného televizního pořadu pustit do ručních prací. Možností je víc než dost.
Tohle se stalo téměř každému. Na chvilku nedáváte pozor, rychle sáhnete pro propisku nebo telefon a jedním nekontrolovaným pohybem převrátíte sklenku s vodou – v horším případě se sladkou limonádou, čajem, nebo dokonce kávou. Nevěšte hlavu, máme pro vás sedm kroků, jak můžete svůj notebook zachránit.
Nezáleží na tom, jestli je vám třicet nebo padesát. Bolesti zad a s tím přidružené obtíže se mohou týkat kohokoli, vždy v jiné podobě či intenzitě. Ať už za to může genetika, špatné zlozvyky, nedostatek pohybu a nezdravý životní styl či dokonce úraz, v každém případně je to něco, co dokáže ukrást kvalitu života. A rada nad zlato – když bolí záda, začněte cvičit. Jenže jaké cvičení vybrat, aniž bychom si ublížili a opravdu si pomohli? Jednoznačně SM systém od doktora Richarda Smíška, který s vadami páteře dokáže doslova zázraky.

Nepřehlédněte

Mandle jsou oblíbené oříšky, které rádi “chroupeme” jen tak třeba u populárního televizního pořadu. Je skvělé, že za ta léta dokázaly nahradit brambůrky klasicky smažené v oleji, které zdraví, na rozdíl od mandlí, zrovna neprospívají. Pokud však máte tak velkou spotřebu, že vaše peněženka při každé úhradě dalšího a dalšího balíčku trpí, nabízí se otázka, zdali si madle nechcete vypěstovat na své zahradě? Odpověď je ano!
Ani letošní léto se neobejde bez tradičních vln veder. Pro letošek meteorologové navíc předpovídají, že teploty mohou být extrémní. A ne každý si může nainstalovat klimatizaci, která by proti vedrům účinně pomohla. Jak si tedy poradit i bez klimatizace a náročných investic? Jak správně větrat v horkém bytě a čím nejlépe stínit?

Odebírat novinky

Přihlásit se

Jestě nemáte účet? Zaregistrujte se zde.

Nahlásit článek